6 חלופות הטובות ביותר ל- SEO של אתרים ב- WordPress

החלופות הטובות ביותר עבור יוסט SEO

כשמדובר ב- WordPress ו- SEO, ה- יוסט SEO תוסף הוא הפיתרון של רבים מאיתנו. ולמה לא? אחרי הכל, התוסף הפופולרי הזה פעיל על יותר מ -5 מיליון אתרי וורדפרס ובנוסף קל להתקין את ה- SEO של Yoast ותכונות חדשות מתווספות באופן קבוע. הוא מספק את כל התכונות החיוניות לייעול SEO של וורדפרס בחינם (אם כי אנו ממליצים מאוד על Yoast Premium אם אתה רציני לגבי האתר שלך).


אך זה לא אמור למנוע מאיתנו לבדוק את התחרות על החלופות הטובות ביותר ל- SEO של יוסט. ובזה עוסק הפוסט הזה – למצוא את האלטרנטיבות הטובות ביותר ב- SEO של יוסט. אולי התכוונת לנסות תוסף SEO חדש, או שאתה סתם סקרן. לא משנה מה המקרה – להלן הבחירות המובילות שלנו.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. קידום אתרים ב- All One

תוסף SEO לכל דבר אחד

הכל ב- One SEO הוא האלוף למדי בכל הקשור לתקשורת עם מנועי חיפוש. זה מגיש מפת האתר שלך, כולל קובצי Sitemap של תמונות, למנועי חיפוש ומעדכן אותם אוטומטית בכל שינוי באתרים שלך. מתחילים יכולים להתחיל עם התוסף הזה מבלי לשים לב יותר מדי להגדרות. באשר למפתחים, הם יכולים לכוונן את ההגדרות כדי לבצע אופטימיזציה לקידום אתרים ולהרחבת פונקציות דרך ה- API המובנה.

למרות ש- All in One SEO הוא השם הפרטי שעולה תוך בחינת חלופות SEO של Yoast, עליך לדעת שתכונות ניתוח העמודים שלו אינן תואמות את Yoast. זה לא מייחס חשיבות רבה מדי למילות מפתח או לקריאות. עם זאת, זה יכול להתאים למדי ל- Yoast SEO במיטוב כותרות, יצירת תגי מטה וגילוי תוכן כפול באתר האינטרנט שלך.

תחום אחד בו All in One בוחן חלופות רבות אחרות של קידום אתרים הוא התמיכה בו באינטגרציה של גוגל אנליטיקס ו- SEO לאתרי מסחר אלקטרוני, כולל WooCommerce.

התוסף זמין בחינם. אבל יש גרסת פרימיום גם זה מתחיל ב 97 $ לשנה עבור אתר בודד. זה מזכה בתמיכה פרימיום, אפשרויות נוספות של גוגל אנליטיקס, מודול SEO וידאו ואינטגרציה של מדיה חברתית.

למי שעוקב אחר ביצועי האתר, אתה תשמח של- All in One יש מבנה מודולרי. בדרך זו תוכלו לכבות תכונות שאינכם זקוקים להן ולמנוע ביצועי גרירה מיותרים. תהיה לך גם שליטה רבה יותר על פרטים טכניים בדרך לבקש ממנועי חיפוש לא להוסיף לאינדקס או לעקוב או לא לכלול אזורים מסוימים מה- Sitemap שלך..

2. חבילת SEO פרימיום (לייט)

חבילת Seo פרימיום - גרסה קלה

חבילת SEO מובחרת מגיעה עם מלא תכונות במודולים של 24+, הן לקידום אתרים והן לאופטימיזציה חברתית. לא כל המודולים קיימים בגרסה החינמית, אך מיטוב מועיל לכלול. אופטימיזציה המונית מאפשרת לך לאתר את מילת המפתח המתמקדת בכל הפוסטים והדפים שלך, ולבצע אופטימיזציה של כולם בו זמנית. ולא רק מילת מפתח אחת, אלא מילות מפתח עם מיקוד מרובה עד 25 מילות מפתח (Pro). מיטוב המוני אפשרי גם לכותרות מטא, תיאורי מטא, מילות מפתח מטא ואופטימיזציה של שבלולים.

בדומה ליוסט SEO, הוא כולל אופטימיזציה באתר ו- Sitemap של XML. בנוסף, הוא כולל גם מעקב SERP, ניתוח תחרותי, מיטוב תמונה, קישור פרופיל וניתוח מהירות העמוד. תכונות חברתיות כוללות קטעי טקסט עשירים, כרטיסי טוויטר, מודול מתכנן פייסבוק וסטטיסטיקה חברתית.

ברגע שתוסיף קוד מקוצר לעסק, הוא יוצר מפת אתר של מיקומים ומודיע למנועי חיפוש. תוכל להוסיף את האתר שלך לספריות אתרים שונות.

חבילת SEO פרימיום נותנת תשומת לב גם לאופטימיזציה מחוץ לדף עם בונה קישורים פנימי, קישור להפניה מחדש וצג 404. הגדרות מתקדמות כוללות W3C Validator, SEO Insert Code ו- Minify JS / CSS.

א רישיון רגיל ניתן לרכוש תמורת 44 $ לשנה / אתר וזה מזכה אותך בעדכונים עתידיים ותכונות נוספות.

3. כלי SEO של BAVOKO

BAVOKO תוסף וורדפרס בחינם

כלים BAVOKO SEO אורזים את כל התכונות הרגילות של תוסף SEO ואז עוד כמה. בתיבה מופיעות תכונות סטנדרטיות עבור SEO בדף כמו מפת האתר של XML, כותרות מטא, תיאורים ואופטימיזציה של מילות מפתח. עבור כל פוסט ודף, יהיו לך מספר אפשרויות לייעול התוכן. חוץ מזה אתה יכול להשתמש בכותרות קטעים, תיאור ותמונה עבור פייסבוק וטוויטר. התצוגה המקדימה של קטע הקוד מראה לך בדיוק איך היה נראה הפוסט שלך במדיה החברתית. בהתחשב בתכונות המוצעות על ידי התוסף, יתכן שהוא מתאים במיוחד לאתרים שיש בהם עומס על תוכן לפיקוח ושמירה על ביצועי SEO..

אתה יכול להתחיל בניסיון בחינם, אך כדי לחוות באופן מלא את כל מגוון הפונקציות שהתוסף הזה מציע, אתה צריך לשלם עבור תוסף פרימיום. החבילות מתחילות ב -19.99 דולר לחודש. כאשר הפלאגין המקצוען פעיל, תוכל לעקוב אחר תנועה לפי מדינה ומכשירים. תוכל גם לעקוב אחר קישורים נכנסים ולהסיר כל תחום, לייעל ולפקח על הביצועים. הוא אוסף נתוני SEO ממסד החיפוש של גוגל (בחינם), גוגל אנליטיקס ומ- BAVOKO API (Pro) ומניח אותם לגמרי על גבי מסך אחד כדי לתת לך דוח “בריאות SEO” של כל התוכן באתר שלך..

מלבד זאת, היכן ש- BAVOKO מאיר הוא בשיפור זרימת העבודה של SEO. עורך המטא בתפזורת הוא חוסך זמן אמיתי. זה מאפשר לך לבחור פוסטים בודדים ולתקן אותם אחד אחד, כמו גם לערוך אותם בכמויות גדולות. אתה יכול גם לבצע שינויים בכמות גדולה בתיאורי SEO של כל הפוסטים והדפים באתר שלך בכמה לחיצות.

תכונה מועילה נוספת היא ניטור מילות מפתח. באמצעות זה תוכל לגלות את דירוג מילות המפתח בהיסטוריית הדירוג של דפים ופוסטים ספציפיים.

יתר על כן, תוכל לגלות מילות מפתח חדשות ישירות מהתוסף הזה על ידי ביצוע מחקר מילות מפתח. לא רק זה, הוא מציע קישורים פנימיים חדשים המבוססים על התוכן שלך, וכן מציג רשימה של כל הקישורים הנכנסים והיוצאים עבור אותו דף או פוסט. עשינו סקירה מפורטת של התוסף BAVOKO SEO ותוכלו לחפש אותו, אם תרצו לדעת עוד.

4. דרג מתמטיקה

דרג את התוסף WordPress SEO למתמטיקה

Rank Math הוא תוסף SEO בחינם (לעת עתה) ומקיף SEO. ותמורת 9 דולר לשנה, תקבל גם תמיכה בפלאגין.

זה אורז בערכת תכונות ענקית (65+ תכונות) ומגיע עם תכונות אוטומציה חכמות. יחד עם זאת הוא קל יותר מרוב התוספים האחרים וקל להתקנה עבור WordPress. הגדרות ברירת המחדל יהיו בסדר עבור מרבית המשתמשים, אם כי תוכלו לשנות אותן אם תרצו.

בדיוק כמו ביוסט SEO, RankMath מציעה ב- SEO בדפים עם אפשרויות קלות לשיפור התוכן שלך. אלה כוללים טיפים למילות מפתח להתמקד, צג אורך תוכן, הערכת permalink ועוד. מעבר לכך, זה מאפשר לך לכלול קטעי טקסט עשירים, לבצע אופטימיזציה של כל פוסט עבור מילות מפתח עד 5, שילוב כלי מילות המפתח LSI כדי להציע וריאציות מרובות של מילת המיקוד שלך ומושך הצעות למילות מפתח מגוגל..

בדומה ל- BAVOKO, הוא משלב את קונסולת החיפוש של גוגל. זה עוזר לך לעקוב אחר סטטיסטיקות אתרים וביצועים ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. בנוסף, היא כוללת כלים SEO מתקדמים לביצוע ביקורת קידום אתרים באתר האינטרנט שלך, ומבצעת עד 70 בדיקות SEO מפורטות כדי להגיע להמלצות מקצועיות. זרוק תמיכה ב- SEO וב- WooCommerce מקומיים, ויש לך כאן די מנצח.

תכונות אחרות של תוספים כוללות מעקב אחר SERP, שכבת-על של GIF או סמל וידאו בתמונות הממוזערות החברתיות שלך, פירורי לחם אופטימיזציה של SEO, ניטור שגיאות סריקה של גוגל, טיפים על כלים קונטקסטואליים, אפשרויות SEO אוטומטיות לתמונות, גנרטור Sitemap של XML ועוד. תוכלו למצוא גם מנהל צג וניתוב מחדש של 404 וכן הצעות לקישור פנימי. ולבסוף, זה מאפשר לך לייבא את כל נתוני ה- SEO שלך מ- Yoast ו- All-in-One SEO בלחיצה אחת.

5. SEOPress

SEOPress תוסף SEO WordPress

SEOPress מאפשר לך להישאר מעודכן ב- SEO שלך. Mאנא את המטאיות שלך (כותרות, תיאור, גרף פתוח, כרטיס טוויטר, מטא-רובוטים …) מכל פוסטים או גלובלית, צור מפת האתר XML משלך כדי לשפר את סריקת הבוטים של גוגל, לעקוב אחר המבקרים שלך באמצעות Google Analytics (מעקב אחר הורדות, קישורי שותפים ועוד) , בצע הפניות מחדש, ערוך את כתובת האתר הקנונית שלך ועוד.

SEOPress מאפשרת לך לעקוב אחר כל 404 כתובות האתר שלך. ברגע שמבקר מבקש כתובת מהאתר שלך שאינה קיימת (או שאינה קיימת עוד), היא נשמרת אוטומטית בממשל הוורדפרס שלך. אם כתובת האתר כבר קיימת, מונה את דלפק המבקרים על האחרון. כך שתוכל לנתח הפסדי תנועה, בעיות חווית משתמש, ליצור הפניות מחדש וכו ‘. SEOPress יכולה גם להתריע בדוא”ל על שגיאות.

בקישורים סרוקים יכולים לפגוע מאוד במבקרים שלך כמו גם באינדקס של רובוטים. תוך מספר שניות, הרובוט SEOPress מפרט אותם, כך שתוכל לראות את כתובת המקור המכילה את הקישור השבור, לשנות אותו ולתקן אותו. זה מצמצם את 404 השגיאות שלך במסוף החיפוש של Google.

SEOPress תומך בעסקים מקומיים של Google. על ידי מילוי הקואורדינטות הגיאוגרפיות, שעות הפתיחה, הדוא”ל והטלפון שלך, אתה מגדיל את הנראות שלך בתוצאות החיפוש על ידי הופעה בעמודה השמאלית. יותר נראות, יותר תנועה ויותר מכירות!

התוסף תומך גם ב- WooCommerce! השבת במהירות דפים חסרי תועלת עבור מנועי חיפוש כמו עגלה, קופה ודפי חשבוני, הוסף מטבע גרף פתוח ומחיר כדי לשפר את השיתוף בפייסבוק וכדי להשיג יותר מכירות. ותכונות רבות אחרות זמינות בגרסת ה- PRO.

6. כלי SEO מאת Jetpack

תוסף JetPack

אחרון ברשימת האלטרנטיבות הראויות שלנו ל- Yoast SEO הוא כלי SEO מאת Jetpack. כידוע לכל משתמשי וורדפרס, Jetpack הוא תוסף רב תפקודי של Automattic, הצוות שמאחורי WordPress. מרבית הפיצ’רים של Jetpack זמינים בחינם, אם כי כלי SEO הם אפשרות בתשלום המגיעה לתוכניות הפרימיום והמקצועיות..

Jetpack מייצרת עבורך באופן אוטומטי מפת אתר XML ויכולה לעמוד בכל הדרישות הבסיסיות לאופטימיזציה של SEO. זה עוזר להתאים אישית את המראה של כותרות תוכן ולכתוב תיאורי מטה מגבירי SERP. כלים אלה עוזרים גם במיטוב תוכן לפורומים חברתיים וקישור לחשבון Google Analytics שלך.

כברירת מחדל, תכונות הפרטיות מבוטלות, אך תוכניות הפרימיום יאפשרו לך להפעיל אותן. תוכל גם לראות תצוגה מקדימה חיה של איך נראה דף הבית והפוסטים של האתר שלך במנועי חיפוש.


אופטימיזציה של SEO ממלאת תפקיד עצום בהשגת דפי האתר שלך בראש תוצאות מנועי החיפוש. ולמרות שיוסט בדרך כלל עושה זאת מעולה, תמיד נחמד לדעת את האפשרויות שלך. פירוט זה על חלופות SEO של יוסט יכול לעזור לך להתחיל לבחון את אפשרויות SEO שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map