נהל את הצוות שלך ביעילות: התוספים הטובים ביותר לניהול פרויקטים עבור וורדפרס

רובנו נסחפים בעת השקת אתר, ההתלהבות שלנו גורמת לנו להאמין שאנחנו יכולים להתמודד עם הכל בעצמנו – ובמידה מסוימת, אתם פחית בימים הראשונים.


עם זאת, ככל שהבלוג שלך גדל, הישארות בראש הכל הופכת לקשה יותר. בשלב מסוים תרצה למסור לאנשים אחרים את האחריות למשימות מסוימות. זה מאפשר לך לבלות את זמנך בהתמקדות בדברים שאתה טוב בהם. כמובן שיש לזה שני יתרונות עיקריים:

  • זה מפנה את הזמן שלך
  • ניתן לבצע משימות על ידי מומחים

כאשר נעשה נכון, הצוות שעומד לרשותך לעבוד באתר האינטרנט שלך יכול להוסיף ערך רב ויכול לעזור לאתר שלך לצמוח מהר יותר. מצד שני, זה כן נותן לך עוד דבר אחד שיש לקחת בחשבון: איך אתה הולך לנהל את הצוות שלך.

למרבה המזל, ל- WordPress יש המון תוספים ייעודיים לניהול פרויקטים, כלומר אתה יכול לארגן, לתקשר ולשתף פעולה עם הצוות שלך במינימום מהומה. להלן כמה מהתוספים המועדפים עלי ניהול וורדפרס.

מנהל פרויקט WP תוסף וורדפרס

מנהל פרויקט WP

אם אתה מחפש פתרון לניהול פרויקטים בעלות נמוכה, הגרעין תוסף מנהל הפרויקטים של WP ניתן להוריד בחינם. הגרסה החינמית של התוסף כוללת פונקציונליות מוגבלת למדי, אך היא מספקת דרך בסיסית ליצור משימות ולתקשר עם חברי הצוות שלך.

התוסף מאפשר לך ליצור פרויקטים חדשים ואז להקצות משתמשים רלוונטיים לפרויקט זה. לאחר מכן, חברי הצוות יכולים לתקשר בתוך לוח המחוונים של וורדפרס ולשתף קבצים זה עם זה. אתה יכול גם להוסיף רשימות מטלות בתוך פרויקט, ולהקצות משתמשים בודדים לכל משימה – יש אפילו סרגל התקדמות כדי להראות לך איך הדברים מתנהלים.

אם אתה אוהב את הפונקציונליות הבסיסית של התוסף, תוכל לשדרג ל- Pro. יש לוח שנה חזותי שמראה לך מתי יש לבצע משימות מסוימות ומי אחראי לכל משימה. אם הדברים משתנים, באפשרותך לגרור ולשחרר משימה לשינוי תאריך היעד. יש לך גם שליטה רבה יותר על רמות הרשאת המשתמש, ומאפשרת לך לקבוע מי יכול לראות ולעשות דברים מסוימים. לפונקציונליות רבה יותר, מנהל הפרויקטים של WP תומך בתוספות פרימיום, כולל מעקב אחר זמן שימושי, פיתרון לחשבוניות ושילוב WooCommerce.

תוסף וורדפרס של Orbis

אורביס

ה תוסף אורביס תומך במספר פונקציות המתאימות לניהול עסק קטן, כולל יכולות ניהול פרויקטים – התוסף שימושי גם לניהול קשרי לקוחות. ניתן להוריד את מסגרת הליבה של אורביס ללא עלות. זה אידיאלי לאלה מכם העובדים עם חברות מרובות: תוכלו להוסיף אנשים וליצור פרויקטים ואז להקצות כל אחת לחברה ספציפית. זה מאפשר לך להישאר מעודכן מה שצריך לעשות עבור כל אחד מהלקוחות שלך ובאיזו תאריך.

אתה יכול להוסיף פונקציונליות מתוחכמת יותר למסגרת Orbis באמצעות אחת משלל הרחבות Orbis. יש כרגע שמונה תוספות זמינות – ארבע תוספות בחינם, וארבע תוספות פרימיום שעולות 39 אירו לכל אחת. מנקודת מבט של ניהול פרויקטים, כמה מהרחבות השימושיות ביותר ב- Orbis כוללות משימות אורביס (המאפשרת לך ליצור משימות, להקצות חברי צוות ולציין מועדים), ו- אורביס פיננסים (שמוסיף פונקציונליות פיננסית לאורביס, ועוזר לך להישאר בעלויות הפרויקט).

CollabPress וורדפרס פלאגין

CollabPress

אם התקציב שלך מוגבל, CollabPress הוא תוסף ניהול פרויקטים של קוד פתוח בחינם לחלוטין. זה נותן לך דרך קלה לנהל את כל הפרויקטים שלך במקום אחד, על ידי מאפשר לך ליצור מספר בלתי מוגבל של פרויקטים בלוח המחוונים של וורדפרס. בתוך כל פרוייקט, יש לך את היכולת לפצל את הדברים למשימות קטנות יותר, ולדון במשימות אינדיבידואליות ועל הפרויקט הכולל עם חברי הצוות – כדי לעזור לשמור על עדכניות כל הצוות, תוכל גם להפעיל התראות בדוא”ל שנשלחות. כאשר משימה או תגובה חדשה מתווספים לפרויקט שאליו הם מנויים.

התוסף CollabPress תומך גם בתצוגת לוח שנה שימושית, המאפשרת לך לדמיין מתי יש להגיע למשימות ספציפיות. אם אתה חושש מפרטיות, התוסף כולל יומן פעילות כך שתוכלו לעקוב אחר הצוות שעומד לרשותכם. עבור תוסף בחינם, CollabPress מפתיע באופן עשיר בתכונות וניתן לשלב אותו באופן מלא עם BuddyPress.

פרויקט תוסף וורדפרס לפנורמה

פרויקט פנורמה

Panorama Project הוא התוסף האידיאלי לניהול פרויקטים עבור מי שאוהב לדמיין את התקדמות הפרויקט. כמו ברוב התוספים לניהול פרויקטים, אתה יכול לקבל את הפונקציונליות הבסיסית בחינם – זמינה על ידי הורדה פרויקט פנורמה לייט. גרסה חינמית זו של התוסף מאפשרת לך ליצור פרויקטים, לקבוע תאריכי התחלה וסיום, לתאר אבני דרך מרכזיות ולעקוב אחר ההתקדמות. זה גם מספק את הממשק עבורך לדון בפרויקטים בודדים עם חברי הצוות.

בעוד פרויקט פנורמה לייט מאפשר לך לראות כיצד פרויקט מתקדם באמצעות מגוון תרשימים וגרפים מסוגננים, אם אתה רוצה את מגוון הפונקציות המלא של התוסף, תצטרך לשדרג ל גרסת מקצוען – רישיון לאתר אחד עולה 50 $, אך אם ברצונך להשתמש בפרויקט פנורמה בכל אתרי הלקוחות שלך, רישיון האתר ללא הגבלה עולה 75 $..

התוסף המלא של Project Panorama מאפשר לך לפרק כל פרויקט למשימות ולשלבים קטנים יותר. זה גם מעניק לך פרטיות רבה יותר, שכן אתה יכול להגן על פרויקטים באמצעות סיסמה, כמו גם להגביל את הגישה לפרויקטים לחברי צוות בודדים. לבסוף התוסף המובחר מעניק לך מקום להעלות ולאחסן קבצים הדרושים לחברי הצוות.

TaskFreak! תוסף וורדפרס

TaskFreak!

אם אתה רוצה תוסף לניהול פרויקטים שתומך רק בפונקציונליות שאתה בהחלט צריך, כדאי לבדוק את ה- TaskFreak! חיבור. התוסף ידידותי למשתמש ומאפשר לכם לנהל את הפרויקטים שלכם ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס.

TaskFreak! מאפשר לך ליצור משימות ואז להקצות לחברי צוות בהתבסס על תפקידי המשתמש שלהם ב- WordPress – אתה יכול לשלוט גם על משימות בודדות כך. אתה יכול גם לפתוח משימות בפני הציבור והמנויים שלך, על ידי יצירת משימות ציבוריות. משימת המשימות! הממשק מאפשר דיונים בין חברי הצוות ואף מספק דרך קלה להעלות ולשתף מסמכים. הדבר הכי טוב עם התוסף הזה? TaskFreak! הוא ללא עלות לחלוטין.

מחשבות אחרונות

אם אתה רוצה לוודא שהצוות שלך עובד בצורה היעילה ביותר האפשרית, תוסף לניהול פרויקטים הוא באמת חובה. זה לא רק שמאפשר לכולם להתקדם באותו כיוון, אלא שהוא מקל על הקצאת משימות ודיון בהתקדמות עם חברי הצוות.

אם אינך בטוח כמה ערך תוסף לניהול פרויקטים יוסיף לעסק שלך, רוב התוספים מגיעים עם גרסה חינמית עם פונקציונליות מוגבלת. זה נהדר עבור מנהלי אתרים מודעים לתקציב, ואני ממליץ לך לבדוק אחד מהם, ואז לשדרג לגרסת הפרימיום אם אתה אוהב את הממשק של התוסף – וכמובן, אם הפונקציונליות הנוספת מרגישה כמו משהו שאתה צריך..

האם יש לך תוסף מועדף לניהול פרויקטים? שתף את מחשבותיך במרחב התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me