20 תוספי וורדפרס אדמיניסטרטיב נהדרים

אתה ואני סקרנו בלא מעט תוספים וורדפרס שימושיים בימים האחרונים. כלומר, הרפתקת התוספים המתמשכת של וורדפרס שלנו כבר חשפה את הבחירות שלנו למדיה החברתית, BuddyPress, חברות ועוד.


זה מעל 100 תוספים! אך מעולם לא בדקנו את תוספי הניהול של וורדפרס. לאף אחד לא אכפת מהכוכב? אתם מבינים, לרוב התוספים של וורדפרס שסקרנו בפוסטים המקושרים לעיל קשורים כל כך לחזית. עם זאת, התוספים שנבדוק היום יעזרו לכם לקחת פיקוד על חובות הניהול שלכם ב- WordPress בין היתר.

האם אתה מפתח WordPress? המשך לעקוב. האם אתה מנהל בלוג של וורדפרס? הישאר מעודכן גם כן. מצפה להתאים אישית את אזור הניהול של WordPress שלך? כיסינו מדי too בדוק את הרשימה שלנו עם כמה מהפלאגינים הניהוליים הטובים ביותר לניהול וורדפרס (פשוט לחץ על התמונות כדי להוריד את התוספים). תיהנו מקריאה ושתפו את הערותיכם האהובות בסוף!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

עורך תפריט מנהל מערכת תוסף וורדפרס

עורך תפריט מנהל מערכת תוסף וורדפרס

רוצה להתאים אישית את פריטי תפריט הניהול שלך? רוצה להוסיף פריטי תפריט מותאמים אישית לתפריטי הניהול שלך? עורך תפריט מנהל נותן לך את כל הכוח הדרוש לך לבניית תפריט מנהל אחד מסוגו. אתה יודע, משהו שתאהב. יש כל כך הרבה מה שאתה יכול לעשות עם התוסף הזה. לדוגמה, באפשרותך לערוך כותרות תפריט, לשנות סמלי תפריט ולהגדיר זכויות גישה, לגרור ולשחרר פריטים בקלות, ליצור בקלות תפריטים משנה, להסתיר תפריט שלם (או פריטי תפריט בודדים) וליצור פריטי תפריט מותאמים אישית המצביעים על קישורים חיצוניים.

אתה יכול אפילו לשחזר את כל תפריטי ברירת המחדל שלך בלחיצת כפתור על הסיכוי שתבלגן משהו. לסיכום, התוסף משולב בקלות בהתקנה ושימוש. מה עוד? אתה יכול לבחור בין הגרסה החינמית לגירסת המקצוענים. ברור שהאחרון מגיע עם תכונות נוספות.

עמודים לניהול קוד Codp תוסף וורדפרס

עורך עמודות תוסף וורדפרס

אם התכוונת לשנות את מסכי הניהול שלך ב- WordPress, עמודות הניהול של Codepress הן התוסף אליו חיכית. המאמץ המשולב של קוד קוד, טוביאס שוטר, דייוויד מוסטרד וג’ספר ואן אנגלן, עמודות הניהול מגיעות עם מעל תשעים (90) עמודות בהתאמה אישית, כמו גם היכולת לשפר את לוח הניהול של לקוחותיך בקלות, אפשרויות לטורים ניתנים למיון וניתנים לעריכה כדי להקל על העבודה שלך, יכולת לייבא וייצוא פונקציונליות, שילוב קל עם תוספים אחרים, שדות מותאמים אישית לכל הצרכים המותאמים אישית שלך (ראו שמטופלים עליך היטב) ותיעוד מלא. הוסף חיים (וכל כך הרבה כלי עזר) לאזור הניהול שלך באמצעות עמודות ניהול קוד.

WP – אופטימיזציה של תוסף וורדפרס

WP ייעל את תוסף WordPress

האם אתר הוורדפרס שלך איטי מהרגיל? נחשו מה, מסד הנתונים יכול להיות הבעיה. כך או אחרת, זבל תמיד מוצא את דרכו למסד הנתונים של וורדפרס. זה יכול להוביל לאתר איטי ולגרום לכמה טעויות וורדפרס. מה לעשות? עליכם לבצע אופטימיזציה של מסד הנתונים של וורדפרס מעת לעת. יחד עם זאת, אופטימיזציה של מסד הנתונים יכולה להיות משימה בעלייה אם אינך יודע מה הדבר הראשון אודות PhpMyAdmin.

הזן WP-Optimize והיום (לצד בסיס הנתונים שלך) נשמר. לתוסף המיוחד הזה יש יותר ממיליון הורדות (1) מיליון, דירוג מרשים של 4.6 / 5.0 ויסייע לכם לבצע אופטימיזציה של מסד הנתונים של וורדפרס באופן אוטומטי. WP-Optimize תפטור את בסיס הנתונים שלך מתיקוני הודעה מעופשים, תגובות זבל ופסולת זבל, trackbacks ו- pingbacks רק אם נזכיר כמה. אתה יכול לראות תכונות נוספות בדף התוסף ב- WordPress.org.

תוסף וורדפרס להפניה מחדש של דף מהיר / פוסט

תוסף וורדפרס להפניה מחדש של דף מהיר / פוסט

עם דירוג נהדר של הורדות 4.7 / 5.0 ומעלה של 550K, תוסף הפניה מחדש של דף מהיר / פוסט מוסיף קלות להפניה מחדש. האם אתה מחפש להפנות משתמשים לדפים אחרים בקלות? התכונות הבאות יחשפו מדוע הפניה מחדש של דף מהיר / פוסט היא תוסף ההפניה הדרוש לך. תכונות במבט אחד כוללות אפשרויות גלובליות להתאמה אישית של קישורי ניתוב מחדש בכמויות גדולות, תאימות גרסת וורדפרס נוכחית, שילוב סוגי פוסטים מותאמים אישית (ותוספים אחרים), אפשרות להפנות משתמשים לחלון חדש או אותו חלון, יכולת להוסיף תכונה rel = “nofollow” לקישורים, הפניית דפי שגיאה 404 ועוד. קח את ההפניה לשלב הבא באמצעות תוסף מהיר להפניה מחדש של דף / פוסט.

תוסף וורדפרס מנהל

תוסף וורדפרס מנהל

האם אינך יכול (או לא) לנהל את מסדי הנתונים MySQL באופן ידני? התוסף Adminer נותן את כל הכוח הדרוש לך לניהול בסיסי הנתונים של WordPress מאזור הניהול המוכר יותר של WordPress. כמה מגניב זה?

אתה יכול לעשות הכל, בין טבלאות גלישה ועד הפעלת שאילתות SQL וביצוע אופטימיזציה של מסדי נתונים בין פונקציות אחרות. זה ממש בסיסי, ותהנה אם תרצה להכנס למכשירי ה- DB שלך. Adminer תואם את WordPress 3.9.1 ו- WordPress Multisite, לכן, אני מנחש שאתה מכוסה היטב. יש לו יותר מ 100K הורדות ודירוג בהיר של 4.8 / 5.0.

באגים באובייקטים תוסף WordPress

ניפוי באגים מציג תוסף וורדפרס

שלום מפתח WordPress! מחפש לנתח טעויות ולהבין טוב יותר כיצד להתפתח באמצעות וורדפרס? אם אמרת כן, Debug Objects הוא בדיוק מה שאתה צריך. התוסף הקל להתקנה ושימוש קל, המציע דירוג 4.9 / 5.0, מספק מידע רב כגון שימוש בזיכרון, מערכת הפעלה, גרסת וורדפרס, זמן טעינת עמוד, מידע על שאילתות, מידע על מטמון, מידע על cron, הגדרות FTP ו- SSH, הגדרות עוגיות, קודי קיצור ועוד ועוד. Debug Objects, שפותח על ידי פרנק ו- Inpsyde GmbH, הוא תוסף נהדר עבור כל מפתח WordPress שם בחוץ.

WP סופר עריכת תוסף WordPress

WP סופר עריכת תוסף WordPress

האם אתה תמיד משתוקק לעוד פונקציונליות מהעורך הוויזואלי שלך wysiwyg? האם אתה תמיד מאחל שתכונות מסוימות היו זמינות? האם זה לא היה מוסיף כיף להרפתקת הבלוגים שלך? נמאס לכם לחכות לפלאגין שיעניק משאלה זו? ובכן, ההמתנה הסתיימה! WP Super Edit מוסיף תוספים וכפתורים של TinyMCE בהתאמה אישית לעורך הוויזואלי שלך, ומעניקים לך יותר פונקציונליות כדי להחיות את התוכן שלך. התכונות העיקריות של תוסף זה כוללות ממשק משתמש גרור ושחרר ידידותי למשתמש, גישה לאפשרויות וורדפרס מובנות, תוספים וכפתורים נוספים של TinyMCE, אפשרויות התקנה וקונפיגורציה קלים. ל- WP Super Edit יש דירוג של 4.0 / 5.0 ומעל הורדות של 250K.

המלצות מאת תוסף Aihrus WordPress

המלצות מאת תוסף וורדפרס של Aihus

הוספת המלצות לאתר שלך היא דרך נהדרת לבנות אמון לקוחות סביב המותג המקוון שלך. המלצות מאת Aihrus הוא תוסף נהדר שיעזור לכם להחליק טקסט, תמונות או קטעי וידאו ליצירת המלצות מסתובבות, להחליק תוכן מעורב, להציג המלצות באקראי, להוסיף דהייה ומעברים אחרים להמלצות, לסנן תוכן לפי קטגוריה, מזהה או תגיות ועוד. עם דירוג מרשים של הורדות 4.4 / 5.0 ויותר מ- 450k, המלצות מאת Aihrus ידועות בעיקר בשל התכונות הבאות: API להתאמה אישית של המלצות, ממשק ידידותי, עיצוב CSS, קודי קיצור, ווידג’טים ושדות מותאמים אישית להוספת כותר, אימיילים, מיקום, חברה וכו ‘.

תוסף וורדפרס למאגר משתתפים

תוסף וורדפרס למאגר משתתפים

אם אתם מתכננים להשיק אתר לחברות בוורדפרס או שכבר יש לכם אתר, עליכם להיות אמצעים לבנות ולתחזק מסד נתונים של חברים. משמעות הדבר היא התוסף של מסד הנתונים המשתתף. תוסף זה יאפשר לכם להזין רשומות בנפרד, להעלות רשומות מקובץ CSV או לאפשר לחברים ליצור רשומות בעצמם. תוסף זה ניתן להתאמה אישית מלאה, מאפשר לך ליצור טפסים מרובים לאיסוף רשומות, כולל פונקציונליות קיצור קוד מדהימה, הפניה מחדש של טפסים עם מילוי, תומך בהודעות דוא”ל ועוד. מאגר המשתתפים כולל דירוג של 5.0 / 5.0 (הגבוה ביותר שראינו עד כה) וכמעט 100 הורדות.

בודק איות AJAX Live וורדפרס

תוסף וורדפרס של Ajax בודק איות חי

שגיאות כתיב? אנחנו לא רוצים את זה עכשיו? זהו תוסף פשוט אך חזק שנבנה על ידי Lab4Games (Kepo-ing Zz85). בודק האיות של אייאקס מאפשר לך לתפוס שגיאות כתיב תוך כדי תנועה. קל להתקנה ולהשתמש בו ומשתלב עם זה בדיקת האיות של כריס מלר בגוגל ו בדיקת איות של ג’יסיסון לוק שירותים.

Firestats (+ תרשימים) תוסף WordPress

תוסף וורדפרס של FireStats

אובססיבי לסטטיסטיקה ומדדי תנועה? האם אתה מחפש להבין את התנועה שלך באופן מלא מבלי לעזוב את לוח המחוונים המנהל של וורדפרס שלך לעולם? Firestats הוא רק תוסף הניהול של WordPress שאתה זקוק לו Firestats מציע לך הרבה תובנות לגבי התנועה שלך. לאחר ההתקנה, התוסף יאפשר לכם לפזר את התנועה שלכם ולראות כל כך הרבה כולל את כתובת ה- IP של המשתמש, ארץ המגורים, מערכת ההפעלה וסוג הדפדפן בין היתר. תרשימי Firestats (תוסף בפני עצמו, אבל אתה יכול לקרוא לו תוסף WordPress) מוסיף פירוט תרשימי Firestats, נותן לך ייצוג גרפי אמין של התנועה שלך.

חבילת וורדפרס לנייד

חבילת וורדפרס לנייד

אל תייצר רק אתר וורדפרס מגיב שנראה נהדר במכשירים ניידים, צור יישום נייד באמצעות חבילת הוורדפרס הניידת ונתן למבקר הנייד שלך חווית משתמש עשירה יותר (UX). עם כמעט 600K הורדות ודירוג מעל הממוצע / 3.8 / 5.0, חבילה זו של וורדפרס לנייד מיועדת לבלוגרים, משווקי תוכן ובעלי אתרים שרוצים לרכוש קוראים ניידים..

התוסף עובד עם Windows Phone 8, מכשירי אייפון כמו גם טלפונים אנדרואיד ותואם לדפדפנים הגדולים. נוסף על כך, WordPress Mobile Pack תואם את הגירסה האחרונה של WordPress 3.9.1 ומגיע עם תכונות מעולות כמו ממשק מגיב, אפשרויות נושא, סנכרון פוסטים ותגובות וניתוח בין תכונות רבות אחרות להתאמה אישית..

בודק קישור שבור תוסף וורדפרס

בודק קישור שבור תוסף וורדפרס

אנשים ובוטים של גוגל לא אוהבים את זה כשאתה שולח אותם לדפי שגיאה 404. אם לא ידעת, קישורים שבורים עלולים לפגוע קשה ב- SEO שלך על ידי שליחת לקוחות פוטנציאליים. אז איך נפטרים מקישורים שבורים? ראשית, עליכם למצוא את הקישורים השבורים. כאן נכנס התוסף לשבירת קישורים שבורים. התוסף מפקח על הבלוג שלך אחר קישורים שבורים ומודיע לך מיד שנמצא אחד מהם..

בודק קישור שבור כולל את מיטב ההתאמות האישיות, ערוך קישורים באופן אוטומטי מדף התוסף, עקוב אחר קישורים בכל האתר שלך, מוסיף תכונה rel = “nofollow” לקישורים שבורים כדי להרתיע את בוטים של מנועי החיפוש, קישורים לסינון וכו ‘. לתוסף יש דירוג מרשים של הורדות 4.1 / 5.0 ומעל 2.5 מיליון (מיליון) (חוץ: אם אתם מחפשים להקל על עומס העמודים, תוכלו לבדוק קישורים שבורים באמצעות שירות מקוון כגון בודק קישור W3C במקום להתקין תוסף).

תוסף וורדפרס של המאמת של גוגל

תוסף וורדפרס של המאמת של גוגל

כפי שראינו בפוסט שפרסם לאחרונה, אבטחת וורדפרס היא נושא רציני. אלא אם כן קמרון או שירות דומה, לעולם אל תשאיר את ענייני האבטחה של WordPress שלך למקריות. התוסף המאמת של גוגל מציע לך אימות דו-גורמי עבור אתר WordPress שלך. הפעולה כולה פועלת באפליקציית המאמת של גוגל. עם דירוג נהדר של 4.8 / 5.0, המאמת של גוגל מאת Henrik Henrik הוא התוסף הדרוש לך כדי לחזק את האבטחה שלך ב- WordPress.

חפש תוסף וורדפרס של רגקס

חפש Regex

חיפוש Regex ממלא תפקיד אחד ומשחק אותו היטב. התוסף מאפשר לך לחפש ולהחליף כל סוג של נתונים באתר שלך. מחפש דפים או פוסטים? קטגוריות, תגיות או הערות? אתה יכול למצוא ולהחליף כל דבר שתרצה בלחיצת כפתור. תוסף זה נועד להוסיף קלות להעברת אתרים. זוכר כמה קשה זה יכול למצוא קבצים לאחר העברת האתר שלך? חיפוש רגקס מאת ג’ון גודלי פועל אוטומטית ובעל דירוג מושך של 4.7 / 5.0.

AdRotate תוסף וורדפרס

Adrotate תוסף וורדפרס

האם אתה עובד עם הרבה פרסומות? אולי אתה הבעלים (או מנהל) יותר מכמה אתרים שמגיעים עם יותר מכמה מודעות? איך אתה מנהל את הפרסומות? איך שומרים על שפיות? בחרת ב- AdRotate. עם מעל 770K הורדות ודירוג של 3.8 / 5.0, AdRotate מאפשר לך להוסיף ולנהל מודעות בקלות. דברים ברמה בסיסית; אתה מנהל מודעות ממרכז השליטה המרכזי שמציע לך שפע של אפשרויות. אתה באמת שולט במודעות שלך באמצעות תוסף זה. ארנן דה גאנס, הסופר, בטוח כי תאהב את ה- AdRotate. להרוויח כסף יהפוך לסופר קל, טוען ארנן עוד.

מסגרת אפשרויות Redux

מסגרת אפשרויות Redux

זה תוסף. לא, זו מסגרת. ובכן, לפי המחברים: Redux היא מסגרת אפשרויות פשוטה, ניתנת להרחבה ומגיבה לחלוטין לנושאים ותוספים של WordPress. עם דירוג מעולה של 5.0 / 5.0, Redux Framework יפשט את פיתוח נושא התוכן של WordPress ללא ספק. זה מציע לך מסגרת וורדפרס הניתנת להרחבה וייעול לעבוד איתם (יש להם אפילו טונות של Redux Extensions). תוסף זה יעזור לכם לפגוע באדמה שרוצה בכל הנוגע לפיתוח התוכן של WordPress ופיתוח תוספים. בדוק כמה תמונות מסך שיש לנו ב- Themeforest כדי לראות כמה אפשרי עם Redux.

הערות מוטבעות תוסף וורדפרס

הערות מוטבעות תוסף וורדפרס

הערות מציינות כיצד קהל היעד שלך מגיב להודעה שלך. אסור לעולם להימנע מהערות כבעל אתר וורדפרס. במקום זאת, עליכם לתרום לדיון ולגרום לקוראים להרגיש יותר בבית. עליכם גם לעשות את חובתם לעודד את הקוראים להשאיר תגובות באמצעות תוסף כמו תגובות מקוונות. מה שעושה קוד חתיכה זה הוא להוסיף “… מערכת התגובות שלך לצד פסקאות, כותרות וקטעים אחרים …” לפוסטים שלך. הפלאגין די קל להתקנה והתאמה אישית ועובד על ידי הוספת בועה לצד הקטע שנבחר. תגובות Inline פותחה על ידי קווין וובר והיא בעלת דירוג של 4.8 / 5.0.

תפריט ניהול צף תוסף וורדפרס

תפריט ניהול צף תוסף וורדפרס

מחפשים לאפשר ללקוחות שלכם מקום נוסף באזור הניהול של וורדפרס? אנו מביאים לך רק את התוסף לזה. הכירו את Float Admin Menu, תוסף ניהול אדמיניסטרטיבי של וורדפרס שמציב מחדש את תפריט הניהול שלכם משמאל למעלה. אתה יכול להרחיב את התפריט בכל עת שתצטרך. התוסף מגיב לחלוטין, עובד עם WordPress 3.9.1 ובעל דירוג מרשים של 5.0 / 5.0. העברתי את תפריט הניהול שלי ואהבתי אותו. זה עובד על הפעלה.

הורד את התוסף WordPress לפקח

20-great-wordpress-admin-plugins-download-monitor-wpexplorer

האם אתה מגיש מוצרים דיגיטליים באתר האינטרנט שלך? האם תרצה לעקוב אחר פעילות ההורדות שלך? אם כן, התוסף Download Monitor יסייע לכם להוסיף ולנהל הורדות באמצעות ממשק משתמש ידידותי (UI), להוסיף קבצים תוך עריכת פוסטים, לכלול קישורי מראה להורדות, לעקוב אחר ספירת הורדות, להגביל ולפקח על הגישה להורדות ו יותר. מוניטור ההורדות הורד מעל 620K פעמים ובדירוגו 3.9 / 5.0.

אליך

אני מקווה שמצאת כמה תוספים חדשים שיעזרו לך עם אתר וורדפרס שלך. האם אתה מודע לתוספי מנהל מערכת של וורדפרס שתרצה לראות הכלולים כאן? אנא שתפו אותנו בתגובות. התפתחות שמחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map