15 תוספי וורדפרס להזמנת פגישה הטובה ביותר

התוספות הטובות ביותר להזמנת פגישה עבור וורדפרס לתזמון והזמנות

אם העסק שלך מסתמך על פגישות, יש לך אתר וורדפרס ועדיין לא התקנת תוסף להזמנה, עליך להתקדם בזה. ספציפית אחד מהתוספים האלה להזמנת וורדפרס להזמנת פגישות.


אין כל סיבה שעסקים רבים כל כך יעשו עדיין לאלץ את הלקוחות שלהם להתקשר אליהם בטלפון, ליצור איתם קשר באמצעות הדוא”ל ולהמתין לתגובה, או הגרוע מכל, להיכנס פיזית למשרדיהם לקביעת פגישה. יישום תוסף הזמנה נוח לשימוש יכול להוביל למכירות מוגברות מאנשים העובדים ברוב שעות העבודה שלך, או שלא מתחשק להם לעבור את זמני ההמתנה ולחכות לפקידת קבלה להזמין באמצעות הטלפון. וזה יכול להוביל לפגישות נוספות בדחף, מה גם שאתה יכול לפגוע בהן באפשרות להזמין מיד לאחר שהעתק האינטרנט שלך (בתקווה) עשה את שלו..

למרבה המזל, וורדפרס מציעה המון אפשרויות להשלמת משימה זו.

כיסינו בעבר תוספים להזמנות, אך רק כאשר הם קשורים לגומחה של המלונות. היום אנו מכסים 15 נוספים ומרחיבים את השקפתנו כך שיכללו תוספי וורדפרס להזמנת פגישות המיועדים לתזמון כמעט כל דבר!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. הזמנת פגישה אמינה ברמת הארגון

אמליה אמינה ברמת הארגון להזמנת תוסף WordPress

אמיליה היא אחד מהתוספים החזקים ביותר להזמנת פגישות שתוכלו לבחור לעסק שלכם. פיתרון הזמנות אוטומטי זה ממשיך לעבוד 24/7 כך שלעולם לא תחמיץ לקוח חדש. פשוט התקן, קבע את ההגדרות שלך ואתה מוכן לרוקנרול!

ה תוסף ההזמנה של אמיליה כולל תכונות קלות לשימוש לבניית טפסי הזמנה משלך. אפשרויות עוצמה כוללות תמיכה במספר עובדים (יחד עם היכולת להוסיף שירותים ספציפיים, שעות פסק זמן רגילות לכל אחד מהם), מטבע מקומי, תוספות שירות, התראות בדוא”ל, גלריות תמונות, קופונים, בתוספת אפשרויות צבע / גופן לממשק הקצה. עיצוב.

כאשר הטופס שלך מוכן, הלקוחות יכולים להשתמש בלוח השנה של פגישות אינטראקטיביות (תצוגות חודשיות, שבועיות, יומיות כמו גם רשימה / ציר זמן) ובאשף ההזמנה הייחודי שלב אחר שלב עם סינון פנים כדי למצוא זמן פגישה לשירות ספציפי עם איש צוות ספציפי (או אפילו במיקום מדויק). כאשר הגיע הזמן לשלם, הלקוחות יכולים להשתמש בשערי תשלום מובנים של אמיליה כדי לשמור את זמנם או לבחור בתשלום באתר..

שירותי קוד תוסף להזמנת אמיליה

אמיליה כוללת אפילו קיצור דרך שימושי ליצירת דף שירותים. פשוט הדבק את הקיצור בדף חדש כלשהו כדי להציג את השירותים הנוכחיים שלך עם הפרמטרים לשירות אחד ספציפי, קטגוריה שלמה או כל הקטגוריות).

עדיין לא נמכר? בדוק את סקירת התוספים המלאה שלנו להזמנת פגישות באמיליה כדי לראות את כל התכונות והאפשרויות בפעולה!

2. Booknetic

Booknetic - מערכת הזמנת ותזמון פגישות וורדפרס

באמצעות Booknetic תוכלו לבנות בקלות לוח זמנים לפגישות והזמנות טוב יותר כדי להרחיב את העסק שלכם. לוח השנה לפגישות מודרני ומגיב זה כולל מספר רב של תכונות שיחסכו לכם זמן וכסף, כמו גם להפוך את תהליך ההזמנה ללא תפר עבור הלקוחות. מיצירת טפסים לעיבוד תשלומים. Booknetic יכולה לעשות הכל. בין אם אתה מפעיל סלון, מכון כושר, משרד משפטי או עסק מקצועי אחר. Booknetic בטוח שתענה על הצרכים שלך (וגם על לקוחותיך)..

לאחר התקנתך תוכלו להשתמש Booknetic ליצור מערכת הזמנה אוטומטית משלך עבור אתר האינטרנט שלך. אבל הכל מתחיל עם בונה הטפסים. באמצעות אפשרויות מובנות בבונה הצורות החיות לעיצוב כולל, ערכת צבעים, שלבי הזמנה, קטגוריות שירות רב-דרגיות, צוות, מיקומים ועוד תוכלו ליצור טופס המותאם באופן מושלם לעסק שלכם. בנוסף תוכלו ליצור הצעת שירות מקיפה עם תוספות נוספות כמו גם עם זמינות הצוות.

Booknetic מאפשרת גם לקבל תשלומים או פיקדונות לפני מועד פגישה. אפשר ללקוחות לבחור מתשלום PayPal, Strip או באתר. או השתמש ב- WooCommerce כדי לשלב בצורה חלקה את לוח השנה בהזמנות שלך עם אפשרויות תשלום נוספות. תכונות בולטות אחרות כוללות לוח מחוונים מפורט עבור הצוות שלך ושל העובדים שלך, היכולת לייצא את הלקוחות שלך ו / או פגישות כדי להצטיין (נהדר לניהול נתונים או לניהול לוחות זמנים של הצוות), כמו גם תרגום מוכן באמצעות WPML.

דוגמה להזמנת Booknetic לפגישה

אבל זה לא הכל. הלקוחות שלך יאהבו גם את Booknetic. ה- UX האלגנטי והמודרני מושך וגם אינטואיטיבי. ללקוחות יש אפשרות להזמין בכל מכשיר כדי לסנן בקלות על ידי צוות, שירותים או מיקום כדי למצוא זמן פגישה העונה על צרכיהם. ובהתאם לאפשרויות שהפעלת, הם יכולים גם להזמין פגישות חד פעמיות, חוזרות ואפילו קבוצות. תמיכה מובנית להודעות SMS ודוא”ל, בתוספת סינכרון דו כיווני של Google, פירושה שהם לא יחמיצו את מה שהזמנת. שמירה על קהל הלקוחות שלך מאושר והעסק שלך פורח.

3. מינויים ויק

מינויים ויק

בנה מערכת פגישות ותזמון שלמה לעסק שלך באמצעות מינויים וורדפרס וויק. תוסף וורדפרס רב עוצמה זה מלא בתכונות המאפשרות ניהול זמן שלך מהיר וקל.

הראשון בו הוא לוח שנה אמין, שלם עם הזמנות מקוונות. אצל Vik, יש לך אפשרות להוסיף שירותים, משבצות זמן, משך זמן, קיבולת אירועים ואפילו זמינות עובדים (דרך זמן ומיקום). ואם העסק שלך מציע מחירים מיוחדים על בסיס זמן ביום, חג או עונה, תוכל להוסיף את זה גם! בדרך זו לקוחות יכולים להזמין פגישות בקלות, בין אם זה לקביעת קביעת מס או ייעוץ מס.

Vik Appointments מקל גם על ניהול הזמנות וחשבוניות לקוחות. אתה יכול אפילו להגדיר התראות דוא”ל ו- SMS אוטומטיות כדי ליידע את הלקוחות מתי ההזמנה שלהם אושרה, או כדי לעקוב אחר תזכורות. ומאחר ושערי תשלומים מרובים נתמכים על ידי Vik Appointments Pro, קל לקבל תשלומים באופן מקוון. הפיכת תהליך הזמנת ההפעלה ללא תפר עבור הלקוחות שלך, מההתחלה ועד הסוף!

4. הזמנות ופגישות WooCommerce

הזמנות ופגישות WooCommerce

לא משנה מה העסק שלך, הזמנת WooCommerce ומינויים על ידי PluginHive זו בחירה מצוינת נוספת. תוסף ההזמנה הגמיש הזה מקל על הגדרת טפסים באתר שלך להזמנות לפי חודש, יום, שעה או אפילו דקה. בנוסף תוכלו לאפשר ללקוחות לבחור פגישות מרובות בהזמנה אחת – וזו תכונה נהדרת אם אתם שוכרים שטח אירועים, חדרים בצימרים, כנס או פסטיבל רב-יומי וכו ‘..

התוסף מאפשר מספר אנשי צוות ותמחור פרטני. בדרך זו הצוות שלך יכול לחייב בהתאם למומחיותם, ובזכות חישוב עלויות ההזמנה Dynamic Total Booking של התוסף יכולים הלקוחות לראות את אפשרויות התעריף בעת ביצוע ההזמנה. תוכל גם לאפשר הזמנת תוספות עבור כל השירותים והתכונות הנוספות שתציע (כגון תוסף לטיפול בארומה בעת קבלת עיסוי).

דוגמאות להזמנות WooCommerce ומינויים

התוסף WooCommerce Bookings and מינויים כולל גם אפשרויות להתראות בדוא”ל וכן לביטולים (אם תאפשר זאת). ועם הסנכרון המובנה של Google Calendar, קל לך וללקוחות שלך להוסיף פגישות חדשות ללוח הזמנים שלך. תכונות תוספות אחרות כוללות שם למחיר שלך, קבצים מצורפים, תמחור משתנה (כגון מחירים גבוהים יותר בסופי שבוע או חגים), תאימות WPML, תמיכה מרובה שפות, סנכרון גלובלי של נכסים בין לוח ההזמנות לחנות שלך, ועוד טונות נוספים. עיין באתר התוסף הראשי למידע נוסף.

5. הזמן פגישה מקוונת למינוי

הזמן פגישה מקוונת PRO WordPressPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

הקלו על קהל הלקוחות שלכם להזמין פגישות באמצעות Book Online מינויים מקוונים. תוסף זה מאפשר למשתמשים להזמין לפי חבר הצוות (או שהם יכולים לדלג קדימה ללא העדפה) או שירות, ואז לבחור תאריך ושעה. ומכיוון שיומני התוסף ובחירותיהם מגיבים – ההזמנה מהירה וקלה בכל מכשיר. בקרו ב- הזמנת תור מקוון PRO הדגמה כדי לראות בעצמך!

הזמן פגישה מקוונת PRO WordPressPress

מלבד היותו פשוט ללקוחות, ספר הזמנה מקוונת PRO הוא גם רוח להתקנה באתר וורדפרס שלך. פשוט השתמש בתכונות ההתחלה המהירה של התוסף כדי להוסיף את הצוות וההצעות שלך. הוסף כמה אנשי צוות שרוצים, בחר מבין שני לוחות זמנים שונים לעבודה (שעות או משמרות), הגדר את פורמט זמן ההזמנה, הוסף קופת PayPal ועוד. בנוסף תוכלו לאפשר תזכורות SMS – כך שלקוחותיכם לעולם לא יחמיץ פגישה שוב! אפשרויות תוסף אחרות כוללות עמדות עבודה, תמונות, ימי חופשה, קטגוריות שירות ואינטגרציה עם WPML, Twilio, PayPal, SMSC ו- Firebase.

6. הזמנת פגישה ותזמון מקוון (חינם)

הזמנת פגישה ותזמון מקוון פלאגין וורדפרס בחינם

התוסף הזמנת פגישה ותזמון מקוון של vCita הוא אפשרות נהדרת להוסיף טופס פגישות לאתר וורדפרס שלך. התוסף מושלם להזמנת אירועים, שיעורים, שירות אחד על אחד ועוד.

התוסף של vCita מציע אפשרויות לתזמון מקוון כגון קביעת שירות עם איש צוות ספציפי, אישורי הזמנה ותמיכה בתשלום. אבל מה שבאמת מבדיל את vCita הוא פונקציונליות ההודעות וההאזנה המובנית. התוסף מסתנכרן עם אפליקציית vCita לנייד כדי להודיע ​​לך מייד על בקשות להזמנה חדשות או לשלוח תזכורות לפגישה. בנוסף זה מאפשר לך לשלוח הודעות וקבצים ללקוח שלך לפני שאתה נפגש. מה שמאפשר לך ליצור קשר עם קהל הלקוחות וליצור קשר.

אפליקציית ניהול עסקי cVita

אבל זה לא כל מה ש- cVita יכולה לעשות עבור העסק שלך. לקבלת תכונות נוספות, שדרג ל- a ניהול עסקי vCita תוכנית פרמיה. בהתאם לתוכנית שתבחר, הדבר יכול לפתוח תכונות לניתוח, קופונים, שליחת לקוחות, שיווק בדוא”ל, הרשאות צוות ואפילו תמיכה בעדיפות. התוכניות מתחילות ב- $ 15 / mo עבור תזמון מקוון בסיסי, או $ 29 / mo עבור Essentials – פורטל לקוחות בהתאמה אישית, לוח שנה מקוון לעסקים בתוספת תמיכה לחיוב וחשבונית. למרות שתשתמש בחבילה המלאה של כלי ניהול עסקיים, תזדקק לתכנית פלטינה. אבל בהתחשב בכך ש- vCita הוא כמו שירותים עסקיים מרובים באחד, זו השקעה יותר סבירה.

7. הזמנת פגישות והזמנת ספרים

הזמנת פגישה ספציפית ותזמון תוסף וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם בדקת אחר הזמנת תוספי WordPress רבי עוצמה, סביר להניח שנתקלת בעבר ב- Bookly. זה פופולרי הזמנה מקוונת התוסף מותאם באופן שיעזור לך להזמין פגישות נוספות לא משנה מתי או איך הלקוחות שלך ניגשים לאתר שלך.

Bookly הוא מוכן לתרגול ומובנה, כך שהטפסים שלך נראים נהדר בכל שפה בכל מכשיר. בנוסף, תמיכה מובנית להודעות דוא”ל ו- SMS בתוספת שילוב יומן Google מבטיחים שלקוחות שלך לעולם לא מפספסים פגישה. רוצה לחייב בעת ביצוע ההזמנה? אין בעיה – שילובי פורטל התשלומים של Bookly כולל PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2chout, PayUbiz ו- WooCommerce. תכונות אחרות כוללות אפשרויות ערכת צבעים, תזמון להגמישות, חגים, שלבי תהליכי הזמנה, 50+ מטבעות ועוד.

רוצה לנסות את Bookly לפני שאתה קונה? להשיג את פלאגין בחינם ב- WordPress.org כדי לראות עד כמה יכול להיות הזמנת פגישות מדהימה.

8. לוח הזמנת פגישה (חינם)

לוח שנה להזמנת פגישה תוסף וורדפרס בחינם

אם יש לך צרכים פשוטים יותר להזמנת פגישות (אולי צרכים שלא שווה לשלם כסף כדי למלא), לוח השנה להזמנת פגישה בחינם יכול להיות הדבר הטוב ביותר שלך. הוא מציע פונקציונליות רבה יותר מאשר גרסאות חינמיות רבות של תוספים דומים. תכונות שמגיעות עם תוסף זה כוללות משבצות זמן הניתנות לספירה, התראות בדוא”ל, אפשרות לייצא ל- Google Drive, רשימות הזמנות להדפסה, התאמה אישית של זמינות ומספר הפעמים בהן משתמש יכול להזמין, קבצי צ’אט ועוד..

עם זאת, על מנת לגשת לרבות מהתכונות הטובות ביותר, עליכם לצאת מגרסת הפרימיום. לדוגמה, אם אתה מחייב את הלקוחות שלך לקבוע פגישה, התוסף הזה אינו הרעיון הטוב ביותר, שכן הגרסה החינמית עובדת רק עם PayPal. כדי להשתמש בכל שער אחר לתשלום, תצטרך לבצע מזלג על קצת מזומנים.

9. הזמנת פגישה טמפלטית

קביעת פגישה טמפלטית להזמנת תוסף וורדפרס Premium

מידע והורדה צפה בהדגמה

ההצעה של Templatic לעולם ההזמנות מעט שונה מהרוב. זה לא רק מציג למשתמש לוח שנה; זה לוקח אותם ישירות לטופס. לוח השנה מופיע כאשר משתמש לוחץ על קטע התאריך. אז זה דומה יותר לסוג ההתקנה שלקוחותינו ישמשו אם הם מזמינים טיסות רבות או חדרי מלון. היכרות זו היא כוח.

כמו רוב תוספי וורדפרס להזמנת פגישות, תוסף הוורדפרס להזמנת טעמים יאפשר תכונות הזמנה מתקדמות בתוך הנושא שלכם, המושלם להשכרה. ואחרי שאתה קונה את התוסף, הוא דואג לך הכל, ללא דמי עסקה חודשיים או אחרים. זהו גם אחד מהתוספים הבודדים שיאפשרו ללקוחות שלכם לשלם באמצעות העברה בנקאית ישירה. (עם זאת, אם תרצה להישאר בכרטיסי אשראי, אתה תמיד יכול להפעיל שערים אחרים, כמו בכל תוסף אחר.)

תכונות אחרות כוללות טופס הזמנה משתנה, מחירים עונתיים ויכולת להציע ללקוח שירותים אחרים עם ההזמנה שלהם. וכערה לוואי, התוסף עובד נהדר עם רבים מנושאי הוורדפרס של Templatic – במיוחד Service Biz הכולל כבר את התוסף.

10. מינויים (חינם)

מינויים תוסף וורדפרס בחינם מאת WPMUdev

מינויים הוא אחד מתוספי ההזמנות החינמיים המקיפים יותר הזמינים לאתרי וורדפרס. ברשימת התכונות של התוסף, אין לי סיבה לחלוק על הטענה הזו. תכונה ייחודית אחת: אם יש לך אנשי צוות מרובים המטפלים בפגישות, אתה יכול לתת לכל אחד מהם לוח שנה משלהם – מצורף ביוגרפיה ותמונה – כך שלקוחות יוכלו לבחור עם מי מהעובדים שהם מעדיפים להזמין אצלם.

זה עובד גם הפוך: הלקוח יכול לבחור מרשימת השירותים שהחברה מציעה, ואם כל אחד מהם מוקצה לעובד אחר, הוא יזמין אוטומטית אצל אותו עובד. לא רק זה, הוא כולל שילוב קל עם לוחות השנה של גוגל – הן עבורך והן עבור הלקוח – ללא צורך בקידוד. ולבסוף, לקוח נדרש לשלושה לחיצות בלבד כדי להזמין פגישה: אחת לבחירת זמן, אחת להמשך למסך האישור ואחת לאישור. נוחות זו עשויה בהחלט לבוא לידי ביטוי במכירות שלך.

עם רשימה של למעלה משלושים תכונות אחרות, כולל תוויות צבע מותאמות אישית, מילוי אוטומטי ללקוחות חוזרים, שילוב מפות Google והאפשרות להתחבר דרך מדיה חברתית, אני אצטרך לומר שזה נראה כמו התוסף הטוב ביותר להזמנת פגישות בחוץ. כרגע. גם את המחיר הזה אי אפשר לנצח.

11. הזמנת פגישה הוזמנה

הוזמן - הזמנת פגישה תוסף וורדפרס Premium

מידע והורדה צפה בהדגמה

הוזמן הוא מנהל פגישות פרימיום עם שפע תכונות ואפשרויות לבנות טופס הזמנת פגישות לעסק שלך. קבל הזמנות אורחים או דרוש ממשתמשים להירשם לחשבון, לאפשר למשתמשים לנהל את הפגישות הממתינות והמאושרות שלהם, להוסיף שדות ומשביעות זמן מותאמות אישית, ליצור לוחות שנה מרובים, לקבל הזמנות בתשלום באמצעות שילוב WooCommerce של Booked ועוד.

קל גם להתאים אישית את הספר. בחרו בצבע ללא הגבלה עבור אפשרויות בחר, פריסה מגיבה, טופס כניסה ורישום, אימיילים הניתנים להתאמה אישית וכו ‘. בנוסף, קודי הקיצור המובנים מקלים עליכם להכניס לוחות שנה וטפסים להתחברות בכל פוסט או עמוד. יש אפילו אפשרות “הוסף ליומן Google” שתוכל להוסיף כדי לעזור ללקוחות לזכור את הפגישות שלהם.

12. פגישות קלות (חינם)

מינויים קלים תוסף וורדפרס בחינם

התוסף Easy Appointments הוא בדיוק זה – קל. זוהי דרך מהירה ופשוטה להוסיף מערכת פגישות לאתר וורדפרס שלך. התוסף תומך במספר שירותים, עובדים, מיקומים וטבלת זמנים גמישה, כך שתוכלו ליצור לוח זמנים מתקדם של אפשרויות פגישה. בעת הגדרת התוסף Easy מינויים שלכם ישנן גם אפשרויות לאפשר התראות בהתאמה אישית של המודעות לקבלת אישור הזמנה, סטטוס פגישה ואישור / בטל.

כשמדובר בסטיילינג טפסים, Easy מינויים מקפידים על קל גם! בחרו במערך 1-2 עמודות, גררו ושחררו שדות טפסים (ואפילו יצרו משלכם), הוסיפו מחירים או תוויות, מקצו את בורר התאריכים ועוד. בנוסף יש דיווח מובנה שיעזור לך לעקוב אחר המרות וסטטיסטיקות של טפסים.

13. מינויים לזמני כוח משיכה

טפסי כוח משיכה מינויים מינויים פרימיום תוסף וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

עד כה סיקרנו תוספי הזמנת תור עצמאיים, אבל מה אם אתה רוצה מערכת טפסים חזקה יותר? כמו טפסי כוח משיכה? כאן נכנס למינוי gAointoint. תוסף פרימיום זה מוסיף תכונות להזמנת פגישות לתוסף Gravity Forms הפופולרי..

כשאתה משלב מינויים של gA עם טפסי הכבידה תוסיף תמיכה להזמנות בתשלום, כמעט שערי תשלום כמעט ללא הגבלה, מספר הזמנות בתאריך, מרווחי שירות, שירותים מותאמים אישית, פגישות חוזרות, קישורי לוח שנה ל- Google ו- Yahoo, התראות בדוא”ל, אישור אוטומטי / פגישות מלאות ועוד. הגדרות סטיילינג קלות זה, אפשרויות תרגום וניהול טפסים פשוטים מקדימה הופכים את המינויים לבחירה נהדרת.

14. הזמנת לוח מינויים Ultra Pro (חינם)

הזמנת לוח שנה לפגישות אולטרה פרו בחינם

התוסף Booking Ultra Pro מציע תכונות מעולות לבניית לוח השנה להזמנות ולניהול פגישות באמצעות אתר וורדפרס שלך. אורחים יכולים להזמין פגישה באמצעות תהליך ההזמנה הקל של ארבעה שלבים כדי להבטיח זמן, ואז התוסף יוסיף את ההזמנה ללוח המחוונים של הצוות האישי שלך, כך שיוכלו לנהל את הפגישות הקרובות שלהם..

רוצים תכונות נוספות? התוסף Booking Ultra Pro בחינם מציע שדרוג פרימיום לתשלומים ניידים, הזמנות לקבוצות, הערות פרטיות, שילוב לוח השנה של גוגל, תמחור פלקס, מספר מיקומים ועוד

15. הזמנות של WooCommerce

WooCommerce הזמנת תוספי וורדפרס

בנה טופס פגישות משלך באמצעות WooCommerce! פשוט התקן את התוספת של WooCommerce הזמנת הזמנות כדי להתחיל לבצע הזמנות, מכירת כרטיסים, הזמנת פגישות ועוד. פשוט הוסף את המוצרים והשירותים שלך והשתמש בתוסף להזנת זמנים הניתנים לספירה ואז לחכות ללקוחות להזמין זמנים.

זה לא הכל. עם התוספת זו של WooCommerce תוכלו לערוך אירועים הניתנים להזמנה יחידה או מרובת אנשים, להציע תמחור מיוחד, להציג זמינות לפי אזור זמן, להגדיר אישורי הזמנה ותזכורות, להציע ביטולים, לסנכרן עם לוחות השנה של גוגל ועוד. אתה יכול גם לערום עם תוספות רשמיות נוספות של WooCommerce כדי לקבל פיקדונות, לאפשר לספקי חלק ג ‘לקבוע פגישות, להציע תוספות להזמנה וכו’..

גלישת התוספים הטובים ביותר להזמנת פגישה עם וורדפרס

לא חסרים הזמנת תוספי וורדפרס להזמנת פגישות שיאפשרו לך להזמין פגישה באמצעות וורדפרס. יש כל כך הרבה, למעשה, שהבחירה יכולה להיות מדהימה בקלות. אבל יש לקוות, מדריך כזה ימנע את זה. על כל התוספים האחרים שעלי לדעת עליהם? כל מה שאתה רוצה לספר לי על אלה המפורטים למעלה כמו חוויותיך האישיות? השאירו תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map