80+ תוספות ותוספות של WooCommerce הטובות ביותר

הרחבות ותוספות של WooCommerce הטובות ביותר לוורדפרס

WooCommerce הוא אחד מהתוספים הוורדפרסיים המסחריים הידועים והמשומשים ביותר. לא רק שזה לגמרי חינם פיתרון מסחר אלקטרוני עבור וורדפרס אבל זה גם כן קל לשימוש, כולל תמיכה בפורמטים רבים של מוצרים, יש אפשרויות למטבעות ומיסים, מציעה אפשרות לשלב מספר שיטות משלוח ויש לו תמיכה מובנית עבור PayPal, המחאות, העברה בנקאית ומזומן במשלוח. זה די מדהים אבל מה אם תרצו עוד?


WooCommerce נהדר מבחינת זה, אבל מה שבאמת הופך אותה לחתוך אחד מעל תוספים אחרים לסחר אלקטרוני, הוא המגוון הרחב של תוספים זמינים בחינם ופרמיום. היום אנו משתפים כמה מתוספי ה- WooCommerce המוחלטים ביותר עבור WordPress. תוספים אלה מוסיפים תכונות נוספות כמו תרגומי WPML, משלוח מתקדם, התאמות סטייל קלות ועוד ל- WooCommerce כדי שתוכל לבנות את החנות שאתר האינטרנט שלך זקוק לה..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

Contents

1. צרור חברויות פרמיום של WooCommerce

צרור חברויות פרימיום WooCommerce

חברויות WooCommerce מצרפות את התוסף המושלם ליצירת עסק מקוון מבוסס חברות או מנוי. מכרו תיבת מנוי חודשית, הציעו תמיכה חודשית פרמיה עבור לקוחות עיצוב אתרים שלכם, צרו עלון השקעות פרמיום שבועי או כל נושא אחר. צרור זה כולל 19 תוספות מפתח WooCommerce (שנוצרו על ידי WooCommerce) להוספת שכבות חברות, גישה לאתר מותאם אישית, מוצרים, לוחות זמנים לחיוב, מעבדי תשלום מרובים ועוד.

2. WooCustomizer (חינם)

תוסף WooCustomizer

התאם אישית את דפי WooCommerce שלך ​​באמצעות WooCustomizer. התוסף החינמי הזה מלא בתכונות כדי להפוך את החנות שלך אפילו טובה יותר. השתמש באפשרויות הסטיילינג המובנות בהתאמה אישית בשידור חי, ערוך / הסר כרטיסיות בדפי מוצר, צור כרזות מכירה, התאם אישית את לחצן “הוסף לעגלה”, ערוך / הסר הגדרות מוצר סטנדרטיות של WooCommerce (לדוגמא: SKU, כותרת וכו ‘) וכן יותר לעיצוב דפים טובים אפילו יותר. ו- WooCustomizer מציעה גם אפשרויות לערוך את עמוד העגלה שלך, שדות לקופה ואפילו לכונן סטטיסטיקות מכירות של מנהל מערכת.

אבל עבור תכונות נוספות שתרצה לשדרג ל- WooCustomizer רישיון מקצוען. בדרך זו תהיה לך גישה למצב קטלוג לגלישה קלה, חיפוש כמעט מיידי של אייאקס, תצפיות מהירות של מוצרים המרות, המרת עגלת תפריט WooCommerce ואפילו דף תודה הניתן להתאמה אישית. בנוסף כל רישיונות המקצוענים כוללים שנה של תמיכה ועדכונים בפרמיה.

3. גילוי נפרד של WooCommerce (חינם)

גילוי נפרד של WooCommerce

משתמש ב- WooCommerce בכדי להניע את חנות השותפים שלך? זה מגניב! מכיוון ש- WooCommerce תומכת במוצרים חיצוניים, זוהי דרך נהדרת להוסיף ולקדם מוצרים מתוכניות שותפים בהן אתה משתתף. אבל מה שלא מדהים הוא ש- WooCommerce לא מציעה לך דרך לחשוף את קשרי השותפים שלך כברירת מחדל – וכאן זה בחינם תוסף נכנס. גילוי נפרד של WooCommerce מקל עליך לבצע את כללי FTC ולהוסיף הודעה לכל המוצרים החיצוניים (המסונפים) שלך. התוסף אפילו מוסיף קטע חדש להגדרות ה- Customizer Live שלך ​​ב- WooCommerce – כך שתוכל לערוך את הטקסט או את מיקום ההודעה שלך ולראות איך זה נראה לפני פרסום השינויים באתר שלך..

4. OpenPOS – נקודת מכירה של WooCommerce (POS)

OpenPOS - נקודת מכירה של WooCommerce (POS)

מחפש דרך להרחיב את העסק שלך ב- WooCommerce ולהגדיל את המכירות? מכור את הסחורה שלך באופן מקוון ובחנות באמצעות WooCommerce והתוסף OpenPOS. התוסף המדהים הזה מקל על מכירת המוצרים שלך ישירות ללקוחות שלך, בין אם זה בחנות לבנים וטיט או בחנות קופצת. עם OpenPOS אתה יכול לעבד רכישות ולסנכרן את מלאי שלך בזמן אמת. אתה יכול אפילו להדפיס קבלה עבור הלקוחות שלך במקום. ויכולת ההחזר או החלפה מקלה על שמירת הלקוחות שלך מאושרים וחוזרים.

תכונות מדהימות אחרות כוללות תמיכה במספר שקעים ורישומים (עם קופאים שהוקצו להם), יכולות לא מקוונות, תמיכה בסורק ברקוד, הנחות וקופונים, אפשרויות תשלום מפוצלות, מידע על פעילויות באתר (ראה כניסות, שם קופאית, מיקום ו- ip), ועוד. כל זה ואין עמלות חודשיות! OpenPOS הוא באמת השקעה נהדרת עבור הרבה חנויות WooCommerce.

5. תוספות למוצרים – תוספות מוצר של WooCommerce

תוספות למוצרים - תוסף תוספות למוצר של WooCommerce

אפשר ללקוחות שלך להתאים אישית את המוצרים שלך באמצעות התוספת לתוספות מוצרים. תוסף פרימיום זה מקל עליך להציע התאמות אישיות ללקוחות שלך. בין אם זה ראשי תיבות של מגבות, או בנה קופסאות מתנה משלך, תוספות מוצרים הופכות את זה לקל. פשוט השתמש באפשרויות “תוספות מוצרים” האינטואיטיביות בעת יצירה או עריכה של מוצר WooCommerce.

הוסף תיבות סימון או נפתחות לאפשרויות למוצר, כללו כללים מותנים עבור תכונות מוצר, הוסיפו שדה הודעה אישי, הציעו אריזת מתנה, הציגו דוגמיות דוגמא לבחירה ועוד. אתה יכול אפילו להציג מוצרים נוספים (רק זכור להוסיף אותם כמוצרי ילדים). בנוסף, עם תוספות למוצר, מחיר המוצר הסופי מוגדל אוטומטית עם הוספת תוספות (או ירידה ככל שהם מוסרים). תוספת למוצר תואמת גם למנויי WooCommerce, להזמנות עבור WooCommerce, חשבוניות הדפסת WooCommerce, חשבוניות PDF של WooCommerce ורבות תוספות אחרות של WooCommerce (אפילו חלק מהאנשים המוזכרים ברשימה זו).

6. נטוש עגלת Pro עבור וורדפרס

Pro עגלת נטישה עבור וורדפרס

הפסיקו לאבד מכירות בעזרת Cart Cart נטוש. תוספים חזקים זה עוזר לך לשמור על לקוחות ולשחזר עגלות אבודות אפשר הגדרות לתזכורות לעגלות באמצעות דואר אלקטרוני, טקסט או אפילו Messenger Messenger. והכי טוב – ההתקנה קלה. פשוט התקן את התוסף, עצב את הקופץ שלך להוסיף לעגלה, בחר תבנית דוא”ל, קבע את השהיית התזכורת ואתה מוכן לצאת. אתה יכול לנהל את ההזמנות הנטושות וההתאוששות שלך ממרכז השליטה של ​​התוספים, וכן להציג את הנתונים והנתונים הסטטיסטיים שלך (שלם עם גרפים ושיעור המרות).

7. אוטומציה של שיווק WooCommerce לשיווק (בחינם)

אוטומציה של שיווק WooCommerce שיווק וורדפרס בחינם

מחפש כלים לאוטומציה של תהליך השיווק שלך? ואז זה בשבילך. Beeketing, שנבנה כדי להשתלב בצורה חלקה עם WooCommerce, הוא חבילה של תוספי שיווק WooCommerce לבעלי חנויות מקוונות. זה עוזר לך להגדיר את משפך המכירות ולמנף את יחס ההמרה באופן אוטומטי ללא כל התערבות ידנית רציפה. אתה יכול להשתמש בחבילת Beeketing כדי לקדם מוצרים באמצעות מבצעים למכירה ולמכירה חוצה-מכר, הנחות ניתנות להרחבה על סמך רכישות לעגלות, הנחות ממוקדות כניסה ויציאה, המלצות על מוצרים בהתאמה אישית ועל דרך נוספת. זוהי דרך מהירה וקלה לשפר את אחוזי השיווק וההמרה שלך.

8. אשף הקופה של WooCommerce MultiStep

WooCommerce MultiStep אשף התשלום Premium Addon

מידע והורדה צפה בהדגמה

אשף הקופות WooCommerce MultiStep הוא תוסף מדהים שמנחה את הלקוחות שלך בתהליך הקופה. על ידי פיצול וניקיון של דף התשלום הרגיל של WooCommerce תוכלו ליצור תהליך אטרקטיבי, מקצועי וקל למעקב שכל לקוח יכול להבין.

9. הנחה בכמות גדולה של WooCommerce (חינם)

תוסף וורדפרס חינם להנחה בתפוצה רחבה

התוסף WooCommerce Bulk Discount מציע מגוון תכונות בהן תוכלו להשתמש בכדי להציע ללקוחות הטובים ביותר שלכם הנחות על מוצרים או הזמנות. באמצעות תוסף זה תוכלו להוסיף תמריצים ללקוחות שלכם לקנות יותר. הצע הנחות לתיקון (כגון 5 $ הנחה ברכישת 5 פריטים ומעלה), הנחות באחוזים (כגון 20% הנחה על רכישה של 20 פריטים ומעלה) או הנחות ספציפיות לפריטים (תמחור בתפזורת מסורתית יותר כגון 5% הנחה על 10, 10% הנחה של 20, או 15% הנחה על 30 ומעלה). האפשרויות הן אינסופיות ובטוח להשפיע על הלקוחות שלכם לקנות יותר!

10. תיבות מוצר מותאמות אישית של WooCommerce

חבילות שונות (תיבות מוצר מותאמות אישית) עבור WooCommerce

מידע והורדהצפו בהדגמה

רוצים להציע ללקוחות תמחור מיוחד ליצירת צרור מוצרים משלהם? בדיוק בשביל זה נבנו קופסאות מוצרים בהתאמה אישית! התוסף המדהים הזה מאפשר לך ליצור הצעות חבילות לחנות WooCommerce שלך, בהן הלקוחות יכולים לבחור ממגוון מוצרים (כמו 12 קאפקייקס שונים במחיר של 12 $, סל מתנה לבנייה בעצמך, או אפילו חבילת שירותי Pick-3 למפתחים של WordPress) ).

11. YITH WooCommerce זום זכוכית מגדלת (חינם)

YITH WooCommerce זום מגדלת תוסף וורדפרס בחינם

אם תמונות המוצר שלך מציגות את הפריט שלך בתצוגה בחדר (כמו כסא למכירה שהועלה בסלון לדוגמא), המוצרים שלך מפורטות באופן מורכב (כמו תכשיטים בעלי כלים עדינים) או שאתה רוצה להשוויץ באיכות החומרים בהם השתמשו צור את הסחורה שלך (כמו ארנק עור משובח) ואז התוסף בחינם YITH WooCommerce Zoom Magnifier הוא בשבילך. באמצעות תוסף זה לקוחות יכולים להתקרב לתמונות של מוצרים – רק הקפידו להעלות תמונות באיכות גבוהה.

12. פס ל- WooCommerce (חינם)

פס לתוסף חינם של WooCommerce

תוסף WooCommerce הרשמי הזה מרחיב את WooCommerce כך שיכלול תמיכה בשער התשלומים של Stripe. אתה צריך לבית כדי לקבל אישור SSL תקף כדי להוסיף פס ולקבל את תשלומי כרטיסי האשראי, אך בהחלט שווה את המאמץ הנוסף שכן ללקוחות שלך תהיה אפשרות להשתמש בוויזה, MasterCard, Discover, American Express, JCB ו- Diners Club שלהם. כרטיס לבצע רכישות.

13. WooCommerce שלוחות אמזון

תוסף המסונפים של אמזון

מידע והורדה צפה בהדגמה

רוצה להפנות לקוחות באתר שלך למוצרי אמזון שהם יאהבו? אז זה התוסף בשבילכם! התוסף WooCommerce Affiliates של אמזון מקל על הוספת מוצרי אמזון לחנות WooCommerce באמצעות קישורי השותפים שלך. יש אפילו מודול מובנה לייבוא ​​אוטומטי של פריטים חדשים מאמזון על בסיס מילות מפתח. תכונות אחרות כוללות דיווח מובנה כדי לעקוב אחר מכירות הפניות, אפשרויות סטיילינג בהתאמה אישית, קודי קיצור קלים לשימוש ועוד ועוד!

14. שער תשלומי פס WooCommerce (חינם)

WooCommerce Payment Gateway תוסף וורדפרס בחינם

באמצעות תוסף ה- WooCommerce Stripe Payment Gateway בחינם אתה יכול לקבל תשלומים באמצעות Stripe. סטייפ מאפשרת לך לקבל כרטיסי אשראי גדולים הכוללים ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ועוד, כמו גם ביטקוין. אין דמי התקנה עבור Stripe כך שתוכל להתחיל לקבל תשלומים מייד (רק שימו לב שאתה מחויב כאשר מעובדים תשלומים או החזרים כספיים).

15. מנהל קשרי לקוחות WooCommerce

מנהל קשרי לקוחות WooCommerce תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

התוסף WooCommerce Manager Relationship Manager נותן לך אפשרויות לקידום כדי לעקוב אחר הלקוחות שלך. תוסף זה מקל על הוספת ועריכת לקוחות, הגדרת מצב לקוח, ייבוא ​​ויצוא של רשימות לקוחות, מעקב ושליחת דוא”ל, ביצוע שיחות ויומן, הצגת פעילות רכישת לקוחות ועוד ועוד..

16. גלילה אינסופית של YITH ל- WooCommerce (חינם)

גלילה אינסופית לתוסף WordPress חינם של WooCommerce

תוסף הגלילה האינסופי של YITH עובד עם WooCommerce כך שתוכל להציג את החנות שלך באמצעות גלילה אינסופית. בדרך זו לקוחות יכולים לדפדף במלאי המלא שלך מדף החנות הראשי שלך. אמנם זה לא יכול להיות מיטבי עבור חנויות עם מאות מוצרים, אבל זה הגיוני מאוד אם החנות שלך לא כל כך גדולה.

17. סינון מתקדם של FacetWP

סינון מתקדם של FacetWP עבור וורדפרס

FacetWP הוא כלי חיפוש רב עוצמה עבור WooCommerce ו- WordPress בכלל. עם FacetWP הלקוחות שלך יכולים לציין את החיפוש שלהם אחר מוצרים באמצעות פנים שונות, כגון קטגוריות, תגיות וכו ‘. התוסף מבוסס Ajax כך שתוצאות החיפוש נטענות במהירות על הדף כך שהלקוחות שלך לא נותרים לחכות.

18. שילוב WPML רב לשוני WooCommerce (חינם)

שילוב WPML רב לשוני שילוב וורדפרס בחינם

צריך לתרגם את חנות WooCommerce שלך ​​למספר שפות? בעזרת תוסף השילוב WooCommerce רב לשוני אתה יכול להשתמש בקלות ב- WPML כדי לתרגם את דפי ומוצרי WooCommerce בחנות שלך בדיוק כמו שאר אתר WordPress שלך. הערה: תוסף זה מחייב שתהיה לך עותק משלך של התוסף WPML המובחר.

19. WooChimp – שילוב WooCommerce MailChimp

תוסף פרימיום לשילוב אינטגרציה של MailChimp של WooCommerce

מידע והורדה צפה בהדגמה

WooChimp הוא שילוב פרימיום של MailChimp עבור WooCommerce שמקל עלייך להוסיף מנויי MailChimp כאשר הם נרשמים לקופה כדי להשלים רכישה של WooCommerce. בנוסף עם WooChimp תוכלו גם ליצור קבוצות מנויים, להכניס טפסים בכל עמוד עם הווידג’ט והקודקוד הכלול ולהשתמש במיקוד הקמפיין ובדוחות המתקדמים כדי לייעל את שיעור ההמרות שלכם..

20. מעקב המרות של WooCommerce (חינם)

מעקב המרות של WooCommerce בחינם

התוסף מעקב המרות WooCommerce מקל על מעקב ובקרה אחר קמפיין הפרסום שלך בחנות WooCommerce. התוסף מוסיף קודי מעקב לעגלת הקניות שלך, רישום המשתמש ודפי ההצלחה בקופה ואז הוא יוצר דוחות חשובים שתוכל להשתמש בהם כדי לעקוב אחר ההמרות שלך..

21. YITH WooCommerce השווה (חינם)

השווה תוסף WordPress בחינם

מחפש דרך לאפשר ללקוחות להשוות מחירים בין מוצרים דומים בחנות שלך? נסה את התוסף YITH WooCommerce השווה. תוסף חינמי זה מוסיף אפשרויות כפתור השווה בדפי פריטים, כך שמשתמשים יוכלו לראות טבלת השוואה מוגדרת מראש של מוצרים שיצרת, או שתוכל להוסיף ווידג’ט להשוואה כך שלקוחות יוכלו ללחוץ כדי לבחור אילו פריטים הם רוצים לראות בהשוואה..

22. מחירים של WooCommerce לפי תפקיד משתמש

מחירים של WooCommerce לפי תוסף משתמש פרמיום וורדפרס

מידע והורדה

כדי להציע תמחור דינאמי לקבוצות הלקוחות השונות שלך אתה זקוק לתוסף, ומחירי WooCommerce לפי תפקיד משתמש הם רק התוסף להרחבת WooCommerce עבורך. תוסף זה מאפשר לך ליצור תמחור מבוסס-תפקידים למשתמשים וכן הנחות בהתאמה אישית ספציפית לכל אחת מקבוצות. תכונות שימושיות אחרות כוללות את היכולת להסתיר מחירים ואת הלחצן “הוסף לעגלה” ממשתמשים שאינם רשומים, להציג אחוז חיסכון לתפקידי משתמש ספציפיים, ליצור סימוני מוצר ועוד.

23. רשימות משאלות WooCommerce

רשימות משאלות WooCommerce פרמיום וורדפרס

רוצה להוסיף רשימת משאלות לחנות המקוונת שלך? אין בעיה! תוסף ה- WooCommerce רשימות הפרימיום מקלה על הלקוחות ליצור מספר בלתי מוגבל של רשימות משאלות, שאותן הם יכולים להפוך לציבורי לחלוק עם חברים (כמו רישום חתונה או רשימת חג מולד לסנטה) או פרטיים. רשימות משאלות תומכות בכל וריאציות המוצר כולל קבוצות ויכולות אפילו להיות משותפות למדיה חברתית.

24. WooCommerce התאושש עגלה נטושה

שחזור WooCommerce עגלה נטושה פרימיום וורדפרס

לקוחות נוטשים עגלות קניות מסיבות שונות ומגוונות – קניות בחלונות, דפדפן סגור, התרחקו מהמחשב שלהם וכו ‘. מה לדעתך זה ישפיע על העסק המקוון שלך אם היית יכול להמיר כל פוטנציאל ללקוח משלם? מה לדעתך היה קורה אם איש לא יעזוב את העגלה? זה אומר יותר כסף ולקוחות שמחים יותר לעסק שלך.

כדי להחזיר אותם נסה להשתמש בתוסף WooCommerce Recover Abandoned Cart. זה עובד על ידי חישה מתי הנטישה של עגלה, מעקב עם הלקוח על ידי שליחת דוא”ל עם קישור לעגלת הקניות. אתה יכול אפילו לפתות את המשתמש על ידי צירוף קופון להודעות המעקב. אם הכל מסתדר, הלקוח ילחץ על הקישור וישלים את הרכישה שלו.

25. שילוב של ShipStation Integration בחינם עבור WooCommerce

שילוב של ShipStation עבור WooCommerce

שילוב ShipStation הוא התוסף הרשמי של WooCommerce לייעול תהליך מילוי ההזמנות שלך. ShipStation יכול לסנכרן עם הזמנות מ- כך שתוכלו לעקוב אחר כל התהליך החל מהזמנה, ליצירת תוויות ותקשורת לקוחות. בנוסף יש המון אפשרויות למיפוי שירותי משלוח, כללי הזמנה בהתאמה אישית, תוויות החזרה, דיווח ועוד (שימו לב: נדרש תוכנית חודשית של ShipStation עבור תוסף זה).

26. בקש תוסף להצעת מחיר עבור WooCommerce

בקשה לתוסף ציטוט פרמיום עבור WooCommerce

בקש הצעת מחיר הוא הצעת מחיר ומנהל הצעות פרמיה עבור WooCommerce. תוסף זה מוסיף תכונות כך שתוכל לכלול “בקש הצעת מחיר” בחנות WooCommerce שלך. זה נהדר אם אתה מוכר בכמויות גדולות או אם החנות שלך מציעה פריטים הניתנים להתאמה אישית מלאה (כמו אתרים, התאמות רכב, שיפוץ ביתי – אתה מקבל את הרעיון). היתרון בכך שהתוסף מקל מאוד על המשתמשים לבצע בקשות ובאמצעותכם לנהל ולהגיב אליהם ישירות מ- WordPress והופך את כל התהליך ליעיל ואפקטיבי יותר..

27. WooCommerce Customizer (חינם)

התאמה אישית של WooCommerce תוסף וורדפרס בחינם

התוסף של WooCommerce Customizer הופך טקסט לחצני עגלה לצביעה, תוויות, מוצרים בעמוד, תמונות מצייני מיקום, טקסט לקופה ועוד קל מאוד בזכות לוח ההתאמה האישית שהוסיף ל- WooCommerce. הוא משתמש במסנני PHP המובנים ב- WooCommerce כך שתוכלו לבצע שינויים מבלי שתצטרכו לדעת קוד כלשהו.

28. מעצב מוצר מפואר של WooCommerce

מעצב מוצר מפואר WooCommerce תוסף וורדפרס פרימיום

מעצב המוצר מפואר הוא תוסף פרימיום להוסיף אפשרויות התאמה אישית של מוצר רב עוצמה לאתר שלך. בדרך זו תוכלו להציע מוצרים הניתנים להתאמה אישית מלאה עם צבעים, טקסט, גדלים, תמונות ועוד בעזרת תצוגה מקדימה קלה לשימוש, כך שלקוחות יידעו מה הם מקבלים (כמו Zazzle או TeeSpring). בנוסף אתה יכול להוסיף תמחור משתנה כך שאם זה עולה יותר ליצור סגנון מסוים אתה יכול להוסיף מחיר עבור זה.

29. מנהל Checkout WooCommerce (חינם)

WooCommerce Checkout Manager בחינם תוסף וורדפרס

התאם אישית את דף התשלום של WooCommerce באמצעות התוסף החינמי WooCommerce Checkout Manager. תוסף שימושי זה מוסיף אפשרויות להרחבה (או הסתרה) של שדות בדף התשלום שלך, כמו גם ביצוע שדות נדרשים, הגבלת שדות על סמך תפקיד המשתמש, שמירת מידע לשדות מסוימים, הוספת בורר תאריכים, הגדרת מצב ברירת מחדל, יצירת שדות מותנים ו הרבה יותר. זהו כלי יוצא דופן אם אתה צריך לאסוף מידע נוסף על לקוחות עבור מיסים ממלכתיים או מע”מ, אם אתה רוצה שלקוחות ירשמו את הרכישה שלהם בקופה (כמו לנושאים או תוספים פרימיום), או אם ברצונך להוסיף שדות הנחה בהתאמה אישית עבור לקוחות מסוימים. (בהתבסס על תפקיד המשתמש שלהם).

30. נקודת מכירה של WooCommerce

נקודת מכירה של WooCommerce תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה

רוצה למכור מוצרים ללקוחות באופן אישי, פנים אל פנים, בחנות שלך בחיים האמיתיים? אין בעיה. באמצעות התוסף WooCommerce Point of Sale (POS) אתה יכול לבצע מכירה בחנות הפיזית שלך באמצעות WooCommerce, כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט ושיטה לקבל תשלום. התוסף כולל גם תמיכה בהוספת מיסים מקומיים, מוצרים משתנים, הזמנות קודמות, תמיכה בברקוד, הערות להזמנה, הנחות / קופונים, קבלות דוא”ל ותוכלו אפילו לראות דוח רישום בסוף היום.

31. סחר אלקטרוני משופר בגוגל אנליטיקס (חינם)

תוסף מסחר אלקטרוני משופר ב- Google Analytics בחינם עבור WooCommerce

רוצה לראות את Google Analytics שלך עבור חנות WooCommerce שלך ​​עם הפונקציה המשופרת למסחר אלקטרוני? נסה את התוסף הזה. התוסף המשופר ל- eCommerce Google Analytics מוסיף ארבעה דוחות: התנהגות קניות, התנהגות קופה, ביצועי מוצר וביצועי מכירות. בעזרתו תוכלו לבצע אופטימיזציה של דפי המוצר, טקטיקות המכירה ועוד.

32. קלרנה עבור WooCommerce (חינם)

קלרנה לתוסף WordPress חינם של WooCommerce

Klarna עבור WooCommerce מוסיפה אמצעי תשלום חדש לקופת הלקוחות. תוסף קלנה WooCommerce הרשמי הזה מחליף את תיבת WooCommerce המוגדרת כברירת מחדל אצל הלקוחות של קלארנה כך שלקוחות קונים באמצעות הדוא”ל והמיקוד שלהם. קלרנה מעניקה לקונים את האפשרות לבצע קניות במגוון אתרים, לקופה ואז לשלם עבור כל הרכישות שלהם בחשבונית חודשית אחת..

33. עגלת תפריט WooCommerce (חינם)

עגלת תפריט WooCommerce עגלה בחינם

עגלת תפריט WooCommerce עושה בדיוק מה שהיא אומרת – היא מוסיפה עגלת קניות WooCommerce לתפריט הניווט הראשי של הנושא שלך. ישנן אפשרויות להוסיף סמל, ספירת פריטים וסך העגלה, כמו גם להעברת העגלה שמאלה או ימינה. אתה יכול גם לשנות את הסטיילינג עם מעט CSS מותאם אישית שכן הוא ייקח את עיצוב ברירת המחדל של התפריט הנוכחי שלך.

34. תמחור והנחות דינמיות של WooCommerce

תמחור דינמי WooCommerce והנחות תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה

תמחור והנחות דינמיים של WooCommerce נותן לך את הכוח להוסיף מחירים ותמריצים בהתאמה אישית כדי לשכנע את הלקוחות שלך לקנות יותר. תוסף זה מעניק לך שליטה מקיפה על המחירים באתר שלך, ומאפשר לך ליישם מספר חוקים כדי לעקוף את מחירי ברירת המחדל. זה מאפשר לך להציע הנחות לחגים או לרכישות בכמויות גדולות, או לתת ללקוחות נאמנים תמחור קידום מכירות למשך כל החיים. השתמש באפשרויות להנחות בכמות, מבצעים מיוחדים, פריטים תואמים, חזרה על מבצעים מיוחדים, הנחות באחוזים, אפליקציית פרומו מותנית ועוד ועוד.

זה נעשה על ידי קביעת תצורת אסטרטגיות תמחור מותנות, ומאפשרות לך לקבוע מחירים מדויקים למספר תרחישים לכאורה בלתי מוגבל. לדוגמה, אתה יכול לקבוע כללים שקובעים מתי אסטרטגיית תמחור מופעלת על סמך תאריך, הוצאה כוללת והאם פריטים ספציפיים נמצאים בעגלת הלקוח. אתה יכול גם לערום כללים אלה לאסטרטגיות תמחור מתוחכמות יותר ויותר. אם ברצונך להגביל מחיר קידום מכירות אחד להזמנה, אתה יכול לדרג את כללי התמחור שלך בהיררכיה. אז אם החלק הראשון מופעל, הכללים בהמשך הרשימה לא יכולים להיות. לבסוף, תוכלו לבחור אם ההנחות מיושמות לפני או אחרי מס.

לתמחור יכולה להיות השפעה גדולה על הסכום שאתה מוכר, ואם אתה רוצה פיתרון מתוחכם להפליא לטיפול בכל אסטרטגיות התמחור שלך, אל תסתכל רחוק יותר מתוסף התמחור וההנחות של WooCommerce דינמי.

35. שילוב WooCommerce של Google Analytics (חינם)

שילוב של. תוסף וורדפרס בחינם

Google Analytics הוא כלי רב עוצמה לניתוח התנהגות הקוראים, תוכן פופולרי ומקורות תנועה לאתר האינטרנט שלך. אבל עם התוסף WooCommerce Google Analytics Integration אתה יכול לראות את כל המידע הזה ועוד עבור חנות WooCommerce שלך. התוסף מאפשר לך לראות כיצד הלקוחות שלך מוצאים את המוצרים שלך, שהם פופולריים יותר ותוכל אפילו לשלב אותם כדי לראות אילו הפניות ממירות למכירות.

36. YITH WooCommerce תצוגה מהירה (חינם)

תצוגה מהירה של תוסף WordPress בחינם

האם ביקרת אי פעם בחנות מקוונת עם תצוגה מהירה לפתיחת ארגז תאורה לפריט, כך שתוכל לראות את פרטי הפריט, תמונות נוספות ואפילו להוסיף אותו לעגלת הקניות שלך מבלי שתצטרך לעזוב את הדף? זה בדיוק מה שמוסיף YITH WooCommerce Quick View ל- WooCommerce. זה קל להתקנה ולהגדרה ויהפוך את חווית הקנייה של הלקוחות שלך להרבה יותר קלה.

37. מעקב אחר WooCommerce של AfterShip (חינם)

מעקב אחר WooCommerce מעקב אחר תוסף וורדפרס בחינם

התוסף AfterShip WooCommerce Tracking הוא דרך קלה לנהל את מיקום הסחורה שלך כדי להיות בטוחים שהם מועברים בזמן ובמיקום הנכון. התוסף מוסיף שדות למספר מעקב וספקים לפאנל הניהול שלך, ברגע שאתה שולח הזמנה פשוט מקליד את המידע כך שהלקוח יוכל לראות אותו בדף היסטוריית ההזמנות שלו. למעלה מ- 200 ספקים ברחבי העולם נתמכים וזה בחינם לעקוב אחר כל המשלוחים שלך.

38. הצגת פריסת רב-מוצר עבור WooCommerce

הצג פריסת רב-מוצר עבור תוסף וורדפרס של WooCommerce Premium

הצגת פריסת רב-מוצר של מוצרים עבור WooCommerce היא דרך מהירה וקלה להוסיף אפשרויות תצוגה של מוצר לנושא הוורדפרס שלך, אם היא עדיין לא תומכת ב- WooCommerce. התוסף מוסיף אפשרויות WooCommerce להגדרת העמודים, עיצוב כפתורים, אפשרויות צבע, טקסט כפתורים בהתאמה אישית, פריסת רשת, פריסת טבלה, קרוסלות, פילטרים ועוד.

39. חשבוניות PDF של WooCommerce (חינם)

חשבוניות PDF של WooCommerce תוסף וורדפרס בחינם

בעזרת תוסף ה- WooCommerce PDF בחינם לחשבונות וורדפרס בחינם אתה יכול ליצור חשבוניות PDF פשוטות עבור כל מכירות ה- WooCommerce שלך. התוסף יוצר חשבונית אוטומטית, מצרף אותה לדוא”ל ללקוח שלך או שולח אותה לחשבון Dropbox, Google Drive, OneDrive או Egnyte שלהם.

40. שילוב חבילות WooCommerce All-In-One-SEO (חינם)

WooCommerce All-in-One-SEO חבילת אינטגרציה ללא תוסף

התוסף WooCommerce All-In-One-SEO חבילת שילוב הוא דרך חינמית ופשוטה להוסיף אפשרויות SEO מה חבילת SEO הכול תוסף לחנות WooCommerce שלך ​​(שים לב: עליך להתקין את ה- All-In-One-SEO ומפעיל אותו כדי שתוסף זה יעבוד). זה מוסיף מטא פרטי לדפי המוצר שלך עבור כותרת, תיאור, מילות מפתח, כותרת תפריט, תכונות כותרת והאפשרות להשבית מוצר.

41. מסנן מוצרים של YITH WooCommerce Ajax (חינם)

YITH WooCommerce Ajax סינון מוצרים חינם WordPress Plugin

מסנן המוצרים של YITH WooCommerce Ajax בחינם מאפשר ללקוחותיך לסנן את מוצרי החנות שלך במהירות ובקלות מבלי שתצטרך לעזוב את הדף. לקוחות יכולים לסנן לפי תוויות, רשימות, צבע ותפריט נפתח כדי לראות אילו מהמוצרים שלך עונים על צרכיהם המדויקים.

42. מחליף מטבעות WooCommerce

מתג מטבעות WooCommerce פרמיום וורדפרס

אם אתה מפעיל חנות המשרתת מספר מדינות, רוב הסיכויים שתרצה דרך להציג את המחירים שלך במטבעות מקומיים. מחליף המטבעות WooCommerce הופך את זה לסופר קל! פשוט התקן וקבע את התצורה של המטבעות שלך להמרה על ידי Google, ECB או ביד. יש גם ווידג’ט וקוד מקוד הכלולים להוסיף את המרות המטבע שלך, שם אתה חושב שלקוחות ימצאו אותם שימושיים ביותר. בונוס: אתה יכול גם לנסות את גרסה חינמית – – (שיש לו פחות תכונות ואפשרויות) של התוסף הזה כדי לראות אם הוא מתאים לך.

43. Booster עבור WooCommerce (חינם)

בוסטרים לתוסף WordPress חינם של WooCommerce

רוצה להוסיף כמות עצומה של תכונות ל- WooCommerce בלחיצה אחת? פשוט התקן Booster עבור WooCommerce. התוסף החינמי אך העוצמתי הזה כולל כמות מפתיעה של תוספות WooCommerce כולל מטבעות, שערי חליפין, פורמטים של מחירים, תן שם לאפשרות המחיר שלך, תמחור בסיטונאות, לחצנים מותאמים אישית ותוויות מחירים, תמיכה בהזמנות, מימון קהל, מקבצי משאיות אוטומטיים, עגלת קופות מיני, מותאמות אישית שערים לתשלומים, כלי ניהול נוספים, מאיץ תרגום WPML, כלי ייצוא של WooCommerce ועוד ועוד. זה די מדהים.

44. מספרי הזמנה רצפים של WooCommerce (חינם)

מספרי הזמנה רציפים של WooCommerce בחינם

רוצה שההזמנות שלך נוצרו בסדר מספרי? אל תדאגו – לשם כך מיועד התוסף בחינם למספרי הזמנות רצפים של WooCommerce. לאחר התקנת תוסף וורדפרס זה מבטיח שההזמנות שלך הן בסדר, ובכן. אם יש לכם כבר הזמנות קיימות, התוסף יתחיל ממספר ההזמנות הגבוה ביותר שלכם ויתקדם ברצף. אם אין לך הזמנות זה יתחיל ב- 1. קל ויעיל!

45. מכירות פומביות פשוטות של WooCommerce

מכירות פומביות פשוטות של WooCommerce וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

WooCommerce רק השתפר עם מכירות פומביות – פשוט התקן את התוסף WooCommerce Simple Auctions והרחיב את WooCommerce להיות פיתרון מכירה פומבית אמיתי. על ידי שימוש בתוסף WooCommerce זה, אתה יכול ליצור אתר מכירה פומבית בקלות או לגרום לשיבוט של eBay באמצעות מכירות פומביות רגילות, הפוכות וחתומות יחד עם מוצרים רגילים..

תוסף המכירות הפומביות פשוט של WooCommerce כולל כלים עוצמתיים של wp-admin כמו עמוד עם כל פעילות המכירה הפומבית, היסטוריית מכירות פומביות בהן תוכלו לנהל הצעות מחיר, להגדיר ריסטיסט אוטומטי או לפרסם ידנית פריטים במכירה פומבית. המציעים שלך יקבלו הודעה בדוא”ל (עם תבניות הניתנות לעריכה) על מצב המכירות הפומביות שלהם. המשתמשים יכולים גם לצפות במכירות פומביות על ידי בדיקת דף המכירות הפומביות שלהן או דף הפעילות של המכירות הפומביות..

שפע של קיצורי דרך ווידג’טים הכלולים מאפשרים לך להגדיר יפה את אתר המכירות הפומביות של WooCommerce. התוסף כולל גם מיון מתקדם שקשור למכירות פומביות – תוכלו למיין מכירות פומביות לפי תאריך סיום, הצעה נוכחית, פעילות, סיום המהיר ביותר ולקנות מחיר עכשיו. בנוסף, אם תאפשר הצעות מחיר לבדיקת הצעות מחיר ל- ajax יכולות לראות מכירות פומביות משתנות בשידור חי ללא צורך לטעון מחדש את דף המכירות הפומביות, התוסף מרענן אוטומטית את טבלת ההצעות הנוכחיות ואת היסטוריית המכירות הפומבית.

עם מכירות פומביות פשוטות של WooCommerce אתה מקבל פיתרון מכירה פומבית פשוט אך עוצמתי שקל להתקין ולתחזק – אתה יכול שיהיה לך אתר מכירה פומבית מוכן תוך פחות מ 30 דקות. הכן אתר משלך מכירה פומבית של וורדפרס מוכן עוד היום – וודא שאתה בודק תכונות נוספות של תוספים למטה!

46. ​​YITH WooCommerce סרטונים מוצעים (חינם)

YITH WooCommerce מוצג תוסף וורדפרס בחינם

התוסף YITH WooCommerce Featured Video עושה בדיוק מה שהוא אומר – מוסיף לך את היכולת להשתמש בסרטון מוצג במוצרי WooCommerce. כל שעליך לעשות הוא להדביק בכתובת האתר כדי להוסיף חלון ראווה של YouTube או Vimeo למוצרים שלך כדי להציג את אופן עבודת המוצר שלך (בתקווה שיביא להמרות רבות יותר).

47. Subscriptio – מנויי WooCommerce

Subscriptio - מנויים של WooCommerce תוסף וורדפרס Premium

מידע והורדה

מנויים ל- Subscriptio WooCommerce מאפשרים לך למכור מנויים ללקוחות שלך. תוסף זה מוסיף תשלומים חוזרים עם האפשרויות לדמי התקנה, תקופת ניסיון בחינם ותאריך תפוגה שיעזרו לך לנהל את הצעות המנוי שלך. המנויים כוללים אפשרויות להשהיה, מנויים מרובים, עמלות חד פעמיות ועוד.

48. מצב קטלוג YITH WooCommerce (חינם)

הורד את YITH WooCommerce Mode Mode תוסף וורדפרס בחינם

התוסף YITH WooCommerce Mode Mode בחינם, מכניס את כל המלאי בחנות WooCommerce לפורמט קטלוג קל לקריאה. זהו תוסף שימושי מאוד, במיוחד במקרים בהם ייתכן שתצטרך לקחת את החנות שלך במצב לא מקוון לקבלת תחזוקה שוטפת או עדכוני אתרים. במקרה זה, בעוד שהחנות העיקרית שלך לא תהיה נגישה ללקוחות, הם עדיין יכולים להציג את הקטלוג המקוון שלך וליצור איתך קשר עם שאלות או בקשות להזמנה.

49. משלוח בשיעור טבלת WooCommerce

משלוח טבלת מחירים עבור WooCommerce

מידע והורדה צפה בהדגמה

משלוח בשולחן הטבלה עבור WooCommerce הוא תוסף וורדפרס מובחר המאפשר לך להוסיף אפשרויות רבות של שיעורי משלוח לחנות WooCommerce שלך. זוהי דרך נהדרת להציע לצרכנים אפשרויות משלוח רבות בתשלום.

מי לא אוהב קניות ברשת? זה קל ותוכלו למצוא כמעט כל דבר שתרצו. הפוך את הקלים לחיים לקונים התדירים שלך על ידי הוספת משלוח בשיעור טבלה עבור WooCommerce. עם התוסף המדהים הזה תוכלו להציע למשלוח הרגיל שלכם ללא עלות מסוימת, בחירה בין משלוח רגיל או יומיים, מחירים מיוחדים על בסיס משקל או מידות ועוד ועוד. משלוח טבלת מחירים עבור WooCommerce מקל להוסיף אפשרויות משלוח מועילות עבור הלקוחות שלך.

בנוסף ליכולת להוסיף טונות של אפשרויות משלוח בקופה, אתה יכול גם לציין אילו אפשרויות זמינות על פי הזמנת המשתמש או על סמך הפריטים בעגלה שלו. זוהי דרך נהדרת להעביר משלוח מיוחד בהנחה על מוצרים מוצגים, משלוח חינם להזמנות גדולות ועוד. באפשרותך גם להשתמש בטבלת תעריפי הטבלה עבור אפשרויות תוסף WooCommerce להגדרת כללים על בסיס משקל, כמות, מידות, יעד וכמובן מחיר.

50. אפשרויות מוצר נוספות של WooCommerce

אפשרויות מוצר נוספות של WooCommerce תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה

התוסף אפשרויות מוצר נוספות של WooCommerce הוא יוצר מוצר רב-תכליתי של WooCommerce. באמצעות תוסף זה תוכלו לבנות דפי מוצר שיכללו וריאציות של מוצר מותנה, אפשרויות תמחור גמישות והתאמות של דפי מוצר. התוסף מוסיף המון אפשרויות ל- WooCommerce כולל תיבות סימון, טעינה עצלה לתמונות, עליית מחירים קבועה ואחוזית, בונה שדות טפסים בתוספת הרבה יותר.

51. כרטיסיות מוצר מותאמות אישית של YIK עבור WooCommerce (חינם)

כרטיסיות מוצר מותאמות אישית של YIKES לתוסף חינם של WooCommerce

כרטיסיות מוצר מותאמות אישית של YIKES עבור WooCommerce היא כלי נהדר להרחבת התוסף WooCommerce הבסיסי כך שיכלול כרטיסיות מותאמות אישית נוספות בדפי מוצר. ממסך עריכת המוצר מנהלי מערכת יכולים להוסיף כרטיסיות (על בסיס מוצר), לסדר מחדש כרטיסיות וכמובן למחוק אותן. זה שימושי אם ברצונך להוסיף כרטיסיית מיקום בהתאמה אישית עם מפת Google, ספיישל עם טבלה עם מידע נוסף על המוצר, או אפילו כרטיסייה עם הוראות לשימוש במוצר..

52. מחוון WooCommerce למוצר (חינם)

מוצר מחוון WooCommerce תוסף וורדפרס בחינם

תוסף מחוון המוצרים של WooCommerce הוא דרך קלה להוסיף מחוון וקרוסלה של מוצר WooCommerce לאתר שלך. כל שעליך לעשות הוא להתקין את התוסף ולהשתמש בקיצור ובווידג’ט הכלול כדי להוסיף סליידרים וקרוסלות של מוצרים לכל אזור מוכן לדף, עמוד או ווידג’ט..

53. ערכת חיוניות של YITH עבור WooCommerce מספר 1: צרור תוספות בחינם

ערכת חיוניות של Yith עבור WooCommerce מספר 1: צרור תוספות בחינם

אוהבים את חבילת YITH של תוספי WooCommerce בחינם, אבל לא רוצים להתקין את כולם אחד אחד? קבלו את צרור התוספים החינמי שלהם! ערכת ה- YITY Essential # 1 כוללת כעת תוספות לחיפוש באייאקס, מסנני מוצרים, וריאציות של צבעים / תוויות, השוואות מוצרים, זום תמונה של המוצר, תצוגה מהירה של WooCommerce, גלילה אינסופית, רשימות משאלות, הצעות מחיר, רשימות המתנה, מצב קטלוג, ביקורות מתקדמות ו טונות יותר.

54. הנחות גלגל מזל של WooCommerce

WooCommerce מזל גלגלים הנחות פרימיום וורדפרס תוסף

הוסף דרך חדשה ומהנה ללקוחות לחסוך בחנות שלך (בתוספת הוסף תחושת דחיפות לקונה) בעזרת סיבוב לזכייה בקופון או בהנחה. התוסף המוצלח לאקי גלגל עבור WooCommerce כולל אפשרויות קלות להוסיף “גלגל” קופון לאתר שלך – כל הלקוחות צריכים לעשות הוא להירשם באמצעות כתובת הדוא”ל שלהם והתוסף יפיק קוד ייחודי שיישלח אליהם. הטוב ביותר מכל סינכרון התוספים עם MailChimp כך שתגדיל את רשימת הידיעונים שלך ולקוחות חדשים יחסכו קצת כסף – זה win win.

55. כיכר ל- WooCommerce (חינם)

ריבוע לתוסף WordPress חינם של WooCommerce

קבל תשלומים עבור מוצרי החנות שלך באופן מקוון ובחנות באמצעות התוסף Square. באמצעות Square אתה יכול להגדיל את העסק שלך במהירות רבה יותר, תוך יכולת לקבל תשלומים בכל עת ובכל מקום. בנוסף, מכיוון שהפלאגין משתלב עם המלאי שלך, תראה מייד כל שינויים במוצר בכיכר, כך שתמיד תדע את השם, המחיר, מספר המניה, וכו ‘..

56. ספק וורדפרס WooCommerce רב

, לכל אחד מהם פרופיל מכירה משלהם והיכולת לנהל את המשלוח wn שלהם. אתה (כמנהל המערכת) עדיין תהיה לך שליטה מלאה על כל החנות המופעלת באמצעות WooCOmmerce בתוספת היכולת לאשר מוכרים, לקבוע שיעורי עמלה ולאפשר פרסום אוטומטי עבור מוכרים מהימנים.

מידע והורדה

התחל שוק משלך באמצעות וורדפרס והתוסף Multi Vendor עבור WooCommerce. תוסף שוק חזק זה מעניק לך את היכולת להוסיף ספקים מרובים לחנות WooCommerce שלך, לכל אחד מהם פרופיל מכירה משלהם ויכולת לנהל את המשלוח שלהם בעצמם. אתה (כמנהל) עדיין תהיה לך שליטה מלאה על כל החנות המופעלת על ידי WooCommerce בתוספת היכולת לאשר מוכרים, לקבוע שיעורי עמלות ולאפשר פרסום אוטומטי עבור מוכרים מהימנים..

57. WooEvents הזמנת לוח אירועים ואירועים

לוח שנה ואירועים של WooEvents בהזמנת תוסף וורדפרס פרימיום

צרו לוח שנה של האירועים הקרובים שלכם ומכרו כרטיסים באופן מקוון באמצעות WooEvents. התוסף מוסיף אפשרויות שימושיות ליומן שלך כולל תאריך אירוע, מיקום, רמקולים, לוח זמנים, מפת גוגל, תמונות, שיתוף חברתי ואינטגרציה עם אפליקציות לוח השנה (כמו לוח השנה של גוגל או iCal). אבל הכי חשוב שתוכלו לקבוע מחיר ולמכור כרטיסים באמצעות WooCommerce. זוהי דרך נהדרת לנהל כרטיסים לאירועים קהילתיים, קרנבלים, גיוס כספים, הופעות ועוד.

58. WooCommerce שלם עם אמזון (חינם)

שלם עם אמזון עבור WooCommerce

תוסף חינמי זה משלב את תשלומי אמזון בהתקנת וורדפרס שלך. באמצעות תוסף זה לקוחות יכולים להשתמש באמזון להשלמת ההזמנה. תהליך הקופה עדיין מתרחש באתר שלך, אך יש את היתרון הנוסף של המודעה להגנה מפני הונאות של Amazon Payment כמו גם מיטוב מובנה למובייל..

59. YITH WooCommerce Ajax Search (חינם)

חיפוש עם תוסף וורדפרס בחינם

התוסף WooCommerce Ajax בחינם מקל על הלקוחות שלך לחפש בחנות WooCommerce שלך ​​ולראות תוצאות מיידיות של ajaxed. על ידי הוספת “חיפוש חי” כזה קל יותר ללקוחות לחפש במלאי הנוכחי שלך, במיוחד אם בחנות שלך יש מאות או אלפי פריטים..

60. כניסה חברתית של WooCommerce

WooCommerce כניסה חברתית Premium תוסף וורדפרס

ככל שתצלם את פרטי הקונה שלך מהר יותר, כך תהיה חוויה טובה יותר ומהירה יותר. איזו דרך טובה יותר להאיץ את הקופה מאשר לאפשר למשתמשים ליצור חשבונות, כניסה וקופה דרך הרשתות החברתיות המועדפות עליהם?

תמיכה ברשתות חברתיות מרכזיות, כתובות אתרים להפניה מחדש בהתאמה אישית, שילוב אוטומטי, הרשמה בלחיצה אחת, גרירה ושחרור ממשק משתמש, מספר מקרים של כניסה וטבלאות עוגה למעקב אחר פעילות ההרשמה, התוסף WooCommerce Social Login הוא כלי חזק המסייע לך להשיג הרבה עם מאמץ קטן. התוסף מגיע עם תמיכה נהדרת, תיעוד מלא, הדרכות ובעל דירוג קונים כמעט מושלם.

61. WooCommerce Checkout עבור תוסף מוצרים דיגיטליים

קופת WooCommerce למוצרים דיגיטליים

WooCommerce Checkout for מוצרים דיגיטליים מאפשר לך לדלג על השדות המיותרים, כך שתוכל לסגור את העסקה מהר יותר. אחרי הכל, בקשת כתובת פיזית לשלוח ספר אלקטרוני באמצעות דואר אלקטרוני זה פשוט מיותר. אם אתה מוכר מוצרים דיגיטליים שניתן להוריד, לקוחות מצפים לקבל את המוצר במהירות האפשרית. תוסף זה אינו דורש תצורה כלשהי בכדי לייעל את דף הקופה שלך – פשוט התקן והפעל!

62. מצב קטלוג WooCommerce

WooCommerce Catalog Mode Premium תוסף וורדפרס

באינטרנט בו התחרות נמצאת במרחק של קליק לחיצה אחת. להתבלט סופרים יותר ממה שאתה רוצה להאמין. הוסף פונקציונליות ובדל את עצמך באמצעות מצב הקטלוג WooCommerce, שמחליף את חנות ברירת המחדל של WooCommerce בחנות של תצוגת קטלוג..

במצב הקטלוג, כפתור “הוסף לסל” מוסר ותוכלו לבחור להציג את המחיר או כל מה שתרצו במקומו. מצב קטלוג יאפשר לכם להציג מוצרים נוספים וללכוד לקוחות פוטנציאליים מעוניינים בלבד. מכיוון שהלקוחות אינם יכולים להוסיף את המוצרים לעגלה, הם יצרו איתך קשר (או יעשו ככל העולה על רוחך).

63. הרחבת מעצבי מוצרים מקוונים של WooCommerce

מעצב מוצרים מקוונים WooCommerce

מידע והורדה

תן ללקוחות שלך את האפשרות להתאים אישית עיצובים למוצרים בקלות לפני שאתה מבצע בדיקה. לאחר ההתקנה (קלה ופשוטה), תוכלו להשתמש במעצב מוצרי WooCommerce כדי ליצור עיצובים מותאמים אישית משלכם, לתפוס תמונות מצורות רשתות חברתיות כמו אינסטגרם או לנצל את האוסף הבלתי מוגבל כמו גם גופנים מותאמים אישית..

הלקוח יכול ליצור עיצובים מדהימים על ידי בחירת התבניות שיצרו מראש, העלאת עיצובים משלו או ביצוע עיצובים ייחודיים מתוך צפחה ריקה. התוסף WooCommerce Products Designer תומך גם בשפות רבות וכולל תמיכה מובחרת.

64. מערכת Galaxy Cunddfunding של גוגל Funder WooCommerce

גלקסי פאנדר - מערכת Crowdfunding WooCommerce

עוד תוסף מדהים של FantasticPlugins, Galaxy Funder הוא הכלי הדרוש לך בכדי להניע את אתר מימון הקהל שלך. זה נותן לך את כל האפשרויות שאתה צריך כדי להפוך את חנות WooCommerce שלך ​​לפורטל מימון קהל רב עוצמה.

קל להתקנה ולהשתמש בה. לדוגמה, יצירת קמפיין היא ממש כמו יצירת מוצרים ב- WooCommerce, לכן אתה צריך לעשות הרבה כיף. Galaxy Funder מגיע עם כמה תכונות מגניבות כמו מחולל קודים קצרים, מערכת תגמול / הטבה, עיצוב הניתן להתאמה אישית (באמצעות CSS), מגיב לחלוטין, מוכן לתרגום ותאימות WPML בין היתר..

65. בוחר זמן אספקה ​​של WooCommerce למשלוח

בורר זמן אספקה ​​של Woocommerce למשלוח

השיווק אינו מסתיים כאשר הקונה מגיע לחנות האלקטרונית שלך. זה לא נגמר כשהם מבצעים את הרכישה. שירות הלקוחות שאתה מציע לקונים שלך הוא חלק עצום מהשיווק שלך, והתוסף הזה עוזר לך לקחת את שירות הלקוחות לאחר המכירה לשלב הבא.!

תוסף WooCommerce זה מאפשר ללקוחות שלך לבחור את תאריך האספקה ​​והשעה של המוצרים שלהם בדף התשלום. אתה יכול “… להגביל תאריכים וטווחי תאריכים למשלוח …“, אל תדאג ללקוחות המבקשים משלוח בחגים, בסופי שבוע או בכל זמן אחר שאתה לא יכול לספק.

66. WPB WooCommerce תוסף חינם למחוון מוצרים

תוסף בחינם למחוון WooCommerce

מחוון המוצר WPC WooCommerce הוא דרך קלה להחליק מגיב לחנות שלך. בחר מבין המוצרים המוצגים, התוספות האחרונות, קטגוריה ספציפית, תגיות, או צור רשימה מותאמת אישית של מזהי מוצרים. אתה יכול אפילו להציג את הדירוג, המחיר ולהוסיף לחצן לעגלה. פשוט השתמש בקוד הקיצור כדי להכניס את המחוונים שלך לכל פוסט או עמוד. התוסף הוא גם תרגום ו- RTL מוכן.

67. מנהל התגים של WooCommerce

תוסף פרימיום למנהל תג WooCommerce

הוסף לחנות שלך טלאים מותאמים אישית באמצעות מנהל התגים של WooCommerce. באמצעות תוסף זה אתה יכול לעצב תגים משלך לקטגוריות, תכונות מוצר, פופולריות, מכירות וכו ‘. לאחר יצירתם, להציג תגי בדפי מוצר, ארכיונים או אפילו פילטרים..

68. מחוון גלריית מוצרים עבור WooCommerce – טוויסט

מחוון גלריית מוצרים עבור WooCommerce - תוסף Twist Premium

מחוון גלריית המוצרים של טוויסט הוא דרך קלה לעדכן את דפי המוצר שלך. פשוט גבה את התוסף והפעל מחוון גלריה אופקית או אנכית עבור הפריטים שלך. רק הקפידו להוסיף הרבה תמונות מוצר! התוסף תומך גם בסרטונים, בהפעלה אוטומטית וכולל אפשרויות התאמה אישית של Lightbox.

69. פילטר מוצרים של WooCommerce

תוסף פרימיום לסינון מוצרים של WooCommerce

לקוחות פוטנציאליים צריכים להיות מסוגלים למצוא מייד את המוצרים שהם רוצים – אם הם לא יכולים, אל תצפו שהם ישקיעו יותר מכמה שניות בחיפושם. עם זאת בחשבון, חנות עמוסה יכולה לעלות לך במכירות רציניות. זהו כאב ראש נפוץ לכל מי שמנהל חנות מסחר אלקטרוני עם הרבה SKUs.

עם זאת חדשות טובות: התוסף מסנן מוצרים של WooCommerce יכול לעזור בפתרון בעיה זו. התוסף מוסיף לחנות שלך פילטר ידידותי למשתמש ומאפשר למבקרים להכנס למוצרים שהם רוצים באמצעות כמה לחיצות עכבר פשוטות. המסננים של התוסף הם למעשה די מתוחכמים: מבקרים יכולים להשתמש בפילטר כדי למצוא מוצרים בקטגוריות מסוימות, בין נקודות מחיר שצוינו, וגם כדי למצוא וריאציות גודל / צבע.

מסנן המוצרים של WooCommerce מגיע עם מגוון מרשים של אפשרויות עיצוב, המאפשרות לך להגדיר את המסנן הרצוי לחנות שלך. זה כולל פילטרים עמודים, מסננים בסגנון בנייה ומסנני יישומונים. יש לך גם אפשרות לבחור בין תפריטים נפתחים, לחצני רדיו ותיבות סימון. אם אתה רוצה להקל על הגלישה בחנות eCommerce שלך, הפלאגין של מסנן מוצרים WooCommerce הוא ממש חובה.

70. תוסף עריכה בכמות גדולה של WooCommerce

עריכה בכמות גדולה של WooCommerce

מידע והורדה

אם אתה מלאי מוצרים רבים בחנות המסחר האלקטרוני שלך, ניהול כולם יכול להיות קשה. דמיין שאתה צריך לעבור למעלה מ -1,000 מוצרים באופן ידני כדי לבצע התאמות קטנות למחירים. בטח חייבת להיות דרך טובה יותר?

ובכן יש! עריכה בכמות גדולה של WooCommerce גורמת לניהול נפחי מוצרים עצומים לרוח. התוסף מוסיף גיליון אלקטרוני ראשי לתכנית האתר שלך. כל שינוי שיבוצע בפריטים בגיליון אלקטרוני זה יבוא לידי ביטוי בגירסה החיה של אתר האינטרנט שלך.

התוסף תומך ב 44 שדות, את כולם ניתן לערוך. נניח כי יצרן מבצע עדכון קטן לאחד הדגמים שאתה מניות. תוך שניות ספורות תוכל למצוא את המוצר, לערוך את השם, התיאור והמחיר, מבלי להקליק לדף המוצר. זה יכול לחסוך כמויות זמן משמעותיות. התוסף תומך במערכת פילטרים חזקה, ומאפשר לכם למצוא את המוצרים העומדים בקריטריונים שצוינו בקלות.

אם אתה מתמודד עם העלאת מחירים לרוחב, זה יכול לקחת אותך רוב היום לעדכן את כל המחירים באופן ידני, אפילו כשאתה משתמש בגיליון האלקטרוני הנוח. באמצעות WooCommerce Advanced Bulk Edit תוכלו להגדיר מחירי בתפזורת בכל טווח המוצרים שלכם – זה יכול להיות שינוי במחיר קבוע או שינוי מחיר מבוסס אחוזים. אתה יכול אפילו להגדיר את מחירי המכירות שלך בדרך זו.

71. תמחור ספציפי ללקוח של WISDM

תמחור ספציפי ללקוח של WISDM

מידע והורדה צפה בהדגמה

כבעלים של חנות WooCommerce, מומלץ לקבוע מחירים שונים עבור לקוחות שונים. מחירים מוזלים יכולים לחולל פלאים לתפקידים מיוחדים כמו תורם או מנהל חנות. כמו כן, יתכנו קבוצות של לקוחות VIP או פלטינה שעבורם תרצו לקבוע מחירים מותאמים אישית. נאמנות הלקוחות מתורגמת ככל הנראה ליותר מכירות.

כיצד תעשה את כל זה מבלי שתצטרך להפוך את קוד ה- WooCommerce שלך ​​החוצה? תוסף מחירים ספציפי ללקוח עבור WooCommerce.

תמחור ספציפי ללקוח הוא תוסף WooCommerce המאפשר למנהל החנות לקבוע מחירים שונים עבור לקוחות, תפקידים (מנוי, לקוח וכו ‘) וקבוצות. זה יעזור לך להציג ללקוח, לתפקיד או לקבוצה רק את המחירים המותאמים אישית שהוגדרו להם ולא את מכירת WooCommerce או מחירים רגילים..

מה שכן, זה גם מאפשר לך לייבא ולייצא את כל נתוני הלקוחות שלך. אתה יכול לייצא קובץ .csv של הלקוחות שלך, להקצות מחירים מותאמים אישית ללקוחות, לתפקידים או לקבוצות ולייבא אותו בכדי שתוכל להגדיר מחירים בכמות גדולה לכל לקוח, תפקיד או קבוצה מבלי שתצטרך לעשות זאת ידנית וזה זמן רב..

בתוספת האחרונה למגוון הפיצ’רים הרחב שלה, התוסף קיבל עדכון שהציג את מנהל התמחור. תכונה ספציפית זו מאפשרת למנהל החנות לקבוע מחירים מותאמים אישית עבור לקוחות, תפקידים או קבוצות מסוימים עבור מוצר אחד או מרובים בבת אחת מחלון אחד..

72. תמונות מוצר של WooThumbs

תמונות מוצר מדהימות של WooThbs

WooThumbs הוא תוסף WooCommerce מובחר שמוסיף אפשרויות לגלריית מוצרים לחנות שלך. בעזרת תוסף שימושי זה קל להוסיף גלריות וריאציות למוצרי WooCommerce שלך.

WooThumbs הוא הפיתרון המושלם לביצוע מיטוב של תמונות המוצר של WooCommerce. הלקוחות שלך יוכלו לחוות את המוצרים שלך כמו שלא היו מעולם. זום תמונות, תמונות מרובות לגרסאות, גלריות תמונות במסך מלא וסרטוני מוצר הם רק חלק מהתכונות הפנטסטיות. קל לגרום ל- WooThumbs להתאים את הסגנון ואת הפריסה של הנושא שלך עם שלל אפשרויות עיצוב.

WooThumbs מגיב גם הוא. אתה יכול להתאים את הפריסה בנקודת שבירה ספציפית, וכך לגרום לה להיראות מושלם בכל מכשיר. תן ללקוחות שלך את מה שהם רוצים. תן להם להציג את המוצרים שלך במלוא הדרם. תן להם להשתוקק לבעלות על ידי שיפור תמונות המוצר שלך באמצעות WooThumbs.

73. מתזמן WISDM

מתזמן WooCommerce וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

הגדל מכירות ב- WooStore באמצעות מתזמן WooCommerce! הצגת מוצרים ייחודיים למשך זמן מוגבל היא אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאסוף מכירות בחנות WooCommerce שלך. עם זאת, למרות היותה פלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרית ביותר עבור אתרים ברחבי העולם, ל- WooCommerce אין הגדרה מובנית לפונקציונליות זו..

התגברות על החסר הזה הוא התוסף WooCommerce Scheduler המאפשר להוסיף ולמכור מוצרים בחנות המקוונת שלך למשך זמן מוגבל. ניתן להשתמש בתוסף להוסיף מגבלות זמן מכירה למוצרים קיימים, כמו גם למוצרים חדשים, פשוט על ידי בחירת התאריכים תוך עריכת המוצר.

לאחר קביעת התאריכים והתאריכים, מוצג טיימר ספירה לאחור בסמוך למוצר שיוצר תחושה של מחסור במוחם של הלקוחות שלך. זה ממריץ דחיפות לקנות, ולפיכך להחזיק, במוצר המוקדם ביותר, מה שמוביל לרכישה 7 פעמים מתוך 10!

כמו כן, יצירת מוצרים במהדורה מוגבלת היא דרך נהדרת להציג מוצרי חידושים השונים מהמחיר הרגיל בחנות WooCommerce שלך. זה לא רק שמשחק על נפשו של הצרכן להחזיק במוצר ייחודי הזמין למשך זמן קצר, הוא גם דוחף את הקונים על הגדר לקראת רכישה, מכיוון שהם משוכנעים כי מוצרים אלה כבר לא יהיו זמינים לאחר סכום נתון. של זמן.

במוחו של הלקוח המחסור שווה לאטרקטיביות, שהיא שיטת שיווק מנוסה. כל מה שתוסף WooCommerce מתזמן עושה הוא להבטיח שהגעה לשם להגדרת מוצרים אלה היא מהירה, ללא כאבים וקל.

74. TI WooCommerce Wish

תוסף לרשימת המשאלות של WooCommerce

TI WooCommerce Wish is פיתרון משאלות עוצמה אך פשוט עבור חנות WooCommerce שלך. השימוש ברשימת המשאלות של WooCommerce הוא דרך נהדרת לבנות נאמנות לאתר החנות שלך, להצמיח קהל ולהבין את צרכי הלקוחות שלך..

רשימת המשאלות של TI WooCommerce תעזור לך מהצעדים הראשונים על ידי קבלת פנים עם אשף ההתקנה. אתה תקבע באופן מלא במספר לחיצות. עם זאת, אם אתה זקוק לכמה התאמות נוספות התוסף מגיע עם הרבה אפשרויות. ניתן להתאים את סגנונות הכפתורים בנפרד לדף החנות והמוצר, כל אלמנט בטבלת העמודים ברשימת המשאלות, אפשרויות כניסה ועיבוד וכן הלאה.

לאחר שתשלים את ההתקנה, רשימת המשאלות תתחיל לעקוב אחר התנהגות הלקוחות ברשימות המשאלות ולספק לך ניתוח. תוכל לראות מכירות לפופולריות של מוצרים ונתונים סטטיסטיים חשובים אחרים.

קונים אוהבים לחלוק את רשימת המשאלות שלהם עם חברים ובני משפחה. זו הסיבה שהתוסף TI מגיע עם פונקציונליות של שיתוף חברתי. אך עם התכונה הבלעדית “עקוב” הם יכולים לעקוב אחר רשימות משאלות זה או אחר (או כל ציבור אחר) ולהישאר מעודכן על כל שינוי ברשימות המשאלות. התוסף כולל קיצור דרך ווידג’ט אחרון / פופולרי לרשימת המשאלות שיעזור לך לקבל תשומת לב נוספת לרשימות המשאלות הציבוריות.

כשאתה משיג לידים ונתוני ניתוח אתה יכול לשלוח דוא”ל לקידום לכל הלקוחות או הלקוחות הספציפיים באמצעות תבניות דוא”ל מוגדרות מראש. לדוגמה, תוכל לשלוח הנחה לכל הלקוחות שהוסיפו מוצר ספציפי לרשימות המשאלות שלהם. בלחיצה אחת בלבד!

רשימת המשאלות של TI WooCommerce היא תגובה, מוכנה לתרגום ועובדת היטב עם תוספי וורדפרס פופולריים רבים. זה כולל WPML, WP Super Cache, WP Rocket, W3 Total Cache ו- WooCommerce – Gravity Forms תוספות למוצרים. אבל אלה רק כמה תכונות של התוסף החזק הזה, עיין ברשימה המלאה בהמשך.

75. אשראי

קרדיטות וו

Woo Credits הוא תוסף WooCommerce נהדר המאפשר לבעלי חנויות WooCommerce ליצור, למכור ולקבל אשראי בחנות WooCommerce שלהם. וודי קרדיט פלטינה עובד עם מוצרים פשוטים, משתנים ומנויים.

מנהלי חנויות פשוט יוצרים חבילות אשראי ואז יש להם אפשרות להקצות לכל מוצר מחיר “אשראי” ייחודי. הפונקציונליות דומה מאוד ל- iStockPhoto או אתרים מבוססי אשראי אחרים. הלקוחות רוכשים תחילה קרדיטים בכמויות גדולות, ואז ממסים את הקרדיטים הללו למוצרים בחנות. אשראי Woo עובדים גם באופן מושלם עם מוצרים “וירטואליים” ו”ניתנים להורדה “, ומעניקים לבעלי חנויות WooCommerce גמישות רבה יותר להרוויח הכנסות ולחזור על מבקרים בחנויות המתאימות להם..

בנוסף לתכונות הנהדרות הללו, מנהלי WooCommerce יכולים לבחור להפעיל חנות “קרדיט בלבד”. פשוט בחר באפשרות בהגדרות התוסף. הפעלת חנות “אשראי בלבד” תסתיר את כל מחירי המטבעות ותאפשר רק ללקוחות לבדוק את יתרת האשראי שלהם. לאחר מכן תופיע אפשרות מטבע כאשר הלקוחות מחדשים את הקרדיט שלהם. מנהלי מערכת WooCommerce יכולים לשווק ולמכור את חבילות האשראי שלהם על ידי שימוש בקיצור “buy_credits” בכל דף או פוסט..

WooCredits מציעה גם תוספות של תבנית Visual Composer הזמינות לרכישה, המהוות בלוקים מעוצבים מראש כדי לעזור לשווק את חבילות האשראי שלך. קיצורי דרך אחרים הזמינים כוללים “user_credits” המציג את יתרת האשראי של משתמשים המחוברים. למנהלים יש גם אפשרות להגדיר קרדיטים לפקיעה ויכולים להראות כמה זמן נקודות הזיכוי מתאימות להם באמצעות הפרמטר האופציונלי “show_expiry = yes” ב קיצור ה- “buy_credits”.

76. מנהל עדכוני מוצרים של WooCommerce

מנהל עדכוני מוצרים של WooCommerce

מנהל עדכוני המוצרים של WooCommerce מייצר עדכון מוצרים לסנכרון המוצרים שלך עם מרכז הסוחר שלך – כולל קניות ב- Google, מודעות מוצרים של אמזון, Pricegrabber.com, Become וכו ‘. אתה יכול להוסיף במהירות את כל המוצר שלך (ללא הגבלה) מחנות WooCommerce לחנות שונות חנויות סוחרים. מנהל ההזנה למוצרי WooCommerce כולל התקנות העונות על הדרישות מחנויות סוחרים שונות.

התוסף תואם לגרסאות האחרונות של WooCommerce. כמו כן, תוסף זה תומך בכל נושא WooCommerce הקיים בשוק. תוסף זה לא יתן לך שום בעיה כשאתה רוצה לעצב את האתר שלך. אתה יכול לצבוט את התוכן של כל תחום כדי למקסם את ההכנסות שלך מהמוצרים שלך בחנויות סוחרים. תקבל אפשרות לייצר עדכון מותאם אישית, להוסיף תכונות דינמיות לפי הצורך ולהוסיף ערכי שדה סטטיים לעדכון המוצר שלך בעת הצורך.

כמו כן, אתה מקבל את האפשרות למיפוי קטגוריות ולחופש לשלב באופן מלא את קטגוריית החנות שלך בקטגוריית חנויות סוחר. אתה יכול לשנות את הכותרת בהתאם לקטגוריית הסוחר שלך.

77. WooCommerce השווה מוצרים

WooCommerce השווה מוצרים

השווה מוצרים בחנות WooCommerce שלך ​​מבלי לצאת מהדף. צור קבוצות השוואה כדי לארגן את המוצרים, ואז הגדר רשימת קטגוריות משנה ותכונות כפי שתרצה שיופיעו. התכונות יכולות להיות מורכבות מתכונות WooCommerce מוגדרות מראש, או תוכן מותאם אישית כולל HTML. דף ההגדרות הנוסף מאפשר לך לשלוט ברבים מתכונות התוסף. כולל גודל תמונה ממוזערת, מיקום סל התצוגה המקדימה והשוואה בין קישורים, אופן הצגת הטבלה ועוד ועוד.

לאחר השלמת ההתקנה, הלקוחות יכולים לבחור מוצרים לפי בחירתם להשוואה. בעת גלישה במלאי שלך, ניתן לראות סל תצוגה מקדימה צף בתחתית הדפדפן. אתה יכול גם לבחור להציג את תיבת התצוגה המקדימה כווידג’ט בסרגל הצד, או מוטמע בתוכן בחלקו העליון או התחתון של ארכיון החנות. כאשר הוא מוכן, הלקוח יכול ללחוץ על כפתור ‘השווה’ ולהפנות אותו לדף ההשוואה, או להציג את הטבלה במכלול קופץ.

לא משנה איך תצפו בטבלה, היא תתאים בהתאם לגודל המסך ורוחב הטבלה. המשמעות היא שהיא תגלול בהתאם אם יש לך מספר פריטים בהשוואה. או אם אתה מציג את הרשימה במכשיר נייד קטן יותר. זה מורכב מתכונות וקטגוריות (אופציונליות) בעת ההתקנה, אך ניתן לצמצם אותו כדי להציג רק שורות שונות. לקוחות יכולים להוסיף ישירות את המוצר שבחר לעגלה ישירות מטבלת ההשוואה.

78. דוקן מולטי-וונדור

דוקאן WooCommerce Multivendor Marketplace

Dokan הוא לא רק פיתרון מסחר אלקטרוני עבור WordPress. זהו פיתרון Multivendor חד-פעמי עבור יזמים המחפשים את העסקה האולטימטיבית! התחל את אתר המסחר האלקטרוני המושלם שלך עם מספר בלתי מוגבל של ספקים וצור כל סוג מוצר גם בתקציב מוגבל. דוקאן כיסה אותך בכל דרך! לוקח רק כמה דקות כדי להתחיל וליצור משהו קסום.

דוקאן נוצר כך שיהיה קל לשימוש, עם יזמים חדשים ועסקים קטנים בראש. תגלו שניהול תשלומים ומנויים הם למעשה פשוטים כמו ABC! תכנון וממשק אינטואיטיבי הופכים את הדברים ללא רבב עבור טירונים ב- eCommerce.

לדוקן יש גם תכונות מתקדמות בשוק המאפשרות לו לנהל את עצמה בצורה חלקה. הספקים שלך יכללו לוחות מחוונים פרטיים של חזיתית, דפי חנות אישיים ויכולת לנהל הכל בעצמם. ותצטרך לבצע רק מינימלי כמו בדיקת ההזמנות. דמיין את כמות הזמן והאנרגיה שהוא חוסך לך!

הגדר שיעורי עמלה גמישים ופיצול הכנסות אוטומטי לכל המוכרים. הספקים שלך יאהבו לחלוטין את כל התכונות המדהימות.

אולי אתה רוצה ליצור משהו כמו eBay? מכירה פומבית של Dokan מאפשרת לך ליצור חנויות של מוצרים שניתן למכירה פומבית. עם התכונות הבלעדיות של דוקאן אתה יכול גם ליצור מוצרים הניתנים לשירותים, כמו מלונות, אתרי נופש, מוניות ועוד, שלקוחות יכולים להזמין כרצונם.

מודאגת שלא תוכל למכור לקהל שאינו דובר אנגלית? דוקן מוכן לשוני. הפוך את שוק החלומות שלך לא משנה היכן אתה גר! מה עוד! דוקאן מגיע עם נושא בחינם כדי להתחיל מייד.

79. יצוא מוצר WooCommerce ProductFeed

מוצר יצוא של WooCommerce

הפעלת אתר מסחר אלקטרוני עם וורדפרס קלה יחסית בהשוואה לניהול העסק שלך בפועל. כלומר להגיע ללקוחות פוטנציאליים למוצרים שלך ולגרום להם לקנות אותם. אז אם אתה מתחיל בתחום עסקי מסחר אלקטרוני

שיקול חשוב אחד הוא שככל שתוסיף יותר ערוץ מכירות למשפך המכירות שלך, כך יהיו לך יותר לקוחות. אך הוספת כל המוצרים שלך לאחד או יותר מהערוצים הללו תעניק לך תקופה קשה. אם אתה מפרט את המוצרים שלך באופן ידני, זה יהיה תהליך גוזל זמן ומסורבל יחד עם הסיכוי לטעויות שאתה עלול לגרום וההשלכות שלהם. בנוסף, ניהול עדכון המוצרים שלך ועדכון פרטי המוצר יהיה טרחה.

במקום זאת תוכלו להשתמש בכלים כמו ExportFeed כדי לעזור לכם ליצור את עדכון המוצרים עבור כל המוצרים שלכם. או בחר מוצרים מסוימים על סמך מילות מפתח, מחיר, קטגוריה או כאלה. מכיוון ש ExportFeed הטעינה מראש את כל תבניות מפרט העדכונים עבור מנועי חיפוש פופולריים, תוכלו לחסוך זמן ליצירת עדכונים ולהבטיח קבלת מוצרים על סוחרים כמו קניות בגוגל, אמזון, פייסבוק חנות, eBay, גליונות pricic ועוד המון אחרים..

80. שילוב מודל

שילוב WooCommerce Moodle

השתמש בכוח WooCommerce באמצעות תוסף שילוב Moodle-WooCommerce זה! Moodle בהחלט היא אחת ממערכות ניהול הלמידה הפופולריות ביותר שקיימות שם. אך לעתים קרובות משתמשי Moodle נאבקו למצוא פיתרון טוב לחסרונות המסחר האלקטרוני שלהם. תוסף זה משלב את Moodle עם WooCommerce כדי לאפשר למשתמשי Moodle לנצל את היתרונות של אחת הפלטפורמות המובילות בתחום הסחר האלקטרוני – WooCommerce.

מה שהתוסף בעצם עושה, זה לסנכרן את קורסי ה- Moodle שלך ​​עם WooCommerce כמוצרים. כמנהל Moodle אתה יכול לשלם מוצרים אלה בתשלום, ולקבוע מחיר עבור כל קורס. סטודנטים מעוניינים יכולים להירשם לקורס לאחר הרכישה.

השתמש בתכונות WooCommerce כמו מחירי מכירה, קודי הנחה או קופונים, או יכול לשייך את התוסף הזה לשערי תשלום אחרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש או תוספים שיווקיים בכדי להגביר את מכירות הקורס. תכונה עוצמתית התוסף היא אפשרות למכור מחדש באמצעות הפונקציונליות של הצרור. במקום לשייך מנה אחת לכל מוצר, תוכלו לקבץ שני קורסים או יותר ולמכור אותם כמוצר בודד במחיר מוזל.

ניתן לסנכרן קטגוריות קורס ב- Moodle כקטגוריות מוצרים ב- WooCommerce. לחלופין, ניתן ליצור קטגוריות מוצרים ולהקצות אותם באופן ידני למוצרים. בנוסף כאשר סטודנט רוכש קורס ונרשם ב- WordPress, חשבון סטודנטים נוצר באופן אוטומטי ב- Moodle. עם אותן תעודות – והתלמיד נרשם לקורס שנרכש. ומוצרי מנוי ניתן ליצור באמצעות סיומת המנוי WooCommerce. באמצעות סיומת זו ניתן למכור קורסים על בסיס מנוי.

81. אפליקציית IcyMobi

IcyMobi - פיתרון אפליקציות למסחר אלקטרוני מסוג All-in-One

מיוצר על ידי Inspius, סוכנות מובילה בפיתוח אתרים ואפליקציות לנייד בסינגפור, IcyMobi הושקה באוגוסט 2016. IcyMobi, שנבנה על גבי פלטפורמה איונית, יכול לעזור למשתמשים להפוך את אתרי המסחר האלקטרוני שלהם לאפליקציות M-commerce הן ב- iOS והן באנדרואיד במהירות ו ללא שפת תכנות קודמת. החזון הוא לבנות מערכת אקולוגית סביב IcyMobi כך שמעצבים וקודרים יוכלו לבנות עיצובים ותוספים חדשים עבור IcyMobi ולהרוויח עבור עבודתם..

מאז ההשקה בוצעו הרבה מהדורות ועדכונים, שהכי נבעו מהבקשות של המשתמשים. IcyMobi תומך כעת בשערי תשלומים גדולים באזורים גיאוגרפיים כמו PayPal, Stripe, Mollie ו- Omise. הודעת Push מסייעת לבעלי חנויות להודיע ​​לצרכנים על החדשות האחרונות, הנחות אטרקטיביות ומבצעים גדולים לתפוס.

82. Genesis Connect עבור WooCommerce (חינם)

Genesis Connect עבור תוסף וורדפרס חינם של WooCommerce

אוהבים את נושא הג’נסיס שלך אבל רוצים שחנות WooCommerce שלך ​​תואמת? באמצעות Genesis Connect עבור WooCommerce מוחלפים כל תבניות החנות המובנות הכלולות ב- WooCommerce בגירסאות הנתמכות של Genesis. בנוסף התוסף עובד גם עם סרגל הצדדים פשוט של ג’נסיס ותפריטים פשוטים של ג’נסיס כדי להפוך אותם לתואמים גם עם WooCommerce..

83. אימיילים יפים של WooCommerce

WooCommerce מיילים יפים פרמיום וורדפרס

מידע והורדה

התאם אישית את דוא”ל החנות שלך באמצעות התוסף WooCommerce Pretty Emails. צור תבניות אימייל שתואמות את שאר העסק שלך על ידי התאמה אישית של הגופנים, הצבעים, גודל הטקסט, באנרים, רוחב, כותרות, גבולות, תמונות ממוזערות של מוצרים, קישורים חברתיים ועוד. בדרך זו לקוחות שיבצעו רכישות יכירו את הדוא”ל שלכם כאשר הם יראו אותם!

עטוף את התוספים והתוספים הטובים ביותר עבור WooCommerce

אני מקווה שמצאת לפחות תוסף אחד או שניים שבהם תוכל להשתמש בכדי להפוך את חנות WooCommerce שלך ​​לעוצמתית יותר. פירטנו את התוספים החינמיים והמשובחים הטובים ביותר שיכולנו למצוא, אבל אם אתם חושבים שהחמצנו אחד מהם רק השאירו תגובה. אם תנסו לאחד מהתוספים האלה לנסות, יידעו אותנו איך זה מסתדר ושתפו את החוויה שלכם עם הקוראים האחרים שלנו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map