3 דברים שאתה לא יכול לדעת על תוסף טפסים הכבידה

Gravity Forms הוא התוסף של וורדפרס שבחר עבור משתמשי ומפתחי כוח רבים. בפוסט זה אנו חושפים קבוצה של תכונות פחות ידועות אך רבות עוצמה של תוסף הבניין המבריק הזה.


“עיוורון בתכונות” הוא מונח שאני משתמש בו כדי לתאר כיצד משתמשים מסוימים (כולל אני!) עובדים עם תוכנה. זה מתייחס לעובדה שכאשר אתה משתמש בתוכנת תוכנה או בפלאגין לרוב תשתמש בתכונות שאתה מכיר, וישאיר עולם של פונקציונליות מחוץ לדלת הכניסה, בקור. כל מי שהשתמש בפוטושופ יידע למה אני מתכוון, אתה משתמש בכלים שאתה מכיר והשאר – ובכן נלמד את זה יום אחד, נכון?

בעוד שלמשתמשים רבים יש הבנה של השימוש הבסיסי בתוסף Gravity Forms, די בכדי לבנות טופס ולהכניס אותו לדף וורדפרס, יש כמות עצומה של דברים מגניבים אחרים שהתוסף הזה יכול לעשות..

אז בואו לחפור באחד מהתוספים הפופולריים ביותר של וורדפרס ליצירה וניהול של טפסים ולהראות לכם כמה דברים מגניבים.

הצגה והסתרה של שדות בהתבסס על קלט משתמש

אתה רואה את זה בטפסים בכל האינטרנט, מציג למשתמש שדה חדש על סמך הקלט שהזינו בשדה קיים, שימושי במצבים רבים. לדוגמה כאשר משתמש בוחר אפשרות מתיבת הסימון ואתה רוצה לשאול שאלה אחרת על סמך תשובה זו.

התבונן בדוגמה זו: אם המשתמש יבחר בשתי האפשרויות הראשונות אנו רוצים ששום דבר לא יקרה, אם יבחר בשלישית נרצה לשאול אותם את השאלה השנייה.

כוח המשיכה מהווה היגיון מותנה

Gravity Forms קורא לתכונה זו היגיון מותנה. בעורך הטפסים (ראו צילום המסך הבא למטה) מתחת לקטע המתקדם יש אפשרות להפעיל את זה. ואז תראה היכן ניתן להגדיר את ההיגיון, בדוגמה שלי השדה השני כעת יוצג רק כאשר המשתמש בודק דארת ‘ויידר.

אפשר היגיון מותנה בצורות כוח המשיכה

די מגניב הא? וקל לביצוע. זה רק קצה הקרחון, קח כמה רגעים להסתובב עם האפשרויות האלה ותראה כמה זה יכול להיות חזק.

שדות לפני אוכלוסייה באמצעות מחרוזת שאילתה

דמיין את המצב הזה: יש לך אתר בוורדפרס שמופיע בו מספר מוצרים, כאשר משתמש מבצע בירור אתה רוצה לחסוך להם את הטרחה של סימון תיבה כדי לציין באיזה מוצר הוא מעוניין, במקום זאת לאתר את הדף שהם הגיעו וסמן עבורם את התיבה.

הנה דוגמה למראה שדה זה.

כוח המשיכה מהווה שדה טרום

אז בכל אחד מדפי המוצר שלך בו אתה מקשר לטופס החקירה אנו הולכים להגדיר כתובת אתר מיוחדת למחרוזת שאילתה שתעבור את המוצר לטופס החקירה.

נתחיל בהקמת השדה. בעורך Gravity Forms בחר את השדה ואז בחר את מתקדם כרטיסייה. בתחתית הסמן את התיבה כדי לאפשר אוכלוסיה דינאמית לשדה זה והזן שם פרמטר; השתמשתי enquiryType, ראה את צילום המסך למטה.

אפשר אוכלוסייה מקדימה

כעת אנו נניח קישור מדף מוצר לטופס החקירה ועלינו לשלוח את המוצר הרלוונטי לדף זה. זה פשוט כמו להוסיף את הפרמטר לכתובת האתר כמו מחרוזת שאילתה.

דוגמא: בדוגמה למטה אתה משתמש בזה כקישור לטופס החקירה ווידג’טים צהובים ייבחר אוטומטית.

http://yourDomain.com/enquiry/?enquiryType=Yellow+widgets

לפני שאנחנו עוזבים את זה, שני טיפים מהירים נוספים

  1. כתובת האתר היא רגישת אותיות רישיות, כך שאם השתמשת באותיות גדולות בשם הפרמטר, השתמש בה גם בכתובת האתר
  2. יש לקודד את כתובת האתר; בקיצור שים סימן פלוס (+) שבו רווחים יהיו בדרך כלל

הצג איפה הטופס הושלם

טיפ אחרון זה נהדר לראות אילו דפים ממירים פניות יותר מאחרים. קח מצב שיש לך את הטופס בכמה דפים באתר שלך או שאולי יש לך את זה בסרגל הצד של האתר שלך, כך שהוא נמצא בכל הדפים.

מה שאנחנו הולכים לעשות זה להוסיף שדה נסתר שהמשתמש לא יראה, שפשוט שולח את דף WordPress דרך הטופס. כשאתה רואה את זה בקטע הערכים בטפסים של כוח המשיכה הנתונים עומדים לרשותך.

Gravity טפסים שדה מוסתרבצע את השלבים הבאים:

  1. הכנס שדה מוסתר לטופס שלך (תמצא שדות מוסתרים תחת שדות סטנדרטיים)
  2. תייג את השדה, קראתי לזה פרטי דף
  3. לחץ על מתקדם כרטיסייה כדי להציג את ערך ברירת המחדל עבור השדה החדש שלך

כאן אתה מגדיר את הערך שעובר דרך הטופס. ישנן שתיים שתוכלו לבחור מהן: כותרת הדף / פוסט או כתובת האתר המלאה של הדף או הפוסט – זה תלוי בכם שתעדיפו..

טפסי הכבידה קובעים ערך ברירת מחדל

אז יש לך שלוש תכונות נהדרות. אם יש לך שאלה או שאתה מעוניין במידע נוסף על אחד מאלה, אנא השאר תגובה!

קבל טפסי כוח משיכה

לחץ על הבאנר למטה כדי לגשת לטפסים של Gravity וללמוד עוד על התוסף ולבדוק את אפשרויות התמחור שלהם.

בקר בטפסים של כוח המשיכה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me