35 יישומי פלאגין של וורדפרס הטובים ביותר עבור (כמעט) הכל

התוספים הטובים ביותר ל- widget של וורדפרס לכל דבר

אנחנו אוהבים ווידג’טים. זוהי דרך מהירה וקלה לארוז יותר מידע ומידע שימושי לכל פינה באתר שלך. הוספת קישורים חברתיים, טפסים, פוסטים אחרונים ועוד לא יכולה להיות קלה יותר.


בהתאם לנושא של וורדפרס בו אתה משתמש ייתכן שיש לך המון יישומונים שימושיים מובנים (הנושא הכולל שלנו למשל כולל 16+ יישומונים מותאמים אישית). אבל אם הנושא שלך חסר את הווידג’ט של החלומות שלך, נסה להשתמש בתוסף כדי להוסיף אותו.

ריכזנו 35 מהפלאגינים המוכנים מוכנים ל- widget של וורדפרס. אז בלי לחכות עוד, בואו נסתכל!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

Contents

חבילות יישומונים

הוסף קומץ תוספים שימושיים בפעם אחת עם אחד מהתוספים הגדולים של הווידג’ט. שתיהן אופציה נהדרת להוסיף עוד לסרגל הצדדי שלך בעזרת תוסף אחד פשוט לשימוש.

עוד ווידג’טים

תוסף יישומונים נוספים

מידע והורדהצפו בהדגמה

הוסף אפילו עוד ווידג’טים (תבינו?) עם התוסף החינמי לחלוטין הזה. התוסף כולל 11 ווידג’טים מיוחדים למודעות, אודותיי, מידע עסקי, עלון, מדיה חברתית, עמוד פייסבוק, פוסטים אחרונים, סליידר פוסטים, הערות, מפות גוגל ומשתמשים. יישומונים נוספים שומרים על פשטותם ומשתמשים בסטיילינג ברירת מחדל – כך שלא נדרש קוד כדי לגרום לתוסף להראות נהדר עם הנושא שלך.

צרור יישומוני אתר אורגין

צרור יישומוני אתר אורגין

Bundle Widgets של SiteOrigin מספק אפשרויות רבות לתוסף אחד בלבד. הוא כולל ווידג’טים למפות גוגל, כפתורים, תמונות, קריאה לפעולה, טבלת תמחור, קרוסלת פוסט, תכונות, קטעי וידאו, כותרת וקישורים חברתיים. בנוסף כולם תואמים לבונה הדפים SiteOrigin לאתחל.

תוספי סרגל צידי מותאמים אישית

כדי להשתמש בווידג’טים אתה צריך מקום לשים אותם. ערכות נושא רבות כוללות סרגל צד מוכן של יישומונים ו / או כותרות תחתונות. אבל מה אם אתה רוצה יישומונים שונים בעמודים שונים?

לשם כך תצטרך ליצור סרגל צד בהתאמה אישית ולהקצות אותם לפוסטים, לדפים או לסוגים שונים של פוסטים שונים שלך. אל תדאגו אם זו תכונה שלתוכנת WordPress שלכם אין – תוספי סרגל הצד הופכים את זה לקל.

סרגל צד מותאם אישית

סרגל צידי מותאם אישית - מנהל אזור יישומון דינמי

סרגל צד מותאם אישית מציע בדיוק את מה שחשבת – אזורי סרגל צד מותאמים אישית שתוכל להקצות לכל עמוד, פוסט, קטגוריה, ארכיון וסוג פוסט באתר שלך. פשוט צור סרגל צד חדש והגדר באופן גלובלי היכן הוא אמור להיות מוצג (או הקצה אותו לדף ספציפי).

אזורי יישומון מותאמים אישית

אזורי יישומון מותאמים אישית עבור וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

אזורי יישומונים מותאמים אישית הם תוסף וורדפרס מעולה שמאפשר ליצור ולהוסיף סרגל צד או אזורי ווידג’ט בהתאמה אישית לכל פוסט או עמוד. פשוט צור את אזור הווידג’ט החדש שלך ובחר את סרגל הצד שאתה רוצה שהוא יחליף – זה כל כך קל.

ההתחלה לא יכולה להיות קלה יותר. פשוט התקן את התוסף והוא יוסיף פריט תפריט חדש לאזורי הווידג’טים המותאמים אישית שלך בלוח המחוונים של וורדפרס. לחץ כדי להוסיף אזור חדש ופשוט שם את האזור החדש שלך ובחר את ההגדרות שלך. לאחר שתפרסם את אזור הווידג’ט החדש שלך הוא יתווסף לדף הווידג’טים הראשי שלך בו תוכל להשתמש בו כמו בכל אזורי סרגל הצד האחרים שלך..

התכונות הנהדרות האחרות של תוסף זה כוללות 7 סגנונות, היכולת להוסיף אזורי ווידג’ט מותאמים אישית לסוגי פוסטים ומקסונומיות מותאמים אישית, תמיכה ב- RTL ועדכונים שוטפים. זהו תוסף מדהים ותוכלו ללמוד עליו יותר על ידי לחיצה על הכפתור למידע נוסף למעלה.

סרגל צידי מודע לתוכן

סרגל צידי מודע לתוכן

סרגל הצד המודע לתוכן הוא אחד מהתוספים הפופולריים ביותר של סרגל הצד המותאמים אישית באינטרנט. בעזרתו תוכלו ליצור ניתן ליצור סרגל צידי ואזורי ווידג’ט ללא הגבלה, או להחליף קיימים! אתה יכול גם לבחור להציג או להסתיר על סמך עמוד, סוג הודעה, טקסונומיה, מחבר, תאריך ארכיב וכו ‘. בנוסף ישנן אפשרויות נוספות להתאמה אישית של CSS / HTML המעניקות לך שליטה מלאה על עיצוב הווידג’ט..

סרגל צידי ומנהל יישומונים

סרגל צידי ומנהל יישומונים של וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

השתמש בתוסף זה כדי להוסיף מספר ווידג’טים כדי ליצור את הפריסה המדויקת שאתה רוצה בדף. התאם אישית עוד יותר את אתר האינטרנט שלך על ידי הוספת סרגל צדדי מותאם אישית כמעט בכל מקום. התוסף נותן לך אפשרות להכניס סרגל צדדי עבור ווידג’טים אנכיים או אופקיים, ניתן להגדיר את סרגל הצד כך שיופיע רק עם סוגים ספציפיים של תוכן, והסרגלות גם תכירו באופן אוטומטי ואוטומטי כל טקסונומיות מותאמות אישית (נהדר אם אתה רוצה שאחד מהווידג’טים שלך יבצע הצג פוסטים עם תג או קטגוריה מסוימים).

תכונה נהדרת נוספת היא הקודקוד הכלול להכנסת סרגל צד מותאם אישית לפוסט שלך. בדרך זו תוכלו להוסיף יישומונים ישירות לפוסט שלכם. אתה יכול גם להשתמש בתוסף כדי להחליף סרגל צד שהגיע לנושא הוורדפרס שלך, או אפילו כדי להתאים אישית את הווידג’טים בכותרת התחתונה. תוסף זה מעניק לך שליטה מלאה על המראה והנראות של כמעט כל האזורים המותאמים לאתר שלך. בעזרת ה- תוכל להציג סרגל צידי ספציפי בכל עמוד, עמוד, תוצאות חיפוש, ארכיונים, 404 ואפילו החנות שלך (מוצרים, עגלה, קופה וכל) ודפי פורום (bbPress או BuddyPress). התוסף תואם גם ל- WPML לתרגומים קלים.

סרגלי צד פשוטים

סרגלי צד פשוטים

אם אתה רוצה תוסף מהיר ופשוט נסה סרגל צדדי פשוט. התוסף משתמש במטמון וורדפרס מובנה בכדי לשמור על לוח המחוונים של מנהל המערכת במהירות, ובכל זאת מספק לך את היכולת ליצור ולהקצות סרגל צד בהתאמה אישית לדפים בודדים..

יישומונים קבועים Q2W3

יישומונים קבועים Q2W3

אמנם תוסף זה אינו כולל אפשרויות ליצירת סרגל צדדי חדש, אך הוא מאפשר לך להדביק יישומונים של סרגל הצד. כשאתה מתקין את הווידג’ט הקבוע Q2W3 עבור WordPress הוא יוסיף אפשרות “יישומון קבוע” פשוט שתוכל לבדוק בזמן שאתה בונה את סרגל הצד שלך. זוהי דרך נהדרת לשמור ווידג’טים חשובים בפני הקוראים – כמו הרשמה לניוזלטר או מודעה עם ביצועים גבוהים.

תוספי וורדפרס חברתיים

מדיה חברתית היא היבט חשוב בשיווק וכל עסק או בלוג בהחלט צריכים להוסיף קישורים לפרופילים החברתיים שלהם. המיקומים הנגישים ביותר לקוראים שלך כדי למצוא את הקישורים החברתיים שלך הם סרגל הצד התחתונה שלך. להלן התוספים החינמיים המועדפים על יישומונים חברתיים מ- WordPress.org.

ווידג’ט חברתי

ווידג'ט חברתי

הוסף ווידג’ט חברתי פשוט לנושא הוורדפרס שלך באמצעות Candy Social. תוסף זה כולל 25 רשתות חברתיות פופולריות, בנוסף אפשרויות סידור גרור ושחרור קלות. התאם אישית את מידות הסמל, גודל הגופן, הצורה (ריבוע, פינות מעוגלות או עיגול) והוסיפו יעד קישור. זה כל מה שיש בזה!

יישומון אייקונים חברתיים מאת WPZoom

יישומון אייקונים חברתיים מאת WPZoom

תוסף שימושי זה מפרסם ווידג’ט לקישורים החברתיים שלך. עם תמיכה ב- 80+ רשתות חברתיות כמו גם 400+ אייקונים לבחירה מבין אלה היא אפשרות נהדרת להוסיף סמלים חברתיים מרובעים, מעוגלים, מעגליים, רגילים או מסומנים בתוויות..

יישומון חברתי חכם של מייקס

יישומון חברתי חכם של מייקס

הווידג’ט החכם החברתי של Meks כולל אפשרויות פשוטות עבור 40 אייקונים חברתיים כל אחד עם 3 סגנונות שונים לבחירה (פינות מרובעות, מעגליות ופינות מעוגלות). כל שעליך לעשות הוא להכניס את הווידג’ט ואז להוסיף קצת טקסט מבוא, בחר צורת אייקון וגודל הפיקסל ואז הוסף את הקישורים שלך. קל!

תוסף אייקונים חברתיים של AccessPress

תוסף אייקונים חברתיים של AccessPress

אם אתה מחפש תוסף יישומונים עם קצת יותר כשרון, ייתכן ש- AccessPress יתאים לך. תוסף זה כולל 12 נושאי אייקון מובנים ייחודיים (כולל משושים, סמלים מתווים ואפילו מטוסי נייר), האפשרות לפריסת תצוגה אופקית או אנכית, טיפים לכלים, הנפשות רחף ועוד..

עדכון צילום חברתי

עדכון צילומים חברתיים של בלון לרסק

בעזרת התוסף החינמי של עדכוני תמונות חברתיות קל להציג פריסה מגיבה של כל מספר תמונות אינסטגרם מחשבון אינסטגרם יחיד (או מרובה). יש טונות של אפשרויות להתאמה אישית של הרשת שלך כגון רוחב תמונה, גובה, ספירה, עמודות, רקע, מרווח ועוד. פשוט פרמט את העדכון שלך והדבק את הקודקוד בווידג’ט טקסט של סרגל הצד.

Widget למחוון חברתי

Widget למחוון חברתי

רוצים רשת הזנה בסיסית, או אולי אפילו מחוון? נסה את התוסף widget של המחוון החברתי. הוא מציג את התמונות האחרונות מחשבון משתמש או hashtag עם אפשרויות נוספות להזמנה (תאריך, אקראי וכו ‘), ניווט שקופיות, הנפשת שקופיות ועוד.

אופטינים לניוזלטר

אל תחמיץ את ההזדמנות להפוך מבקרים חד פעמיים לקוראים חוזרים! הוספת ווידג’ט לעלון היא דרך קלה (ולא פולשנית) לגרום למבקרים באתר להתעדכן באתר האינטרנט שלך. להלן כמה מהתוספים לניוזלטר המוכנים של יישומונים שאנחנו אוהבים.

מנוי WP

מנוי WP

מנוי WP משתלב עם aWeber, MailChimp ו- Feedburner כך שתוכלו להוסיף תיבת מנויים לניוזלטר לכל אזור מוכן לרכיב widget. ישנן אפשרויות קלות להוסיף תוויות תיבת הרשמה, הודעת הצלחה, הודעת שגיאה והתאמות אישיות ניתן להוסיף באמצעות CSS.

MailChimp עבור וורדפרס

MC4WP: Mailchimp עבור וורדפרס

אם אתה משתמש ב- MailChimp, התוסף MailChimp עבור WordPress הוא אפשרות מעולה. התוסף מוסיף אפשרויות ליצירת optin מנויים פשוט לסרגל הצד או לכותרת התחתונה שלך, בנוסף לאפשרויות מנויים לניוזלטר לתגובות, רישום BuddyPress, bbPress, EDD או WooCommerce..

עלוני MailPoet

תוסף עלוני MailPoet

אם ברצונך לשלוח עלונים בעצמך ללא שירות של צד שלישי, עיין ב- MailPoet עלוני מידע. תוסף זה משתמש בספק הדואר האלקטרוני, במארח האינטרנט או אפילו באמזון בכדי לשלוח עלוני מידע שאתה בונה ממש בלוח המחוונים של וורדפרס. וזה מגיע עם ווידג’ט הרשמה פשוט שתוכל להכניס לכל סרגל צידי.

יישומונים אחרונים ופופולריים של הודעות

שתף את הפוסטים הטובים ביותר שלך עם הקוראים שלך בכדי לקבל יותר צפיות ושיתופים על ידי הוספת הפוסטים שלך לסרגל הצד או לתחתונה. תוסף חינמי מועיל אלה מקל על הוספת פוסטים עדכניים או פופולריים באמצעות ווידג’ט.

יישומון אחרון להודעות מורחב

יישומון אחרון להודעות מורחב

יישומון ההודעות האחרונות מורחב מקל על הצגת הפוסטים האחרונים שלך עם תמונות ממוזערות, קטע, טקסונומיה ועוד בכל אזור מוכן לרכיב יישומון. יש טונות של אפשרויות כך שתוכל להגביל את התוצאות לפי קטגוריה, תג או אפילו סטטוס של פוסט.

פוסטים פופולריים בוורדפרס

פוסטים פופולריים בוורדפרס

כדי להציג את הפוסטים הפופולריים ביותר שלך נסה את התוסף של הפוסטים הפופולרי של WordPress Popular. בחר אם להציג את הפוסטים, הדפים המובילים שלך או אפילו סוגי פוסטים מותאמים אישית על סמך תצוגות העמודים. בנוסף ישנן אפשרויות לבחור את פרק הזמן, כך שתוכלו להציג את הפוסטים הפופולאריים שלכם ביום, בשבוע, בחודש או אפילו בכל הזמנים.

יישומון לשונית WP

יישומון לשונית WP

למראה ייחודי יותר ניתן להוסיף במקום זאת ווידג’ט להצגת כרטיסיות. יישומון הכרטיסייה WP משתמש בפוסטים אחרונים, בפוסטים פופולריים, בתגובות אחרונות או בתגיות שלך כדי ליצור תגיות. בנוסף יש אפשרויות פשוטות לסדר הכרטיסיות, עימוד, מספר פוסטים שיש להציג וגודל תמונה ממוזערת.

יישומון אחרון להודעות עם תמונות ממוזערות

יישומון אחרון להודעות עם תמונות ממוזערות

יישומון ההודעות האחרונות עם תוסף תמונות ממוזערות הוא בדיוק איך שזה נשמע – ווידג’ט פשוט להוסיף את הפוסטים האחרונים שלך לסרגל הצד. אך אל תשתולל, עדיין יש אפשרויות רבות בהן תוכל להשתמש כדי להתאים אישית את פוסטי התשובות שלך. הוסף כותרת מותאמת אישית, הראה מטא פוסט, גודל תמונה ממוזערת מוגדר, קבע את אורך הקטע, פתח קישורים בכרטיסייה חדשה וכו ‘..

סקרים וסקרים בצד הצדדי

אם אתה מנהל בלוג או עסק מקוון, ייתכן שתרצה לגלות מה הקוראים שלך חושבים בשלב זה או אחר. הדרך הקלה ביותר לקבל משוב מיידי היא באמצעות סקר או סקר, והתוספים האלה הופכים את הוספת טופס משוב לאזורי הווידג’טים שלך לפשוטים.

סקרי WP

סקרי WP

סקרי WP הם סקר Ajaxed פשוט שתוכל להכניס לכל פוסט, עמוד או סרגל צידי. התאם אישית את הסקרים שלך באמצעות תבניות ו- CSS ברגע שיצרת אותם, ואז הכנס אותם לכל אזור מוכן של יישומון על ידי בחירת הסקר האחרון שלך או ספציפית.

סקירה, סקר, חידון וטופס מאת OpinionStage

סקירה, סקר, חידון וטופס מאת OpinionStage

OpinionStage מציעה אפשרות עשירה יותר בתכונות באמצעות התוסף Poll, Survey, Quiz & Form שלהם. זוהי דרך נהדרת לשפר את מעורבות הקוראים על ידי בקשת קלט לקורא (או אפילו להשתמש בסקר לצורך מתן מתנה). בנוסף זה קל. פשוט צור את הסקר והוסף אותו לווידג’טים שלך.

חידון וסקר מאסטר

חידון וסקר מאסטר

התוסף Quiz & Survey Master כולל אפשרויות ליצירת חידונים וסקרים פשוטים באמצעות שימוש נכון, מרובה בחירות, תשובה פתוחה, תיבות סימון, מילוי השאלות הריקות והמספרות. בנוסף הוא משתמש בקוד קצר פשוט, כך שכל מה שאתה צריך לעשות זה להדביק את הקוד הקצר בתיבת הטקסט, לפרסום או לדף איפה שאתה רוצה אותו.

ווידג’טים של טופס יצירת קשר

סרגלי צד ותחתונות תחתונים הם נקודות נהדרות להציב טפסי קשר ומידע פשוטים. בין אם תרצו טופס או סתם דרך קלה לרשום את פרטי הקשר שלכם, הנה אפשרויות התוסף המועדפות עלינו.

טופס יצירת קשר 7

טופס יצירת קשר 7

טופס יצירת קשר 7 הוא אחד מהתוספים החינמיים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר באינטרנט (למעשה, זהו התוסף אותו אנו ממליצים לכל לקוחות Total). לא טופס יצירת קשר מקלה על בניית טפסים ליצירת קשר בהתאמה אישית, אך אתה יכול להכניס את הטפסים שלך לכל מקום באמצעות קיצור הדרך לטופס שלך (פשוט הדבק אותו בווידג’ט טקסט כדי להוסיף אותם לסרגל צד או כותרת תחתונה).

WPForms Lite

תוסף וורדפרס של WPForms

WPForms Lite הוא בונה טופס ושחרור של וורדפרס בו אתה יכול להשתמש בבניית טפסים מותאמים אישית תוך דקות ספורות. בנוסף ישנן תבניות שנבנו מראש כדי לעזור לחסוך זמן, כמו גם אפשרויות קלות להטמיע את הטפסים שלך בכל ווידג’ט, פוסט או עמוד..

צור קשר עם ווידג’טים

צור קשר עם ווידג'טים

אם אתה רק רוצה להציג את פרטי הקשר שלך (ולא טופס), שקול את התוסף בחינם של יישומוני הקשר. התוסף הפשוט הזה מוסיף שני ווידג’טים חדשים לאתר וורדפרס שלך: אחד לפרטי הקשר האישיים או העסקיים שלך (דוא”ל, טלפון, פקס וכתובת עם מפת גוגל), ואחד אחר לפרופילים החברתיים שלך..

תוספי לוח שנה

לעסקים ואתרי אינטרנט עם אירועים או מבצעים לוח שנה הוא המפתח. לוח השנה מושלם לשיתוף ועידות, שעות שמחה, מכירות בזמן מוגבל, סמינרים מקוונים ועוד. והוספתם לסרגל הצד או לכותרת העליונה התחתונה מבטיחה חשיפה רבה יותר עבור כל מה שיש לכם.

לוח האירועים

לוח האירועים

לוח האירועים הוא לוח שנה מדהים בוורדפרס שמציע תכונות קלות ליצירת וניהול אירועים. התוסף מוסיף סוג פוסט חדש בו תוכלו להשתמש בכדי להוסיף את כל האירועים הקרובים שלכם, כמו גם ווידג’ט שתוכלו להשתמש בו כדי להציג רשימת אירועים בכל סרגל צד או כותרת תחתונה..

לוח השנה של Tockify

לוח השנה של Tockify

הוספת אירועים באמצעות תוסף לוח השנה של Tockify קלה עם העורך החזק, פריסות לוח שנה מרובות (חודש, סדר יום, לוח לוח), מראה הניתן להתאמה אישית, סנכרון לוח השנה של גוגל ועוד. בנוסף הווידג’ט המיני-לוח שנה הכלול מקל על הצגת האירועים הקרובים שלך בתוך לוח שנה עם האירועים המופיעים תחת היום שנבחר.

ווידג’טים שימושיים יותר

כיסינו הרבה ווידג’טים, אבל אם אתה רוצה להוסיף חבורה של ווידג’טים בבת אחת, אולי תרצה לבחור חבילה. אפשרויות אלה מתחת לכל מוסיפות מספר יישומונים מדהימים בתוך תוסף אחד.

יישומון מודעות קלות של Meks

יישומון מודעות קלות של Meks

לקבלת אפשרויות נוספות אז התבונן בווידג’ט המודעות הקלות של Meks. תוסף זה מאפשר ליצור מספר בלתי מוגבל של מודעות מתוך ווידג’ט יחיד באמצעות גדלי מודעות מוגדרים מראש או מותאמים אישית, סדר אקראי, החלקה או סיבוב של הנפשות ועוד. זה מושלם ליצירת באנר מתחלף, או אפילו רשת של מודעות קטנות יותר בגודל 125 על 125.

יישומון מפות גוגל

יישומון מפות גוגל

הוספת מפה לסרגל הצד או לכותרת התחתונה היא דרך נהדרת לאפשר למבקרים / לקוחות לדעת בדיוק היכן העסק שלך נמצא. תוסף יישומון המפות של גוגל יאפשר לך להוסיף במהירות ובקלות מפות לאזורים הווידג’טיים שלך. שלא כמו קודי הטמעה רגילים, התוסף של יישומי מפות Google לוקח אותו לשלב הבא ומאפשר לך ליצור מפות אינטראקטיביות בקלות עם תמיכה בתיבת lightbox. הם מציעים גם גרסת PRO עם יותר מ 50 תכונות ואפשרויות שנוספו, כגון עורות, שיבוט יישומונים, תמיכה במספר סיכות, שילוב של Google Analytics וכמובן תמיכה מובילה בארה”ב..

יישומון מזג אוויר אטלס

מזג אוויר אטלס

יישומון מזג אוויר אטלס הוא פשוט, אך תוסף נהדר להוספת מזג אוויר כמעט מכל מקום בעולם לאתרים מבוססי וורדפרס. זוהי דרך מהנה להוסיף תנאי מזג אוויר לבקתת סקי, מלון, פארק שעשועים או אתר אחר המבוסס על פעילויות בחוץ.

הווידג’ט ניתן להתאמה אישית גבוהה – כל אלמנטים עיצוביים ניתנים להתאמה וניתן להציג את נתוני מזג האוויר בצורות שונות, בשפות ויחידות שונות. אחת התכונות הטובות ביותר של הווידג’ט היא ההסתגלות שלה. הרקע והגבולות מסתגלים לטמפרטורה הנוכחית, כך שתוכלו לפרש במבט חטוף איך מזג האוויר נראה.

סמלי תנאי מזג האוויר הם פשוטים ויפים, ומתאימים גם גודל, צבע וגוונים של טקסט יישומון. בנוסף זה מגיב. המשמעות היא שהוא מסתגל אוטומטית להצגה במכשירים ניידים. גודל הגופן יתאים בהתאם לגודל הגופן של אתר האינטרנט (והמיקום בדף וגודל הדפדפן).

יישומון ביקורות של גוגל

יישומון ביקורות של גוגל

עבור ביקורות ביקורות הן חלק חשוב בבניית אמינותך ובביסוס אמון מול לקוחות חדשים פוטנציאליים. גוגל הוא אחד המקורות הכי מהימנים עבור ביקורות אמיתיות באינטרנט, ועם התוסף ‘יישומי ביקורות של גוגל’ תוכלו להוסיף ביקורות על העסק שלך לאתר שלך בקלות. הצגת הביקורות שלך שלמות עם אווטרים, כוכבים, סקירה של קטע, קרא קישור נוסף וכו ‘.

השבת יישומון

השבת יישומון

לא אוהבים ווידג’ט ספציפי? אין בעיה! עם השבת הווידג’ט אתה יכול פשוט להשבית ווידג’טים ספציפיים כך שהם אינם אפשרות בעת בניית סרגל הצד, כותרת התחתונה או אזורים אחרים מוכנים לרכיב widget. פשוט התקן והתחל לעבוד עם הסרת אותם ווידג’טים לא רצויים!

יבואן / יצואנית יישומונים

יבוא יישומון ותוסף יצואן

התוסף האחרון שרצינו לחלוק הוא כנראה אחד היעילים ביותר – זה יבואן ויצואן יישומונים. בעזרתו תוכלו להעתיק את הווידג’טים שיש לכם באתר אחד ולהשתמש בהם, באותו סדר ומיקומים בדיוק באתר חדש.

זה שימושי במיוחד אם אתה משכפל את האתר שלך על המארח המקומי שלך, עובר לתוכנית אירוח חדשה או אם יש לך הגדרה רב-אזורית ואתה רוצה להשתמש מחדש בווידג’טים שלך. פשוט התקן את התוסף באתר וורדפרס שלך וייצא את קובץ JSON ואז התקן את התוסף באתר החדש שלך כדי לייבא את הווידג’טים שלך..


אנו יודעים שיש אלפי ווידג’טים ותוספי ווידג’ט זמינים אך אנו מקווים שהצלחנו לעזור לך למצוא כמה מאלו שאולי תרצה או תזדקק להם. וכל האפשרויות המשותפות הן בחינם במאת האחוזים וניתן למצוא במאגר WordPress.org (כך שתוכל להתקין נושא ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס).

התגעגענו למשהו? אם יש ווידג’ט שאתה עדיין מחפש יידע אותנו ואנחנו נמצא אותו. או אם יש לך תוסף משלך להמליץ ​​להשאיר לנו תגובה למטה כדי שנוכל לבדוק את זה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map