30+ ערכות נושא הטובות ביותר של הכנסייה ועמותות וורדפרס

עמותות הקשורות לעמותות וכנסיות דורשות אפשרויות סבירות לאתרי אינטרנט המאפשרות להם לשמור על עיקר המשאבים העומדים לרשותם בעבודה שהם נוצרו. וורדפרס מהירה, קלה ללימוד ושימוש, ומציעה מספר עצום של אפשרויות עיצוב אתרים. פלוס וורדפרס היא ככל הנראה אחת מאפשרויות האתר הזולות ביותר שכן כל רמה של משתמש יכולה לרכוש ולהעלות נושא כדי ליצור את האתר שלו (אין צורך במפתח).


עבור נושא וורדפרס ללא מטרות רווח או כנסייה, יש כמה תכונות שעליך להיות ברשותך. חשוב מאוד לקבל מידע מסודר. מבקרים אמורים להיות מסוגלים להבין בקלות את המסר או המטרה שלך. פריסה עם תכונות מפתח ממוקדות (כגון משימה, תוכניות, שירותים וכו ‘) ופריסה מגיבה הם אידיאליים. מערכת תרומות מובנית היא גם תכונה נהדרת לחפש אותה, אך חשבו על זה כבונוס מכיוון שתמיד תוכלו להתקין תרומות תוסף וורדפרס מאוחר יותר.

תוך התחשבות בכל האמור לעיל, חיפשתי גבוה ונמוך אחר אפשרויות נושא מדהימות שחשבתי שאולי תרצו. עיין בבחירות המובילות שלנו ל -30 מהנושאים הגדולים ביותר לעמותות וורדפרס הקשורות בכנסיות ולהלן!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. יובל

נושא כנסיית היובל WordPress

יובל הוא נושא וורדפרס מהיר בכנסייה עם כשרון יצירתי. בחר בצורות אורגניות, זוויות או מרובעות כדי להעניק לאתר הכנסייה שלך את המראה “היום” שאתה רוצה. יש לו תפריט “דביק” ועיצוב ידידותי לנייד כדי להפוך את הגלישה בו לתענוג למבקרים. היובל הוא נושא יפהפה וקל לשימוש שנעשה בכדי לסייע לאנשים רבים יותר דרך דלתות הכנסייה שלכם. ערכת נושא זו של וורדפרס משתמשת בתוסף התוכן של הכנסייה החינמית לצורך פרסום דרשות (Podcasting אפשרי), אירועים, מיקומי קמפוס ופרופילי צוות. ניתן להתאמה אישית רבה ולספורט את בונה דפי הבית המובנה עם תצוגה מקדימה חיה שלא יכול היה להיות קל יותר לשימוש.

2. כדור הארץ

נושא סביבתי וורדפרס סביבתי לסביבה של כדור הארץ

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא של כדור הארץ ללא מטרות רווח שנוצר על ידי WPExplorer, נוצר עם מחשבות סביבתיות וסביבה, אך הוא נהדר עבור כל העמותות. לנושא זה יש בונה גרור ושחרור מקדימה, סקריפט Aqua Resizer לתמונות, יישומונים מותאמים אישית ועוד. נושא קל לשימוש זה מגיע גם עם לוח Ajax מובנה ושלוש תבניות דף לוח שנה ייחודיות (רשת לוח שנה, רשימה ואירועים).

3. נשמר

נושא וורדפרס שמור

Saved הוא נושא מתוחכם וקל לשימוש לשימוש בוורדפרס בכנסייה. התכונה המרשימה ביותר היא בונה דפי הבית בזמן אמת. במקום שתצטרכו לקנות תוסף לבניית עמודים מורכב, אתם פשוט נכנסים להתאמה אישית ומסדרים ווידג’טים. דף הבית עצמו הוא אזור ווידג’ט שאליו אתה יכול לגרור כל ווידג’ט. הווידג’טים הממוקמים בכנסייה שאליהם הנושא מגיע מיועדים במיוחד לשימוש בדף הבית. אתר הכנסייה שלך יראה מראה מאוד מותאם אישית עם נושא הוורדפרס השמורה.

כנושא וורדפרס לכנסיות, ל- Saved תכונות לדברים כמו דרשות ואירועים. סוגי הפוסטים עבור אלה מגיעים מתוסף התוכן של הכנסייה הנו נושא התוסף הדרשות הגבוה ביותר ב- WordPress.org. זה בחינם. אתה יכול לפרסם דרשות שמע, וידאו וטקסט. ניתן לסווג אותם לפי סדרות, נושא, דובר וספר. ארכיונים אוטומטיים זמינים למבקרים לצורך גלישה על ידי טקסונומיות אלה, או שהם יכולים להציג דרשות מהחדשות ביותר ועד הישנות ביותר.

ניתן להציג אירועים בלוח שנה חודשי וגם בפורמט רשימה. ניתן להגדיר אירועים חוזרים כך שיחסכו לכם זמן. מאפיינים מועילים אחרים שנשמר מספק ליצירת אתר כנסייה הם מיקומים עם מפות, פרופילי צוות, רשימות משרד ועדויות. אתה יכול גם podcast את הדרשות שלך ולהתאים אישית צבעים וגופנים. Saved הוא נושא הכנסייה ידידותי לנייד וורדפרס. זה עובר את מבחן הנייד של גוגל עם צבעים מעופפים לטובת משתמשי הטלפון ודירוג מנועי החיפוש של הכנסייה שלך.

4. Outreach Pro

נושא out-chro-charity-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Outreach Pro הנו נושא וורדפרס ללא מטרות רווח ועמותות שנוצר על ידי StudioPress. הנושא הוא אפשרות נהדרת לאתר למטרות צדקה, כנסיות, מלכ”רים, קבוצות עזר, קבוצות סביבתי, התרמה לבתי ספר, מבשר ועוד..

נושא זה הוא התחלה מושלמת לאתר ללא מטרות רווח. Outreach כולל דף בית נהדר הכולל סליידר מוצג, קישורי עמוד חשובים וקטע הסבר. בדרך זו תוכלו להוסיף את המידע החשוב ביותר לדף שמשתמשים רואים קודם. כעמותה, ייתכן שתרצה לכלול קישורים לדפים אודות הארגון שלך, המשימה שלך, מתי והיכן אתה נפגש, צוותי ביוס או צוות, או אולי קישור לפרויקט התרמה או המימון הקהל הנוכחי שלך. אתה יכול גם להכניס קבצי מדיה שונים לכל פוסט או עמוד באמצעות ספריית המדיה של וורדפרס כדי להוסיף הקלטות דרשה, עלוני אירועי PDF או אפילו סרטוני קידום מכירות לשיתוף עם הקוראים שלך..

Outreach Pro הוא נושא ילדים שנבנה למסגרת בראשית. המשמעות היא שממש מחוץ לקופסה Outreach Pro כולל אפשרויות לגופנים, פוסטים בעמוד, הערות מושחזות, פרסום, שינוי גודל תמונה אוטומטית, ווידג’טים שונים ועוד. בנוסף, לנושא יש תכונות נוספות הכוללות את עצמו, כולל עורות צבעוניים, סמלים חברתיים של כותרות וכותרת מותאמת אישית.

5. פוליטיקפרספרס

נושא המדיניות-פוליטיפרס-צדקה-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

פוליטיפרספרס הוא נושא וורדפרס קשור לפוליטיקה וקמפיין הקשור ב- ThemeForest. נושא זה הוא דרך נהדרת לגייס תמיכה למפלגה או לנציג שלך. בפוליטיקה, התדמית היא הכל כך שיש לאתר אינטרנט מהשורה הראשונה חובה. PoliticPress מספקת בכל החזיתות. הנושא אלגנטי ואלגנטי אך פונקציונאלי לחלוטין. דף הבית מודגש אך לא מכריע, וכולל דגשים חשובים שתרצו לחלוק עם הקוראים שלכם (כמו פוסטים אחרונים בבלוג, ופריטים חדשים בגלריה). מחוון שביל מסע הפרסום הוא תוספת נהדרת לדף הבית מכיוון שהוא מראה למשתמשים בדיוק היכן אתם או הארגון שלכם יהיו בחודשים הקרובים (עם תוויות מותאמות ותמונות שנוספו לכל תאריך).

אתה יכול להוסיף בקלות את כל המידע הדרוש לך על המועמד שלך או על הסיבה שלך באמצעות תבנית הדף הכלולה של פוליטיקפרס לדף ביוגרפיה. העיצוב כולל גם תמיכה בתוסף WordPress בחינם של לוח השנה לאירועים All-in-One לפי time.ly כך שתוכל להוסיף לוח שנה מפואר לסינון עם כל ההופעות, הנאומים, גיוסי הכספים והאירועים האחרונים שלך..

6. ביוספרה

נושא ביוספרה-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

תמוך בסיבות האקולוגיות והסביבתיות שלך באמצעות ביוספרה. נושא המימון הקהל הבהיר והעודד הזה מאפשר להוסיף את כל הפרויקטים השונים שלך, להוסיף גלריות ולאסוף תרומות. בנוסף הנושא כולל תמיכה ברשתות החברתיות של BudyPress, חנויות מסחר אלקטרוני של WooCommerce ועוד!

7. יציאת מצרים

נושא כנסיית יציאת מצרים

יציאת מצרים היא נושא וורדפרס בסגנון כנסיה מודרני ועמותה, שנוצר על ידי ChurchThemes.com. העיצוב הגמיש והתכונות הנהדרות הופכים נושא זה למושלם עבור קבוצות דתיות וקהילות, עמותות ואפילו עסקים קטנים.

היצירה והניהול של האתר שלך לא אמורים לקחת שעות על גבי שעות. ועם יציאת מצרים זה לא. ChurchThemes.com בנתה אפשרויות נהדרות שמקלות על הקמת אתר האינטרנט שלך. בנוסף להוסיף תוכן זה משב רוח. סוגי הפוסטים המותאמים אישית הכלולים לאירועים, דרשות, מיקומים, צוות, גלריות ובלוג מבטיחים להוסיף את התוכן שלך למקום בו הוא שייך, כך שהקוראים שלך יוכלו למצוא במהירות מה הם מחפשים. אקסודוס תומך גם בפורמטים של פוסטים רבים, כולל דרשות טקסט, שמע ווידאו, כמו גם אפשרויות מטא שימושיות כמו אירועים חוזרים או מיקומי אירועים..

רוצה להתאים אישית גם את מראה הנושא שלך? אין בעיה – הלקוח המותאם אישית המובנה של וורדפרס מוציא את הניחושים משינויים בצבעים ובשינויי גופן. פשוט נווט אל ה- Customizer מלוח המחוונים של וורדפרס וערוך את עריכות העיצוב שלך (פשוט לחיצות, ללא קוד). החלק הטוב ביותר הוא שתוכל לראות את השינויים שלך בתצוגה מקדימה חיה לפני שתתחייב אליהם. תכונות נושא אחרות כוללות פריסת עמוד בית מותאם אישית, עמודים ללא הגבלה, העלאת לוגו בהתאמה אישית, עיצוב שטוח, כרזות קטעים, חיפוש מתקדם ועוד. אקסודוס כולל אפילו ווידג’טים בהתאמה אישית של כנסייה להוספת דרשות, אירועים, אנשים, נתינה, גלריות ועוד לסרגל הצד או לתחתונה..

8. אוונג’ליסט

נושא האוונגליסט-כנסייה-צדקה-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

האוונגליסט הוא נושא כנסייה ועמק וורדפרס מקסים שנוצר על ידי ThemeFuse. נושא זה מושלם עבור ארגוני צדקה, קבוצות קהילתיות, כנסיות ועוד עמותות אחרות. מאפיין עיקרי הוא לוח האירועים. מרבית הכנסיות והעמותות בנויים סביב קהילת האנשים המשתתפים באופן פעיל. בלוח האירועים המפורט המקודד בצבע תוכלו לעדכן את החברים על הפגישות, האירועים והגיוס הקרובים. יש אפילו קטע אירועים צפויים שתוכל להוסיף לדף הבית שלך, כך שהמבקרים יוכלו לראות במהירות מה קורה. מאפיין בולט נוסף של Evangelist הוא האפשרות להעלות קבצי שמע. ניתן להשתמש בזה להוספת דרשות, שירים, פלייליסטים להורדה, תזכירי פגישות, פודקאסטים ועוד. כל אחד מהם מוצג עם כותרת ולחצני הפעלה / הורדה.

9. סלח

נושא הסליחה-צדקה-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

סלח הוא נושא וורדפרס בסגנון כנסייתי אלגנטי ומודרני, עם תכונות שימושיות רבות שכל קבוצה חברתית או דתית תאהב. התאמה אישית של דפים, בונה גרור ושחרר, מחוון המהפכה המהפכני, אפשרויות דרשה עוצמתיות, תמיכה בחנות המסחר האלקטרוני WooCommerce, אירועים מותאמים אישית ודפי צוות פלוס ועוד, כל אלה הם הסיבות לכך שנושא זה יהיה נהדר לאתר הכנסייה שלך..

10. מרנאתא

נושא כנסיית Maranatha WordPress

Maranatha הוא נושא וורדפרס בכנסייה עם דף בית מדהים וגלול-ארוך וכל תכונה שאתר הכנסייה צריך. זה מאוד ידידותי לנייד ומשתמש בתפריט “דביק” שמתחבר לראש המסך תוך כדי גלילה כך שהוא תמיד בהישג יד. זה מועיל במיוחד למשתמשים בטלפונים. בדף הבית מופיעים מספר קטעים עם רקע תמונות ואפקט בהשראת פראלקס. השתמש באלו כדי להדגיש את התוכן העיקרי של הכנסייה שלך, הודעת קבלת פנים כזו, המיקום שלך, הדרשות, האירועים וכו ‘. ניתן להתאמה אישית מאוד – פשוט גרור ושחרר.

אם כבר מדברים על התאמה אישית, יש לך שליטה על צבעים, גופנים ועוד. העלה את הלוגו שלך או השתמש בטקסט עם סוג גופן מותאם אישית. מבחר גופנים באיכות גבוהה כלולים. ומכיוון שהוא משתמש בתכונת ההתאמה האישית של וורדפרס, אתה יכול לראות את השינויים שלך בתצוגה מקדימה חיה לפני שהם מגלגלים אותם למבקרים שלך (עיין בהדגמה למשל התאמות אישיות). אתה יכול להביא את אתר הכנסייה שלך מעודכן עם עיצוב שמתאים לאישיות הכנסייה שלך עם נושא וורדפרס זה. שימו לב גם לכפתורים המעוגלים בקווים דקים ואזור תוכן צר לקריאה נוחה יותר. Maranatha מיועד למשתמשים של היום.

נושא זה של וורדפרס בכנסייה משתמש בתוסף התוכן של נושא הכנסייה המוערך ביותר לניהול דרשות, אירועים, אנשים ומיקומים. אתה יכול לפרסם דרשות כשמע, ווידיאו וטקסט – בנוסף לכלול הערות PDF. סווג דרשות לפי סדרות, נושא, ספר התנ”ך, דובר ותג. תבניות האינדקס שלה הופכות את נושא הכנסייה הזה למיוחד ביחס לאחרים. אתה יכול להשתמש בהם כדי ליצור דף המציג את הסדרות האחרונות שלך, אינדקס אקטואלי, ארכיון דרשה לפי תאריך ועוד. תכונות אחרות הן לוח אירועים מלא ותבנית המיועדת לרישום המשרדים שלך.

11. קם לתחייה

תחיית-כנסייה-צדקה-wordpress-נושא

Resurrect הוא נושא וורדפרס מעניק כנסיה ופרגון ללא מטרות רווח שפותח עבור אנשים רגילים – אתה לא צריך להיות עיצוב או קידוד כדי להשתמש ב- Resurrect כדי ליצור את האתר שלך. ChurchThemes.com הקל עליך לבנות את האתר המושלם לכנסייה שלך או למלכ”רים באמצעות תבנית דף הבית המובנית והווידג’טים המותאמים אישית. ישנו Custom Custom Theme שמאפשר לערוך צבעים קלים, הגדרות סליידר ושינויים אחרים במהירות ובקלות ולהציג אותם בשידור חי לפני שמירתם. Resurrect כולל גם סוגי פוסטים מותאמים אישית לאירועים, אנשים, מיקומים ודרשות בנוסף לבלוג כדי להפוך את הוספת וארגון התוכן שלך לפשוטה.

איזה תועלת הוא תוכן נהדר אם הקוראים שלך לא יכולים למצוא את מה שהם מחפשים? קם לתחייה אפשרויות עם חיפוש דרשות לפי נושא, סדרה, דובר או תאריך. בנוסף תוכלו להוסיף קטגוריות ותגים לפוסטים שלכם, כך שהקוראים והחברים שלכם יוכלו להציג את הנושאים המעניינים את הנושא. אפשרויות נהדרות אחרות כוללות פרופילי צוות, תמיכה באירועים חוזרים ותמיכה במיקומים מרובים (זוהי תכונה נהדרת אם יש לכם יותר ממיקום אחד, קבוצה של מיקומים בהם אתם נפגשים באופן קבוע, או מיקומי אירועים חשובים חוזרים).

ל- Resurrect יש עוד הרבה תכונות נהדרות שפירטנו להלן, כגון שפע אפשרויות התאמה אישית (ערכות צבע, רקע, גופנים וכו ‘). בנוסף קל להתחיל עם תיעוד הנושא המקוון, כלול נתוני דוגמה ותמיכה נהדרת שתקבל מצוות ChurchThemes.com. פלוס נוסף זה מה שהופך את Resurrect לנושא נהדר לכל מלכ”ר!

12. מישה

נושא מילה צדקה של WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Maisha הוא ארגון צדקה מדהים וורדפרס מעוצב ללא כוונת רווח עם תכונות לתרומות, שילוב עלון, רשת חברתית BuddyPress וחנות WooCommerce. העיצוב הטוב ביותר הוא קל לשימוש, כך שאתר החסד שלך יכול להיות פועל בהקדם האפשרי. הנושא נבנה עם תמיכה מלאה לתוסף הפופולרי Give WP. משמעות הדבר היא שאתה יכול לאסוף תרומות צדקה מהפטרונים שלך ממש באתר האינטרנט שלך. רוצים להציע מוצרים או שירותים לגיוס כספים? אין בעיה – Maisha תואם גם את WooCommerce כך שתוכלו לבנות בקלות חנות מקוונת משלכם.

בעת השימוש בערכת הנושא תוכלו לבצע התאמות אישיות בקלות מההתאמה האישית של וורדפרס חיה. השתמש באפשרויות עבור הפריסה שלך, המחוונים, הווידיאו, הלוגו, ערכת הצבעים ועוד הרבה כדי לעצב את האתר שלך כך שיתאים למיתוג שלך. הנושא מוכן גם לתרגום וכולל תמיכה ב- RTL, כך שהוא אמור לעבוד מצוין עם רוב השפות.

13. מחוקק

נושא המחוקקים מחוקק וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

מחוקק הנו נושא פוליטי רב עוצמה של וורדפרס מושלם עבור פוליטיקאים וסוכנויות ממשלתיות. 6 עורות צבעוניים, עיצוב מגיב, תבניות עמוד בהתאמה אישית, שילוב MailChimp, תיקים וגלריות לסינון, אירועים בהתאמה אישית ועוד הם רק כמה מהאפשרויות המדהימות הכלולות בנושא זה..

14. כנסייה אמיתית

נושא אמיתי-צ'וך-צדקה-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

כנסייה אמיתית היא נושא וורדפרס דתי ושחרר שיהיה נהדר עבור כל כנסייה, חברתית או קבוצה אחרת. הנושא כולל הרבה אפשרויות נהדרות שמקלות על יצירת אתר האינטרנט של הארגון שלך. פשוט השתמש בתכונות מובנות לגופנים מותאמים אישית, 3 פריסות בלוגים, 6 פריסות כותרת תחתונה, צבעים ללא הגבלה, סרגל צד ללא הגבלה והרבה סוגי פוסטים מותאמים אישית (אירועים, דרשות, גלריות, תיקים וכו ‘) כדי להתחיל..

15. GiveAHand

נושא הנדבה-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Give A Hand הוא נושא יצירתי של צדקה וורדפרס ללא מטרות רווח המתפוצץ בתכונות נועזות. בונה ה- Drag & Drop הוא קל מאוד לשימוש, מחווני פרלקס מותאמים אישית גורמים לדפים שלך להתבלט, אינטגרציה חברתית מקלה על הקוראים שלך להפיץ את הבשורה על מטרתך, ותמיכה בתרומות באמצעות PayPal פירושה שאתה יכול לגייס מימון ממש משלך. אתר.

16. התרומם

נושא-עלה-כנסייה-צדקה-wordpress-נושא

Risen היא נושא גמיש של כנסייה וורדפרס ללא מטרות רווח הזמין ב- Themeforest. נושא זה עמוס בתכונות מעולות כמו סכמות צבע מרובות, ארכיוני דרשה, גופנים מותאמים אישית, ווידג’טים בהתאמה אישית ועוד, כך שתוכלו ליצור אתר אינטרנט שיתאים למשימה שלכם. הנושא מגיב, כך שהוא נראה נהדר במכשירים שולחניים וניידים. אתה יכול לבחור מתכונת צבע בהירה או כהה, לבחור מבין מאות גופנים מותאמים אישית ואפילו להעלות רקע מותאם אישית (או לבחור מצבעים בלתי מוגבלים). בדרך זו תוכלו ליצור מראה מותאם אישית תוך זמן קצר.

אחת התכונות הטובות ביותר של ריזן היא סוג ההודעה דרשה (או מולטימדיה). סוג פוסט זה תומך בפורמטים רבים של מדיה, כך שתוכל להוסיף טונות של מידע לאתר שלך עבור הקהילה שלך, עוקבים וחברים לגישה בכל עת שהם רוצים. העלה סרטונים, קבצי שמע, הורדות MP3 ואפילו מסמכי PDF. אתה יכול לשתף דרשות, תפילות, סרטוני אירועים וכמעט כל דבר אחר שאתה רוצה, או שאתה חושב שהקוראים שלך ימצאו מעניינים.

מאפיין בולט נוסף הוא לוח האירועים של הכנסייה. כאן תוכלו להוסיף את זמני השירות שלכם, אירועים מיוחדים, שעות עבודה, הזדמנויות התנדבות ועוד. כמו כן, הווידג’טים המותאמים של Risen מקלים על הוספת קישורים מהירים ליומן שלך, דרשות ואירועים בכל דף כך שהקוראים שלך תמיד יידעו מה חדש ומה קורה.

17. WP לצדקה

נושא הצדקה WP WordPress

WP של צדקה הוא נושא וורדפרס מובחר שנוצר במיוחד עבור עמותות, ארגונים לא ממשלתיים, ארגוני צדקה או גיוס כספים.. נושא זה כבר כולל יבואן הדגמה של לחיצה אחת. הנושא כולל גם 6 הדגמות של דף הבית, מערכת תרומות איתנה, ניהול אירועים, שעון ספירה לאחור, תפריט קמפיין נפרד וסרגל התקדמות שתוכלו לעקוב אחריכם וגם עבור המממן שלכם. וכפתור “תרום עכשיו” תמיד מוכן למבקרים שלך ללחוץ. הם רק מתבקשים לקבל מידע פשוט ופשוט, ואז תוכלו לקבל את הקופה באמצעות אמצעי תשלום רבים כמו Paypal, Stripe או AuthorizeNet. מאוד מהיר ונוח!

18. פנה

פנה צדקה ומלכ

מידע והורדה צפה בהדגמה

פנה הוא נושא צדקה רב-תכליתי, מודרני וקל לשימוש בהשראת הסרט התיעודי “לחיות על דולר”. הדגמת נושא בנויה אפוא באמצעות תוכן אמיתי הקשור לתיעוד ולייעודו. אנו מקווים שזה יעזור להפיץ את המילה ובכך לתמוך בעניין הגדול הזה. אם נושא זה יצליח להניע לפחות אדם אחד לעזור ולתרום למען האציל הזה, זה היה משמח אותנו מאוד.

הנושא עצמו בנוי באמצעות תכונות וורדפרס סטנדרטיות; דפים, פוסטים, ווידג’טים, דפי ילדים וכו ‘. אין צורך בתוספים כבונים לבניית עמודים כדי ליצור פריסות המוצגות בהדגמה. פנה מציעה פריסות בלוגים שונות, אפשרויות כותרות שונות, אפשרויות צבע נרחבות ועוד. זה מגיע עם הרבה תבניות דף מעוצבות להפליא. הנושא תומך חזותית ב- Give plugin שהוא התוסף הפופולרי, הגמיש והקל לשימוש בוורדפרס לקבלת קבלת תרומות.

19. NonProfit

נושא אורגני-ללא מטרות רווח-צדקה-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

נושא NonProfit לפי נושאים אורגניים הוא אפשרות נהדרת עבור עמותות רבות. הכותרות והרקעים המותאמים אישית ואפשרויות הדף המרובות מאפשרות לך דרך קלה לגרום לאתר שלך להתבלט.

20. העלאה

גובה צדקה, מלכ

הגבהה נושא מושלם עבור אתרי הצדקה. הוא נוצר כדי לפשט את תהליך יצירת אתר נהדר. הנושא מתאים להכנת אתר ללא מטרות רווח ובנוסף הוא כולל הרבה תכונות הניתנות להתאמה אישית וגמישות. לדוגמה, גורם עיקרי, גלריה מדהימה, מדור אירועים, מדור שותפים וכן הלאה. מחברי הנושא שילבו אותו גם עם כפתור תרומת PayPal עובד. המבקרים שלך יכולים לתרום כל סכום באמצעות PayPal. תקבל יותר מכל המדור והתכונה הדרושים לאתר צדקה או התרמה.

הציגו אירועים צפויים בדף הבית שלכם והזמינו את הקהל שלכם להגיע. יש צורך להציג פרצופים אמיתיים מאחורי ארגון צדקה או מלכ”ר, כך שבנושא יש קטע מתנדבים נוסף. זה פותח באמצעות סוג הודעה מותאמת אישית. הוסף כמה שאתה צריך והציג אותם בדף הבית. יש גם אפשרות לסרטון בעמוד הבית. אם יש לך סרטון רשמי, זה רעיון נהדר להראות אותו לאחרים. העלה אותו לאתר שיתוף וידאו כמו YouTube אוVimeo ואז הוסף את הקישור לסרטון שלך לדף הבית.

21. עריכה מהירה של צדקה

צדקה עריכה מהירה נושא וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

צדקה היא ערכת נושא וורדפרס מהירה בעריכה מהירה שנוצרה על ידי Templatic. נושא קל לשימוש זה נותן לך את היכולת ליצור אתר אינטרנט המותאם אישית תוך דקות. ערכת הנושא של QuickEdit Charity מבית Templatic היא משאב נהדר לכל מלכ”ר, הודות לבונה הוויזואלי הקל המאפשר לך לשנות פריסות, צבעים ורכיבי עמוד אחרים בלחיצת כפתור. אין צורך בקידוד! בנוסף, תאימות ה- WooCommerce פירושה שתוכל למכור מוצרים או לקבל תרומות ישירות מאתר האינטרנט שלך. תכונות נושא נהדרות אחרות כוללות תמיכה ב- WPML לתרגומי שפות, טבלאות תמחור, תיקים, טונות של חסימות לבניית דפים, שילוב עלון, קישורים חברתיים והרבה יותר..

22. קרן

foundation-charity-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Foundation by Theme Organised הוא נושא טעון ללא מטרות רווח. לנושא זה יש ניוזלטר וסרגל תרומות נהדר בדף הבית, וכן אפשרויות שימפנזה בדואר, SEO ודפי צוות. הנושא מוכן גם לתרגום ומגיע עם ווידג’טים בהתאמה אישית ומדיה חברתית משולבת.

23. פילנתרופיה

נושא הפילנתרופי וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

פילנתרופיה היא נושא וורדפרס מעולה למטרות רווח וקהילת מימון הקהל שנוצר על ידי ThemeFuse. נושא זה הוא דרך נהדרת לגייס תמיכה ומימון למטרה שלך – בין אם זה הצלת הלווייתנים, בניית בארות או מתן עזרה לפילנתרופיה מהווה בסיס נהדר לאתר האינטרנט שלך. תבניות העמודים הכלולות ומסגרת הפתיל הנוחה לשימוש הופכות את הוספת התוכן והרכיבים המנוגדים של הנושא לקלה.

בנוסף, Philanthropy כולל מחוונים מותאמים אישית מקסימים, כך שתוכלו להוסיף תמונות מעוררות השראה לדף הבית, דפי התרומות ועוד. ואם כבר מדברים על תרומות, נושא זה כולל תבניות שימושיות של דפי תרומות בהן תוכלו להסביר את הפרויקטים של הארגון, היעדים שלו, להוסיף גלריות, להציג את רמת המימון הנוכחית שלכם ולכלול קישורים ל- PayPal כדי לאסוף את כל מה שקוראיכם יכולים לתת. זה לא הכל, הנושא הזה גם מגיב במלואו ומוכן לרשתית, כולל המון קודי קיצור, יש לו לוח אירועים שימושי (עם יכולות אירועים חוזרים), אפשרויות צבע בלתי מוגבלות (פשוט השתמשו בבחירת הצבעים כדי למצוא את הגוון המושלם שלכם), תמיכה בגופנים של גוגל ועוד.

24. אקו טבע

אקו טבע וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

אקו טבע הוא אקולוגיה מוארת ועליזה ונושאי וורדפרס מסוג פרימיום מסוג Themeforest. נושא זה נוצר כדי לעזור למלכ”רים שלך להפיץ את המילה על ידי הקלה על עיצוב אתר משלך. השתמש בסוגי הפוסט המותאמים אישית הכלולים לפרויקטים, פרופילים ועוד כדי להוסיף תוכן בג’יפי. תכונה נהדרת נוספת של Eco Nature היא התמיכה המובנית ב- PayPal ו- WooCommerce. משמעות הדבר היא שאתה יכול להוסיף לחצני תרומת PayPal לפרויקטים שלך, כמו גם להקים חנות מקוונת משלך לגיוס כספים.

הנושא יכול לעשות הרבה יותר. יש לך אפשרות ליצור פריסות אתר בודדות או מרובות עמודים, להשתמש בקודי קיצור כדי להוסיף שפע של סגנון (ישנם 99 קודי קיצור לדברים כמו דלפקים, הסברים, אייקונים וכו ‘), ליצור טפסים מותאמים אישית לשאלונים וטפסים ליצירת קשר, ואפילו הוסף ווידג’טים מותאמים אישית לפליקר, לפייסבוק, לטוויטר שלך ועוד.

25. סנגור

נושא תומך-צדקה-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

עורך דין הוא נושא וורדפרס ללא מטרות רווח ב- ThemeForest. נושא זה נהדר לכל סוגי עמותות – כולל סוכנויות סביבתיות, שינויים פוליטיים, ארגוני צדקה, פעילים ועוד. כמה מהתכונות הבולטות ביותר הן תוסף לוח השנה לאירועים, דף התרומה, פריסות גלריות ותיקיות רבות ואפשרויות צבע ללא הגבלה..

26. מועמד

נושא המועמד וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

מועמד הוא נושא פרימיום מודרני ומקצועי בסגנון פוליטי בוורדפרס. נושא זה יהיה מושלם לקידום דמות פוליטית, צדקה, מלכ”ר או קמפיין אחר. פשוט התקן, הוסף את התוכן שלך ואתה מוכן לצאת לדרך!

תכונה נהדרת של נושא זה הם התוספים המשולבים. מערכת CrowdFunding WooCommerce מעניקה לך אפשרות להוסיף את הקמפיינים והפרויקטים שלך לחנות WooCommerce שלך. בנוסף עם מלחין ויזואלי וטופס קל למלחין חזותי אתה יכול ליצור כל עמוד, פוסט או טופס שאתה יכול להזדקק להם – מפרופילי מועמדים ליישומי צוות. תכונות נושא אחרות כוללות שפע של תבניות עמוד, ווידג’טים מותאמים אישית וקיצורי דרך, שילוב גופנים אייקוניים, תמיכה ב- MailChimp ועוד.

27. OrganicWeb

נושא אורגני-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

רשת אורגנית היא נושא סביבתי ב- ThemeForest. ווידג’טים מותאמים אישית למודעות ותרומות עוזרים למקסם את גיוס הכספים של העמותה שלך, וסוגי דפים וקיצורי דרך מותאמים אישית מאפשרים לך להפוך את האתר שאתה זקוק לו. מחוון שנוצר אוטומטית בדף הבית הוא תכונה נהדרת נוספת.

28. חבל הצלה

נושא הצלה-התרמה-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

עמותה של הצלה היא נושא וורדפרס מגיב מ- Themeforest שתוכל להשתמש בו עבור אתר הצדקה, הכנסייה או העמותה שלך. עם תכונות נהדרות הכוללות את מחוון המהפכה המהפכני, 8 פריסות עמוד הבית ושילוב WooCommerce תוכלו ליצור כל אתר ללא מטרות רווח שתצטרכו..

29. מושיע

מושיע-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

מושיע מאת ThemeBuddies הוא נושא מדהים ללא מטרות רווח. מאפייני המפתח כוללים סליידר מוצג, בלוג אירועים (עם תאריכים מותאמים אישית), טופס יצירת קשר מובנה ופאנל ניהול מותאם אישית. גלריות מרובות ווידג’טים מותאמים אישית הן גם אפשרויות נהדרות בתחום זה.

30. וורדפרס סיוע

עזרה-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא של WordPress Aid ללא מטרות רווח WordPress Theme ב- Themeforest הוא נושא נהדר למטרות רווח ועמותות צדקה. לנושא המהמם הזה תכונות ייחודיות רבות – טיקר תרומות, קריאה לפעולה, תיבת התרעות חירום ועוד. אפשרויות צבע בלתי מוגבלות ופאנל ניהול אדיר (באמצעות תוסף OptionTree) מציבים נושא זה למעלה, ונותנים לך את היכולת להתאים אישית את האתר שלך באופן מלא.

31. קמפיין

קמפיין-צדקה-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

קמפיין נושא וורדפרס פוליטי ב- ThemeForest עמוס בסגנונות ותכונות נהדרות. הנושא מגיע עם לוח אירועים מובנה וכידת דוא”ל WP. אפשרויות כגון 6 רקעים, 4 ערכות צבע, 2 סגנונות גוף ועוד, משלבים בכדי להפוך את הנושא הזה קל לשינוי וסגנון לטעמך..

32. בית לחם

נושא כנסיית בית לחם וורדפרס

בית לחם היא וורדפרס של הכנסייה שיכולה לשמש מוסדות ללא כוונת רווח וצדקה לגיוס תרומות או על ידי יזמים חברתיים כדי להממן את הפרויקטים שלהם באמצעות Give שהוא תוסף וורדפרס לניהול תרומות. אלה יכולים לשמש על ידי בעלי חנויות כדי למכור מוצרים ברשת באמצעות WooCommerce. זה יכול לשמש על ידי חברות ניהול אירועים כדי לרשום ולנהל את האירועים שלהם באמצעות לוח השנה לאירועים של שבט. בנוסף הנושא מציע גם תכונות הקשורות לכנסיות כמו דרשות, משרדים, סיפורים וצוות. וזה מגיע עם 3 הדגמות שונות עם 8 סגנונות כותרת שונים ושלושה סגנונות כותרת תחתונה.

33. ברכה

ברכת הכנסייה WordPress נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

ברכה היא נושא וורדפרס דתי ללא מטרות רווח. המרכיבים העיקריים של נושא זה הם לוח האירועים המעודן ומודול המנוי לניוזלטר לנצח. עבור כל ארגון, חשוב לשמור על כל המעורבים ולוודא שיש להם גישה נוחה ללוח זמנים. זה מבטיח ארוחות מרק בזמן, גיוס כספים, מכירות פומביות, ישיבות, חזרות לבוש – מה שלא יהיה. הברכה המובנית בלוח השנה לאירועים מושלמת בדיוק לזה. אתה יכול להוסיף את כל המידע הרלוונטי לכל אירוע – תאריך, שעה, מיקום (אירוע מפה) וכו ‘. אתה יכול אפילו להגדיר אירועים חוזרים לדברים כמו מפגש שבועי או מסיבות שנתיות. זוהי תכונה נהדרת שתרצה לנצל אותה!

בנוסף, Blessing מגיע עם מנוי דואר בכדי לעדכן את החברים ומעודכנים לגבי חדשות ואירועים עדכניים. אתה יכול לשלוח דוא”ל בקלות כדי להודיע ​​לחברים על אירוע חדש, מכיוון שהמנוי משולב בלוח הזמנים של האירועים. תכונות נהדרות אחרות של ברכה הן המון קודי קיצור, סוגי פוסטים, ווידג’טים וחלונית אפשרויות נושא מתקדמות להתאמה אישית של העיצוב. הברכה כוללת גם את מחוון המהפכה ואת סליידר הפלקס – שניהם מחוון חזק מאוד ושימושי. פלוס ברכה מגיבה מלאה, מקומית ומגיעה עם בנאי טופס יצירת קשר.

34. אפוס

נושא אפסי-כנסייתי-וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא של הכנסיה האפית לפי ערכות נושא מאורגן הוא נושא מגיב להפליא שעוצב בראש כנסיות. ווידג’טים מותאמים אישית לפודקאסטים, שילוב שימפנזים בדואר וקובץ תרגום מקומי מקלים על הפצת ההודעה.


אני מקווה שתמצא את הנושא המושלם עבור אתר הצדקה שלך, העמותה, הכנסייה או הפוליטי שלך. אם השתמשת באחד מהנושאים האלה יידע אותנו מה אתה עושה (או לא) אוהב בנושא. ואם פספסנו נושא תשאירו לנו פתק בקטע ההערות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me