התוספים הטובים ביותר לוורדפרס ליצירת חווית לקוח מוצלחת

לקוח נאמן מקוון נאמן

כפי שכולכם יודעים, וורדפרס היא פלטפורמת העיצוב והבלוגים המועדפים על אתרים בגלל גמישותה. באמצעות וורדפרס אתה יכול בקלות להפוך את מנוע החיפוש לאתר שלך לידידותי, לגרום לו להראות נחמד ולפנות ישירות ללקוחות.


הרבה מכך מתאפשר הודות לתוספים. וורדפרס הופכת תוספים לזמינים כך שלמעצבים יש מספר אינסופי של אפשרויות להתאים אישית, לצבוט ולגבש לתוכן ליבם.

עם זאת, המטרה החשובה ביותר של כל אדם שמתכנן אתר או בלוג היא להפוך אותו למזמין ומרתק ככל האפשר, כך שהמבקרים יישארו באתר זמן רב ככל האפשר. כמה זמן הם נשארים מציין כמה הם מאורסים. ככל שהם מאורסים יותר זמן, כך גדלים הסיכויים שהם הופכים ללקוח.

תוספים יכולים לעזור להפוך את האתר לתפקודי ומזמין כך שרק אורחים יומרו ללקוחות. כאן, אני מסתכל על כמה תוספים שעובדים הכי קשה בכדי למקסם את חווית האתר עבור הלקוחות שלך.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

בניית אתר ידידותי לצרכן

על מנת לקבוע באיזה סוג אתר או בלוג כדאי לבנות ובאילו תוספים להשתמש בתהליך העיצוב, חובה לקחת בחשבון מי הלקוח. תראו מה אתם מציעים.

לדוגמה, אם האתר מיועד לקמעונאי חלקי רכב, האתר צריך להיות חנות מקוונת קלה לניווט המכילה הרבה פרטים על החלקים הנמכרים. העיצוב צריך להיות מורכב מצבעי יסוד מכיוון שאלו העובדים על מכוניות הם בעיקר גברים. אם האתר מיועד לחנות כלות, העיצוב צריך להיות אלגנטי ומעודן יותר.

שני סוגי אתרי האינטרנט הללו צריכים להיות קלים להבנה, מושכים ופונקציונליים. תוספים יכולים לשפר את הפשטות עבור הלקוח. כמה תוספי וורדפרס שיכולים לשפר את השימושיות של אתרים המוכרים מוצרים באופן מקוון כוללים:

Cart66 לייט

תוסף cart66-lite

פלאגין Cart66 Lite וורדפרס קליל ועם זאת חזק הופך את מכירת המוצרים הפיזיים והדיגיטליים לקלה כאחד. מוכרי ספרים אלקטרוניים יכולים להפיק תועלת רבה מכך. זה גם מאפשר מכירת שירותים, מס על ידי מדינה ומבצעים.

eShop

תוסף eshop

תוסף הוורדפרס של eShop נגיש בקלות והוא אידיאלי עבור לקוח הזקוק לשערים רבים של תשלומי סוחר, אפשרויות קניות מרובות וסטטיסטיקות לרכישות שבוצעו באתר. זוהי דרך נהדרת נוספת לספק נוחות ללקוחות שלך.

מסוף תשלום של PayPal

תשלום-תשלום-מסוף-תוסף

לעסקים שעושים הרבה מהעסקאות הפיננסיות המקוונות שלהם דרך אתר תשלומים זה, תוסף WordPress מסוף התשלומים PayPal שימושי. זה אכן מגיע בתשלום של 15 $, אך הוא אמין עם אפשרויות דיווח רבות, מה שהופך אותו להשקעה כדאית לעסקים גדולים כקטנים.

הוסף ערעור גרפי

אלמנט חשוב נוסף בעיצוב אתרים איכותי של וורדפרס שיכול לשפר את חווית הלקוח הוא להבטיח את האתר אטרקטיבי מבחינה גרפית – מבלי לגרום לעומס חושי. כאשר מבקר נוחת באתר אינטרנט שיש בו המון סרטונים ותמונות עם כמעט שום טקסט שמסביר על מה הם עוסקים, האורח עוזב לפני שהוא יכול ללחוץ על כל דבר. איזון חשוב מאוד.

תוסף WP-Smush-It

זמן טעינת האתר הוא גם חשוב ותמונות שאינן מותאמות יכולות להאט אתר באופן ניכר. באמצעות תוסף כמו לרפות יכול לעזור לצמצם את הזמן שלוקח לטעון תמונות באתר שלך ובכך לשפר את חווית הלקוח.

הוסף שילוב חברתי

תוסף

הגדלת המעורבות החברתית היא דרך טובה להגדיל את הזמן בו מבקר מבלה באתר האינטרנט שלך. משמעות הדבר היא התקנת כל התוספים הרלוונטיים למדיה החברתית כדי להקל על שיתוף תוכן באתר. כמה חוקים חייבים כוללים Digg Digg או רף חברתי צף, יישומון פייסבוק כמו תיבה, ו- לפרסם ו שיתוף מודולים ב- Jetpack. תוכל גם לעורר דיון בקטע ההערות של כל פוסט כדי להגביר את מעורבות האתר. כאשר הקורא מגיע לסוף פוסט או עמוד (בכמה סוגים של אתרים), הוא או היא צריכים להרגיש נאלצים להביע את דעתם בנושא. שאלת שאלה לרוב עושה את העבודה.

הוסף רלוונטיות

כדי לשפר את חווית האתר של הלקוח שלך, עשה את המאמץ הטוב ביותר לספק תוכן רלוונטי. לדוגמה, ייתכן שתרצה להציע למבקרים אפשרות לראות תוכן באתר שלך שקשור לפוסט ספציפי. כאשר זה המקרה, אתה יכול להוסיף תוסף פוסטים קשור. אפשרות פופולרית אחת היא עוד תוסף פוסטים קשורים. תוסף זה מציג תוכן קשור לכל פוסט ואפילו לדפים. יש גרסה חינמית וגרסת מקצוען זמינה. לגירסת המקצוען יש אפשרויות התאמה אישית נוספות.

כמה תמציות תוסף

מספר התוספים שנמצאים שם כדי להפוך אתר או בלוג למלהיבים הוא מדהים. הנוחיות הקטנות הללו מגבירות את הפונקציונליות והשימושיות באתר. עם זאת, זה יכול להיות מפתה להשתמש בכולם. זה מאוד פשוט לגרום לכל תוסף רלוונטי להיראות כהכרח. העובדה היא ששימוש בהרבה תוספים אינו אידיאלי. וזו הסיבה:

 • יותר מדי תוספים מאטים את הבלוג או האתר. כל אחד צריך לבקש בקשת HTML נפרדת, לכן חשוב להיות סלקטיבי.
 • כאשר התוספים אינם מתוחזקים באופן קבוע על ידי היצרנים שלהם, בעיות אבטחה יכולות להיווצר. עדיף לעשות קצת מחקר כדי למצוא אילו תוספים הם אמינים ובטוחים.
 • מספר מוגבר של עימותים יכול להתרחש כאשר גרסת וורדפרס או תוסף חדשה יוצאת.

עם זאת, צמצום הבחירות שלך לתוספים החשובים ביותר יבטיח את הפונקציונליות הגבוהה ביותר של האתר שלך. מעבר לאלו שכבר הוזכרו לעיל, מומלץ לשקול את השלושה הבאים. תוספים אלה מייעלים את פעולות האתר או מוסיפים פונקציונליות חשובה לשיפור חוויית משתמש הקצה (הלקוח שלך):

מטמון סה”כ W3

זיכרון המטמון w3

משך זמן טעינת העמוד מואץ מטמון סה”כ W3. זה חשוב מכיוון שטעינה מהירה יותר פירושה חוויית משתמש טובה יותר, דירוג טוב יותר והמרות גבוהות יותר. יש לו גם שילוב פשוט של הצגת תוכן ברשת המאפשר לאחסן תמונות ברשת אחרת, ובכך להקטין את עומס השרת.

מטמון W3 Total תואם לשרתים ייעודיים, לשרתים וירטואליים ולאירוח משותף. זה גם משתמש בדחיסת HTTP כדי לכווץ את העמודים, תוך כדי מזעור קוד CSS ו- Javascript. במילים אחרות, הרבה מהדברים המיותרים המתחבבים באתר מורחק מהמשוואה.

ספק תמיכה בצ’אט חי

לספק תוסף צ'אט חי

צ’אט באתר מעניק למבקרים גישה מיידית לשירות לקוחות. כאשר אתה זקוק לעזרה או תשובה לשאלה פשוטה, חי צ’אט תוסף וורדפרס היא דרך לספק חווית שירות לקוחות ייחודית. מדובר בתמיכת לקוחות אמיתית במיטבה. הפלאגין עוקב אחר האתר כולו, מה שאומר שהוא אפילו עוקב אחר העמודים שאינם משולבים בהם כפתור הצ’אט החי..

תוסף WPtouch לנייד

תוסף WPtouch לנייד

מספר גדול של אנשים ניגשים לאינטרנט במכשירים הניידים שלהם, וזו הסיבה שחשוב שתהיה גרסה ניידת לאתר שלך. אנשים מחפשים עסקים תוך כדי נסיעה, כך שגרסה סלולרית יכולה להיות ההבדל בין אבטחת לקוח חדש ובכן, לא. WPtouch נייד מקלה על יצירת גרסת מובייל אלגנטית לאתר וורדפרס שלך. ישנן גרסאות חינמיות ופרו זמינות.


בסך הכל, אתר אינטרנט שיוצר חווית לקוח מוצלחת חשוב לשורה התחתונה של העסק. כשכ 80% מהצרכנים פונים לאינטרנט כדי למצוא פתרונות עסקיים, הם מחפשים מידע ואתרים נוחים לשימוש. שני האלמנטים הללו מייצרים הילה של אמינות סביב אתר אינטרנט, וזה מה שמניע המרות. על ידי בחינת סוג הלקוח שאליו ברצונך לפנות, שילוב אלמנטים חברתיים והבטחת השימוש רק בתוספים הרלוונטיים הדרושים, תוכל ליצור אתר רב עוצמה שישיג את התוצאות הדרושות לך..

אילו תוספים שיפרו את חווית הלקוח באתר וורדפרס שלך?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map