15+ נושאי וורדפרס הטובים ביותר לנדל”ן

במהלך השנים וורדפרס עברה מלהיות פלטפורמת בלוגים פשוטה למערכת ניהול תוכן מלאה (CMS) המסוגלת להריץ אפילו כמה מהאתרים המורכבים ביותר. המון אתרי אינטרנט משתמשים בוורדפרס בגלל יכולתו לנהל בקלות תוכן, יתרונות SEO ובשל היכולת שהוא נותן כמעט לכל אחד ליצור אתר מדהים מבלי שתצטרך לשלם טונות של כסף למפתח אתרים..


אחד הטרנדים בהם הבחנתי לאחרונה הוא אנשים המשתמשים בוורדפרס כדי ליצור אתר נדל”ן בו הם יכולים להשוויץ ברישומי נכסים. ענף הנדל”ן פורח ורבים מנצלים להרוויח קצת מזומנים נוספים על ידי פרסום רשימות נדל”ן. וסוכני נדל”ן יוצרים כעת אתרים משלהם כדי להציג את נכסיהם בפני לקוחותיהם בצורה הרבה יותר מקצועית.

עבור סוכנים יצירת אתר יכול באמת לעזור לך להרחיב את העסק שלך ולהגיע לקהל רחב יותר על ידי הצגת נכסים ברשת שאנשים יכולים להציג / למצוא ברחבי העולם. ואיזו דרך טובה יותר לבנות אתר מאשר עם וורדפרס.

להלן תוכלו למצוא כמה מהנושאים הטובים ביותר בוורדפרס בתחום הנדל”ן כדי להקים בקלות ובמהירות את אתר הנדל”ן שלך. שימו לב שרובם של כל אלה הם נושאי וורדפרס מובחרים, כך שתצטרכו לשלם עבורם, אך מחיר נושא פרימיום בהשוואה לשלם 1,000 דולר למפתח אינטרנט הוא מציאה אמיתית.!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. HomePress

HomePress WordPress Theme

נושא הוורדפרס של HomePress הוא אפשרות נהדרת לבנות את אתר הנדל”ן שלך. HomePress, מושלם עבור חברות וסוכני סולו, מציע תכונות מתקדמות לצמיחת העסק שלך. מחשבון משכנתא מובנה, חיפוש מתקדם (עם שדות חיפוש מלאים וללא הגבלה), יכולת שמירה והשוואה של רישום, בנוסף אפשרות לסיור וירטואלי של 360 מועילים לרוכשי בתים פוטנציאליים. וסטטיסטיקת העמודים מציגה לך אילו נכסים משיגים את התעבורה הגדולה ביותר.

בנוסף קל להתחיל עם HomePress. בחר מבין 10+ הדגמות מוכנות מראש, והתאם אישית את מראה האתר שלך באמצעות הגדרת הנושא. מכיוון שהומפרס משתמש בבונה העמודים של Elementor, קל מאוד להתאים אישית את כל הדפים הראשיים שלך באמצעות בונה העמודים הקדמי. HomePress אפילו כולל את בונה התבניות uListing ליצירת דפי נכסים מותאמים אישית הוסף תכונות, מיקום, מחיר, סיורים וירטואליים ועוד. ועם uListing אתה יכול גם לקבל תשלומים (באמצעות PayPal או Stripe) עבור רישום הגשות, ומאפשר לסוכנים אחרים לקדם את הנכסים שלהם דרך האתר שלך. אבל זה לא הכל – תכונות נושא אחרות בולטות כוללות תמיכה מרובת שפות, מיקום גיאוגרפי, חיפושים שנשמרו, יכולת לצייר על מפות, שילוב IDX ועוד.

2. WP Pro נדל”ן 7

WP Pro נדל

נדל”ן 7 הנו נושא מגיב. הוא מושלם להצגת הרישומים שלך ולביצוע המכירה! הוסף את הרישומים שלך עם כל המידע הדרוש לך, ואפשר למשתמשים לגלוש באמצעות חיפוש רשימות מתקדם ורב עוצמה. אה, ותוכלו גם להציג נכסים להשכרה (ממש כמו AirBnB) מכיוון שהנושא מגיע עם לוח הזמנות להזמנת יחידות אלה להכנסות מקסימליות. תכונות מדהימות אחרות כוללות את Visual Composer לבניית דפי גרירה ושחרור, תמיכה בתוספי dsIDXpress עבור רשימות IDX קלות, תמיכה ברשימות המשנה (לדירות או לשיתוף זמנים) ועוד טונות. פירטנו תכונות מפתח נוספות, אך בדוק את ההדגמה של נדל”ן 7 כדי לראות בעצמך.

3. AgentPress

AgentPress WordPress Theme

מידע והורדה צפה בהדגמה

AgentPress הוא נושא וורדפרס פרימיום נדל”ן מקסים ומינימלי מבית StudioPress. נושא זה הנו נושא לילד למסגרת ג’נסיס, מה שאומר שתצטרך לרכוש את ג’נסיס כדי להשתמש ב- AgentPress. אבל עם כל התכונות הקלות לשימוש, זו השקעה נהדרת לעסקי הנדל”ן שלך! הנושא כולל רשימות חכמות, כך שפשוט להוסיף תמונות נכסים, מפות, תיאורים, תכונות ותמחור. בנוסף החיפוש המתקדם מאפשר ללקוחות לבצע חיפוש מהיר וקל לגלוש ברשימות שלך ולמצוא את הבית שהם חיפשו.

בנוסף, כאמור, סוכנותפרס היא נושא ילדים לג’נסיס. משמעות הדבר היא שאתה מקבל את כל התכונות המדהימות המובנות במסגרת בראשית. זה כולל סרגלים ותחתונות תחתונים מוכנים של ווידג’ט, אפשרויות צבע, תמיכה בהערות, תמיכה מובנית בפרסום ושינוי גודל תמונה אוטומטית. נושא הנדל”ן המדהים הזה כולל גם יישומונים מותאמים אישית, 4 עורות צבעוניים מקסימים (כחול, ירוק, זהב ואדום) כדי להתחיל, תבניות דפים קלות לשימוש, תמונות כותרות בהתאמה אישית ועוד ועוד..

4. בתים אמיתיים

נדל

זקוק לנושא הניתן לתרגום עבור לקוחות במדינות אחרות? אין בעיה – Real Homes מוכן לתרגום ותומך בתוסף ה- WPML הוורדפרס המדהים. בנוסף נושא זה מגיע לאתר המוכן עם אפשרויות מתקדמות של חלונות העיצוב, שפע של תבניות עמוד (רשימות, גלריות, סוכנים ועוד), ווידג’טים בהתאמה אישית ואפשרות למשתמשים להירשם ולשלם עבור רישומי נכסים באתר שלך (דרך נהדרת לייצר רווחים משלך אתר אינטרנט!).

5. CitiLights

CitiLights WordPress Theme

CitiLights הוא נושא וורדפרס מודרני פרימיום לנכסי נדל”ן, המושלם לסוככי ראווה ומלאי הבתים והדירות היפים שלהם. נושא זה עובד באותה מידה עבור רשימות להשכרה אם זה מה שאתה רוצה לחלוק עם העולם. הנושא כולל פונקציית חיפוש מתקדמת, כך שהמבקרים יכולים למצוא את הבית שהם מחפשים, תמיכה בפרופילי סוכנים כדי להציג אותם בפני לקוחות עתידיים, דפי נכסים מדהימים ויזואלית (רצוי עם אפשרויות לגלריות תמונות, תכונות נכסים, מפות גוגל וכדומה. כמובן תיאור) ושילוב תוסף זיהוי.

בנוסף, אתה יכול לייצר רווחים מאתר האינטרנט שלך בנדל”ן על ידי חיוב דמי חברות סוכנים או דמי רישום. אם אתה משקיע זמן וכסף בקידום ופרסום האתר שלך, זו דרך נהדרת לחלוק את העלויות עם עמיתים אחרים. מאפיין מסודר נוסף הוא תווית הנכס “נמכר” שתוכל להוסיף לרישומים כשהם מוציאים את השוק. תכונות אחרות של CitiLights כוללות שילוב תוספי dsIDXpress, תאימות לתרגום WPML, אפשרויות צבע ללא הגבלה, תמיכה בהתאמה אישית של WordPress Live, קודי קיצור של נושא קלים, ומערך תגובה. ראה תכונות נושא נוספות המפורטות להלן.

6. Realtr

נושא realtr-templatic-real-estate-wordpress-נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Realtr היא אפשרות נהדרת אם ברצונך ליצור אתר שבו סוכנים יכולים לרשום את המאפיינים שלהם. צור ונהל חבילות הגשה ואסוף תשלומים דרך אתר הנדל”ן המדהים שלך. Plus Realtr כולל תמיכה מלאה ב- MLS / IDX והאפשרות עבורך (כמנהל) להציג את המאפיינים הנבחרים בדף הבית שלך.

7. נדל”ן מגיב

תגובת-נדל

מידע והורדה צפה בהדגמה

נושא ה- Responsive Real Estate שפותח על ידי PremiumPress מושלם לסוכני נדל”ן, חברות ניהול נכסים, סוכנויות להשכרה ועוד. בנוסף הנושא מגיב במלואו, כך שהקונים יוכלו להציג בפניכם רשימות, לא משנה היכן הם נמצאים. נושא נדל”ן זה כולל רישומי נכסים מלאים, שילוב מפות גוגל ואפילו טפסים מובנים ליצירת קשר. דף הבית עבר אופטימיזציה כדי לגרום למשתמשים להתמקד בנכסים המוצגים שלכם, והמחוון האינטראקטיבי (עם מפות) הוא דרך פנטסטית להציג את הרישומים החמים ביותר שלכם. מאפיין נהדר נוסף של נושא זה הוא 15 הנושאים שילדים יכולים לבחור מהם. אתה יכול לבחור נושא לילד שמתאים לעסק שלך. לאחר מכן השתמש בלוח הניהול כדי ליצור ציוצים לצבעים, לוגו מותאם אישית ותמונות בלחיצת כפתור. זוהי דרך נהדרת להתאים אישית את הנושא כהרף עין.

8. מולדת

מולדת-נדל

נושא וורדפרס מודרני ומינימלי זה דרך נהדרת עבורכם לקדם את הרישומים או ההשכרה שלכם. ישנן שתי פריסות נושא ו 6 תבניות לדף הבית כדי להתחיל, ומשם אתה יכול להשתמש בלוח העיצוב החזק כדי להגדיר את האפשרויות שלך. המולדת כוללת גם תמיכה ב- dsIDXPress כדי לשלוף באופן מיידי רשימות מחשבונות ה- MLS שלך, וקודי הקיצור המותאמים אישית מקלים על התאמה אישית של הפוסטים והדפים שלך..

9. WP Estate

נושא WP Estate WordPress

יצירת אתר נדל”ן מתקדם מגיב לא יכול להיות קל יותר. פשוט התקן את WP Estate והתחל להוסיף את הסוכנים והנכסים שלך. נושא זה מכיל כמעט כל מה שאתה צריך כדי לנהל עסק חדש – כל מה שחסר זה רישיון הנדל”ן שלך. הנושא כולל תכונות כמו רשימות נכסים מפורטות (עם טונות של שירותי נוחות, מיקום, מחיר ועוד אפשרויות), דפי סוכן עם מידע ליצירת קשר, ווידג’ט שימושי למחשב משכנתא. יש גם דף בית נפלא של Google Map עם הרישומים שלך (באמצעות סיכות מפה ייחודיות לרכוש) שבהם קונים יכולים להשתמש כדי לצמצם את החיפוש שלהם. ותבנית העמוד להשוואת נכסים כדי להקל על הקונים לראות רישומים זה לצד זה. כל זה פלוס ווידג’טים מותאמים אישית, קיצורי דרך, תבניות עמוד ועוד הופכים את WP Estate לניהול ביתי עבור אתר הנדל”ן שלך!

10. DreamVilla

DreamVilla WordPress Theme

DreamVilla הוא תצוגה ייחודית מסוג וורדפרס מסוג נכסים יחידים שבהם תוכלו להשתמש כדי להדגיש את הרישומים הראשיים שלכם, או את הבית האישי שלכם המיועד למכירות. נושא זה אם הוא מלא בתכונות כדי להדגיש את התכונות הטובות ביותר של הנכס שלך. בין אם אתה מוכר אי או דירת מגורים במרכז העיר, DreamVilla מתאים להפליא מה נהדר בנכס שלך. העיצוב מגיע עם 3 פריסות שונות של דף הבית לבחירה, כמו גם פריסת פראלקס של עמוד בודד ופריסת רב עמודים. בנוסף, לא משנה באיזה פריסה תבחרו, הנושא מגיב במלואו כך שקונים פוטנציאליים יוכלו לראות את הנכס שלכם לא משנה היכן הם נמצאים.

DreamVilla כולל טונות של תכונות מובנות נהדרות אחרות, כמו מפת גוגל המותאמת אישית “קרוב ליד” שמראה אילו שירותים יש ליד הרישומים שלך. בנוסף, הגלריות הניתנות למיון מאפשרות להוסיף בקלות תמונות מדהימות לחדרי הנכס, הגן, הכונן או אפילו כרית המסוקים. יש עוד הרבה מה לאהוב כמו גופנים של גוגל, עדכוני חי בטוויטר, אפשרויות נושא מתקדמות, התקנה בלחיצה אחת ועוד. ישנם אפילו קבצי PSD הכלולים עבורך לשחק איתם לפני שאתה בונה לך אתר חלומי עם DreamVilla.

11. מגורים

מגורים-גורילה-נושאים-נדל

מידע והורדה צפה בהדגמה

כל נושא נדל”ן טוב מחייב פונקציית חיפוש עוצמתית ומגורים מספקים. חפש ברשימות באמצעות כל המידע שאתה מוסיף לדפי הרישום – עיר, שכונה, מחיר, סוג, שנבנה בשנה, חדרי שינה וחדרי אמבטיה. בנוסף, הנושא משתלב בצורה חלקה עם התוסף dsIDXPress כך שלקוחות יוכלו לחפש ב- MLS-IDX את הרישומים המקומיים שלך. לכל רישום אתה יכול להוסיף גם מפות Google, גלריות תמונות, וסיורי וידאו מ- YouTube או Vimeo. אפשרות נוספת במסגרת הנושא היא עמוד מימון. משתמשים יכולים להזין את מחיר הבית, המקדמה, הריבית ותקופת ההלוואה כדי לחשב תשלומים חודשיים. זוהי דרך נהדרת עבור הלקוחות שלך מייד לאמוד אם הם יכולים להרשות לעצמם בית לפני שהם מתכננים זמן איתך ללכת לראות אותו או להציע הצעה..

מגורים הם נושא נהדר בנדל”ן, אך ניתן לשנות אותה במהירות כדי לענות על הצרכים שלך בכל עסק (סוכנויות רכב, מרינות, חנויות חיות מחמד וכו ‘). הנושא מאפשר לך להוסיף תוויות משלך, ערכים, מטבעות ושפות והופך אותם למגוונים מאוד. תכונות אחרות כוללות סליידר מוצג, תוצאות חיפוש לסינון, ועוד יותר המפורטות להלן!

12. EstateEngine

EstateEngine WordPress Theme

מידע והורדה צפה בהדגמה

EstateEngine הוא נושא ספריית נדל”ן יפה של וורדפרס, בו אתה יכול להשתמש בכדי להציג רשימות משלך, או להציג רשימות שנוספו על ידי משתמשים. דפי נכסים מקסימים, רישומים הניתנים להתאמה אישית, אפשרויות קלות לבניית דפים ועוד הופכים את זה לנושא נהדר לכל אתר נדל”ן. כדי ליצור דף פשוט השתמש בעורך האינטואיטיבי של חזית ההלחנה הקדמית כדי לגרור ושחרר אלמנטים שונים של הדפים למקומם. הוסף מפות גוגל עם סיכות רכוש, חיפוש נכסים מתקדם ועוד. השתמש בהגדרות כדי להוסיף פרטים לצילומים מרובעים, חדרים, אמבטיות, חללי מוסך או אפילו להוסיף משלך!

הנושא מגיע גם מוכן לייצור רווחים! במקום להוסיף רישומים בעצמכם, תוכלו לחייב משתמשים להגיש רשימות משלהם! אתה יכול אפילו להוסיף מנויים, כך שהאתר שלך יעשה לך כסף גם אם אתה לא מוכר בית החודש. תכונות נושא אחרות שבטוח שתאהבו כוללות אינטגרציה חברתית כך שקונים יוכלו לאהוב או לשתף רשימות עם חבריהם, טעינת ajax כך שמשתמשים לא יצטרכו לחכות או לרענן לתוצאות החיפוש כדי לטעון, לפרסם מתרגם מובנה ייחודי כך שתוכלו יכול להכין את אתר האינטרנט שלך לשוני רב לשוני! תסתכל – EstateEngine פשוט יכול להיות הנושא המושלם לעסקי הנדל”ן שלך!

13. HomeQuest

homequest-themefuse-real-estate-wordpress-נושא

נבנה עבור סוכנויות נדל”ן, ספריות ומתווכים. ל- HomeQuest יש המון תכונות נהדרות בנושא נדל”ן כדי לגרום לרישומים שלך להתבלט. עיצוב חיפוש גרפי, תכונות נכסים, גלריות מעוצבות וקישורים מהירים ל”אהבתי “, להדפיס או לשלוח רישום בדוא”ל הם רק כמה מהתכונות המדהימות. בנוסף אפשרויות החיפוש והסינון העוצמתיים המקדימים מקלים על המשתמשים לגלוש ברשימות שלך ולהציע הצעה.

14. חופש

נושא חופש-נדל

Freehold קל לשימוש ולהתאמה אישית, מה שמותיר לך יותר זמן למכור, למכור, למכור! הפריסה המגיבה במלואה, מפות גוגל מותאמות אישית, צבעים ללא הגבלה, חיפוש מתקדם, שיתוף חברתי מובנה, תמיכה מרובת סוכנים ותכונות מיון נכסים הם רק חלק מהכוללים. Freehold מגיע גם עם תיעוד וידיאו וקבצי PSD כך שתוכלו להגדיר ולהתאים אישית את הנושא במהירות תוך זמן קצר.

15. ריאליה

ריאליה-נדל

נושא Themeforest הנמכר ביותר מושלם להצגת נכסים ברחבי עיר הבית שלך, היבשת או אפילו העולם. Realia, שנבנה במיוחד עבור אתרי נדל”ן ונכסים להשכרה, כולל עיצוב מוכן ורשתית, המון אפשרויות צבע, תמיכה ב- dsIDXPress ויכולות ניהול נוחות סופר קלות..

16. HomeQuest (ילד מדריך)

HomeQuest מדריך נדל

מידע והורדה צפה בהדגמה

HomeQuest הוא נושא עוצמתי לילדי נדל”ן לנושא המגה הפופולרי של Directory WordPress על ידי Templatic. נושא זה לילדים מוסיף תכונות נהדרות כמו חיפוש נכסים מתקדם, תאימות IDX / MLS, סטיילינג מדהים ועוד. שימו לב: HomeQuest הוא נושא לילד ומחייב שתרכשו גם את נושא ה- Directory על ידי Templatic כדי שהוא יעבוד. הנושא מקל על הרישומים שלך ועל הלקוחות ליצור איתך קשר. בנוסף הנושא של מדריך הפופולרי מספק את כל תכונות הליבה של הנושא כמו בלוג מלא, תבניות עמוד מקסימות, קודי קיצור, ווידג’טים ועוד. אבל כשמוסיפים את HomeQuest לנושא המדריך זה מקבל את כל מאפייני הנדל”ן שלו.

HomeQuest כולל גם את התוספת הנדל”ן שנוצרה על ידי Templatic. תוסף זה כולל תכונות כמו סוג פוסט מותאם אישית של נכס, חיפוש נכסים מתקדם, מסנני נכסים של AJAX, ווידג’ט לחיפוש נכסים, תאימות תוסף dsIDXpress ועוד. זה מקל על הוספה וניהול של הרישומים שלך. ומכיוון שעיצוב ה- Directory כבר כולל תבנית של דפי צור קשר, יהיה קל לקונים לפנות אליך.

אילו תכונות תרצו בנושא נדל”ן:

כשאתה מדפדף בין הנושאים המפורטים לעיל, ייתכן שתרצה לחפש את התכונות הבאות שיהיו נכס נהדר לאתר הנדל”ן שלך.

 • נכסים מוצגים: קטע של נכסים בהשתתפות יהיה דרך נהדרת להציג כמה מהנכסים המובילים, את הנכסים שאתה באמת צריך למכור עכשיו או שאתה יכול למכור את המקומות המוצגים הללו לסוכני נדל”ן שרוצים לקדם נכס / בית / השכרה ספציפיים.
 • מאתר נכסים: וודא כי לנושא יש מאתר נכסים רב עוצמה המאפשר לך לחפש לפי קריטריונים שונים, כגון מספר חדר השינה, מיקום, מחיר .. וכו ‘. זה יקל על האתר שלך למשתמשים ויכול לעזור לך להגדיל את המכירות שלך.
 • גוגל מפות: שילוב מפות Google הוא דרך נהדרת באמת לעזור למבקרים לדעת בדיוק היכן נמצא נכס נתון או אפילו לראות את הרישומים בתצוגת הרחוב.
 • פרופילי סוכן: חלק מהנושאים לעיל מגיעים עם היכולת ליצור פרופילי סוכנים, זוהי תכונה נהדרת אם ברצונך ליצור אתר נדל”ן בו יכולים סוכנים לשלם כדי להציג רשימות נכסים..
 • צור קשר עם סוכן: היכולת ליצור קשר עם הסוכן מדף הרישומים מקלה על אנשים ליצור קשר עם הסוכן ללא צורך לחפש קשה מאוד אחר מספר או כתובת דוא”ל..
 • מספר תמונות לרישום: וודאו שעיצוב הנושא של וורדפרס תומך במספר תמונות בכל רישום, כך שתוכלו להציג חלקים שונים בבית או בנכס. זה ייתן למשתמשים שלך מושג טוב יותר כיצד נראה המקום מבלי שתצטרך לבקר באתר או לחפש אתר אחר.

אבל תן לנו לדעת מה אתה חושב! אם השתמשת באחד מהנושאים שלמעלה, או שיש לך עוד להוסיף, השאר תגובה עם מחשבותיך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map