8 העיצובים הטובים ביותר של וורדפרס לעיצוב פנים ואתרי ארכיטקטורה

ערכות הנושא הטובות ביותר באדריכלות וורדפרס

עיצוב פנים הוא אחד מתחומי העבודה היצירתיים ביותר הדורשים את המגע האלגנטי ביותר. על מנת להצמיח את העסק שלך היום גיל, אתה הולך חייב צור נוכחות מקוונת כדי להציג את עבודתך – בנה את תיק העבודות שלך. למזלך עשית את הבחירה הנכונה (בחירת WordPress כ- CMS שלך) והגעת למקום הנכון לחפש נושאים.!


ריכזנו רשימה של כמה מהנושאים והתבניות החיצוניות המעניינות ביותר של עיצוב חיצוני בוורדפרס שתוכלו להשתמש בהן כדי להציג את עבודתכם או סוכנות שלכם. נתחיל.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. גיפים

1 CROFTS - אדריכלות, סוכנות וורדפרס נושא

CROFTS הוא נושא וורדפרס רב-תכליתי ומגיב במלואו עם תצוגה מוכנה לרשתית, יחד עם תוסף הגרירה והשחרור של Visual Composer. נושא זה נבנה במיוחד למטרות עיצוב אדריכלי כגון תיקי פנים וחוץ.

לנושא זה יש גם פריסות תיקים מרובות, כולל (א) תצוגת עמודות מרובות – עם היכולת לבחור מתצוגת עמודות 2, 3, 4 או 5; ו- (ב) שלוש פריסות תיקים בודדות שונות.

2. עיצוב חיצוני

2 עיצוב חיצוני נושא וורדפרס

נושא זה מגיע עם מחוון רוחב מלא שמושך את תשומת ליבו לתמונות הכותרת המשמשות באתר. זו דרך מושלמת להציג את העבודה הטובה ביותר שלך ולנצח את הלקוח לפני שהיה לו סיכוי לשקול מחדש.

הנושא מגיע עם שילוב גופנים של גופנים, תוכן הדגמה, קודי קיצור של 80+ והוא גם תואם WPML שמשמעותו תוכלו להשתחרר ממחסומים אזוריים ולשוניים ולתרגם את האתר שלכם למספר שפות. הנושא כולל נגן שמע ווידיאו מובנה ומגיע עם 4 סוגי פוסטים מותאמים אישית כולל הצוות שלנו, תיק עבודות, שירותים ו המלצות.

לבסוף, הנושא מופעל על ידי תבנית הדובדבן של TemplateMonster המאפשרת לך להתאים אישית היבטים מרובים של הנושא, כולל אפשרויות טיפוגרפיה, מיקום סרגל הצד, פריסת העמודים, הגדרות מחוון תמונה ועוד..

3. ארטקור

3 Artcore - ארכיטקטורת בניין נושא וורדפרס

Artcore הוא נושא וורדפרס נקי ומגיב הכולל עיצוב מודגש ומודרני, מה שהופך אותו למתאים לסוכנויות יצירה, עיצוב פנים וחוץ ואתרי ארכיטקטורה. לנושא יש גם אפשרות פאנל ניהול ייעודי לניהול פרויקטים קל. הוא מופעל על ידי תוסף בונה דפים קל ומגיע עם שלוש פריסות של דף הבית. באופן אישי, אני חושב ש- Artcore היא אחת האפשרויות הטובות ביותר אם אתה זקוק לנושא וורדפרס ספציפי לעיצוב חיצוני.

4. אקסדסימו

4 עיצוב חיצוני Exdesimo נושא וורדפרס

עם הצמחייה החיה המוצגת בעמוד הנחיתה של נושא זה, אני חושב שזה יתאים מאוד לעיצוב חיצוניות עם הרבה נוף פתוח – גנים, המרפסת הקדמית שלך, מדשאות בחצר האחורית וכו ‘. לנושא יש תמונה ווידאו במסך מלא. רקע ותפריט העפלה כדי להעניק לו מראה אלגנטי. מבחינה טכנית, נושא זה מאפשר טעינה עצלה לתמונות, מה שיחסוך לכם רוחב פס גם! נושא זה מבוסס גם על מסגרת הדובדבן שמאפשרת לך אפשרויות התאמה אישית בלתי מוגבלות ועדכונים קבועים כדי להישאר תואמים למהדורה האחרונה של וורדפרס..

5. מאטיס

5 מאטיס - נושא יצירתי ואלגנטי

עובדה מהנה – שם הנושא (לדעתי) מושאל ממנו אנרי מאטיס שהיה צייר ופסל צרפתי בעל שם ודמות מובילה של פוביזם.

הנושא מעניק לך שלל אפשרויות התאמה אישית עם 4 סידורי תפריט (ברירת מחדל, סטטית, צד ימין ומסך מלא), 12 תבניות פריסת עמודים, 6 רשתות תיק, יצירות מוצגות מחוון, 4 ווידג’טים בהתאמה אישית, 2 סוגי תיקים ומיוחד מקרה בוחן ו מצגת המחוון.

תוכן הדגמה כלול, כך שבכמה לחיצות תוכל לשכפל ה מדויק ערכת נושא שראית בהדגמה ב- ThemeForest, לפני שתרכוש אותה! ��

הנושא כולל שילוב גופנים של גוגל, הוא מוכן לתרגום מבוסס על מסגרת Bootstrap 3 החזקה בטירוף. הוא מגיע עם חלונית אפשרויות חזקה עם הגדרות כותרת עליונה ותחתונה הניתנות להתאמה אישית, עור נושא בהיר וכהה ובורר צבע של מותג אחד בלחיצה אחת.!

6. שליטה בעיצוב חיצוני

6 עיצוב חיצוני שליטה בוורדפרס נושא

העיצוב החיצוני של עיצוב השליטה הוא נושא וורדפרס עם תגובה מלאה ומוכנה לרשתית, עמוס בתכונות. מופעל על ידי מסגרת הדובדבן, נושא זה כולל התאמה אישית של נושא מותאם אישית ואפשרויות טיפוגרפיה בהתאמה אישית בזכות שילוב גופנים של גוגל, אפקט גלילה של פרלקסים לסינון תיקונים ומסננים מתקדמים באמצעות מחוון TM ניבו חיבור. הנושא תומך גם בשילוב נגני שמע ווידאו.

7. אדריכלות

7 אדריכלות - WordPress Theme 2

נושא האדריכלות שוחרר במקור לפני 3 שנים בדצמבר 2012. כיום הוא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בתמפורסט, עם למעלה מ -2,400 מכירות! הנושא מגיע עם לוח ניהול עוצמתי עם בונה דפי גרירה ושחרור ומנהל המחוון, תמיכה בלוקליזציה, אפשרויות צבע בלתי מוגבלות (בשילוב עם מחליף צבע חי), קודי קיצור מובנים, טבלאות תמחור ושילוב גופנים של גוגל. מלבד אפשרויות ההתאמה האישית הללו, הנושא תומך גם בחמישה סוגים של פוסטים מותאמים אישית, 6 פריסות כותרת תחתונה וגופן העלאה של גופן, לוגו ורקע.

8. לשכת עיצוב חוץ

8 עיצוב פנים לשכת וורדפרס

הנושא האחרון ברשימה שלנו, נושא הלשכה לעיצוב חיצוני של WordPress מופעל על ידי מסגרת הדובדבן שפותחה על ידי TemplateMonster. הנושא בנוי על גבי מסגרת Bootstrap 3 העוצמתית ומתהדר בצבעים עזים המעניקים לו תחושת ירק מרעננת. מלבד זאת, נושא זה מאפשר לגלול פראלקס, יש לו תמיכה מובנית בסמלי גופן וגופנים של גוגל.

לוח הניהול מעניק אפשרויות פריסה ועמודה מרובות של נושאים, יכולות שדרוג אוטומטי ואפשרויות התאמה אישית מתקדמות אחרות. כתכונת בונוס, לנושא יש מודול ייעודי לצ’אט מקוון, כך שתוכל ליצור אינטראקציה עם הלקוחות שלך (שכאשר אתה לא מקוון יכול להשאיר לך הודעות במצב לא מקוון), ובכך לשפר את חווית המשתמש באתר שלך..

סיכום

התקשיתי בחיפוש אחר תבניות עיצוב חיצוניות באופן מקוון – רובן היו מיושנות או שהיו בעלות עיצוב נפוץ מאוד. תבחין במחצית הנושאים מהרשימה הזו הם מתוך TemplateMonster. ברצוני לציין דברים מסוימים על השוק הזה.

TemplateMonster מספקים תמיכת לקוחות טובה – כולל התקנה ותצורה של הנושא שנרכש (כמובן במחיר). כפתור התשלום בסרגל הצד מגייס מספר “תוספות” עם שיעור הנחה גבוה המפורסם.

אזהרת תבנית

אני ממליץ לא לרכוש את התוספים האלה

רובם הם תוספים שלא תשתמש בהם. כדי להחמיר את המצב, תוספי “חובה” אלה עשויים להאט את אתר וורדפרס שלך אם לא לגמרי לגרום לסכסוך של תוסף נושא. הקפד תמיד לרכוש את ספק האירוח שלך בנפרד, ללא מעורבות של צד שלישי (במקרה זה, TemplateMonster).

אלה כמה מהמורות שאתה צריך להיות מודע להן. יש לנו שפע של הדרכות זמינות כאן ב- WPExplorer, בהן תוכלו ללמוד מה עליכם לעשות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map