ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס בוידאו הזמינות בשנת 2018

ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס וידאו

ניתן לטעון שסרטון הווידאו הוא סוג התוכן הכי מרתק באינטרנט כיום, אך אם ברצונך ליצור אתר מצליח-מרכזי וידאו, הוא חייב להיות אינטואיטיבי ומרתק גם עבור המבקרים שלך..


למרבה המזל אתה משתמש בוורדפרס, ויש מספר עצום של נושאי וורדפרס הזמינים המקלים על יצירת וניהול אתר וידאו באיכות גבוהה. בין אם אתה מציג את הסרט העלילתי האחרון שלך, יוצר בלוג וידאו או השקת מיני יוטיוב משלך, ל- WordPress יש נושא זמין שיספק.

כשנזכרים לעיל לעיל, מאמר זה חושף עשרה מנושאי הווידיאו הטובים ביותר של וורדפרס הפרימיום הזמינים כיום, ללא סדר מסוים. בואו לקבל פיצוח!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. מג אמיתי

נושא מג אמיתי
True Mag הוא נושא גמיש מאוד של אתר וידיאו שניתן להשתמש בו לבלוג וידאו, תיק וידאו או מגזין וידאו. זה מגיע עם מספר פריסות של דף הבית ומחלפי וידיאו שונים, כך שתוכלו להציג את הסרטונים שלכם במספר דרכים.

True Mag כולל פונקציונליות וידיאו עוצמתית – כולל מודעות וידאו, הפעלה אוטומטית של וידאו והגשות וידאו מקדימות – המאפשרות לך ליצור אתר משלך בסגנון YouTube. אתה יכול לשלב עדכוני וידיאו מ- YouTube ולהציג סרטונים המארחים בעצמם בקלות.

True Mag מוכנה עבורך ליצור קהילת וידיאו מלאה, ומשתלבת עם תוספים פופולריים כולל BuddyPress, bbPress, WooCommerce וחברות מ- WPMU DEV.

2. VideoTube

ערכת הנושא של VideoTube
VideoTube הוא נושא גמיש וחזק נוסף שנועד לעזור לך ליצור אתר וידאו משלך. בין אם ברצונך להטביע סרטונים מ- YouTube, Vimeo, Dailymotion או Hulu, או לארח סרטונים משלך, VideoTube יכול להיות הפלטפורמה שלך.

הנושא המודרני והנקי הזה ניתן להתאמה אישית מלאה, עם ווידג’טים שונים לדף הבית המאפשרים לך להציג את הסרטונים שלך כרצונך. תכונות רבות עוצמה אחרות כוללות מערכת ‘כמו’ מובנית לפידבק, והגשות וידאו מקדימות. תמונות ממוזערות אוטומטיות של וידיאו עוזרות להקל על VideoTube להתחיל בעבודה עם שיתוף אוסף הווידאו שלך.

3. VideoTouch

נושא ה- VideoTouch
עדיין בתחום העיצוביות הגמישות של אתרי וידאו, VideoTouch הוא נושא יפהפה המיועד להציג את אוסף הווידיאו שלך. גלריות תמונות ממוזערות גדולות הופכות נושא זה לשמח לעיין בו.

VideoTouch מגיע עם טעינה של בונה פריסה רב עוצמה המאפשר לך להתאים אישית לחלוטין את התצוגה של הסרטונים שלך. אתה יכול להטביע סרטונים מכל ספק מרכזי, כמו גם להעלות קבצי וידאו MP4. המשתמשים שלך יכולים גם להגיש את קישורי הווידיאו או הקבצים שלהם דרך הקצה הקדמי, ובכך יקל עליך לגדל את המאגר שלך.

4. סה”כ

גיימר גיימר מאת טוטאל וורדפרס

גיימר וולוג הוא נושא וידיאו יפהפה שנוצר עם נושא ה- Total WordPress. נושא זה מעוצב עם סרטונים גדולים עם תכונות, נושא זה מושלם אם אתה רוצה להציג תיק וידאו, או אם אתה מנהל בלוג וידאו.

מגוון אפשרויות נושא, ווידג’טים הניתנים להתאמה אישית, בוני כותרות עליונות ותחתונות, אפשרויות תפריט מרובות וכמובן ה- Visual Composer העוצמתי מאפשרים לכם ליצור אתר שמתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם. הנושא הוא ידידותי לקידום אתרים ומגיב, ומאפשר לך ליצור אתר שקל למבקרים למצוא וגם להשתמש בו.

5. eVid

נושא eVid
eVid, שפותח על ידי חברינו ב- Theme Elegant, מיועד לבלוגרים בווידיאו. זה משתלב עם מארחי וידיאו גדולים (כולל YouTube, Vimeo, Veoh ו- MetaCafe), ויש לו ממשק וידאו מותאם אישית להצגת הסרטונים שלך..

אפשרויות נושא מלא מאפשרות לך להתאים אישית לחלוטין את האתר שלך בלי לגעת בשורת קוד. בונה הפריסה הגמיש עובד עם קודי קיצור, כך שתוכל ליצור כל פריסה שתדמיין.

הנושא הזה לא יפה כמו כמה אחרים שהסתכלנו עליו, אבל זה נושא איתן שיכול לעבוד טוב לבלוג וידאו פשוט..

6. VideoZoom

נושא VideoZoom
VideoZoom הוא נושא וידיאו רב עוצמה שנועד לעזור לך להציג קטעי וידאו מרחבי האינטרנט. מחוון של דף הבית הגמיש עמוס אפשרויות התצורה מאפשר לך להציג בקלות את התוכן הטוב ביותר באתר שלך.

אתה יכול להטביע סרטונים מכל ספקי הווידיאו הגדולים, או להעלות סרטונים משלך באחסון עצמי. אפשרויות נושא מתקדמות מאפשרות לך להתאים אישית את המראה והתחושה של האתר שלך בהתאם לצרכים שלך. VideoZoom מגיב גם למכשירים ניידים, ומבטיח כי הסרטונים שלך ייראו מדהימים בכל מכשיר.

7. סדרה

נושא הסדרה
הסדרה היא נושא נוסף של האנשים המשובחים ב- Press75. זה קצת שונה מאחיו, מכיוון שהוא מיועד להצגת סדרות אינטרנט.

הפריסה מאפשרת לצופים לצפות בקלות בפרקים של סדרת אינטרנט ולעיין בתוכניות זמינות. יתר על כן, תכנון רספונסיבי ואפשרויות מדיה חברתית משולבות מקלות על הצופים שלך לצפות ולשתף את הסרטונים שלך בכל מכשיר.

8. וידאו

נושא הווידיאו
וידאו הוא נושא אפליקציות של הכל באחד מ- Templatic, שנועד לעזור לך ליצור YouTube משלך. אתה יכול לפרסם ולשתף סרטונים מכל ספקי הווידיאו הגדולים, או להעלות סרטונים משלך באחסון עצמי. הנושא מאפשר למשתמשים שלך גם להגיש את קישורי הווידיאו שלהם לקבצים דרך הקצה הקדמי.

ערכת הנושא של הווידיאו ניתנת להתאמה אישית מלאה והיא כוללת מגוון רחב של ווידג’טים הניתנים להגדרה, כך שתוכל ליצור כל פריסה שתרצה להציג את הסרטונים שלך. דפי קטגוריה מותאמים אישית וסרטונים קשורים מאפשרים לך ליצור חוויית וידיאו שלמה למשתמשים שלך, בכדי לשמור עליהם בגלישה.

9. רכזת וידיאו

נושא רכזת הווידיאו
מ- RichWP מגיע Video Hub, נושא וידיאו מגיב המיועד להציג את ספריית הווידיאו ממש בעמוד הראשון. אתה יכול להציג את התוכן הטוב ביותר שלך באמצעות יישומונים מותאמים אישית, ולהפיק רווחים דרך יישומוני מודעות.

למרות שנועד להציג וידאו, Hub Video עובד עם כל פורמטי הפוסט של וורדפרס, כך שתוכל להשתמש בנושא זה לבלוג עשיר בתוכן. זה לא ניתן להתאמה אישית כמו חלק מהנושאים האחרים שבחנו בהם, אבל הוא בחירה איתנה לאתר וידאו פשוט..

10. כריכה רכה

נושא כריכה רכה-וידאו

אחרון ברשימה שלנו, מתוך Array מגיע כריכה רכה, נושא עוצמתי המאפשר לך להקים אתר סגנון חדשני פונקציונלי מלא עם סרטונים. אתה והמשתמשים שלך יכולים להטביע סרטונים מספקים גדולים, או להעלות סרטונים ישירות לאתר.

אתה יכול להתאים אישית את הצבעים, הטיפוגרפיה, להוסיף קרוסלת פוסטים בהשתתפות ועוד. אתה יכול גם לסווג קטעי וידאו בקלות (לצד כל גלריה, אודיו או מאמרים מסורתיים אחרים שאתה מפרסם) כדי ליצור רשימות נישה משלך..


אתר וידאו צריך להתבלט כדי למשוך ולהשיב את תשומת הלב של המבקרים. ככאלה, אתה זקוק לנושא של וורדפרס שיציג את הסרטונים שלך בצורה מושכת ואינטואיטיבית, ומעודד את המשתמשים שלך לא רק להציג את התוכן שלך, אלא להישאר באתר שלך. ו חזרו לעודיד בעתיד.

עשינו עבורך את עבודות הרגליים, וחיפשנו את הנושאים הרבים העומדים לרשותך כדי לזהות את קרם היבול של נושא הווידיאו. מהרשימה שלנו למעלה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את הנושא המושלם ליצירת אתר וידאו מצליח, אז בחר אחד והתחל עוד היום!

עכשיו זה נגמר לך – נשמח לדעת יותר על שאיפות אתר הווידיאו שלך, אז אנא שתף ​​את החוויות שלך ביצירת אתר וידאו בוורדפרס בקטע התגובות למטה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map