18 ערכות נושא הטובות ביותר של WordPress עבור משווקים וסוכנויות דיגיטליות

ערכות הנושא הטובות ביותר של WordPress SEO

עם העלייה במספר העסקים המקוונים, גם השיווק הדיגיטלי יחד עם SEO וסוכנויות מדיה חברתית גדלו. סוכנויות אלה מקדמות את המוצרים והשירותים של לקוחותיהם ועוזרות להגדיל את התעבורה לאתר של לקוחותיהם וערכות נושא של WordPress SEO הותאמו עבור אתרים אלה..


כעת, כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים, סוכנויות דיגיטליות ו- SEO צריכות להיות בעלות אתר שמציג את שירותיהן, ניתוחי מקרה והמלצות. ותודה לוורדפרס, יש הרבה ערכות נושא של WordPress SEO לבחירה שנבנו תוך התחשבות בנישות האלה.

אבל יש בעיה – עם כל כך הרבה נושאים בחוץ, קשה מאוד לבחור נושא כזה לאתר שלך. מכאן שבחרנו כמה מהנושאים הטובים ביותר לקידום וורדפרס של SEO עבור כל סוכנות שיווק דיגיטלית וציינו את התכונות החשובות של כל אחת מהן.

אז ללא שום דבר נוסף, בואו נתחיל עם הרשימה של 15 הטובים ביותר של נושאי WordPress SEO לכל פרילנסר SEO, משווק דיגיטלי או סוכנות..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. נושא וורדפרס כולל

נושא וורדפרס כולל של SEO

מידע והורדה צפה בהדגמה

ערכת הנושא הכולל של וורדפרס היא נושא ה- Drag & Drop האולטימטיבי. זה מגיע עם 40+ הדגמות מעוצבות באלגנטיות, תוך התחשבות במקצועות שונים. והרשימה הזו כוללת הדגמת סוכנויות SEO שניתן להתאים אותה ללא טרחה.

העיצוב הכולל מגיע עם התוסף Visual Composer. בונה דפים זה מאפשר לך ליצור דפים מותאמים אישית עבור אתר סוכנות SEO שלך באמצעות 100+ אלמנטים. אתה יכול גם להתאים אישית את המראה והתחושה של אתר האינטרנט שלך באמצעות ה- Customizer Live.

בדוק עוד כמה מה- SEO והדגמות השיווק של נושא ה- Total עבור סוכנויות.

הגברת שיווק (הדגמה מוחלטת)

נושא וורדפרס כולל: הגברת הדגמת שיווק

מידע והורדה צפה בהדגמה

Boost הוא סוכנות ושיווק מעוצב בנושא הדגמות WordPress עבור נושא ה- WordPress הכולל הנמכר ביותר. Boost משתמש בצבעים מודגשים ובפריסה נקייה כדי להקל על הלקוחות לחמש את השירות שלך, הוכחה חברתית ועוד. Boost מנצלת את מלוא אפשרויות ההתאמה האישית של Total. העיצוב כולל לוגו מותאם אישית ותפריט מקסים עם קישור לחצן מותאם אישית בניווט. זה לא רק מושך את תשומת ליבם של הקוראים, אלא שהוא יכול להגדיל את ההמרות שלך (מכיוון שהמבקרים באתר שלך נוטים יותר ללחוץ על כפתור ולא על קישור תפריט טיפוסי).

Boost נבנה כדי להשוויץ ולשווק את המוצרים והשירותים שלך, כך שהוא כמובן כולל חזית ומרכז הוכחה חברתית. ההדגמה מציגה ביקורות מקוונות ולחץ באמצעות תיבת הסמל של העיצוב עם תמונה מותאמת אישית וקישור לרכיב. קל להציג דירוג לקוחות קל באותה מידה הודות להודעות המותאמות לנושא של הנושא.

סוכנות Samus (הדגמה מוחלטת)

נושא וורדפרס כולל: הדגמת סוכנות של סמוס

מידע והורדה צפה בהדגמה

Samus הוא הדגמת נושא וורדפרס ברמה גבוהה ומקצועית. אתר הנוק-אאוט הזה נבנה באמצעות ערכת הנושא Total שלנו ומלחין הוויזואלים החזק. ייבא את נתוני המדגם שלנו כדי להתחיל בראש העיצוב שלך (כל שעליך לעשות הוא להוסיף תוכן משלך!).

סאמוס, מושלם לכל סוכנות או סטארט-אפ, מציג כמה מאפשרויות הסטיילינג לסוג הפוסטים המותאמים אישית של Total של פורטפוליו (אנו מראים רשת, אך יש גם אפשרויות לבנייה, ללא שוליים וטונות של התאמות), סוג הודעה אישית של צוות (השבתנו את זה דפי חברי צוות בפועל להדגמה זו, אך קל לאפשר נושא כשמכניסים את גוש בניית הצוות), טבלאות תמחור ועוד.

סוכנות וניל (הדגמה מוחלטת)

נושא וורדפרס כולל: הדגמת סוכנות וניל

מידע והורדה צפה בהדגמה

בנה אתר אינטרנט טוב יותר לעסק שלך באמצעות הווניל, הדגמת סוכנות לעסקים קטנים ומהממים שנוצרה עם נושא ה- Total WordPress. הדגמה מדהימה זו כוללת עיצוב מודרני ומקצועי המושלם עבור חברות שיווק, סוכנויות עיצוב, שירותי SEO, חברות ציד ראש וכל ארגון מקצועי אחר. המפתח לשכנוע לקוחות חדשים לבחור את חברתך על פני המתחרים שלך הוא להציע שירות מעולה (או מוצר), שמירה על צוות מדהים והקמת אתר מרשים. סה”כ הוא הסוד ליצירת אתר מדהים, לא משנה באיזה ענף העסק שלך נמצא.

2. Ekko

נושא Ekko SEO WordPress עם בונה דפים

צור כל עיצוב שאתה זקוק לסוכנות SEO שלך (או עבור לקוחותיך) באמצעות Ekko. נושא תכונות וורדפרס עשיר רב תכליתי זה כולל תכונות נהדרות לכל עסק. ראשית, בנה את האתר שלך תוך שניות עם כל אחד מדפי הבית, הנחיתה והמכירות המעוצבים מראש של 50+. או התחל מהתחלה באמצעות בונה התוכן כולל גרירה ושחרור. ועם חלונית האפשרויות המתקדמות, לעולם לא תצטרך לקוד אף התאמה אישית כלשהי. פשוט השתמש באפשרויות הכלולות עבור הלוגו שלך, כותרת עליונה, כותרת תחתונה, תיק עבודות, בלוג, טיפוגרפיה וכו ‘. Ekko הוא גם תואם WooCommerce, נבדק שובר שברים, מגיב, מוכן לתרגום וכמובן מותאם לביצועים (כמובן, להגביר את ה- SEO).

3. מנוע SEO

SEOEngine - נושא וורדפרס של הסוכנות הדיגיטלית

מנוע קידום אתרים הוא נושא מוכן ורספונסיבי לרשתית ומתאים לסוכנויות שיווק דיגיטליות, קידום אתרים ודוא”ל. זה מגיע עם 12 הדגמות של דף הבית הכוללות פריסות מעוצבות להפליא של עמודים ועמוד אחד.

מנוע SEO מגיע עם מתקין הדגמה בלחיצה אחת. באמצעות תכונה זו תוכלו להגדיר את אתר האינטרנט שלכם בדיוק כמו ההדגמה. נושא זה כולל 5 כותרות שונות ו -3 וריאציות סרגל עליונות. זה כולל גם תמיכת נושא לילדים, צבעים בלתי מוגבלים ואפשרויות עוצמה של נושא.

4. SEO WP

SEO WP - נושא הסוכנות הדיגיטלית בוורדפרס

עם יותר מ- 11,000 מכירות ומעלה, SEO WP הוא אחד הנושאים הנמכרים ביותר בוורדפרס בקטגוריית השיווק המקוון. זהו נושא ידידותי לנייד וטען מהיר. זה ארוז עם תוספים מובחרים כמו Rankie, Live Composer ו- Mega Main Menu.

SEO WP מגיע עם סמלים ותמונות מובחרים המושלמים לסוכנויות קידום אתרים וסוכנויות דיגיטליות. זה כולל דפים ומודולי תוכן מותאמים אישית המשתמשים בהם תוכלו לקדם את השירותים שלכם. אתה יכול גם להתאים אישית את כל החלקים, המודולים, הגופנים והצבעים לפי הדרישות שלך.

5. קידום אתרים

נושא ה- SEO - סוכנות השיווק הדיגיטלי WordPress Theme

קידום אתרים הוא נושא וורדפרס המותאם אישית לחלוטין ומותאם למנועי חיפוש. זה מגיע עם חמישה עיצובים הדגמה אשר ניתן להשתמש בהם לבניית אתרים למשווקים דיגיטליים, סוכנויות SEO, חברות, מומחי PPC וחברות שיווק במדיה חברתית..

נושא זה תומך בלמעלה מ- 750 גופני אינטרנט וצבעים בלתי מוגבלים. הוא מציע גם 4 סוגי כותרות, בונה גרירה ושחרור של דפים, יותר מ 125 חסימות תוכן, מגה תפריט, טבלאות תמחור, ותיבה לקידום כותרת תחתונה. אתה יכול להתאים אישית בקלות את הכותרת העליונה, כותרת התחתונה וסרגל הצד באמצעות החלונית אפשרויות נושא.

6. לייעל

מיטוב - נושא שיווק דיגיטלי בוורדפרס

מיטוב הוא נושא טעינה מהירה של SEO ושיווק דיגיטלי בוורדפרס. זה כולל 12 הדגמות שנבנו מראש וניתן להשתמש בהן כדי להפעיל את האתר שלך במהירות. נושא זה המוכן לרשתית ומגיב במלואו, תואם לתוספי SEO כמו SEO של יוסט, הכל ב- SEO ו- Rankie.

מיטוב נושא וורדפרס מגיע עם תוספים מובחרים כמו Slider Revolution ו- Composer Visual. תוספים אלה יכולים להועיל לבניית דפים מהממים לאתר שלך. נושא זה מגיע גם עם המון קיצורי דרך שימושיים כמו סרגל ההתקדמות, טבלת התמחור, אלמנטים אינפוגרפיים, תרשימים ועוד.

7. סוכנות דיגיטלית

סוכנות דיגיטלית - שיווק נושא וורדפרס

סוכנות דיגיטלית היא נושא וורדפרס רב עוצמה, הניתן להתאמה אישית ורב תכליתי. הוא נבנה באמצעות המסגרת הפופולרית Bootstrap 3. אז אתה יכול לצפות שהאתר שלך יגיב במלואו והוא יעבוד בצורה מושלמת בכל המכשירים הגדולים ודפדפני האינטרנט.

נושא הסוכנות הדיגיטלית מאפשר לך לבנות את התיק שלך באמצעות פריסות שונות. זוהי דרך נהדרת להציג את השירותים שלך בפני לקוחות פוטנציאליים שלך. נושא זה מגיע גם עם כמה דפים שהוגדרו מראש כמו, שירותים ושאלות נפוצות. כך תוכלו לייבא דפים אלה, לערוך את התוכן ולפרסם אותם בקלות.

8. שיווק פרו

שיווק פרו - שיווק דיגיטלי נושא וורדפרס

Marketing Pro הוא נושא וורדפרס רב תכליתי ומגיע עם 9 תבניות מעוצבות באלגנטיות. תבניות אלה מציעות טפסי הצטרפות, טבלאות תמחור, לחצני קריאה לפעולה, שאלות נפוצות, המלצות ורכיבים שימושיים אחרים. אלמנטים אלה מועילים למשיכת תשומת הלב של קהל היעד שלך.

כמו רוב הנושאים ברשימה שלנו, גם נושא ה- Marketing Pro מגיע עם התוסף Visual Composer. אתה יכול להשתמש בכלי גרירה ושחרור זה כדי לערוך את התבניות הקיימות או ליצור עיצוב דף בית חדש לאתר שלך. נושא זה מספק גם 6 סגנונות כותרת וניווט לבחירה.

9. ראיית Seosight

Seosight - סוכנות שיווק דיגיטלית נושא וורדפרס

האם אתם מתכננים למכור מוצרי SEO או שיווק דיגיטלי? במקרה כזה הנושא של Seosight WordPress הוא ההתאמה המושלמת. זהו נושא תואם WooCommerce ומאפשר לך ליצור חנות מקוונת בקלות. אתה יכול גם להתאים אישית את תוכן אתר האינטרנט שלך באמצעות עורך ה- frontend live.

Seosight הוא נושא מוכן ל- RTL – פירושו שתוכלו להקים את האתר שלכם בכל שפה שתבחרו. נושא זה מגיע עם בונה טפסים ליצירת קשר המסייע לכם ליצור טפסים ליצירת קשר מסוגננים ללא שום ידע בקידוד. באפשרותך גם ליצור דפי תיק עבודות מדהימים באמצעות בונה המלח של קינג.

10. חברת קידום אתרים

חברת SEO - נושא וורדפרס לשיווק דיגיטלי

חברת SEO היא נושא מגיב, מוכן לרשתית ומכוון נישה – מכאן שהתוכן והגרפיקה נבנו תוך התחשבות בסוכנויות SEO, מדיה חברתית וסוכנות דיגיטליות. נושא זה כולל 100+ אייקונים ו -200 גופנים בהם ניתן להשתמש בעת יצירת תוכן לאתר שלך.

נושא חברת SEO מציע חלונות קופצים אינפורמטיביים שיכולים להועיל בכדי לקבל את תשומת ליבו של המשתמש. זה כולל גם מגה תפריט וטבלאות מחירים אטרקטיביות. תוסף Revolution Slider מקושר עם נושא זה. ניתן להשתמש בתוסף זה ליצירת שקופיות מדהימות להצגת מידע חשוב לקהל שלכם.

11. מדדי SEO

מדדי SEO - סוכנות שיווק דיגיטלית נושא וורדפרס

מדדי SEO מגיעים עם 27+ הדגמות מעוצבות להפליא וניתן להשתמש בהן כדי ליצור את אתר האינטרנט שלך ללא כל בעיה. ניתן גם לערוך תבניות אלה באמצעות התוסף Visual Composer. ובמידה ותתקלו בבעיות כלשהן, תוכלו לבדוק את התיעוד או לבקש מצוות התמיכה עזרה.

ערכת נושא של מדדי SEO מאפשרת לך סגנונות בלוגים שונים כמו קלאסי, מינימלי ורשת. זה גם מגיע עם פריסות 20+ כותרות לבחירה. נושא זה כולל תבניות שימושיות לדפים כמו, שאלות נפוצות, ניתוחי מקרה, לקוחות, המלצות, מוצרים, גלריה ועוד.

12. TopSEO

TopSEO - שיווק דיגיטלי נושא וורדפרס

TopSEO הוא נושא וורדפרס תואם מקודד ונקי-דפדפן שמתאים לסוכנויות דיגיטליות, SEO ומדיה חברתית. זה מגיע עם 7 הדגמות שנבנו מראש ותוכל להתקין אותן באמצעות תכונת מתקין הדגמה בלחיצה אחת. נושא זה גם מותאם במהירות וטען מהר יותר מרוב הנושאים.

רוצה להתאים אישית את האתר שלך? אתה יכול לעשות זאת באמצעות ה- Customizer Live ולהציג את השינויים בזמן אמת. אתה יכול גם להשתמש בתפריט מגה באתר האינטרנט שלך. זה יעזור לך ליצור עמודות מרובות ולהציג תוכן רב בתפריט הניווט. לא כל כך נהדר?

13. מר SEO

מר SEO - סוכנות שיווק דיגיטלית נושא וורדפרס

מר SEO הוא נושא שיווק דיגיטלי וסוכנות קידום אתרים בוורדפרס. זה מגיע עם פאנל ניהול רב עוצמה, וכך אתה יכול לעצב את האתר שלך ללא שום ידע בתכנות. לא רק זה, אתה יכול גם ליצור דפים יפים באמצעות התוספים Visual Composer ו- Slider Revolution.

נושא זה מגיע עם כמה יישומונים שימושיים כמו Slider Image, רשימת בלוגים, עדכוני טוויטר, עדכון אינסטגרם ואייקון חברתי. זה כולל גם תכונות כמו יבואנית הדגמה בלחיצה אחת, מוכן לרשתית, 6 סוגי כותרות, לחצן לראש הדף, מספר קודי קיצור, רקע וידאו, תמיכה בנושאי ילדים ועוד.

14. שווקי

Markety - SEO ושיווק דיגיטלי נושא וורדפרס

Markety הוא נושא וורדפרס נקי ומודרני עבור סוכנויות SEO ושיווק דיגיטלי. זהו נושא מוכן WPML ותוכנית WooCommerce. זה מגיע עם כמה סליידרים מדהימים מוכנים מראש שעוזרים לך להציג מידע חשוב למבקרים שלך.

ערכת השוק כוללת 6+ סגנונות כותרת עמוד שונים לבחירה. זה גם מגיע עם 6 סגנונות תיק, 2 וריאציות כותרות שונות, 4 סגנונות כותרת תחתונה, ויותר ממאה עמודים שנבנו מראש. אתה יכול גם להתאים אישית את הכותרת העליונה, הכותרת התחתונה, סגנון הכותרת וסרגל הצד בכל עמוד באתר שלך.

15. סורק קידום אתרים

סורק SEO - שיווק SEO נושא וורדפרס

סורק קידום אתרים פותח על ידי GoodLayers, אחד ממוכרי הנושאים המובילים ב- Themeforest. זה מגיע עם תבניות הדגמה באיכות גבוהה וניתן להתאים אותן אישית באמצעות בניית הדפים של GoodLayer. בונה גרור ושחרור זה כולל המון אלמנטים, מה שמקל על ההתאמה האישית של דפי האינטרנט.

נושא וורדפרס זה מגיע עם 14 פריסות בלוגים ומספק לך את האפשרות להפעיל / לבטל פרטי מטא ומומחים. הוא מציע גם 19 וריאציות של כותרות, 9 סגנונות תיק ו 6 פריסות גלריה. לוח הניהול מספק לך אפשרויות התאמה אישית שונות כולל תחזוקה או מצב בקרוב.

16. SeoPlan

SEOPlan - נושא וורדפרס של SEO

SeoPlan היא נושא שיווק דיגיטלי המותאם במהירות ל- SEO וורדפרס. הוא מציע תכונה של מתקין הדגמה בלחיצה אחת ואפשרויות עוצמה של נושא. זה כולל 23 דפים מדהימים שנבנו מראש כמו שירותים, שאלות נפוצות, צוות, חבר צוות יחיד, תיאורי מקרה ועוד עבור אתר האינטרנט שלך.

ערכת הנושא של SeoPlan מציעה אפשרויות פריסה של קופסא ורוחב מלא. נושא זה כולל תכונות כמו 700 גופני גוגל ומעלה, ערכות צבע ללא הגבלה ופריסות מדהימות. זה מגיע גם עם תבניות Visual Composer, Slider Revolution ו- SeoPlan PSD.

17. SEOHub

SEO רכזת שיווק נושא וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

נושא ה- Premium Hub של SEO Hub של וורדפרס הוא דרך נהדרת לקדם את ה- SEO המקוון, השיווק, הפרסום או העסק שלך מבוסס שירותים אחרים. איזו דרך טובה יותר להציג את כישוריכם (ולקבל יותר לקוחות) מאשר לקדם את העסק שלכם באופן מקוון?

SEO Hub הוא נושא נהדר לבנות איתו את אתר האינטרנט שלך, במיוחד מכיוון שהוא ארוז עם בונה הדפים החזק של Visual Composer. כל שעליכם לעשות הוא להצביע, ללחוץ ולשמור כדי ליצור פריסות מדהימות מסוג זה הספציפיות לעסק שלכם. ויש אפשרויות נושא נוספות, סגנונות כותרות, פריסות עמודים ועוד לבחירה. מכיוון שהוא כל כך קל לשימוש, אתה יכול להקדיש זמן רב יותר ליצירת תוכן ממוקד SEO.

הנושא הוא גם מוכן WooCommerce, רשת חיונית תואמת, מגיבה לחלוטין, מוכנה לתרגום ודפדפנים צולבים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהאתר שלכם נראה נהדר ברוב הדפדפנים..

18. סוכנות היידן

סוכנות היידן פרימיום וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

היידן היא נושא וורדפרס של סוכנות עליזה שעוצב על ידי ThemeTrust. נושא זה הוא בחירה מושלמת עבור פרילנסרים, עסקים קטנים, חברות וכמובן סוכנויות.

הנושא הזה מאורגן ומחושב היטב. דף הבית עשיר בתכונות עם כל מה שתרצו. ברגע שלקוחות פוטנציאליים או נוכחיים נוחתים באתר שלך הם מתקבלים בברכה באמצעות מחוון של דף הבית הכולל תוכן וקישורים חשובים. בנוסף אתה יכול להוסיף תצוגה מקדימה של מה שהוספת לאחרונה לתיק העבודות שלך, תצוגה נקייה של שירותים (עם קישורים), פוסטים אחרונים בבלוג שלך וקרוסלת המלצות..

תכונות נהדרות אחרות בתוך היידן כוללות את הכותרת התחתונה של Google Map, תיק עבודות מגניב, וקומץ תבניות עמודים. נושא זה הוא פשוט, קל למשתמשים לנווט, ועושה רושם ראשוני מקצועי.

הערת סוף

כפי שאתה יכול לראות, כללנו כמה מהנושאים הטובים ביותר למדיה חברתית, סוכנות לשיווק דיגיטלי ו- SEO WordPress במאמר זה. הנושאים המכוונים לנישה נבנו תוך התחשבות בסוכנויות אלה. מכאן שהם מושלמים לפתיחת אתר לעסק שלך. אז למה אתה מחכה? פשוט בחר באחד שאתה הכי אוהב והתחל את האתר שלך עוד היום!

אילו נושאי וורדפרס של SEO אתה הכי אוהב? או שיש לך המלצה לנושא שעלינו להוסיף לרשימה שלנו? השאירו תגובה למטה – נשמח לשמוע מכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me