כיצד לתרגם את אתר הוורדפרס שלך לשפות מרובות

כיצד לתרגם את אתר וורדפרס שלך לשפות מרובות

אתה אף פעם לא יודע למי אתה יכול לעצב, ובשלב מסוים אתה או לקוח תזדקק לאתר של WordPress שתורגם. אבל איך אתה מתרגם את וורדפרס? זה לא צריך להיות מורכב. ישנם טונות של תוספי וורדפרס נהדרים בהם תוכלו להשתמש בכדי להקל על תהליך התרגום. אך לא משנה באיזה תבחרו, כל אחד מהתוספים הבאים יסייעו לכם לסיים את התרגומים שלכם בציוץ. אין צורך בקידוד. עכשיו נלך לתרגם את וורדפרס!


הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

תרגום פלאגין של WordPress בחינם

תרגם את וורדפרס עם Weglot

מידע והורדהצפו בהדגמה

התוסף הבא שעליך לבדוק בו הוא Weglot Translate – תוסף בחינם לתרגום וורדפרס בכל אתר אינטרנט. התוסף בחינם לחלוטין לאתרים קטנים עם תרגום יחיד, אך ניתן לשדרג אותו בקלות כדי לפתוח יכולות תרגום מלאות.

אם תשדרג ל פרמיית Weglot זה תואם לעיצובים ולתוספים הפופולריים ביותר, כולל 60+ שפות תרגום מובנות, כולל לחצן מתג לשפה הניתן להתאמה אישית ועוד ועוד. התוסף אפילו מעניק לך גישה נוחה למתרגמים מקצועיים מומלצים הזמינים להשכרה (השקעה בעלת ערך רב אם תשאל אותנו).

החלק הטוב ביותר ב- Weglot הוא קלות השימוש. אתה ממש מתקין את התוסף, מגדיר קומץ הגדרות (שפת המקור ושפות היעד הן החשובות ביותר) והתוסף עושה את התרגום בשבילך. אם אתה נתקל בתרגומים שלא ממש עובדים לאתר שלך, השתמש בקישור המהיר בלוח המחוונים של התוספים כדי לערוך את התרגום שלך. זה לוקח אותך לחשבון Weglot שלך, שם תוכל להזין את “בעורך ההקשר” כדי לבצע עריכות בשידור חי באתר האינטרנט שלך. קל מאוד להשתמש בו לתרגום וורדפרס – נסה זאת!

תרגם וורדפרס רב לשוני

תרגם וורדפרס רב לשוני

תוסף התרגום בחינם לתרגום רב לשוני הוא אפשרות מצוינת להפוך את אתר הוורדפרס שלך לשוני. לאחר התקנת התוסף, עליכם לראות כרטיסיית הגדרות חדשה עבור TranslatePress. מכאן תוכלו להגדיר שפת ברירת מחדל כמו גם לעצב תרגומים נוספים. זה גם המקום בו תוכלו לגשת לתכונה האופציונלית של Google Translate, שתיצור תרגום אוטומטי לאתר שלכם בשפה נתונה.

לתרגומים ידניים, תוסף וורדפרס חינמי זה כולל ממשק תרגום קל ואינטואיטיבי. פשוט לחץ על האפשרות “דף תרגם” בסרגל הניהול כשאתה מחובר לאתר שלך וגולש בו. אם אתה מכיר את ההתאמה האישית של וורדפרס, יהיה לך קל להתחיל בעבודה עם עורך TranslatePress. פשוט הצבע ולחץ כדי להתחיל לתרגם קטעים שונים בדף שלך. לאחר מכן השתמש בתיבות הטקסט שסופקו כדי ליצור את התרגומים שלך רב לשוניים (הערה: תיבות השפה הזמינות נקבעות על פי השפות שאתה מגדיר בהגדרות TranslatePress).

לקבלת תכונות נוספות, שדרג ל- a תרגםPress תוכנית אישית, עסקית או מפתחת. זה מוסיף תכונות עוצמתיות לשפות נוספות, תרגומי SEO (אריח עמוד, תיאור מטה, כתובת אתר, תמונה alt וכו ‘), הרשאה לתרגום מותאם אישית למשתמשים, אפשרות להציג תצוגה מקדימה של דפים מתורגמים כמו כל תפקיד משתמש, ניווט באתר מבוסס שפה ושפת משתמש אוטומטית. איתור. אם אתה מנהל בלוג פשוט, הגרסה החינמית צריכה להיות בסדר. עם זאת, לעסקים ובלוגרים שמתמקדים בשדרוג קידום אתרים לפרמיום הוא הטוב ביותר שלך.

תוסף תרגום WPML.org Premium עבור וורדפרס

תרגם וורדפרס עם WPML

מידע והורדה צפה בהדגמה

WPML.org הוא אחד מהתוספים הראשונים לתרגום וורדפרס. הסתכל על העיצוב הנמכר ביותר של נושאי WordPress ומפתחי האינטרנט. תבחין שרובם מקפידים ליצור נושאים תואמים WPML.org באופן ספציפי. למה? מכיוון ש- WPML.org הוא תוסף וורדפרס לתרגום חזק עם 40 שפות מובנות, אפשרויות לגרסאות שפה בהתאמה אישית, תאימות להתקנות בודדות או מרובות אתרים ותמיכה נהדרת. באמצעות אשף ההתקנה המהיר תוכלו להתחיל לתרגם אתרי וורדפרס תוך דקות ספורות. פשוט השתמש באחת מהשפות הכלולות, ללא צורך בקידוד מצידך. לאחר השלמת תרגום, פשוט הוסף תפריט נפתח עבור בחירות השפה שלך לתפריט הניווט באתר שלך.

המחירים מתחילים ב 29 $ ועולים משם בהתאם לצרכי התרגום שלך. אמנם ישנם תוספי תרגום בחינם, WPML.org הוא מוצר איכותי עם תמיכה הגונה. בנוסף, לעולם לא תצטרך לדאוג אם התוסף יעבוד עם הגרסה האחרונה של הנושא שלך או וורדפרס. הם מתעדכנים כל העת בכדי להבטיח שהפלאגין שלהם עובד לטובת הקוראים שלך.

תוסף וורדפרס בחינם

תרגם WordPress עם Polylang

Polylang היא אפשרות נהדרת בעת תרגום ידני של אתר הוורדפרס שלך ליותר משפה אחת. תוסף וורדפרס חינמי זה כולל תמיכה בלמעלה מ- 50 שפות. סביר להניח כי השפה הדרושה לך כלולה כברירת מחדל. עם זאת, יש תמיכה בשפות מותאמות אישית אם אינך מוצא את שלך. Polylang פועלת בכך שהיא מאפשרת לך להגדיר שפה עבור כל פוסט או עמוד כפי שתוסיף אותם. זה לוקח את החלק הקשה מהניסיון להפריד בין הפוסטים המתורגמים שלך.

תכונה נהדרת של התוסף החינמי הזה היא שבהתקנה הוא מאפשר לך להגדיר אוטומטית את כל התוכן לשפת ברירת מחדל. פירוש הדבר שלא תצטרך לחזור דרך פוסטים ישנים כדי להגדיר את השפה עמוד אחר עמוד. זה תומך גם באפשרות לאתר את שפת הדפדפן של המשתמש ולהשתמש אוטומטית בשפה זו כדי לתרגם דפי וורדפרס באתר שלך (אם מדובר בתרגום שיש לך זמין).

לחץ על תוסף וורדפרס בחינם

תרגם וורדפרס בעיתונות רב לשונית

העיתונות הרב-לשונית עובדת עם ההתקנה המורשית שלך ב- WordPress לקישור תרגומי האתר שלך (שפה אחת באתר). התוסף מגיע עם 174 שפות המובנות במנהל השפה, והוא תומך במספר אתרים בלתי מוגבל – כך שתוכל ליצור ולקשר כמה שיותר תרגומים שאתה צריך. זה נהדר עבור SEO מכיוון שהוא שומר את השפות שלך בפוסטים ובדפים נפרדים, ואם תחליט אי פעם להשתמש בתוסף תרגום אחר התוכן שלך נשאר במגע (אפילו לאחר ביטול או מחיקה של עיתונות רב לשונית). בנוסף תוכלו להוסיף את ווידג’ט התרגומים לכל אזורים מוכנים של ווידג’ט, כך שהקוראים שלכם יוכלו לנווט במהירות בין תרגומים.

עיתונות רב לשונית היא אפשרות נהדרת בחינם להוספת תרגומים לאתר וורדפרס שלך באמצעות ריבוי אתרים. בנוסף אם אי פעם תגלה שאתה זקוק לאפשרויות נוספות, תוכל תמיד לשדרג לגרסת ה- Pro שלהם במחיר של $ 75. זה כולל תמיכה בסוגי פוסטים מותאמים אישית, הפניות מחדש אוטומטיות לשפות, קישורים מהירים ועוד כדי להקל על התרגום של פוסטים, דפים של WordPress ואפילו מוצרי WooCommerce..

תוסף WP של DropDown מתרגם אייאקס

תוסף WP של DropDown מתרגם אייאקס

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוסף ה- WP של התפריט הנפתח של מתרגם אייאקס הוא דרך נהדרת להוסיף אפשרויות שפה לאתר וורדפרס שלך. תוסף זה מוסיף נפתחת בחירה בשפה נקייה ופשוטה לאתר שלך.

כשיש לך אתר פופולרי, אתה צריך לספק אורחים מכל רחבי העולם. בעזרת תוסף ה- WP של התפריט הנפתח של מתרגם Ajax אתה יכול לתת למבקרים אפשרות לבחור מבין יותר ממאה שפות. התפריט הנוח קל לשימוש ומסוגל לזכור את העדפות השפה. אתה יכול גם להגדיר את התוסף לתרגום כל התוכן או חלקו. תרגם הכל או בחר / אי הכללה של דפים, פוסטים או קטגוריות. זה תלוי בך. עם 90 הגדרות הניתנות להתאמה אישית, התוסף הזה בטוח עונה על צרכיך.

השתמש ב 90 הגדרות הניתנות להתאמה אישית, דגלי שפה ו / או שמות, כלי מיקום מתקדמים, העדפות שפת משתמש ועוד כדי ליצור את התפריטים הנפתחים שלך. התפריט הנפתח של Ajax Translator Revolution אפילו משתלב במנהל הראשי של וורדפרס ומוסיף לוחות עם כרטיסיות כדי להקל על הניהול.

תרגם וורדפרס עם GTranslate

תרגם וורדפרס עם GTranslate

GTranslate הוא תוסף וורדפרס רב לשוני ההופך את אתר האינטרנט שלך לשוני רב-לשוני באמצעות תרגומי מכונה בחינם ומיד לאחר ההתקנה. התקנת התוסף קלה כמו שתיית מים. לאחר הגדרת התצורה של GTranslate, האתר שלך יתורגם אוטומטית לשפות שאתה בוחר.

תרגומי מכונות אינם הטובים ביותר, זו הסיבה שגירסת ה- GTranslate בתשלום מאפשרת לך לערוך תרגומים אלה ולהוסיף תרגומים אנושיים.

GTranslate לא יאט את האתר שלך מכיוון שהגרסה המתורגמת של האתר שלך אינה נשלפת משרת האתר שלך. במקום זאת, GTranslate מארח את התוכן המתורגם ברשת ה- יכול (המכונה גם רשת משלוח התרגום). כתוצאה מכך, GTranslate לא תשפיע על ביצועי האתר שלך בשום דרך.

q תוסף WordPress חינם ל- WordPress (הוחל)

תרגם את וורדפרס באמצעות qTranslate

qTranslate הוא תוסף תרגום בחינם ממאגר התוספים של וורדפרס. עם כמעט 1.2 מיליון הורדות זו אפשרות פופולרית וחינמית לתרגום האתר שלך. פשוט התקן אותו ותתחיל לעבוד ביצירת התרגומים שלך. התוסף יוסיף כרטיסיות מרובות לכל פוסט או עמוד שאתה יוצר על סמך אילו שפות בחרת. זה הופך את התרגומים הידניים למהירים הרבה יותר מכיוון שאתה יכול לנווט במהירות בין הכרטיסיות כשאתה מוסיף את תרגומי התוכן השונים שלך.

qTranslate כולל מספר שפות לתרגומים אוטומטיים. עם זאת, שירות זה יספק רק לקוראים מושג כללי על התוכן שלך מכיוון שהוא יהיה מעט קצוץ (הוא מתרגם את מה שאתה כותב כפשוטו, כך שהוא לא יקרא באופן טבעי לדוברי השפה בשפה הנתונה שאליה אתה מתרגם). אבל אם אתה רוצה לתרגם את וורדפרס עם תוסף בחינם qTranslate בהחלט מבצע את העבודה היטב. התוסף כולל גם יישומון qTranslate מותאם אישית שתוכל להוסיף לאתר שלך כדי שמשתמשים יוכלו לעבור בקלות בין שפות. תוכל ללמוד עוד ולהוריד את התוסף במאגר וורדפרס.

איך אתה מתרגם וורדפרס?

תרגומים הם לרוב תהליך רב זמן. אני מקווה שעם תוספים מועילים אלה תוכל לתרגם את וורדפרס ללא הרבה כאב ראש. הודע לנו אם השתמשת אי פעם באחד מהתוספים התרגומים שלעיל ומה דעתך עליהם. או אם ניסית פלאגין נוסף לתרגום וורדפרס שהיה פשוט מדהים יידע אותנו. השאירו תגובה עם שם התוסף בקטע למטה. אני אשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me