35 חינוך, למידה וניהול קורסים נושאי וורדפרס

זה סתיו, מה שאומר שכולם יחזרו בקרוב לבית הספר אם הם עדיין לא עשו זאת. זה גם אומר שהגיע הזמן שבתי ספר ומחנכים יאגדו את הדברים לקראת שנת הלימודים החדשה. מה טוב יותר זמן מעכשיו לתת עדכון לאתר בית הספר או לקטלוג הקורסים המקוון שלך?


אספנו כמה מנושאי החינוך, הלמידה וניהול הקורסים האהובים עלינו וורדפרס כדי לעזור לכם להתחיל. פשוט לחץ על תמונות הנושא למידע נוסף!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. BuddyBoss

BuddyBoss למידה מקוונת

בנה את אתר הלמידה המקוון הטוב ביותר שלך באמצעות BuddyBoss. פלטפורמה עשירה זו כוללת כל מה שאתה צריך כדי ליצור, לפרסם ואפילו למכור את הקורסים שלך באופן מקוון. ערכת הנושא של BuddyBoss עובדת בצורה חלקה עם גוטנברג ואלמנטור, כך שתוכל ליצור פריסה מותאמת אישית שתרצה. בנוסף תמיכה מובנית ב- LearnDash פירושה שתוכלו קורסים עם אפשרויות מתקדמות לדרישות מוקדמות, התראות בדוא”ל, קורסים רב-שכבתיים, ניהול משימות, תפוגת גישה ועוד. מאפייני נושא אחרים כוללים קבוצות חברתיות, הישגי חברים, נושאי דיון, קורסים מוכנים לנייד ושילובים נתמכים עבור תוספים פופולריים כמו BuddyPress, AppBoss, WooCommerce, MemberPress, Calendar Calendar Pro, מנהל Job Job, GamiPress ו- Gravity Forms.

2. WPLMS

wplms-חינוך-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

WPLMS הוא נושא ניהול למידה מקיף של וורדפרס, שפותח על ידי VibeThemes ונמצא במכירה ב- ThemeForest. הנושא המדהים הזה הוא מסגרת אקדמית וחינוכית מלאה לניהול קורסים, מבחנים, הערכות, סטטיסטיקה ועוד ועוד. זהו הנושא המושלם של וורדפרס לבתי ספר, מוסדות חינוך או תוכניות הסמכה.

ל- WPMLS כל מה שתוכלו לחשוב עליו עבור אתר חינוכי פלוס ועוד. הנושא כולל תמיכה בקורסים וכן תיאורי קורסים, יחידות, תמחור קורסים, אורך, דירוגים, ביקורות, מדריך, ואפילו מספר התלמידים הרשומים. עם תוסף המסחר האלקטרוני WooCommerce המשולב, קל למכור את הקורסים שלך לאחר שהוספת אותם. בנוסף כאשר התלמידים משלימים קורסים הם מקבלים הערכות, ציונים, תגים והסמכות דרך המערכת המקוונת.

תכונה נהדרת של נושא זה היא פרופילי המשתמש. התלמידים יכולים ליצור פרופילים משלהם כדי להירשם לקורסים, להשתתף בפורומים של bbPress או לקחת חלק ברשת החברתית BuddyPress. עם זאת, למורים יש לוח מחוונים למשתמשים עוצמתי עוד יותר ממנו יוכלו לעקוב אחר פעילות הקורסים, לראות חידונים והגשות מבחן, להציג סטטיסטיקות קורסים ויצירת קשר עם תלמידים. WPLMS מאפשר לתלמידים ולמורים לקיים אינטראקציה זה עם זה באופן מקוון.

נושא זה באמת מסגרת. הוא כולל נתונים סטטיסטיים מקיפים למנהלים ומורים, פורומים וקבוצות פרטיים (מושלם לקבוצות לימוד), בונה גרור ושחרור קל לשימוש, בנה אותם לתמיכה בהתאמה אישית, טונות של ווידג’טים מותאמים אישית וקיצורי דרך, ועוד הרבה יותר.

3. האקדמיה

נושא האקדמיה-חינוך

מידע והורדה צפה בהדגמה

האקדמיה מקלה על ההוראה והלימוד באופן מקוון. הנושא כולל אפשרויות לפרופילי משתמש, קורסים ותוכניות שיעורים, שילוב WooCommerce, גופנים וצבעים מותאמים אישית, תכונות קורס (מנויים, אישורים, דירוגים וכו ‘), קודי קיצור בהתאמה אישית ועוד. עם כל זאת ועוד תוכלו לבנות אתר edu מדהים תוך זמן קצר.

4. eLumine

eLumine eLearning Environment WordPress נושא

eLumine הוא נושא אלגנטי ועשיר בתכונות התואם לחלוטין את LearnDash. השתמש באפשרויות המובנות של העיצוב לקורסי LearnDash, חידונים הניתנים להתאמה אישית, פריסות מסוגננות, Leaderboards, שיתוף חברתי, פורומי bbPress, רשתות BuddyPress, סרגל צידי דינמי ועוד. eLumine מלא בהגדרות ותכונות מדהימות (כמו גם בונה חזותי) כדי להפוך את יצירת האתר שלך לפשוטה.

5. LMS

lms-חינוך-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

LMS היא מערכת ניהול למידה רספונסיבית לוורדפרס, ומכיוון שהיא כוללת קורסים, פרופילי מורים, חידונים, דירוגים, פרופילי משתמשים, מעקב אחר קורסים, ועוד זוהי התחלה נהדרת לתוכנית החינוכית המקוונת שלך. בנוסף עם סנסאי, BuddyPress, לוח אירועים, WooCommerce ו- MailChimp תאימות אתה יכול להוסיף כל מיני תכונות נהדרות לאתר שלך.

6. גורו

גורו-חינוך-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

גורו הנו נושא חינוך נקי שמשתמש בתוסף ה- Sensei הפופולרי לניהול קורסים קל, כמו גם WooCommerce כך שתוכלו לייצר רווחים מהאתר שלכם על ידי מכירת הקורסים שתוסיפו. מה עוד יכול לעשות נושא זה? המון! כמו בניית דפים עם ה- Visual Composer, פרופילי מורים מלאים, אירועים דרך הפלאגין של לוח השנה לאירועים, תמיכה במבחנים ובחידונים ועוד טונות נוספים..

7. ורסיטה

varsita-חינוך-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

בניית אתר לבית הספר או האוניברסיטה שלך קלה בעזרת נושא וורדפרס לחינוך ורסיטה. ישנם המון כלי לימוד מקוונים מעולים הכוללים נושא זה כמו תוסף Themeum LMS, שילוב PayPal, ניהול קורסים ושיעורים, פרופילי צוות, אירועים בהתאמה אישית, נגן מדיה מובנה ואפילו מלחין חזותי לדפים בנויים בהתאמה אישית..

8. אדובייס

נושא edubase-חינוך

מידע והורדה צפה בהדגמה

העיצוב הנקי והמקצועי של נושא הלמידה והאירועים בוורדפרס של Edubase הופך אותו לבחירה נהדרת לכל תוכנית או מתקן חינוכי. הנושא מגיב במלואו, כך שרשימות הקורס שלך תמיד נראות נהדרות, וחמש תבניות הופכות את תחילת העבודה לפשוטה. תכונות אחרות כוללות דפי שיעורים, 2 סגנונות כותרת, פרופילי מורים, קורסים, תאימות של BuddyPress והתוספים למחוון Visual Composer & Revolution.

9. CleverCourse

נושא חינוך-חכם

מידע והורדה צפה בהדגמה

קורס חכם הוא נושא LMS וורדפרס מקסים המושלם ליצירה ומכירה של קורסים מקוונים ומחוץ לאתר. בנוסף עם תמיכה מובנית בפרופילי משתמשים, קל למדריכים ולסטודנטים להישאר בקשר ולנהל את הקורסים שלהם. הנושא מגיע גם עם תעודות השלמת קורס, תמיכה בוועדת מדריך, בונה דפים בהתאמה אישית, פאנל ניהול מתקדם ועוד.

10. במיומנות

נושא-מיומנות-חינוך

מידע והורדה צפה בהדגמה

מיומנות היא נושא וורדפרס של ניהול למידה בו תוכלו להשתמש כדי ליצור, להציג ולמכור במיומנות את הקורסים וכרטיסי האירוע שלכם. מסנני הקטגוריות מקלים על מציאת קורסים, בוחרי צבע הופכים את המראה המותאם אישית לקל ותמיכה בסנסאי, WooCommerce, אירועי לוח שנה וגרביטי טפסים עבור תכונות נושא נוספות אפילו יותר.!

11. EduLMS

edulms-חינוך-נושא

EduLMS WP הוא נושא וורדפרס חינוכי מקסים שמושלם ליצירת אתר של תכנית בית ספר, אוניברסיטה או שיעורים. הנושא כולל תכונות נהדרות שתאהבו כמו חידונים (בתוספת קריטריונים עוברים), שיעורים, מטלות ועוד. בדרך זו תלמידים ומורים יכולים להישאר על המסלול! תכונות נוספות כוללות אישור השלמה, תמיכה ב- RTL, קיצורי דרך בהתאמה אישית, כלול בונה עמודים, 5 פריסות, WooCommerce ועוד.

12. מאסטר סטודי

נושא האסטרסטודי-חינוך

אם אתם מחפשים לבנות אתר חינוך, MasterStudy הוא בחירה מצוינת. היזמים ביצעו את המחקר וארזו את כל הפיצ’רים הדרושים לך כדי להצטיין. נושא LMS זה מלא בתכונות ואפשרויות לקורסים בתשלום ובחינם, 2 כותרות, ביקורות על קורסים, פרופילי צוות, עורות צבע קבועים מראש ואירועים קרובים. בנוסף המחבר החזותי הכלול הופך את בניית העמודים לקלה, ומחוון המהפכה פירושו שתוכלו ליצור גם מחוונים מותאמים אישית.

13. משל

נושא חינוך משל

צור אתר בית ספר לילדים, גן ילדים או גן ילדים מגיב עם נושא Fable WordPress. ערכת נושא מהנה וידידותית זו כוללת מתקין הדגמה בלחיצה אחת כדי להקל על חייך, בתוספת בניית דפי גרירה ושחרור מובנית להתאמות אישיות קלות. אבל זה לא הכל – הנושא מגיע גם עם Slider Revolution, לוח זמנים מובנה, לוח אפשרויות עוצמה של נושא, פאנל סגנונות נושא ועוד.

14. eLearn

elearn-חינוך-נושא

eLearn הוא נושא וורדפרס לחינוך רב-שימושי עם מספר פריסות ודפי נחיתה כלולים להתקנה מהירה וקלה. הנושא הנו מוכן לתרגום, מגיב במלואו, ומופעל על ידי מסגרת יוניסון לעיצובים מותאמים אישית. פשוט הוסף סרטונים ופוסטים לקורסים שלך, ואז הוסף הרשמה למשתמשים להירשם.

15. Epsilon LMS eLearning

נושא חינוך-חינוך

LMS eLearning הוא נושא חזק ליצירת LMS באמצעות WordPress. הנושא מקל על ההצעה של קורסים מקוונים בחינם או למכירה, לא משנה מה תבחר יש טונות של תכונות כמו תמיכה בתוסף LearnPress LMS, שילוב פורום bbPress, שיטות תשלום מרובות (WooCommerce, PayPal, Stripe) ו- 8 מראש הדגמות שתוכל לייבא להגדרה מהירה!

16. KIDIX

נושא קידיקס-חינוך

צור אתר מתוק לבית הספר, גן הילדים, מעון היום או הקייטנה שלך תוך זמן קצר בכלל עם נושא הוורדפרס של חינוך קידיקס. השתמש באפשרויות ההתאמה האישית המובנית כדי לבצע שינויים בעיצוב חי לצבעים, גופנים ועוד באתר האינטרנט שלך. הוסף את המורים, השיעורים ואפילו אלבומי התמונות שלך באמצעות סוגי הפוסטים המותאמים אישית הכלולים. אה, וקידיקס מוכנה WPML לתרגומים קלים.

17. להמציא

נושא להמציא-חינוך

המצאת היא נושא חינוך וקורס וורדפרס שנוצר עבור אתרי מכללות ואוניברסיטאות. העיצוב כולל תמיכה מלאה ב- LearnDash כך שתוכלו להוסיף את הקורסים ללא תקלה. המצאה כוללת סוגי פוסטים מותאמים אישית לקורסים, חדשות, אירועים, מחלקות, סגל ואפילו תיק עבודות. בדרך זו תוכלו לשמור על תוכן יפה ומסודר. ובעזרת גנרטור הקיצורים המובנה, יצירת דפים בהתאמה אישית אינה מהווה בעיה בכלל!

18. האוניברסיטה

נושא האוניברסיטה-חינוך

מידע והורדה

בנה אתר מדהים למתקן החינוכי שלך עם נושא האוניברסיטה בוורדפרס. בעזרת תמיכה בקורסי LearnDash, שיעורים וחידונים אתה יכול להוסיף כל מיני תוכניות חינוך מקוונות. בנוסף עם חנות WooCommerce המובנית תוכלו למכור גישה לקורסים כמו גם כרטיסים לאירועים וכנסים צפויים. תכונות אחרות כוללות בניית דפים, אפשרויות צבע, עיצוב רספונסיבי ורשתית, לוח שנה מותאם אישית ועוד.

19. Educampus

educampus-חינוך-נושא

Educampus הוא נושא וורדפרס פשוט לחינוך ואוניברסיטה עם עיצוב מינימלי ואפשרויות מועילות להפעיל את אתר בית הספר שלך במהירות. הנושא מגיב במלואו, מוכן לרשתית, כולל מחוון חזותי המלחין המהפכה, קורסים ואפילו לוח אירועים בסיסי.

20. אנשים קטנים

נושא החינוך הקטן-אנשים

Little People הוא טיפול בילדים מהנה ופונקציונאלי, קייטנה, שיעורים, גן ילדים וסגנון גן ילדים וורדפרס. Little People מספקת עבורכם המון תכונות לבניית האתר המושלם לתכנית החינוך של ילדיכם, כמו בונה עמוד קל, מחוון המהפכה המובחר, תוסף תזמון TimeTable, גופנים מותאמים אישית ותמיכה מלאה בתרגום.

21. דרימה

נושא driveme-חינוך

ישנם גם בתי ספר לנהיגה, ועבורם דרימה זו אופציה נהדרת. נושא חינוך נישה זה מושלם לניהול נהגים, אימוני אופנוע, הוראות משאיות למחצה או אפילו בתי ספר לנהיגה בציוד בנייה. לא משנה מה אתם מלמדים אנשים לנהוג, ל- Driveme יש אפשרויות לפריסות של דף הבית, אמצעי תשלום, הזמנה, צבעים, רשימות קורסים וכל כך הרבה יותר.

22. מרכז חינוך

חינוך-מרכז-wordpress-נושא

נושא וורדפרס של מרכז החינוך מקל על יצירת אתר אינטרנט (עם קורסי הכשרה) למכללה, האוניברסיטה או בית הספר המקוון. מערכות ניהול הלמידה המתקדמות כוללות ניווט אינטואיטיבי, קורסים גמישים וגישה מוגבלת ללקוחות (או סטודנטים) בלבד. בנוסף יש תבניות עמוד, צבעים בלתי מוגבלים, טונות של סגנונות בלוג ועוד למראה בהתאמה אישית.

23. פוליטכני

נושא פוליטכני-חינוכי

נושא החינוך וה- LMS בוורדפרס כולל את כל התכונות הדרושות לכם לבניית אתר חינוכי תוך זמן קצר. הפוליטכני מאפשר להוסיף דפי סגל מפורטים, פרופילי משתמשים מורחבים, קטלוג קורסים מלא, ניווט באתר תפריטים מגה ועוד. בנוסף עם תמיכה ב- Sensei & WooCommerce תוכלו להוסיף ולמכור קורסים בקלות!

24. תינוקות ילדים

נושא התינוקות-חינוך-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

תינוקות לילדים הוא נושא וורדפרס פרמיום לחינוך ולמידה ב- Themeforest שתוכלו להשתמש בו כדי ליצור אתר מקסים למעון הילדים, בית הספר, הקייטנה או תוכנית הילדים החינוכית שלכם..

נושא זה משתמש בתוסף Visual Composer, כך שתוכלו לגרור ולשחרר אלמנטים כדי ליצור לכם דף בית מושלם, עמוד יצירת קשר ועוד. בנוסף עם סוגי פוסטים מותאמים אישית מובנים לאירועים, מורים, טיולים, קורסים ועוד, קל להוסיף את כל פרטי התוכנית לאתר שלך..

מאפיין נהדר נוסף של נושא זה הוא לוח הזמנים הכלול בוורדפרס. תוסף זה מקל על תזמון וצבע הקוד של הקורסים או השיעורים שלהם בהתאם. זה מקל על ההורים לראות מה אתם מציעים ומתי. בייבי קידס כולל גם תכונות נהדרות לאפשרויות צבע ללא הגבלה, אפשרויות כותרת תחתונה, דפי אירועים, פרופילי מורים, בלוג לבנייה ועוד.

25. האוניברסיטה שלי

נושא האוניברסיטה-חינוך שלי

האוניברסיטה שלי היא נושא חינוך מגיב שנבנה עם Bootstrap ותמיכה במלחין חזותי לבסיס אבן מוצק והתאמות אישיות קלות. תכונות אחרות שתמצאו שימושיות כוללות חיפוש קורסים מתקדם, אפשרויות צבע וגופנים, תמיכה בתרגום ותיעוד מורחב (כדי לענות על כל שאלה שעשויה להיות לכם).

26. קורסי חינוך מיומנים

קורסי חינוך מיומנים

נושא מיומן מיועד הן לארגונים גדולים יותר כמו בתי ספר ואוניברסיטאות, וכן מורים פרטיים. בכל הקשור להעדפות עיצוב, יש לנושא זה הרבה מה להציע, החל מ- 4 הדגמות זמינות ו -6 עורות צבעוניים, וכלה בקריאה מראש לבאנרים לפעולה המהווים חלק הכרחי בכל אתר אינטרנט..

מיומן בנושא תואם Sensei המנצל את WooCommerce לפונקציונליות של מסחר אלקטרוני ומכירות קורסים. מפתחי הנושא הזה הגהו ועיצבו אותו במיוחד למכירת קורסים מקוונים, תוך שהם מקבלים השראה מאתרים בעלי פרופיל גבוה כמו Coursera, Udemy, CodeAcademy ו- Lynda.

בנוסף ל- Sensei ו- WooCommerce, הנושא תומך ב- Calendar Calendar Pro ובטופס יצירת קשר 7, ומצורף עם Visual Composer ו- LayerSlider. ניתן לבחור ארבעה דפי בית הדגמה מובהקים, והנושא כולל תמיכה בפרופילי מורים.

27. בית הספר זמן חינוך מודרני

נושא החינוך המודרני של בית הספר

לא משנה מה גודלו או מטרתו של בית הספר, כל אחד מהם צריך להגיע עם אתר מתפקד במלואו בכדי להציג פרטי קבלה, מיקום וצוות עובדים בסיסיים או לספק שיעורים וקורסים מקוונים וזמן בית הספר הוא הפיתרון המושלם..

עם מספר רב של תכונות פרימיום שתוכננו במיוחד עבור אתרי בית ספר כמו מלחין חזותי, גופנים של גוגל, אירועי לוח זמנים, טופס יצירת קשר 7, מחוון שכבה, כותרת ממותה ובונה כותרות רגליים – כל אחד יכול להקים אתר בית ספר יפהפה ומתפקד לחלוטין..

הדפים המהותיים של תבנית זמן בית ספר כוללים: דף הבית של האתר שלך עם המידע הבסיסי אודות בית הספר שלך, אודותינו עם מידע מפורט על קבלות וצוות עובדים, קורסים ותוכניות, בלוג כדי לעדכן את התלמידים וההורים שלך על החדשות האחרונות, צור קשר כדי להיות מסוגל לפנות בקלות למינהל, אירועים לשנת הקלנדרי של בית הספר וגלריות להצגת האווירה והסביבה של הקמפוס שלכם.

28. חבילת חינוך

נושא חבילת חינוך

חבילת חינוך היא נושא רב תכליתי ראשון לחינוך, ובזכות התוסף “קורס למידה” מאפשר ניהול שלם של קורסים, מורים ושיעורים..

כל הדגמה הותאמה ומתוכננת לתחומי החינוך הספציפיים כמו: אוניברסיטה, קמפוס, מכללה, בית ספר ללימוד אלקטרוני, בית ספר למוזיקה, אקדמיה למזון, בית ספר לנהיגה, בית ספר לעיצוב, בית ספר לשפה, גן ילדים וריקוד. זה הופך אותו לנושא הוורדפרס המושלם לחינוך המושלם למרכז הלמידה שלך.

חבילת חינוך מאפשרת לכם להתחיל למכור קורסים מקוונים ולארגן שיעורים באופן מקומי בין אם אתם מתמחים בסדנאות מקומיות או בקורסים מקוונים – חינם או פרמיום – לכל תחום חינוך. הנושא העוצמתי הזה מאוד מציע לך גם תכונת ייבוא ​​הדגמה קלה בלחיצה אחת שתעזור לך להתחיל מייד ולהתחיל למכור קורסים מקוונים.

חבילת חינוך משתמשת במסגרת מותאמת אישית משלה המשתמשת בהתאמה אישית חיה כדי להקל על ההתאמה האישית והאתר שלך יכול להיראות מושלם בכמה צעדים. באריזה נמצא גם בונה העמודים המפורסם והחזק “Composer Visual” בו תוכלו להשתמש כדי ליצור דפים מותאמים אישית מדהימים עם טונות של רכיבי ברירת מחדל ומותאמים אישית. אינך צריך לדעת את הקוד שבונה דפים זה מודה לך לכלי הגרירה והשחרור הקלים.

באמצעות תוסף LMS התלמידים יכולים להשאיר את דירוג הקורסים כדי לעזור לכם לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר והם יכולים גם להשוות את הקורס כדי לאפשר למשתמשים שלכם לבחור את הקורס המתאים ביותר לכל צורך. המשתמשים שלך יכולים גם לשלם עבור קורסים באמצעות עסקאות מאובטחות עם PayPal. פלוס טונות נוספים – מה שהופך את חבילת החינוך לאופציה נהדרת!

29. אדומה WP חינוך

נושא אדמה וורדפרס

Eduma Education WP הוא נושא מדהים לחינוך וורדפרס שנבנה עם LearnPress LMS, ה- LMS מספר 1 ב- WordPress.org, מה שהופך אותו לפיתרון אינטרנטי מושלם. למרכזים חינוכיים, בתי ספר, אוניברסיטאות ואתרי למידה מקוונים.

עם מספר רב של פונקציונליות ו 10+ תבניות מעוצבות מראש, הוא כה רב תכליתי ועוצמתי, שכל עוד אתה בונה אתר חינוך, אתה תמיד יכול לבנות אותו ביעילות בעזרת נושא זה תוך שימוש בכמות המעטה של ​​זמן ומאמץ.

בונה עמוד הגרירה והשחרור והכמות הבלתי מוגבלת של אפשרויות והתאמות אישיות שמציע WP מציעים לך להיות נהדר לעבוד איתם. אמנם עדיין יש לך שליטה מלאה על האופן בו האתר יראה ויבצע, אתה עדיין מסוגל ליישם התאמות אישיות אלה בקלות בעזרת הכוח של SiteOrigin גרירה ושחרור PageBuilder.

בנוסף, הסיבה האולטימטיבית לכך שהיא תואמת את פרויקט אתר החינוך שלך היא שהיא משרתת את הדרישה שלך לחפש אחר WordPress LMS נהדר. חינוך WP בנוי עם מיטב וורדפרס LMS – LearnPress. נכון לעכשיו ישנם 10,000 אתרים ומחנכים פעילים המשתמשים בתוסף זה. LearnPress מפורסמת בזכות מערכת ניהול הקורסים המבריקה שלה, המסווגת יחידות / קטעים, שיעורים, חידונים, קישורים וסרטוני YouTube. זה מגיע גם עם הרבה תוספות נהדרות ותכונות כמו אוסף קורסים – מתן לך אוסף של קורסים קשורים, או סקירת / דירוג קורסים, או ניהול חידונים עם סוגי שאלות רבות ותכונות רבות אחרות.

30. האקדמיה

נושא אקדמיה וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

האקדמיה היא נושא חינוכי שעוצב במיוחד עבור מכוני חינוך כמו בתי ספר, מכללות ומרכזי שפה. נושא זה הוא קל לשימוש ובחירה מצוינת עבור אתר המכון שלך.

אל תבזבזו את זמנכם בלימוד קוד ויישום משהו חדש. האקדמיה מגיעה עם ה- Visual Composer העוצמתי, אחד מבוני הדפים והשחרור הטובים ביותר בשוק. הוספת תוכן, קורס ומדיה היא קלה כמו גרירה ושחרור של אלמנטים למקומם.

האקדמיה מגיעה גם עם שלוש גרסאות של דף הבית כדי לאפשר לך להתחיל מהר יותר. בנוסף זה לגמרי תואם WooCommerce. שילוב WooCommerce מאפשר למכור את הקורס או החומרים שלך. נוסף על כל אלה, Academia הוא אחד הנושאים הראשונים שמגיעים עם אפקטים של טלוויזיה אפל למוצרי WooCommerce שלך..

לוח אפשרויות העיצוב כולל גם כותרות שונות, קודי קיצור, שילוב MailChimp, עמדות יישומון ועוד. עיין ברשימת התכונות שלהלן כדי לראות מדוע אקדמיה היא אכן בחירה איתנה עבור מכון החינוך שלך.

31. חינוך בונטינגטון

נושא חינוך בונטינגטון WordPress נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

בונטינגטון הנו נושא וורדפרס פרמיום לחינוך ואקדמי זמין מטעם Themeforest. ראשית ונכונה, נושא זה יהיה אפשרות נהדרת לכל בית ספר, מורה, מכללה, בית ספר טכני או תוכנית חינוכית אחרת.

חינוך המוחות – צעירים ומבוגרים – זו עבודה קשה. אז אל תבזבזו זמן בניסיון ליצור אתר אקדמי בעצמכם, במקום זאת השתמשו בבונטינגטון. הנושא המגניב והנקי הזה כולל את כל מה שאתה צריך כדי ליצור אתר לבית הספר או לתוכנית שלך. הוספת קורסים, גלריות ואירועים היא משב רוח בזכות סוגי הפוסטים המותאמים אישית הכלולים בבונטינגטון.

דבר נהדר נוסף בבונטינגטון הוא כמה קל להתאים אישית את הנושא לבית הספר שלך. השתמש בונה דף הבית המובנה כדי ליצור את הדף הראשי המושלם לאתר שלך. בחר בעמודות, הוסף קודי קיצור לתוכן ועוד. אתה יכול גם ליצור בלוקי תוכן הניתנים לשימוש חוזר באמצעות סוג הפוסט של גושי התוכן, כך שתוכל פשוט להכניס את התוכן הכפול שלך מבלי שתצטרך להקליד אותו מחדש בכל פעם שתוסיף פוסט או דף חדש..

בונטינגטון כוללת גם תכונות נהדרות כמו תמיכה ב- AddThis, סליידרים בהתאמה אישית, המון קודי קיצור, ווידג’טים מותאמים אישית, אפשרויות סרגל צד ימין ושמאל ועוד.

32. יסודי

נושא וורדפרס יסודי

מידע והורדה

יסודי הוא נושא וורדפרס פרמיום אקדמי וחינוכי שנוצר על ידי נושאי אקדמיה. נושא נקי זה מושלם לבתי ספר, מתקני הכשרה, מעונות יום, מכללות, בתי ספר טכניים וכל מתקן חינוך אחר.

בלב כל מתקן חינוכי נמצא הצוות והתלמידים שמרכיבים אותו, אך אתר בית הספר הוא דרך ליידע את כולם על קשר ומחובר. צור אתר יפה ושימושי עבור המתקן החינוכי שלך באמצעות Elementary. נושא מקסים זה כולל תכונות נהדרות הדרושות לכם בכדי להפוך את אתר בית הספר שלכם לאינפורמטיבי ומהנה.

דפי הקורס המותאמים אישית של הנושא מקלים על הוספת האתר שלך לרשימת הקורסים ומידע הקורס המלא (תיאור, מיקום, נקודות זכות וכו ‘). ותבנית דף הצוות מושלמת להוסיף לכל המורים, הפרופסורים, המנהלים או הדיקנים שלך. אבל זה לא הכל, יש גם תבניות דפים להוספת גלריות והמלצות, כך שתלמידים פוטנציאליים יוכלו לראות מה הקמפוס שלך ולקרוא מחשבות של אנשים אמיתיים על המוסד שלך.

33. לוח

נושא הלוח וורדפרס

מידע והורדה

Blackboard הנו נושא וורדפרס בסגנון חינוך ואקדמי שנוצר על ידי AcademiaThemes. נושא זה נבנה לבתי ספר וארגונים, ומעניק לך שפע של אפשרויות ליצור קטלוג קורסים מלא, תזמון אירועים, הוספת גלריות ועוד.

יצירת אתר אינפורמטיבי ומועיל היא המפתח עבור כל בית ספר או מוסד חינוכי. מה מועיל אתר לתלמידים שלך אם אין לו את כל המידע הדרוש להם? בעזרת Blackboard קל ליצור ולתחזק תוכן הרלוונטי למשתמשים שלך. בנוסף, אם אתם זקוקים לעזרה בתחילת דרכם הרכישה של הנושא כוללת גם שעה של קידוד בהתאמה אישית (לצבוט וכוונון הנושא) ועוד שנה של תמיכה ועדכונים..

כמו שאמרנו, אתה צריך לקבל מידע הרלוונטי לתלמידים / משתמשים שלך. Blackboard מקל על הוספת כל מה שתלמיד טיפוסי יחפש. קטלוג קורסים מלא (עם קודי קורס, נקודות זכות, משך זמן, סמסטר ועוד), מדריך צוותים (הוסף ביו, מידע ליצירת קשר, שם ומספר משרד), המלצות, אירועים בעבר ובעתיד ואפילו גלריות. הלוח כולל תבניות דפים שהופכות את הוספת דפי הארכיון הראשי לכל אחד מסוגי הפוסטים שהוזכרו במהירות ובקלות – פשוט בחרו בתבנית ושמרו.

הלוח הוא דרך נהדרת להציג את העסק או המתקן האקדמי שלך. בין אם אתם סטודנטים במכללה, תכנית למידה מקצועית, מרכז שיעורים או תכנית אחרת הקשורה לחינוך. Blackboard הוא נושא וורדפרס מצוין שבטוח להרשים את הסטודנטים, הסגל ואפילו המתחרים שלכם..

34. הרצאה

Lectura WordPress Theme

מידע והורדה

Lectura הוא נושא פרימיום וורדפרס לחינוך נקי ומודרני שנוצר על ידי AcademiaThemes. תבנית זו מושלמת ליצירת אתר לבית הספר, קולג ‘, תוכנית הסמכה, קייטנה או ארגון אחר.

לפני שמתחילים לתכנית ארוכת טווח או יקרה, מרבית האנשים יחקרו אותה תחילה. כאשר משתמשים מחפשים את הארגון שלך, מה הם מוצאים? צריך שיהיה לך אתר קל לשימוש שמלא בתוכן כולל הקורסים או התוכנית שלך, תשובות לשאלות נפוצות, דרך ליצור איתך קשר ועוד. Lectura היא דרך פנטסטית ליצור אתר אינטרנט מודרני ושימושי שתלמידים, הורים ונרשמים פוטנציאליים יאהבו.

Lectura מהירה וקלה להתקנה. השתמש בתבניות העמוד הכוללות כדי להרכיב את הארכיונים העיקריים עבור הבלוג שלך, אנשי צוות, קורסים, אירועים ועוד. ואם יש לך שאלות, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם Academia Communities לקבלת עזרה כלשהי – כשאתה רוכש את Lectura אתה מקבל גם שנה שלמה של תמיכה ושעה של קידוד בהתאמה אישית בחינם. זה מדהים אם אתה נתקל באגים כלשהם, או אם אתה זקוק לציוד כלשהו שלא תרגיש בנוח לקודד את עצמך.

קל גם לשנות את הנושא כך שיתאים למותג שלך. בחר בין וריאציות צבע ללא הגבלה, הוסף ווידג’טים בהתאמה אישית, כלול את קישורי המדיה החברתית שלך, הוסף סרטוני פרסום ועוד. עם Lectura תהיה מוכן להתחיל לקדם את הארגון שלך תוך זמן קצר.

35. ארויטו

נושא וורדפרס של ארויטו

מידע והורדה צפה בהדגמה

Erudito הוא נושא וורדפרס לחינוך ועסקי שעוצב על ידי WPZoom. נושא זה מלא התגובה נראה נהדר ברוב המכשירים, והוא נהדר להפגין את בית הספר, המכללה, העסק או ארגון אחר.

Erudito הוא נושא נקי עם הרבה תכונות שימושיות, כמו תבניות עמוד מותאמות אישית וסוגי פוסטים שמקלים על הוספת דפים לאירועים אקטואליים, מחלקות או בלוג לאתר שלך. סרגל צד כותרת תחתונה וכותרת תחתונה מקלים על הניווט בעזרת הנושא ומאפשרים לך לבחור את המוצג. כותרת נקייה, עימוד מעוצב ושילוב מדיה חברתית הם רק כמה מההיבטים הפונקציונליים יותר של נושא זה.


ובכן זהו זה לעת עתה! אני מקווה שהיה נושא וורדפרס שיענה באופן מושלם על הצרכים שלך. ואם לא, אני ממליץ בחום לבדוק את הנושא WPLMS לעיל מכיוון שהוא מגיע עם Visual Composer רב עוצמה עבור פריסות מותאמות אישית בכל פוסט או עמוד. או אם מצאת נושא אחר שפספסנו, יידע אותנו בהמשך. בהצלחה עם שנת הלימודים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me