14 התוספים הטובים ביותר לאיתור חנות וורדפרס

התוספים הטובים ביותר לאיתור חנות וורדפרס

אם לעסק שלך יש מספר מיקומים, תוספים לאיתור חנות WordPress יכולים להוכיח כתוספות שימושיות לאתר שלך. רשתות מוטל, תחנות דלק, חנויות רשת, מכוני יופי יכולים כולם ליהנות מהוספת תוספים לאיתור חנויות. הם עוזרים למשתמשים למצוא את מיקומי העסק שלך בקלות. תוספים אלה מסתמכים על מפות Google כדי להציג מיקומים. כתוצאה מכך תוכלו לנצל גם את התכונות של מפות Google, כגון תצוגות מפה שונות, מיקום גיאוגרפי והוראות הגעה לחנות הקרובה. בנוסף, אם במקרה מספקת שירותי ספריות כלשהם, תוספים לאיתור חנות וורדפרס יכולים לעזור להציג את המיקום הפיזי של השירותים הרשומים..


בואו נצלול ישר פנימה (שימו לב – אלה אינם בסדר מסוים, רק הבחירות המובילות שלנו).

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. מאתר החנות MapSVG

מאתר החנות MapSVG & פלאגין המפה העולמי של WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

צרו מפת איתור חנויות מדהימה וניתנת להתאמה אישית בעזרת תוסף MapSVG. התוסף החזק והפופולרי הזה כולל אלפי סגנונות מפה, מכולות הניתנות להתאמה אישית (לתפריטי מפה, סינון ופרטים), ואפשרויות קלות שתוכלו לאפשר למבקרים באתר שלכם. הוסף מסננים כך שמשתמשים יוכלו למיין לפי כתובת, עיר, סוג חנות או כל שדה מותאם אישית אחר. או הוסף אפשרות לחיפוש לפי מרחק, כך שיוכלו לראות אילו חנויות נמצאות בסביבה!

רוצה להוסיף עוד למיקומי המפה שלך? עם ה גלריית MapSVG תוסף אתה יכול להוסיף גלריית תמונות או תצוגת פרטים. כלול תמונות ממוזערות, תמונות ומחוונים להשלים עם ניווט ידידותי למגע. זוהי דרך נהדרת לשפר את רשימות המיקומים שלך!

ואם אתה מפתח, אתה יכול להרחיב או להתאים אישית את התוסף עוד יותר באמצעות התבנית המובנית, עורכי CSS ו- JS. תכונות אחרות של פלאגין בולטות כוללות מפות וקטוריות מותאמות אישית, צורות שניתן ללחוץ עליהן, ספריית רשימות, סמני מפות אוטומטיים ותאימות צולבים..

2. Mapify Pro

Mapify Pro

באמצעות Mapify תוכלו ליצור מפות איתור חנויות (או כל מפות באמת) רספונסיביות באמצעות התכונות המתקדמות והקלות לשימוש שלהן. אלה כוללים פונקציות קמצוץ, זום והחלפה, מוכנות לנייד, גלריות מיקום, טיפים של כלים למפות הניתנים להתאמה אישית, מסנני מיקום הניתנים להתאמה אישית, סמלי סמן מפות ללא הגבלה, הגשות משתמש מקדימות, מפות תמונה מותאמות אישית, אשכולות מפות ותמיכה בתרגום (באמצעות WPML). ואלה אפילו לא כל התכונות!

אך לגבי מיקום החנות, אולי שתיים מהתכונות החשובות ביותר הן היכולת לחפש ברדיוס ובמיקומים הקרובים ביותר. אתה יכול אפילו לקשר מיקומי מפה לדפים ספציפיים או לאתרי צד ג ‘- כך שאם אתה רוצה לקשר לדף Yelp של המיקום שלך תוכל לעשות זאת. רוצה לבדוק את Mapify באתר שלך? ובכן, תוכלו לנסות זאת בחינם – פשוט תפסו עותק של Mapify Lite כדי להתחיל (זכור שלא יהיו כל התכונות בגירסת ה- Pro).

3. WP Multi Store Locator Pro

WP Multi Store Locator Pro תוסף WordPress

מידע והורדה צפה בהדגמה

WP Multi Store Locator Pro הוא תוסף איתור חנויות רב עוצמה שתוכל להשתמש בו כדי לקדם ולספק מידע על מיקומי החנות השונים שלך. הוסף את פרטי המיקום שלך עם כתובת, קישור לאתר והוראות. לאחר מכן מבקרים באתר שלך יכולים להציג חנויות סמוכות, כמו גם לחפש לפי קטגוריה או תג. התוסף כולל מאפיינים שימושיים שנוספו לסטטיסטיקה של חנויות, להוסיף מנהל חנות ואפשרויות יבוא / ייצוא.

והכי חשוב, WP Multi Store Locator Pro משתלב באופן מלא עם בוני דפים פופולריים. פשוט השתמשו בלוק המותאם אישית שלהם עבור Visual Composer, Divi, Elementor ו- Beaver Builder (עם עוד בוני דפים בדרך). רוצים לבדוק מקרוב? צפה בתצוגה המקדימה החיה של 5 פריסות WP Multi Store Locator Pro.

4. איתור חנות WP (חינם)

חנות WP לאיתור תוסף וורדפרס בחינם

WP Store Locator הוא תוסף בחינם שמוסיף את כל המיקומים שלך על גבי מפה שתוכל להתאים אישית לחלוטין. המפה והוראות השימוש יכולות להיות בשפה שאתה מעדיף. אתה יכול להוסיף תוויות מותאמות אישית לכל מיקום ולעזור למשתמשים למצוא את המיקומים באמצעות מספר פילטרים כמו רדיוס או קטגוריה.

Locator WP Locator עוזר להציג כל מספר חנויות, ומאפשר לשנות את השפה מלוח הניהול. בעבודה עם קודי קיצור תוכלו להוסיף פרטים כגון שעות פתיחה, כתובות, ציוני דרך או מספרי טלפון. תשעה סמלי סמן מוכנים לרשתית זמינים, ותוכלו לגרור כל אחד מהם למיקום המדויק במפה בעורך. אם יש לך ריכוז של חנויות באזור כלשהו, תכונת אשכול טושים יתברר כשימושי. מה שכן, תוספות פרימיום זמינות ליבוא בכמויות גדולות, לאיסוף נתונים סטטיסטיים או להוסיף ווידג’ט חיפוש.

5. חנות Locator Plus (חינם)

חנות Locator פלוס פלאגין וורדפרס בחינם

לא משנה אם יש לך שתי חנויות או אלפי חנויות, התוסף של WordPress Store Locator Plus יכול ליצור איתור מיקום באתר האינטרנט שלך. בלי להתייחס יותר מדי להגדרה, תוכלו ליצור דף, להזין את המיקומים שלכם ולהוסיף קוד קוד. מותגים בינלאומיים רבים כמו Bosche משתמשים בתוסף זה כדי לעזור למשתמשים למצוא את החנויות שלהם.

עבודה מחלונית הניהול ובעזרת תוספות תוכל להתאים אישית באמצעות CSS ו- HTML. תוספות מאפשרות להוסיף תכונות רבות נוספות להתאמה אישית של חוויית משתמש כגון הפעלה או כיבוי של אפשרות חיפוש, סיווג מיקומים, יצירת ידידותיות SEO לדפי מיקום ועוד. זה עובד עם תוספות של צד שלישי כדי להוסיף קישורי מדיה חברתית לכל המיקומים שלך, להוסיף שדות מותאמים אישית למיקומים שלך או לאפשר למשתמשים לנהל מיקומים. היא גם מצליחה לטפס Gravity טפסים לבניית טפסים, ומנהל מיקום האירועים לקישור אירועים למיקומים שלך. התוסף החינמי תומך במספר מדינות ושפות.

6. איתור חנות וורדפרס זריז

איתור חנות זריז

מידע והורדה צפה בהדגמה

למערכת ניהול מיקום מלאה העשירה בתכונות, אל תסתכל רחוק יותר מאיתור החנות Agile. זה מגיע עם מערכת ניהול מלאה של backend לניהול נושאים, סגנונות וסמנים. זה מאפשר לך לייבא / לייצא מיקומי חנויות, לנהל קטגוריות ומיקומי תצוגה במפות בהתאמה אישית. לא רק אתה יכול להתאים אישית את התצוגה שלך, מספר תבניות מוכנות זמינות.

חנות יחידה יכולה להופיע בקטגוריות מרובות. חוץ מזה, בכל נקודת זמן, חנויות הפתוחות לבדן יכולות להופיע על ידי החלפת מתג זמן הפעלה / כיבוי. התוסף כולל תבניות רבות, כולל תבנית אקורדיון עם היררכיה של מדינות, מדינות, ערים וחנויות. אם מספר המיקומים הוא עצום, אשכול הסמנים, המסננים המותאמים אישית וסימני הקטגוריות יכולים לסייע בצמצום החיפוש. ניתן להתאים אישית את תוכן חלון המידע, וכל כניסה לחנות שתיצור יכולה להיות כפולה בלחיצה אחת. אתה יכול גם לעקוב אחר חיפושים, חנויות מובילות ומיקומים מובילים באמצעות תרשים העמודות של Analytics. במרכז השליטה של ​​מנהל המערכת, אתה יכול לגשת לכל הנתונים הסטטיסטיים הנוגעים לחנויות, חיפושים, קטגוריות וסמנים.

7. Finder Super Store

סופר חנות Finder

מידע והורדה צפה בהדגמה

Finder Super Store עבור וורדפרס מגיע עם עיצוב מגיב ואינטואיטיבי ומקטע מנהל איתור חנות של WordPress חזק. ממסך הניהול הזה אתה יכול לנהל את הגדרות המפה, הקטגוריות, התגים וההודעות ולהתאים אישית סגנונות, צבעים ותוויות. זה תומך בשפות רבות, כמו גם בתצוגת Google Map ברוחב המלא.

Super Store Finder כולל איתור חנות נושא שטוח ומסנן חנות מסודר עם פנל מתקפל. התכונה המובנית למיקום גיאוגרפי מאפשרת למשתמשים למצוא את המיקום המדויק של החנות שלך ואת המסלול הקצר ביותר להגיע אליו. תצוגות הרחוב הניתנות להגדלה יכולות להוביל משתמש ממש עד לפתח החנות שלך. אתה יכול להעלות תמונות או סרטונים יפים שיעזרו לצופים להציץ לחנות שלך. התוסף מאפשר לך להשתמש בטושים מותאמים אישית ובחנויות חיפוש לפי אזור או פילטרים אחרים. באמצעות קבצי CSV ניתן לייבא בתפוצה רחבה של כתובות בחנות. כדי לאתר מיקומים מדויקים, פשוט גרור ושחרר סמנים. קיימות גם תוספות שמרחיבות את מגוון התכונות.

8. איתור חנות מתקדם

איתור חנות מתקדם

מידע והורדה צפה בהדגמה

אתה יכול להשתמש באיתור החנות המתקדם כדי להציג את מיקומי החנות שלך בשלוש דרכים – במפת גוגל, ברשימה או בשתיהן. לא רק זה, אתה יכול לכתוב פוסט על כל מיקום בבלוג הוורדפרס שלך ואז לקשר את המיקום לפוסט זה באמצעות קיצורי דרך. דרך מסודרת למשוך את הקוראים לפוסט שלך, כמו גם להציע מידע על מיקום זה למשתמשים. ניתן להציע מידע על חנות גם בפוסטים קשורים. משתמשים יכולים גם לחפש מיקום לפי כתובת, להשתמש בתצוגת רחוב כדי למצוא את המיקום שלך ולקבל הנחיות אליו.

באמצעות הממשק המובנה, תוכלו להוסיף, לערוך או למחוק חנויות במהירות, ולבצע כתובות גיאוגרפיות אוטומטית. בהסתמך על כתובות או מיקודים, משתמשים יכולים לחפש את החנות הקרובה אליהם. בכתובת אתר https מאובטחת, התוסף יכול לאתר את מיקום המשתמש ולהציג את החנות הקרובה ביותר.

9. איתור חנות וורדפרס

איתור חנות וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוסף Locator Locator Store של וורדפרס מאפשר לך להוסיף פילטרים רבים ככל שתרצה. זה תומך בסינון חי ובקיצורי דרך בכל עמוד. אם אתה מקשר את קטגוריות המוצרים לקטגוריות החנות, אתה יכול לאפשר סינון אוטומטי בדפי מוצר. ניתן להתאים את מספר התוצאות המופיעות בחיפוש, את המידע שיוצג ואת לחצני הקריאה לפעולה הקשורים. אתה יכול גם להגדיר ברירות מחדל עבור החנויות החדשות שלך כדי להקל על הוספתן.

באמצעות תוסף זה אתה יכול להוסיף לחצן איתור חנות לדף המוצר שלך ב- WooCommerce. לאחר מכן הקופץ יקפץ במודול. ניתן להגדיר את חלון המידע כך שיציג מידע ליצירת קשר, קריאה לפעולה, תמונת חנות או שעות פתיחה. עם יותר מעשרה פריסות אפשריות ו 90+ אפשרויות, אין לך מה לעשות כדי לעזור למשתמשים למצוא את החנות שלך.

10. קידום אתרים מקומי מאת יוסט

איתור החנות של יוסט

ל- SEO המקומי לתוסף וורדפרס של Yoast יש פונקציונליות של איתור חנות וורדפרס. יהיה עליך לרכוש רישיון שנתי בכדי להשתמש בזה איתור מיקום עם זאת.

התוסף מאפשר למשתמשים לסנן חנויות או כל מיקום אחר לפי רדיוס, מצב או מיקוד. פשוט על ידי לחיצה על כפתורים ואפשרויות סימון, תוכלו להוסיף את כתובת החנות שלכם לדף. ניתן להוסיף את שעות העבודה שלך באותה תיבה של הכתובת. לחלופין, באמצעות קודי קיצור תוכלו להכניס אותם בנפרד. ניתן להוסיף את קודי הקיצור לכל עמוד או פוסט, או לדפי המיקום עצמם. יש לך גם אפשרות להוסיף ווידג’ט לאיתור חנות וורדפרס בכל אזור המותאם לאתר שלך.

11. מפות גוגל מתקדמות

מפות גוגל מתקדמות

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתה מפעיל רק מספר מצומצם של מיקומים, אתה יכול פשוט לסמוך על תוסף מפות Google כגון תוסף מפות גוגל מתקדם עבור WordPress. אתה יכול לסמן את המיקומים האלה על המפה ולעזור גם בהוראות. תוסף מיפוי זה הנמכר ביותר ספציפי תואם את ה- GDPR, כולל תמיכה במסנני מפה מרובים, מציע מסלולי נסיעה מרובים (תכונה נהדרת לאנשים למצוא במהירות ולהגיע למיקומי החנות שלך) ופונקציית “החיפוש בסביבה” מועילה במיוחד שתאפשר למצוא את המיקום הקרוב ביותר שלך..

12. איתור חנות VO (חינם)

תוסף Locator Loc VO

איתור VO Store הוא תוסף בחינם הכולל כלים המסייעים למשווקים, זכיינות ומפיצים. זה מאפשר לך להתאים אישית צבעי סיכה על פי תג לפי תג כדי להבדיל בין מיקומים. תכונות מובנות כמו מיקום אוטומטי כדי למצוא את החנות הקרובה ביותר למקום הנוכחי שלך, והוראות מפורטות לפנייה מקלות על איתור החנויות שלך. בנוסף התוסף שעודכן לאחרונה כדי לעבוד עם בונה הגרירה והשחרור של Visual Composer כדי שתוכל לכלול את המפות המותאמות אישית שלך בכל פריסת עמוד או עמוד..

13. איתור חנות SimpleMap (חינם)

תוסף לאיתור חנות SimpleMap

SimpleMap Store Locator הוא תוסף לאיתור חנויות בחנויות קל לשימוש, המאפשר למשתמשים לחפש בבסיס הנתונים באמצעות מיקודים. זה עוזר לגרום למיקומים שלך להתבלט עם תגים הניתנים להתאמה אישית. תכונות נהדרות אחרות כוללות מיקומים ללא הגבלה, תוצאות חיפוש במפות הניתנות להתאמה אישית, אפשרויות הגדרות קלות (אין צורך בקוד) ותכונת עריכה מהירה לעדכוני מפה ומסדי נתונים בזמן אמת..

14. Locatoraid (חינם)

תוסף Locatoraid לחנות

Locatoraid הוא עוד תוסף לאיתור חנות וורדפרס הנו קל, מגיב וכולל סגנונות מפה רבים הניתנים להגדרה. באופן ספציפי, התוסף מגיע עם פונקציה אוטומטית של geocode כך שתוסיף מיקומים הלקוחות שלך יכולים למצוא אותם מייד. הקיצור הקל לתבוע הופך את הכנסת המפה שלך (עם מציין מיקום טקסט מוגדר לחיפוש, רדיוס, פריסה וכדומה) לרוח – פשוט ערוך את הפרמטרים כשאתה מוסיף את הקיצור לכל אזור טקסט בטקסט, עמוד או ווידג’ט. בנוסף ישנם סגנונות מפות הניתנים להתאמה אישית כדי להבטיח שאיתור החנות שלך יתאים למראה של שאר אתר האינטרנט שלך.

גלישת התוספים הטובים ביותר לאיתור חנות וורדפרס

יש לך באמת מספר אפשרויות להציב את החנויות שלך על גבי מפה כדי לעזור ללקוחות שלך. האם ניסית מישהו מהם? תן לנו לדעת מי מהם עבד עבורך. אם תרצו, תוכלו גם לקבל דמיון רב תוך הצגת המיקומים שלכם במפה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map