צמח את עסק ההדרכה שלך ב- LearnDash בעזרת מדריכים מרובים

צמח את עסק ההדרכה שלך ב- LearnDash בעזרת מדריכים מרובים

הקמת אתר למידה אלקטרונית עם LMS נהדר ונושא נפלא הוא רק קצה הקרחון. זה כמו לפתוח ספרייה ולחכות לאנשים להיכנס פנימה. האתגר האמיתי הוא הגברת הנפילות.


כשמדובר באימונים ברשת, אנו מתחילים לדאוג לבחירת הפלטפורמה הנכונה ליצירת אתר הלימוד האלקטרוני המושלם שלנו. ואז אנו דואגים ליצירת תוכן למידה מהשורה הראשונה. הקמנו תהליכים לניהול התקדמות התלמידים, מענה לשאלותיהם והגברת מעורבותם, בין היתר. אבל מה שלעתים קרובות אנו מפספסים הוא לחשוב על איך להביא סטודנטים לאתר!

בניית האתר והתוכן חשובה. אבל לתפוס את תשומת ליבם של סטודנטים פוטנציאליים, לתת להם מגוון רחב של קורסים לבחירה, להביא סטודנטים מעוניינים להירשם, זה לא קל.

לגידול העסק נדרשת עבודה רבה. אז בואו נבין עם דוגמא.

ניתוח מקרה: פיתוח אתרים והדרכה מקוונת

LearnDash

ג’ון הוא מפתח וורדפרס שמעוניין לנצל את המומחיות והזמן הפנוי שלו. ג’ון מעוניין להתחיל להציע הכשרה לפיתוח אתרים בוורדפרס, באופן מקוון. רעיון מעולה! בהתחשב במומחה וורדפרס שהוא, הוא כמובן מתמודד עם יצירת אתר וורדפרס לקורסים המקוונים שלו, ובוחר ב- LearnDash כבחירתו ב- LMS.

הוא יוצר סרטונים של הקורסים שלו. הכל הולך נהדר. הוא מקבל הרשמות ואנשים מגלים עניין רב בקורס שלו. כלומר, עד מספר התלמידים מתיישר. סטודנטים נרשמים, אך נראה כי מספר ההרשמות גדל, ובהתחשב במאמץ שעליו להשקיע בכדי לנהל את התלמידים הקיימים ואת התוכן, הרווחים שלו נמוכים.

ג’ון צריך לנקוט בפעולה מהירה!

השביל הכי נלקח.

השלב הבא הברור ביותר עבור כל עסק שרוצה לצמוח הוא שיווק. ג’ון מסכים. הוא צולל עמוק בכל פעילויות השיווק האפשריות – בלוגים, שיווק במדיה חברתית, שיווק מחדש בפייסבוק, מודעות בתשלום, שיווק בדוא”ל, שיווק שותפים.

יש גישות שעובדות, חלקן לא.

הוא מבין שהבעיה לא נוגעת להיקף השיווק אלא הנושא עצמו.

בהתחשב בכך שוורדפרס הוא נושא כה פופולרי, לסטודנטים יש כבר הרבה אפשרויות. ישנם הרבה קורסים המציעים הכשרה לפיתוח וורדפרס וחלקם אפילו בחינם. שוק הקורסים של וורדפרס רווי, וקמפיינים בתשלום שורפים חור בכיסו של ג’ון.

אז מה ג’ון יכול לעשות?

השביל פחות נלקח.

כעת, ג’ון מבין שהוא צריך להציע לתלמידיו משהו נוסף כדי להעסיק אותם ולהגדיל את הרשמות הקורס. הוא חושב להציע “קורסים בעלי ערך מוסף” לסטודנטים העוסקים בפיתוח אתר וורדפרס.

יחד עם פיתוח אתרים, הוא חושב להוסיף קורסים לעיצוב פריסה וקידום אתרים בין היתר. מה שכן יעיל זה נותן לתלמידים פוטנציאליים מערך רחב יותר של קורסים לבחירה. ומכיוון שהקורסים קשורים, סטודנט שנרשם לקורס אחד מוצא גם קורסים אחרים מועילים.

התוצאה?

זה אפילו טוב יותר מכפי שג’ון קיווה לו. הקורסים מגדילים אותו ליותר סטודנטים ולא רק זה, גם הרשמות לפיתוח אתר וורדפרס הולכות וגדלות.

אבל ג’ון אינו מומחה בעיצוב פריסה או SEO. אז איך ג’ון הצליח לנהל את כל זה? איך הוא יצר יותר קורסים וערך רב יותר לתלמידיו?

הוא קיבל קצת עזרה מחברים מדריכים.

קצת עזרה עוברת דרך ארוכה.

כולנו זקוקים לעזרה מסוימת בכדי להרחיב את העסק שלנו, וכששיווק נכשל, הגדלת ההצעה שלך לקבלת משקפי ראייה, נראה כמו פיתרון הגיוני. אבל כמו ג’ון, אנחנו לא מומחים במספר נושאים. אז איך בונים קורסים בנושאים שונים?

אנו פונים אל מדריכים אחרים כמונו, ומחפשים למצוא קהל לקורסים שלהם.

נהל אפקטיבי אתר LearnDash רב-מדריך

LearnDash הוא LMS פשוט מכיוון שקל להבין ולהשתמש בו. מבנה הקורס די פשוט, כך שתוכלו ליצור קורסים ללא טרחה או בלבול, אפילו תוך מספר שעות.

כמנהל האתר חשוב להכיר את תומך הוורדפרס ואת וורדפרס באופן כללי. זה לא כלל קשה ומהיר, אך תצטרך ללמוד ולהשתמש בו בסופו של דבר. יש הרבה הגדרות ותכונות חשובות ב- backend של וורדפרס שאתה צריך להיות מיומן איתם, ולכן תמיד כדאי להתחיל להבין את זה מוקדם יותר מאוחר. וברגע שנוח לך עם וורדפרס, השימוש ב- LearnDash הוא משב רוח.

עם זאת, עם אתר רב-מדריכים, תוכלו להוסיף עוד אנשים לאתר. בדרך בה נבנה כרגע LearnDash, אנשים אלה יצטרכו גישה לנדנד בכדי ליצור את הקורסים שלהם. ואם הם לא מכירים את ה- backend של וורדפרס, זה יכול להיות מהמם. למי שמכיר את וורדפרס, מנהלי מערכת עשויים להתמודד עם בעיה אחרת – מתן גישה למגבים עלולה לפגוע באבטחת האתר.

בשני המקרים, מורכבות המגבים ומתן גישה למספר רב מבחוץ הופכת לבעיה. ונחפש פיתרון.

1. השתמש בתוסף ניהול רב-מדריך

תוסף ליצירת קורס Frontend

דרך הפעולה הטובה ביותר היא להשתמש בתוסף שמאפשר להוסיף מספר מדריכים לאתר שלך ולאפשר להם ליצור קורסים ב- LearnDash, מבלי להעניק להם גישה לתכנית. וכמו כל הדברים בוורדפרס, יש תוסף שעובד למטרה זו. תראו והנה, יצירת הקורס הקדמי עבור LearnDash!

יצירת קורסים קדמיים מאפשרת למנהלי LearnDash ליצור “מחברי קורס” באתר שלהם. כפי שהשם מרמז, מחברי קורס אלה יכולים ליצור קורסים רק מקצה הקצה. להלן מספר פרטים כיצד תוסף כמו יצירת קורס חזית מקדימה יכול לעזור ליוצרים כמו ג’ון.

2. הגבלת הגישה למחבר קורס

גישת מחברים על קורס LearnDash דרך BuddyPress

באמצעות התוסף ליצירת קורס חזית, מנהלי מערכת יכולים להגביל את הגישה לאתר עבור מדריכים או מחברי קורסים רק לקצה הקדמי. אין להם גישה להגדרות וורדפרס. למדריכים יכולים להיות דפי פרופיל BuddyPress משלהם עם אפשרויות ליצור קורסים ישירות משם. זה פשוט כמו זה!

3. הציעו ממשק ליצירת קורס פשוט

לפלאגין ליצירת קורס חזית יש ממשק של בונה קורסים שקל מאוד להשתמש בו ומציע הרבה פונקציות, כמו להוסיף בקלות קורסים, שיעורים, נושאים, שמירת טיוטות, פרסום אוטומטי של תוכן וכו ‘במהירות ובלי נהלים מורכבים. המדריכים של ג’ון יכולים ליצור את היררכיית הקורס השלמה יחד עם חידונים על מסך יחיד עם בונה קורס ושירותי גרירה ושחרור. פעימות נאלצות לנווט בין אפשרויות LearnDash מרובות בכל יום! כל זאת, מבלי לדאוג למורכבות של תומך וורדפרס. זה בסדר אם מחברי הקורסים אינם מכירים לחלוטין את וורדפרס. אין עקומת למידה מעורבת; יצירת קורס היא פשוטה כמו מילוי טופס.

4. מכרו קורסים בקלות

כמנהל האתר, ג’ון יכול למכור קורסים שנוצרו על ידי סופרים אורחים או מדריכים עמיתים אחרים. תוסף ה- Front End Course Creation תואם גם ל- WooCommerce. פירוש הדבר שג’ון יכול אפילו להוסיף קורסים אלה כמוצרי WooCommerce, כך שלסטודנטים שלו יהיו אפשרויות תשלום טובות יותר. ניתן לאגד קורסים של מדריך ולמכור כמוצר יחיד, במידת הצורך.

5. עקוב אחר העמלות

עמלות לפרס הלמידה

עם יצירת קורס חזית, ג’ון יכול לנהל גם עמלות מדריכים. התוסף מאפשר לו להגדיר אחוזי עמלה עבור הקורסים בתשלום של כותבי קורס בודדים. בכל פעם שרכישה מתבצעת, יצירת מסלול Front End עוקבת אחר העמלה שכל מדריך מרוויח לקורס. ניתן לייצא גם את דוח העמלות, לפי הצורך.

6. היה תמיד אחראי!

החלק הטוב ביותר בכל זה הוא שלמדריכי ג’ון אין גישה לאחור בכלל. זה מבטיח שלג’ון תהיה שליטה מלאה. ג’ון יכול לבחור לסקור קורסים על ידי סופרים חדשים לפני שהוא מפרסם אותם או שהוא יכול לבחור לפרסם אוטומטית קורסים של סופרים מנוסים. כמנהל LearnDash, לג’ון יש את האמירה הסופית!

מחשבות פרידה

כשמדובר בלמידה אלקטרונית (או כל עסק לצורך העניין), עזרה – לגדול את העסק שלך מבלי להתפשר על האיכות – תמיד מוזמן!
להחזיק זוג ידיים נוסף פירושו שתוכלו לחלק את האחריות שלכם ולהתמקד במה שחשוב. כל מה שצריך זה קצת עזרה טכנולוגית לגיבוי!

במקרה של בעלי אתרים כמו ג’ון, תוספים פשוטים יכולים לעשות את ההבדל ולהקל על צרות הניהול. תוסף רב-מדריך מנסה להוכיח כי רק מכיוון שלאתר LearnDash נוספו אליו יותר ממורה אחד, אין פירושו שהתחזוקה והניהול צריכים להסתבך או מייגע. יש דרך לטפל בכל דבר וזה רק עניין למצוא את התוסף המתאים לצמיחת עסק ההדרכה שלך בצורה חלקה!

הוראה שמחה! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me