15+ תוספי דפי כניסה מותאמים אישית הטובים ביותר עבור וורדפרס

דף כניסה מותאם אישית בוורדפרס הוא אחת הדרכים היעילות לבניית המותג שלך. אם אתה רוצה שהעסק שלך יצליח, אתה תצטרך לעבוד על ערך מותג. אם אתה מחפש קריאה טובה, עיין במאמר של פורבס בנושא החשיבות של בניית מותג. כעת נשקול כמה דוגמאות בענף וורדפרס.


  • סטודיופרס קשור לשם “בראשית” או “מסגרת בראשית”. כולם יודעים מה סטודיופרס מייצג – בית המוביל בתעשייה מסגרת בראשית עבור WordPress. נושאים יפהפיים וסולידיים עם עיצוב מפתחות משולבים עם תמיכה בלתי פוסקת.
  • כשאתה גוגל “הנושאים הטובים ביותר בחינם וורדפרס“, תמצא ש- WPExplorer נמצא בראש.

כל זה בהחלט לא קרה ביום אחד. זה לקח שנים של עבודה קשה להגיע למקומות שבהם החברות והאתרים הללו נמצאים היום. עם זאת, המיתוג היה צריך לעשות זאת הרבה עם זה.

דף הכניסה של וורדפרס בדרך כלל נראה זהה בכל אתר. רוב האתרים ישתמשו בסקריפט ה- wp-login.php ללא שינוי, בעל אותו עיצוב. דף כניסה מותאם אישית הוא הצעד הראשון במיתוג אתר וורדפרס שלך.

משתמשי וורדפרס רבים עשויים להוציא $ 50 על הנושאים שלהם יחד עם מאה שעות של עבודה, אך רק מעטים מהם לוקחים את הזמן כדי לתת לדף הכניסה שלהם מראה ייחודי (אלא אם כן אתם מהאנשים ברי המזל שרכשו את Total – שכולל אפשרויות עמוד כניסה מותאמות אישית ליצירת דף ייחודי משלך כמו זה שבתמונה המוצגת עבור פוסט זה). אתה יכול לשנות את סקריפט wp-login.php, אך זה דורש כישורי קידוד וכמות נכבדה מזמנך. אלא אם כן, כמובן שאתה מפתח סולידי כמו AJ. �� לשם כך, רישמנו כמה מהתוספים הטובים ביותר בוורדפרס שיעזרו לכם לבנות דף כניסה של kickass – תוך דקות ספורות.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. תוסף וורדפרס פרימיום להתחברות מחויטות

ithemes כניסה מותאמת אישית תוסף וורדפרס

כניסה מותאמת עוזרת לך ליצור בקלות דף כניסה מותאם אישית של וורדפרס. זה מגיע טעון עם מנהל סגנון באמצעותו תוכלו להעלות תמונת רקע מותאמת אישית ולעצב היבטים שונים של טופס ההתחברות. אתה יכול גם להוסיף תמונת כותרת מספריית המדיה של וורדפרס. כניסה מותאמת יוצרת שניים אזורי יישומונים בדף ההתחברות של וורדפרס שלך, שם תוכל למקם יישומוני ברירת מחדל או מותאמים אישית. כניסה מותאמת זמינה בחבילת התוספים iThemes.

2. תוסף וורדפרס פרימיום של דף כניסה מותאם אישית

דף נושא כניסה מותאם אישית של וורדפרס

התוסף הזה, שפותח על ידי azzaroco, מגיע עם סט משלו של תבניות כניסה מותאמות אישית! כן זה נכון. מלבד היותך אפקטים של אנימציה מגיבים ומדהימים לחלוטין, אתה יכול לקפוץ להתחיל את העיצוב שלך עם קבוצה של תבניות שנבנו מראש. התוסף תואם ל- WordPress Multisite, WooCommerce ו- BuddyPress.

3. כניסה מותאמת אישית וגישה לפלאגין וורדפרס פרימיום

כניסה מותאמת אישית גישה לתוסף WordPress

התוסף הזה עוצב על ידי הסופר PressApps של עלית Themeforest, יותר מאשר רק דף כניסה מותאם אישית. שאלות מתמטיות פורמה מודול בסיסי נגד דואר זבל. אתה יכול לחסום דפים, פוסטים, סוגי פוסטים וטקסונומיות ספציפיים כמו קטגוריות ותגים למשתמשים שאינם מחוברים.

תוסף זה מפרק רכיבים למודולים – ה- התחברות, להירשם ו שכחת את הסיסמא ניתן למקם טפסים (מודולים) באותו עמוד. למרות שלא מומלץ, זה בהחלט נחמד לדעת שאתה יכול! אתה יכול גם להגביל את הגישה של לוח המחוונים של וורדפרס למנויים ולהפנות משתמשים בעת הכניסה והיציאה.

4. תוסף וורדפרס ל- Pathway Premium

נתיב דף כניסה מותאם אישית וורדפרס

Pathway הוא התוסף לדף ההתחברות המותאם אישית של וורדפרס הנמכר ביותר ב- Themeforest עם למעלה מ- 500 מכירות בעת כתיבת מאמר זה. התכונות כוללות התאמה אישית של CSS של טופס הכניסה והרקע עם אפקטים של ריחוף. אתה יכול לכלול לוגו מותאם אישית וטקסט בזכויות יוצרים באמצעות תוסף זה. זה מגיע עם אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות, כך שתוכלו לשחק סביבכם עד שתקבלו את העיצוב המושלם שלכם.

5. מסך כניסה ממותג תוסף וורדפרס בחינם

מסך כניסה ממותג תוסף וורדפרס

מסך כניסה ממותג הוא תוסף דף כניסה מותאם אישית של וורדפרס בחינם המגיע עם תמיכה מלאה במסך מלא ותגובת רקע, העלאת לוגו בהתאמה אישית והרבה אפשרויות התאמה אישית אחרות. אתה יכול למקם את טופס הכניסה בפועל בצד שמאל, ימין או במרכז העמוד, בסך הכל שש עמדות.

6. תוסף וורדפרס בחינם מותאם אישית ל- BM

בינארי מון מותאם אישית כניסה תוסף וורדפרס

פותח על ידי בינארי מון, BM Custom Login הוא תוסף דף כניסה מותאם אישית די פשוט, יעיל ונוח להתקנה עבור וורדפרס. היזם מתחזק א קבוצת פליקר שם משתמשי התוסף משתפים דפי כניסה יצירתיים שנבנו באמצעות תוסף זה (בין היתר).

7. A5 התחברות מותאמת אישית לדף כניסה בחינם

A5 דף כניסה מותאם אישית תוסף וורדפרס

תוסף דפי כניסה מותאמים אישית ידוע עבור וורדפרס, A5 כניסה מותאמת אישית מאפשר לך להוסיף לוגו מותאם אישית, לשנות את צבע הרקע ואפקטים אחרים של CSS של טופס הכניסה. זהו תוסף פשוט עם עצם חשוף, אך עושה את העבודה.

8. WP כניסה מותאמת אישית בחינם תוסף וורדפרס

WP תוסף WordPress בהתאמה אישית

זהו תוסף פשוט מת. כל מה שהוא עושה זה להוסיף את כותרת הכותרת העליונה לתחתונה לכותרת התחתונה לדף הכניסה. זה מיועד למשתמשים שמצפים לפונקציה מעט מאוד (או סתם זו) מהפלאגין. עם זאת, כולל הכותרת העליונה התחתונה ומשפר את הקישור הפנימי של האתר שלך וזה טוב ל- SEO.

9. כניסה מותאמת אישית CSS תוסף וורדפרס בחינם

כניסה מותאמת אישית

לפלאגין זה יש כמעט את הפונקציונליות המדויקת ככניסה מותאמת אישית של WP – כלומר הוא מקשר את הכותרת הראשית ואת כותרת התחתונה.php לדף הכניסה יחד עם שילוב קוד ה- CSS המותאם אישית. אתה יכול לבחור אחד משני התוספים האלה.

10. תוסף וורדפרס לחינם סקסי

תוסף וורדפרס מותאם אישית סקסי

התוסף הזה לוקח את דף הכניסה המשעמם שלכם והופך אותו לדיסקו AJAX ו- jQuery המופעל על ידי כניסה / רישום. התכונות כוללות תמיכה ב- SSL, אימות reCAPTCHA, בקרה על בקשות סיסמא שנשכחו, הסתרת אווטרים של משתמשים, קישורים להפניה מחדש בהתאמה אישית, ועוד. בנוסף, טופס ההתחברות שנוצר על ידי תוסף זה מגיב לחלוטין!

11. ממפיס מותאם אישית כניסה חינם WordPress Plugin

Memphis כניסה מותאמת אישית תוסף WordPress

תוסף זה מגיע עם החבילה הרגילה – אפשרויות CSS מותאמות אישית, התאמה אישית של רקע, לוגו מותאם אישית וכו ‘. נקודת המכירה הייחודית שלו היא תמיכה SSL מובנית, שילוב של גוגל אנליטיקס והיכולת להגן על סיסמת הבלוג שלך באמצעות סיסמה..

12. תוסף לבן למיתוג תווית וורדפרס Premium

white-label-branding-for-wordpress-wpexplorer

דיברנו בעבר על התוסף הזה ולא בכדי. מיתוג White Label הוא דרך עוצמתית וקלה עבורך (או עבור לקוחותיך) להתאים אישית את המראה של דפי הניהול והכניסה שלך. בנוסף התוסף מגיע עם עורות צבע בלעדיים ותבניות התחברות שתוכל להוריד באמצעות מפתח הרישיון שלך, כך שלא תהיה לך בעיה להגדיר את מסך הכניסה המותאם אישית שלך במהירות.

13. לוגו הכניסה של וורדפרס שלי תוסף וורדפרס בחינם

התוסף לוגו הכניסה של וורדפרס שלי

זהו הפלאגין הפשוט ביותר של דף כניסה המותאם אישית במאגר וורדפרס. זה פשוט מוסיף לוגו מותאם אישית לדף הכניסה של וורדפרס שלך. אתה יכול גם להוסיף הודעות בהתאמה אישית ואפקטים של דהייה-אין לדף הכניסה שלך.

14. כניסה מותאמת אישית של Erident ו- Dashboard Plugin WordPress בחינם

Erident כניסה מותאמת אישית ותוסף WP לוח מחוונים

תוסף זה מגיע עמוס בתכונות התאמה אישית המספקות לעיצוב דף הכניסה של המותג שלך. האפשרויות הרגילות כוללות אפשרויות CSS לשינוי הרקע, העלאת לוגו מותאם אישית ועיצוב הטופס. שתי תכונות ייחודיות כוללות את בורר הצבעים jQuery, שינוי טקסט תחתונה בלוח המחוונים של הניהול.

15. תוסף וורדפרס בחינם להתחברות חברתית

תוסף וורדפרס להתחברות חברתית

זהו אחד מהתוספים האהובים עלי. זה מוסיף את האפשרות להירשם באתר וורדפרס שלך דרך 25+ רשתות חברתיות כולל לינקדאין, GitHub, PayPal, YouTube ו- Reddit. זה מציב את אפשרות הכניסה בדף ההרשמה, בדף הכניסה ובכל טופס תגובה. בשילוב עם לוגו החברה שלך, תוסף זה מהווה אגרוף רציני למאמצי המיתוג המקוון שלך.

16. ספרות הרשמה והתחברות למספרים ניידים

ספרות הרשמה ומספר טלפון נייד של וורדפרס ותוסף כניסה

ספרות הוא תוסף שמרחיב את הפונקציונליות שלך ב- WordPress על ידי הוספת תכונות הרשמה ומספר כניסה למספר נייד לאתר האינטרנט שלך. בעידן הטכנולוגי המודרני הזה מרבית המשתמשים מתרחקים מהודעות דוא”ל לאפליקציות לנייד והודעות, הם אפילו לא צריכים את הדוא”ל והסיסמה שלהם. אך החיסרון הגדול ביותר בכך מגיע כאשר המשתמש צריך להירשם לאתר (כמו אחד שנבנה עם וורדפרס), הם מתבקשים לחשבון הדוא”ל שלו. מכיוון שהם לא זוכרים את פרטי הדוא”ל שלהם, נותרים להם רק אפשרות לעזוב את ההרשמה, וזה יכול לפגוע בבעל האתר מכיוון שהוא מאבד לקוחות בגלל בעיה זו..

אם בחלק מהמקרים המשתמש מרגיש שהוא צריך להשלים את הרישום, המשתמש צריך להיכנס לחשבון הדוא”ל שלו – לפתוח דוא”ל – לחץ על קישור האימות ואז הוא / היא יקבלו גישה לחשבון שלו באתר. ואז מגיעים הסיסמאות, גם אם המשתמש מצליח לעשות את כל זה, הדבר החשוב ביותר לזכור הוא סיסמת החשבון של החשבון החדש שלו. ובעידן זה קשה מאוד לזכור סיסמאות שונות עבור חשבונות שונים ולנהל אותן.

עם התוסף ספרות מטופלים בכל הבעיות הללו. אין צורך שמשתמשים יזכרו או ישמרו סיסמאות ארוכות “מאובטחות” חסרות משמעות. משתמשים יכולים פשוט להשתמש במספר הנייד וב- OTP שלהם כדי להירשם ולהתחבר. זה יעזור גם לבעלי אתרים, שכן השיחות באתר שלהם יגברו.

ספרות משתמשת בערכת החשבונות של פייסבוק לשליחת OTP, ולכן אין עלות נוספת לקנות SMS. אתה רק צריך לרכוש את הפלאגין פעם אחת וליהנות מחיים של עדכונים בחינם באמצעות OTP SMS ללא הגבלה.

סיכום

בניית דף כניסה מותאם אישית, סימון לבן של לוח המחוונים של מנהל המערכת והתאמה אישית של דפי השגיאה 404 – הם כולם חלק מבניית המותג שלך. מעורבות מדיה חברתית ושיווק בדוא”ל ממלאות תפקיד עצום בזה, אך אנו מתמקדים רק בדף הכניסה במאמר זה. הסתכל בכמה מדפי הכניסה המותאמים האישיים המבריקים האלה לקבלת השראה:

1. CopyBlogger Media

דף הכניסה למדיה

2. StudioPress

כניסה לאולפן

3. WPExplorer

דף הכניסה של wpexplorer

ברור שנדרש הרבה יותר עבודה כדי לקבל עיצוב הדומה לדף הנחיתה של CopyBlogger. אבל זה שמשתמש כאן ב- WPExplorer שומר על זה פשוט ומתאים לחשבון בדיוק כמו שצריך.

אליך – מה המחשבות שלך בדף כניסה מותאם אישית? האם אתה כבר משתמש באחד כזה? תודיע לנו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map