15+ ערכות נושא של וורדפרס לאתרי הכרויות

10+ ערכות נושא של WordPress לאתרי הכרויות

הכל מתחיל בתאריך.


אנו בני האדם הם בעלי חיים חברתיים. מה אנחנו בלי חברתם של אחרים? הנטיות הטבעיות שלנו גורמות לנו לרצות חברות מעבר ל’חברות ‘. אנחנו יוצאים לדייטים כי אנחנו רוצים לפגוש מישהו, איתו נוכל לצמוח ולטפח ולצפות ליותר. בהיותו אחד הנטיות הבסיסיות מבין בני האדם, תהליך ההיכרויות לא אבד עלינו. כעת, בעידן הדיגיטלי, אנו מחפשים למצוא את אותו מישהו מיוחד דרך אתרי החברות הרבים שם. הידיעה היטב עם העובדה שהרושם הראשון הוא הרושם החשוב ביותר, נתון הוא רשימת הנושאים העדכניים ביותר והמכרזים של WordPress Dating שיוציאו את הקטע הנוסף שבכם!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. הכרויות

נושא-היכרויות-נושא

אפשרות נקייה ופשוטה. נושא ההיכרויות המקוון הזה מסתכם בעסקים עם עיצוב מינימלי שמגיע ישר לעניין. משתמשים יכולים להצטרף לאתר ההיכרויות שלך, והחברים החדשים ביותר מוצגים בדף הבית יחד עם מחוון רקע מניע, אלמנטים בדף מונפשים ועוד. בנוסף יש אפשרויות נושא מתקדמות שיעזרו לך לעצב את העיצוב כרצונך.

2. LoveStory

LoveStory - הכרויות בנושא וורדפרס

אחד מנושאי ההיכרויות הפופולריים ביותר ב- Themeforest, LoveStory נועד לעזור לאנשים למצוא את ההתאמה שלהם. פרופילי משתמשים מורחבים מקלים על מציאת אדם שאתה תואם איתו, תמיכה בצ’אט מאפשרת למשתמשים להכיר זה את זה, ותמיכה בדמי חבר פירושה שאתה יכול להמשיך לעזור לאחרים להתחבר.

חשוב על נושא זה כעל היכרויות או אפליקציה חברתית שלמה. LoveStory נבנה עם תכונות מקיפות לחברים ואינטראקציות שלהם. משתמשים יכולים להירשם לחברות, לשלם דמי חבר, לקנות ולשלוח מתנות וירטואליות למשתמשים אחרים, להוסיף מידע לפרופיל שלהם (שם, תמונות, לייקים וכו ‘) וכמובן להיפגש, לשלוח הודעה ולפטפט עם משתמשים אחרים..

נושא זה הוא דרך נהדרת להפעיל את אתר הקהילה שלך. LoveStory כולל פריסה מגיבה, כך שהחברים שלך יוכלו לגשת לדפים שלהם בכל מכשיר בין אם הם משתמשים בשולחן העבודה או בטלפון נייד. יש גם שילוב כניסה לפייסבוק כדי להקל על החברים שלך אפילו יותר להשתמש באתר שלך.

3. קלו

KLEO - נושא וורדפרס ברמה הבאה

עם תמיכה מלאה בגירסה האחרונה של WordPress ו- BuddyPress, Kleo הוא הנושא שעומד לרשותך כאשר אתה רוצה ליצור רשת חברתית ברשת באמצעות WordPress. הנושא כולל סטיילינג קל באמצעות ההתאמה האישית החיה, חיפוש מתקדם של BuddyPress, טבלאות תמחור קלות וניהול חברות, התקנת דפי הדגמה בלחיצה אחת וכל כך הרבה יותר.

4. דייט מתוק

תאריך מתוק - יותר מאשר נושא היכרויות בוורדפרס

Sweet Date הוא נושא וורדפרס קהילתי המושלם לפורומים מקוונים, אתרי היכרויות ואתרים מבוססי חברות. חבר משתמשים וקבל אותם לדבר עם נושא זה!

Sweet Date משתמש ב- bbPress ו- BuddyPress עבור קהילה מבוססת חברות. משתמשים יכולים ליצור פרופילים, להתחבר זה עם זה, להתחיל פורומים ועוד. לנושא יש אפילו תכונות שתוכלו לאפשר למשתמשים להירשם באמצעות חשבון הפייסבוק שלהם. תכונה מהנה נוספת היא מערכת ההתאמה שבה הנושא משתמש כדי לעזור למשתמשים למצוא אנשים עם תחומי עניין דומים.

הנושא כולל גם שלל אפשרויות התאמה אישית נהדרות. אתה יכול לבחור ממערך ארגז או ברוחב מלא, מגוון אפשרויות צבע רקע, להוסיף דף כניסה מותאם אישית, ותוכל להשתמש בקודי הקיצור לבניית דפים מותאמים אישית..

5. סכין גילוח

Razor: Cutting Edge WordPress Theme

סכיני גילוח הוא נושא וורדפרס נקי ומקצועי בו תוכלו להשתמש באתר הכנת הגפרורים שלכם. לנושא יש תכונות נהדרות לבניית אתר מקוון באופן מקוון כמו פריסות מגיבות, תמונות רשתית, בונה פריסה, בונה טפסים ליצירת קשר, תמיכה ב- bbPress ו- BuddyPress, טפסי כניסה קופץ, תמיכה בלוקליזציה ותרגום ועוד.

6. לבבות אהבה

Love Hearts נושא וורדפרס

נושא לבבות האהבה הנו נושא מתוק ויפה לקידום שירות ההיכרויות שלך. הנושא כולל גלריית פרופילים ניתנת למיון, כך שמשתמשים יכולים לראות מי עוד חבר ולמצוא את ההתאמה שלהם. שילוב מדיה חברתית, פריסה מגיב וקבצי תרגום הם כולם חלק מהופך נושא זה לבחירה מדהימה.

7. אהבה רומנטיקה

אהבה רומנטיקה נושא וורדפרס

Love & Romance הוא נושא היכרויות יפהפה ומודרני עבור WordPress. נושא זה מלא בתכונות שיעזרו לכם לעזור לאחרים למצוא את האחד והיחיד שלהם. עם אפשרויות להציג פרופילים שנוספו לאחרונה בדף הבית, חיפוש מתקדם בדף הבית, המלצות מזוגות מאושרים, בלוג מלא ודפי שירותים זה נושא מוצק לעסק ההיכרויות שלכם,

8. להתערבב

מינגל - נושא וורדפרס רב-תכליתי

Mingle הוא נושא וורדפרס רב תכליתי עם תמיכה מלאה של BuddyPress. המשמעות היא שתוכל להשתמש בכל האפשרויות החברתיות המדהימות של BuddyPress (כמו פרופילי משתמש, קבוצות, הודעות פרטיות וכו ‘) כדי ליצור מקום מקוון שאנשים יכולים להתחבר אליו. בנוסף אפשרויות הבניה והעיצוב של הפריסה הופכות את ההתאמה האישית ללא בעיה כלל.

9. WildCommunity

WildCommunity - נושא BuddyPress

קשר משתמשים עם נושא הווידפרס של WildCommunity. ערכת הנושא הזו מוכנה ל- BuddyPress & bbPress מעניקה לקבוצת החברים או הלקוחות שלכם את השינוי ליצירת פרופילים ולהתחברות עם משתמשים אחרים באמצעות העברת הודעות, פורומים ועוד. אם אתה רוצה לבנות רשת חברתית משלך יורו, זהו מקום נהדר להתחיל בו.

10. הכרויות

נושא היכרויות WordPress רספונסיבי

נושא היכרויות מגיב זה נבדק בין דפדפנים וניידים, כך שאנשים יכולים להירשם ולגשת לפרופילים שלהם מכל מקום. עם מחוון דף בית ייחודי, גופנים וצבעים מודגשים וקל לניווט בפריסה נושא זה בוודאי יהפוך את אתר ההיכרויות שלך לבלוט משאר.

11. הצדעה

WordPress רספונסיבית תגובה + נושא BuddyPress

הצדיעה היא נושא מוכן של BuddyPress, שמושלם ליצירת מרכז היכרויות מקוון למשתמשים. אנשים יכולים להירשם ולשוחח אחד עם השני באמצעות פורומים, צ’אטים, הודעות פרטיות, קבוצות ועוד. בנוסף העיצוב הנקי, אפשרויות הפריסה ובונה טפסים ליצירת קשר בהתאמה אישית, הם כולם תוספות מדהימות שאפשר לצפות בהן.

12. חבר חברתי

Buddy חברתי - WordPress & BuddyPress Theme

חבר חברתי הוא בדיוק זה – נושא של וורדפרס שנוצר כדי שהמשתמשים יהיו חברתיים. עם תמיכה מובנית לתוספים הפופולריים של BuddyPress ו- bbPress, נושא זה הנו נושא קהילתי מגיב בו תוכלו להשתמש כדי לחבר סינגלים בודדים. תכונות נהדרות אחרות כוללות מחוונים מדהימים, אפשרויות צבע קלות ואפשרויות נושא לא ממותגות.

13. הכרויות מקוונות

הכרויות מקוונות - נושא היכרויות של וורדפרס

הכרויות עבור WordPress מאת PremiumPress מגיע עם 6 פריסות מעוצבות מראש, כך שתוכל להתקין את הנושא ולהפעיל את אתר ההיכרויות שלך. הנושא ניתן להתאמה אישית לחלוטין, ידידותי לקידום אתרים ותומך בחברות בתשלום, פרופילים, העברת הודעות פרטיות ואפילו צ’אט וידאו חי.

14. סוכנות היכרויות

נושא היכרויות WordPress רספונסיבי

נושא היכרויות מגיב זה של וורדפרס הוא דרך מקסימה לקדם את שירות ההיכרויות שלך. עם תכונות נהדרות כמו תמונות ברוחב מלא, הסברים, פרופילי משתמש אחרונים, בלוג מלא וסטיילינג מקסים נושא זה הוא אפשרות מקסימה.

15. סינמטיקס

סינמטיקס - נושא BuddyPress

עם תמיכה ב- bbPress ובאדיפרס, נושא הסינמטיקס הוא רשת חברתית שכולה נושא אחד. משתמשים יכולים לרשום, ליצור פרופילים ולשלוח הודעות והכל באמצעות תכונות מובנות הנתמכות על ידי הנושא. אה, ועם תאימות WooCommerce תוכלו למכור גם חברות פרמיום!

16. סה”כ

סך הכל גרור ושחרר נושא וורדפרס

כמו תמיד, Total היא בחירה מצוינת לכל סגנון של אתר. אם אתה יוצר אתר שירות ליצירת התאמה מקצועי, אתה יכול להשתמש ב- Total ו- WooCommerce כדי למכור חבילות היכרויות. או אם אתה מתחיל שירות היכרויות או מועדון מהיר, פשוט השתמש בסך הכל ובפלאגין של לוח השנה לאירועים כדי להוסיף את כל התאריכים והפגישות הבאים שלך. בנוסף לכל המודולים הכלולים, אייקונים, תוספי פרימיום ועוד סה”כ הוא מושלם לכל אתר שאתה בונה.

מסיימים

לא משנה מה הצרכים שלך, יש נושא של וורדפרס שם בשבילך! ואם אינכם יכולים למצוא משהו שאתם אוהבים, אז ללכת על נושא גמיש כמו Total הוא תמיד בחירה נהדרת שכן כל כך קל לשנות פריסות ודפים שיתאימו לצרכים שלכם. אנו כאן ב- WPExplorer מקווים שהצלחנו לעזור לך במאמציך למצוא נושא לטעמך! אל יידע אותנו מה המחשבות שלך. גלישה מאושרת!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map