תוספי וורדפרס להגברת אינטראקציה עם הקהל ומעורבותם

רוב הבלוגרים אובססיביים לצמיחת הקהל שלהם, כאשר עליהם להתמקד בשיפור רמות המעורבות. זכור, קהל מעורב הוא קונה, ואלה חדשות נהדרות עבור הדמות היחידה שבאמת סופרת: השורה התחתונה שלך.


שיפור מעורבות זו הוא תהליך הדרגתי. תוכן נהדר הוא חשוב מיסודו, כמו תמיד, אך כך גם הדרך בה אתה מתקשר ומתחבר לקהל שלך – ככל שאתה מתחבר לקהל שלך, כך הקשר בין בלוגר לקורא הופך להיות חזק יותר..

למה לך אכפת על חוזק הקשר הזה? ובכן, מכיוון שבניית מערכות יחסים היא דרך נהדרת לבסס את קהל הקוראים הנאמן שאתה זקוק להצלחה בת-קיימא – שמעת על עקרון 1,000 המעריצים הנאמנים, נכון? הקוראים הנאמנים האלה הם שיקראו מייד את החומר החדש שאתה מפרסם, ישתפו את המאמרים שלך בהתלהבות יותר ויפתחו את הארנקים שלהם כדי לקנות את הדברים שאתה מוכר..

היום אני רוצה לעזור לך להגביר את רמות מעורבות הקהל שלך על ידי מראה לך חמש דרכים לקיים אינטראקציה עם הקהל שלך, כמו גם תוסף שיעזור לך ליישם כל אסטרטגיה. בואו נצלול ישר פנימה?

קטע של הערות אקטיביות: Disqus (בחינם)

דיקוס

מקום נהדר להתחיל לקיים אינטראקציה עם הקהל שלך הוא דרך פרק התגובות שלך למאמרים. וורדפרס כוללת כברירת מחדל מערכת הערות, שעובדת די טוב אך היא מוגבלת למדי בהשוואה לתוספי התגובות העשירים בתכונות הזמינות – כתוצאה מכך, רוב בעלי הבלוגים יתקנו תוסף להגיב.

זה מסתכם בהעדפה האישית, אבל אני מעריץ גדול של תוסף מערכת הערות Disqus, שעד כה יש מעל 1.5 מיליון הורדות. מדוע אני מעריץ גדול כל כך של דיסקוס? ובכן, לא רק שזה נראה נהדר עם פריסה פשוטה אך מסוגננת, אלא זה מקל על המבקרים להפליא להשאיר תגובה – הם יכולים להיכנס באמצעות פייסבוק, טוויטר, Google+ או חשבון Disqus. צמצם את החיכוך, מקסם את מספר ההערות שנותרו.

Disqus תומך גם בתגובות מושחלות, מה שמאפשר להגיב ישירות לתגובות שנשארו. זרוק מערכת הצבעה למעלה / למטה שמעודדת אנשים להשאיר הערות הגיוניות – אף אחד לא אוהב הצבעה למטה, נכון? – ויש לך את פלטפורמת התגובות המושלמת לקידום דיון משמעותי.

עודד דיונים עם סקרים: סקר רספונסיבי (14 $)

סקר רספונסיבי

אתה יכול להשתמש בסקרים במספר דרכים כדי לעודד אינטראקציה עם הקהל שלך. ראשית, אתה יכול להשתמש בהם כדי לקבל משוב ישיר מהמבקרים: אתה יכול להריץ סקר כדי לראות אילו נושאים הקהל שלך רוצה לקרוא עליהם יותר, למשל. זו גם דרך נהדרת להוסיף אינטראקטיביות לפוסטים שלך: שקול לשאול שאלה אקטואלית, לתת למבקרים להביע את דעתם ואז לצפות בדיון סוער במתחם התגובות – אם אתה רוצה ליצור פוסט מהיר שיעודד דיון, זה זה פיתרון נהדר.

אחד מהתוספים הטובים יותר לקלפי שנתקלתי בו הוא התוסף Poll Responsive Poll, שעולה סכום של 14 דולר ב- CodeCanyon. תוצאות הסקר שלך מוצגות בתרשימים מגיבים, מונפשים, ומתוכם ישנם שבעה סגנונות לבחירה: תרשים עמודות, תרשים עוגה, תרשים סופגניות, תרשים קו, תרשים מכ”ם, תרשים קוטבי וסרטי התקדמות של bootstrap – כל הסגנונות נראים נהדר . סקרים ניתנים להתאמה אישית מלאה, ותוכלו לבחור כמה שיותר תשובות אפשריות.

אתה יכול להכניס משאל ממש באמצע התוכן שלך באמצעות קיצור דרך פשוט, ובנוסף אתה יכול להשתמש באותו קיצור כדי להוסיף סקרים לכל אזור ווידג’ט – בזמן הכתיבה אין יישומון ייעודי, אבל זה עובד על ידי מפתחים.

צור באז עם תחרויות: ContestHopper (בחינם)

תחרות הופר

אנשים אוהבים להשיג דברים בחינם, אז השתמש בזה לטובתך: הפעלת תחרות עם פרס מדהים יכולה ליצור הרבה באז לאתר האינטרנט שלך. עם זאת, אם טרם התמודדת עם תחרות, הידיעה כיצד להתקיים אחת כזו יכולה להראות מאיימת. אני ממליץ להתקין את החינם תחרות הופר תוסף באתר שלך.

ContestHopper מאפשר לך להוסיף טופס תחרות נקי לאתר שלך. אתה יכול להציג זאת בכל מקום באתר שלך באמצעות קיצור דרך, או באמצעות ווידג’ט ייעודי. צורת התחרות שלך ניתנת להתאמה אישית מלאה: אתה יכול להגדיר את הכותרת ואת טקסט הכותרת, כולל צבע רקע וגופנים – ממעל 600 גופנים של גוגל – וגם את מסגרת הזמן של התחרות. ניתן גם לציין את דרישות הכניסה – אילו פרטים חייבים להשאיר, מגבלות כניסה לאדם והאם יש צורך בהצטרפות כפולה לאימות הכניסה.

לאחר הכניסה, התוסף יאפשר למשתמשים לשתף את התחרות באחד הערוצים החברתיים הגדולים – תוכלו לתגמל אותם עם יותר ערכים על כך. לבסוף, כאשר תום תוקף זמן התחרות, התוסף יבחר מנצח באקראי.

תקשורת ישירה: מחולל טפסים ליצירת קשר ($ 15)

מחולל טפסים ליצירת קשר

לפעמים מבקר ירצה לפנות אליך, אך לא ירגיש בנוח להשאיר את השאילתה שלו בסביבה ציבורית כמו פרק התגובות. הדרך הקלה ביותר לקבל הודעות ממבקרים היא להתקין תוסף טופס יצירת קשר. רובנו כבר מכירים מספר תוספים לטופס יצירת קשר – בעיקר החינם טופס יצירת קשר 7, והתוספים המשובחים של Gravity Form – אבל היום אני רוצה להציע משהו אחר: התוסף מחולל טפסים ליצירת קשר, זמין תמורת 15 דולר בלבד..

מחולל טפסים ליצירת קשר הוא תוסף בונה טפסים רב עוצמה, המאפשר לך ליצור טפסים יצירתיים למראה נהדרים באמצעות ממשק גרירה ושחרור אינטואיטיבי. כל הטפסים מגיבים באופן מלא, ויש להם מספר כמעט בלתי מוגבל של אפשרויות התאמה אישית. אתה יכול לעצב במהירות ובקלות את הטפסים שלך – אתה יכול לבחור את הגופן הרצוי לך מתוך מבחר של למעלה מ- 600 גופני אינטרנט של גוגל, כמו גם לקבל שליטה מלאה על צבע הגופן, הרקע, הגבול והכפתור..

אתה יכול להגדיר את הטופס שלך בקלות, פשוט על ידי גרירה ושחרור של אלמנטים כרצונך – אתה יכול להוסיף תיבות סימון, לחצני אפשרויות ורשימות נפתחות לטופס. יש גם מחוון לקביעת רוחב של כל אחד מהרכיבים. ישנם גם אלמנטים מתקדמים כמו זמן, תאריך, URL וקבצ’ה, כאשר התוסף מאמת את הפורמט של כל רשומה לפני קבלת הגשה. לבסוף, תוכלו לשלב את כל שירותי ה- Autoresponder הגדולים, כולל MailChimp ו- AWeber.

ערוצי תקשורת נוספים: HelloBar (בחינם)

שלום בר

מאז הימים הראשונים של האינטרנט, מנהלי אתרים הבינו את החשיבות של הגדלת רשימת דוא”ל – יש כמה דרכים טובות יותר לקדם את האינטראקציה שלך עם הקהל שלך. רשימת דוא”ל מאפשרת לך לתקשר עם מנויים ישירות דרך תיבת הדואר הנכנס שלהם, מה שמרחיב את טווח ההגעה שלך מעבר לתחום של האתר שלך והתכנים שאתה מפרסם.

קיימים מספר תוספים לרשימת הדוא”ל, כאשר רבים מתייחסים לקו דק בין היותם פולשניים מדי, ואינם תופסים מספיק תשומת לב כדי למשוך מנויים.. שלום בר הוא פיתרון פנטסטי לבעיה זו, מושך מספיק תשומת לב מבלי לחוש באבדות.

HelloBar הוא צורת הצטרפות פשוטה הנופלת לראש הדף. ניתן לשלב אותו עם תשעה שירותי מגיבים אוטומטיים – כולל הגדולים, AWeber ו- MailChimp. אם עדיין אין לך מנוי למשיבה אוטומטית, HelloBar יאחסן עבורך את כתובות הדוא”ל שנלכדו.

HelloBar עצמו ניתן להתאמה אישית מלאה – אתה יכול לערוך את ההודעה, הגופנים, צבע הגופן וצבע הכפתורים כדי למקסם את ההמרות. מוצגת גרסת הדגמה של הסרגל שלכם, המאפשרת לכם להסתובב עם אפשרויות ההתאמה האישית הללו בזמן אמת. הסורגים עצמם נראים פנטסטיים, ועם כל הצבעים הזמינים תוכלו ליצור משהו בולט בעודכם מתאים לתוכנית הצבעים של האתר שלכם. אתה יכול אפילו ליצור HelloBars מרובים ולבצע בדיקות a / b כדי לראות איזה מהם מבצע את הביצועים הטובים ביותר – לוח המחוונים של HelloBar מאפשר לך להגדיר את התדירות המוצגת של כל אחד מהם, כמו גם לעקוב אחר תוצאות.

כשאתה מרוצה מהעיצוב שלך אתה יכול להוסיף את HelloBar לאתר שלך באמצעות קוד HTML פשוט שנוסף רגע לפני תג הסגירה שלך. יש לך גם אפשרות להוריד תוסף וורדפרס מוגדר מראש משלך, שהורד מלוח המחוונים של HelloBar – פשוט הורד והפעל את התוסף הזה וה- HelloBar יפעל באופן מיידי..

מחשבות אחרונות

אז הנה לך את זה: חמישה תוספים פשוטים לשיפור האינטראקציה שלך עם הקהל שלך. אם אתה רציני לבנות קהילה נאמנה שתמשיך להציף את המבקרים בה, כל אלה אסטרטגיות נהדרות שאתה יכול להשתמש בהן – הן אפילו יכולות להציע הגנה מסוימת מפני ההשפעה הגרועה ביותר שעדכון אלגוריתם של גוגל יכול להיות באתר שלך..

ואל תשכח: אינטראקציה עם הקהל שלך היא כיף – אולי הסיבה הטובה ביותר ליצור קשר עם הקהל שלך לעיתים קרובות יותר!

האם אתה יכול להמליץ ​​על כל תוספי וורדפרס מגבירים אינטראקציה אחרים? יידע אותנו בפרק התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map