15 טופס הזמנת מלונות הטובים ביותר תוספי וורדפרס

טופס ההזמנה הטוב ביותר במלון טופס תוספי וורדפרס

זה תמיד הזמן לחופשה. מי לא מוכן לקחת כמה שבועות כדי להירגע, לבקר משפחה, או סתם לצאת להרפתקה? בתי העסק והמלון ואירוח שלכם צריכים להיות מוכנים לקבל הזמנות ללא קשר לשנה. מה שאומר שעכשיו זה הזמן המושלם לעדכון חדש באתר שלך.


אתר אינטרנט אמור להקל על האורחים להציג את הנכס, לבדוק את החדרים, לראות רשימת שירותים, והכי חשוב להזמין חדר. כל הנקודה שיש אתר אינטרנט לעסק שלך המבוסס על מלונות או אירוח הוא להבטיח הזמנות, וכדי שתצטרך לעשות זאת תצטרך טופס הזמנה קל לשימוש. אם אינך משתמש כבר באחד מהנושאים הטובים ביותר בוורדפרס במלון, או אם אתה אוהב את נושא הוורדפרס הנוכחי שלך, תוכל להוסיף טופס הזמנה לאתר האינטרנט שלך בוורדפרס באמצעות תוסף טופס הזמנה. סרקנו את האינטרנט, ולהלן ההמלצה שלנו לקבלת טופס ההזמנה הטוב ביותר בחינם ופרמיום להזמנת וורדפרס. תהנה!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. השכרת מלונות MotoPress והשכרות נכסים

תוסף הזמנת מלונות MotoPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוסף הזמנת מלונות MotoPress הוא מערכת ההזמנות האולטימטיבית של וורדפרס לבעלי נכסים להשכרה. אם אתם משכירים מפעל לינה, להיות בית מלון, צימר קטן או השכרת נופש, תוכלו להשתמש בתוסף ליצירת רשימה של נכסים ללא הגבלה עם כל השירותים, השירותים, התמונות וכו ‘. בנוסף, תוכלו ליצור טופס זמינות לחיפוש זמן שיפעיל בקרת מלאי אוטומטית. התוסף מאפשר לאשר את ההזמנות שלך באמצעות תשלום (PayPal, 2 צ’ק-אאוט, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora וכו ‘) או באופן ידני (באמצעות דואר אלקטרוני).

דבר נהדר נוסף, תוכלו לסנכרן אוטומטית את ההשכרות הרשומות ב- OTAs שונים עם ההזמנות הישירות באתר שלכם, וכך תוכלו להימנע בקלות מהזמנת יתר. מה שבאמת חשוב לעקוב אחר כל ההוצאות, התוסף מגיע עם מערכת שלמה של מיסים, עמלות, היסטוריית תשלומים של כל הזמנה וכו ‘. מערכת קביעת התמחור היא גם גמישה – הנחות, מחירים עונתיים, תעריפים, מגוון של כללי הזמנה בהתאמה אישית ועוד. אתה יכול גם לנסות a גרסה חינמית – –, אבל זה מגיע עם פחות אפשרויות.

2. מנוע הזמנת מלון VikBooking ו- PMS

מנוע ההזמנה של מלון VikBooking

בעזרת תוסף VikBooking תוכלו להתקין מערכת הזמנות אמינה עבור המלון שלכם תוך זמן קצר. הגרסה החינמית של התוסף כוללת אפשרויות מובנות לסוגי חדרים, תעריפים מותאמים אישית, לוח שנה זמינות, תפוסה, פונקציות שפה ותרגום, הרשאות תפקיד משתמשים (כך שלא סתם כל אחד יכול לגשת למערכת ההזמנות שלך) ו 8 קודים קצרים לשימוש. ואם תשדרג ל ויקבוקינג מקצוען שתוכלו לנהל את ההזמנות שלכם עם הגבלות נוספות (מינימום שהייה, זמן הגעה וכו ‘), תעריפים עונתיים, מעל 60 אפשרויות של שערים לתשלום, הודעות SMS, ופונקציות רישום (צ’ק / אאוט). Pro מציעה גם גרפים מועילים, נתונים סטטיסטיים ודוחות PMS בכדי לראות את ביצועי העסק שלך.

3. הזמנת לוח שנה וטופס

תוסף לוח הזמנה

יומן ההזמנה הוא ככל הנראה התוסף הפופולרי ביותר לתוספת לוח השנה הזמין באתר WordPress.com. עבור תוסף בחינם הוא מלא בתכונות מעולות שאתה בטוח שימצא שימושי. צור מספר יומנים שיכול לכלול שדות טופס הזמנה בהתאמה אישית. בדרך זו האורחים יכולים לבחור את שהותם באמצעות הימים בלוח השנה, למלא את שדות הטופס ולהגיש את ההזמנה שלהם. לאחר הגשת הטופס האורח שלך ואתר האינטרנט שלך מנהל המערכת יקבל דוא”ל לאישור, והמנהל יכול לאשר או לדחות את ההזמנה (ולנהל את כל בקשות ההזמנה האחרות) מלוח ההזמנות של מנהל המערכת הנוח לשימוש..

4. הזמנת מלונות HBook

תוסף הזמנת מלונות HBook

מידע והורדה צפה בהדגמה

HBook הוא אפשרות מדהימה עבור האירוח או אתר המלון שלך. התוסף החזק הזה מקל על האורחים שלכם להזמין חדרים מאתר וורדפרס שלכם. לוחות השנה וההגנה המלאים של לוחות הזמנה וטפסי ההזמנה שאתה בונה באמצעות HBook. פשוט התקן את התוסף והתחל ליצור לוחות שנה וטפסים מתקדמים עם חדרים, תנאים ותנאים, מסנני מחירים, מסנני חדרים, תוספות נוחות, קודי קופונים, דרישות שהות מינימלי / מקסימום, מחירים מותנים ועונתיים בהתאמה אישית, פיקדונות להזמנה, דמי ניקוי , ועוד הרבה.

5. מערכת הזמנת נקודות

תוסף מערכת הזמנה מדויקת

אם עדיין אינך בטוח שאתה מוכן להזמנת מערכת PRO, אתה תמיד יכול להתחיל בגרסה החינמית שלנו. אף על פי שהוא אינו כולל תכונות רבות כמו גרסת הפרימיום, התוסף החופשי של מערכת ההזמנות החופשית של מערכת ההזמנות כולל מערכת יומן הזמנות מקצה, בה האורחים יכולים לבחור את התאריכים שלהם, להוסיף קוד קופון או הנחה ולהשלם את התשלום באמצעות PayPal. זוהי דרך נהדרת להוסיף לוח השנה להזמנות לאתרך היום, ואז לשדרג לגרסת ה- PRO במועד מאוחר יותר.

6. טופס הזמנת Booki

תוסף booki-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Booki הוא טופס הזמנת פרמיום מקסים ותוסף WordPress לוח שנה. מערכת ההזמנות המתקדמת הזו מסתגלת לאזור הזמן של המשתמשים, כך שהם יכולים לראות מה זמין בזמן אמת. מנקודת מבט של אורח, Booki מקל על בחירת תאריך נסיעה, הצגת רשימות זמינות וביצוע תשלומים באמצעות PayPal לאחר קבלת חשבונית. התוסף כולל גם 24 ערכות נושא צבעוניות, סטטיסטיקות מתקדמות של מנהל מערכת (סך כל ההזמנות, הסכום שנצבר, הנחות שניתנו וכו ‘). בנוסף התוסף מוכן לתרגום כך שתוכלו לשנות אותו לכל שפה שתצטרכו באמצעות קובץ ה- PO הכלול!

7. לוח שנה פשוט של WP

לוח שנה פשוט של WP

לוח השנה להזמנות פשוט של WP הוא בדיוק איך שזה נשמע – לוח הזמנה פשוט ונחמד להתקנת וורדפרס שלכם. נהל את השכרת החדרים וההזמנות שלך על ידי יצירת יומני הזמנות רבים ככל שתצטרך. אתה יכול אפילו להקצות משתמשים לכל לוח שנה, כך שאם אתה רק רוצה שאיש צוות ספציפי יקבל גישה לבקשות של לקוחות אתה יכול להגדיר זאת באמצעות מספר לחיצות ספורות. ואם אי פעם תזדקק לתכונות נוספות, קיימת גרסת פרימיום של התוסף, שתוכל לשדרג אליה בקלות.

8. לוח הזמנת WP

wp-booking-Calendar-wordpress-plugin

מידע והורדה צפה בהדגמה

לוח השנה הזמני של WP להזמנות מקל על יצירת לוחות שנה להזמנות עבור בית עסק אחר בסגנון אירוח שלך. כל יום מציג את מספר החדרים הפתוחים או משבצות הזמן כך שמשתמשים יוכלו לראות במבט חטוף אם התאריכים הרצויים שלהם זמינים. עם אפשרויות ליומנים בלתי מוגבלים, משבצות זמן בלתי מוגבלות, הזמנות ללא הגבלה זמינות, טופס ההזמנה captcha ועוד לוח הזמנת WP הוא אפשרות נהדרת לאתר האינטרנט שלך.

9. מערכת הזמנת WP

תוסף מערכת ההזמנה של WP

תוסף וורדפרס בחינם של מערכת ההזמנות של WP הוא דרך נהדרת להוסיף לוח אירוח או טופס הזמנה פשוט לאתר האירוח שלכם. התוסף מאפשר לאורחים לבצע הזמנות ביום-יום וכולל קידוד צבע קל להבנה לימים זמינים ומוזמנים. וברגע שמשתמש מילא בקשת הזמנה, תקבל הודעת הזמנה ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס, בו תוכל לארגן ולנהל במהירות את כל ההזמנות שלך..

10. הזמנת ספרי וורדפרס בספריה

תוסף הזמנת ספרים Bookly Pro

מידע והורדה צפה בהדגמה

Bookly הוא פיתרון הזמנת הכל-אחד-אחד, לוקח את הלקוחות לאורך הדרך דרך תהליך ההזמנה עד לתשלום. טפסי ההזמנה הם פשוטים ומסוגננים, וקלים למבקר להבין אותם. אתה יכול לכלול מספר בלתי מוגבל של שירותים ואנשי צוות שאורח יכול לבחור בהם, כולל “קטגוריית שירות” כדי לעזור להם למצוא את מה שהוא מחפש. המבקרים יתבקשו לספק סקירה של הזמינות שלהם (זמנים, ימי חול וטווח תאריכים) בהם התוסף ישמש כדי להעלות רשימה של משבצות זמן מתאימות.

כאשר האורח מרוצה משבצת הזמן הוא יכול להשאיר את פרטיו הרלוונטיים ואף לבצע תשלום באמצעות Bookly – לקיחת תשלום היא דרך נהדרת לצמצם את אי ההצגות. אתה יכול לשלב את Bookly עם שלושה מעבדי תשלום: PayPal, Stripe ו- Authorize.net. לאחר לקיחת התשלום, ההזמנה של המבקרים מאושרת והם מקבלים את אישור הדוא”ל שלהם.

עם זאת, התוסף לא מועיל רק למבקרים שלכם, יש לו גם הרבה פונקציונליות לאחור אתה יכול להשתמש. לדוגמה, אתה יכול לשלב את Bookly ביומן Google כדי לספק תצוגת לוח שנה חזותית לכל אחד מאנשי הצוות כדי לראות מתי קביעת הפגישות שלהם. Bookly גם מעניק לך שליטה מלאה בזמן שאנשי הצוות זמינים כדי למנוע בלבול ושיבוש: אתה יכול לתזמן זמני מעבר, הפסקות וחגים ללוח השנה שלהם. תוסף נהדר שיכול להוסיף ערך רב לעסק מבוסס שירות.

11. טפסי כוח משיכה

צורות כוח משיכה-תוסף WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Gravity Forms הוא אחד הטפסים המומלצים ביותר לבניית וורדפרס בשוק, וזה לא פלא מדוע. עם אפשרויות נהדרות לטפסים מתקדמים, לוגיקה מותנית, לחצני רדיו, בחירות נפתחות ועוד, זה יהיה חתיכת עוגה ליצור טופס בקשה להזמנות משלכם. ואם תקבלו את התוספות המובחרות עבור קופונים, רצועה ו / או PayPal, תוכלו אפילו לגרום לאורחים לעבד תשלומים דרך טופס ההזמנות שלכם..

12. הזמנת מלונות WooCommerce

תוסף הזמנת מלונות WooCommerce

מידע והורדה צפה בהדגמה

התוסף WooCommerce להזמנת מלונות הוא איך שזה נשמע – דרך להשתמש ב- WooCommerce כדי לקבל ולנהל הזמנות מהאתר שלך. עם ההתקנה של התוסף, תוכלו להשתמש ב- WooCommerce כדי להוסיף חדרים, זמינות, לנהל את תהליך הצ’ק-אין / אאוט, להוסיף מכירות עליונות (כמו ארוחת בוקר, טיפולי ספא או שירותים אחרים) ולקבל תשלומים. תוסף זה תואם גם WPML לתרגומים קלים ועובד עם כל שערי תשלום שהוספת לחנות WooCommerce שלך..

13. הזמנות רב-ספקיות

מערכת הזמנת רב-ספקי הזמנות

מידע והורדה צפה בהדגמה

צרו אתר הזמנה מקוון משלכם כמו Hotels.com או Booking.com באמצעות התוסף Webkul Multi-Vendor Booking (שימו לב: תוסף זה דרש את התוסף Webkul Marketplace). עם התקנת תוסף הרחבה WooCommerce זה אתה יכול ליצור שוק למלונות צד ג ‘אחרים, Airbnbs, יחידות דירות, קמפינגים ועוד כדי להוסיף את החדרים שלהם. ובעזרת תוסף חבר אתה יכול לחייב את הצדדים השלישיים הללו בתשלום חודשי או באחוזים על סמך הזמנות שבוצעו דרך האתר שלך..

14. Quform

תוסף quform-wordpress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Quform היא אפשרות פופולרית לבניית טפסים פרמיה הכוללת תבנית טופס הזמנה. זה מקל עליך פשוט להפעיל את התוסף, לבחור את התבנית ולהגדיר את הטופס כדי לענות על הצרכים שלך. כמובן שתוכלו לבנות טופס מותאם אישית מאפס, כך שיכלול כל תחום המידע שתצטרכו.

15. טופס יצירת קשר 7

טופס יצירת קשר 7

בעוד שיומן הזמנות מורכב יותר עשוי להיות שימושי עבור עסקים מסוימים בענף המלונאות והאירוח, אחרים עשויים לדרוש טופס בקשת הזמנה בלבד. אם אתה מחפש אפשרות לבניית טפסים חינמית ופשוטה בחינם, היא לא תשתפר מאשר טופס יצירת קשר 7. בעזרת מעט תיעוד, תוכל להוסיף שדות מותאמים אישית. הוסף אפשרויות לאורחים לבחירת סוג החדר, מיקום הנכס, פרק זמן ועוד. לאחר מכן ניתן לשלוח את הטופס הממלא ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך (או למישהו אחר) כדי להיבדק ולהיכנס למערכת ההזמנות שלך.


פירטנו את הבחירות המובילות שלנו לתוספי טופס ההזמנה הטובים ביותר עבור WordPress, אך אנו רוצים לדעת מה אתם חושבים. האם אתה משתמש באחד מהתוספים שהוזכרו? או האם היית ממליץ על טופס הזמנה אחר של תוסף וורדפרס? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me