15 תוספים להעלאת תגובות וורדפרס שלך

העבר את הערות הוורדפרס שלך באמצעות 15 התוספים האלה

פונקציונליות הערות ברירת המחדל של וורדפרס עובדת בסדר גמור, במיוחד אם אתם רק יוצאים לדרך. עם זאת, הפרשנים שלך הם ככל הנראה הקוראים המעורבים ביותר שלך, לכן ייתכן שתרצה לנצל את מלוא הגישה שיש לך אליהם.


באמצעות תוספי וורדפרס תוכלו להפוך את חוויית התגובות לחזקה יותר עבור הקוראים שלכם – תוכלו להפוך את התגובות בבלוג שלכם למהירות וקלות יותר לשימוש, כך שיהיה לכם פשוט אפילו יותר לעסוק אתכם ועם התוכן שלכם..

מאמר זה יציג 15 תוספי הערות נהדרים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לסייע בפיקוח על קטע התגובות שלכם ולהפוך אותו למנוע של הבלוג שלכם. בואו לקבל פיצוח!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. Jetpack (חינם)

תוסף Jetpack
אנו מתחילים את הרשימה שלנו עם פלאגין שמאתרים רבים כבר משתמשים בהם (מעל 1,000,000 בספירה האחרונה), גם אם לא לפונקציונליות התגובות..

Jetpack הוא תוסף בחינם מ- WordPress.com המספק חבילה של שירותים שימושיים. הערות Jetpack מחליפות את טופס ההערות המוגדר כברירת מחדל באחת הכוללת אפשרויות כניסה משולבות למדיה חברתית (WordPress.com, Twitter, Google+, או Facebook) והודעות דוא”ל..

2. דיסקוק (חינם)

תוסף מערכת הערות Disqus
עם למעלה מ- 200,000 התקנות, ה- מערכת הערות Disqus נותר פופולרי, למרות שהוא לא עודכן בעוד כשנה. מה שמייחד את Disqus הוא קהילת הדיונים שהיא יוצרת על ידי חיבור מגיבים באתרי אינטרנט שונים.

לרוע המזל, דירוג שביעות הרצון עבור תוסף חינמי זה ירד ל -3.4 בגלל אי ​​התאמות בין תוספים ונושאים לאחרונה יחד עם היעדר עדכונים ותמיכה – אז יש להזהיר.

3. תגובות בפייסבוק (חינם)

תוסף תגובות לפייסבוק
אם אתה מעוניין רק בתגובות בפייסבוק עבור הקהל שלך, חינם תגובות בפייסבוק תוסף יכול לעזור. למעלה מ 100,000 אתרים הותקנו, ועוזרים להם להגדיר, להתאים אישית ולנהל תגובות פייסבוק.

בעוד שתוסף זה נהנה מדירוג שביעות רצון של 4.2 כוכבים, ישנם כמה חששות למהירות ובעיות תאימות דפדפנים שצוינו על ידי משתמשים מסוימים, לכן הקפד לבדוק זאת תחילה.

4. תגובות בפייסבוק לוורדפרס (חינם)

הערות מהתוסף לפייסבוק
התוסף הבא שלנו מתמקד גם בפייסבוק – תגובות בפייסבוק הן תוסף בחינם המשמש להוספת תיבת הערות בפייסבוק לאתרי וורדפרס. גרסת הפרו של התוסף מתחילה ב -10 דולר לאתר בודד, ומוסיפה התאמה אישית משמעותית ותמיכה פרימיום.

עם למעלה מ -10,000 התקנות פעילות, התוסף הזה פופולרי למדי, אך יש לו ביקורות בודדות של חמישה כוכבים, אז נסו זאת בעצמכם קודם.

5. תגובות + (49 $ לחודש למנוי WPMU DEV)

התוסף הערות פלוס

התוסף המובחר הראשון ברשימה שלנו, תגובות +, מאפשר לקוראים שלך להגיב לפוסטים באמצעות חשבונות פייסבוק, טוויטר, Google+ או וורדפרס.com, ושיתף תגובות בפייסבוק וטוויטר. זה כולל גם תריסר תוספות לפונקציונליות כמו שילוב MailChimp, כולל ידיות טוויטר בציוצים אוטומטיים, ותמונות מוצגות לפוסטים בפייסבוק..

Comments + זמין כחלק מחברות WPMU DEV (49 $ לחודש), הכולל את כל התוספים והנושאים שלהם.

6. הערות התפתחו (חינם)

הערות התוסף התפתח
התגובות שהתפתחו (בעבר הערות Google+ ל- WordPress) מוסיפות כרטיסיות לקטע התגובות ל- Google+, Facebook, Disqus, WordPress.com ו- Trackbacks.

עם מעל 10,000 התקנות פעילות ודירוג שביעות רצון של 4.5 כוכבים, תוסף זה יכול להיות אפשרות טובה עבורכם. עם זאת, הוא לא עודכן בשנה, ולא נבדק כראוי עם מהדורות הוורדפרס האחרונות, אז השתמש בזה בזהירות.

7. wpDiscuz (Freemium)

תוסף wpDiscuz
אם אתה מחפש אלטרנטיבה לג’טpack ודיסקוס, wpDiscuz יכול להיות זה, עם מעל 10,000 התקנות וציון 4.5 כוכבים.

תוסף freemium זה משתמש ב- Ajax כדי ליצור מערכת תגובות בזמן אמת, ויש לו רשימה ארוכה של תכונות, כולל עדכונים חיים של תגובות חדשות וכניסות מדיה חברתית. כמה תוספות פרימיום זמינות (החל מ- $ 25) להוסיף פונקציונליות רבה יותר כמו העלאת מדיה.

8. הירשם לתגובות שנטענו מחדש (בחינם)

הירשם לתגובות שנטענו מחדש
החופשי הירשם לתגובות שנטענו מחדש התוסף יאפשר למגיבים שלך להירשם להתראות בדוא”ל לתגובות עתידיות. הוא מספק מנהל מנוי מלא ומוצג ומאפשר למגיבים לבטל את המנוי לפוסטים ספציפיים או לכולם. פונקציונליות הצטרפות כפולה זמינה גם כדי להפחית דוחות ספאם.

עם מעל 30,000 התקנות ודירוג של 4.7 כוכבים, זהו תוסף יציב.

9. CommentLuv (Freemium)

תוסף CommentLuv
תגובהLuv הוא ייחודי במרחב התגובות, שכן הוא מבקר באתר של מחבר התגובות ומאפשר להם לכלול קישור לפוסט הבלוג האחרון שלו מתחת לתגובה שלהם. עם למעלה מ 30,000 התקנות פעילות ודירוג שביעות רצון של 4.6 כוכבים, התוסף הזה שומר על בעלי אתרים רבים מאוד.

גרסת הפרימיום (67 $ לאתר בודד) מוסיפה תכונות כמו טוויטר מטפלות בקישורים, מניעת דואר זבל ופתיחת פיצ’רים חברתית.

10. הערות WP Ajaxify (חינם)

תוסף WP Ajaxify Comments
אם אתה רק רוצה לזרז את השימוש בטופס ההערות שלך ב- WordPress, הערות WP Ajaxify האם כיסית אין עוד טען מחדש של הדף כאשר התגובות מקבלות תוקף, פרסום או עדכון. מעל 7,000 אתרים מותקנים תוסף זה, ויש לו דירוג שביעות רצון של 4.7 כוכבים.

11. הערות נאותות (חינם)

תוסף הערות הגון
הערות הגונות מאפשרת להציג ווידג’ט עם לא רק הפוסטים המוכרים עם התגובות האחרונות, אלא גם האווטרים של מחברי התגובות, וכן קטע מההערות בפועל. אתה יכול גם להציג תגובות לפוסט ספציפי, סוגי פוסטים ספציפיים או פוסטים בטקסונומיה ספציפית (קטגוריה או תג).

יותר מ -4,000 התקנות ודירוג של 4.5 כוכבים הופכים את זה לבחירה טובה להעלאת התגובות שלך.

12. תגובות וורדפרס SEO (חינם)

תוסף תגובות WordPress SEO
כברירת מחדל, וורדפרס לא עושה כלום למטרות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) של התגובות. תגובות WordPress SEO מתקן כי על ידי יצירת דפי תגובות הכוללים את התוכן המלא של כל תגובה, וכל הערות אחרונות של אותו מחבר עבור גוגל לאינדקס..

עם יותר מ -4,000 התקנות ודירוג 4.3 כוכבים, כדאי לבדוק זאת.

13. פוסט-מאטי (Freemium)

תוסף פוסט-מאטי
לאפשר לקוראים להירשם לתגובות או פוסטים בדוא”ל אינו חדש, אלא פוסט-מאטי הולך רחוק יותר ומאפשר להוסיף תגובות לפוסט פשוט על ידי הקוראים המשיבים להודעת הדוא”ל. פוסט-מאטטי הוא עדיין חדש יחסית, עם למעלה מ -2,000 התקנות פעילות, אך דירוג של 4.8 כוכבים מציע לתוצאות המעורבות של הקוראים שווה לנסות בעצמכם.

התוסף בחינם, אך המפתחים ישיקו גרסת פרימיום (מחיר ההתחלה מראש נקבע על 9 $ לחודש), שיכלול אפשרויות ניהול, התאמה אישית ומונטיזציה..

14. תגובה מתקדמת של WP (Freemium)

תוסף WP Advanced תגובה
WP Advanced Comment מספק מערכת תגובה חזקה ונוחה לשימוש המאפשרת לך ליצור טפסי תגובה מותאמים אישית על פוסטים, דפים ואפילו מוצרים. תכונות אחרות כוללות ביטול פרסום באופן אוטומטי של הערות מסומנות, התייחסות לא אוהבת ולא הערות והתייחסות לתגובות.

גרסת הפרימיום (20 $) מוסיפה פונקציונליות כמו העלאת תמונות וקבצים, הערות דביקות ומסנני מילים.

15. פרשן ($ 17)

תוסף הפרשנים
פרשן הוא הצעת פרימיום נוספת. פרשן הוא מערכת הערות המותאמות לחלוטין של אייאקס המספקת כניסה חברתית באמצעות לינקדאין, טוויטר, פייסבוק או Google+, העלאת תמונות, הערות הצבעה למעלה ולמטה, חיבור ליישומים, ומיון הערות. יש לו רק כמה מאות מכירות, אבל עם דירוג של 4.49 כוכבים ומחיר נוח מאוד של 18 דולר, אולי כדאי יהיה להסתכל עליה.

16. פריצות לתגובה של יוסט

yoast-comment-hacks-plugin

התוסף Yoast Comments Hacks הוא תוסף בחינם ברפרטו WordPress.org שמוסיף כמה ציוצים לתגובות הוורדפרס בהן צוות Yoast משתמש למעשה באתר שלהם! חלק מהציוצים הללו כוללים:

 • כתובות דוא”ל להודעות תגובה נקיות יותר.
 • האפשרות לבטל את ההערות מתחת לאורך מסוים.
 • האפשרות להפנות מגיבים בפעם הראשונה לדף תודה.
 • שדה קלט במסך עריכת התגובות לשינוי מזהה הורה לתגובה.
 • קישורים בקטע הערות מנהל לשלוח דוא”ל לפרשנים בודדים.
 • כפתור בסרגל הכלים של ה- WP כדי לשלוח דוא”ל לכל המגיבים על פוסט.
 • מוסיף אפשרות לניתוב הערות. זה מוסיף נפתחת בהגדרות הדיון של הפוסט, ומאפשר ניתוב של הודעות דוא”ל למשתמשים אחרים.

17. Love It Pro

Love It Pro עבור WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Love It Pro הוא תוסף וורדפרס שפותח על ידי פיפין ומוצע במוצרי Mojo. זהו תוסף חמוד המאפשר למבקרים “לאהוב” את הפוסטים והדפים שלך. התוסף בנוי כך שמשתמשים יכולים לאהוב כל פריט רק פעם אחת, והמבקרים יכולים לאהוב פריטים בין אם הם מחוברים ובין אם לא. התוסף הזה נהדר לקבל אישורים ופידבקים חיוביים מהמבקרים שלכם, אך הוא גם מספק נתונים חשובים על ההיבטים של האתר שלך נהנה ביותר מהקהל שלך. קל להתקין את התוסף Love It Pro דרך לוח המחוונים של התוספים, ולערוך אילו סוגים של פוסטים או דפים אהובים..


אמנם פונקציונליות הערות ברירת המחדל של וורדפרס עשויה להיות בסדר מלכתחילה, אך אתה יכול להשתמש בכוח של תוספי וורדפרס כדי לשנות את קטע ההערות שלך ולמעשה ליצור קשר עם הקוראים שלך..

מהרשימה שלנו אתה אמור להיות מסוגל למצוא את התוספים המושלמים שיגישו את הערות הבלוג שלך. אז קראו ובחרו כל מה שיענה על הצרכים שלכם, והעלו את רמת המעורבות עם הקוראים שלכם כיום.

איך אתה מגביל את פרק התגובות באתרי וורדפרס משלך? שתף את הטיפים והטריקים שלך בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map