התוספים הטובים ביותר ל- LMS WordPress ליצירת קורס 2020

התוספים הטובים ביותר ל- LMS WordPress ליצירת קורס

האינטרנט הוא מקום נהדר לאסוף מיומנויות וידע. ממש משולחן הלימוד בבית, תוכלו לחקור קורסים באינטרנט, להירשם אליהם, לעבוד בשיעורים ולהוסיף תעודת השלמה לקורות החיים שלכם (כמו קורסים מדהימים אלו של וורדפרס למתחילים). ויש טונות של תוספי LMS WordPress קלים ואפשרויות להפוך את האתר שלך למערכת ניהול למידה מלאה.


במילים פשוטות, אנשים רבים מוכנים לשלם כסף טוב עבור קורס מקוון בנושא שבחרתם. כדי לענות על דרישה זו, מספר מוסדות ואנשים פרטיים פונים אליהם דרך אתרי האינטרנט החינוכיים שלהם. אתרים אלה מתחייבים לשירותים מקצה לקצה, מבניית תכני קורס והרשמה לסטודנטים, ועד עריכת בחינות והענקת תעודות סיום קורס..

וכדי לענות על הצרכים העיצוביים והפונקציונליים של אתרי אינטרנט אלה, נושאים ותוספים איכותיים המספקים את הפלטפורמה החינוכית המקוונת זמינים בשוק.

אתה יכול לבנות מערכת ניהול למידה (LMS) המבוססת על וורדפרס במספר דרכים – אתה יכול להעמיד את כישורי הקידוד שלך לבחינה במתקנת וורדפרס שמתארחת בעצמך, או שתוכל לאמץ את אחד משלל הנושאים המוכנים של פרמיה מוכנים שיעזרו לך . אם אתה רק רוצה להציע קורסים, הוסף תוסף שמגביל את הגישה של המשתמשים לתוכן.

יתר על כן, ישנם תוספי LMS וורדפרס מתמחים המיועדים להתמודד עם כל התכונות המיוחדות הנדרשות מאתרי אינטרנט המציעים קורסים מקוונים. הם עוזרים לך לנהל את הקורסים, לקדם אותם ולהרוויח מהם כסף בתשלום ובמודעות. מבלי לחכות עוד, הנה כמה אופציות מהשורה העליונה שלדעתנו הן חלק מהתוספים הטובים ביותר ל- LMS WordPress בשוק..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. תוסף וורדפרס חינם ל- MasterStudy LMS

תוסף וורדפרס בחינם

MasterStudy הוא קורס מקוון הכולל תוספות וורדפרס LMS. תוסף קל לשימוש זה הופך את ניהול הקורסים לבריזה בזכות תמיכה מובנית לסרטונים, חידונים, חברות בתשלום, דירוגים, רשימות משאלות ועוד.

בבניית מדריכי קורס יש אפשרויות רבות לבניית תכנית לימודים (עם שיעורים ותעודת סיום קורס), הוספת שאלות נפוצות ומידע בסיסי על הקורס (משך זמן, הרצאות, שעות וידאו, רמת משתמש וכו ‘). לוח ההודעות הכלול ב- MasterStudy הוא דרך נהדרת עבור מורים ותלמידים לתקשורת. תכונות שאלות ותשובות מתקדמות בזמן אמת בזמן אמת מקלות על התלמידים להרים יד “דיגיטלית” כמו גם למדריכי הקורס להוסיף למבחנים מתוזמנים. בנוסף שילוב PayPal ו- Stripe הופך מונטיזציה של קורס לרוח.

והכי חשוב, בעוד שמאסטרסטודי צריכה לעבוד עם הנושאים הפופולריים ביותר של וורדפרס, יש נושא של MasterStudy Education & LMS WordPress שתוכנן במיוחד כדי לעבוד עם תוסף קורס חזק זה. הנושא כולל עור בהיר וכהה, אפשרויות לקורסים לא מקוונים, סטיילינג מסוג שיעורים שונים, דפי פרופיל משתמש, בונה גרירה ושחרור, תמיכה בתרגום ועוד. אז אם אתם שוקלים את תוסף ה- MasterStudy LMS WordPress בחינם, בהחלט תראו גם את הנושא.

2. מורה LMS שלם עבור וורדפרס

פתרון LMS שלם ל- WordPress

Tutor LMS הוא תוסף freemium עמוס מלא בפיצ’רים לקורסים המקוונים שלך. בתור התחלה תוכלו ליצור קורסים ללא הגבלה הושלמו עם בונה הקורסים הקל לשימוש. השתמש בבונה הגרירה והשחרור כדי להוסיף שיעורים, להזמין תוכן קורס, חומרים, להגדיר משך זמן, להוסיף רמת קושי וכו ‘. התוסף מציע גם חסימות גוטנברג, תמיכה בווידיאו (native, Youtube ו- Vimeo), הכרזות, דירוגי קורס / ביקורות ומספר בלתי מוגבל של מדריכים. כך שקל להציע קורסים ממומחים שונים. יש אפילו סטודנטים לבחינת יוצר חידונים ידע לאורך הקורס!

יתרה מזאת, מורה כולל לוח מחוונים לתלמידי חזית, פרופילי לוחות מורים, אפשרויות סטיילינג מובנות, ווידג’ט לקורס בהתאמה אישית ותאימות WooCommerce & EDD. וזה הכל רק בגירסה החינמית! אתה יכול לשדרג ל- a מורה LMS Pro תכנן הגדרות חידון מתקדמות (התאמה, התאמת תמונות או תשובות, הזמנה, תשובה קצרה), בונה קורס חזיתות, תנאי קדם לקורס, הגשות להקצאה, דירוג, דוחות ותבניות תעודת קורס. Pro מוסיף גם מערכת התראות דוא”ל מועילה וטפטוף תוכן למעקב עם התלמידים, כמו גם תמיכה במנויי WooCommerce ו- Proid Membership Pro (אך אלה רק התכונות בזמן הכתיבה – לבדוק את מפת דרכים לראות מה קורה). ואם תזדקק לעזרה כלשהי, Pro כולל גם שנה של עדכון, תמיכה בעדיפות ואפילו שירות התקנה.

3. WP Courseware גרור ושחרר קורס וורדפרס

WP Courseware גרור ושחרר קורס וורדפרס

WP Courseware משתמש בתכונת הגרירה והשחרור כדי לעזור לך לבנות ולסדר קורסים בפורמט המוכר לתלמידים ומדריכים. זה גם קל ליצור שיעורים או יחידות – פשוט צור פוסטים או דפים בוורדפרס באופן שאתה עושה בדרך כלל ומפרסם אותם. אם תרצו, סדרו את השיעורים במודולים וקורסים וסיימו אותם בעזרת פורמטים של חידון מרובים שבודקים את הבנת התלמידים את השיעורים. לא רק זה, אתה יכול אפילו למתן זמן לפרסום תוכן לפי תאריך או מרווח, באמצעות תכונת ההזנה לטפטוף. ותן לתלמידים לדעת כיצד הם נהגו להשתמש בספר כיתות.

השתמש בתבניות אימייל הניתנות להתאמה אישית כדי להעביר ציונים ותוצאות באמצעות הדוא”ל. בנוסף, תוכלו ליצור תעודות השלמה ייחודיות, להורדה והתאמה אישית לסטודנטים מצליחים. אל תפספס את האפשרות לאפשר גישה למדריכים לערוך תוכן ולנהל קורסים ותלמידים.

ההרשמה לסטודנטים יכולה להיות ידנית או אוטומטית. לא רק זה, אתה יכול לאפשר גישה לקורסים רק לאחר השלמת תנאים מוקדמים. WP Courseware תואם לנושאים רגילים של וורדפרס. מובטח לך הגנה מפני גישה לא מורשית מכיוון שיש תמיכה לפלאגינים של חברות (MemberPress, OptimizePress). חוץ מזה, תמיכה בתוספים פופולריים של eCommerce (WooCommerce, Easy Digital Downloads) מסייעת במכירות מקוונות של קורסים.

4. מערכת ניהול למידה של סנסאי וורדפרס

מערכת ניהול למידה וורדפרס של סנסאי

יצירת תוכן לקורסים עם סנסאי היא קלה כמו יצירת עמוד או פוסט בוורדפרס. מערכת ניהול למידה זו, שפותחה על ידי WooCommerce, משתלבת בצורה חלקה עם תוסף ה- eCommerce שלהם. על ידי קישור קורסים למוצר שנרכש תוכלו לקדם קורס לקהל רלוונטי מאוד. מכאן שקונה ערכת רקמה עשוי לקבל הצעה לקורס רקמה.

Sensei WordPress LMS Courseware

התוסף משתמש בתכונות הרישום למשתמשים המוכרות של וורדפרס לצורך הרשמה לקורס. ניתן לציין את הדרישות המוקדמות לכל קורס וכן לכל שיעור. צור בנקים לשאלות והשתמש בהם כדי להגדיר חידונים אקראיים. התוסף כולל כלי ניתוח העוקב אחר ההתקדמות של סטודנטים או קורסים בודדים.

Sensei עובד טוב עם רוב הנושאים הסטנדרטיים של וורדפרס, אם כי המפתחים ממליצים על נושאים המציעים תמיכה משולבת עבור Sensei. בהתאם לתכונות שתרצו לכלול, תוכלו להוסיף מספר תוספים לתוסף. רובם בחינם, אך כדי לטפטף תוכן עדכונים ולהעניק תגי תווים עבור הישגים, תצטרך לרכוש תוספים בנפרד.

5. LearnDash מערכת ניהול למידה וורדפרס

מערכת ניהול למידה וורדפרס של

LearnDash היא מערכת ניהול למידה מלאה שמיישמת את ממשק ה- API של Tin Can (ניסיון) בכדי ללכוד ולאחסן את פעילויות הלמידה של המשתמשים שלך. ממשק API של Tin Can הוא מפרט תוכנה ללימודים העוקב אחר כל חוויות הלמידה ומתעד אותן. הוא אוסף נתונים על חוויות כמו למידה ניידת, הדמיות, פעילויות בעולם האמיתי, למידה חווייתית, למידה חברתית, למידה לא מקוונת ולמידה שיתופית. נתונים אלה נותנים תובנה לגבי פעילויות הלמידה של המשתמשים. ראוי לציין כי זה עוזר ללמידה בלתי פורמאלית ומותאמת אישית, כאשר מדריכים או אנשי מכון עוקבים אחר הביצועים האישיים מהתכנית.

LearnDash ארוז תכונות ומשתלב היטב עם וורדפרס כדי להקל עליך לפרסם תוכן ולהפיק רווחים מאתר האינטרנט. אתה יכול לחלק את הקורסים למספר רבדים להצגה פשוטה. טפטפו תוכן הזנה לפי לוח הזמנים והשבית את הגישה לאחר פרק זמן מוגדר. השתמש בכל רכיב מדיה כמו אודיו, וידאו, תמונות, קבצי Google Docs, Articulate או Adobe Captivate. עצרו חידונים בפורמט שאלון פשוט או בחרו מתוך 8 סוגי החידונים שעוצבו מראש על ידי התוסף.

תזמני שיעורים מדריכים כמה זמן תלמיד יכול להקדיש לשיעור כלשהו, ​​ומנהלי מטלות מאפשרים הערות על מטלות שהוגשו. משתמשים יכולים ליצור פרופילים מפרונטנד ומשתמשים רשומים יכולים להצטרף לפורומים פרטיים או ספציפיים לקורס.

המפתחים סמכו על הניסיון העשיר שלהם בתעשייה בפיתוח תוסף זה, ומספר אוניברסיטאות נחשבות נחשבות בין המשתמשים. התוסף מופעל על ידי ריבוי אתרים ועובד עם כל נושא. ניתן להשיג מספר תוספות בחינם ופרמיום עבור תכונות משופרות. הרחבות אלה פותחו בתגובה למשוב הקהילה. בנוסף ישנם מאות ערכות נושא תואמות (כגון eLumine או אוניברסיטה) שמוסיפים תכונות ואפשרויות עיצוב נוספות.

6. LearnPress WordPress LMS Plugin

LearnPress WordPress LMS פלאגין

התוסף הליבה של LearnPress הוא בחינם וקל משקל. אם יש פונקציה שאתה צריך באתר שלך, חפש אותה בין מספר התוספות החינמיות והמשולמות. חלק מהפונקציות עוזרות לייצור רווחים טוב יותר מהאתר.

ממשק המשתמש מסייע בבניית קורס, עריכה ושמירה על תכני הקורס. תוכלו להתאים כאן הגדרות רבות כמו משך הקורס, ציוני מעבר דרושים, מספר ניסיונות וביצוע חידונים לפני שתמשיכו לשלב הבא. אפשר גם לייצא קורסים לאתרים אחרים המשתמשים ב- LearnPress. בעזרת תמיכה של BuddyPress התלמידים יכולים להקים קבוצות כדי לדון בבעיות ולשתף ידע.

למידה

התוסף מתורגם לשפות רבות, תומך ברשתות רב-אתרים, כמו גם בשיטת התשלום PayPal, Stripe ו- WooCommerce. אמנם אתה יכול להשתמש ב- LearnPress עם כל נושא וורדפרס סטנדרטי, המחברים ממליצים מאוד להשתמש בו יחד עם חינוך נושא וורדפרס או LMS נושא WordPress. במקרים אחרים, הם ממליצים לשדרג ל- Pro לגישה לחבילות קורסים, gamification, תעודות קורס ועוד מספר תוספות פרימיום..

7. נמסטה! LMS לוורדפרס

נמסטה! LMS לוורדפרס

לאחר התקנת הגרסה החינמית של נמסטה! LMS, אתה יכול להמיר את התקנת וורדפרס שלך לאתר חינוכי פונקציונלי. תכונות eLearning כוללות יצירת שיעורים ומשימות, הרשמה לתלמידים, ניהול קורסים ותלמידים, קביעת תנאים מוקדמים לשיעורים ועוד.

שפר את פונקציית התוסף באמצעות תוסף החברות החינמי קוניצ’יווה! צור דוחות מפורטים על פעילותם של התלמידים באתר. כאשר מופעל, יישומון לוח מחוונים יחשוף מספר מוגדר של ימי פעילות בפעילות בדף. שילובי PayPal ו- Stripe עוזרים בגביית תשלום עבור הקורסים.

namaste-lms

גרסת הפרימיום מקלה על מונטיזציה של האתר – הוסף עגלת קניות לקורסים שצוינו, צור ונהל קופוני הנחה וניהול קבצים מוגנים. לא רק זה, אתה יכול להעניק גישה למשתמשים מסוימים כמנהלי כיתות ולהעניק תגי סיום עבור סיום הקורס או לצורך השתכרות נקודות.

8. תוסף LifterLMS וורדפרס

תוסף LifterLMS וורדפרס

התוסף הבסיסי של LifterLMS הוא בחינם, אינטואיטיבי לשימוש וגמיש. הוא בודק כמעט את כל התיבות ברשימת התכונות הדרושות למערכת ניהול הלמידה ו- סמכויות WP101, סדרת הדרכות וידאו פופולריות בוורדפרס.

התלמידים יכולים ללמוד עם פסי התקדמות וחידונים כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלהם. עדכן את התלמידים באמצעות דוא”ל אוטומטי. כתובות דוא”ל אלה מוגדרות להיות מופעלות על ידי פעילות מוגדרת מראש של סטודנטים, כמו לא להיכנס למשך זמן רב, להיכשל בחידון, תזכורת לתאריכי יעד ועוד. באמצעות אימיילים מבוססי פעולה, פנו לתלמידים שעוזבים את הקורס באמצע הדרך. טפטפו תוכן על פי לוחות הזמנים שצוינו או כדי להתאים להתקדמות התלמידים.

תכונות ניהול LifterLMS

LifterLMS מציעה המון כלי ניהול כמובן, כמו גם עיבוד תשלומים באמצעות PayPal, stripe או Authorize.net, כמו גם תמיכה ב- WooCommerce. ניתן להוסיף קופונים והנחות באתר כדי להגדיל את הרשמת הסטודנטים. ניתן להשיג מספר תוספות בתשלום, ותוכלו לקנות אותן בנפרד או כצרור של כל אחד.

9. Edwiser Bridge – שילוב Moodle LMS עבור וורדפרס

Edwiser Bridge - Moodle LMS Integration for WordPress

לבסוף, אם אתה חובב ה מודל במסגרת קורס פתוח בקוד פתוח יתכן שתהיה מעוניין לדעת שיש דרך קלה לשלב את קורסי Moodle שלך ​​עם WordPress. התוסף Edwiser Bridge החינמי מאפשר לכם לייבא את כל קורסי ה- Moodle שלכם ולסנכרן את קטגוריות הקורסים שלכם ישירות עם אתר וורדפרס שלכם. משם תוכלו לפרסם אותם בחינם, למכור אותם (באמצעות שילוב PayPal המובנה), לאפשר רישום כמובן ועוד.

Edwiser Bridge כולל גם מספר הגדרות (כגון סנכרון אוטומטי לקורסים, שימושים רשומים, שפה וכו ‘) שתוכלו פשוט לבדוק כדי לאפשר. אם אתה מפתח (או שהיית ממשיך להתקיים) ישנם אפילו ווים ומסננים מובנים להתאמה אישית מהירה יותר. מוטב, ישנן תוספות מדהימות הזמינות להוסיף עוד יותר כוח ל- WordPress LMS המופעל על ידי Moodle.

סנכרון סלקטיבי

באמצעות ה- סיומת סנכרון סלקטיבית עבור Edwiser Bridge, משתמשי Moodle יכולים לבחור קורסים שהם רוצים לסנכרן לפלטפורמת WordPress כדי להמשיך ולשווק או למכור. התוסף הקל לשימוש הזה הופך את זה למאוד פשוט עבור מנהלי Moodle להתמקד בקבוצת קורסים מסוימת אחת, ולהגדיל את המתיחה לאותם קורסים..

כניסה יחידה

הפוך את תהליך הכניסה לגישה לקורס לפשוט יותר עם סיומת כניסה יחידה שכן גשר אדווייזר עושה זאת. משתמשים יכולים להיכנס בו זמנית לאתר Moodle ולקישור וורדפרס המקושר, על ידי הזנת אישורי כניסה פעם אחת בלבד. זה עובד בשני הכיוונים! משתמש יכול להיכנס לאתר Moodle או לאתר WordPress ולהיכנס לאתרי WordPress ו- Moodle המתאימים בהתאמה.

גם יציאה עובדת באותה מידה, על ידי הצורך לבצע את הפעולה רק פעם אחת, התלמידים אינם צריכים לדאוג לא להתנתק משני אתרי האינטרנט. בעזרת התקנה פשוטה, תוסף זה מסייע לשילוב וורדפרס-מוודל ומאפשר למשתמשים לגשת לשני האתרים, מכיוון שיש להם רק קבוצה אחת של אישורים שהם צריכים לזכור. קיים גם קוד קצר, שניתן למקם בכל מקום באתר וורדפרס כדי לאפשר כניסה.

רכישת קורס בתפוצה רחבה

אפשר למשתמשים לרכוש מספר קורסים בו זמנית ב- Moodle עם ה- רכישה גורפת עבור גשר אדווייזר סיומת. זהו תוסף וורדפרס המעסיק את כוחם של וורדפרס ו- WooCommerce כדי לאפשר למנהלי מערכת Moodle למכור קורסים בוורדפרס ולאפשר לקונים לרכוש קורסים אלה בכמויות גדולות. וזה לא הכל, ברכישת קורס, למשתמשים ב- Moodle יש ממשק אינטואיטיבי לרשום סטודנטים לקורס.


LMS מאפשר למשתמשים ללמוד בקצב שלהם, באמצעות כל מכשיר שנוח להם. ניתן להפוך את תהליך הלמידה ליותר מרגש על ידי הענקת תגים, חידונים חדשניים ורישומי הביצועים הטובים ביותר. חוץ מזה הוספת פורום או קהילה יכולה לעזור לעודד תלמידים בתהליך הלמידה.

בשנים האחרונות חלה עלייה בשימוש בוורדפרס כבסיס לאתרי מוסדות חינוך וקורסים מקוונים. תוספי ה- LMS של וורדפרס שנדונו בפוסט זה, כולם משתלבים היטב עם גרעין וורדפרס כדי להקים מערכת מלאה למסירת קורסים מקוונת. חלקם בחינם, בעוד שאחרים מציעים תכונות מאוד אטרקטיביות עבור פחות מ- $ 250 (שזה פחות מ- $ 1 ליום).

האם יש לך ניסיון עם תוספי LMS וורדפרס אלה? או שאולי התגעגענו לאחד מהתוספים LMS WordPress עליהם תמליצו? אנא שתפו בתגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me