3 תוספי וורדפרס לשלוט במדיה חברתית מלאה

ניסיון להצליח בשיווק במדיה החברתית זה עסק מסובך. הניואנסים הדקים שגורמים לאנשים לחלוק את התוכן שלכם בהמוניהם הם קשים ביותר לשליטה ועליכם לדמיין מאוד כדי להיות ויראליים כמו טוויטר או פייסבוק..


עם זאת, הפעולות המתמשכות בפועל הנדרשות כדי להקל על אינטראקציה מוצלחת של מדיה חברתית עם אתר וורדפרס שלך יכולות להיות אוטומטיות לחלוטין ללא תופעות לוואי שליליות. כל שותף חדש צריך להיות משותף לפרופילי רשת המדיה החברתית שלך באופן אוטומטי, מבקרים אמורים להיות מסוגלים לשתף את התוכן שלך בקלות ועליך להיות מסוגל לנתח את התוכן המוצלח ביותר שלך בלי להזדקק לאיסוף נתונים ידני..

בפוסט זה אני רוצה להמליץ ​​על שלושת התוספים של מדיה חברתית בוורדפרס הדרושים לכם בכדי שהאמור לעיל יהפוך למציאות. עם התקנת תוספים אלה, אינטראקציה בין מדיה חברתית תהפוך לאוטומטית לחלוטין כך שתוכלו להתמקד בהיבטים החשובים של הגברת הפופולריות של המדיה החברתית שלכם..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. פוסטרים אוטומטיים של רשתות חברתיות של NextScripts (SNAP)

יש לך כמעט בהחלט פרופיל פייסבוק וטוויטר וייתכן שיש לך רבים אחרים. Pinterest, Google+, LinkedIn, Tumblr … הרשימה נמשכת. כיוון שכך, פרסום התוכן הטרי שלך לכל פרופילי המדיה החברתית שלך יכול להיות מעט מייגע.

למרבה המזל, יש פיתרון אוטומטי. ראשי תיבות חכמים בצד, SNAP היא התשובה למשימה המייגעת של פרסום תוכן טרי בבלוג שלך ברשתות המדיה החברתיות שלך. זה מאפשר לך לחבר את הבלוג שלך למספר עצום של אתרי מדיה חברתית ולפרסם באופן אוטומטי תוכן טרי לפרופילים שלך כאשר הוא מופעל באתר שלך..

מסך ההתקנה של SNAP.

מסך ההתקנה של SNAP.

כפי שאתה יכול לראות, ניתן להתאים אישית את ההודעה שנמסרת לצד העדכונים שלך – אתה יכול לכלול תגים דינמיים שיוחלפו בכותרת, תיאור, permalink של הפוסט וכן הלאה..

עבור חלק מהרשתות החברתיות יש לך אפשרויות כיצד להציג את העדכונים. הנה דוגמה באדיבות פייסבוק:

צילום מסך של אפשרויות התצוגה בפייסבוק.

אתה יכול לבקש מ- SNAP לפרסם עדכונים לפייסבוק בכל אחד משלושת הפורמטים המפורטים לעיל.

ההשקעה החד פעמית הנדרשת בהגדרת SNAP משתלמת פעם אחר פעם כשאתה מפרסם פוסטים באתר וורדפרס שלך. לעולם לא תצטרך לדאוג לקדם את התוכן שלך דרך רשתות המדיה החברתית שלך, מכיוון שזה ייעשה עבורך.

אמנם SNAP בהחלט לא משמש כתחליף למעורבות האישית שלך בפרופילי המדיה החברתית שלך (כמובן שאתה צריך תמיד להיות פעיל ומגיב) עושה מאפשרים לך להפוך את תהליך קידום התוכן לאוטומטי לחלוטין. אפשר לטעון שהדבר ייתן לך יותר זמן לקיים אינטראקציה עם אחרים ולקדם עוד יותר את פרופילי המדיה החברתית והבלוג שלך באמצעים אחרים שאינם אוטומטיים כל כך בקלות.

2. Digg Digg

לאחר שתמיין את הקידום של פוסטים דרך פרופילי המדיה החברתית שלך, הגיע הזמן לעבור לאפשר למבקרים לשתף את התוכן שלך בקלות באמצעות משלו פרופילי מדיה חברתית. למרות שיש מספר עצום של תוספים שיכולים לעשות זאת, אני תמיד מתייחס ל- Digg Digg כבחירה מספר אחת שלי.

תוסף זה נמצא בפיתוח במשך שנים ונרכש על ידי האנשים המשובחים בכתובת חוצץ שנה שעברה. המעורבות שלהם הייתה יתרון עצום לפיתוח המתמשך של התוסף והמשתמשים יכולים כעת ליהנות מתוסף שיתוף מדיה חברתית יציב ופונקציונאלי ביותר..

לדעתי התכונה הטובה ביותר של Digg היא סרגל המניות הצף. הנה דוגמה לכך בפעולה מהבלוג שלי:

צילום מסך של סרגל השיתופים הצף של Digg.

סרגל זה יעקוב אחר עקבות הגלילה של האורח כך שהאפשרות לשתף לעולם אינה נראית מחוץ לטווח הראייה. Digg Digg מאפשר לך שליטה מלאה על מיקום הסרגל וגם על אפשרויות השיתוף של המדיה החברתית שהצגת (רשימת הרשתות החברתיות הזמינות היא מקיפה ומביכה)..

אבל זה לא הכל – Digg Digg מאפשר גם לך להציב לחצני שיתוף בתחילת ובסוף הפוסטים אם זו המיקום המועדף עליך:

לחצני שיתוף Digg.

התוסף משתמש בטעינה עצלה מה שאומר שהוא לא יאט את הטעינה של אלמנט אחר באתר שלך. כשמדובר באלמנטים של מדיה חברתית עתירת משאבים זו אפשרות נהדרת. במילים פשוטות, Digg Digg עובד בצורה מושלמת ונראה גם פנטסטי.

3. סטטיסטיקות חברתיות WP

בשלב זה אתה אמור להיות מסודר למדי. תוכן מתפרסם לכל פרופילי המדיה החברתית שלך באופן אוטומטי והקלת מאוד על המבקרים לשתף את התוכן שלך עם העוקבים שלהם. בשלב זה השלב ההגיוני הבא הוא להצטייד בסוג הנתונים שיכולים לעזור לכם לנתח את הפופולריות של פוסטים בודדים מבחינת השיתופים החברתיים. בעזרת מידע מסוג זה תוכלו לעצב את אסטרטגיית התוכן העתידית שלכם על מנת לפרסם תוכן שימשוך יותר שיתופים.

התוסף הטוב ביותר שמצאתי למטרה זו הוא WP סטטיסטיקות חברתיות. זה יכול לספק לך סקירה של נתונים סטטיסטיים על שיתוף חברתי עבור כל הפוסטים בבלוג שלך. היתרונות בכך צריכים להיות ברורים – זה מאפשר לך לראות בדיוק כיצד ביצע כל אחד מהפוסטים שלך ברשתות חברתיות בודדות (ובסך הכל). מידע מסוג זה יכול לעזור לך להבין את סוג התוכן הפופולרי (או לא) באתר שלך.

הגדרת סטטיסטיקות חברתיות של WP היא דבר פשוט מאוד – לאחר שתתקין את התוסף תצטרך לעדכן את הסטטיסטיקות החברתיות עבור כל אחד מהפוסטים בבלוג שלך. לאחר סיום זה תוכל לראות נתונים סטטיסטיים על שיתוף חברתי עבור כל פוסט שפורסם.

WP סטטיסטיקות חברתיות

האפשרויות בתוך סטטיסטיקות חברתיות של WP הן פשוטות אך יעילות מאוד. בתור התחלה אתה יכול לסנן פוסט לפי קטגוריה כך שתוכל לראות אילו פוסטים הפופולריים ביותר עבור כל חלק באתר שלך. אתה יכול גם לעבור בין פוסטים לדפים אם אתה כולל לחצני שיתוף חברתיים בדפים. ניתן למיין כל טבלת תוצאות לפי רשת חברתית כך שתוכלו לראות אילו פוסטים היו הכי שותפים ברשת. ניתן גם למיין לפי המספר הכולל של השיתופים בכל הרשתות:

צילום מסך של WP סטטיסטיקות חברתיות.

אני בטוח שאתה יכול לראות בבירור את היתרונות של התוסף הזה. זה נותן לך סוג של תובנה שאחרת תצטרך לגלות עבודה ידנית מייגעת. יתרה מזאת, הייתי טוען שבגומחות הנכונות, סטטיסטיקות השיתוף החברתי הן הסמן הכי פופולרי לפופולריות. אדם שבוחר לשתף פיסת תוכן הוא פעולה הרבה יותר חזקה מאשר לחיצה על קישור בדף תוצאות של מנוע חיפוש, למשל.

ניתוח קפדני של סטטיסטיקות שהופקו על ידי סטטיסטיקות חברתיות של WP ופעולות עתידיות על בסיס ניתוח זה יכולות לעשות שינוי גדול בצמיחת הבלוג שלך..

שליטה במדיה החברתית נמצאת בידיך …

כמו שאמרתי בראש הפוסט הזה, שליטה במדיה החברתית היא קשה.

זה בעצם כרוך בהבנה כיצד קהל היעד שלך חושב ואיך הם יגיבו לתוכן שאתה מפרסם. אבל אתה יכול להקל הרבה יותר על התהליך על ידי אוטומציה של מה שניתן להפוך לאוטומטי בקלות ולהצטייד במידע המאפשר לך לקבל החלטות מושכלות לגבי אסטרטגיית התוכן העתידית שלך..

עם שלושת התוספים הוורדפרסיים של המדיה החברתית לעיל, תהיו בדרך להצלחה הרבה יותר גדולה עם מדיה חברתית. אם יש לך שאלות, הערות או הצעות לפלאגין אלטרנטיבי, אנא פנה בסעיף התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map