התוספים הטובים ביותר עבור וורדפרס לבלוגים מרובי מחברים

ניהול אתר זה קשה. יש רק 24 שעות ביממה, והמשימות יכולות לערום במהירות; לכתוב את התוכן שלך, לשווק אותו, לקדם אותו באמצעות מדיה חברתית, ו מענה לשאלות כלשהן הוא מתיש, שלא לדבר על זמן רב.


האנשים המצליחים ביותר מבינים מהר שהם יכולים לעשות כל כך הרבה בעצמם, ועסק של אדם אחד יכול רק להרחיק לכת. בשלב מסוים, הגיוני שבעל עסק יאציל אחריות מסוימת: הוא מאפשר לעובדים להתמחות ולהבטיח שכל המשימות יבוצעו בזמן. צוות גדול ומיומן מאוד מסוגל להרחיב אתר טוב יותר מאשר בלוגר אחד שעובד.

לבלוגרים, תוכן הוא העסקים שלך. ככל שתפרסם תוכן איכותי יותר, כך תהפוך פופולרית יותר, תמשוך יותר תנועה, ועסק שלך יצמח במהירות רבה יותר. כאשר האתר שלך מתחיל לייצר הכנסות, הגיוני שתתחיל לשכור סופרים לייצור תוכן בשמך – אין זה פלא שלרוב האתרים הגדולים יותר יש מחברים רבים התורמים, כולל כאן ב- WP Explorer.

עם זאת, למרות שהיתרונות בעבודה עם סופרים ברורים, זה לא ללא בעיות. יהיו לך בעיות תקשורת ושיתוף פעולה נוספות, אתה זקוק לפיתרון לבחינה ועריכה של עבודת המחבר שלך כדי להבטיח שאיכות גבוהה באופן עקבי, ועליך לוודא שהמחברים שלך יקבלו את הקרדיט המגיע להם עבור כל יצירה..

כדי לפתור בעיות אלה, פותחו מספר תוספים של וורדפרס שיעזרו לכם לנהל ביעילות את הבלוג שלכם עם מספר מחברים. היום אני רוצה להכיר לך שישה מהטובים ביותר.

סופר טוב בדוק תוסף וורדפרס בחינם

אם אתם רגילים לעשות בעצמכם את כל מה שבאתר שלכם, מסירת האחריות על ייצור התוכן יכולה להיות מורטת עצבים – אחרי הכל, איך מישהו אחר יוכל להתאים לסטנדרטים הגבוהים ללא דופי שלכם.?

ה סופר טוב בדוק את התוסף הוא פיתרון נהדר לבעיה זו. אתה יכול להוסיף עשרה ‘טיפים’ שעשויים למחברים לעקוב אחריהם, המוצגים במטאבוקס מתחת לכל פוסט. מחברים יכולים להשתמש בזה כרשימת בדיקות כדי להבטיח שהם מיישמים את ההצעות שלך. התוסף יכול להכפיל גם כמדריך לסגנון: רשימת הבדיקה שלך יכולה לכלול טיפים לאופטימיזציה של SEO, או עיצוב שיטות עבודה מומלצות..

עורך תפקידים משתמש בחינם

עורך תפקידים למשתמש

וורדפרס מאפשרת לך להקצות חמישה ‘תפקידים’ שונים למשתמשים, כולל מנהל מערכת, עורך ומחבר. כל תפקיד מגיע עם מערך פעולות משלו שמשתמשים בקבוצה זו יכולים לבצע – המכונה גם הרשאות. מנהל מערכת יכול לעשות כל מה שהוא אוהב, אך מחברים עומדים בפני מגבלות רבות יותר – לדוגמה, אינך רוצה שכותב נוכל לפרסם תוכן שמנהל לא אישר, או שיש לו גישה להגדרות הנושא שלך. רוב מגבלות המשתמשים הינן הגיוניות, אך לעיתים תרצו לתת אישור לקבוצת משתמשים לבצע פעולה ספציפית ש- WordPress, כברירת מחדל, אינה מאפשרת.

ה תוסף עורך תפקידים למשתמש נותן לך שליטה מלאה על הפעולות שכל קבוצת משתמשים יכולה לבצע. יש לך רשימה של יכולות ליבה שתוכל לבחור מהן – כגון העלאת מדיה, הוספת תוספים ופרסום פוסטים – ותוכל גם להגדיר פעולות מותאמות אישית משלך. התוסף מאפשר לך להוסיף גם תפקידי משתמש מותאמים אישית, מכיוון שחמשת תפקידי ברירת המחדל עשויים להיות לא מספיקים כדי להפריד את המשתמשים באופן מלא.

ערוך זרימה בחינם של WordPress

ערוך זרימה

ערוך זרימה הוא תוסף פנטסטי לניהול זרימת העבודה שלך. זה שימושי במיוחד אם יש לך כוח עבודה המורכב מיותר מאשר מחברים בלבד – למשל, אם אתה עובד גם עם עורך. התוסף כולל לוח שנה חזותי לתזמון הפוסטים שלך, אך מאפשר גם לצרף מספר מותאם אישית סטטוסים למאמר. זה מקל על כוח העבודה שלך לשתף פעולה: לדוגמה, לאחר טיוטה ראשונה, מחבר יכול לשנות את סטטוס המאמרים ל ‘עריכת צרכים’ כך שעורך יוכל לאסוף במהירות את העבודה.

בנוסף, התוסף Edit Flow מאפשר גם שיפור בתקשורת בין הצוות שלך. מתחת לעורך הטקסט, העורכים והמחברים יכולים להשאיר הערות פרטיות אחד לשני. משתמשים רלוונטיים יקבלו הודעה על שינוי סטטוס או הערה על אחד המאמרים שלהם.

רשימת המחברים של אוואטר תוסף וורדפרס בחינם

רשימת הכותבים

אם אתה רוצה למשוך את המחברים הטובים ביותר לעבוד באתר האינטרנט שלך, תצטרך לתת להם את הקרדיט המתאים למאמציהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא לכלול רשימת אווטרים של מחבר בסרגל הצד שלך – זה שימושי גם למבקרים, שיכולים למצוא במהירות פוסטים של המחברים האהובים עליהם..

ה רשימת אווטאר של המחבר הוא תוסף נהדר בדיוק למטרה זו. אתה יכול להוסיף רשימת אווטאר לסרגל הצד באמצעות ווידג’ט ייעודי, או להשתמש בקיצור דרך פשוט כדי להוסיף אותה בכל מקום בפוסט או בעמוד ספציפי. זה נותן לך שליטה מלאה על אופן הצגת האווטרים של המחבר שלך, על ידי אפשרות לבחור מבין מספר אפשרויות להתאמה אישית. בהתחלה, אתה יכול לבחור את כותרת האזור (רק כשאתה משתמש בווידג’ט), לבחור את מספר האווטרים של המחבר להצגה ואת גודל תמונת התמונה הממוזערת. יש לך גם אפשרות להציג ביוגרפיה מחברת קצרה לצד האווטאר, כמו גם לבחור את אופן הזמנת האווטרים – אתה יכול ללכת גם עם סדר אקראי. כאשר מבקר לוחץ על אחת מתמונות המחבר שלך, הם יועברו היישר למאמרים שנכתבו על ידי אותו אדם.

תיבת סופר מחוברת מאת תימאטו מרק תוסף וורדפרס בחינם

תיבת מחברים Fancier

בבלוג מרובי מחברים, הפוסטים שנכתבו על ידי כמה מחברים ישהודו עם חברי קהל ספציפיים יותר מאחרים. אם אתה רוצה שהמבקרים האלה ישארו באתר שלך לאורך זמן, עליך להקל עליהם מאוד על מאמרים של מחברים מועדפים עליהם. תיבת מחברים פאנצ’רית מאת מרק תמטו מאפשר לך ליצור כרטיסיות קטע ביו מחבר, עם לשונית אחת המוקדשת לפוסטים האחרונים של מחבר.

המחברים שלך יאהבו גם את התוסף, מכיוון שהוא מאפשר ליצור תיבת ביו מחברת נהדרת למראה, מובטחת שתקבל יותר תשומת לב. אתה יכול להתאים אישית את צבע הגבול, הרקע והכרטיסיות, כדי להבטיח שהוא ישתלב עם סגנון האתר שלך. תוכל גם לקשר את תיבת הביולוגיה של הכותב לערוצים החברתיים עליהם הם פעילים על ידי הצגת אייקון צבעוני לכל אחת מעשר הרשתות החברתיות בהן תומך התוסף..

מחבר משותף פלוס תוסף וורדפרס בחינם

שותפים-מחברים פלוס

כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת זיכוי של מחבר אחד בלבד לכל הודעה – וזה אומר רק תיבת ביו של מחבר אחד. עם העדפת הקהל של היום לתכנים ארוכי טווח, אין זה נדיר ששני מחברים או אפילו שלושה עובדים על מאמר אחד בשיתוף פעולה. ה תוסף שותף למחבר פלוס מאפשר לך לתת את האשראי הראוי את כל המחברים הקשיחים שלך בכך שהם מאפשרים לך להוסיף מספר שורות-ליין מתחת למאמר ספציפי. שותפים-מחברים יכולים לערוך כל אחד מהמאמרים שלהם.

מחבר משותף פלוס הוא תוסף שימושי לכל מי שמחפש לקבל פוסטים אורחים חד פעמיים מתורמים. וורדפרס דורש ממשתמש שיש לו חשבון משתמש משלו לזיכוי על כתיבת מאמר – יותר מדי מאמץ עבור מחבר שתורם רק פוסט אחד. עם זאת, מחבר משותף פלוס מאפשר לך להוסיף שורות לוואי למחברים בלי חשבון וורדפרס באתר שלך – כל שעליך לעשות הוא ליצור פרופיל אורח ואתה טוב ללכת.

מחשבות אחרונות

כמובן שיש עוד הרבה תוספים לבחירה, אך התוספים המוצגים כיום הם פתרונות לשש בעיות שונות וייחודיות שעשויות להתמודד איתן..

על ידי התקנת תוספים אלה תוכלו להתגבר על מרבית הבעיות הקשורות להפעלת בלוג רב מחברים. על ידי ניהול יעיל של כוח העבודה שלך אתה יכול לעשות שימוש בכוח האדם הנוסף העומד לרשותך – מה שבתורו יאפשר לבלוג שלך לצמוח בקצב מהיר הרבה יותר..

האם אתה יכול להמליץ ​​על תוספים נוספים לבעלי בלוגים מרובי מחברים? יידע אותנו בפרק התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map