15+ לוח שנה לאירועים הטוב ביותר וורדפרס תוספים 2020

לוח אירועים תוספי וורדפרס

אם הארגון שלך מנהל אירועים – אפילו מספר קטן – חשוב שהמבקרים באתר שלך יוכלו למצוא אותם בקלות. יתר על כן, אם קשה לחפש ולגשת רשימה של האירועים הקרובים שלך, אתה יכול לראות יחס אחיד ביום.


אחת הסיבות שאנו אוהבים את וורדפרס היא המספר העצום של התוספים הזמינים – וישנם מספר עצום של תוספי לוח שנה לאירועים הקיימים בשוק כדי להפוך את הניהול והניהול של רשימות האירועים שלך לקל ומהיר..

בפוסט זה, אנו נותנים לך את הבחירה שלך בעשרת התוספים הטובים ביותר של לוח השנה לאירועים של וורדפרס – כשנגמר, אתה תדע בדיוק איזה מהם יתאים לדרישות שלך..

יש כמובן הרבה תוספים לוח שנה הזמינים, ולכן היינו צריכים לשמור על ניהול ברשימה. התוספים הבאים מייצגים את העשירייה המובילה שלנו, ללא סדר מסוים.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. לוח האירועים

תוסף וורדפרס ליומן האירועים

אחד מהתוספים הפופולאריים ביותר של לוח השנה לאירועים, לוח השנה לאירועים מ- Modern Tribe כולל מעל 400,000 התקנות פעילות ודירוג שביעות רצון של 4.7 כוכבים. התוסף החינמי הזה יעזור לכם ליצור ולנהל אירועים בקלות באמצעות WordPress, בנוסף יש חבילה של תוספות פרימיום מציע פונקציונליות נוספת. בנוסף, כפי שהכותרת מרמזת, זה תואם לחלוטין את נושא ה- WordPress הכולל (בדוק את זה בהדגמה בת קיימא שלנו).

לוח השנה לאירועים קל לשימוש וניתן להתאמה אישית רבה, והוא כולל תכונות כמו שילוב מפות Google, חיפוש אירועים ו’מיקרו פורמטים ‘כדי להביא את לוח האירועים שלך לשלב הבא..

2. הרשמה והזמנה של לוח אירועים ב- WordPress

לוח אירועים WP

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה מקדם אירוע, סביר להניח שתרצה לספר לו על העולם דרך האתר שלך. לשם כך, אני ממליץ בחום על התוסף של לוח השנה לאירועים של וורדפרס.

התוסף מאפשר לך ליצור “קלפים” יפהפיים ומעוצבים לאירועים. הוסף כרטיסים אלה לכל פוסט או עמוד כלשהו על ידי הדבקת קוד קצר, או באמצעות ווידג’ט ייעודי. אתה יכול להוסיף תמונה עם תכונות גדולות בחלק העליון של כרטיס האירוע שלך, בנוסף תוכל להציג את כל פרטי המפתח של האירוע, כמו גם תכונות אינטראקטיביות כמו מפת Google ושעון הספירה לאחור. בנוסף יש אפשרויות להתאמה אישית של ערכת הצבעים, עם בחירה של צבעים ללא הגבלה.

צילום מסך אירועי לוח שנה לאירועים WP

מעבר לכך, לוח השנה לאירועים בוורדפרס הוא כלי ניהול אפקטיבי לאירועים שלכם. מבקרים יכולים להירשם כדי להשתתף באירוע שלכם, ותוכלו להגדיר טופס הרשמה מותאם אישית לאיסוף רק המידע הדרוש לכם. אתה יכול גם למכור כרטיסים לאירוע שלך, כאשר האורחים יכולים לשלם באמצעות PayPal. אתה יכול ליצור מחירי כרטיסים שונים (למשל, תמחור רגיל ו- VIP), וגם אתה יכול ליצור קודי קופון רגישים לזמן..

אם אתה מנהל אירועים מרובים, התוסף תומך בתצוגת לוח שנה, ומספק סקירה ויזואלית נוחה של היכן ומתי האירועים שלך מתרחשים. ניתן להוסיף אירועים חוזרים אוטומטית ליומן, בנוסף תוכלו לצבוע אירועי קוד באותה קטגוריות. כדי לסייע למבקרים, ניתן גם לסנן את לוח השנה.

אם אתה רוצה שהעולם יידע על האירוע שלך, ו אתה רוצה למכור הרבה כרטיסים, עיין בלוח האירועים של וורדפרס.

3. מנהל אירועים

תוסף מנהל אירועים

התוסף של מנהל האירועים הוא למעשה תוסף רישום לאירועים במלואו, אך מציע גם לוח אירועים רב עוצמה כאחת מהתכונות הרבות שלו.

בנוי להיות גמיש ואמין, תוסף חינמי זה מאפשר לך לסווג את האירועים שלך, להוסיף תכונות מותאמות אישית (כגון קוד לבוש), ולשלוט בקלות על כל פרט באופן הצגת האירועים באתר שלך. עם פונקציונליות רישום לאירועים וכרטיסים הכלולים בגירסה החינמית, תוסף זה שווה לשקול אם אתם זקוקים ליותר מלוח שנה.

4. לוח אירועים All-in-One בזמן

לוח אירועים All-in-One בזמן

למטה הבא הוא התוסף היפה של All-in-One Calendar Calendar של Timely. שם יש היו בעבר כמה בעיות הקשורות לתכונת הייבוא ​​שלה, אך העיצוב היפה שלה עשוי לגרום לך להיות שווה לבדוק בעצמך.

קטגוריות אירועים מקודדות צבע, תצוגות לוח שנה כמו סדר יום ולוח פוסטר ועורך ערכות נושא של לוח שנה מוטבע הן רק חלק מהתכונות שהפלאגין הזה מספק כדי לגרום ללוח האירועים שלכם להתבלט..

5. לוח השנה שלי

לוח השנה שלי בחינם פלאגין וורדפרס

התוסף הנגיש והניתן להתאמה אישית מאוד של לוח השנה שלי כולל מעל 30,000 התקנות פעילות. התוסף בחינם זה קל לשימוש, אך גמיש מספיק עבור מעצבים ומפתחים הזקוקים ליומן מותאם אישית.

לוח השנה שלי מציע גם שיתוף של אירועים ברשת של אתרים, הרשאות ובקרת גישה, ומחולל קודקוד לתצוגות בהתאמה אישית. התנהגויות CSS ו- JavaScript הניתנות לעריכה עוזרות להפוך את התוסף הזה לאופציה מוצקה לפיתרון לוח שנה גמיש.

6. EventOn

תוסף EventOn Calendar

עיצוב פונקציונלי יפהפה הוא סימן ההיכר של התוסף לוח השנה EventOn.

מידע והורדה צפה בהדגמה

EventOn הוא לוח שנה לאירועים מגיב לוורדפרס תוסף זמין ב- CodeCanyon. הוסף יומנים מותאמים אישית לכל אזור מוכן לפוסט, עמוד או ווידג’ט. התוסף הזה טעון במגוון מלא של תכונות, יחד עם עיצוב יפהפה.

עבור ארגונים רבים אירועים הם דרך חשובה לקידום וצמיחת העסק שלך. דרך נהדרת לפרסם את האירועים שלך היא לכלול לוח אירועים מלא באתר האינטרנט שלך. עם EventOn קל ליצור ולהוסיף אירועים ליומנים פשוטים או מורחבים. ל- EventOn יש כל כך הרבה אפשרויות שתוכלו ליצור כמעט כל לוח שנה שתוכלו לדמיין.

האירועים עצמם כוללים תמיכה לימים בודדים או מרובים, תמונות מוצגות ואפשרויות הישנות אירועים. אתה יכול גם ליצור אירועים ללא תאריך או זמן סיום – וזה נהדר כשאתה מפעיל תוכנית מתמשכת יומית או גיוס כספים. לאחר שתוסיף אירועים ליומנים שלך, הקוראים שלך יכולים להוריד אותם באופן מיידי ליומן Google או ל- iCalendar באמצעות קובץ ICS כך שהם לא ישכחו!

תכונות נהדרות אחרות כוללות תמיכה ב- Eventbrite ו- Paypal (אם ברצונך למכור כרטיסים, לגבות תשלום עבור אירועים או לאסוף תרומות), צבעי אירועים בהתאמה אישית, טקסונומיות בהתאמה אישית ואפשרויות הכנסות קלות. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בווידג’ט של לוח השנה או לנצל את מחולל ה- shortcode המובנה. יצירה והוספת לוחות שנה לאירועים לאתר שלך מעולם לא הייתה קלה יותר. עיין בתכונות נוספות של תוספים למטה.

7. לוח אירועים של WordPress Pro

לוח אירועים של וורדפרס פרו

מידע והורדה צפה בהדגמה

לוח השנה לאירועים של וורדפרס הוא עוד תוסף פרימיום מלא הכולל עיצוב יפהפה. עם שפע של אפשרויות קלות, תוסף זה הוא בחירה טובה בקרב תוספי לוח השנה לאירועים מובחרים.

תוסף זה ניתן להתאמה אישית מלאה באמצעות הגדרות קלות לשימוש, כך שתוכלו ליצור לוח שנה ייחודי שיענה על הצרכים שלכם. אירועים שהוגשו על ידי המשתמש, שילוב מפות גוגל ומחולל קיצורי דרך הם כמה תכונות נוספות שתוכלו לצייר עליהן כדי ליצור לוח אירועים ייחודי.

8. לוח שנה אותו!

לוח שנה אותו! חיבור

מידע והורדה צפה בהדגמה

לוח השנה זה! התוסף שואף לספק לך פיתרון גמיש ועשיר בתכונות ליצירת לוח השנה לאירועים שלך. לוח שנה מדהים זה מלא ביכולות עוצמתיות המקלות עליך לנהל את לוח הזמנים שלך ולשתף אותו עם כל הקוראים שלך.

זה נהדר לקבל לוח שנה מלא, אבל זה לא צריך לקחת לך שעות ליצור את לוח האירועים שלך. בעזרת Calendarize It תוכלו ליצור ולנהל במהירות אירועי יורו עם ממשק נקודה ולחץ קל לשימוש. בנוסף כשאתה מוסיף אירועים אתה יכול לבחור אפשרויות ליצור אירועים חוזרים (יומי, שבועי, דו-שבועי, חודשי, שנתי וכו ‘) וכן להוסיף תאריכי התחלה / סיום ושעות.

התאמה אישית של התוסף גם היא מהירה וקלה. ישנן אפשרויות לשנות את הצבעים, הגופנים והשוליים באמצעות עורך CSS. ובהגדרות תוכלו גם להתאים אישית את הגדרות השעה והתאריך בהתאם למקום מגוריכם. בנוסף לוח השנה זה מוכן לתרגום, כך שתוכל להקל על הקריאה עבור כל המבקרים שלך.

יש המון אפשרויות נוספות בתוך התוסף. ישנם ווידג’טים בהתאמה אישית ליומנים מיני ולוחות שנה אירועים קרובים שתוכלו להוסיף לכל אזור מוכן לרכיב יישומון. יש תמיכה בסוגי פוסטים מותאמים אישית (על סמך העיצוב שיש לרשותך), מסנני לוח שנה מתקדמים, טקסונומיות מותאמות אישית ואפילו לוחות שנה לפי משתמש. להלן רשימת תכונות מסיביות. ואם זה לא מספיק לך, יש גם 6 תוספות בחינם (עורך Visual CSS, יישומון לוח שנה ממשק משתמש UI, עזרה באנגלית, אירועים בבלוג, כפתורים מותאמים אישית, ללא סרגל גלילה אנכי) ו -11 תוספות פרימיום לעוד יותר תכונות לוח אירועים.

תוסף זה תואם גם את התוסף הפופולרי לבניית דפי WP Bakery הפופולרי, ותוסף CSS ויזואלי בחינם מאפשר לך להתאים אישית בקלות את הצבעים, הסגנונות והגופנים של לוח האירועים שלך. ניתן גם להתאים אישית את הפריסה לאירועים ומקומות באמצעות עורך פריסה מובנה.

9. לוח אירועי סוכר

לוח אירועי סוכר

מידע והורדה צפה בהדגמה

אפשרות הפרמיה האחרונה ברשימה שלנו מגיעה מהתוספים של פיפין. לוח השנה לאירועי הסוכר הוא תוסף קלנדרי פשוט וקל משקל, עם מחיר מתוק של 18 $ לאתר בודד. התוסף נועד להימנע ממורכבות בכך שהוא מספק רק את מה שהמשתמש זקוק לו כדי ליצור את האירועים והיומנים שלו.

בגישה יעילה, תוסף זה אינו מוצג כמו כל האפשרויות האחרות ברשימה זו. עם זאת, אם אתה רוצה לוח שנה נקי ואמין שפשוט עובד, התוסף הזה שווה לבדוק.

10. לוח שנה מאת WD

אירוע WD לוח אירועים בחינם WordPress

לוח השנה על ידי WD (לשעבר לוח השנה לאירועי עכביש) הוא לוח שנה מוצק בחינם המיועד לספק לוח אירועים מוגדר מאוד ונוח לשימוש.

קטגוריות עם קידוד צבע ו- HTML מותאם אישית בתיאורי אירועים הם רק ההתחלה של רשימת התכונות הארוכה של התוסף הזה. התאמה אישית מפורטת יותר של מראה לוח השנה לאירועים שלך שמורה לגרסת ה- Pro. אבל התוסף החינמי מספק מגוון רחב של תכונות שיעזרו להתאים לדרישות שלך.

11. לוח אירועים WD

לוח אירועים WD תוסף וורדפרס בחינם

אחרון ברשימה שלנו הוא WD Calendar Calendar, הכולל למעלה מ 30,000 התקנות פעילות. אלגנטיות קלה היא מוקד התוסף בחינם זה, ולא פונקציונליות מלאה.

מלבד פונקציונליות בסיסית לאירועים, הגרסה החינמית של לוח השנה לאירועים מספקת שילוב במפות Google וחיפוש אירועים למשתמשים. יש גרסת פרימיום, אך לדרישות פשוטות, הגרסה החינמית יכולה להיות אידיאלית.

12. מנהל אירועים אספרסו וורדפרס

אירוע אספרסו

מידע והורדה צפה בהדגמה

אירוע אספרסו הוא תוסף וורדפרס מובחר שפותח כדי לעזור לכם ליצור ולנהל אירועים דרך פאנל הניהול של wp שלכם, ובכך מקל על תכנון ותיאום אירועים, כנסים, שיעורים, סדנאות, הדרכות, חתונות ועוד ועוד..

כיום יותר ויותר אנשים משתמשים באינטרנט כדי לסייע בתכנון ובניהול האירועים שלהם מכיוון שהוא מאפשר לאנשים להירשם לאירוע ולעקוב אחר חדשות המפתח בקלות רבה יותר. אבל יצירת מנהל אירועים מקוון יכולה להיות מסובכת, במיוחד עבור אלה ללא ניסיון בפיתוח אתרים.

אירוע אספרסו הוא מערכת רישום וניהול אירועים מקוונת המסייעת לחסוך בארגון / שעות העסק שלך זמן ניהולי ולהפחית עלויות. לכו “ללא נייר” וקחו הרשמות בכל שעות היממה מהאתר שלכם! ומכיוון שהכל, החל מאימייל האישור והתזכורת המותאמים אישית וכלה במערכת ניהול התשלומים, התוסף הזה יטפל ולעקוב אחר כל מה בשבילך..

13. לוח אירועים

תוסף לוח אירועים

מידע והורדה צפה בהדגמה

לוח הזמנים לאירועים הוא קל לשימוש בתזמון ותוסף וורדפרס של לוח השנה לאירועים. זוהי דרך מהירה וקלה להוסיף לוחות זמנים לאתר שלך המופעל על ידי וורדפרס.

בין אם אתה מנהל חדר כושר עם שיעורי כושר יומיים, בית ספר או ארגון חינוכי עם לוחות זמנים לשיעורים שבועיים, קבוצה קהילתית עם אירועים חודשיים או כל עסק אחר, לוח שנה לאירועים הוא תכונה שימושית לכלול באתר האינטרנט שלך. ועם לוח הזמנים לאירועים, קל מאוד ליצור לוח זמנים שבועי הניתן להתאמה אישית!

ישנן אפשרויות מובנות לצבעים, 5 סגנונות לוח זמנים, כרטיסיות, רשימות ועוד. בנוסף לוח הזמנים לאירועים מוכן לרשתית, כולל שיעורים בלתי מוגבלים כמו גם אפשרויות סינון מתקדמות. וכמובן שזה תואם Visual Composer, כך שאם אתה משתמש בערכת נושא כמו Total הכוללת את Visual Visual Composer (או אם יש לך עותק של התוסף בעצמך) תזמון האירועים מוסיף זה מודול לוח זמנים פשוט מאוד לשימוש בו אתה יכול להכניס לכל דף שהוא.

תכונות פלאגין מדהימות אחרות כוללות אופטימיזציה לקידום אתרים, תמיכה בתרגום, תאימות בין דפדפנים וטונות של תיעוד מקוון, שאלות נפוצות ועוד. פשוט תסתכל על ההדגמה כדי לראות מה עוד לוח הזמנים של אירועים יכול לעשות בשבילך!

14. ConnectDaily

תוסף לוח אירועים של וורדפרס - connectDaily

connectDaily היא מערכת לוח אירועים התואמת לוורדפרס וג’ומלה! זה מספק לוח שנה בגודל מלא, מיני-לוח שנה, רשימת אירועים פשוטה, רשימת אירועים מפורטת, ייצוא iCalendar ויצירת אירועים ציבורית.

מה שבאמת מבדיל connectDaily הוא שבנוסף לפרסום אירועים הוא מספק גם ניהול משאבים. באמצעות connectDaily תוכלו להקצות לאירוע שלכם משאבים כמו חדרים, כלי רכב, צוות וציוד. זה מאפשר לך לוודא שהמשאב אינו הוזמן כפול. לכל משאב יכול להיות אישור ייחודי משלו. לדוגמה, בבית ספר, מנהל האתלטיקה יכול לאשר כל שימוש בחדר הכושר.

connectDaily מספק גם התראות על אירועים חדשים ותזכורות לאירועים מתוזמנים. אתה יכול לקבל תזכורות לאירועים באמצעות דואר אלקטרוני או הודעת טקסט SMS. ניתן ליצור כמה שיותר תזכורות הנדרשות לכל אירוע.

זה גם מספק אינטגרציה עם פייסבוק וטוויטר. באמצעות connectDaily, אתה יכול ליצור קמפיין של פוסטים על האירוע הקרוב שלך ולדחוף אותם אוטומטית לדף או לחשבון הפייסבוק שלך.

connectDaily מספק גם מערכת אבטחה שלמה. זה מאפשר לך להגדיר לוחות שנה שונים, ולשלוט מי יכול לפרסם אירועים בכל לוח שנה, מי יכול לראות כל לוח שנה ומי יכול לאשר אירועים בכל לוח שנה.

ייצוא הנתונים הטוב ביותר בכיתה מאפשר לך לחלץ נתונים בפורמטים iCalendar, JSON, CSV ו- RSS. זה יכול לייבא אירועים גם בפורמטים iCalendar, JSON ו- RSS. אתה יכול אפילו להגדיר אותו לייבא מחדש מדי פעם נתונים ממקורות מרוחקים.

תכונת השדות המותאמים אישית מאפשרת לך להגדיר שדות מותאמים אישית לאירועים שלך כדי ללכוד מידע נוסף. מידע על צרכי קייטרינג, תצורה, שיווק, כל מה שתצטרכו ניתן לתפוס!

15. לוח אירועים של Stachethemes

לוח השנה לאירועים של Stachethemes

מידע והורדה צפה בהדגמה

לוח השנה לאירועים Stachethemes הוא תוסף וורדפרס פרימיום שיאפשר לך ליצור אירועים מפורטים לאתר שלך המופעל על ידי וורדפרס. הוסף ונהל בקלות את האירועים שלך באמצעות וורדפרס והצג אותם בקצה הקדמי עבור המשתמשים / המבקרים שלך.

באמצעות תוסף לוח שנה זה תוכלו לכלול כל מידע על האירוע שלכם כמו קטע מבוא עם מידע מפורט הכולל גלריית תמונות, לוח זמנים לאירועים, רשימת אורחים, מפת מיקום וכיוונים, תחזית מזג אוויר, סחורות והערות. ניתן גם ליצור אירועים יחידים או רב-יומיים ולחזור עליהם מדי יום, שבועי, חודשי או שנתי, כמו גם אפשרות לשים פער בין החזרות וכמה פעמים האירוע יחזור על עצמו לאורך זמן. תכונה לא תמיד זמינה בתוספים אחרים לאירועים.

לתוסף לוח השנה לאירועים Stachethemes יש הרבה תכונות שימושיות רבות יותר כמו שילוב WooCommerce שמאפשר לך למכור סחורות ישירות מאירוע היומן או לייבא קובצי .ics מגוגל כמו גם לייצא אותם..

אחת מהתכונות השימושיות החדשות של התוסף היא היכולת לאפשר לכל המבקרים, אפילו אלה ללא הרשמה, להוסיף אירועים ליומן שלך מקצה הקדמי או להגביל את הגישה שלהם לפי קטגוריות כמו משתמשים רשומים, מנחים, מחברים וכו ‘. זה מאפשר לך ליצור יומני אירועים שהוגשו על ידי המשתמש באתר. משהו מועיל לבתי ספר, צוותים וקבוצות אחרות.

16. מתזמן אירועים מגיב לוורדפרס

מתזמן אירועים מגיב לוורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

מארחים אירוע לא מקוון? אני מנחש שאתה רוצה שהדברים יפעלו בצורה חלקה ככל האפשר, נכון? אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג זאת היא לתאם בין ציפיות המשתתפים לחוויה המוצעת. הרכיבו לוח זמנים מפורט, והמבקרים יידעו מה קורה, איפה ומתי בכל עת.

התוסף לתזמון אירועים מגיב יוצר כמה מתזמני האירועים המסוגננים ביותר שתמצאו – וכפי שמעיד שם התוסף, הם גם מגיבים לחלוטין, כך שהם נראים מדהימים במכשירים בכל הגדלים..

מתזמן אירועים רספונסיבי עבור צילום מסך של וורדפרס

התוסף מאפשר לך לתאם באופן מלא את לוחות הזמנים של האירועים שלך. לא רק זה מבטיח שהם ייראו מהשורה הראשונה, אלא זה גם מקל עליהם את הניווט. כל לוח זמנים יכול להיות מפורט ככל שתרצה, כולל תמיכה לאירועים מרובי מיקום ורב-יום. יש מקום לכל המידע החשוב עבור כל משבצת זמן, כולל: זמן, תאריך, רמקול, תמונת רמקול (עם תמונות מעגליות וריבוע לבחירה), תיאור, קישורים ופרופילי מדיה חברתית..

כל רשומה ניתנת להרחבה, כך שהמבקרים יכולים לראות מידע רב או מעט ככל שהם רוצים. ניתן להשתמש בתוסף במגוון תעשיות, כולל פסטיבלי מוזיקה, כנסים, ישיבות ושיעורים.

מחשבות אחרונות על תוספי הוורדפרס הטובים ביותר בלוח השנה

האירועים שלך דורשים משתתפים, וקיום לוח אירועים יפהפה ופונקציונאלי, עושה דרך כלשהי להבטיח שהאירועים שלך אזלו.

בפוסט זה הצגנו את עשרת הבחירות המובילות שלנו. אתה אמור להיות מסוגל למצוא בתוכם את התוסף היומן המושלם. בין אם יש לך צרכים פשוטים ובין אם אתה זקוק לפיתרון מתקדם יותר. עם שפע התוספים הזמינים, יש המון הזדמנות לקחת סיבוב אחד. אני מקווה שתוכל לבחור אחד שמתאים לדרישות שלך.

האם יש לך פלאגין של לוח השנה לאירועים מועדף שלא מופיע למעלה, או שיש לך טיפים וטריקים לעבודה איתם? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map