15+ תוספי WordPress הטובים ביותר

התוספים הטובים ביותר לתפריט וורדפרס

סקרנו כיצד ליצור תפריט בוורדפרס לפני כן בבלוג. תפריטים הם חלק מרכזי בכל אתר אינטרנט, מכיוון שהוא מקל על המבקרים באתר לנווט בפוסטים ובדפים שלך. בעוד שתפריטי ברירת מחדל מעוצבים בדרך כלל לפי נושא הוורדפרס שלך, אתה יכול במקום זאת להוסיף תוסף לתכונות טובות ומתקדמות יותר. היום נעסוק בכמה מהתוספים הטובים ביותר לתפריט וורדפרס שבהם אתה יכול להשתמש כדי לשפר את ניווט האתר שלך.


אנו מכסים תוספי תפריט וורדפרס בחינם וגם בתשלום כדי להתאים לתקציב שלך. אז נתחיל במה שאנחנו חושבים שהם התוספים הטובים ביותר לתפריט וורדפרס!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. תוסף תפריט ראשי מגה פרימיום של מגה

תוסף תפריט ראשי של מגה

מידע והורדה צפה בהדגמה

האם אתם מחפשים את תפריט הוורדפרס המושלם המגוון-פונקציונלי לאתר וורדפרס שלכם? אל תסתכל רחוק יותר מתפריט Mega Main, תוסף תפריט וורדפרס התומך בצבעים + אייקונים ללא הגבלה, פונקציונליות דביקה, 10+ dropdowns, למעלה מ 600 גופנים של גוגל, אייקונים וקטוריים של 1600+, ווידג’טים, קודי קיצור ותמיכה מדהימה בין תכונות אחרות..

תפריט ראשי של מגה הוא פיתרון מדהים אם אינך מעוניין לקוד תפריט משלך (או אם אינך יודע כיצד). התוסף מקל להוסיף זמני תוכן שונים לתפריטים המגה-תפריט שלך. כמה דוגמאות כוללות קידומי מכירות, פרסומות, מספר עמודות, תמונות ממוזערות אחרונות, רשתות סמלים ואפילו ווידג’טים. בנוסף התפריט הראשי של מגה כולל אפשרויות עיצוב מובנות ממש כך שתוכלו לשנות את הצבע, היישור, כיוון אנכי / אופקי ואפילו להוסיף לוגו מבלי שתצטרכו לתקן אותו בעצמכם. פשוט הגדר את האפשרויות שלך ולחץ על שמור!

תפריט הראשי של מגה תואם גם ל- WPML, BuddyPress, WooCommerce, Bootstrap, הגרסה הנוכחית של WordPress ודפדפני רשת גדולים..

בדוק את התצוגה המקדימה החיה כדי לראות איזה סוג של שילובים אתה יכול להגיע לתפריט הראשי של מגה. יש כל כך הרבה אפשרויות שבוודאי תוכלו ליצור את התפריט הרצוי. בנוסף, תפריט הראשי של מגה מגיב לחלוטין, כך שתפריטים (מגה) מקסימים שלך יתפקדו לחלוטין בטאבלטים, בטלפונים ובמכשירים ניידים אחרים..

2. תפריט מגיב לתוסף WordPress בחינם

תפריט רספונסיבי תוסף וורדפרס בחינם

תפריט רספונסיבי הוא סוג מיוחד של תוסף תפריט וורדפרס, שעוזר לך ליצור 100% תפריטים מגיבים עבור האתר, הטאבלט והסמארטפונים העיקריים שלך..

זה נראה נהדר להפליא, ועם תכונות רבות יותר ממה שתזדקק אי פעם, אין שום דבר המתאפק ביצירת התפריט המגיב האולטימטיבי לאתר וורדפרס שלך. תפריט רספונסיבי נשלח עם מעל 70 אפשרויות הניתנות להתאמה אישית המאפשרות לשנות כותרות בתפריט, תמונות בתפריט, מיקומים, עומק התפריט, גופן התפריט ואנימציות. נוסף על כך, התגובה התגובה תואמת ל- WPML, נטענת במהירות מהירה ותומכת בקודים קצרים.

3. UberMenu – תוסף וורדפרס מגה תפריט וורדפרס

תוסף וורדפרס ל- UberMenu Premium

מידע והורדה צפה בהדגמה

תפריטי מגה הם סנסציה בשוק התפריטים של וורדפרס, ו- UberMenu היא העוגת החמה. עם מכירות של יותר מ- 75,000 אינך יכול להשתבש עם UberMenu, תוסף תפריטים מגה מגהי בוורדפרס הנמצא כמה נקודות מעל לתוסף התפריט האופייני שלך..

זהו תוסף התפריטים המגה מגה אחד ב- Codecanyon, ומגיע עם פריסות גמישות, עיצוב מגיב, תוכן מתקדם (כך שתוכל להוסיף מפות ועוד לתפריטים שלך), ממשק משתמש משופר וייצור פריטים דינמיים בין היתר. הוא נשלח עם התאמה אישית עוצמתית התומכת בלמעלה מ- 50 קומבינות בסגנון, תפריטים משולבים בכרטיסיות, תפריטים מרובים ומעברים מעולים רק אם נזכיר כמה. כל התכונות (ועוד) הללו נדחסים לתוסף יפהפה שקל להתקין, ללמוד ולהשתמש בו.

4. תפריט וורדפרס מקסימום בתפריט מגה

תפריט מקס מגה תוסף וורדפרס בחינם

האם היית מאמין לי אם הייתי אומר לך שאתה יכול לבנות תפריטי מגה ללא דופי פשוט על ידי גרירה ושחרור של פריטי תפריט? כל זאת תוך כדי עבודה ממנהל התפריטים המוכר של וורדפרס? אתה בטח חושב שאתה מושך את הרגל שלך, אלא אם כן כמובן שניסית את התוסף Max Mega Menu.

זה מגיב, ותומך בכל התכונות המתוקות שהיית להרוג עבורן. לדוגמה, אתה יכול להציב יישומונים וסמלים בתפריטים שלך, להוסיף כוונת רחף או אירוע לחיצה ולכלול אפקטים של מעבר אלגנטי רק כדי להזכיר כמה.

מלבד זה, תפריט Max Mega מגיע עם 100 אפשרויות התאמה אישית אחרות, CSS3 תקף וקוד נקי שהופכים חוויה מדהימה.

5. QuadMenu תוסף תפריט מגה וורדפרס בחינם

תוסף תפריט מגה וורדפרס בחינם

(והם אפילו מציעים מנהג מותאם אישית תוסף אינטגרציה QuadMenu הכולל נושא).

התוסף QuadMenu החינמי הוא דרך קלה להוסיף מגה תפריטים לאתר וורדפרס שלך. התוסף מגיב לנייד וכולל גם אפשרויות לתפריטים אנכיים, סרגל צידי או מחוץ לבד. אפשרויות תפריט אחרות כוללות גופני googel, אייקונים של FontAwesome, תפריט חיפוש ופח לרכב, נפתחות צפות והצגה / הסתרה של פריטי תפריט על פי גודל המסך..

רוצה להתאים אישית את המראה והתחושה של התפריטים שלך? פשוט השתמש בלוח הניהול המובנה בתפריט ובהגדרות ההתאמה האישית כדי לשנות צבעים, פריסות, גופנים ועוד.

6. QuadMenu פרימיום מגה תפריט וורדפרס

תוסף תפריט מגה QuadMenu Premium WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

אוהבים את התוסף החינמי של QuadMenu, אבל רוצים עוד? מזל לך – QuadMenu מציעה גרסת פרימיום לתוסף התפריטים המגה שלהם שמוסיף אפשרויות תפריט מדהימות עוד יותר. הוא מציע את כל התכונות של התוסף החינמי בתוספת עוד דברים שחיפשת.

צור תפריטים עם כרטיסיות, קרוסלות, כניסה, הרשמה וסוג חברתי משלך. בנוסף, בנה מספר בלתי מוגבל של תפריטים מגה, צור עורות תפריט בהתאמה אישית, בחר הנפשות נפתחות, הוסף תפריט דביק במגילה ועוד. בנוסף עם רישיון תוסף פרימיום תקבל גם תמיכה פרימיום ממפתח התוסף.

7. WP Responsive Menu תוסף וורדפרס בחינם

תפריט מגיב ל- WP בחינם

יצירת תפריטים מגיבים הפך פשוט יותר וכיף יותר עם התפריט WP Responsive, כלי קטן ומגניב שהופך את תפריטי הוורדפרס שלך לתפריטי הזזה אלגנטיים שמניבים ביצועים טובים במיוחד בכל המכשירים..

זה מגיב במלואו, מגיע עם ממשק ניהול אינטואיטיבי ומשתלב בצורה חלקה עם מערכת התפריט של ברירת המחדל של וורדפרס. הוסף טפסי חיפוש מותאמים אישית, צבעים וסמלים מותאמים אישית לתפריט שלך והסתיר פריטים לא רצויים במכשירים ניידים בקלות. WP Responsive Menu פשוט יפה.

8. תוסף תפריט וורדפרס מסוג Superfly רספונסיבי

Superfly - תוסף תפריט וורדפרס מגיב

מידע והורדה צפה בהדגמה

Superfly הוא תפריט ניווט הזזה / סטטי / לדחיפה שמוסיף כלי עזר וסגנון לאתר שלך. כדי לחשוף את כל התפריט הן במכשירים ניידים והן בשולחנות עבודה, מבקר האינטרנט שלך צריך רק לעכבר מעבר לקצה המסך שלו.

Superfly מאפשרת לך לעגן תפריט ראשי סטטי משמאל או ימין של המסך, או להשתמש בנסתר להחליק פנימה תפריט, שמוצג כאשר מבקר מרחף / לוחץ על אזור התפריט. התפריטים האנכיים הם אידיאליים למבקרים במובייל, נראים יפה ומגיעים עם מספר אנימציות ואפקטים.

התפריטים ניתנים להתאמה אישית מלאה, עם בחירה בלתי מוגבלת של צבעים, המון סמלים ובחירת גופן וגודל. אם אתה רוצה להוסיף את כפתורי המדיה החברתית שלך לתפריט, Superfly תומך בטוויטר, בפייסבוק וב- Google+. אתה יכול להשתמש ב- Superfly כדי לבנות תפריטים עמוקים ורב-מפלסיים, כאשר כל שכבה מחליקה הלאה אל המסך. מכיוון שהתוסף פותח כשמשתמשים במובייל זוכר, הוא אינו מגיב באופן מפתיע לחלוטין ומשתמש בסגנון מקומי החלק פונקציה למכשירי מסך מגע.

יתרה מזאת, ניתן ליצור תפריטים רב-רמתיים, להוסיף קישורים חברתיים, ועוד ועוד, הכל מלוח ניהול קל לשימוש. כדי לאתחל, Superfly משחקת היטב עם מערכת התפריטים של וורדפרס.

9. WP Mobile Menu תוסף וורדפרס בחינם

תפריט WP לנייד בחינם

הוסף תפריט סלולרי מותאם אישית לאתר וורדפרס שלך עם התוסף WP Mobile Menu בחינם. זוהי דרך נהדרת להקל על הניווט באתר שלך על גבי מסכים קטנים. באמצעות תוסף זה אתה יכול לבנות תפריט תמציתי למבקרים במובייל שלך עם עד שלוש נפתחות ברמת התפריט (אתה באמת לא צריך יותר מזה במכשיר קטן). בנוסף אתה יכול להוסיף מסיכת שכבת-על לאתרך הראשי בכדי לגרום לתפריט הנייד להתבלט באמת. אתה יכול גם לבחור גופנים מותאמים אישית של גוגל, להוסיף את הלוגו שלך ותמונת תפריט רקע.

10. תוסף תפריט גיבור מגיב פרימיום וורדפרס מגיב לתגובה

תוסף תפריט מגה מגיב פרימיום וורדפרס מגה

מידע והורדה צפה בהדגמה

תפריט הגיבורים הוא בונה לתפריט מגה ושחרור מובחר של וורדפרס. בעזרת תוסף זה תוכלו לבנות תפריט מגה מגיב לאתר שלכם, במהירות ובקלות. השתמש בבונה כדי להוסיף פריטי תפריט, לערוך את היישור, להכניס קישור לעגלה או לחפש ואפילו להוסיף את הקישורים החברתיים שלך. בנוסף יש טונות של אפשרויות צבע, אייקון וגופן בנוסף ל- 60 קביעות מוגדרות מראש לבחירה. בנוסף זה תואם WooCommerce כך שתוכל להוסיף מוצרים לתפריטים שלך.

11. Nextend תפריט אקורדיון תוסף וורדפרס בחינם

Nextend תפריט אקורדיון תוסף וורדפרס בחינם

אם אתה אוהב את אפקט האקורדיון, תאהב את תפריט אקורדיון של Nextend. גם אם מעולם לא שמעת על אקורדיונים, אתה צריך לאהוב את התוסף התפריט הזה של וורדפרס. למה? אתה שואל.

בתור התחלה, תוסף זה מעניק לך שליטה מוחלטת על “… רמות תפריט, צבעים, אפקטים של אנימציה ועוד.” אתה יכול להתאים אישית בקלות את מראה תפריט האקורדיון שלך ללא שום ידע בתכנות. תפריט זה מתאים ביותר לסרטי צד, במיוחד אם אתם מחפשים לחסוך מקום. עם זאת, אל תהסס למקם את התפריט שלך בכל מקום באמצעות קיצורי דרך, ווידג’טים.

הגיבוי היחיד הוא גרסת ה- Lite בחינם מגיעה עם נושא אחד בלבד. כדי לקבל נושאים נוספים, עליך לשדרג לגירסת PRO PRO של Nextend Accordion Menu.

12. WP Floating Menu Pro תוסף וורדפרס פרימיום

תפריט צף WP Pro תוסף וורדפרס פרימיום

מידע והורדה צפה בהדגמה

באמצעות התוסף WP Floating Menu Pro אתה יכול ליצור ניווט צף או דביק מסוגנן לאתר שלך עם עמוד אחד. התוסף כולל 13 תבניות תפריט צפות, חלון קופץ מודאלי ואפשרות להוסיף תפריטים שונים למסכי נייד. בנוסף זה כולל תמיכה באייקונים של FontAwesome, הצגה / הסתרה במגילה, טיפים על כלים בתפריט, ואפשרות לעצב תבנית תפריט אישית משלך..

13. WP מגה תפריט תוסף וורדפרס בחינם

תפריט WP מגה בחינם

תפריט ה- WP Mega של Themeum הוא תוסף חינמי מקסים בו תוכלו להשתמש כדי ליצור ניווט בתפריטים מגה. התוסף עושה שימוש בלוח גרירה ושחרור ובווידג’טים המותאמים אישית שבהם אתה יכול להשתמש בבניית התפריטים שלך, כמו גם בעורות נושא וסגנון. בעזרת אלה תוכלו לעצב לכם פריסה, צבעים, גופנים, למתוח את התפריט, להוסיף לוגו, להכניס קישורים חברתיים ועוד.

14. תוסף פרימיום של Horizon Bar עבור וורדפרס

אופק סרגל תפריט פרימיום עבור וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

לפי Bonfire Themes, המחבר, אופק הוא דרך להוסיף קצת “חיים לכותרת או כותרת התחתונה של האתר שלך.” זה לא יחליף ולא ישפיע על תפריטי וורדפרס שלך. אבל זה יישאר קבוע כדי להישאר גלוי בכל עת. ככזה, אופק הוא תוסף תפריט נהדר ליישום קישורים כמו הדוא”ל, מספר הטלפון או הקישורים החברתיים שלך.

הוא נשלח עם מיליון ואחד סמלים המאפשרים לך להתאים אישית את התפריט כרצונך. זה יפה, מגלה השפעות מעבר נהדרות ומעורר ביסודיות. התמיכה רבה ונדמה כי הלקוחות נהנים מאוד.

15. TapTap להתאמה אישית של WordPress התפריט הנייד

TapTap: תפריט נייד וורדפרס סופר להתאמה אישית

מידע והורדה צפה בהדגמה

TapTap הוא פיתרון תפריט סלולרי מלא עבור וורדפרס. הוא עשיר בתכונות, הניתן להתאמה אישית בצורה מאסיבית ומשבח אותו על ידי המשתמשים כפתרון התפריט הראשון הנייד הזמין עבור וורדפרס בכל מקום.

השלם עם לוגו, חיפוש ואפילו מיקום ווידג’ט, זה יכול לנוע הרבה מעבר לתפריט פשוט וניתן להשתמש בו ככותרת מלאה ותחליף ניווט לאתר האינטרנט שלך. עם היכולת להסתיר את תפריט העיצוב שלך כאשר הוא פעיל, האפשרות להציג אותו ברזולוציות מסוימות בלבד, ואפילו להשתמש בגופני העיצוב שלך, TapTap יכול להפוך לחלק חלק מאתר WordPress שלך שנראה רק לצפייה בנייד שלך. אתה יכול להשתמש בו כתפריט שולחן עבודה מלא ומפוצץ גם כן. הכללת סרגל גלילה מעוצב לחלוטין הניתן להתאמה אישית (שהיא אופציונאלית לחלוטין, כמובן) הופכת את זה למזמין יותר.

בחר מבין שפע עיצובים והנפשות של לחצני תפריטים, הוסף תוויות מותאמות אישית לתפריט ולחצני החיפוש, העלה תמונת לוגו ומיקם אותן ככל שתרצה. בנה תפריט מרובה רמות (600+ סמלים כלולים), הכנס טקסטים של כותרות ותתי כותרת בתוספת תמונות כותרות ורקע, הוסף צבע רקע ומשחק סביב אטימות, יישור, מהירויות אנימציה … זה פשוט מגרד את פני השטח של מה שיכול להיות נעשה עם TapTap. בסך הכל, התוסף מציע 200 הגדרות אישיות ואינסוף אפשרויות.

ועם שילוב ההתאמה האישית בזמן אמת, העריכה הינה מהירה ונוחה במיוחד; ניתן להציג תצוגה מקדימה של כל שינוי שאתה מבצע, לפני שאתה מציב אותו באתר שלך כדי לראות את העולם.

16. Elementor Pro Builder עמוד: יישומון תפריט Nav

רכיב widget של Elementor Pro Nav

מידע והורדהצפו בהדגמה

האם אתה כבר משתמש בונה העמודים של Elementor? ובכן, האם ידעת ש- Elementor Pro כולל יישומון מובנה של תפריט Nav שבו אתה יכול להשתמש בבניית תפריטים מותאמים אישית לאתר וורדפרס שלך?

ווידג’ט התפריט של Nave (זמין רק בגירסאות Elementor Pro) כולל אפשרויות לפריסת תפריט (אופקי, אנכי ותפריט נפתח), אנימציות (קו תחתון, מסגרות, רקע, תנועת טקסט), ריפודים בהתאמה אישית, צבעים, טיפוגרפיה ועוד. אתה יכול גם להוסיף ולעצב תפריטי משנה. אין צורך לדאוג כיצד התפריט שלכם יעבוד בטלפונים – כל התפריטים שנוצרו באמצעות יישומון התפריט של Nav מגיבים ותוכלו להגדיר נקודות הפסקה בהתאמה אישית עבור גדלים ניידים / טאבלטים..

עטוף את התפריט הטוב ביותר תוספי וורדפרס

תפריטי ניווט חשובים. אני מקווה שאחד מהתוספים המופיעים לעיל בתפריט וורדפרס לעיל מתאים לחשבון עבור האתר שלך. בין אם חיפשתם תפריט מגה מתקדם, או תפריט צף פשוט לדף נחיתה, כללנו כמה מהאפשרויות הטובות ביותר בסביבה. נשמח לדעת אם תנסה למישהו מהם לנסות. או אם יש לך תוסף להוסיף, פשוט השאיר לנו פתק בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me