20+ נושאים עסקיים הטובים ביותר של וורדפרס 2020

הנושאים העסקיים הטובים ביותר של וורדפרס

עבור כל עסק היבט מרכזי בתוכנית העסקית שלך צריך להיות אתר האינטרנט שלך. הדור שלנו מתמקד יותר בטכנולוגיה לפי היום, ואם אין לך אתר מוכן לנייד, אתה תפספס חתיכה ענקית בשוק. לא בטוח מאיפה להתחיל?


הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

מה עושה נושא וורדפרס עסקי נהדר?

זו שאלה נהדרת – מה הופך נושא עסקי נהדר? אילו תכונות או אפשרויות? ובכן, זה באמת תלוי בעסק שלך. ל- WordPress יש משהו לכולם, ותמיד תוכלו להוסיף תכונות נוספות לאתר שלכם באמצעות תוסף או שניים. אבל, יש כמה תכונות עיקריות שסביר להניח שתרצו ישר מהקופסה.

שירותים
אחרי הכל אתה עסק, אז אתה צריך דרך לחלוק עם הלקוחות שלך מה בדיוק אתה עושה. הסבר על הצעות השירות שלך אתה יכול להשיג זאת באמצעות סוג הודעה ייעודי לשירותים ייעודיים, או מודול צוות מותאם אישית, או אפילו עם תיבות אייקון.

צוות
האם לא תרצה לפגוש את צוות האנשים בעסק האהוב עליך? ובכן, הלקוחות שלכם רוצים לפגוש אתכם – או לפחות להכיר אתכם מעט. שתף תמונות של הצוות שלך, הכותרות שלהן או אולי כמה טיפים מעניינים על כל אדם. הפיכת האתר העסקי שלך לאישי יותר יכולה לעזור ביצירת קשר בינך לבין הלקוח, ולהשאיר אותך בראש.

תיק וגלריה
זה יחד עם מה שנאמר על הצוות – לקוחות רוצים להכיר אותך, את העסק שלך ואת המוצרים או השירותים שלך. על ידי הוספת גלריה או פורטפוליו, יש לך סיכוי לאמץ את הדברים שלך ללקוחות פוטנציאליים חדשים. הוסף את העבודה הטובה ביותר שלך, הציג את התוצאות שקיבלת עבור לקוח או פשוט הציג את הצוות שלך בפעולה. שוב, אתה רוצה להתחבר לקהל הלקוחות שלך.

המלצות
פשוט להיות כנים. האם השתמשת פעם ב- Yelp, ב- Angies List או באתר אחר של ביקורת כדי לקבל החלטה? באתר העסקי שלך אתה יכול להציג הוכחות לסטטיסטיקה המוצקה שלך של לקוחות מרוצים עם המלצות. ערכות נושא מסוימות מוסיפות סוגי פוסטים מותאמים אישית, באחרים יש מודולי בונה דפים או ווידג’טים, או שאתה יכול להוסיף אותם בעצמך באמצעות תיבת טקסט. עם זאת הם מתווספים, המלצות מהוות השפעה רבת עוצמה עבור לקוחות חדשים.

קשרים חברתיים
רוצה לשמור על קשר עם הלקוחות שלך? רוצים להגיע ללקוחות חדשים? רוצים לשתף מבצע? אתה צריך מדיה חברתית. ערכות הנושא משתנות היכן הן מוסיפות קישורים חברתיים (כותרות, ווידג’טים, מודולי בונה דפים, פרופילי צוות וכו ‘), אך וודאו שיש לכם איפשהו באתר שלכם (וכמובן שחשבונות המדיה החברתית הפעילים יתאימו).

כמובן שאלו רק קומץ תכונות שרוב העסקים יזדקקו להן. תלוי בעסק הספציפי שלך, ייתכן שתרצה גם לחפש WooCommerce תמיכה אם ברצונך למכור מוצרים משלך, תאימות WPML ו- תרגום הכללת קבצים אם ברצונך לתרגם את האתר שלך למספר שפות, או אפילו אירועים יכולות ניהול אם אתם מתכננים לארח מספר אירועים בעתיד.

ערכות העיצוב הטובות ביותר בחינם ופרמיום וורדפרס לעסקים

אז עכשיו כשאתם יודעים מה לחפש, הגיע הזמן לצאת לשם ולמצוא נושא. כדי לעזור לך, ריכזנו רשימה של כמה מהנושאים הטובים ביותר של וורדפרס ארגוניים ועסקיים מרחבי האינטרנט (שימו לב: לא בדקנו כל אחד מהנושאים הללו, הבחירות שלנו מבוססות על מידע שמופיע בדפי הנושא). עשינו כמיטב יכולתנו לכלול שילוב טוב של ערכות נושא חינמיות ופרמיות, כך שלא משנה מה התקציב של העסק שלך, יש נושא וורדפרס בשבילך (אם כי תסתכל על זה רשימת תבניות זו על ידי WPThemesChecker לבחירות נוספות). אז בואו ונמשיך למה שאתה באמת כאן!

1. סה”כ

סך הכל גרור ושחרר נושא וורדפרס רב תכליתי

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה רוצה נושא עם כל הפעמונים והשריקות, Total הוא הדרך ללכת. אחד הנושאים הנמכרים ביותר ב- Themeforest, Total יכול לעשות הכל. בונה הדפים הכלול Visual Composer מאפשר לך לגרור ולשחרר אלמנטים של דפים ליצור פריסות בהתאמה אישית לחלוטין – אין צורך בקוד! יש אפשרויות צבע בלתי מוגבלות כמעט לכל אלמנט, מאות אייקונים וטון של אלמנטים לבניית דפים מותאמים אישית שלא תמצאו בנושאים אחרים. הוסף את כל הצוות שלך, המלצות על לקוחות, שירותים, אודות דפים, תיקים ללא הגבלה, מוצרים בחנות, אירועים, טפסים ליצירת קשר ועוד. בנוסף, הנושא כולו מגיב, כך שהדפים והפוסטים שלך ייראו נהדרים גם בנייד.

2. אלגנטי (חינם)

נושא וורדפרס עסקי בחינם אלגנטי

מידע והורדה צפה בהדגמה

זקוק לנושא עסקי פשוט? נסה אלגנטיות. נושא עסקי מקצועי וחינמי לחלוטין לוורדפרס מכיל את כל הדרוש לך כדי ליצור את אתר העסק שלך ללא עלות. הנושא כולל מחוון לדף הבית המוצג, סוג פוסט מותאם אישית של תיק עבודות, סוג הודעה פוסט מותאם אישית של הצוות, קטע תכונות עם אייקונים (מושלם להוספת שירותים מסוימים) וכמובן בלוג מלא. בנוסף יש אפשרויות לגופנים, לוגו מותאם אישית, זכויות יוצרים בהתאמה אישית ועוד.

3. חזית

נושא קדמי מקצועי וורדפרס מקצועי

חזית היא נושא מדהים רב תכליתי המושלם לאתרים עסקיים, כמו גם לבלוגים, אפליקציות, שולחנות עזרה, סוכנויות ועוד. עם יותר מ- 150+ בניית דפים של גוטנברג וחסימות הדגמות שנבנו מראש מעל 25+, קל ליצור את האתר המושלם שלך. נושא עוצמתי זה מתהדר בתכונות לתפריטים מגה, גלילת פרלקס, מחוון תוכן או תמונה, פריסות רשת לבנייה, צבעים מותאמים אישית ודרגות צבע ועוד טונות נוספות. ומכיוון שהוא בנוי על גוטנברג אתה משתמש בוורדפרס ליבה כדי לבנות את האתר שלך – שומר על דברים בצורה מהירה!

הנושא נועד גם לעבוד בצורה מושלמת עם תוספים פופולריים כדי להוסיף פונקציונליות נרחבת. התקן את לוח העבודה של WP כדי לבנות משלך אתר רשימות משרות עם חזית. או הוסף WooCommerce, כך שהוספת חנות לאתר שלך היא משב רוח. באמת, כמעט שום דבר שחזית לא יכולה לעשות!

4. Zerif PRO

נושא Zerif Pro וורדפרס עסקי

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אי פעם עיינת את הנושאים החינמיים ב- WordPress.org, בטח ראית את הנושא המגה הפופולרי של Zerif Lite. ובכן, Zerif Pro היא גרסת הפרימיום שהיא טעונה במיוחד בתכונות מדהימות לעסק שלך. העיצוב כולל דף בית הניתן להתאמה אישית עמוס באפשרויות להוסיף את הפיצ’רים שלך, תיק עבודות, צוות, תמחור, המלצות, טופס יצירת קשר ועוד. בנוסף יש אפשרויות לצבעים, רקע לפרלקס וכמה ווידג’טים מותאמים אישית מדהימים.

5. Parallax One

Parallax נושא חופשי וורדפרס לעסקים בחינם

מידע והורדה צפה בהדגמה

Parallax One הנו נושא וורדפרס בעל עמוד בודד בחינם, מושלם לעסקים. נושא זה כולל קטעים קלים לשימוש להוספת השירותים שלך, צוות, המלצות, הסברים ובלוג. לנושא זה בחינם יש אפילו חנות. אז רק בגלל שיש לך תקציב קטן זה לא אומר שאתה לא יכול ליצור אתר יפה בן עמוד – פשוט תן ל- Parallax אפשרות אחת.

6. FreelanceEngine

פרילנס נושא מנועי עסק וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

FreelanceEngine תוכנן להיות פיתרון לוח עבודה מקיף עבור עסקים ופרילנסרים להתחבר (כמו Upwork). אבל נושא זה יכול לעשות הרבה יותר מאשר רשימות. מכיוון שהוא כולל את ה- Visual Composer, אתה יכול לגרור ולשחרר אלמנטים כדי ליצור כל דף מותאם אישית שאתה צריך, בנוסף לפרסום פתיחות עבודה משלך (או אירוח של אחרים).

7. OneEngine (חינם)

נושא חופשי וורדפרס של OneEngine

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה רוצה פיתרון של עמוד בודד, בדוק את OneEngine. נושא תמציתי זה הוא אפשרות נהדרת ליצירת דף נחיתה או splash לעסק שלך. עם מטעין דפים מקסים, מחוון פשוט, שירותים, אודות ציר זמן, סורגים מיומנים, צוות, דלפקים, תמחור ועוד כל המובנה, OneEngine הוא התחלה נהדרת לכל עסק קטן.

8. CleanPort

נושא וורדפרס של CleanPort

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה זקוק לנושא עסקי מקצועי ובמיקוד בפורטפוליו שלך, CleanBold הוא בחירה מצוינת. לתיק העסקים הזה של WordPress יש דף בית ייחודי להצגת עבודותיך, השירותים שלך ופוסטים אחרונים בבלוג. גולת הכותרת של הנושא תהיה תיק העבודות היפהפה, בו תוכלו להציג את עבודת הצוות שלכם בפרויקטים קודמים. בנוסף, ישנן טונות של אפשרויות להתאמה אישית לצביעה של צבעים, גופנים וסגנונות ליצירת אתר אחד מסוגו.

9. ייעוץ מדיה

מדיה התייעץ עם WordPress נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Media Consult הוא נושא וורדפרס פרימיום שעוצב תוך התחשבות באתרי עסקים ופורטפוליו של עסקים, ובכל זאת ניתן להשתמש בו כמעט לכל סוג של אתר כגון בלוגים אישיים. הנושא מציע תמיכה לבונה העמודים של Elementor, ספריית משאבים מועילה (עבור ניירות לבנים, דוחות וספרים אלקטרוניים), שפע של תבניות וקודקוד ועוד.

10. אולטרה

נושא וורדפרס אולטרה עסקי

מידע והורדה צפה בהדגמה

Ultra הוא נושא גמיש של וורדפרס שתוכל לנו ליצור כל מספר של אתרים עסקיים מקצועיים. בעזרת בונה פריסת הגרור והשחרר אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. הוסף סליידרים, סרטונים, רקעים לפרלקס, הסברים, תיקים, חנויות WooCommerce ועוד. בנוסף ישנם קלים לשימוש, צבעים, גופנים, מרחבי תמונות ואנימציות של אלמנטים בעמוד כדי להוסיף קצת פיצז נוסף.

11. קולקטיב

נושא וורדפרס קולקטיבי

מידע והורדה צפה בהדגמה

קולקטיב הוא נושא וורדפרס עסקי ויצירתי עם צבעים וסגנונות שובבים שהלקוחות שלכם יזכרו. העיצוב כולל אפשרויות צבע נועזות (אותן תוכלו לצבוט בקלות עם בוחני הצבעים המובנים), מחוון HTML5 מרשים, תפריטי מגה מובנים, קודי קיצור בהתאמה אישית ועוד..

12. גאדג’ט (חינם)

גאדג'ט נושא וורדפרס בחינם

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא החינמי הקטן והחמוד הזה הוא פשוט מושלם לאתרים מקצועיים. גאדג’ט מגיע עם אפשרויות ישירות מהקופסה להוספת סליידרים, צבעים מותאמים אישית ותומים של קודי קיצור ליצירת דפים למראה מותאם אישית (פשוט הוסף את הקודים לכפתורים, תרשימים, עמודות, תיבות אור, מפות ועוד כדי ליצור דפים עבור שלך שירותים וצוות).

13. תאגידי (חינם)

נושא וורדפרס לעסקים בחינם לעסקים

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא האחרון שברצוננו לשתף הוא הנושא החינמי של WordPress בחינם. נושא נקי ומינימלי זה כולל כמה תכונות מעולות שתתחיל לעבוד כמו קטע מחוון ותכונות של דף הבית הנוח לשימוש, פורטפוליו מובנה להצגת הפרויקטים שלך, סוג פוסט מותאם אישית של הצוות כדי להוסיף את כל חברי הצוות שלך, בלוג מלא, מעוצב טיפוגרפיה ותמיכה ב- Symple Shortcodes 2.0 (בהן תוכלו להשתמש כדי להוסיף אייקונים חברתיים, כרטיסיות, אקורדיונים, טבלאות תמחור, סרגלי מיומנות, מחוון הודעות וטונות נוספים).

14. נמל

נושא נמל וורדפרס לעסקים

נושא הנמל הוא נושא מינימלי ומודרני להפליא שמתאים באופן מושלם לעסקים רבים. המתווה הנקי והמקצועי מאפשר להתאמה קלה למספר תעשיות. השתמש בפורטפוליו לאתר הצילום שלך, אזורי הגיבורים והמלצות הלקוח עבור אתר סוכנות משכנע, או קח את נושא הילד הכלול ובנה את אתר החלומות שלך בכדי להציג את היכולות שלך בעיצוב אתרים. העיצוב כולל גם סגנונות תפריט מותאמים אישית, 10+ תוספי נושא ThemeBeans בחינם, סגנונות תיק מרובים ועוד.

15. מונסטרואיד 2

מונסטרואיד 2 נושא וורדפרס עסקי

בנה אתר טוב יותר לעסק שלך עם נושא מונסטרואיד וורדפרס. נושא עוצמתי זה כולל 9 הדגמות מדגימות שנבנו מראש כדי להתחיל את אתר האינטרנט שלך במהירות. לאחר מכן נצל את האפשרויות המובנות לכותרת העליונה, פריסת הבלוג, ווידג’טים בהתאמה אישית, תוספים כלולים מועילים (כמו לוח השנה לאירועים, הודעות דובדבן דובדבן, תפריט MotoPress, דובדבן חברתי וכו ‘), סחר אלקטרוני, חברתי ועוד ליצירה. אתר משלך.

16. עורך דין ועורך דין

עורך דין ועורך דין מקצועי וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

צור נוכחות מקוונת מקצועית עם נושא עורך דין ועורך דין וורדפרס. נושא זה בתחום הפיננסי הוא דרך נהדרת ליצור רושם ראשוני חיובי כשאתם מוצאים לקוחות חדשים. הנושא מגיע עם כל התכונות הדרושות לך בכדי לשתף את ההשקעות העסקיות הפיננסיות שלך כמו שירותים עסקיים, אבני דרך, צוות, תיק עבודות ועוד. בנוסף קל להתחיל. ערכת הנושא Layer & Attorney מגיעה עם מתקין תוכן הדגמה קל, 30+ תבניות עמוד מוכנות להפעלה, סליידרים של פראלקס, פריסות כותרת עליונה וכותרת תחתונה בתוספת מחליף עור לעיצוב..

17. דיווי

Divi Multiuse WordPress Theme

מידע והורדה צפה בהדגמה

בטח שמעת על הנושא של Divi WordPress לפי ערכות נושא אלגנטיות? אפשרות פופולרית זו היא נושא רב תכליתי המגיע ארוז מראש עם פריסות הדגמה מדגימות קלות לשימוש, עריכה רספונסיבית, אפשרויות התאמה אישית קלה לצבעים / גודל / מרווח / וכו ‘, ותוספים מותאמים אישית כולל בונה דפי גרירה ושחרור של Divi. עם אלמנטים של בונה דפים לנגני שמע, סרטי מיומנות, קריאות לפעולה, כרטיסיות, מעקב חברתי, ניווט פוסט, מחוון וידאו, תיקי סינון, טבלאות תמחור ועוד ועוד תוכלו ליצור אתר ראוי לעסק שלכם..

18. התמפי אולטרה

Themify אולטרה וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Themify Ultra הוא נושא גמיש של וורדפרס עם אפשרויות מגיבות וסגנון מלאות ליצירת אתר מותאם אישית משלך. בנוסף הנושא כולל מעל 100 $ תוספות פרימיום לספירה לאחור, סרגלי התקדמות, דלפקים, אנשי קשר, WooCommerce, קווי זמן, גלריות תמונות, מכונת כתיבה, מפות, טבלאות תמחור ומחוון פרו. אמנם יש המון אפשרויות להתאמה אישית, בחירות צבע מוגדרות מראש ותבניות פריסת דפים מקלות על התחלה מהירה וקלה אפילו למתחילים..

19. Jobify

להעניק נושא וורדפרס לעסקים

מידע והורדה צפה בהדגמה

Jobify הוא נושא עבודה חזק של לוח וורדפרס עם קטעי טקסט עשירים המופעלים על ידי JSON, הגדרות תוכן להפעלה אוטומטית, סינון מיקום, חידוש התמיכה, קבצים מקומיים לתרגום ותמיכה ברשת התמונות. קל לבנות את העסק שלך ולמצוא עובדים חדשים. בנוסף הנושא כולל בונה גרירה ושחרור אינטואיטיבי של בונה דף הבית בהתאמה אישית של WordPress החיה. רוצה לבנות מנוע עבודה טוב עוד יותר? Jobify תואם לתוספים פופולריים כמו WP Job Manager, מנהל קורות חיים, רשימות WooCommerce, Revolution Slider ורבים נוספים שיכולים להוסיף תכונות ופונקציונליות לאתר שלך..

20. בית יציקה

נושא יציקה רב תכליתי וורדפרס לעסקים

מידע והורדה צפה בהדגמה

יציקה היא נושא וורדפרס דינאמי שנוצר עבור כל סוגי העסקים. הודות לתכונות הכוללות תאימות בין דפדפנים, עיצוב מגיב, אפשרויות נושא עוצמתיות, פריסות ללא הגבלה ותמיכה בתרגום יציקה מתאימה באופן מושלם לעסקים קטנים וגדולים כאחד. פשוט התקן את העיצוב ואז השתמש בתוסף Visual Composer הכלול כדי לגרור ושחרר את דרכך לאתר הפריסה או לדף הנחיתה המושלם.

21. קבוצת פיננסים

מימון חשבונאות קבוצתית עסק וורדפרס נושא

נושא FinanceGroup הנו נושא וורדפרס לעסקים וחשבונאות מעוצבים קלאסית. בעזרת בונה הגרירה והשחרור של TemplateMonster הכלול אתה יכול לבנות במהירות אתר מותאם אישית באמצעות מודולי הדף של 25+, קביעות מוגדרות מראש ואפשרויות התצורה. הנושא תואם גם Ecwid, כך שאם תבחרו להציע מוצרים או שירותים עסקיים נוספים באינטרנט תוכלו למכור נושא ישירות מהחנות המקוונת שלכם..

22. iBusiness

נושא iBusiness WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

iBusiness הוא חלק משורה חדשה וייחודית של קליקים ועריכה של נושאי WordPress קלים לשימוש. אתה פשוט עובר להדגמה חיה, לחץ על הכפתור להתאמה אישית ואז משתמש בעורך החזותי כדי פשוט ללחוץ ולערוך את המרכיבים השונים של הנושא (הסבר, שירותים, תמונות רקע, צוות, תיק עבודות, בלוג, טבלאות תמחור, פרטי קשר, וכו.). לאחר שתסיים, אתה מייצא את קובצי הנושא שהושלמו שאתה קופץ לאתרך בשידור חי. קלי קלות.

משאבים נוספים לעסק שלך

אבל אל תפסיק רק עם אתר מקצועי למראה, יש עוד המון דברים שאתה צריך לעשות בשביל הנוכחות שלך באינטרנט, שיווק ועוד. להלן מספר מאמרים מועילים של מחברינו כדי להצביע בכיוון הנכון.

  • פישוט הנוכחות המקוונת שלך באמצעות וורדפרס
  • המדריך האולטימטיבי לשיווק אתר וורדפרס שלך
  • כיצד להגדיל את שיעורי ההמרה שלך
  • תוספי WordPress מועילים לעסקים מקומיים
  • כיצד לבנות עסק עצמאי, מדריך וורדפרס פשוט

אם יש לך טיפים אחרים אנא שתף ​​אותם בתגובות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me