8+ תוספי Helpdesk של וורדפרס הטובים ביותר לניהול תמיכה

התוספים הטובים ביותר של וורדפרס Helpdesk לניהול תמיכה

תוספי Helpdesk של וורדפרס מאפשרים לך להציע תמיכה מרכזית ומתוזמנת ובכך מגבירה את האינטראקציה של המשתמשים ובסופו של דבר, המרות. קבלת המרות רבות יותר פירושו שתסתובבו עם מבט זחוח על הפנים כמו סיימון קאוול, שתמיד זה דבר טוב.


בפוסט של ימינו, אנו מצביעים על התוספים הטובים ביותר לפורקי העזרה של וורדפרס הקיימים בשוק, כך שתוכלו להוסיף מערכת תמיכה פונקציונלית לחלוטין כדי לחזר אחר לקוחות נוספים. אבל אפילו עם התוספים הטובים ביותר של תוספי העזרה של וורדפרס, תמיכה נהדרת מסתכמת בסופו של דבר בדבר אחד: זמינות.

אתה יכול לקבל תוסף של helpdesk מזויף בשריפות הר דום, אבל אם אינך זמין לתמיכה, הכל חסר תועלת. זה ממש כמו להיתקע במדבר סהרה עם הומבי שרק אזל לו הדלק. כן, יש לך רכב ניידות גבוהה אבל מה השימוש? החום המדברי הצורב, שמייצג במקרה זה את זעם הלקוחות, יצרוך אותך.

בלי להתייחס יותר, בואו נתחיל לעסקים. כל התוספים של Helpdesk כאן הם יחסית נוחים וקלים להתקנה ושימוש. באמת, אתה אמור להיות מסוגל להגדיר את מערכת התמיכה שלך בפחות מחמש דקות עם כל אחד מהתוספים הבאים.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. תופס WordPress של לוכדים

תוספי Helpdesk של וורדפרס: מרכז העזרה של לוכדים

בזכות מרטי, אחד החבר’ה שעומדים מאחורי תוסף ה- Helpdesk המשמח הזה, היה לי סיכוי לבדוק את לוכדי הכונן באחד מהאתרים שלי. וביני לביני, התרשמתי כל כך עד שעכשיו אני משתמש בו באחד מטפסי הקשר שלי.

זה קל להפליא להתקנה ולשימוש, מה שאומר שאתה יכול לספק תמיכה מדהימה לפני שהבחור הבא יקרא את שאר הפוסט הזה. אתה יכול להתאים אישית בקלות את טפסי התמיכה שלך כדי להיראות בדיוק איך אתה רוצה ולמקם אותם בכל מקום שתרצה באמצעות קודי קיצור. אתה יכול אפילו להציג טפסי קשר כדי להבטיח שהקוראים לא יעזבו את הדפים שלך.

זקוקים ליותר כוח? שים לב שתוסף Helpdesk של Catchers מגיע עם שדות מותאמים אישית המאפשרים לך להרחיב את הטפסים שלך בכל דרך שתאהב, בעוד reCaptcha של גוגל מונע את שולחי דואר הזבל..

הרחבת WooCommerce = Yay!

בזמן כתיבתם, מרטי והחברה עובדים על תוסף WooCommerce, מה שאומר שתוכלו לצפות קדימה לכל מיני דברים טובים.

נוסף על כך, אתה יכול להקצות כרטיסים לחברי תמיכה שונים, לשנות את עדיפות הכרטיסים ולארגן כרטיסים כאמור לקטגוריות. בנוסף, הקוראים שלך יכולים ליצור איתך קשר באמצעות טופס יצירת הקשר או באמצעות הדוא”ל, ו- Catchers Helpdesk ימיר את כל דוא”ל התמיכה לכרטיסים הניתנים לשחזור בקלות באמצעות מערכת וורדפרס..

אם המבקרים שלכם שואלים את אותה שאלה שוב ושוב, תוכלו לנצל את התשובות השמורות כדי לחסוך זמן בכל השלבים של משפך ההמרה. זה, ויש לך תשובה אוטומטית בכדי לעודד את המבקרים, וכותרת תחתונה של הדוא”ל הניתנת להתאמה אישית מלאה, שמעוררת מעורבות רבה יותר. כדי לשמור על כרטיסיות בצוות, אתה יכול להשתמש בהערות פרטיות הגלויות רק לסוכני התמיכה שלך.

במידת הצורך, תוכלו לייצא כרטיסים בקלות לקובץ CSV להתייחסות עתידית ולצפות בפרטי מבקרים באמצעות תכונת כרטיס הלקוחות.

קבל דסק השירות של לוכדים

2. WSDesk – ELEX מרכז העזרה של WordPress

WSDesk - ELEX מרכז העזרה של WordPress

באמצעות WSDesk תוכלו להוסיף בקלות מערכת תמיכה מלאה בהתאמה אישית לוורדפרס. פשוט התקן את אשף ההתקנה והשתמש בו כדי להתחיל. הוסף את כל הסוכנים שלך – אין חיוב נוסף מכיוון שאתה מנהל את פלטפורמת התמיכה שלך. כך גם בכרטיסים. עם WSDesk אין הגבלה על המספר שלקוחותיך יכולים להגיש. ואתה יכול אפילו להקצות סוכנים, סטטוסים (לא פתורים, ממתינים, נפתרים) ותגים כדי לשמור על סדר הכרטיסים שלך. בנוסף, בשונה מכמה אפשרויות, WSDesk מאחסן את כל הנתונים באתר שלך – כך שאתה אחראי על נתוני הלקוחות והתמיכה שלך..

WSDesk מציעה גם אפשרויות מובנות כדי להקל על התמיכה שלך. אפשר הגדרות להתראות בדוא”ל, סגור כרטיס אוטומטי לאחר חוסר פעילות, הקצאה לפי מחלקה ועוד. הוסף תגובות משומרות לסוכנים שלך. בדוק את הצוות שלך באמצעות דירוג הסוכן ודוחות הכרטיסים. אתה יכול גם להשתמש ב- IMAP או ב- Google OAuth כדי ליצור כרטיסים אוטומטית מהודעות דוא”ל שלא נקראו. כמה זה נהדר?

תכונות אחרות של תוספים כוללות שילובים עבור WooCommerce, EDD, טופס יצירת קשר 7, טפסים בכבידה ו- WPML. כמו גם גיבויים פשוטים של XML, תוספת פרמיום להודעות SMS והמון התאמות אישיות.

קבל WSDesk

3. Richpanel Helpdesk וצ’אט חי עבור WooCommerce

תוספי Helpdesk של וורדפרס: Richpanel WooCommerce Ticketing, Helpdesk ו- CRM

התוסף WooCommerce, Live Chat ותוסף CRM הוא פיתרון תומך לקוחות של כל אחד. התוסף מאפשר לשלב את כלי הניהול והניתוח המתקדמים של Richpanel וניתוח עם התוסף הפופולרי WooCommerce.

הדרישה היחידה היא שחייב להיות לך חשבון Richpanel כדי להשתמש בתוסף, המתחיל ב 50 $ לחודש. בהתחשב בכך שהוא שווה ערך לשילוב של חברות HelpScout עם שדרוגי WooCommerce מרובים, זהו מחיר הוגן עבור כל התכונות החזקות שאתה מקבל. לאחר ההרשמה תוכלו לסנכרן את WooCommerce עם Richpanel ולהתחיל להשתמש בתוסף.

Richpanel מקל על ניהול צרכי הלקוח, בקשות התמיכה וניתוח המכירות ללא מאמץ. התוכנה יוצרת פרופילי לקוחות כך שתוכלו לראות את התנהגות הרכישה שלהם ומאפשרת לצפות את צרכיהם ולהגדיל את שיעורי ההמרה שלכם.

תוספי Helpdesk של וורדפרס: צ'ט חי של Richpanel WooCommerce

אך חוץ מזה, Richpanel כוללת אפשרויות מובנות לתמיכה בצ’אט חי. בדרך זו תוכלו לספק ללקוחות עזרה מיידית כפי שהם זקוקים לה. הצ’אט החי ידידותי לנייד וקל להטמעה באתר האינטרנט שלך.

השירות כולל גם הגדרה מלאה של כל מערך העזרה כך שלקוחות יכולים לפתוח כרטיסים, אשר מנוהלים בקלות על ידי צוות התמיכה שלך באמצעות מסך הסוכן. מכאן תוכלו להקצות כרטיסים, לקבוע סדרי עדיפויות ולעקוב אחר תיקים פתוחים. אתה יכול אפילו להגדיר מסננים למיקוד מילות מפתח ולהקצאת כרטיסים לצוותי תמיכה ספציפיים (כל מה שקשור ל”מס מכירות “עשוי לעבור לצוות הכספים שלך למשל). הצוות יכול גם להציג את היסטוריית הרכישה ואת ציר הזמן של הפעילות כדי לספק תמיכה ממוקדת.

אם אתה משתמש ב- WooCommerce, Richpanel WooCommerce Helpdesk ככל הנראה המתאים ביותר להתקנה של שירות העזרה שלך. השילוב של צ’אט חי, כרטיסים ונתונים ודיווחים מפורטות מאפשרים לך לספק תמיכה טובה יותר ללקוחות תוך ניצול מקסימלי של שיעורי ההמרה שלך.

השג את התוסף RichPanel

4. תוסף Knowledge Base ו- Helpdesk

פלאגינים למפתחי העזרה של WordPress: בסיס ידע

אולי תרצה לצמצם את כל השעות שאתה מבלה במחלקת תמיכת לקוחות. אולי תרצה אמצעי פסיבי יותר לעזור למבקרים שלך לצאת. תרצה להפחית דוא”ל של תמיכת לקוחות ושיחות טלפון אחד על אחד.

מבין כל תוספי ה- Helpdesk של וורדפרס שאנו בודקים כאן היום, הילד הרע הזה זוכה בגדול מכיוון שהוא עוזר לכם ליצור לא רק בסיס ידע, אלא גם מרכזי תמיכה עצמית ללקוחות בשירות עצמי, תיעוד מוצרים, wiki ושאלות נפוצות נפוצות בין היתר..

Knowledge Base מובא אליך על ידי PressApps, סופר מוביל, וספינות עם תכונות מדהימות כמו סידור מחדש של גרירה ושחרור, חיפוש חי, פירורי לחם, פריסות מרובות עמודים, מערכת הצבעה, קודי קיצור, עיצוב מגיב, צבעי קישור בהתאמה אישית, רב תמיכה לשוני וכל כך הרבה יותר.

התוסף לבסיס הידע כולל את כל התכונות הדרושות לך ואף אחד מאלו שאתה לא צריך. קל להגדיר את התצורה ופשוט עובד. קל מאוד לאמן את הלקוחות שלי להשתמש בו, עד כדי כך שהם נרגשים לכמה זמן הם יחסכו בכך שיש להם KB באתר שלהם. דברים מדהימים! – RenegadeEmpire.

קבל את התוסף Knowledge Base

5. כרטיסי AH כרטיסי עזרה ותמיכה תוסף וורדפרס

תוספי עזרה של WordPress: כרטיסי AH

אם יש דבר אחד שמכר לי בפלאגין של ה- Helpdesk של וורדפרס זה כמה קל להתקין. לא באמת, אני לא צוחק, בבקשה אל תבטא בזה. פשוט עיין בסרטון ההתקנה של כרטיסי AH למטה. זה רק דקה:

הזכייה השנייה, השלישית והרביעית עבורכם באמת חייבת להיות העיצוב היפה, רשימת תכונות מרשימה ודירוג הקונה המצטיין. אילו תכונות? אתה שואל. כרטיסים ל- AH שבבסיס הארכיטקטורה מוצאת כוח במסגרת Bootstrap, כלומר היא הוכחה לעתיד ומגיבה מהמילה.

עדיין ברכבת התכונות, כרטיסים ל- AH מתהדרים בהודעות דפדפן ומערכת, דף נחיתה הניתן להתאמה אישית לחלוטין, תמיכה רב-לשונית ו- RTL, בסיס ידע, קבצים מצורפים, לוח מחוונים אינטואיטיבי, אייקונים מדהימים של גופן, גופנים של גוגל, דירוגים, מחלקות, ריבוי סוכני תמיכה, תוספים בשווי של 12 דולר וכל כך הרבה יותר.

אתה יכול לחבר כרטיסי AH ל- Mailchimp כדי להגדיל את רשימת התפוצה שלך ולאפשר למבקרים שלך להיכנס באמצעות חשבון המדיה החברתית המועדף עליהם. אכן זהו אחד מהתוספים הגדולים ביותר של תוכנת העזרה של וורדפרס שתוכלו לשים עליהם.

קבל כרטיסים ל- AH

6. תוסף שלם צ’אט של WordPress Live

תוספי התמיכה של WordPress: צ'אט חי הושלם

ורב מכר בתחום שירות הלקוחות, WordPress Chat X הוא תוסף הצ’אט החי האולטימטיבי עבור WordPress. אם לא היה לך סיכוי, אנא קרא כיצד להוסיף צ’אט חי לאתר וורדפרס שלך כדי להבין מדוע צ’אט חי הוא בעל חשיבות חיונית בכל מה שקשור לתמיכה מיידית.

בחזרה ל- WordPress Chat X, זהו אחד מאותם תוספי התמיכה של WordPress שעליך לנסות. לפני שאתה נכנס להתקפות, נתתי לתינוק הזה נסיעת מבחן והנה כמה פרטים שתומכים בהכרזה החיצונית שלי.

ראשית, התוסף הזה נראה חמוד במחלקת העיצוב. בנוסף אתה יכול להתאים אישית את יישומון הצ’אט שלך לתוכן ליבך, מה עם צבעים ללא הגבלה ומה לא.

100 צ’אטים פעילים, מצב לא מקוון ואמוג’ים

בכל זמן נתון, 100 משתמשים יכולים לשוחח בצ’אט באתר שלך, ואם אתה במצב לא מקוון, יישומון הצ’אט הופך לטופס יצירת קשר שאורחים יכולים להשתמש בו כדי לשלוח לך הודעות. אם תרצה, אתה יכול אפילו ליזום צ’אט עם כל אחד מהמבקרים באתר שלך. ואם אתה במצב רוח טוב, תבליני את מפגשי הצ’אט שלך עם אמוג’ים.

WordPress Chat X הוא מהיר וקל משקל ותומך ב- WPML, הצפנת SSL לאבטחה, WordPress 4.6+ ו- PHP 7. נוסף על כך, אתה יכול להוסיף את הקישורים החברתיים שלך בסוף הצ’אט או כאשר המפעילים שלך לא מקוונים. בכל הקשור להתקנה, התנאי הראשון הוא חשבון Firebase בחינם. הפעלת הצ’אט פועלת ב- Firebase אך היסטוריית הצ’אט מאוחסנת בשרתים שלך לצורך שמירת רשומות.

השלם את צ’אט חי של וורדפרס

7. מערכת כרטיסי התמיכה של WooCommerce

תוספי עזרה של WordPress: תוספי WooCommerce תומכים

אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני באמצעות WooCommerce, הנה תוסף של Helpdesk של WordPress המיועד בדיוק בשבילך. מערכת כרטיסי התמיכה הזו, שנבנתה באהבה על ידי ואנקיש, סופרת מובחרת שיש לה 20+ תוספות WooCommerce מתחת לחגורה..

מערכת כרטיסי התמיכה של WooCommerce משחקת היטב עם WordPress ו- WooCommerce המציעה לך פיתרון מוצק לתמיכה בכרטיסי ההזמנה והמשתמשים. כוונתי שמשתמש יכול להגיש כרטיס על כל נושא שהוא מתמודד באתר שלך, או כרטיס תמיכה ספציפי להזמנה מסוימת.

ייעל את זרימת העבודה שלך

המבקרים שלך מגישים כרטיסים דרך הכניסה בזמן הקניות, ואתה מנהל את כל השאילתות באמצעות לוח מחוונים מיוחד של backend. שום דבר טכני מדי, יש לו את אותה תחושת WooCommerce. אחרי הכל, התוסף פשוט מרחיב את WooCommerce.

אתה יכול להתאים אישית את מערכת הכרטיסים התמיכה של WooCommerce כך שתתאים לכל צרכי העיצוב, ובאמצעות קודי קיצור תוכל להעביר את התוסף לכל מקום באתר שלך. זאת, בנוסף לתוסף להוסיף כרטיסיות לדפי משתמשים ומנהלי מערכת והופכים את זה לנגיש בקלות.

בכל הנוגע לכרטיסי תמיכה, תוכלו להקצות כרטיסים לסוכנים שונים, לאחזר מידע רב על כל כרטיס, לערוך / למחוק כרטיסים, לאסוף מידע על לקוחות וכל כך הרבה יותר.

השג את מערכת הכרטיסים לתמיכה של WooCommerce

8. תמיכה מדהימה תוסף וורדפרס בחינם

תוספי עזרה של WordPress: תוסף מדהים לתוסף וורדפרס בחינם

בואו נתחיל את הקטע השני הזה עם תוסף של Helpdesk של WordPress שנשאר נאמן לשמו. תמיכה מדהימה היא מתמודדת חזקה בקרב תוספים רבים אחרים של פתרונות עזרה של WordPress – גם בחינם וגם בפרמיה. זה נועד לרכך את העבודה שלך ככל שתתמוך בלקוחות.

ניסיתי את זה בשמך והאם התרשמתי או מה? אני יודע, זה רק תוסף וורדפרס, אבל אני מתערב בכסף גדול שתשנה את דעתך אם היית יודע מה התוסף הזה יכול לעשות. בעבודת יד לשלמות על ידי ג’וליאן ליבאוף, SiamKreative וצוות התמיכה המדהים, התוסף הזה מכסה את כל הבסיסים שלך.

התקנת הדבר היא קלה מכיוון שהיא זמינה בחינם ב- WordPress.org. זה פשוט אומר שתוכל להתקין אותו ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. לאחר ההתקנה, אינך יכול לפספס את זה, מכיוון שהתוסף מוסיף פריטי תפריט קלים למקום שמקבלים אותך צעד קרוב יותר ליעדי התמיכה שלך. אין הרבה הגדרות, כך שתתבלבל. לא. שום דבר מהסוג הזה. הכל נקי לתקלה.

תבניות דף מוכנות וקיצורי דרך

כברירת מחדל, התוסף מוסיף דפי הגשת כרטיס וכרטיסים שלי, אך אתה יכול להוסיף את מערכת התמיכה שלך לכל דף שאתה מעוניין להשתמש בקוד קיצור. ההגדרות מעניקות לך שליטה מוחלטת על מראה מערכת התמיכה שלך ומתפקדת.

המבקרים שלך יכולים ליצור חשבונות תמיכה בקלות (להגיש כרטיסים) ולעקוב אחר היסטוריית הכרטיסים שלהם. טופס כרטיס ההגשה הוא פשוט ויש בו את העורך החזותי המוכר כמו גם קבצים מצורפים. לעומת זאת אתה יכול לעקוב אחר כל הכרטיסים, להקצות כרטיסים, לתעדף כל כרטיס ולאסוף מידע על המבקרים שלך בין היתר.

תכונות בולטות אחרות כוללות התראות בדוא”ל, עיצוב מגיב, גישה מוגבלת, תמיכה במוצרים ומחלקות מרובות, שלל תוספות בחינם ופרמיום, שיתוף פעולה של סוכנים ושדות מותאמים אישית רק להזכיר כמה.

תמיכה מדהימה היא השתקפות אמיתית של מה שתוספי התמיכה של וורדפרס צריכים לכוון להשיג.

קבל תמיכה מדהימה בחינם

9. WP Support Plus

תוספי עזרה של WordPress: WP Support Plus

עם התקנות אקטיביות של מעל 8,000 בזמן הכתיבה, ושלל תכונות שיגרמו לראש שלך להסתחרר, התוסף הזה עושה גלים גדולים בזירת תוספי התמיכה של וורדפרס. WP Support Plus, שנכתב על ידי Pradeep Makone, תורם פעיל ב- WordPress.org, מציע לך מערכת כרטיסים עם טוויסט..

בזכות טכנולוגיית Ajax העומדת בבסיס ורשת מגיבה, המבקרים שלך יכולים להגיש כרטיסים בקלות ובמהירות מכל מכשיר. תוסף זה מאפשר לך להגיש מספר בלתי מוגבל של כרטיסי תמיכה באמצעות מנהל המערכת או באמצעות frontend. נוסף על כך, המשתמשים אינם צריכים להירשם לאתר שלך כדי להגיש כרטיס, מה שמקצר את כל התהליך. מה עם בוטים של דואר זבל שעובדים בצורה חסרת טעם שלך? אל דאגה, התוסף הזה מגיע עם תכונה אמינה נגד דואר זבל.

שדות מותאמים אישית ו- CSS

לרשותכם עומדים לרשותכם שדות מותאמים אישית ו- CSS לבנות את טפסי הכרטיסים שלכם ככל שתרצו. לאחר הבנייה, מקם את הטפסים שלך בכל דף או פוסט באמצעות קיצור דרך. תוסף זה נשלח עם תבניות דוא”ל וכן תשובות משומרות לשאלות תכופות. בנוסף, אתה יכול לתעדף, לסווג ולהגדיר את הסטטוס של כל כרטיס בקלות מתוך לוח המחוונים של הניהול.

לוח ההגדרות מפוצץ במיטב התכונות ומשמעות הדבר ששום דבר לא מעכב אותך מלהקים חווית תמיכה שאינה מהעולם הזה. אתה יכול למלא את התוסף הזה עם כל מיני פונקציות תמיכה והוא לא ישבר.

קבל תמיכה WP Plus בחינם

בונוס: תוספי התמיכה של וורדפרס אזכורים מכובדים

אתה יכול להאמין שהרשימה מסתיימת כאן? ובכן, תוספי ה- Helpdesk של וורדפרס לעיל מציעים לכם את כל הכלים הדרושים לכם על מנת לספק את סוג התמיכה שבעצם עובד עבורכם ועבור מבקרי האתר שלכם. התוספים המובחרים מספקים אגרוף לא קטן, אך אל תתנו לאופציות החינמיות להטעות אתכם; גם הם מדהימים. להלן מספר תוספות ופתרונות עזרה של WordPress נוספים שכדאי לבדוק:

  • זנדסק, המאפשרת לך להמיר בין השאר את קטע התגובות שלך למערכת תמיכה
  • עזרה לצופים, המתמקדת בהתאמה אישית של חווית התמיכה
  • מערכת כרטיסי תמיכה שמגיע עם פונקציונליות חיפוש מעולה
  • bbPress מכיוון שפורומים מייצרים גם מערכות תמיכה מעולות

מילים אחרונות על התוספים הטובים ביותר של תוספי העזרה של WordPress

תוספים אלה של דוחות עזרה וורדפרס אחרים מציעים ללקוחות שלך את ההזדמנות ליצור קשר ולקבל עזרה בכל מקום ובכל מקום שהם תקועים באתר שלך. אותם תוספים מעניקים לך את ההזדמנות לעזור למבקרים באתר שלך ביעילות רבה יותר מאחר שקל יותר ליצור, לנהל ולעקוב אחר כרטיסי תמיכה ישירות מתוך לוח המחוונים של מנהל המערכת..

בשורה התחתונה: תוספים של פתרונות עזרה של WordPress עוזרים לכם לשפר את חווית המשתמש ולהגביר את ההמרות תוך חיסכון בזמן. בין שאתה בוחר פרימיום ובין אם אתה הולך עם תוסף בחינם של Helpdesk, רק וודא שאתה משיב לכרטיסי התמיכה בזמן או שאתה מרוויח לעצמך כמה נציג רע.

מה התוסף המועדף עליכם של וורדפרס? נודיע בתגובות. לחיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me