17 תוספי חידון הטובים ביותר עבור וורדפרס לשיפור מעורבות המשתמשים

התוספים החידונים הטובים ביותר עבור וורדפרס לשיפור מעורבות המשתמשים

בשלב מסוים במהלך המסע היזמי המקוון שלנו, אנו מוצאים את עצמנו שואלים מה הלאה? מה אנחנו יכולים לעשות כדי לעורר את הקוראים? בטח, וידאו הוא דרך נהדרת לשפר את הדביקות של המשתמשים. כך גם הפודקאסטים. אבל לפעמים, פשוט אין לנו רוחב פס לבצע את הפעילויות האלה. יצירת סרטונים ופודקאסטים טובים דורשים זמן ומאמץ – לא רק לתכנון, אלא גם להכנה ולשווק גם כן.


הנה רעיון – חידונים! חידונים הם דרך מצוינת לשמור על מעורבות המשתמשים שלך. אנשים מבלים זמן באינטראקציה עם החידון, וכתוצאה מכך הם מבלים זמן רב באתר שלך. זו הסיבה שחידונים נהדרים למאמצי שיווק התוכן שלך:

 • אנשים מתחילים לבלות יותר זמן באתר שלך. זה אומר שיעורי יציאה מדף יציאה נמוכים.
 • כלומר, שיעורי יציאה מדף יציאה נמוכים יותר ציוני קידום אתרים טובים יותר.
 • חידונים לשפר את מעורבות המשתמש ודביקות – הם מבדילים אותך מהמבחן
 • אנשים נוטים להתחיל לעקוב אחריכם כמותג, אשר בונים נאמנות למותג.
 • משתמשים נאמנים הם האנשים הסבירים ביותר לכך לרכוש את המוצר שלך או שירות, והדבק בו.
 • אם המוצר טוב, משתמשים נאמנים משתמשים לטווח ארוך, איזה מגדיל את ערך חיי הלקוח.
 • משתמשים נאמנים נוטים גם כן ממליץ על המוצר שלך או שירות לחבריהם, משפחתם ועמיתיהם – קלאסיים שיווק מפה לאוזן.
 • כל הגורמים לעיל ישירות להגדיל את ההמרות וההכנסות.
 • בנוסף, חידונים הם א לעזאזל כיף ליצור!
הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

מדוע חידונים הם העסקה האמיתית

כדי לתת לך רעיון שאנחנו לא מתבוננים, בדוק דוח BuzzSumo זה שמדגיש את התוכן המשותף ביותר במדיה החברתית בשנת 2015. # 8 ברשימה זו הוא חידון אנשים. לדוגמה, חידון שכותרתו מה התכונה הכי דומיננטית שלך? מ- PlayBuzz השיגו כמעט 4 מיליון שיתופים במדיה החברתית.

להלן מספר אתרים שהורגים את השיתופים החברתיים שלהם באמצעות חידונים:

דיסני

צילום מסך של חידון דיסני

החידון הראשון של דיסני “מיהו חיית הרוח של דיסני שלך” קיבל מעל 800,000 שיתופים.

מועדון הכדורגל של ברצלונה

חידון הליגה הגדולה של ברצלונה קיבל מעל 100,000 שיתופים.

מועדון הכדורגל של ליברפול

חידון המילים של הביטלס שלהם היה פריט התוכן המשותף ביותר בכל האתר שלהם בשנה שעברה, וקיבל מעל 600,000 שיתופים.

קאנטרי אאוטפיטר (מותג אופנה)

חידון מילות השיר Garth Brooks של מותג האופנה הזה זכה ליותר מ 60,000 שיתופים, מה שהפך את התוכן המשותף העשירי לגובהו ביותר במהלך 12 החודשים האחרונים..

באז פיד

ובכן, זה Buzzfeed.

התוספים לחידון הטובים ביותר עבור וורדפרס

עכשיו כשאתה משוכנע (בתקווה) שחידונים עושים לך טוב, בואו נתחיל. הפוסט של היום יכסה כמה מהתוספים החינמיים הטובים ביותר לחידון פרמיום עבור וורדפרס.

תוסף וורדפרס פרימיום

יצרן חידון OnionBuzz

אם אתה רוצה לבנות חידונים דמויי BuzzFeed משלך, יוצר החידון של OnionBuzz הוא התוסף בשבילך. התוסף החזק הזה כולל אפשרויות קלות לפריסות חידון, עדכונים / קטגוריות, שילוב MailChimp (תוצאות חידון נעילה) ואפילו פורמטים מותאמים אישית הכוללים:

 • אישיות
 • טריוויה
 • רשימות
 • רשימות מדורגות
 • הפוך קלפים
 • ועוד לבוא!

פשוט השתמש באפשרויות המובנות כדי ליצור את החידון המותאם אישית שלך, ואז השתמש בקודקוד שנוצר אוטומטית בכדי להכניס אותו לכל פוסט, עמוד או ווידג’ט המוכן באתר שלך. בנוסף כל החידונים שאתה יוצר באמצעות OnionBuzz הם מגיבים לחלוטין וידידותיים לנייד – כך שזה התוספת המושלמת לאתר הוויראלי שלך.!

יוצר חידון OnionBuzz מאפשר לך להשתמש בשלושה סוגים שונים של תשובות לחידונים שלך: רשימות, רשתות או גפרורים. סוגי תשובות אלה יספקו לכל אחד מהחידונים שלכם אפשרויות מעניינות, שאפשר אפילו להפוך לסיפור מרגש או הרפתקה אינטראקטיבית עבור המשתמשים שלכם. אפשרויות תשובה שלאחר התשובה יכולות להציג את הגרסא הנכונה ממש לאחר בחירת המשתמש או לאחר סיום המבחן כולו.

ניתן להוסיף בקלות לחצני שיתוף חברתי לכל אחד מהחידונים שלך, מה שנותן הזדמנויות רבות לתוכן שלך להפוך לוויראלי באמת. אתה יכול גם להוסיף את טופס המנוי לעלון הדוא”ל שלך. זה יעזור להגדיל את בסיס המנויים שלך בצורה משמעותית, במיוחד בשילוב עם ארונית התוכן (מתן דוא”ל למשתמש להמשך חידון או כדי לראות את התוצאות). שילוב Mailchimp מאפשר להוסיף מנויים חדשים ישירות לבסיס שלכם בשירות זה.

יצרנית חידון נגיפי OnionBuzz מבטיחה את הזדמנויות ההתאמה האישית הרחבות לסגנונות, פריסות והזמנת שאלות. אתה יכול להציג חידונים כרשימה מלאה או כסליידר עם שאלה אחת לכל שקופית. הזמנת שאלות מוגדרת על ידי משתמש או אקראי יכולה להגדיל את ערך הביקור עבור כל חידון.

OnionBuzz מתאים לא רק למטרות בידור, אלא גם למבחן רציני בנושאי בית ספר או אוניברסיטה, כמו גם כלי להכנה ולבדיקת הידע שלכם..

Maker OnizBuzz Viral Quiz Maker מגיב לנייד באופן מלא ומותאם לשימוש עם ווידג’טים של וורדפרס. אפשרות הזנות מיוחדות יכולה לעזור לסנן את החידונים שלך לפי קטגוריות.

WP-Quiz Freemium תוסף וורדפרס

חידון WP הוא תוסף חידון של כל אחד, המאפשר לך ליצור חידונים בלתי מוגבלים, המותאמים לצפייה בנייד ועובד עם כל נושא וורדפרס. הפלאגין מאוד פשוט ליצור שלושה סוגים של חידונים:

 • טריוויה
 • אישיות
 • היפוך

זה נותן לך ממשק אינטואיטיבי לכל אחד מסוגי החידונים האלה. לאחר שיצרת חידון, אתה יכול לכלול אותו בכל פוסט או עמוד באמצעות קיצור. ניתן גם לפצל את החידון למספר דפים, מה שמגדיל את תצוגות הדף. עם זאת, חלק מהמשתמשים (כולל אני) עשויים להיפטר אם הם לא מצליחים לקבל תצוגה של עמוד אחד על החידון.

מלבד תכונות אלה, גרסת הפרו של התוסף מעניקה לך תכונות משופרות כמו שילוב של Google Analytics ושילוב גרף פתוח של פייסבוק, שאלות אקראיות וכו ‘..

קבוצה של תכונות שמצאתי במיוחד מעניינות היו אלה “מרכזיות ההמרה”. בני אדם מטבעם הם אנשים סקרנים (כך הגענו למקום בו אנו נמצאים היום), ותכונה זו ממנפת את אותו היבט של הפסיכולוגיה האנושית. תכונות כמו להירשם או שתף פוסט לראות תוצאות משחק על סקרנות המשתמש ומאלץ אותו לנקוט בפעולה (כלומר לשתף או להירשם כמנוי), כדי להציג את התוצאות שלו.

בונה ויזואלי חידון ויראלי פרימיום

בונה חידון ויראלי מאפשר לך במהירות בנה חידונים בסגנון BuzzFeed, המסוגלים גם לתפוס לידים. התוסף תומך בתוכנות שיווק בדוא”ל MailChimp ו- Aweber ו- ActiveCampaign.

ישנם שני סוגים של חידונים – מבחן אישיות וטריוויה, עם אפשרות להקפיד על הסדר לשאלות. אתה יכול גם ליצור חידונים מרובי עמודים באמצעות התכונה “רענון דפדפן”, מה שמגדיל את תצוגות הדף של האתר שלך.

הפלאגין תומך בהסתרת תוצאות החידון שמאחורי ארונות תוכן כגון תיבת optin לדוא”ל או שיתוף חברתי, מכריח את המשתמש להירשם או לשתף את הפוסט שלך, לפני שהוא יוכל לראות את התוצאות.

חידון וסקר מאסטר תוסף וורדפרס בחינם

חידון ותואר שני בסקר עוזר לך לבנות חידונים וסקרים הניתנים להתאמה אישית באתר וורדפרס שלך. סוג השאלה כולל בחירה מרובה עם תיבות רדיו, תפריטים נפתחים, מספר ערכים המשתמשים בתיבות סימון, תשובות בינאריות (כמו אמת / שקר, כן / לא וכו ‘) ושאלות עם סיום פתוח..

לפלאגין יש תכונות שימושיות אחרות כמו למשלוח דואר אלקטרוני לתוצאות, קביעת מגבלת זמן, הצגת רמזים, מיקום הסבר על תשובות, תיבות תגובה לכל שאלה, דרוש כניסה למשתמש וכו ‘..

וואטו Freemium תוסף וורדפרס

וואטו מאפשר לערוך חידונים עם שאלות פתוחות, מרובות אפשרויות ובחירה יחידה. ניתן לבצע שאלות כחובה, כאשר על המשתמש לענות עליה כדי להשתתף בחידון.

כמו רוב התוספים, ניתן להקצות לכל שאלה ציון ייחודי, אשר בסוף החידון מחושב בתוצאה. וואטו יכולה גם ליצור תרשים עמודות בסיסי המציג נקודות משתמש לעומת נקודות ממוצעות בחידון נתון, יחד עם רשימה של כל המשתתפים.

ה וואטו לגשר MailChimp הוא תוסף לוויה מעניין שמוסיף אוטומטית שימושים שלוקחים את החידון שלך לרשימת MailChimp שלך. זה תמיד שיטה מומלצת להודיע ​​(או אפילו להשתמש בתיבת הסימון לביטול הסכמה) למשתתף החידון שהוא / היא יירשמו לרשימה לאחר ביצוע החידון. ככה תימנע מרגשות שליליים למותג שלך.

גרסת הפרמיום של הפלאגין מתחילה ב 49 $ (כולל תמיכה ו עדכונים לשנה) ומביאה תכונות כמו יצוא תוצאות חידון, תכונות חידון בלבד להתחברות ועוד. התוכניות הגבוהות יותר במחיר של 87 $ + מעניקות לך את היכולת לחייב משתמשים לגשת לחידון. יתר על כן, יש לו סוגים נוספים של חידונים כמו “מלא את החסר” ו “מיין את הערכים”, ותכונות שימושיות אחרות כמו מודולי מודיעין ודיווח.

חידון תוסף WordPress בחינם

חידון חתול מאפשר לך ליצור עמודי נחיתה חידון עצומים. תכונה זו עצמה יכולה להוביל לעלייה אפשרית במניות החברתיות, בהשוואה לחידונים שלאחר מכן. התוסף תומך בשאלות מרובות בחירות וביכולת לאזן את האפשרויות באופן אקראי, על מנת להבטיח שהקורא אכן יקרא את השאלות. בסוף החידון, באפשרותך ליצור הודעה אישית ללא הגבלה על סמך ציון המשתמש.

חידון משורשר תוסף וורדפרס בחינם

תוסף חדש למדי במשפחה, חידון משורשר יש רק מעל 1000 התקנות בזמן כתיבת הפוסט הזה. התוסף מאפשר לבנות חידונים דינמיים שבהם השאלה הבאה תלויה בתשובה של השאלה הקודמת. ניתן להשתמש בו כדי ליצור חידונים די מגניבים החושפים את האישיות שלך או את המנה הרגשית שלך.

אתה יוצר שאלות בחירה יחידה, בחירה מרובה או סוג מסה בחידון שלך, ומקצה נקודות לכל תשובה. התוצאות מחושבות על סמך ציוני הסיום.

OpinionStage Freemium תוסף וורדפרס

חוות דעת הוא פיתרון לשיפור תוכן שמתארח עליו מהימנים על ידי מותגים כמו BBC, MTV ו- ReadersDigest. ניתן להשתמש בפלטפורמה ליצירת סקרים יפים, סקרים מפורטות וחידונים מעוררי חיבורים. (אנו עומדים לדבוק בחלק החידונים.)

ראשית, הפיתרון מתארח, זה אומר שמשאבי השרת שלך נשמרים – החישוב מנוהל על ידי OpinionStage. אתה יכול ליצור חידוני אישיות וטריוויה ולהתאים אישית אלמנטים בחידון כולל גודל גופן, צבעים וכו ‘.

לאחר יצירת חידון, אתה מארח באתר OpinionStage או מטמיע אותו באתר משלך. אנו ממליצים מאוד על האחרון, מכיוון שהמטרה שלנו היא להגביר את מעורבות המשתמשים ב- שלנו אתר.

גרסת הפרמיום של הפלאגין מתחילה במחיר של $ 19 לחודש, ומאפשרת לך גישה לשילוב עמוק יותר ברשת החברתית, ניתוחים טובים יותר ויכולת ליצור לידים מחידונים שלך..

תוסף WordPress בחינם

חידה הוא סקרים, סקרים ושירות אירוח חידון עם יכולת לתפוס לידים כאשר מבקר משתתף בחידון. כמו OpinionStage, השירות משמש גם מותגים גדולים כמו AdWeek, The Huffington Post וכו ‘.

התוסף תומך בלכידת לידים לערוצים מרובים כמו Aweber, MailChimp או CRMs אחרים באמצעות Zaiper. ה שילובים תכונה מאפשרת לך לחפש ולהטביע תמונות מפייסבוק, אינסטגרם ותמונות גוגל, היישר לחידון שלך.

חידון mTouch חינמי וורדפרס בחינם

חידון mTouch הוא תוסף חידון פשוט התומך בשאלות מרובות אפשרויות. התוסף מאפשר לך לציין רמזים על סמך בחירת התשובות, לתת הסבר מפורט על הפיתרון, לציין מתי מוצגות התשובות הנכונות ולאקרא הן את שטף השאלות ואת אפשרויות התשובה..

תוסף וורדפרס בחינם ל- WP-Pro-Quiz

WP-Pro-Quiz הוא תוסף עשיר בתכונות התומך בחמישה סוגי שאלות הכוללים:

 • בחירה יחידה
 • בחירה מרובה
 • בחירה “מיון”
 • “בחירה חופשית
 • בחירת “מיון מטריקס”

אתה יכול לאקרא הן את השאלות והתשובות, להקצות נקודות שונות לכל תשובה ולהכיל מולטימדיה כמו תמונות ווידאו בשאלות. לפלאגין יש גם תכונות מגניבות כמו Leaderboard, חידון יבוא / ייצוא, התראות דוא”ל סיכום חידון ועוד.

תוסף WordPress בחינם

אם כי התוסף לא עודכן במשך למעלה משנתיים בעת כתיבת הפוסט הזה, SlickQuiz עדיין נהנה מ- 4000 התקנות פעילות. זה כולל את כל התכונות הבסיסיות של תוסף החידון כולל שאלות מרובות בחירות ואקראיות של שאלות ותשובות כאחד. בסוף החידון התוצאות מוצגות יחד עם דירוג הניתן להתאמה אישית.

סקרים פשוטים של וורדפרס Freemium

דומה ל- SlickQuiz, סקרי וורדפרס פשוטים לא עודכן במשך למעלה משנתיים, בעוד שיש להם 5000 התקנות פעילות בזמן כתיבת הפוסט הזה. הפלאגין תומך בשאלות עם בחירות מרובות, תוצאות משוקללות וייצוא CSV של תוצאות החידון.

הגרסה המורחבת של התוסף ($ 35) מאפשרת להוסיף טקסט או תמונות לפוסט שלך ולתת למשתמש כתובת URL המכילה את התשובות שלו..

חידון וורדפרס תוסף וורדפרס

חידון וורדפרס מאפשר לך ליצור חידונים הניתנים להתאמה אישית מאוד עם היכולת להגביל את הגשות החידון על סמך קובץ ה- cookie וכתובת ה- IP של המשתמש..

אתה יכול להשתמש בתמונות ובסרטונים בשאלות, להגביל את מספר השאלות שאדם עונה לענות ולהקפיד על סדר השאלות בחידון באקראי. התוסף מציג מידע סטטיסטי של חידונים שהושלמו – נותן לך מושג לגבי המבקרים שלך מגיבים לחידון שלך.

ViralPress – חדשות ויראליות, רשימות, חידונים, סרטי וידאו וסקרים פרמיום תוסף וורדפרס פרימיום

ויראלפרס הוא היעד הבלתי פוסק שלך ליצירת תוכן מרתק במיוחד עם תכונות בלעדיות כמו מחוללי meme, כמו / לחצני הצבעה, תגובות GIF, הערות תמונה וכו ‘, עם שילוב מדיה חברתית מתקדמת..

מבחינת חידונים, ViralPress תומך בארבעה סוגים של שאלות – טריוויה, שני חידונים מסוג אישיות וברירת המחדל לשאלות בחירה מרובה. מניות המניות החברתיות עוקבות אחר המספר שנשמר במסד הנתונים עבור כל פוסט.

יש הרבה יותר מהתוסף הזה מלבד חידונים. אם אתם מחפשים ליצור אתר עם נושא BuzzFeed או 9GAG, ViralPress יכולה להיות אפשרות טובה עבורכם!

GuessOn – כל אחד בחידון ויראלי וסקר פרימיום תוסף וורדפרס

GuessOn עבור וורדפרס תומך בסוגי שאלות חידון מרובות כגון:

 • שאלות אמריקאיות
 • שאלות על סוג הפוך
 • שאלות לפני ואחרי
 • מבחן אישיות
 • תחרות טריוויה

הפלאגין תומך בתוצאות נעילת חידון מאחורי ארונות חברתיים והתאמה אישית, ספירה לאחור של טיימר עבור חידונים מבוססי אישיות וטריוויה, Hashtag אוטומטי של טוויטר ותמיכה בפרסומות. GuessOn תומך גם ברשימות דירוג ובהגשות פתוחות שיכולות להיות נהדרות לבניית קהילה ובסיס משתמשים נאמן.

תוסף מנוע חידון וורדפרס

תוסף מנוע חידון וורדפרס הוא תוסף חידון ג’ק מכל המקצועות בוורדפרס עם חמישה סוגי שאלות:

 1. בחירה יחידה ומרובה
 2. בחירה “מיון”
 3. “בחירה חופשית
 4. בחירת “מיון מטריקס”

בכל שאלה תוכלו להטביע קבצי מולטימדיה, להקצות נקודות שונות, להטביע שדות מותאמים אישית ולהציג רמזים יחד עם הודעת תגובה נכונה או לא נכונה..

בחידון, באפשרותך להגדיר מגבלת זמן, אקראית את השאלות, להציג תצוגה מקדימה של חידון לפני הגשת ולהציג את סטטיסטיקת החידון בלוח היעד. הפלאגין כתכונות מעניינות אחרות כמו ייבוא ​​/ ייצוא של חידון ואכיפת דרישה לסיים חידון תלוי לפני שמתחילים ספציפית..

מנוע חידון וורדפרס תואם לחלוטין לתוספי מטמון כמו WP Super Cache ו- W3 Total Cache, שמבטיח אתר מהיר וחווית משתמש חלקה..

סיכום

זה עולם בלוגים צפוף שם, לא? כולנו רוצים להתבלט. לשם כך אנו זקוקים להמשך – בסיס משתמשים נאמן. עם זאת, בניית בסיס משתמשים נאמן אינה משימה קלה.

לאחר שתתחיל להשיג תנועה קבועה באתר שלך, עליך במקביל להפעיל את הזנה תהליך. לוקח זמן לטפח את המבקרים שלך ולהמיר אותם לקוראים, ובסופו של דבר למעריצים נאמנים.

כשאתה מכין חידון למבקרים שלך, אתה נוטה להתבדל מהשאר. יותר רלוונטי החידון הוא לתוכן שלך – יותר סיכוי לבנות מבקרים נאמנים.

קריאת בונוס: בדוק את זה אינפוגרפיקה מ- PlayBuzz שמדבר על אילו חידונים עובדים הכי טוב עם הקהל שלך.

רק תזכור – תנועה הוא מונח כללי. כל האתרים מקבלים תנועה. נישה אתרים מקבלים תנועה ממוקדת. קבלת תנועה היא משיכת מבקרים.

מבקרים לא מתגיירים בקלות. הקוראים ל. משתמשים נאמנים ממירים טוב יותר.

אז בפעם הבאה שתשיק שירות או מוצר, מי לדעתך הולך לקנות אותו?

מהם תוספי החידון המועדפים עליך עבור וורדפרס? התגעגענו לתוסף שלך? ספרו לנו בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me