עוד תוספי וורדפרס בחינם (שלא שמעת עליהם)

בחודש מרץ פרסמתי כאן פוסט ב- WPExplorer שהציג את שבעת התוספים החינמיים האהובים עלי וורדפרס. זו לא הייתה רשימת תוספים יומיומית; התאמצתי להזכיר תוספים פחות ידועים ולא ללכת בדרך הרגילה של שמות האקיסמטים ו- W3 Total Cache של העולם הזה.


הפוסט התגלה כמצליח למדי (אחרי הכל, איזה משתמש וורדפרס שמכבד את עצמו לא רוצה לבדוק תוספים מגניבים?) אז חשבתי שזה יכול לעשות עם סרט המשך. וכמו הסנדק חלק ב ‘ וסרטי המשך אחרים של דמותו, זה אמור להשתפר במקור.

להלן רשמתי עוד שבע תוספים וורדפרס מדהימים בחינם, שכולם משתמשים בהם (או השתמשתי) בבלוגים שלי. לא כולם התוספים של כוכבי-על – חלקם הורדו רק קומץ פעמים – אבל זה מן הסתם מה שהופך אותם למעניינים יותר מאותם תוספים ישנים שקראתם עליהם שוב ושוב. תהנה!

N.B. התוספים רשומים בסדר מסוים.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

טבלהפרס

תוסף זה הורד למעלה מ- 80,000 פעמים וקיבל 396 רייטינג בזמן הכתיבה. מבין הדירוגים האלה, כולם מלבד שמונה הם חמישה כוכבים, והאחרים כולם ארבעה. בקושי יש צורך לומר דבר נוסף. אבל אני אעשה זאת.

ל- TablePress אין חברים. זה התוסף הטוב ביותר לטבלאות עבור וורדפרס. השתמשתי בו בהרחבה על השארת עבודה מאחור (עיין בדף דוחות ההכנסה שלי) ובאופן בולט יותר בכתב העת P90X (עיין ביומני התרגיל שלי):

טבלה שנוצרה באמצעות TablePress.

טבלה שנוצרה באמצעות TablePress.

הוא מקודד ללא דופי ותומך היטב על ידי אחד מפתחי התוספים היפים ביותר שיש שם.

קבל טבלהפרס

עוד תוסף פוסטים קשורים

הצגת פוסטים קשורים בתחתית הפוסטים בבלוג שלך היא דרך קלה להגדיל את המעורבות בבלוג שלך. אבל הרבה אנשים טועים – הם מקטלגים ומתייגים את הפוסטים שלהם בצורה גרועה ואז משתמשים בתוסף באיכות ירודה כדי להציג את התוספים “קשורים” (שעבורם נקראו “לא כל כך קשורים”)..

זו הסיבה שאני ממליץ רק אי פעם על עוד תוסף פוסטים קשורים נוסף (YARPP) – לדעתי יש לו את האלגוריתם התואם הטוב ביותר סביבו והוא גם ניתן להתאמה אישית בקלות רבה:

YARPP בבלוג שלי.

YARPP בבלוג שלי, נראה סקסי.

YARPP הוא למעשה תוסף פופולרי מאוד אבל הרגשתי שהוא מצדיק הכללה כאן עבור כל אותם אנשים המשתמשים בתוסף הודעות פוסט-אלטרנטיבי. אני באמת מחשיב את זה כטוב ביותר.

השג את YARPP

טוויטר פוסט ירוק-עד

מבחינתי זהו ה תוסף שישמש להפעלת תנועה בטוויטר לאתר שלך. לטובת חשיפה מלאה אני בהחלט מוטה לומר שככל שפיתחתי את התוסף, אך זו דעתי הכנה בכל זאת!

הרעיון פשוט: Tweeter Post Evergreen Post באופן אוטומטי ציוץ פוסטים ישנים בבלוג על בסיס תקופתי (למשל אחת לשש שעות). זה מאפשר לך לסנן את הפוסטים שעברו ציוץ באמצעות בחירת תג או תגיות. בדרך זו, אתה יכול לבחור את התוסף בכדי רק לצייץ את התוכן “ירוק-עד” שלך (כלומר את זה שעדיין כדאי לקרוא) ולא את כל מה שבבלוג שלך..

השימוש בתוסף זה יכול להביא תנועה רבה לאתר שלך:

תנועה מוגברת בטוויטר.

אם אתה משתמש בטוויטר, זה לא מביטל!

הורדות דיגיטליות קלות

על קצה המזלג, Easy Digital Downloads (EDD) מאפשר לך למכור הורדות דיגיטליות באמצעות אתר האינטרנט שלך. אני משתמש בו כדי למכור את מדריך הכתיבה הפרילנסרי שלי ולא הסתכלתי לאחור מאז שעברתי מ- E-Junkie.

זהו אחד מהתוספים האלה שבהם אתה לא ממש יכול להאמין שהוא בחינם. למעשה, המפתח שלה (פיפין וויליאמסון) יצר את EDD כחלק מדגם freemium המאפשר לרכוש רק את המודולים הנוספים הדרושים לך (בעלות סבירה מאוד). הנה סרטון מהיר שמראה לך מה זה:

נראה שזה קל כמו EDD לפעול. אם אתה מוכר מוצרים דיגיטליים באתר שלך, אני ממליץ לך לבדוק זאת.

קבל הורדות דיגיטליות קלות

גלילה אינסופית

גלילה אינסופית היא אותו שילוב מושלם של ערימות ושימושיות.

על קצה המזלג, זה משנה את הנושא שלך כך שכאשר המבקרים מגיעים לתחתית המסך המוצב, הפוסטים הנוספים נטענים בזמן אמת. זה לא אומר יותר לחיצה על הדף הבא (שלא לדבר על אפקט מאוד חנפני שאף פעם לא משתעמממת ממנו).

החיסרון היחיד בשימוש במגילה אינסופית הוא בכך שהיא עשויה להשפיע לרעה על קצב ההקפצה שלכם ועל מספר העמודים שנצפו (מכיוון שהמבקרים יגללו כעת באותו עמוד במקום לחצו לדף חדש). אבל זה לא אומר שהמעורבות הצטמצמה – להפך. פחות טרחה נדרשת ופחות זמן לחכות לטעינת העמוד עשוי להוביל לכך שהמבקרים יסתובבו לאורך זמן.

פרופיל ביצועים של תוסף

למרות שאני אוהב תוספים, הם יכולים להוות ניקוז על המשאבים הישנים. יותר מדי תוספים נפוחים יכולים להוביל לאתר טעון איטי ולמבקרים אומללים.

זה המקום בו Profiler Performance Performance (P3) יכול לעשות את ההבדל. הוא סורק את האתר שלך ומעניק לך דוח שמפרט אילו תוספים מעמידים את העומס הגבוה ביותר באתר שלך:

פרופיל ביצועים של תוסף

כפי שאתה יכול לראות מהצילום המסך שלעיל, P3 נותן לך פירוט של זמן הריצה היחסי עבור כל אחד מהתוספים עתירי המשאבים המותקנים באתר שלך. אתה יכול גם לראות מה ההשפעה שיש לתוספים באופן קולקטיבי על זמן הטעינה של האתר כמו גם על נקודות נתונים אחרות.

P3 הוא כלי פנטסטי לבדיקה שהאתר שלך מותאם היטב למהירות. למרות שהשיטה שלה לסרוק את זמן ההפעלה של תוספים אינה ללא פגמים, היא מדויקת דיה בכדי לספק לך את המידע שאפשר לקבל החלטות מושכלות..

תגובות שלא נענו עליהן

הערות בלוג מייצגות את הלב הפועם של מרבית הבלוגים. הם בחלקם מה שמגדיר בלוג כבלוג – יכולתו של האורח להוסיף לשיחה באתר אינטרנט שאחרת יהיה עסקה חד כיוונית.

וזו הסיבה שאתה צריך (לדעתי) תמיד ודא שאתה מגיב לתגובות בבלוג שלך (אם יש תגובה מוצדקת). להזמין אנשים לשאול שאלות ואז לא לעקוב אחר תשובה זה די פלילי לדעתי.

אבל כאשר הבלוג שלך מגיע לגודל מסוים, זה יכול להיות די קשה לעקוב אחר התגובות שאתה מקבל. לשם נכנסת התגובות שלא השיבו עליה: היא מוסיפה טור נוסף למסך ניהול ההערות שמראה אם ​​השבת לתגובה או לא..

הערות שלא נענו למסך המסך.

זוהי דרך פשוטה ויעילה להבטיח שאנשים שמגיעים ממכם תגובה.

מה הם שלך תוספים לא מוכרים מועדפים?

אני מוכן להמר שיש לפחות תוסף אחד ברשימה הזו שלא שמעת עליה. לרובם יש פחות ממאה אלף הורדות (לעומת הפופולריות ביותר בקרב ~ 15 מיליון) ולחלקם יש רק קומץ.

אחרי שאמרתי את זה, אני בטוח שיש הרבה יהלומים נוספים במחוספס שרבים מאיתנו טרם גילו. אם אתה אוהב תוסף יחסית לא ידוע שלא הוזכר בפוסט הזה או ברשימה הקודמת שלי, ספר לנו עליו בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me