20+ תוספי וורדפרס הטובים ביותר לניהול מודעות 2020

היום אנו בודקים כמה מהתוספים הטובים ביותר לניהול מודעות עבור וורדפרס. מודעות עוזרות לך להרוויח כסף מהאתר שלך. זה לא מוח. עם זאת, לא כל הבלוגרים מעדיפים להציג מודעות גוגל באתר שלהם. חלקם מעדיפים למכור שטחי מודעות באתר שלהם, ואילו אחרים הולכים על פוסטים ממומנים.


לא משנה מה המקרה, התוספים הבאים יכולים לעזור. אז בואו לא היה עוד מזמן המונטיזציה שלך ונגש לזה! להלן התוספים המועדפים לניהול מודעות לשנת 2019 (ללא סדר מסוים):

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. ADNING (WP Pro Advertising System) תוסף וורדפרס Premium

ADNING (WP Pro Advertising System) תוסף וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

כאשר אתר וורדפרס שלך פוגע ברמת תנועה מסוימת, אתה יכול להרוויח כסף אמיתי על ידי הצבת מודעות באתר שלך. זה לא חדש, ומשווקי אינטרנט רבים בונים אתרים שמרוויחים הכנסות מפרסום מזה שנים.

התוסף ADNING (לשעבר מערכת פרסום WP Pro) הוא פיתרון נהדר לניהול והצגת מודעות באתר האינטרנט שלך. סביר יותר שהמבקרים ילחצו על מודעה יפהפיה המושכת את העין, מימין?

סוגי מודעות מרובים

ADNING יוצר מודעות הניתנות ללחיצה רבה עם שישה סוגי מודעות מדהימות:

 • מודעות רגילות: מוצג בתוך התוכן שלך או באזורי widget
 • טס מודעות: החלק לתצוגה בפינה השמאלית התחתונה של המסך
 • מודעות קופצות: קפוץ למבקרים כדי ליצור תשומת לב מרבית
 • קולפן פינתי: בפינה השמאלית העליונה של אתר האינטרנט שלך “קלוף” לאחור כדי לחשוף מודעה
 • מודעות רקע: מודעת מסך מלא יושבת מאחורי התוכן שלך
 • מודעות עלון: משתלב עם MailChimp כדי להציב מודעות בעלוני דוא”ל שנשלחו לרשימה שלך

אתה יכול להסתובב עם סוגים שונים של מודעות עד שתמצא את אלה שמניבים את הקליקים המרובים ביותר. לדעתי, לעומת זאת, קליפות הפינה ומודעות הרקע נראות מהממות.

מודעות מערכת פרסום WP Pro

אתה יכול להציב מודעות באתר שלך במגוון צורות וגדלים, כך שתוכל לייצר רווחים מכל תחום באתר שלך. זה כולל “רשת מודעות” המאפשרת להציג באנרים מרובים בשטח מודעות אחד. התוסף תומך בקיצורי דרך, iframes ווידג’טים, ומאפשר לך מגוון דרכים להציב מודעות באתר שלך.

כדי למנוע מהמבקרים שלך לסבול מעיוורון מודעות – אסון אם מודעות הן שיטת המונטיזציה העיקרית שלך – התוסף יכול גם לסובב את המודעות שלך באמצעות אנימציות מעבר מדהימות. ADNING תואם גם למספר תוספים עיקריים, והבולט בהם Visual Composer ו- Slider Revolution. המשמעות היא שתוכל להציב מודעות בכל מקום על פריסה מותאמת אישית, או אפילו בתוך מחוון תמונה. התוסף מגיב במלואו, קל להגדרת תצורה סופר וכולל פונקציית ניתוח מפורטת למעקב אחר ביצועי המודעות שלך.

2. AdSense פלאגין WP QUADS (Freemium)

AdSense פלאגין WP QUADS

תוסף AdSense הוא ככל הנראה השילוב הפשוט ביותר של Google AdSense באתר וורדפרס שלך. עם הגרסה החינמית של התוסף, אתה יכול להציג מודעות באזורים מרובים באתר וורדפרס שלך כולל:

 • ווידג’טים של סרגל הצד
 • תחילת, אמצע וסוף תפקיד
 • אחרי התג “עוד”,
 • אחרי תמונות בפוסטים

כדי להציג את המודעה, פשוט הדבק את קטע הקוד של Google AdSense בווידג’ט. אתה יכול גם להוסיף מודעות בין כל פסקאות בפוסט באמצעות ה- קטעי טקסט.

גרסת הפרימיום של התוסף WP QUADS Pro כוללת תכונות מגניבות נוספות כגון:

 • מודעות AMP המציג מודעות בגרסאות AMP של הדפים שלך (עיין במדריך שלנו לתחילת העבודה עם AMP בוורדפרס)
 • מודעות רספונסיביות – כך שהמודעות נראות מושלמות בפיקסלים בטלפונים, טאבלטים ושולחנות עבודה.
 • תנאי ראות – המאפשרת לך להציג סלקטיבית מודעות בנייד, בטאבלט או בשולחן העבודה, או בשילוב שלהן.

התמחור מתחיל ב -49 אירו לכל רישיון לאתר בודד ומגיע עם חלון החזר של 30 יום, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור משווקים ובלוגרים שותפים כאחד..

3. תוסף חופשי ל- widget של מודעות וורדפרס

פלאגין בחינם של מודעות וורדפרס

ווידג’ט למודעות וורדפרס הוא תוסף פשוט ברצינות המאפשר להציג גם מודעות Google וגם מודעות בהתאמה אישית באתר וורדפרס שלך. אם הייתם מוכרים אתרי מודעות באתר שלכם, תוכלו להציע מגוון אפשרויות ללקוחות שלכם. איך? עם מעל 55 פורמטים של מודעות אתה יכול לפרסם דפי פייסבוק, פרופילי אינסטגרם ורבים אחרים.

4. תוסף וורדפרס חינם של Sam Pro

תוסף WordPress בחינם

המהדורה החינמית של Sam Pro מציגה מודעות עם סיבוב באנרים. מה שאומר שהתוסף דובדבן קולט מודעה מחבורה של מודעות ומציג אותן באתר שלך. קטיף הדובדבן מבוסס עם זאת על היגיון גמיש המחושב את משקל המודעה (או עדיפות) והגבלות מוגדרות מראש. עם הגבלות מוגדרות מראש, באפשרותך להציג באופן סלקטיבי מודעות בדפים מסוימים, פוסטים, קטגוריות, סוגי פוסטים מותאמים אישית וכו ‘. אתה יכול גם לתזמן ולהגביל את הצגת המודעות על סמך מספר הופעות הקליקים..

תוספות הפרמיום כוללות חלונות קופצים ומודעות פליי-אין ומיקוד גיאוגרפי. באופן אישי, לא הייתי משתמש במודעות קופצות או בתוספי fly-ins אלא אם כן זו תיבת הרשמה לניוזלטר, רצוי עם ספר אלקטרוני בחינם או הצעה דומה..

5. תוסף וורדפרס בחינם ל- AdRotate

AdRotate תוסף וורדפרס בחינם

AdRotate הופך את ניהול המודעות לקל. אתה יכול להציג מודעות משלך או מרשתות של צד שלישי כגון Google AdSense, DoubleClick וכו ‘. AdRotate מאפשר תזמון מודעות תקופתי וחישוב מדויק של קליקים / הופעות ומציג את המודעות עם הביצועים הטובים ביותר באתר שלך..

גרסת הפרימיום כוללת תכונות מגניבות כמו מיקוד גיאוגרפי, איתור חסימת מודעות וכלים אחרים המאפשרים לך למכור ולנהל מסעות פרסום מרובים בקלות. התמחור מתחיל ב -29 אירו לרישיון אתר בודד ומגיע עם תמיכה פרמיה.

6. WP Bannerize Pro – תוסף וורדפרס בחינם

WP Bannerize Pro

אם מרבית הפרסום המותאם אישית שלך מתבצע באמצעות באנרים שאינם של Adobe Flash, WP Bannerize Pro עשוי להיות התשובה שלך. התוסף יוצר סוג פוסט מותאם אישית שנקרא “באנרים”. זה מאפשר לך ליצור באנרים כמו שאתה יוצר פוסט או עמוד.

ליצירת באנר, העלה / יבא תחילה את תמונת הבאנר ובחר אם ברצונך לעקוב אחר ההופעות והקליקים, ואז לפרסם את הבאנר. לאחר סיום, נוצר קוד קוד באנר. עכשיו אתה יכול להציג את הבאנר בכל פוסט, עמוד או אזור המותאם באמצעות הקיצור.

תכונות נוספות כוללות מיקוד גיאוגרפי, הגבלות IP, מיקוד מודעות מבוסס תפקיד ולוח מחוונים אנליטי מוערם במלואו..

7. WP פרסם את זה (חינם)

WP פרסם את זה פלאגין בחינם

WP Advertize זהו התוסף הרגיל שלך לניהול מודעות המאפשר להציג מודעות של צד שלישי מ- Google AdSense, כמו גם מודעות המוצגות על ידי מודעות עצמית. אתה יכול לבחור מתוך יותר מעשרה מקומות להצגת המודעות שלך, כולל ווידג’טים של סרגל הצד. יתר על כן, התוסף מאפשר לך גם להשבית מודעות בסוגי פוסטים מסוימים, תגים, כתובות IP, מחברי פוסטים וכו ‘.

8. מודעות מתקדמות – מנהל מודעות ו- AdSense

פלאגין למודעות מתקדמות בחינם

מודעות מתקדמות היא התוסף שלך לניהול מודעות עם טונות של תכונות שימושיות, החל ביצירת מודעות בסיסית, להצגת מודעות של צד שלישי, ועד רשת מודעות ממוקדת גיאוגרפית, הניתנת להתאמה אישית רבה. בעזרת מודעות מתקדמות אתה יכול לבנות, להציג, להגדיר, לסנן ולמקד מודעות על סמך המבקרים שלך.

תיאור מלא של התכונות החינמיות הקיימות בדף מאגר הוורדפרס של התוסף – אני מציע שתקראו קריאה מהירה לפני שתעבור לפלאגין הבא ברשימה זו..

למודעות מתקדמות יש גם מגוון תוספות פרימיום כמו מכירת מודעות, המסייעות לך למכור נקודות מודעות באתר שלך. גרסת הפרימיום מאפשרת תכונות חיוניות כמו הזרקת aj-זריקות מתקדמות, אזורי מיקום חדשני של מודעות כגון כותרת צדדית, או מודעות צפות ורבות נוספות.

תמחור עבור עותק פרמיום של התוסף מתחיל ב € 29 אירו לפרסומות מתקדמות לפרו (רישיון לאתר בודד) או 69 יורו לקבוצת המודעות המתקדמות, הכוללת את כל ההרחבות והעדכונים העתידיים..

9. AWPCP – תוסף WP חינם למודעות מסווגות

AWPCP - תוספים חינם למודעות

תוסף נוסף של וורדפרס מסווגות הוא התוסף הקלאסי שלך שנועד להריץ דף מודעות מקוון עשיר בתכונות מאתר וורדפרס שלך. ניתן לבצע חיפוש באמצעות מודעות, מדינה, מדינה, שם משתמש או מילת מפתח. נוסף על כך, אתה יכול להציג מודעות מ- Google AdSense. התבונן ברשימת התכונות המלאה להפעלת דף המודעות שלך המונע על ידי וורדפרס.

מספר מודולי פרימיום כגון Autorize.net ושילוב שערים לתשלום באמצעות PayPal, מנהל מסעות פרסום ומודולי קופונים, עשויים להועיל מאוד להפעלת אתר מודעות מסווגות עשיר..

10. תוסף חינם למערכת פרסום מתקדמת

תוסף חינם למערכת פרסום מתקדמת

מערכת פרסום מתקדמת תומכת במספר נקודות מודעות, סיבוב מודעות ותזמון מסע פרסום וסף תקציב, בין תכונות אחרות. אתה יכול למכור מודעות בהתבסס על עלות לאלף הופעות, עלות לקליק ועלות. גרסת הפלאגין המובחרת תומכת בקמפיינים הניתנים לסינון, מטעין AJAX, תזמון מתקדם ותרשימים יפהפיים בקטע ניתוחים וסטטיסטיקה..

11. תוסף וורדפרס בחינם להכנסת מודעות

תוסף WordPress למונטיזציה של מונטיזציה של מודעות

Ad Inserter Pro הוא התוסף היחיד לוורדפרס הדרוש לך בכדי להכניס קוד כלשהו בכל מקום באתר וורדפרס: מודעות, באנרים, ווידג’טים, טפסים, קוד מעקב, קוד כותרת עליונה / כותרת תחתונה, קודי קיצור וכו ‘. הוא תומך כמעט בכל עמדות וורדפרס הזמינות להכנסה אוטומטית: לפני / אחרי הפוסט, לפני / אחרי התוכן, לפני / אחרי פיסקה, לפני / אחרי קטעים, בין פוסטים בעמודי בלוג, ואם לנושא שלך יש פריסה מיוחדת כלשהי, אתה יכול להשתמש בהכנסה ידנית באמצעות קוד קוד, יישומון או שיחת פונקציית PHP.

Ad Inserter Pro טוב במיוחד בהוספת מודעות כמו AdSense ואמזון. אתה יכול לבחור מספר פיסקה (או מיקום יחסי בעמוד) ויישור לכל חסימת. תוכל גם לציין אפשרויות אישור כדי להימנע מהוספת מודעות ליד תמונות או כותרות. אתה יכול ליצור מודעות קניות מקוריות של אמזון ולהראות מוצרים הקשורים לתוכן העמוד. Ad Inserter Pro תומך בתזמון מודעות, סיבוב מודעות ומיקוד GEO ברמת הארץ (עובד גם עם מטמון). אתה יכול גם להציג מודעות שונות במכשירים שונים (שולחן עבודה, טאבלט, טלפון) ותוכל להגדיר חריגים לדפים או פוסטים בודדים שבהם אין להכניס מודעות. ישנן אפשרויות נוספות להתקנות רב-אתרים להגבלת ההגדרות באתרי המשנה.

הכנסת קוד ניקוי באגים היא המקום בו ה- In Inserter Pro מאיר. ישנן פונקציות רבות שיכולות לעזור לך לגלות מדוע לא הוכנס הקוד. בכל עמוד אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של מיקומים להכנסה אוטומטית, לדמיין תגי HTML או להדגיש בלוקי קוד שהוכנסו (מודעות) לצורך תצורה נוחה יותר של מיקום המודעה. ויש גם יומן הכניסה מפורט בו תוכלו למצוא מידע מדוע לא הוכנס לחסימה כלשהי. ולבסוף, ניתן לצפות בתצוגה מקדימה של כל חסימת קוד בחלון שבו תוכלו להתאים התאמה וסגנון בעזרת עורך CSS חזותי.

ונחש מה? אמזמר מציג מודעות רשמית על ידי אמזון להוסיף מודעות קניות אינדיאניות לפוסטים בוורדפרס. Ad Inserter Pro מתחיל ב 20 $ (עבור רישיון כפול לאתר) המאפשר להציג מודעות במיקוד גיאוגרפי ותומך ברשימה שחורה של IP, בין תכונות שימושיות אחרות..

12. WP-הכנס תוסף וורדפרס בחינם

הוספת WP תוסף וורדפרס בחינם

WP-Insert הוא ללא ספק אחד התוספים הטובים ביותר לניהול מודעות בחינם. בדומה לרוב התוספים בקטגוריה זו, WP-Insert תומך ברשתות מודעות מרובות כמו Google AdSense, Clickbank וכו ‘. עם זאת, בניגוד לתוספים אחרים, היא מציעה מיקוד גיאוגרפי בחינם, מה שאומר שאתה יכול להציג מודעות AdSense למבקרים מארה”ב. ומודעות Clickbank למבקרים בבריטניה. תכונות מגניבות אחרות כוללות שילוב של Google Analytics, הצגת הודעות משפטיות, בדיקת פיצול מודעות ומיקום מודעות דינמי באמצע כל מאמר.

13. תוסף ללא מודעות לפינה

תוסף ללא מודעות לפינה

Corner Corner הוא תוסף פשוט לניהול מודעות המציג מודעה בפינה השמאלית העליונה (או הימנית) באתר וורדפרס שלך. זה נועד להיות פולשני באופן מינימלי כדי למנוע חווית משתמש גרועה. כאשר משתמש מרחף מעל המודעה, הוא פתוח ונפתח ומציג את המודעה בתצוגה המלאה. ברגע שהעכבר מוסר, המודעה חוזרת לעצמה הקודמת. אתה יכול להשתמש בתוסף זה כדי להציג מודעות חשובות, מבצעים צפויים או להפעיל “מכירה סודית”.

14. יישומון מודעות קלות ל- Meks עבור WordPress

ווידג'ט של מודעות קלות ל- Meks עבור WordPress

Widget של Meks Easy Ads הוא תוסף פשוט המאפשר להציג מודעות ללא הגבלה בווידג’ט. אתה יכול לבחור את הגבלת מספר המודעות לצפייה, לסובב מודעות ולהזיז את סדר התצוגה באופן אקראי. אתה יכול גם להגדיר גודל מותאם אישית משלך או לבחור מבין מספר גדלים מוגדרים מראש (וסטנדרטיים) של מודעות.

15. תוסף בחינם של Google AdSense

תוסף בחינם של גוגל אדסנס

Google AdSense מאת BestWebSoft הוא ערך נוסף במסיבת התוספים הפרו-אדסנס עם יכולת לייבא מודעות ישירות מחשבון AdSense שלך ​​ולהציג אותן באזורים מרובים באתר שלך, כולל פוסטים לפני / אחרי, דפים ווידג’טים של סרגל הצד..

16. Ads Pro הפרסום Premium WordPress מנהל פרסום

תוסף פרו של מודעות - מנהל פרסום וורדפרס רב תכליתי

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוסף פרו של מודעות – מנהל פרסום וורדפרס רב תכליתי הוא התוסף השני לניהול וורדפרס של ניהול מודעות שנמכר ביותר ב- CodeCanyon. במילים פשוטות, זה עוזר לנהל את המודעות באתר וורדפרס שלך. התוסף תומך במודעות לסינון המבוססות על קטגוריות, תגיות ומכשירים. ניתן להגדיר אותה להצגת מודעות רק לאחר שהמבקרים בילו זמן מסוים באתר ולהגביל את מספר הפעמים שמודעות מוצגות למשתמש בכל הפעלה. לבסוף יש לו מודעות במיקוד גיאוגרפי עם 20 סגנונות תצוגה שונים שניתן למקם מעל 25 מיקומים שונים.

במקרה שרצית ליצור פלטפורמת מודעות שמציגה עצמית, התוסף מאפשר לך למכור שלושה דגמי חיוב שונים – עלות לקליק (עלות לקליק), עלות לאלף הופעות (עלות לאלף הופעות) ועלות לקליק (עלות ליום). שערים לתמיכה נתמכים כוללים Stripe, PayPal, WooCommerce והעברה בנקאית.

17. Aparg SmartAd – תוסף ניהול מודעות וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

Aparg SmartAd הוא מתמודד חזק נוסף במרחב התוספים לניהול מודעות. תכונות בולטות כוללות 75+ הנפשות מוקפצות והטמעה, 25 אזורי מיקום מודעה, וחמישה סוגי מודעות נתמכים כולל תמונה, וידאו, פלאש, קוד ו- iFrame. בדומה לרוב התוספים, זה תומך בסיבוב מודעות ובאפשרויות סינון מתקדמות על סמך תגים, קטגוריות וכו ‘. בנוסף, זה תומך גם בסינון על בסיס שפה.

התוסף תומך גם בשלושה סוגי קמפיינים – מודעות רקע, מודעות קופצות ומודעות הטמעה. והוא נשלח עם לוח מחוונים סטטיסטי מתקדם. תכונת הייצוא של PDF נוחה למדי כשאתה משתף דוחות עם הקונים שלך במקום. ניתן לתזמן מודעות ולהגדיר השעיה אוטומטית של מודעות על פי תאריך, צפיות וקליקים.

18. תוסף מודעות וורדפרס בחינם AdPlugg

תוסף מודעות וורדפרס בחינם

AdPlugg משלב את שירות ניהול המודעות AdPlugg ב- WordPress. חשוב על AdPlugg כפלטפורמת ניהול מודעות מקוונת של SaaS. אתה יכול להגדיר ולתזמן מודעות מרובות, הגדרת מודעות וסיבוב באנרים, קליקים על מסלול ונתונים סטטיסטיים אחרים עבור כל האתרים שלך – ממרכז שליטה מרכזי. אם בבעלותך מספר אתרים (הפועלים ב- WordPress או פתרונות ניהול תוכן אחרים), AdPlugg יכולה להציג מודעות בפלטפורמות הללו גם באמצעות התוספים המתאימים להן.!

התוסף בחינם עד 100,000 הופעות בחודש ותומך במודעות תמונה בלבד. תוכניות בתשלום מתחילות ב -10 דולר לחודש ותומכות במספר סוגי מודעות הכוללות מודעות וידאו, מודעות ביניים, צד שלישי (Google AdSense וכו ‘) ועוד.

19. תוסף Premium Dynamic Insertion Premium WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה מנהל קמפיינים של AdWords עם מילות מפתח דינמיות, זה נועד עבורך. לאלו מכם שלא יודעים מה זה, Google AdWords מאפשרת להחליף חלקים ספציפיים מהטקסט של המודעה שלכם במילת המפתח המשמשת אותה..

לדוגמה, נניח שאתה מציג מודעה עם מילות המפתח תיקי עור לאייפון. אם מישהו מחפש תיקי iphone עור אדום, המודעה שלך תופיע אם השארת את המודעה שלך התאמה בינונית. כעת, עם הכנסת מילות מפתח דינמיות, גוגל תשנה את המודעה שלך על ידי הוספה או החלפה של עותק המודעה, במילת המפתח החיפושית. בדוגמא שלנו, המילה אדום יוכנס באופן דינמי בטקסט של המודעה.

דמיין את אותו הדבר עם דף הנחיתה שלך. אם מבקר מגיע לדף הנחיתה שלך ממילת מפתח ספציפית לחיפוש, התוסף להכנסת מילות המפתח הדינמיות של וורדפרס ישנה את העותק של דף הנחיתה באופן דינמי כך שיכלול אותה מילת מפתח..

כיצד ניתן להשתמש בזה בניהול מודעות?

אם אתה מוכר מודעות המבוססות על מחיר לרכישה באתר שלך, קבלת קליקים עם היפר-מיקוד מ- Google AdWords משפרת את סיכויי ההמרה שלך.

20. פרסומות גלאי וורדפרס Ultimate Premium

מידע והורדה צפה בהדגמה

במילים פשוטות, התוסף Adverts Detector Ultimate מאפשר לך להציג או להסתיר תוכן באתר שלך, תלוי מאיפה המשתמש הגיע. מקורות שניתן לזהות כוללים מנועי חיפוש כמו גוגל וינדקס; רשתות מודעות כגון מודעות גוגל ומודעות Yandex; ורשתות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, Reddit, Tumblr וכו ‘.

כעת בעזרת תוסף זה תוכלו להציג דף שונה עבור מעריצי הפייסבוק שלכם ועוד לעוקבים שלכם ב- Pinterest.

21. הוסף מודעות פוסט פלאגין בחינם WordPress

הוסף מודעות פוסט פלאגין בחינם WordPress

הכנס מודעות לפרסום הוא תוסף פשוט מאוד ויעיל עדיין. זה פשוט מכניס את מודעות Google AdSense שלך ​​בין פסקאות בפוסטים ובדפים שלך. זוהי דרך יעילה להכניס אוטומטית קודי מודעות של צד שלישי לכל פוסט, עמוד או סוג פוסט מותאם אישית. ישנן אפשרויות למיקום מודעות ביחס לתוכן כמו גם הזרקה אוטומטית של Googel AdSense.

סיום התוספים הטובים ביותר לניהול מודעות וורדפרס

מודעות הן אחת הדרכים הפשוטות ביותר לייצור רווחים מהאתר שלך. מכירת חללי פרסומות באתר שלך היא דרך נהדרת להגביר את הרווחים שלך ויש בה יתרונות רבים. להלן שלוש הסיבות המובילות שלי לאהוב את המודל העסקי:

 • מכירת שטחי מודעות מעניקה לך את הכוח לבחור אילו מודעות להציג באתר שלך. זה נותן לך חופש כדי לשלוט בחוויית המשתמש באתר שלך.
 • לדוגמה, אם אתה מנהל בלוג על טיפים לאופנה או לאיפור, אתה יכול להציג מודעות למוצרים שקשורים ישירות לאתר / עסק שלך. זה עשוי לשפר את שיעור הקליקים של המודעות המוצבות באתר שלך.
 • ככל שהאתר שלך ממוקד יותר כך הקליקים (והמרות) הגבוהים יותר מקבלים המודעות שלך. קונים המודעות שלך מרוצים, אתה שומר על חווית המשתמש שלמה ובסופו של דבר מרוויח המון כסף מהעסקה.

בדומה למכירת שטחי מודעות, צורות אחרות של עדין הפרסום כולל פוסטים ממומנים והמלצות על מוצרים במאמרי הבלוג שלך. מבחינה אתית, לעולם אל תתן חסות למוצר שלא ניסית / בדקת באופן אישי. ככה אתה מסתכן בבגידה באמון הקורא שלך. ועם הפתק הזה, בואו לעטוף את המסיבה הזו!

מה התוסף המועדף עליך לניהול מודעות? האם התגעגענו לתוספים מדהימים כלשהם? ספרו לנו בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me