תוספי וורדפרס בונה גרור ושחרר הטובים ביותר מ- 20+

תוספי וורדפרס בונים גרור ושחרר הטובים ביותר

כאשר פלטפורמות לבניית אתרים מתפתחות וכוללות את אלה שאינם בהכרח בקיאים בעולם הקוד, בוני גרירה ושחרור מובילים את הדרך בה מאפשרים לאנשים לשכוח מהצורך לבהות בעורך וורדפרס משעמם בטקסט כדי ליצור אתרים מתעורר לחיים.


בונה דפי גרירה ושחרור משלים שתי משימות:

 1. זה מאפשר לך לראות בפועל את מה שאתה יוצר בזמן שאתה יוצר אותו, ו
 2. זה מקצר את הזמן שלוקח לבנות אתר.

בואו נודה בזה: גרירת ושחרור רכיבים תמיד מהירה יותר, ולא תצטרך לעבור קדימה ואחורה מהקצה האחורי לקצה הקדמי של האתר שלך כדי לראות תוצאות.

עורכי גרירה ושחרור הם מדהימים למתחילים ומומחים שרוצים להאיץ את הפקתם. בואו נסתכל על התוספים הטובים ביותר לבניית דפים ושחרור של דפי וורדפרס לבחירתך. (תוכל גם לעיין במדריך שלנו לביצוע גרירה ושחרור של בניית דפים אם אתה מרגיש קצת עצבני לגבי כל הנושא.)

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. WPBakery Builder Page (46 $ או חינם עם סך הכל)

עורך חזית מלחין חזותי

מידע והורדה צפה בהדגמה

התוסף WPBakery Page Builder הוא אחד מהתוספים הנמכרים ביותר לגרירה ושחרור בשוק. ועם סיבה טובה, זהו תוסף פרימיום די מגניב. זה כל כך נהדר ששילבנו אותו (בחינם) בסה”כ הנמכר ביותר שלנו. בעזרת בונה הדפים החזותי WPBakery אתה יכול לבחור אם ברצונך לעצב את האתר שלך בחזית או בעורף. זה עובד גם עם כל נושא שתבחר להתקין באתר וורדפרס שלך, ורכיבי התוכן של מעל 40+ שהתוסף כולל מוכנים לשימוש ישירות מחוץ לקופסה..

תכונה נהדרת נוספת של התוסף הזה היא הגמישות שלו. אתה יכול להוסיף מודולים נוספים בקלות אם אתה יודע מה אתה עושה. למעשה, הוספנו טונות של אלמנטים של בונה בהתאמה אישית לנושא ה- WordPress הכולל שלנו באמצעות הכלי לבניית הדפים WPBakery, כמו תיבות סמלים, אבני דרך, רשתות של סוגי פוסט ועוד. לחלופין, תוכל להשתמש באחת ממאות הרחבות הפרימיום כדי להוסיף על כל התכונות שתרצה או תזדקק לה.

2. אלמנטור (חינם)

דף הבית של Elementor Live Build Builder

מידע והורדה צפה בהדגמה

בונה דפים חי של Elementor הוא עורך קוד קדמי בקוד פתוח שלוקח בניית דפים ושחרור לשלב הבא. לאמיתו של דבר, היה בונה העמודים הראשון בחינם עם יכולות עיצוב מלאות, ממשק משתמש ייחודי וידידותי וממשק מהיר ומהיר ללא תגובה, שעדיין מהיר בהרבה מהמתחרים. בונה דפים ושחרור מתקדם זה מאפשר לך לקבל תוצאות מיידיות, כך שלא תצטרך לחכות עד שייכנסו לתוקף שינויים. בהתחלה זה אולי נראה חסר חשיבות, אך השינויים המצטברים הללו מסתכמים, ולא עבר זמן רב ואלמנטור חסך לך שעות בזמן בניית הדפים.

ניתן להשתמש באלמנטור בכל נושא ובכל סוג עמוד, אז כנסו לעיר בדף הבית שלכם, דפי מכירות, פוסטים בבלוג ועוד. אפשרויות הפריסה האינטואיטיביות של Elementor מאפשרות לך לשנות הכל מרוחב וגובה המקטע, למיקום העמודה והתוכן, כמו גם הגדרות ריפוד ושוליים..

מאז ההשקה בוצעו שחרורים ועדכונים רבים. הכי בהשראת בקשות ממשתמשים. מהדורה ראשונה אחת הייתה ספריית התבניות, הכוללת את היכולת לשמור דפים וחתכים כתבניות, ולהשתמש באחת משלל תבניות מעוצבות ומעוצבות להפליא, שנוספו לדף בלחיצה אחת. המהדורה השנייה העיקרית הייתה עריכת מובייל, ערכת הכלים הראשונה להתאמה אישית של כל עמוד ולהפוך אותו למענה ויפה בכל מכשיר. זו הפעם הראשונה שמעצבים יכולים להפוך דף להגיב במלואו ללא קידוד. עריכה לנייד מעולם לא קיימת מעולם יכולות כמו היכולת להגדיר גדלים שונים לכל מכשיר, אפשרות לסדר מחדש עמודות למכשיר, כך שתשיג שליטה על פריסת הנייד, היכולת להגדיר ריפודים שונים, שוליים והתאמות למכשיר ותכונות רבות אחרות ייחודיות..

תכונה נהדרת נוספת של Elementor היא שכל יישומוני צד שלישי ותוספים זמינים עבורך אוטומטית לגרירה ושחרור לדפים שלך. בנוסף, Elementor מגיע עם טונות של ווידג’טים הניתנים להתאמה אישית, 400 אייקונים ייחודיים, ומעל 600 גופנים של גוגל.

החלק הכי טוב? זה בחינם! וזה כנראה בונה העמודים החינמי הטוב ביותר באינטרנט.

3. בונה דפי WP (חינם)

בונה עמוד WP מאת Themeum

בונה עמוד WP הוא אפשרות קלה ליצור דפים מותאמים אישית משלך. בונה הגרירה והשחרור פשוט כמו לחיצה על כפתור – תרתי משמע. פשוט בחר את המודול שתרצה להוסיף, ערוך את האפשרויות, לחץ וגרור כדי לשנות את הגודל, או גרור ושחרר כדי לסדר מחדש את האלמנטים בדף שלך..

נכון לעכשיו בונה עמוד WP כולל מעל 60 חסימות עמודים לבחירה. עם אפשרויות לאקורדיונים, התראות, אייקונים, תיבות פיצ’רים, טבלאות תמחור, וידיאו, תמונות מרחפות ועוד, אין דבר שאי אפשר לבנות! התוסף תומך גם בעד 6 עמודות, כולן מגיבות לחלוטין וניידות מוכנות. כשאתה יוצר פריסה שאתה אוהב אתה יכול לשמור אותה בספרייה שלך לשימוש חוזר, או להשתמש בלוק שתוכנן מראש כדי להאיץ את בניית האתר שלך. ואם אתה אוהב את התוסף, אתה יכול לשדרג לפרמיה כדי לקבל תמיכה, עדכונים וחבילות פריסה מדהימות.

4. ביבר בונה (99 $)

בונה

מידע והורדה צפה בהדגמה

התוסף Beaver Builder הוא בונה גרירה ושחרור מובחר של דפים, אך אתה יכול גם לתפוס את גרסת הלייט על ידי מעבר אל תוספים בלוח המחוונים של וורדפרס. התוסף מגיע גם עם נושא אם תבחר באחת מתכניות הפרימיום, ותוכניות מסוימות אפילו נותנות לך יכולות מרובות אתרים.

אך הסיבה שזהו אחד מהתוספים הטובים ביותר לבניית דפי ירידה ושחרור דפים היא מכיוון שעיצובים רבים מגיעים כבר עם בוני דפים, אך הם נועלים את השינויים בעיצוב שלך. מה קורה אם אי פעם תרצה לשנות את הנושא? Beaver Builder הוא תוסף של צד שלישי, כך שהוא לא נועל את השינויים שלך לנושא או עיצוב מסוים. אתה תמיד יכול לשנות דברים בלי שתצטרך להתחיל מחדש על העיצובים הראשוניים שלך.

אז מה יכול ה- BeaverBuilder לעשות? המון! התוסף מגיע עם אלמנטים של למעלה מ 20+ (כולל טקסט, כותרות, מפרידים, תמונות, גלריות, סרטונים, אייקונים, מחוון תוכן, טפסים ליצירת קשר, קישורים חברתיים, המלצות, מוצרים, מפות, פוסטים אחרונים, קריאה לפעולה, כפתורים ועוד) שתוכל להוסיף, לגרור ולשחרר למקם ולערוך הכל בכמה לחיצות על העכבר. אתה יכול גם לגרור ולשחרר כל ווידג’טים שהפעלת כדי ליצור סרגל צד בהתאמה אישית לדפים שלך (אפשרות נהדרת, מכיוון שתרצה להציג widgets אחרים בדף החנות שלך לעומת הבלוג שלך).

אה, וגם זה תואם WooCommerce. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור דפי חנויות מדהימים שהם מדהימים כמו העסק שלך. אתה יכול לגרור ולשחרר מוצרים אחרונים, ביקורות אחרונות, פריטי מכירה, כל יישומוני WooCommerce שלך ​​ועוד.

ה- Beaver Builder מגיב גם במלואו להיראות נהדר בכל המכשירים שלך, ניתן להרחיבו באמצעות ממשקי API למודולים מותאמים אישית (כך שתוכלו להוסיף אלמנטים של דפים ספציפיים לגומחות כמו תפריטים למסעדות, פרופילי צוות, רשימות נכסים או כל דבר אחר), והתוסף הוא תרגום מוכן. אז מה עוצר אותך? התחל להדגמה כדי לנסות את BeaverBuilder בשידור חי – ואז קבל עותק לאתר וורדפרס שלך עוד היום!

צפה בסקירה מעמיקה על התוסף Beaver Builder אם ברצונך ללמוד עוד, וזכור שהתוסף הזה אפילו שומר את השינויים שלך אם תחליט להפסיק להשתמש בביבר בונה. זה לא תמיד המקרה עם כמה תוספים של בונה דפים.

5. ערכות נושא אלגנטיות Divi Builder ($ 89)

ערכות נושא אלגנטיות Divi Builder

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוכנת העיצוב האלגנטי Divi Builder מציע אינסוף אפשרויות ליצירת עיצובים מדהימים של דפים. בתוך הבנאי האינטואיטיבי הזה, אתה פשוט עורם שורות של עמודות ומוסיף כמה אלמנטים שתרצה. Divi Builder מגיע עם למעלה מ- 40 מודולים מובנים הכוללים סליידרים, דלפקים וכפתורים. כל מודול מגיע עם הרבה אפשרויות התאמה אישית, כולל כרטיסיית CSS מותאמת אישית אם תצטרך להוסיף קוד משלך.

התוסף Divi Builder כלול בחברות השנתית של עיצובים אלגנטיים. תמורת 89 $ תוכלו לגשת לכל התוספים והנושאים שלהם – כולל נושא Divi הנמכר ביותר.

6. בונה דפים מאת SiteOrigin (חינם)

בונה דפים מאת SiteOrigin

התוסף Builder Page הוא אפשרות חינמית לחלוטין המשלבת ווידג’טים של וורדפרס שיעזרו לך לבנות ולשנות עיצובים עמודים מגיבים. מכיוון שהתוסף משתמש בווידג’טים, קל למתחילים ללמוד. חוץ מזה, זה לא עושה הרבה כדי לשנות את הממשק של לוח המחוונים של וורדפרס.

העריכה החיה נפלאה לראות מיד את השינויים שלך, וכרטיסיית ההיסטוריה פועלת היטב לגלילה אחורה כדי לראות את כל השינויים שלך. כך שאם אתה טועה אתה יכול פשוט לחזור ולעשות זאת שוב.

7. עורך תוכן של MotoPress (29 $)

מידע והורדה צפה בהדגמה

עורך התוכן של MotoPress הוא תוסף וורדפרס של בונה דפים אשר יהפוך את הבריחה, העריכה וההתאמה האישית של פוסטים ודפים בוורדפרס. זהו תוסף פרימיום, אך אתה תמיד יכול להשתעשע עם ההדגמה אם אינך בטוח לשלם מייד. תוסף זה מחליף לחלוטין את עורך ברירת המחדל של וורדפרס כך שברירת המחדל לא תסתדר בדרכיך ותגרור את כל הרכיבים שלך..

התוסף החכם הזה הוא עורך תוכן ודפים שמשתלב עם מרבית הנושאים של וורדפרס ומחליף את עורך וורדפרס ברירת המחדל בעת התקנתו. זה נותן לך שליטה רבה יותר על המראה והתחושה של הפוסטים והדפים שלך. רק זכור כי MotoPress יכולה להתאים אישית את התוכן שאתה יוצר רק תוך כדי שימוש בתוסף (פירוש הדבר שלא ניתן לערוך כל תוכן שהוספת לפני התקנת התוסף באמצעות MotoPress, ועליך להשתמש בעורך ברירת המחדל של וורדפרס במקום זאת).

MotoPress כוללת מספר אלמנטים מעולים של הדפים (כגון כפתורים, טבלאות, ריווח, תיבות טקסט ועוד) בהן תוכלו להשתמש כדי ליצור פריסות בהתאמה אישית. רוב האלמנטים כוללים אפשרויות נוספות לשוליים, יישור, קישורים, צבע, גודל ואפילו שמות כיתות מותאמים אישית (למפתחים שם בחוץ). כדי להוסיף אלמנט פשוט גרור ושחרר אותו מסרגל העורך למקומו. לאחר מכן לחץ על האלמנט כדי לבצע ציוצים נוספים. עורך חזיתי מדהים זה יקל עליך מתמיד לבנות דפים ולערוך את התוכן שלך.

תכונות נהדרות אחרות כוללות עיצוב מגיב, סוגי פוסטים מותאמים אישית, תאימות WPML והרחבה דרך קודי קיצור. בנוסף התוסף כולל עדכונים שוטפים ותמיכה מלאה של מחבר התוסף, כך שתוכל להיות בטוח שהוא תמיד עובד בצורה מושלמת.

8. Themify Builder (חינם)

Themify Builder Lite

Themify Builder מעניק לך גם עורך אחורי וגם עורך קדמי, כך שיש לך את הגמישות לבחור היכן אתה רוצה לבצע את העריכה שלך. תוסף זה עובד עם כל נושא ומגיע עם המון אפשרויות ליצירת הדפים המושלמים לאתר שלך. בתוך העורך, אתה יכול בקלות לשכפל מודולים ושורות, ולייבא או לייצא פריסות Themify בקלות.

גרסת הפרמיום של התוסף היא 39 $ ומציעה תכונות שימושיות נוספות כמו מעל 60 פריסות קבועות מראש ועשרות אפקטים של אנימציה..

9. Nimble Builder Page (חינם)

הורד את Nimble Builder Page

התוסף של Nimble Page Builder מציע פונקציונליות גרירה ושחרור בחינם עם פריסה עוצמתית ועיצובים מגיבים לחלוטין, כך שאנשים יוכלו לראות את האתר שלך במכשירים שונים. ניתן להוסיף בנוחות גם אלמנטים כמו עמודות, תמונות, טפסים ליצירת קשר, אפקטים של פרלקס, ציוצים ועוד.

אני מאוד אוהבת את העובדה שאתה יכול להוסיף ווידג’טים לכל עמוד בעורך הוורדפרס שלך. פשוט גרור ושחרר כל רכיב widget רגיל בעורך הדפים שלך ותוכל להתחיל לערוך מייד.

10. בונה אתרים חי מלחין (חינם)

בונה אתרים חי מלחין

Live Composer הוא תוסף וורדפרס פרימיום של יוצר תוכן מקדימה – וזה במקרה בחינם! בעזרת תוסף זה תוכלו ליצור פריסות תוכן מותאמות אישית בקצה הקדמי של העיצוב שלכם – מה שאומר שתוכלו לראות את התוכן שלכם בזמן שאתם בונים אותו!

יש המון בוני דפים המשתמשים רק בעורך WordPress כדי ליצור פריסות של פוסטים או של דפים. למרות שזו עדיין דרך סופר קלה לבנות את אתר האינטרנט שלך על ידי הוספת חסימות תוכן, האם זה לא יהיה קל אפילו יותר אם תוכל לראות את התוכן האמיתי שלך כשאתה מוסיף אותו? באמצעות מלחין חי אתה יכול. פשוט התקן את התוסף באתר וורדפרס שלך והתחל לבנות בקצה הקדמי!

ה- Composer Live מגיע עם יותר מ -30 מודולים שבהם תוכלו להשתמש בכדי ליצור פריסות העמודים שלכם. עם אפשרויות לפוסטים, תמונות, פריטי פורטפוליו, מוצרים של WooCommerce, הערות, תמונות ממוזערות, ווידג’טים, סליידרים וכל כך הרבה דברים שאתה יכול ליצור כמעט כל פריסה שאתה רוצה או שאתה צריך. בנוסף, מכיוון שאתה יכול לראות מה אתה יוצר כשאתה בונה את הדפים שלך, פירושו פחות רענון של הדף ויותר זמן חסכון.

תכונות תוסף אחרות כוללות אפשרויות תגובה, המון אפשרויות מודול (כלומר צבעים, גופנים, גבולות, רקע וכו ‘), תמיכה בתבניות, בקרות גישה (כך שרק המשתמשים שתבחר יוכלו לגשת למלחין) ועוד. בנוסף ישנם אפילו הדרכות אינטראקטיביות כך שתוכלו להשיג את התוסף במהירות האפשרית ולהתחיל לבנות פריסות עמוד ודף מותאמים אישית משלכם היום..

11. בונה טפסות ושחרור של FormCraft בונה טפסים (חינם)

FormCraft - בונה טפסים לוורדפרס

זה לא בדיוק בונה עמוד מלא, אך הוא מאפשר לך ליצור טפסים באמצעות עורך גרירה ושחרור. FormCraft מאפשר לך להרכיב טופס מהמם במהירות, ואתה יכול אפילו לנהל הגשות בקלות. טפסים מוקפצים ומובנים כלולים גם הם. אני צריך לציין שיוצר התוספים כלל כמה הדרכות שתתחילו.

אבל אם אתה רוצה יותר תכונות, בדוק את גרסת הפרמיום של התוסף – הוא יכול לעשות הרבה יותר מאשר המקבילה החינמית שלו. למידע נוסף על התוסף FormCraft Drag & Drop Builder טופס כאן.

12. בונה תוכן אדריכל משגשג ($ 67)

בונה תוכן אדריכל משגשג

מידע והורדה צפה בהדגמה

Thrive Content Builder הוא עורך אינטואיטיבי מקדימה המאפשר לערוך במהירות ובקלות את אתר WordPress שלך. יוצרי התוסף הזה נמצאים במשימה לקחת את WYSIWYG (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל) לערוך לשלב הבא. זה עובד על עיקרון בסיסי אך נוח ואינטואיטיבי לחיצה לעריכה. אם אתה רוצה לערוך אלמנט, פשוט לחץ עליו ולהתחיל לערוך.

בנוסף לעריכה אינטואיטיבית חזיתית, Burive Content Builder מגיע גם עם המון פיצ’רים מעולים אחרים, כגון לחצני קריאה לפעולה (CTA), אלמנט המלצה וטבלאות תמחור מגיבות..

13. כריך לבניית עמוד (חינם)

סנדוויץ 'בונה עמודים - בונה עמוד קדמי

סנדוויץ ‘בונה הדפים הוא עוד עורך חזיתי שהוא פשוט מאוד לשימוש. המחברים מתגאים בכך שיצרו עריכה מקדימה של “פופ-אפ פחות”. אתה פשוט לחץ על התוכן שאתה רוצה לערוך ולהתחיל להקליד. מאפיין נהדר של תוסף זה הוא מסד הנתונים המיפוי הגלובלי של מיפוי הקודים. ממסד נתונים זה תוכלו לגשת בקלות לקודי קיצור ממאות תוספים פופולריים כמו Jetpack, WooCommerce ו- bbPress. כדי להוסיף סרטונים בתוך הקבלן, אתה יכול פשוט להדביק כתובת URL או קוד הטבעה וסיימת.

בזמן שגרסת ה- Lite היא בחינם, תוכלו לשדרג ל- גרסת פרימיום תמורת 39 דולר. זה מציע שורה של תכונות נוספות, כגון בקרות מיפוי למיפוי קיצורים משופרים ואלמנט מחוון קרוסלה.

14. פרונטנד בונה ($ 57)

עמוד הבית של Frontend Builder

מידע והורדה צפה בהדגמה

Frontend Builder היא אפשרות נהדרת נוספת אם אתה מעדיף לבצע את העריכה שלך מקצה הקדמי. בעזרת בונה זה, אתה יוצר עמוד בקצה האחורי ואז מפעיל את הבנאי עבור אותו דף. לאחר מכן תעבור לקצה הקדמי ובונה משם את תוכן העמוד שלך.

צור את פריסת הדף שלך על ידי הוספת שורות ופיצול אותם למספר עמודות. לאחר מכן תוכל לגרור, להפיל ולערוך את אלמנטים העמוד הרצויים להשלמת העיצוב שלך. אלמנטים, כולל כותרות, כפתורים, טפסים ותפריטים, ניתנים להתאמה אישית בממשק הראשי.

15. בונה עמוד אבן הפינה (39 $)

עמוד התצוגה המקדימה של עמוד אבן הפינה

מידע והורדה צפה בהדגמה

בונה עמוד אבן הפינה הוא עורך חזיתי שניתן להשתמש בו גם עם דפים וגם עם פוסטים. בונה נטול עומס ואינטואיטיבי זה יאפשר לך להתאים במהירות ובקלות את התוכן שלך מבלי שתצטרך לעבור בין מסכים. תכונה אחת מסודרת של התוסף הזה היא מצב שלד מה שמאפשר לך לדמיין את מבנה העמוד (או השלד) בלחיצת כפתור. אבן הפינה מגיעה גם עם ספרייה מעודכנת כל העת של אלמנטים, תבניות וכלים של צד שלישי.

16. מלחין קינג (חינם)

KingComposer - בונה דפים ושחרור בחינם

הגרסה החינמית של קינג מלחין מציעה עורך גרירה ושחרור מגיב. בתוך ממשק משתמש אינטואיטיבי זה, אתה יכול ליצור ולארגן את התוכן שלך על ידי הוספת שורות, עמודות ואלמנטים. תכונה נהדרת אחת המייחדת את הבונה הזה מחלק גדול מהתחרות היא שדפים שנבנו עם King Composer יישארו שלמים גם אם תבטל או תמחוק את התוסף.

אם אתה מעדיף לעבוד מעורך קצה, אתה יכול לשדרג ל- King Composer Pro תמורת 29 דולר ולקבל את היכולת לבנות דפים מקדימה או אחורית..

17. בריקס בונה (חינם)

בריקס: בונה דפי וורדפרס

Brix Builder הוא בונה גרירה ושחרור המעניק לך שליטה מלאה על כל פרט ופרט בעיצוב העמודים שלך. מערכת הרשת המתקדמת והממשק האינטואיטיבי שלה מאפשרים לך ליצור תוצאות מדהימות. Brix Builder תוכנן להיות מודולרי וניתן להרחבה כך שניתן יהיה להרחיב אותו לאורך זמן ללא בעיה.

תוסף זה מגיע עם 16 מודולים, או אבני בניין, החל מטקסט ותמונות בסיסיים לתכונות מתקדמות יותר כמו התקדמות ומודולי נגדים. זה כולל גם את הספרייה Font Awesome, לוח צבעים מובנה ואפקטים של כניסה כדי לשלוט על איך מופיעים אלמנטים בגלילה.

18. Brizy Builder Page (חינם)

Brizy Builder Page

Brizy הוא בונה עמוד קדמי עם אפשרויות מדהימות, במיוחד עבור תוסף בחינם. Brizy מביים את התוכן שלך במקום להכריח אותך לעבוד על דפים שפורסמו. ככה, אתה יכול לערוך את הדפים שלך מהקצה הקדמי, אך הם לא יפורסמו עד שאתה מוכן שהם יעלו לחיות. תכונה נהדרת נוספת של Brizy היא שיש יותר מ -150 בלוקים מיוצרים מראש – כך שתוכלו לעצב את הדפים שלכם במהירות תוך דקות!

19. בונה עמוד מודגש (חינם)

בונה עמוד מודגש

בונה הדפים הנועזים הוא בונה דפי גרירה ושחרור שנועד לעבוד מצוין עם ערכות הנושא של ברירת המחדל של 2016 ו- 2017 של WordPress. זוהי דרך מהירה, קלה וחינמית לבנות אתר נישה טוב יותר, החל מאחד מנושאי הליבה החינמיים האלה.

הממשק האינטואיטיבי של התוסף מתאים ליצירת רוב סוגי העמודים. זה תומך בסוגים רבים של אלמנטים כולל וידאו, רשת לבנייה, תמונות וטקסט עשיר. זה תומך גם בספריית הסמלים של Font Awesome, כך שתוכל להתאים אישית את הדפים שלך לכל סמל.

20. אבן הפינה וחבילת האלמנטים האולטימטיביים

בונה עמוד אבן הפינה

מידע והורדה צפה בהדגמה

מיצרני X Theme, Cornerstone הוא תוסף מצוין לבונה עמודים, ומביא את אבני הבניין של נושא הדגל שלו בצורה תוסף וורדפרס. אבן הפינה היא בונה עמוד חזית עם אפשרויות לפרסומים ודפים מותאמים אישית. הוסף כפתורים, ציטוטים לחסום, מפות, סרגל מיומנות, סליידרים, כרטיסיות, טבלאות תמחור ועוד.

אבל זה מועיל אפילו יותר בשילוב עם סיומת אבן פינה כמו התוספות החיוניות לאבן הפינה.

התוסף מציג מגוון אלמנטים חדשים, ובמיוחד תכונה מחוון קרוסלה חדשה לגמרי. תוכלו לאכלס את הקרוסלות הללו בכל סוגי התוכן – תמונות, סמלי לוגו, המלצות, חברי צוות, פוסטים בבלוג ואפילו מוצרי WooCommerce. כל קרוסלה מציעה גם אפשרויות רבות להתאמה אישית, עם מבחר סגנונות, פריסות, גדלים וכפתורי גלילה. אתה יכול גם לבנות ערכת צבעים בהתאמה אישית ולהעלות תמונת רקע מותאמת אישית עבורם, ותתן לך במה להשוויץ בכושר היצירתי שלך.

מודולים אחרים כוללים רשת תמונות של אינסטגרם, והמבצעים האינטראקטיביים שלי, האהובים עלי.

21. בונה דפי וורדפרס על ידי AZEXO

בונה דפי וורדפרס על ידי AZEXO

בונה דפי וורדפרס על ידי AZEXO הוא תוצאה של ניסויים וטעויות רבות במהלך פיתוח נושאי וורדפרס עבור Themeforest על ידי צוות AZEXO. הם חקרו כמעט את כל בוני הדפים הזמינים בשוק ומוכנים לשילוב עם נושאי וורדפרס של צד שלישי.

הם חיפשו את הבנאי האידיאלי למשתמשים ומפתחים עם התנאים הבאים בחשבון:

 1. 100% בונה עמוד קדמי עם מינימלי ככל האפשר של חלונות קופצים – כך שיש לשנות את כל הדפים על ידי לחיצה על העכבר השמאלי או הימני ישירות מעל האובייקט..
 2. חייבים להבטיח כי CSS / HTML / JS של הקבלן הקדמי לא יפריע לעבוד בדף – אפס סכסוכים בין CSS ו- JS לכל הסביבה האפשרית..
 3. יצירת דפים עם קטעים מוכנים כך שהמשתמש יוכל לבנות דפים במהירות המרבית ככל האפשר.
 4. שליטה חזיתית מלאה כמעט בכל סגנונות CSS של כל תג HTML – אם המשתמש זקוק לכך.
 5. ביצועי בונה מקדימה – לא יותר מ- 500 אלפיות השנייה לכל פעולה אפילו בעמוד הגדול.
 6. אי אפשר לפרוץ דף על ידי פעולות רשלניות – גרור ושחרר למשל.
 7. מינימום ככל האפשר תכונות ושיעורים מיוחדים הדרושים לעבודה בונה קדמי.
 8. כל קטע / אלמנט / חסימת – מיושם באמצעות HTML טהור ללא ייצור PHP (מקום אחד עבור קוד מקור) – לפיתוח וההתאמה האישית הקלה ביותר של קטע / אלמנט / בלוק
 9. על בוני הדפים לא להוסיף תגיות, תכונות, מחלקות חדשות למטרות הפנימיות שלו – רק לעזור למשתמש לשנות HTML שיצר המפתח..

מכיוון ש- AZEXO לא הצליחה למצוא מוצר שיספק את כל התנאים הללו בו זמנית, הם החליטו ליצור Builder Page WordPress חדש לשימוש בו הנושאים שלהם. הם החליטו לא לפתח עורך סגנונות CSS מקדימה, אלא במקום זאת הפכו את בונה הדפים לתואם לפיתרון זמין מאוד בשוק למשימה כזו – עיפרון צהוב..

לאחר שהמפתחים שילבו את בונה העמודים בתהליך הפיתוח של נושאי וורדפרס הם הצליחו להגדיל את המהירות שלהם בכ- 20-30%. הם אף פעם לא מבלים את זמנם בעימותים עם CSS / JS ועכשיו הם מסוגלים למזג נושאים חדשים לספרייה / אלמנטים / חסימות יחידים שניתן לשלב זה עם זה..

22. גוטנברג (חינם)

עורך וורדפרס של גוטנברג

מובנה ב- WordPress 5.0 גוטנברג הוא אפשרות לאתרים חדשים יותר המחפשים עורך תוכן פשוט. סביר להניח שלא הייתי קורא לזה בונה דפים, אך הוא כולל הרבה אפשרויות ליצירת פוסטים או פריסות דפים פשוטות. גוטנברג אמנם אינו מציע תכונות עשירות כמו האופציות שלעיל, אך מציעים למשתמשים בלוקים עבור פסקאות, כותרות, קוד, מדיה, הערות, רשימות וכו ‘..

מסכם את התוספים הטובים ביותר לביצוע גרור ושחרר של Builder Page WordPress

כולם צריכים להשתמש בתוספי וורדפרס של בונה גרור ושחרור, מכיוון שהם משפרים את הפרודוקטיביות שלך וחוסכים לך כסף בטווח הרחוק. אם יש לך שאלות לגבי תוספים אלה, זרוק שורה בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map