15+ קורות חיים הטובים ביותר של נושאי וורדפרס 2020

ערכי הנושא הטובים ביותר של וורדפרס

עם כל כך הרבה מידע באינטרנט זה הגיוני לחלוטין שגם את קורות החיים האישיים שלך יהיו מקוונים. אבל איך תיצור במהירות קורות חיים בזמן לאותו ראיון גדול מחר? קל – פשוט תפוס את אחד הנושאים הטובים ביותר לקורות החיים של וורדפרס המפורטים להלן ותוכנית אירוח פשוטה. אתה יכול לקבל קורות חיים, קורות חיים מקוונים או אתר בסגנון כרטיס ביקור וירטואלי בסגנון תוך זמן קצר.


מידע חשוב על קורות חיים

כדי להאיץ את הדברים רצוי שיהיה מוכן לקבל את קורות החיים החשובים שלך לפני שתתחיל לבנות את האתר שלך. וודא שקורות החיים שהוקלדו כבר יהיו בהישג יד או לפחות מתווה כתוב בכתב יד של המידע שברצונך לכלול בקורות החיים המקוונים שלך. זה יכול לכלול:

 • סיכום משפט מהיר או שניים מהיר אודות היעדים האובייקטיביים ו / או המקצועיים שלך
 • מדגיש את כישוריך ויכולות המפתח שלך
 • השכלה, בעיקר תארים או אישורים (דאג לכלול תאריכים)
 • ניסיון בעבודה עם תיאורי האחריות וההישגים
 • דגימות עבודה שיכולות לכלול תיאורי פרויקטים, תמונות, קטעי וידאו, קטעי שמע, קישורים מקשרים לאתרים או מאמרים בבלוג שתרמתם וכו ‘..
 • כל פרסים או הכרה (אם היית ברשימת פורבס או שקיבלת מענק חשוב כלול אותו כאן)

יש גם לתכנן את פרטי הקשר שלך. עבור תעשיות מסוימות אולי תרצה לכלול את הכתובת או את מספר הטלפון שלך, אך בדרך כלל מספיקים קישורי מדיה חברתית וכתובת דוא”ל שישמשו בטופס יצירת קשר..

בחירת אירוח

כאשר המידע שלך מוכן, אנו מציעים לרכוש תוכנית אירוח לפני שתבחר את הנושא שלך. כתבנו בעבר על האירוח הטוב ביותר בוורדפרס, אך כדי לשמור על דברים מהירים וסופר פשוטים עבור קורות החיים המקוונים שלך אנו ממליצים לבחור מארח המציע גם שם תחום עם התוכנית שלך. זה יאפשר את ההתקנה במהירות רבה מאחר שלא תצטרך להפנות את שם הדומיין שלך מרשם צד ג ‘.

אנו ממליצים על Bluehost עבור בלוגרים חדשים או אנשים חדשים שבונים אתר פשוט שלא יקבל המון תנועה. מכיוון שתיצור קורות חיים מקוונים (ככל הנראה עם אחד מנושאי הוורדפרס בקורות החיים הטובים ביותר שסיכמנו למטה) תוכנית האירוח המשותפת של Bluehost מציעה מספיק כוח ותכונות. Bluehost מציע התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת, שם תחום בחינם (לשנה הראשונה), תמיכה בחינם SSL ועוד החל מ- $ 2.95 בלבד לחודש..

השג את Bluehost במחיר של 2.95 דולר לחודש

כאשר אירוחכם נבחר ומידע קורות החיים שלכם מוכן לשימוש, הגיע הזמן לבחור את הנושא הטוב ביותר בוורדפרס לאתרכם! אספנו כמה מהנושאים הטובים ביותר לקורות החיים של וורדפרס הזמינים בכדי לתת לכם מבחר טוב. תלוי בצרכים שלך

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. גרפיקס – נושא כולל

גרפיקס קורות חיים מקוונים סך הכל עיצוב נושא WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

Graphix הוא הדגמת נושא וורדפרס פרימיום נקי ומקצועי שנוצר בעזרת נושא ה- WordPress הכולל שלנו. הדגמה זו מראה כיצד ניתן ליצור קורות חיים או קורות חיים מקוונים כדי לשתף עם מעסיקים בכדי שתנחת את העבודה הבאה שלך!

ערכת הנושא Total מוכנה עם בונה גרירה ושחרור חזקה של חזית קדמית, מחוון פרימיום וסוגי פוסטים מותאמים אישית לבניית אתר מותאם אישית משלך. פשוט תסתכל על ההדגמה הגרפיקס של ערכת הנושא של Total כדי לראות כיצד אתה יכול לבנות קורות חיים מקוונים משלך (אתה יכול לייבא את Graphix, או כל אחת מהדגמות האחרות של 40+ בכמה לחיצות). בגרפיקס השתמשנו בתיבות אייקונים, כפתורים בהתאמה אישית, סרגל מיומנות, רקע של פראלקס, גופנים מותאמים אישית של גוגל, גלריית תמונות וקטע טופס יצירת קשר מעוצב 7. פשוט ייבא את נתוני הדגימה של גרפיקס שלנו, מלא את היסטוריית העבודה שלך (בתוספת כמה תמונות משלך) והוסף קישור להורדה לגירסת pdf או doc של קורות החיים שלך (אתה יודע, לסוגי בתי הספר הישנים).

קל במיוחד לבנות אתר בסגנון קורות חיים או cv בזכות מודולי התכונה הכוללים של Total עבור עמודות, תיבות איקונים, פסי כישורים, תרשימים, תיקים, כפתורים וטופס יצירת קשר. בנוסף אתה יכול להשתמש בתכונות עבור שורות ברוחב מלא או במסך מלא, תמונות רקע, פראלקס, קטעי וידאו וגלילה מקומית כדי ליצור קורות חיים מקוונים מהסוג הטוב. וסך הכל יכול לעשות כל כך הרבה יותר ממה שאתה רואה בהדגמת הגרפיקס. הנושא כולל פורטפוליו מלא, סוגי צוותים והמלצות המלצות על סוגי פוסטים מותאמים אישית, ובלוג הניתן להתאמה אישית (עם פריסת בנייה, רשת, אפשרויות תמונה קטנות וגדולות), טונות ווידג’טים, אלמנטים לבניית דפים בהתאמה אישית ועוד. יכולתי להמשיך ולהמשיך, אבל זה יהיה הרבה יותר מהיר אם פשוט תלחץ על הכפתור למעלה למעלה כדי ללמוד עוד על הנושא.

2. אני

פורטפוליו יצירתי וחדש נושא וורדפרס

נושא ה- Me Creative Portfolio הוא נושא וורדפרס בסגנון קורות חיים מודגש ומודרני שעושה רושם גדול. זוהי התחלה נהדרת עבור כל צלם, פרילנסר, אמן או קריאייטיב אחר לעצב קורות חיים מקוונים משלהם.

נושא ה- Me מגיע גם עם בונה הדפים של Visual Composer, תיק עבודות מדהים, דפי בלוגים מובנים (שלמים עם פורמטים ווידג’טים של פוסטים מותאמים אישית), טיפוגרפיה מתקדמת וגופנים מותאמים אישית, פריסת תגובה נוזלית ועוד. פשוט השתמש בתכני ההדגמה לדוגמה כדי להתחיל, או בנה דפים משלך מאפס כדי להציג את העבודות הקודמות שלך.

3. ג’אב (vCard)

Jab קורות חיים אישיים מתקדמים vCard WordPress Theme

אם אתם מחפשים אחד מנושאי קורות החיים הטובים ביותר של וורדפרס כדי ליצור vcard או CV של עמוד אחד משלכם, Jab הוא אפשרות מצוינת. נושא פרימיום זה כולל עיצוב קל משקל עם אפשרויות עוצמתיות ואנימציות מושכות עין שיעזרו לכם לנחות את אותה עבודה חדשה מדהימה. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את המידע שלך.

הנושא כולל מעברי קטעי גלילה או שקופיות, שלושה סוגי ניווט ייחודיים (פאנל, אנכי או אופקי), סינון איזוטופ מתקדם, מעברי צבע מונפשים, מצביעי SVG, תמיכה בלוחות זמנים מותאמים אישית, ניתוחי מקרה של אייאקס, מצגות שקופיות ברקע, אפקטים של פראלקס ועוד. השתמש בכלים שג’אב מספק כדי להדגיש את התכונות וההצלחות הטובות ביותר שלך לבלוט מצד מועמדים אחרים.

4. ShiftCV

ShiftCV בלוג, קורות חיים, נושא WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

ShiftCV הוא רשתית רשת, מגיב לחלוטין ומוכן ל- RTL כך שתוכלו להציג בקלות את הכישרון שלכם ולבנות את קורות החיים המקוונים שלכם עוד היום. הנושא כולל אפשרויות קלות כמו ערכת צבעים בהירה וכהה, ווידג’טים המיומנים המותאמים אישית, ווידג’ט מובנה של קוד QR (ליצירת קישור מהיר לביו שלך) ותמיכה בבלוג מלא בו תוכלו לשתף את הידע שלכם בתחום ההתמחות שלכם..

עם ShiftCV קל להוסיף לחוויה המקוונת את החוויה הרלוונטית, המיומנויות שלך, העבודה לדוגמה ועוד. הנושא כולל תבנית עמוד מדהימה להוספת קורות החיים שלך, שלם עם היסטוריית התעסוקה שלך, השכלת, מיומנויות, תיק עבודות אור לסינון של עבודותיך, המלצות על לקוחות וטופס יצירת קשר (עבור כל הצעות העבודה שתקבל). בנוסף קיימת תבנית של הדפסת דפוס שיוצרת טופס להדפסה של קורות החיים המקוונים שלך שמעסיקים פוטנציאליים יכולים להדפיס לצורך עיון בהמשך.

נושא זה כולל גם בלוג מקסים בו תוכלו להשתמש בכדי לכתוב על חדשות אחרונות בתחום, פרוייקטים שוטפים או כל מחשבה אחרת שעשויה להיות לכם. פורמט הפוסט עבור סטנדרט, גלריה, קישור, וידאו, ציטוט ושמע מקלים על הוספת תוכן הקשור לכל מה שאתה כותב עליו. הנושא מגיע גם עמוס בעורות בצבע בהיר וכהה, פריסה מגיבה, ווידג’טים בהתאמה אישית, תמיכה ב- RTL ואפילו קבצי PSD, כך שתוכל לתכנן את הפריסה שלך לפני שאתה צולל פנימה.

5. ראה קורות חיים שלי

ראה קורות חיים שלי & נושא vCard וורדפרס

בנה קורות חיים מקוונים יצירתיים משלך בעזרת נושא ראה קורות החיים שלי WordPress. זהו נושא עוצמתי עם אפשרויות קלות לעצב ולארגן את מידע קורות החיים שלך, כמו היסטוריית עבודה, מיומנויות וקישורים חברתיים.

אבל ראה את קורות החיים שלי אינו רק נושא קורות חיים, הוא כולל גם תיק מדהים עם כלי לבניית תיקים הניתן להתאמה אישית. השתמש בפאזל התיקים כדי לתכנן רשת מותאמת אישית עם ריחות או תוויות מועילות, הוסף מחווני אנימציה מדהימים עם תוספי הפרימיום הכלולים (מחווני המהפכה והשכבה), עיצוב טופס יצירת קשר מותאם אישית משלך ועוד. יש טונות שרואים את קורות החיים שלי יכולים לעשות.

6. מקצוע

מקצוע דף אחד קורות חיים קורות חיים WordPress

מידע והורדה

בניית קורות החיים שלך באופן מקוון לא חייבת להיות קשה, במיוחד אם אתה משתמש באחד מנושאי קורות החיים הטובים ביותר שקיימים כמו WordPress CV נושא. כיוון שזה אחד הנושאים הפופולריים ביותר לחדש קורות חיים בפרמיה ב- Themeforest, זה טבעי רק שהוא יהיה ברשימה שלנו.

הנושא מגיע עם אפשרויות קלות לשימוש להגדרות צבעוניות מראש, עיצוב בלוגים, פריסה אופקית שהופכת להיות אנכית בנייד, ציטוטים (מושלמים להצגת המלצות), מובנים בוידאו ואודיו בתוספת תיק מקצועי. למרות שנועד להיות קורות חיים של דף בודד, אתה בהחלט יכול להוסיף מספר דפים אם אתה רוצה להשתמש בתכונות של הנושא כדי לבנות את תיק העבודות שלך או ליצור דפי שירות..

7. כרטיס RS

RSCard קורות חיים, נושא CV ו- vCard וורדפרס

RScard הנו נושא קורות חיים חדשני של סגנון עיצוב מדהים עבור וורדפרס. צבעים מודגשים ומערך נקי מקלים על יצירת אתר מקצועי שיציג את עבודתך בפני מעסיקים פוטנציאליים.

הנושא נוצר בעזרת בונה העמודים של ACF Pro כדי להקל וקל ליצור פריסות עמוד מותאמות אישית עם אלמנטים כמו לוגו מותאם אישית, תחומי עניין, קישורים חברתיים, ציר זמן, עדכון אינסטגרם, מיומנויות באחוזים, קטע הפניות, סטטיסטיקות, קרוסלת לקוחות, לוח השנה לזמינות ועוד. הנושא כולל גם תיק להצגת עבודות קודמות, ותמיכה מלאה ב- WooCommerce. אז אם יש לכם מוצרים או שירותים זמינים כעת תוכלו להוסיף אותם לאתר שלכם למכירה.

8. חדש

WordPress Vcard WordPress נושא חדש מוכן לרשתית

הנושא החדש של וורדפרס Vcard נועד להפוך את קומפוזיציית קורות החיים לתהליך ללא כאבים. עם תכונות קורות חיים מובנות פשוטות ועיצוב נקי, נושא זה הוא אפשרות נהדרת אם אינכם בטוחים מאיפה להתחיל.

תראו את עצמכם בעזרת נושא קורות החיים החדש והמדהים של vCard. ערכת הנושא המקסימה של עמוד בודד זו היא הדרך המושלמת להוסיף את קורות החיים ואת תיק העבודות שלך לרשת שבה לקוחות ומעסיקים יכולים למצוא אותה. כשאתה מתקין את הנושא החדש של וורדפרס Vcard, תמצא עיצוב עמוד אחד פשוט עם ניווט של עמוד אחד, אפשרויות צבע ללא הגבלה וקטעים ייעודיים עבורי, מידע ליצירת קשר, היסטוריית תעסוקה, מיומנויות, תיק עבודות וכו ‘. הנושא הוא גם מגיב, רשתית ו- RTL מוכנים.

השתמש באפשרויות המובנות של הנושא כדי להעלות את קורות החיים שלך, להוסיף את חוויית העבודה שלך, לרשום את כישוריך הטובים ביותר ועוד. בנוסף אתה יכול להוסיף דוגמאות מהעבודה שהושלמה שלך באמצעות תיק העבודות לסינון, כך שאנשים יוכלו לראות כמה אתה עושה את מה שאתה עושה. NEW כולל גם בלוג יפה בן עמוד אחד, בו תוכלו להוסיף את מחשבותיכם על מדיה, חדשות, נושאים או חיים בכלל. רק זכור כי המעסיקים שלך יראו את הבלוג – אז סביר להניח שתרצה לשמור עליו רלוונטי במקצת לתעשייה שלך.

9. קרג ‘

קורגה לחדש vCard & נושא WordPress

ערכת הנושא של קרג ‘מושלמת לכל סוגי קורות החיים, קורות חיים ותיקים מקוונים. הנושא כולל שתי הדגמות שונות בהן תוכלו להשתמש כדי להתחיל, עם דף הבית המודרני יותר הכולל תמונה או עיצוב סגנון קורות חיים מסורתי יותר. או שאתה יכול לבנות את האתר שלך מאפס – זה תלוי בך!

לא משנה איך מתחילים, נושא קרג ‘כולל גם אפשרויות לבניית דפים ושחרור, גופנים מותאמים אישית, ערכות צבע ללא הגבלה, לוחות זמנים ייחודיים, לוח השנה לזמינות, קישורי שיתוף, תמחור, סרטונים, אינסטגרם ועוד. צפה בהדגמה החיה כדי לראות יותר.

10. מארי

מרי קורות חיים מגיבים ל- CV WordPress Theme

מארי הנו נושא קורות חיים סופר-נקי ומודרני של וורדפרס, עם גבול מסך לבן ייחודי שגורם לאתר קורות החיים שלנו להרגיש יותר כמו מצגת. בשילוב עם תפריט שקופיות מהודר, הנושא של מארי מדהים מאוד.

הנושא מגיב במלואו, לכן אינך צריך לדאוג באיזה מכשיר המעביד הפוטנציאלי שלך משתמש כדי לחפש את המידע שלך. בנוסף עם אלמנטים של עמוד ליצירת דף עלי, העלה את קורות החיים שלך, בניית ציר זמן של חוויה בעבודה או חינוך והאפשרות לבנות תיק עבודות יש המון דרכים להציג את כישוריך.

11. פרופיל

פרופיל תיק אישי של WordPress נושא

מידע והורדה

פרופיל הוא בלוג אישי ותיק WordPress שנוצר על ידי ערכות נושא אורגניות. נושא התיקים האלגנטי הזה הוא דרך נהדרת להציג את תיק העבודות האישי שלכם.

נושא הפרופיל מגיע עם פריסת דף בית יפהפיה עם תמונה ייחודית מעוגלת שלך – חזית ומרכז. המוקד של נושא זה עומד במרכז תשומת הלב של הקוראים. עדכוני הטוויטר שלך, קישורים חברתיים, קטע קצר אודותיך והצצה לתיק העבודות שלך מוצגים כולם ברגע שאתה נוחת בדף הבית..

החלק של תיק העבודות מעוצב באותה טיפול של דף הבית. הוסף פריטי תיק עבודות וצור רשת יפהפה של העבודה שלך. בנוסף תוכלו להוסיף תמונות וסרטונים מוצגים, וזה נהדר אם ניתן להבין טוב יותר את חלק מהפרויקטים שלכם דרך הסרט. ואתה תמיד יכול להשתמש בקודים קצרים כדי להתאים אישית יותר את פוסטי התיקים שלך באמצעות כפתורים, התראות, גלריות lightbox ועוד.

12. פלאטו

Flatoo vCard, קורות חיים, נושא וורדפרס אישי

Flatoo הוא נושא vCard ו CV בסגנון פרימיום עם עיצוב נועז ושטוח המושלם ליצירת קורות חיים יצירתיים וצבעוניים. נושא מגיב זה כולל בונה שימושי לארגון קורות החיים שלך בכדי להציג את הכישרון שלך בצורה הטובה ביותר.

בעזרת Flatoo תוכלו ליצור רשת תמונות מונפשות, מצגות עם רוחב מלא, טבלאות מיומנות מונפשות, ציר זמן של חווית עבודה, תיק מסוננים של אייאקס, מפת גוגל עם מיקומים וטופס יצירת קשר ליצירת קשר.

13. Mefolio

Mefolio Resume Best נושאי וורדפרס

הנושא של Mefolio הוא נושא Cv מרשים, והוא ללא ספק אחד הנושאים הטובים ביותר של קורות החיים בוורדפרס, מכיוון שהוא היה מועמד לאתר Awwwards באותו היום. זו של פריסת עמוד הבית של אריח זוויתי מעין, צבעים מודגשים, מעבר צבע, טקסט מסתובב, רקע וידאו ואפשרויות פריסת תפריט מרובות.

נושא זה מגיע עם בונה העמודים של King Composer כדי ליצור בקלות דפים מותאמים אישית, התקנת הדגמה בלחיצה אחת כדי לעזור לך לקבל התחלתי ליצור את קורות החיים שלך, תמיכה ב- RTL ותאימות עם תוסף התרגום WPML אם אתה רוצה להגיש מועמדות למשרות בשווקים אחרים..

14. קורות חיים X

ResumeX - קורות חיים רב תכליתי ותיק עמוד אחד

מידע והורדה צפה בהדגמה

ResumeX הוא ערכת נושא וורדפרס לחדש עם עמודים בודדים מ- Themeforest. נושא זה הוא דרך מצוינת להציג בפניכם ניסיון בעבודה, פרויקטים שהושלמו וכל מה שעוסק בכם או בעסק שלכם שאולי תרצו לחלוק עם מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים..

קבלת קורות חיים נהדרת היא המפתח לעבר הסבב הראשון של הראיון, ותיק עבודות מרשים יכול לעזור לך להעביר עבודה גדולה (או לקוח גדול). ResumeX מקל עלייך להשוויץ, ובכן. העיצוב כולל תכונות מובנות מעולות שבטוח לרצות. הוא כולל עיצוב מדהים בן עמוד אחד, וזו הדרך המושלמת לתת הצצה מהירה להיסטוריה המקצועית שלך ללקוחות ולבוסים. בנוסף לאפשרויות הנוחות הקלות לשימוש הופכות את זה לרוח רוח גרירה ושחרור של קטעי תוכן לסדר הרצוי.

החלק הטוב ביותר ב- ResumeX הוא קטעי התוכן המדהימים. הוסף קטע אודות, הורדות PDF (לקורות חיים, עלונים או משהו אחר), סרגל מיומנויות, חוויה או ציר זמן של פרויקט, דלפקים, חינוך או אישורים (או כל פרסים שקיבלת), תיק לסינון, המלצות על לקוחות, בלוג , קישורים חברתיים וטופס יצירת קשר מתוק. לנושא זה כל מה שאתה צריך כדי להרשים ואז כמה!

תכונות נושא אחרות כוללות פריסה מגיבה כך שאנשים יכולים לבדוק את הפרופיל שלך בכל מכשיר שנוח להם, מצגת שקופיות ברקע במסך מלא בזכות תוסף ה- Slider Revolution העוצמתי, אנימציות CSS3 יצירתיות ועוד.

15. חסר אנוכיות

נושא עצמאי של עמוד וורדפרס VCard

מידע והורדה צפה בהדגמה

הנושא חסר האנוכיות הוא ההפך ממה שהשם נשמע מכיוון שכולכם! צרו אתר מדהים כדי להשוויץ בכישוריכם בכדי לתת למעסיקים סיבה להעסיק אתכם במקום התחרות שלכם. השתמש בתיק העבודות כדי להעלות דוגמאות עבודה, התחל ובנה בלוג משלך מלא בטיפים, הוסף טופס יצירת קשר אליו ניתן להגיע בקלות ועוד.

הנושא כולל אפשרויות פשוטות להוספת כפתורי הורדה, מצגות תמונות ברקע, מיומנויות טכניות שונות, חבילות תמחור, רשימות ועוד. הנושא תומך גם ב- CSS מותאם אישית להמשך עיצוב.

16. unRovr (אנימציה)

unRovr vCard אנימציה וחדש נושא WordPress

ערכת הנושא unRovr היא נושא מדהים של קורות חיים בוורדפרס הכולל טונות של הדגמות לדוגמה לבחירה כדי להתחיל. בין אם ברצונך ליצור דף פשוט עם שמך, לתייג ולתחדש את הורדת הקבצים או אתר תיקים עשיר בתכונות, נושא unRovr הוא בחירה נהדרת.

העיצוב משתמש בבונה הגרור וההשחרה החזק של Elementor בכדי להקל על הוספת קישורים חברתיים, תיבות אור, רשתות תיקים של אייאקס, גופנים בהתאמה אישית ועוד..

עוד מהנושאים הטובים ביותר לחדש קורסי וורדפרס

שם יש לך את זה – חלקנו מתאר מהיר של מידע חשוב שעליך לכלול בקורות החיים שלך, תוכנית אירוח איתנה שתוכל להשתמש בהם ו 15+ נושאים לבחירה. אני מקווה שמצאת נושא שתתחיל את קורות החיים שלך. עם נושא טוב ותכנית אירוח פשוטה תוכלו בהחלט לקבל קורות חיים מקוונים בזמן לראיון שלכם מחר.

כמובן שזו רק רשימה קצרה של מה שאנחנו חושבים שהם כמה מהנושאים הטובים ביותר לקורות החיים של וורדפרס, אך נשמח לדעת מה השתמשת בבניית קורות החיים המקוונים שלך. אם מצאת נושא וורדפרס מדהים תרצה להמליץ ​​להשאיר תגובה למטה כדי שנוכל לבדוק את זה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map