50 תוספי וורדפרס חיוניים שכל בלוגר צריך לדעת

תוספי וורדפרס חיוניים שכל בלוגר צריך לדעת

זו כמעט אמצע 2016 וזאת הייתה שנה אירועית לחובבי וורדפרס. מוכנים לבחון את ז’רגון התוסף של WordPress שלך? חשוב על רשימה זו כמבחן מתווך לידע תוספי וורדפרס.


כ 40% מהתוספים ברשימה זו נפוצים מאוד – כל מי שבילה כמה חודשים בשימוש בוורדפרס היה שומע עליהם. כמה מהם מופנים למשווקים דיגיטליים – ויש לנו גם תוספים שיעזרו לעסקים מקומיים.

ניסינו לתאר כל תוסף כמה שיותר קצר. בכמה מקרים, הזכרנו גם כמה חלופות ראויות לציון שכדאי לדעת. אז נשען לאחור, תיהני וליהנות מרשימת התוספים הזו של חצי מאה.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

Contents

1. מנהל עדכונים קל

01 עדכונים קלים מנהל התוסף wordpress 2016 wpexplorer

תוסף זה עוזר להסיר את הכאוס מעדכון וורדפרס ומרכיביו (קרא: ערכות נושא ותוספים). אתה יכול לכוונן את שדרוג התצורה באמצעות עדכונים גדולים / מינוריים / התפתחותיים, עדכוני נושא ו / או תוספים ושילובים שלהם. אה וזה תומך גם ב- Multisite!

2. דיקוס

02 הערות בנושא הערות תוסף WordPress 2016 wpexplorer

Disqus ו- Livefyre הם שני שירותי האינטרנט הפופולריים ביותר לניהול הערות הפועלים גם ב- WordPress. הם משלבים קהילה של עוקבים, מדיה חברתית ואמצעים יעילים נגד דואר זבל לצורך הערות פשוטות בזמן אמת. דיסקוס משחק גם יפה עם וורדפרס – הוא עושה זאת על ידי השארת עותק של את כל התגובות במקומות הנכונים (כלומר בטבלאות הנכונות) בתוך מסד הנתונים של וורדפרס.

3. השבת תגובות

03 השבת את התגובות WordPress תוסף 2016

אמנם אתה יכול להשבית באופן פרטני הערות בכל פוסט או עמוד בוורדפרס – זה בהחלט יכול לקחת הרבה זמן אם אתה מנהל אתר עם 1000+ פוסטים. זה המקום בו התוסף שימושי. זה מאפשר לך להשבית תגובות עבור כל סוג פוסט (כלומר פוסט, עמוד או כל סוג פוסט מוגדר על ידי משתמש) מאפשרות אחת. זה גם תומך ב- WordPress multisite מה שהופך אותו לכלי יעיל במיוחד עבור מפרסומי בלוגים ברשת.

4. בודק קישור שבור

04 תוסף WordPress בודק קישור שבור wpexplorer 2016

לאחר שקישורים שנשברו פגעו בציוני ה- SEO שלך. זה גם אומר למבקר שלך שאתה לא זהיר או שלא אכפת לך מהם – אפילו אם כן. זה אך טבעי כי קישורים שבורים יהיה להיווצר לאורך זמן ואתה לא יכול להרשות לעצמך לתת להם להיות. זו הסיבה שאתה משתמש בתוסף זה כדי לפטור את אתר הוורדפרס שלך בכל קישור ושבור. זה יכול לבדוק פוסטים, דפים, הערות כולל סוגי פוסטים מותאמים אישית. פרמטרי החיפוש ניתנים להגדרה גבוהה והם יכולים גם לשלוח לך בדוא”ל כאשר נמצאים קישורים שבורים.

5. בדיקת נושא

05 לבדוק נושא התוסף WordPress 2016

בעוד שרוב הנושאים שהורדו מהמתקנים עומדים בתקנים המומלצים ושיטות העבודה המומלצות, חשוב לבדוק את כל העיצובים, במיוחד אם אתה רוכש אותם מחנויות נושא חיצוניות כמו Themeforest..

6. הגבל את תוכן ה- Pro

06 להגביל תוכן plug-in wordpress pro wpexplorer 2016

הגירסה החינמית של התוסף Restrict Content, שפותחה על ידי פיפין וויליאמסון הוותיק של וורדפרס, תציג תוכן למשתמשים רשומים או מחוברים בלבד. הכוח האמיתי נעוץ בגירסת ה- Premium המקובלת של התוסף, באמצעותה אתה מקבל תכונות kickass כגון – שילוב PayPal, קודי הנחה, הפקת דוחות ועוד ועוד..

7. מעתק

07 מעתק לשכפל WordPress 2016 wpexplorer

התוסף הקטן והחנון הזה מוציא את הלחץ מהעברת אתר וורדפרס ממקום אחד למקום אחר. זה מאפשר לך להעתיק, להעביר או לשכפל אתר וורדפרס ללא מאמץ ללא מאמץ למיקום אחר.

8. BJ Lazy Load

08 bj תוסף WordPress עצל עצל 2016 wpexplorer

זהו אחד מאותם תוספים לשיפור ביצועים חובה. זה בעצם טוען תמונות רק כשהוא גלוי בתצוגת המבקרים, על ידי החלפת התמונות עם מציין מיקום. במילים אחרות, התוסף טוען תמונות רק כאשר מבקר גולל מטה כדי לראות אותן. זה משפר את זמן הטעינה וחוסך רוחב פס לשני הצדדים.

9. WP Smush – מיטוב תמונה

אופטימיזציה של תמונה 09 wp למיטוב תוספות WordPress 2016

למרות שדחיית תהליך טעינת התמונות היא רעיון טוב – כנראה שזה רעיון טוב יותר לייעל ולדחוס את התמונות לפני כן – וזה בדיוק מה שהתוסף הזה עושה. יש לו גם יכולת עיבוד אצווה בה היא מייעלת את כל התמונות הישנות (יתכן שאינן מותאמות במיוחד) (ובנוסף גרסת ה- Pro מציעה אפשרויות אופטימיזציה אפילו יותר).

10. עוד תוסף פוסטים קשורים

10 yaarp wordpress plugin 2016 wpexplorer

YARRP מציג תוכן קשור מאתר הוורדפרס שלך מתחת למכולה שלך או בסרגל הצד. ללא ספק פעילות זו מקטינה את שיעור הכניסה לאתר שלך. אתה יכול גם לקדם את השירותים שלך או להציג מודעות במקומות אלה. עם זאת, זה (ועוד הרבה תכונות) זמינים ב- גרסה מסחרית של התוסף.

11. חברות

11 חברות 2 תוסף WordPress 2016 wpexplorer

פותח על ידי צוות מפתחי וורדפרס בעלי שם WPMU Dev, זהו אחד התוספים הטובים ביותר ליצירת אתר חברות מלא בפורמט באמצעות וורדפרס. אתה יכול ליצור סוגים שונים של חברות כגון – אורחים, טפטוף תוכן, פרימיום וכו ‘ולנעול תוכן מאחורי קיר שכר. התוסף תומך במספר שערים לתשלומים ואילו גרסת הפרימיום כוללת מערכת קופונים, הגנת מדיה מתקדמת ועוד.

12. WooCommerce

12 woocommerce wordpress plugin 2016 wpexplorer

WooCommerce, שנרכשה רשמית על ידי Automattic (האנשים שמאחורי WordPress), הייתה הפיתרון המסחרי האלקטרוני המהימן והמקובל ביותר עבור WordPress. WooCommerce מאפשרת לך ליצור חנות מקוונת עשירה בתכונות תוך דקות ספורות. אתה יכול להרחיב עוד יותר את היכולות על ידי מינוף העוצמה של תוספות פרימיום.

13. מינויים+

13 פגישות + תוסף WordPress 2016 wpexplorer

האם אי פעם רצית שתוכל ליצור מערכת הזמנת פגישות באמצעות וורדפרס? ובכן, משאלתך אכן התגשמה עם תוסף זה עשיר בתכונות, המאפשר לך לקבל, להגדיר ולנהל את ההזמנות שלך ישירות מאתר WordPress שלך. ולתכונות נוספות כמו עובדים ללא הגבלה, כתבי ביו-משתמשים, תזמון יעיל ואפשרויות התאמה אישית של עיצוב, שיקול פגישות + פרמיה.

14. מיתוג אולטימטיבי

14 תוסף WordPress אולטימטיבי למיתוג wpexplorer 2016

זהו תוסף פרימיום שפותח על ידי WPMU Dev, שאינו זמין בחינם במאגר וורדפרס. תוסף זה מאפשר לך לתייג את וורדפרס לבנה בהתאם לדרישות הלקוח שלך. זה עושה זאת על ידי הסרת כל המופעים של הלוגו והטקסט של וורדפרס ממסך הכניסה ולוח המחוונים והחלפתם בתמונות הראשיות של המותג שלך..

15. נעילת כניסה

15 נעילת כניסה לפלאש wordpress 2016 wpexplorer

זהו יותר תוסף אבטחה חובה עבור WordPress והוא מותקן כברירת מחדל בהתקנות של WordPress Softaculous. זה בעצם מתעד את מספר ניסיונות הכניסה שנכשלו מכתובת IP נתונה וחוסם אותם בשלושה דגלים אדומים ברציפות.

16. גדר Word

16 תוסף WordPress אבטחה WordPress 2016 wpexplorer

בעוד שנעילת הכניסה היא סוג של תוסף “לנגוס אותם באיבו”, WordFence הוא “המניעה טובה יותר מריפוי ופניצילין למקרה”. התוסף מתחבר לשירות אינטרנט המספק הגנה בדרגה ארגונית לאתר וורדפרס שלך כולל סריקה פרואקטיבית ושלל תכונות הגנה אחרות. אם אתה מתמודד עם עסקאות פיננסיות באתר וורדפרס שלך, מוטב לך עם התוסף הזה.

17. קובצי Sitemap של Google XML

17 תוספי Sitemap של גוגל XML WordPress 2016 wpexplorer

תוסף זה בונה לאתר שלך מפת אתר XML המסייעת למנועי חיפוש לזחול באתר שלך מהר יותר. זהו תוסף חובה להתקין ולהפעיל אם אתה רציני לרשום את האתר שלך ב- SERP.

18. אקיסמט

18 תוסף wordpress וורדפרס 2016

Akismet הוא חופשי, כיתה ארגונית פיתרון נגד דואר זבל עבור WordPress שפותח על ידי אותם אנשים שבנו את WordPress – Automattic. CleanTalk הוא עוד פיתרון אנטי-ספאם מבוסס ענן, שצבר לאחרונה הרבה משיכה.

19. Jetpack

19 plug-in wordpress wordpress 2016 wpexplorer

אני יכול להמשיך עוד ועוד על התוסף המדהים הזה שהופך את וורדפרס להרבה יותר טוב. כל תכונה זמינה מודולים הניתנים להפעלה עצמאית. זה כולל CDN בחינם, אופטימיזציה לתמונות, מצב נייד, אורך זמן האתר ומוניטור תנועה וטונות של תכונות מדהימות אחרות.

20. WP-Rocket

תוסף וורדפרס 19 wprocket 2016 wpexplorer

מטמון הוא אחת הדרכים העיקריות להאיץ אתר וורדפרס איטי. W3TC ו מטמון סופר WP הם שני תוספי המטמון הפופולריים ביותר עבור WordPress. יש תוסף חדש (פרימיום) תחת אותו ז’אנר שנקרא WP-Rocket, הטוען להוציא את המורכבות ממטמון וורדפרס – מה שהופך אותו לאופציה מעניינת.

21. מארגן אירועים

21 תוסף wordpress מארגן האירועים 2016 wpexplorer

תוסף נהדר ליצירה, אירוח וניהול אירועים בוורדפרס. אידיאלי לעסקי ניהול אירועים או כמעט לכל מי שמחפש ליצור אירוע מקוון. גרסת הפרו כוללת תכונות כמו שער תשלום לפסים, קופוני הנחה, סנכרון iCal ועוד.

22. רלוונטיות

22 relevanssi wordpress plugin 2016 wpexplorer

אם השתמשת בפונקציונליות החיפוש של WordPress – אתה תסכים שהיא אינה הטובה ביותר. Relevanssi היא אלטרנטיבה נהדרת לתוספי חיפוש עבור וורדפרס. התכונות כוללות התאמה מדויקת לביטוי, הצעות להקלדה, ומילות חיפוש מודגשות. SearchWP הוא עוד תוסף פרימיום בולט בז’אנר זה.

23. בדיקת נילו A / B

23 תוספות בדיקה מפוצלות עבור תוסף WordPress WordPress 2016 Wpexplorer

בדיקת פיצול או בדיקת A / B לבדיקת כותרות הפוסט, נושא, טיפוגרפיה ורכיבים אחרים שלך היא כלי רב עוצמה להגדלת ההמרות שלך. התוסף החינמי הזה מאפשר לך לעשות זאת.

24. BackWPUp

24 תוסף וורדפרס לגיבוי backwp 2016 wpexplorer

תוסף בחינם מצוין לגיבוי נתוני אתר וורדפרס שלך (קבצי מדיה ומסד נתונים) לשירותי ענן כמו Dropox, FTP, Amazon S3 וכו ‘. הוא תומך בגיבויים מצטברים (לשמירה על שטח) ומאפשר לך לתזמן גיבויים באמצעות התראות אוטומטיות. BackupBuddy (49 $ לשנה) מאת iThemes ו- VaultPress מאת Automattic (5 $ לחודש) הם אזכורים בולטים אחרים.

25. SumoMe

25 תוסף WordPress לשנת 2016 wpexplorer

SumoMe הוא א חבילה של תוספי שיווק מדהימים בחינם לדור מוביל של וורדפרס, שימור קהל ואנליזה. נח קגן, האיש שמאחורי SumoMe הוא סופרסטאר ו הסיפור שלו הוא מקור השראה נהדר.

26. WP-Optimize

אופטימיזציה של 26 wp תוסף WordPress 2016 wpexplorer

וורדפרס צומחת איטית תוך שימוש ממושך כאשר מותקנים מספר נושאים ותוספים מלאים “תכונה”, או עם המון נכנסות לתגובות זבל. WP-Optimize מנקה את בסיס הנתונים של WordPress ומאיץ את האתר שלך. זה כמו שמן מכונה לרכב שלך.

27. ביקורות על מקומות Google

27 מקומות בגוגל ביקורות wordpress plugin 2016 wpexplorer

תוסף freemium זה המאפשר לך להציג ביקורות בגוגל באתר וורדפרס שלך. זה יכול למשוך ביקורות באופן אוטומטי מ- Google ולהציג אותן בכל מקום באתר שלך. זה נותן לך מגוון אפשרויות להצגת הביקורות, כולל אפשרות לסנן משוב שלילי. היתרון בהצגת ביקורות אלו שנוצרו על ידי משתמשים ישירות באתר האינטרנט שלך הוא בכך שהן מספקות חיוניות הוכחה חברתית, מה שמבסס את אמינות העסק שלך.

28. OptinMonster

29 תוסף wordpress אופטימינסטר ווסטרס 2016

OptinMonster הוא אחד הטובים ביותר פרמיה תוספי דור להוביל עם טונות של תכונות הניתנות להתאמה אישית. התכונה המעניינת ביותר שלה מציגה תיבת מנוי לדוא”ל ממש כשהמשתמש עומד לסגור את חלון הדפדפן. תכונה זו נקראת כוונת יציאה הטכנולוגיה והיא הגבירה דרמטית את שיעורי ההמרות עבור כל אתר שהשתמש בה. בלום היא אלטרנטיבה שהיא עוד תוסף למדיה חברתית שפותח על ידי ElegantThemes.

29. בוט הגהה

28 תוספות בוט וורדפרס הגהה 2016 wpexplorer

אנגלית אינה השפה הראשונה עבור הרבה בלוגרים ודקדוק יכול להיות כאב אמיתי לפעמים. תוסף זה מתחבר ל- a שירות הגהה מקוון חינם נועד לעזור לך עם צרות הדקדוק שלך.

אלטרנטיבות בולטות אחרות כוללות את Jetpack מודול הגהה (שצריך להפעיל בנפרד לאחר התקנת התוסף Jetpack). בדקדוק היא אלטרנטיבה נהדרת נוספת ללא תוסף וורדפרס, שיכול לתפקד באמצעות תוסף כרום חזק.

30. רף חברתי צף

30 תוסף WordPress בר חברתי צף 2016 wpexplorer

משווקי אינטרנט תמיד מגלים דרכים חדשות להפנות את תשומת ליבו של המשתמש כלפי ה- CTA. תוסף זה מציג סרגל שיתוף של מדיה חברתית “צף” בצד הפוסט. סרגל זה נשאר תוקן משני צדיו גם כאשר המשתמש גולל במורד המאמר – ומכאן המונח “צף”. התוסף טוען את סקריפטי המדיה החברתית רק כאשר המשתמש מרחף עליהם. זה מאפשר זמני טעינה מהירים יותר עם ביצועים חלקים יותר.

31. לחץ לציוץ

31 לחץ לציוץ WordPress plugin 2016 wpexplorer

אם אתה אדם שאוהב להשתמש בציטוטים במאמרים שלך – אתה תאהב את התוסף הזה. אתה יכול לעטוף את הציטוטים שלך בקיצור והפלאגין יפיק תיבת CTA לחיצה לציוץ ממש באמצע הפוסט. אם אתה נכנס לקווים ספציפיים, זה יכול להיות כלי נהדר בארסנל השיווק שלך.

32. מצב ספה WP

32 wp ספה במצב WordPress תוסף 2016

תוסף זה מוסיף אפשרות לצפייה בגרסת “טקסט ותמונה” נטולת עומס בלבד של הפוסט שלך – בדומה לאפליקציות כמו Instapaper או Pocket.

33. WP-Markdown

33 wp עורך סימון תוסף wordpress 2016 wpexplorer

אוהבים Markdown? ובכן, התוסף הזה מוסיף תמיכה ב- Markdown לעורך ברירת המחדל של וורדפרס! נ.ב: אתה יכול גם להפעיל את מודול ה- Markdown בתוך Jetpack.

34. פוסט-מאטי

34 תוסף וורדפרס פוסט-מאטי 2016 wpexplorer

Postmatic מאפשר לקוראים שלך להירשם באמצעות הדוא”ל כאשר הם משאירים תגובה. הנה החלק המדהים ביותר של הפלאגין – אנשים המנויים לתגובות הבלוג שלך יכולים לענות באמצעות דואר אלקטרוני – מבלי שייאלצו לעזוב את תיבת הדואר הנכנס שלהם או לבקר באתר שלך..

אהבתי באופן אישי את התוסף הזה מכיוון שהוא איפשר לי לקיים דיון ממושך (שבסופו של דבר נחת אותי כלקוח) היישר מאפליקציית ה- Gmail של הטלפון שלי, בזמן שנתקעתי באזור עם קבלת תאים כמעט אפסית!

35. מנוע סיפור Aesop

35 תוסף מילות המפתח של סיפור אאוסופ wpexplorer 2016

תוסף זה מכיל טונות של מודולים המאפשרים לך לעצב נושאים ייחודיים עשירים בתכונות, אינטראקטיביות, עם סיפורי סיפורים עבור וורדפרס..

36. P3 (פרופיל ביצועי פלאגין)

תוסף 36 p3 תוסף ביצועים wordpress plugin 2016 wpexplorer

התקנת יותר מדי תוספים אינה רעיון טוב. כנראה מכיוון שהוא מתנפח באתר שלך, ומגדיל את זמן הטעינה. בעזרת תוסף זה תוכלו למדוד את ההשפעה.

התוסף P3 לוכד מידע על כל התוספים המותקנים באתר וורדפרס שלך, ואז הוא מודד וממחיש את ההשפעה שלהם על זמן הטעינה של האתר שלך. דברו על דיאטה לתוספי וורדפרס! ��

37. ממשק משתמש של סוג הודעה מותאמת אישית

37 פוסט מותאם אישית Ui wordpress plugin 2016 wpexplorer

סוגי פוסטים מותאמים אישית הם אותם ברכות קטנות מהשמיים המאפשרים לך להפוך את וורדפרס למערכת ניהול ספרייה מלאה, פיתרון מסחר אלקטרוני או פתרון כרטוס. במילים פשוטות אתה יכול ליצור סוגי נתונים מותאמים אישית כגון “ספרים”, או “אירועים” שהם שילוב של אלמנטים מסוג נתונים כמו טקסט, נתונים, ערכים מספריים וכו ‘. זה נשמע מבלבל? ובכן, התוסף הזה מאפשר לך ליצור אותם בקלות.

38. שדות מותאמים אישית מתקדמים

38 שדות פרסום מותאמים אישית מתקדמים plugin wordpress 2016 wpexplorer

תוסף זה מאפשר לך להוסיף מספר קבצים מותאמים אישית כשאתה יוצר או עורך פוסט או דף. ניתן להגדיר את השדות בעזרת שילוב של מגוון סוגי נתונים.

39. ווידג’טים לתצוגה

39 יישומונים לתצוגה plugin wordpress plugin 2016 wpexplorer

האם זה לא היה מדהים אם היית יכול להשבית ווידג’ט אחד או יותר רק לדפים מסוימים? זה בטוח ואנחנו יכולים להודות לתוסף הזה!

40. טופס יצירת קשר מאובטח מהיר

40 טופס יצירת קשר מהיר ומאובטח WordPress plugin 2016 wpexplorer

טופס יצירת קשר 7 הוא טופס יצירת הקשר של וורדפרס. עם זאת, זה הוא מתחרה קרוב עם יכולות חסימת ספאם יעילות.

41. קטעי טקסט עשירים של All-in-One

41 All in One Schema.org Rich Snippets wordpress plugin 2016 wpexplorer

קטעי טקסט עשירים הם אותם פיסות מידע קטנות נוספות שיוצרות הבדל מסיבי ב- SEO שלך. תוסף זה עוזר לך לשלב את מפרטי Schema.org באתר וורדפרס שלך.

42. מחוון המהפכה

42 מהפכת תוסף WordPress המהפכה של wpexplorer 2016

זהו אחד מהתוספים המחוונים המוצלחים ביותר של וורדפרס שפותחו אי פעם. מלא בתכונות רבות המשפרות את דף הנחיתה ואת ממשק המשתמש של אתרי האינטרנט שלך, תוסף זה צבר למעלה מ -112,000 הורדות בעת כתיבת מאמר זה..

43. WP Mail SMTP

38 wp דואר תוסף smtp wordpress 2016 wpexplorer

תוסף זה מעניק לך אפשרויות מתקדמות לשליחת דוא”ל באמצעות וורדפרס. זה כולל אפשרויות למשלוח דואר באמצעות SMTP או PHP, קידוד SSL, אימות ועוד.

44. ערוך זרימה

44 ערוך תוסף WordPress זרימה wpexplorer 2016

חשבו על שיתוף פעולה בצוות עם צוות העורכים שלכם עם תכונות כמו לוח השנה העריכה, הערות, תקציבים, סטטוסים של מאמרים והודעות.

45. טבלהפרס

45 טבלת שולחן עבור תוסף WordPress WordPress 2016 wpexplorer

TablePress מאפשרת ליצור ולנהל בקלות טבלאות יפות בוורדפרס. אתה יכול להטביע את הטבלאות בפוסטים, בעמודים או בווידג’טים של טקסט עם קוד קצר.

46. ​​מנהל עבודות WP

46 wp מנהל משרות wordpress plugin 2016 wpexplorer

תוסף זה מאפשר לך לרשום ולנהל עבודות היישר מלוח המחוונים של וורדפרס. זה כולל חיפוש באמצעות AJAX וכמה תוספות בתשלום כמו מנהל קורות חיים והתראות עבודה.

47. הפניה מחדש

47 תוסף WordPress להפניה מחדש wpexplorer 2016

תוסף פשוט למדי כוח אדיר. הוא משמש לניהול הפניות 301 ולעקוב אחר 404 שגיאות. תוסף זה שימושי במיוחד כאשר אתה עובר מאתר וורדפרס ישן, או משנה את הספרייה של התקנת WordPress שלך..

48. שאלות נפוצות מהירות וקלות

47 תוספות וורדפרס של quq וקלות קלות wpexplorer 2016

תוסף זה מועיל במיוחד כאשר ברצונך ליצור דף שאלות נפוצות פשוט למוצר או לשירות שלך. שאלות נפוצות מוגדרות כסוג פוסט מותאם אישית ומקלה על הצוות שלך להוסיף / לשנות אותם.

49. יישומון המלצות

49 המלצות תוסף WordPress 2016 wpexplorer

הוספת המלצות היא דרך מצוינת להשיג אמון ואמינות. עם זאת, ביצוע כזה מחייב לעתים קרובות שינויים בנושא והרבה הרבה מטרפות אחרות. באמצעות תוסף זה תוכלו להוסיף המלצות הזזה במהירות אל הווידג’טים שלכם, או לפוסט או לדף באמצעות קוד קוד.

50. תפריט מקס מגה

תוסף WordPress מקסימום 50 מגה WordPress 2016

תוסף חינמי זה כולל בונה לתפריט גרירה ושחרור המאפשר לך ליצור תפריטים מסווגים מרובי רמות עם עיצוב מגיב ורשתית מוכנה. עם יותר מ- 100 אפשרויות התאמה אישית, תוסף זה גם מאפשר לך להוסיף ווידג’טים של וורדפרס בתפריט!

סיכום

זה מסכם את הרשימה שלנו. כמה חדשים למדת היום? האם ידוע לך על תוסף שצריך להיות ברשימה זו? נשמח לשמוע את מחשבותיך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map