8 תוספים שהופכים את פיתרון הבעיות של וורדפרס לרוח

נהדר כמו וורדפרס, תמיד יש בעיות ותקלות מסוימות שבעלי אתרים יצטרכו להתמודד איתן בשלב מסוים. ואתה יכול להתמודד עם סוגיות אלה בדרך הקשה – ידנית – או בדרך הקלה – באמצעות תוסף.


ישנם שורה של תוספים של וורדפרס שמוצאים את ה”בעיה “מ”פתרון תקלות” ומייעלים לחלוטין את עסק ההפעלה של אתר. להלן 8 תוספים לוורדפרס אשר יהפכו את חייך לקצת יותר קלים לבעלי אתרים ומפתחים:

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. תיקון לוח הזמנים של WP לתקן הודעות שנכשלו בעתיד

לוח הזמנים החסר של WP

הפונקציה של תזמון הפוסטים היא מתנת לידה, במיוחד עבור אלה שמעדיפים לבלוג בכמויות גדולות והמאמרים שלהם יתפרסמו בזמנים שונים כך שהם לא יחפפו זה את זה. אבל אם אתה אמור לתזמן את הפוסטים שלך כל העת, יכול להיות ששמת לב שמדי פעם פוסט לא יפורסם מסיבה כלשהי.

זה יכול להיות מתסכל במיוחד, במיוחד כשלא הודעת לך על כישלון פרסום זה עד שאתה נתקל בשגיאה בלוח הניהול שלך. אף אחד לא אוהב לראות את ההודעה “החסרה מהתזמון” הנורא! ה WP חסם לוח זמנים תיקון נכשל בהודעות עתידיות תוסף וורדפרס יכול לעזור בפתרון בעיה זו. בשם כראוי, התוסף הזה סורק את אתר הוורדפרס שלך כדי לבדוק אם יש פוסטים מתוזמנים שפספסו את תאריך הפרסום שלהם, ואז ממשיך לפרסם אותם. זהו תוסף קטן ושימושי שלא יפריע לשרת שלך בשום דרך.

2. אקיסמט

אקיסמט

דואר זבל הוא כאב, אך למרבה המזל ישנם תוספים שפותחו במיוחד כדי להתמודד עם זה. ה תוסף Akismet WordPress הוא פופולרי. למעשה, אין לה ברירה אלא להיות פופולרי, מכיוון שהוא מותקן מראש בכל הגרסאות של וורדפרס.

למרות שזה לא בהכרח מוגן-טיפש, הוא די טוב במכשול עם מרבית אנשי הספאם והבוטים ינסו לזרוק את קטע התגובות שלך. Akismet בודק את כל התגובות המופיעות בבלוג שלך, ואז מנתח אותן כדי לראות אם הן דומות לחומר ספאם. לפעמים זה שיהוק, וזו הסיבה שאתה צריך לבדוק את תיקיית הספאם שלך על בסיס קבוע. לפעמים מסומנים הערות לגיטימיות כדואר זבל, לכן עליכם לבדוק זאת באופן ידני מדי פעם.

3. WP- אופטימיזציה או אופטימיזציה של מסד נתונים לאחר מחיקת עדכונים

WP ייעל את תוסף WordPress

כאשר עומס על מערכת התיקונים שלך, מסד הנתונים באתר שלך יכול להיות גדול למדי, מה שעושה מעט כדי לגרום לאתר שלך להתנהל בצורה יעילה יותר. למעשה, זה יכול לדבוק את האתר שלך בצורה משמעותית. ה WP – אופטימיזציה של תוסף וורדפרס עוזר לכווץ את מסד הנתונים כך שהאתר שלך יעבור בצורה חלקה יותר ויעיל יותר. תוסף זה מסיים משימה זו על ידי טיפול בדברים כמו עדכוני פוסטים, הערות ישנות או פוסטים אוטומטיים. ה בצע אופטימיזציה של מסד הנתונים לאחר מחיקת הגרסאות התוסף עושה בדיוק את אותו הדבר, שיכול לחתוך את גודל בסיס הנתונים שלך ביותר ממחצית.

4. קישורים לדף

קישורים לדף

קישור לדפים פנימיים ואתרים חיצוניים הוא תמיד נוהג כשאתה מנסה לטפס בדרגות גוגל, במיוחד כאשר קישורים אלה מצביעים על אתרי סמכות. אבל לפעמים זה יכול להיות כאב אמיתי לעשות זאת באופן ידני. אף אחד לא אוהב להיות שקוע בתהליך מעורב רק כדי להתאים כמה הגדרות. עם ה קישורים לעמוד לתוסף וורדפרס, כל שעליכם לעשות זה להפעיל או לכבות את זה.

התוסף הזה מקל על התנועה שמגיעה לדף ישן ומפנה אותו למקום אחר. התוסף הקטן והשימושי הזה עוזר על ידי הוספת metabox לעורך הפוסטים שלך, שם אתה חופשי לבחור כתובת אתר מותאמת אישית שתכניס בשדה הטקסט. ככה, כאשר התנועה עוברת בדרכך, היא תופנה אוטומטית לקישור החיצוני.

5. השבת תגובות

השבת תגובות

האם ניסית אי פעם להשבית תגובות בכל אתר האינטרנט שלך? זה קשה יותר ממה שנראה בתחילה. אבל זה הכרחי מדי פעם, מסיבות שונות ומגוונות. לא רק זה, אלא שהסרת הערות שכבר הושמעו בקצה הקדמי דורשת מעט ידע טכנולוגי, כולל קידוד. לא כל משתמש וורדפרס יודע לקודד או לשנות את הנושאים שלו.

למרבה המזל, יש תוסף חמצן שיכול לדאוג לזה: ה- השבת את התוסף WordPress. זה נותן לך את האפשרות לכבות את ההערות, בין אם זה באתר שלך או רק על בסיס הודעה אחר כך. כאשר אתה רוצה שהערות יבוטלו לגמרי, התוסף אפילו יגרום לטופס התגובה להיעלם. אם ברצונך להשבית תגובות לפוסט ספציפי, טופס התגובה יוסר בפוסט זה בלבד. עם זאת, הערות קיימות יכולות להישאר, אם תבחר לשמור אותן.

6. אבטחת iThemes

iThemes אבטחה

חשוב מאוד שתקיים תוכנית גיבוי במקרה שהשרת שלך יקרוס או שקורה דבר אקראי אחר לאתר שלך. כולם יודעים את זה. אבל לא כולם למעשה נוקטים בצעדים הנדרשים לגיבוי האתר שלהם באופן קבוע, בעיקר בגלל שזה סוג של מטרד. האמת היא שאתה בהחלט צריך להיות מסוגל לשחזר את האתר שלך מגיבוי במקרה שקרה משהו רע, בפרק זמן קצר מאוד.

ה iThemes אבטחה התוסף עושה זאת באופן אוטומטי בשבילך. זה מאפשר לך ליצור גיבויים של האתר שלך, בין אם באופן מלא או חלקי. זה כולל את מסד הנתונים ואת התוספים המותקנים. כבר פותחו תוספים אחרים לביצוע פונקציה מסוג זה, אך iThemes Security הוא כנראה הטוב ביותר. יש לו המון תכונות, ומאפשר לך לשחזר את הגיבוי שלך תוך דקות ספורות.

7. וורדפרס SEO של יוסט

וורדפרס SEO של יוסט

שמירה על אופטימיזציה למנועי החיפוש באתר שלך יכולה להיות די טרחה, בהתחשב בכל הגורמים הקטנים שעליכם לחשוב עליהם, כולל תגי מטא, תיאורי עמודים וכדומה. כשמדובר ב- SEO, וורדפרס SEO של יוסט הוא חובה. זה נותן לך שליטה מוחלטת בתיאורי מטא, כותרות עמודים ומילות מפתח לדפים, לפוסטים ולקטגוריות שלך.

התוסף הזה גם אומר לרובוטים של מנועי החיפוש מה לעשות במקרה של nofollow, follow, אין אינדקס, אינדקס וכו ‘. תוכלו להתאים אישית את התיאורים של פייסבוק וטוויטר גם עבור פוסטים פרטניים. כלומר, אם אתה מעדיף לא להשתמש בשדה תיאור המטא המוגדר כברירת מחדל.

8. Digg Digg

Digg Digg

מדיה חברתית. זה בכל מקום. ואם עדיין לא קפצת על העגלה הזו, אתה מפסיד, במיוחד כאשר האתר שלך אמור להניב רווח. אם אינך יודע מאיפה להתחיל, שקול להתקין את ה- תוסף Digg Digg WordPress, מה שמוסיף תיבה צפה בדפי ופוסטים באתר שלך ומאפשר למבקרים שלך לשתף את התוכן שלך בלחיצה אחת בלבד.

תוסף וורדפרס זה מטפל בכל אתר ברשת חברתית שתוכלו לזרוק עליו, כולל פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, Google+, אינסטגרם, פינטרסט וכדומה. אתה יכול להתאים אישית את סוג השירותים שאתה רוצה להציג למשתמשים שלך, ואינך צריך להשתמש בשירותים שאתה לא חושב שיש בהם שימוש כלשהו באתר שלך. בסך הכל זה חובה לצלול לראש לראש המדיה החברתית.


ישנם טונות של תוספים שמרחפים שם בחוץ שיכולים לתקן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר עם וורדפרס, במיוחד אם אתה קצת רטוב מאחורי האוזניים סביב הפלטפורמה. אני מקווה שהרשימה הקודמת תספיק בכדי להפעיל את האתר שלך (ולהמשיך כך!).

האם יש תוספים שבהם תרצה להשתמש כדי לפתור או לייעל פעולות באתר? הודע לי בסעיף התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me