20 התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר ב- WordPress 2020

התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר של WordPress

אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט הוא דרך ללקוחות או ללקוחות להיות מסוגלים ליצור איתך קשר במהירות ובקלות. הדרך הנפוצה ביותר לעשות זאת היא באמצעות טופס יצירת קשר הממוקם בדף יצירת קשר ייעודי או ממוקם בסרגל צד או תחתונה גלוי מכל הדפים. פוסט זה יפרט כמה מהתוספים הטובים ביותר לטופס יצירת הקשר לבחירה. טופסי יצירת קשר מועילים מכיוון שהם:


  • אילץ את הלקוחות להזין נתונים: אתה יכול להגיד למשתמש בדיוק איזה מידע אתה מחפש (כגון מספר הטלפון, הכתובת וכו ‘).
  • יכול לעזור לפעולות עסקיות: אם כלול בטופס יצירת הקשר שלך תפריט נפתח, ניתן לשלוח את השאילתה בקלות למחלקה המתאימה ביותר להתמודד איתה..
  • שפר את האסתטיקה: טופס יצירת קשר פשוט נראה מקצועי ומרתק יותר מאשר האלטרנטיבה.

בסך הכל, טפסי יצירת קשר יכולים לסייע בחיזוק המקצועיות שהצגת בתקווה בכל שאר אתר האינטרנט שלך. כמו כן, קל מאוד להגדיר אותם כמו הוספת כתובת הדוא”ל שלך!

אך לא כל טופסי הקשר דומים זה לזה, ולכן דרושה דרך קלה ליצור ולהתאים אותם אישית. למרבה המזל, תוספי וורדפרס מקלים על יצירת טפסי יצירת קשר, מקם אותם באתר שלך ואוסף מידע שהתקבל מלקוחות שממלאים אותם..

מאמר זה יבחן כמה מהתוספים הטובים ביותר לטופס יצירת הקשר של וורדפרס הזמינים. ריכזנו סיכום מהיר של כל טופס יצירת קשר שיכול לעשות ומה שגורם לו להתבלט. תהנה!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. טפסים של Gator (חינם)

Gator מגדיר תוסף וורדפרס בחינם

צור טפסי קשר משלך באמצעות טפסים Gator. התוסף כולל אפשרויות קלות כך שתוכלו להיות מוכנים לטופס שלכם עד לחמישה קליקים. רוצים משהו קצת יותר מותאם אישית? השתמש בבונה הטפסים כדי ליצור בדיוק את מה שאתה רוצה.

Gator Forms כולל אפשרויות לשדות ללא הגבלה (טקסט, שם, אימייל, טקסטים כוללים הכל בגירסה החינמית), סידור מחדש של שדות & גרור, טיפים לכלים, כללי אימות, ערכות נושא מוכנות, אנימציות מובנות וסטיילינג חזותי. כל הטפסים מגיבים, משולבים עם הגנה מתקדמת מפני דואר זבל וכוללים אפשרויות מעקב (כדי לראות אילו כתובות URL מייצרות טפסים והמרות).

לקבלת אפשרויות נוספות, שקול Gator Forms Pro המציע טונות רבות יותר של תכונות בנייה. זה כולל שדות טפסים נוספים (טלפון, רשימת בחר, תיבת סימון, לחצני אפשרויות, בחר לוח שנה / תאריך ועוד), תוויות שדה מוטבעות, העלאת אפשרויות קבצים, איש קשר לקישור תפריט, מערכת כרטיסים ועוד.

2. HappyForms (חינם)

תוסף וורדפרס בחינם

HappyForms הוא תוסף בונה צורות חזק וחופשי עבור וורדפרס. התוסף משתמש בממשק ההתאמה האישית המוכר, קל לכל אחד לבנות איש קשר, פגישה, משוב או טופס אחר בהתאמה אישית מבלי שיצטרך להבין HTML..

פשוט התקן את התוסף, תן לטופס שלך שם, בחר את האלמנטים שאתה רוצה בטופס שלך (כגון קישורים, טקסט קצר וארוך, כתובת דוא”ל, מספר טלפון, לחצני אפשרויות, תיבות סימון, כתובות אתר ועוד), הוסף טקסט למחזיק מקום, קבע את הרוחב ואפילו הפוך שדות נדרשים. וודא שלא תשכח לכלול את הדוא”ל שלך (לתשובות) והשתמש באפשרויות עיצוב הטופס לצבעים וגופנים מותאמים אישית. כשתסיים, פשוט שמור את הטופס שלך והוסף באמצעות הכניסה לטופס המובנה בעת יצירת הפוסטים שלך, או באמצעות הווידג’ט המותאם אישית להוסיף את הטפסים שלך לסרגל הצדדי. זו אחת הדרכים המהירות להוסיף טפסים לאתר וורדפרס כלשהו.

3. FluentForms

FluentForm - תוסף לבניית טפסים גרור ושחרור הטוב ביותר עבור WordPress

אם חיפשת אחר קל לשימוש, גרור ושחרר, בונה טפסים תואם GDPR, FluentForm הוא מושלם בשבילך! תוסף טופס יצירת קשר עוצמתי זה כולל תכונות לוגיקה מותנית, תבניות שניתנות לשימוש חוזר, recaptcha של גוגל, הגשות טופס Ajax, הודעת אישור (או הפניה מחדש) ואפילו מגבלות זמן. FluentForm מציעה גם שילובים למספר שירותים, כולל רשימות עלוני MailChimp והתראות על Slack.

וכל התכונות הללו הן רק בגירסה החינמית! לשילובי Zapier, iContact, Monitor Campaign, ActiveCampaign ו- CRM תנאים נוספים, כמו גם כתובות דוא”ל מותאמות אישית פרמיום, ווים לפעולה, צעדים טפסים, קודי קיצור קלים לשימוש ועוד שדרוג לפרו.

4. ARForms

ARForms

מידע והורדה צפה בהדגמה

ARForms הוא בונה צורות נוסף מלא בתכונות. תוסף פרימיום זה מציע עורך חי קל לשימוש, כך שתוכל לראות את הטופס שלך בזמן שאתה בונה אותו. ועם למעלה מ- 25 רכיבי טופס לבחירה זה מועיל להפליא לראות את מה שאתה עושה! תכונות טופס אחרות כוללות סגנונות טופס, תבניות טפסים, טיפים לכלים, עמודות הניתנות לשינוי, הטבעות מדיה, היגיון מותנה, לוגיקה במתמטיקה ועוד. בנוסף יש ניתוח מובנה כדי לראות את הביצועים של הטפסים שלך. צפה בכל האפשרויות החזקות של התוספים בסקירת ARForms שלנו.

5. טופס יצירת קשר 7 (חינם)

טופס יצירת קשר 7

טופס יצירת קשר 7 הוא אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לטופס יצירת קשר הזמינים בגלל הפשטות שלו.

טופס ברירת המחדל הוא די והותר עבור מרבית האנשים, אך ניתן ליצור ולנהל טפסים נוספים גם כן. ניתן להתאים בקלות כל טופס והודעות אימייל באמצעות סימון פשוט. תכונות כמו הגשת Ajax, CAPTCHA וסינון דואר זבל עוזרות להפוך את התוסף הזה לחזק מאוד. יש גם המון תוספים כדי להוסיף פונקציונליות רבה יותר.

בנוסף, אם אתה זקוק לעזרה כיצד להתחיל עם טופס יצירת קשר 7, בדוק את המדריך שלנו. אנו עוברים בכל שלב כדי שתוכלו לבנות את הטפסים שלכם במהירות.

6. טפסים של Jetpack (חינם)

תוסף JetPack

Jetpack אינו תוסף טופס יצירת קשר עצמאי, אלא במקום זאת אוסף תוספים מ- Automattic המספקים פונקציונליות WordPress.com לאתרי WordPress המארחים בעצמם. משתמשים בו לרבים מהתכונות שהוא כולל, וטופסי הקשר משתלבים היטב עם תוספים אחרים כמו Akismet.

בעזרת הפונקציונליות של טופס יצירת קשר של Jetpack, אתה יכול להוסיף טופס לכל פוסט או עמוד מעורך הפוסט ולהתאים אותו אישית באמצעות בונה הטפסים המובנה..

7. WPForms Form Builder Lite (חינם)

תוסף וורדפרס של WPForms

מידע והורדהצפו בהדגמה

WPForms הוא בונה צורות גרור ושחרור חזק של WordPress. תוסף זה מקל על יצירת טפסים. פשוט בחר את קטעי הטופס שברצונך לכלול, ואז גרור ושחרר אותם למקומם. בנוסף ישנן תבניות שנבנו מראש בהן תוכלו להשתמש כדי להתחיל. אמנם יש טונות של אפשרויות מובנות (שדות טקסט, לחצני רדיו, העלאת קבצים וכו ‘), אתה תמיד יכול להוסיף תכונות נוספות לטפסים שלך עם HTML או CSS מותאם אישית. למידע נוסף על WPForms באתר האינטרנט שלהם.

8. טפסי כוח משיכה

תוסף טפסים לכבידה

מידע והורדה צפה בהדגמה

Gravity Forms הוא בונה צורות פרימיום פופולרי מאוד המאפשר פונקציונליות טופס מתקדמת.

החל מ 59 $, הוא מספק בונה טופס גרירה ושחרור, טפסים מרובים עמודים והיגיון מותנה, בין שאר התכונות. רמות רישיון גבוהות יותר כוללות תוספות לשילוב שיווק באמצעות דואר אלקטרוני, תשלומים ואוטומציה.

טפסי הכבידה עוברים את הטפסים הפשוטים לפונקציונליות הדומה ליישום. זה די מתוק.

9. טפסים של Ninja (Free ו- Pro)

תוסף נינגס טפסים

מידע והורדה צפה בהדגמה

Ninja Forms הוא תוסף לבניית טפסים ושירותים גמיש עבור וורדפרס. אין מגבלות על מספר השדות, הדוא”ל, הפעולות או ההגשות. צור טפסי קשר בהתאמה אישית ועוד כמו מקצוען! באפשרותך גם לשמור שדות וההגדרות שלהם לשימוש חוזר בצורות אחרות, ולייבא ולייצא הן טפסים ושדות. קיימות ארבע אפשרויות נגד דואר זבל כדי להגן עליך מפני הגשות מציקות.

תכונה נהדרת של Ninja Forms היא, ובכן, כל התכונות הנהדרות. התוסף נבנה בעיצוב נקי ומינימלי כך שהטפסים שלכם נראים נהדר עם כל נושא וורדפרס. או שתוכל לצבוט את הסגנון באמצעות CSS מותאם אישית. טפסים של Ninja כולל גם המון שדות בהתאמה אישית, שדות הניתנים לשימוש חוזר, AJAX אופציונלי, תמיכה נגד דואר זבל ועוד.

מפתחים אוהבים טפסים של Ninja. התוסף טוען רק JavaScript בדפים שבהם הוא זקוק, ושומר על טופס Ninja מהיר וקל משקל כך שהוא לא מאט את האתר שלך. ומנקודת מבט של מפתח, קל לבצע התאמה אישית ולהרחבה של Ninja Forms. ניתן להשתמש בפונקציות, ווים ומסננים כדי להוסיף אפשרויות נוספות אם אתה זקוק להן.

אז מה אם אתה זקוק לשילוב עלון? או ליצור אבטחה? או ניתוח משתמשים? קבל תוסף. יש טונות של תוספות פרימיום לטפסים של Ninja כולל MailChimp, FreshBooks, Pushover, Stripe, Capsule CRM וכו ‘..

10. טפסים אדירים (חינם ופרו)

טפסים אדירים - בונה טפסים לוורדפרס

מידע והורדהצפו בהדגמה

צור והתאמה אישית של טפסים של וורדפרס בצורה מהירה ופשוטה באמצעות ממשק הגרירה ושחרור הפשטות של Formidable Forms (ומעצב טופס חזותי בגירסה 2.0). הגנה מפני דואר זבל מובנה ו- HTML ו- CSS מותאמים אישית הופכים את בונה הטפסים לאופציה רבת עוצמה.

גרסת ה- Pro (החל מ- $ 49) מוסיפה עוד סוגי שדות ותכונות מקצועיות כמו חישובי שדה, לוגיקה מותנית ותצוגת נתונים באמצעות תרשימים. תלונות ישנות יותר על היעדר פונקציונליות נפתרו בעזרת העדכונים האחרונים שלהן, כך שתוכלו להרגיש בנוח אפילו עם הגרסה החינמית.

11. בונה צורה חזותית (חינם)

בונה צורה חזותית

בונה צורות חזותיות מקל מאוד על יצירת טפסי קשר מלאים בתפקוד תוך דקות ללא קוד. ניתן להוסיף שדות בלחיצה אחת, ובונה הגרירה והשחרור מאפשר הזמנה מחדש מהירה. רשומות טפסים מאוחסנות אוטומטית וניתן לייצא אותם לקובץ CSV. בהתאמה אישית של CSS ואפשרויות פריסה מרובות אתה יכול להתאים אישית את הטפסים כך שיתאימו לאתר שלך. גרסת מקצוען זמינה לתוספת פונקציונליות כמו העלאת קבצים מרובים ומעצב דוא”ל, אך עבור מרבית המשתמשים בחינם עובד מצוין.

12. WeForms (חינם)

weForms תוסף טופס יצירת קשר עבור וורדפרס

בפשטות נאמר: weForms הוא יותר מתוסף טופס יצירת קשר פשוט. זה ובונה טפסים קל ומהיר איתו אתה יכול ליצור כל סוג של טופס שאתה רוצה – מקצועי ומותאם אישית.

weForms בנוי עם המשתמש הממוצע בחשבון, ולכן זה דבר שאינו מזיע עבור אף אחד ללא ידע בקידוד או ניסיון טכני. העיצוב המינימליסטי מגיע עם ממשק אינטואיטיבי ההופך את weForms לידידותי למשתמש ביותר. כמו כן, תכונת התצוגה המקדימה החיה משפרת את פונקציית הגרירה והשחרור המובנית שלה בצורה אדירה. איך הטופס שלך ייראה לאחר שתפרסם אותו – תוכל לבדוק אותו בזמן אמת!

בעזרת תבניות מוכנות של weForms המותקנות מראש ועיצוב טפסים ספציפיים אתה יכול להתחיל בעבודה עם כמה לחיצות בלבד. אך אל תשכח את הגמישות שהיא מציעה. השתמש בקוד CSS כדי להתאים אישית את עיצוב הטפסים בצורה חלקה. החופש ליצור טפסים סטנדרטיים בתעשייה עבור אתרי האינטרנט והעסק שלך הוא שלך.

זה נראה נהדר בכל נושא של וורדפרס. הדובדבן בעוגה: weForms מובנה עם תוסף הגשת הודעה פרונטנד עבור WordPress, WP User Frontend. אז עם weForms אתה מקבל חבילה שלמה לכל צרכי החזית שלך!

שמור את ההגשות שלך אורגניות ונקיות מפורקי דואר זבל באמצעות התכונה reCaptcha. התאם בצורה חכמה ויעילה להתנהגות המשתמש שלך באמצעות תכונת ההיגיון המותנה של weForms. או השתמש בתכונה המרובת שלבים כדי ליצור טפסים ארוכים מפולחים שקל למשתמשים לעקוב אחריהם. ישנם יותר מ- 23 סוגי שדות לבחירה!

13. QuForm

לוגו התוסף QuForm

מידע והורדה צפה בהדגמה

Quform הוא תוסף לבניית טפסים מובחרים (29 $) המאפשר לך ליצור טפסים פשוטים ומורכבים באמצעות הכלי לבחירה בלחיצה אחת ופונקציונליות גרירה ושחרור..

יש לו מערכת נושאים ייחודית לטופס, כך שתוכלו להשתמש בעיצובים הכלולים, לבנות בעצמכם או לייבא עיצובים אחרים של ערכות נושא. יחד עם המספר הגדול של אפשרויות הפריסה, אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את המראה והתחושה של הטפסים שלך.

14. טופס קרפט טפסים (חינם)

FormCraft - בונה טפסים לוורדפרס

מידע והורדהצפו בהדגמה

Builder Form Craft Builder הוא בונה טפסות גרירה ושחרור ליצירה והטמעה של טפסים ומעקב אחר הגשות.

בונה הטפסים WYSIWYG הוא מהיר, קל משקל ומייצר צורות מגיבות מסוגנן. ניתן לייצא ולייבא תבניות טפסים המאפשרות לך לשתף את הטפסים המותאמים אישית שלך. גרסת הפרימיום (הבאה הבאה) מוסיפה פונקציונליות רבה עוד יותר .

15. Form Craft Builder Pro

טופס Craft Builder Pro

מידע והורדה צפה בהדגמה

FormCraft הוא תוסף וורדפרס לבניית טפסים קל לשימוש, המאפשר ליצור יצירת טפסים מותאמים אישית ללא צורך להקליד קטע קוד יחיד. תוסף זה מושלם ליצירת טפסי קשר, טפסי תמיכה, טופסי ביקורת לקוחות, חידונים, חלונות קופצים וכל דבר אחר שתוכלו לחלום עליו.

טפסים הם דרך נהדרת לאסוף מידע ונתונים מהקוראים או הלקוחות שלך, אך יצירת נושא מאפס יכולה להיות קשה. אל תפחד – FormCraft מקל מאוד על יצירת טפסים מותאמים אישית תוך דקות. התוסף הוורדפרס המדהים הזה כולל בונה טופס ושחרור פשוט של טפסים עם למעלה מ- 20 שדות להוסיף דירוגים, סליידרים, בוחרי זמן, שדות נסתרים, העלאת קבצים ועוד.

תכונה נהדרת נוספת של FormCraft היא לוח המחוונים המובנה לדיווחים. אתה יכול לראות כמה צפיות אסף הטפסים שלך, כמה הגשות התקבלו ושיעור ההמרות הכללי שלך. בנוסף אתה יכול להציג את הנתונים הסטטיסטיים שלך על בסיס טופס, או עבור כל הטפסים שלך בסך הכל. זוהי דרך נהדרת לראות אילו טפסים ממירים!

תכונות מדהימות אחרות כוללות היגיון מותנה, מנהל הגשות לוח מחוונים, תוספות לרשימת אימיילים (MailChimp, קמפיין צג, AWeber ו- GetResponse), מיקום 3 טפסים (קופץ, Fly-in ודביק) והמון אפשרויות סטיילינג ליצירת טופס מקסים התואם לאתר שלך. עיין בתכונות נוספות של תוסף FormCraft למטה!

16. טופס יצירת קשר בסיסי פשוט (חינם)

טופס יצירת קשר בסיסי פשוט

טופס יצירת קשר בסיסי פשוט הוא תוסף טופס יצירת קשר ללא סלסולים שקל להתקין ולהתאים אישית.

למרות הצגתו המינימלית, הוא גמיש מאוד. אתה יכול להשתמש בקודי קיצור או בתגיות תבנית כדי להציג את הטופס בכל מקום. יש לו הגנה מובנית מפני דואר זבל דרך CAPTCHA וחומת אש, התראות בדוא”ל בטקסט רגיל וניתן להתאמה אישית מלאה מדף ההגדרות שלה או באמצעות CSS מותאם אישית..

17. CaptainForm (חינם)

בונה טפסים של CaptainForm

אם אתם מחפשים בונה טפסים מהיר ונוח לשימוש, CaptainForm מגיע עם ממשק גרירה ושחרור ידידותי שיעזור לכם ליצור טפסים מעולים תוך דקות ספורות..

ניתן לבנות כל סוג של טפסים באמצעות CaptainForm, כגון: טפסי הזמנה, טופסי הרשמה, טפסי בקשה, טפסי פגישה, טופסי פגישה, טופסי קשר, טפסי תשלום, בקשות להצעת מחיר, טופסי תמיכה, מנויי עלון, סקרים, חידונים, הגשת משתמשים פוסטים ורבים אחרים.

התוסף משולב במעבדי תשלום ויישומים רבים: Mailchimp, קמפיין פעיל, FreshBooks, משתמשי וורדפרס, פוסטים ב- WordPress, Marketo, Zoho, Webhooks, Exact Target, Google Drive וכו ‘. מבחינת מעבדי תשלום, תמצאו PayPal, PayPal Pro, PAyPal Payflow, Stripe, Authorize.net, Sisow, SagePay ועוד.

בנוגע לתכונות, CaptainForm מציעה מגוון גדול של פונקציונליות: קבל התראות דוא”ל בכל פעם שנשלח טופס, שלח עותק של הטופס השלים או מענה מותאם אישית למשתמשים, ייצא נתונים ל- EXCEL, CSV או PDF, לאפשר למשתמשים לשמור את התקדמותם לזמן מאוחר יותר, קבל התראות SMS, צור דוחות, פרסם טפסים כקופצים, בתוך ווידג’טים, דפים, פוסטים או כשיחות פונקציות. תקבל גם תמיכת לקוחות מעולה בכל תוכנית שירות.

18. טפסים מתקדמים

טפסים מתקדמים ACF

טפסים מתקדמים הוא בונה טפסים רב עוצמה המנצל את הגמישות של שדות מותאמים אישית מתקדמים. זה נותן לך גישה למכלול סוגי השדות המסופקים על ידי ACF, כגון משחזרים, בוחרי תאריכים וגלריות, כמו גם כאלה המסופקים על ידי תוספים של צד שלישי. בסיס יציב זה הופך את הטפסים המתקדמים לבונה הטפסים המושלם בין אם אתה יוצר טופס יצירת קשר פשוט או חווית עריכה מותאמת אישית של משתמשים. כמות הסטיילינג המינימלית המסופקת מקלה על שילוב הטפסים שלך עם כל נושא שהוא.

התוסף מגיע עם ממשק פשוט להגדרת דוא”ל שנשלח למנהלים שלך או לכתובות המסופקים באמצעות הטופס. יש לו גם את האפשרות האופציונלית לשמור באופן אוטומטי הגשות טפסים בערך. לאחר מכן תוכל לחזור ולגשת אליהם דרך וורדפרס. על גבי טפסים אלה ניתן בקלות להגביל לתזמון ספציפי, רק למשתמשים מחוברים או לאפשר רק הגשה מסוימת של הגשות.

טפסים מתקדמים נבנו תוך התחשבות במפתחים ומספקים מגוון רחב של פונקציות ווים כדי ליצור יצירת טפסים מותאמים אישית לרוח. עם מעט קוד קטן אתה יכול ליצור טפסים שיוצרים פוסטים, עריכת פרופילי משתמשים, רישום אנשים לאירועים או כל דבר שצריך לעשות טופס חזיתי. התיעוד הנרחב מתעדכן כל העת ככל שהתוסף גדל ומכיל שני מדריכים למקרים נפוצים כמו גם הפניות לפונקציות, פעולות ומסננים.

19. BuddyForms

BuddyForms WordPress ו- BuyPress Form Builder

BuddyForms הוא תוסף לבניית טפסים עבור WordPress ו- BuddyPress. זה אוטומציה ותמיכה בכל התהליך של יצירת תוכן בתוך קהילה, רשת או משתמשים. לאחר התקנת התוסף הוא חוסך לך המון זמן של פיתוח לקוחות ומעניק שליטה מלאה על תוכן שהוגש על ידי המשתמש.

מטרת BuddyForms היא לספק התקנה קלה וממשק ידידותי למשתמש המאפשר לכל אחד לבנות טפסים ליצירת קשר וטכנולוגיות מתקדמות תוך דקות ספורות. כל זאת ללא צורך בידע קידוד. זה גם מאפשר לכל אחד לקיים אינטראקציה, לעסוק ולכתוב תוכן לאתר ישירות מהממשק, ללא צורך ללמוד WordPress או BuddyPress.

BuddyForms כולל גם יכולת תור לניהול שמתנהלת את הפוסט המקורי בזמן עריכה ממתינה לביקורות על ידי מנהל מערכת. זה מאפשר למנהלי מערכת לייצר זרימת עבודה נהדרת ולהיות בשליטה מלאה על התוכן שהוגש ופורסם באתר שלהם.

עם התוספות שבאים BuddyForms ניתן להרחבה עם תוספים אחרים כמו WooCommerce, BuddyPress, ACF, Ultimate Member, ורבים נוספים!

20. בונה eForm

eForm - בונה צורות וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

בונה eForm הוא תוסף וורדפרס מובחר שבטוח להפוך את הטפסים והשאלונים לאתר שלך להרבה יותר קלים..

בניית טפסים עלולה להיות מייגעת, במיוחד אם אתה חדש לתוסף בו אתה משתמש. עם בניית צורות התוספים של eForm Builder WordPress לא יכול היה להיות קל יותר בזכות הכלי המובנה בביצוע טפסות ושחרור. פשוט בחר את האלמנטים והמכלים שברצונך להוסיף לטופס שלך ושחרר אותם למקומם. אין צורך במיומנויות קידוד. eForm Builder כולל גם 25 נושאים שונים. אז אתה רק צריך לבחור את עור הצבע המתאים ביותר לאתר שלך (אבל אתה תמיד יכול לצבוט אותו עם קצת CSS).

תכונה נהדרת נוספת היא אפשרויות הדיווח המובנות. משתמשים משלימים את הטפסים, הסקרים והחידונים שלך, באפשרותך להפיק דוחות מפורטים ישירות מפאנל הניהול של WordPress. ראה את תוצאות השאלון שלך באמצעות אפשרויות לתרשימי עוגה, טבלאות עמודות, תרשימי עמודות או נתונים טבלאים. בנוסף עם eForm Builder ישנה גם אפשרות לקבל דוא”ל עם הגשת טפסים חדשים, כך שתוכל להישאר מעודכן בתוצאות שלך.

תכונות אחרות של תוספים כוללות ניהול משתמשים, תמיכה במדיה עשירה (כך שתוכל להוסיף תמונות, מצגות שקופיות ועוד לטפסים שלך), מכולות מתקפלות, תמיכה בהגיון מותנה, עיצוב מוכן לחלוטין לרשתית, הפניות מחדש בהתאמה אישית וכל השאר המופיע בהמשך. eForm Builder הוא בונה טפסים מעולה, שצריך לקחת בחשבון עבור אתר האינטרנט או הפרויקט הבא בוורדפרס.

סיום התוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר עבור וורדפרס

טופס יצירת קשר קל לשימוש יכול לעזור לך להתחבר למבקרים באתר שלך. אבל אתה צריך להיות מסוגל לנהל בקלות את הטופס ואת ההגשות שלו.

ברשימה שלמעלה חלקנו מגוון רחב של תוספים לטפסים ליצירת קשר המתאימים לתרחישים שונים. אתה אמור להיות מסוגל למצוא תוסף טופס יצירת קשר העונה על הצרכים שלך, כך שאם אין לך כזה, הוסף טופס באתר שלך עוד היום כדי להתחיל לשמוע מהמבקרים שלך!

האם אתה משתמש באחד מהתוספים הטפסים ליצירת קשר באתר שלך? נשמח לשמוע את החוויות שלך עם התוספים של טופס יצירת הקשר לעיל, אז שתף בתגובות למטה! אנו יודעים שיש עוד הרבה תוספים שלא כיסינו מדי, לכן הקפד ליידע אותנו על כל מה שאתה חושב שאולי פספסנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me