12+ תוספי לוח משרות וורדפרס הטובים ביותר לשנת 2020

10 התוספים הטובים ביותר ללוח דרושים של וורדפרס

אם אתם מחפשים להוסיף לוח משרות לאתר וורדפרס שלכם או ליצור אתר משרות משלכם, יהיה עליכם להשתמש בתוסף וורדפרס של לוח משרות יעיל. עם זאת, עם אפשרויות רבות לבחירה, יכול להיות קשה לדעת איזה תוסף יהיה המתאים ביותר לאתר שלך.


במאמר זה, נסקור את התוספים הטובים ביותר ללוח העבודה של וורדפרס הקיימים כיום בשנת 2020. למרות שכל התוספים שהוזכרו הם אפשרויות טובות, בבחירת תוסף עליכם לבסס תמיד את החלטתכם על צרכי האתר שלכם ולא על פי עצתם של אחרים. . כדי לעזור לך למצוא את התוסף הטוב ביותר של לוח דרושים של וורדפרס, נבדוק כמה מהתכונות והפונקציות של כל אפשרות כך שתוכל למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לפרויקט שלך..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. מנהל עבודות WP

מנהל עבודות WP

מידע והורדה צפה בהדגמה

מנהל עבודות WP מ- אוטומטית הוא תוסף לוח עבודה חופשי נהדר. לאלו שמוסיפים לוח עבודה לאתר וורדפרס שלהם לראשונה, או למי שאינו מחפש תוסף עם תכונות מתקדמות, מודול הליבה החינמי שמציע מנהל ה- Job Job צריך לספק בקלות את הצרכים שלך. עם זאת, אם אתם מחפשים פונקציונליות נוספת, ניתן לרכוש תוספות פרימיום לתמיכה במודול הליבה החינמי.

מנהל קוד עבודה, WP Job Manager מבוסס על קיצור יכול לעבוד עם כל נושא ופשוט מאוד להפעיל ולפעול (רק לבדוק את המדריך המלא של WP Job Manager). באפשרותך למנות משרות המציגות פרטי חברה, תאריכי תפוגה ועוד. צור טופס הגשת תפקידים מקדימה, בו מעסיקים יכולים לרשום עבודות בעצמם ולהציג תצוגה מקדימה של הרישום לפני שהיא תצא לפועל אפשרית מדי. או השתמש בלוח המחוונים של המעסיק בו משתמשים מחוברים יכולים לנהל את רשימות העבודה שלהם.

הרחבות פופולריות כוללות יישומים, שם תוכלו להוסיף טפסי בקשה למשרות. ו רשימות בתשלום לשירותים, מה שמאפשר לך לייצר רווחים מהאתר שלך. כפי שאתה יכול לראות, WP Job Manager הוא תוסף רב-תכליתי, המספק צרכים שונים בכל רחבי הלוח.

2. הגש בקשה באופן מקוון

החל תוסף מקוון

Apply Online הוא תוסף לוח עבודות וורדפרס בחינם ויעיל. התקנה מהירה וקלה לשימוש, Apply Online היא בדיוק הפיתרון עבורכם אם אתם מחפשים להוסיף דף עבודות לאתר וורדפרס שלכם. ניתן להשתמש בתוסף זה גם להוסיף לוח מודעות או דף רישום לקורס או לשיעור. לאחר פרסום, אתה יכול להתחיל לקבל בקשות עבודה או רישום מאתר האינטרנט שלך מייד.

הממשק האינטואיטיבי של Apply Online מאפשר לך להוסיף, לסווג ולנהל פרסומות עבודה מתוך לוח המחוונים של וורדפרס. לאחר מכן תוכל להוסיף תיאורים ותכונות אחרות הקשורות לעבודה לפרסומות, ואז לקבל דוא”ל עם קבלת יישום.

תוסף גמיש מאוד ופשוט, החל באינטרנט הוא אפשרות נהדרת אם אתם מחפשים תוסף לוח דרושים בחינם שעובד היישר מחוץ לקופסה.

3. לוח משרות פשוט

לוח עבודה פשוט

Simply Job Board הוא תוסף קל משקל שניתן להורדה בחינם ממאגר הוורדפרס. תוסף וורדפרס ידידותי למשתמש זה יאפשר להוסיף במהירות לוח לוח לאתר או לבלוג שלך.

הוסף מספר רשימות משרות והצג אותן באמצעות טפסי בקשה בכל דף באתר שלך, באמצעות קיצורי דרך פשוטים בלבד. ניתן לרכוש תוספות שיעזרו לכם לשדרג את פונקציונליות התוספים במידת הצורך. פשוט Job Board הוא תוסף אפקטיבי עם מפתחות נמוכים, שניתן להרחיב אותו ככל שהאתר שלך גדל, והוא בחירה נהדרת עבור אלו בתקציב..

4. משרות ומומחים מ- WPMU DEV

wpmu Dev משרות ומומחים Plugin

מידע והורדה צפה בהדגמה

משרות ומומחים מ- WPMU DEV רואה את עצמה האולטימטיבית בתוספי וורדפרס של לוח דרושים. תוסף מתקדם ומתקדם זה יאפשר לכם ליצור לוח עבודה באתר שלכם שיעמוד במפרט המדויק שלכם. תוסף זה נועד במקור על ידי WPMU DEV לשימוש באתר שלהם, ומטרתו להתאים עובדים עם מעסיקים, כאשר בעלי האתר יוכלו לנקוט בגישה מעשית יותר..

ניתן לפרסם עבודות בקצה הקדמי של אתר וורדפרס שלך. אתה יכול לתאר את המיקום שלך, לשתף את התקציב שלך, לצרף את הקבצים הדרושים ועוד. ניתן ליצור פרופילים גם בקצה הקדמי. כאן יש לאנשים אפשרות להוסיף גרבה, ביו, קישורים חברתיים, פרטי קשר ודוגמאות לעבודה. מערכת העברת הודעות פרטית מאפשרת אז לאנשי מקצוע ומעסיקים להתחבר.

תוסף עשיר בתכונות זה יאפשר לכם ליצור עמוד לוח מודעות מודרני ומוצלח באתרכם או אתר תעסוקה הכולל בתוכו וורדפרס. כדאי לבדוק זאת, ניתן לרכוש משרות ומומחים כחלק מחברות ה- WPMU DEV.

5. מועצת המשרות של WP

מועצת המשרות של WP

הפעלת לוח משרות בתוך וורדפרס מעולם לא הייתה קלה יותר, הודות ל- WP Job Board. תוסף פרמיום נוסף, WP Job Board, הוא פיתרון אידיאלי לסוכנויות גיוס, יזמים, מפתחי אתרים ובלוגרים כאחד.

ניתן להשתמש בכל נושא של וורדפרס, ל- WP Job Board יש עורך גרירה ושחרור שיעזור לך להקים במהירות ובקלות את לוח העבודה שלך. תוספות בחינם מסופקות עם תוסף זה כדי להגדיל את הפונקציונליות וניתן לשלב אותו בשירותי צד שלישי כמו Paypal ו- Stripe כדי לעזור להפיק רווחים מהאתר שלך..

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs הוא עוד תוסף וורדפרס שיאפשר לכם ליצור אתר עבודות שלם. צור אתר חברות, המאפשר לעובדים ומעסיקים להיות מסוגלים לקחת פיקוד על היישומים והרישומים שלהם. משתמשים יכולים להירשם ולהתחבר כדי לגשת לתוכן שלך, או להתחבר באמצעות פייסבוק או לינקדאין. חשוב מכך, JS Jobs Pro תומך בשילוב Paypal, ומאפשר לך לחייב רישומי משרות או חברות.

7. Board Job WP Job Board

לוח חיפוש עבודה של WP

מידע והורדה צפה בהדגמה

עבור אלו המחפשים לבנות אתר לוח דרושים מקצועי, התוסף Job Job WP Job Board הוא בחירה נהדרת. מחולק עם תכונות פרימיום עבור התחברות חברתית, התראות בדוא”ל, חבילות בהתאמה אישית, מועדפים, מנהל קורות חיים, התראות על משרות חדשות, שדות מותאמים אישית (למעסיקים), הרשמה מאובטחת ועוד. זוהי אפשרות ראשית בראשית דרכם להקים אתר משרות משלך..

פשוט התקן את התוסף והתחל להשתמש בהגדרות התוסף לאתר שלך. רוצה ליצור דף לוח דרושים בהתאמה אישית? נסה את התוסף של בונה הדפים JobSearch WPBakery – המשלב את הטוב ביותר משני העולמות של תכונות JobSearch ובניית דפי גרירה ושחרור קלה..

8. מנהל מועצת המשרות

מנהל מועצת תפקידים

מנהל מועצת המשרות הוא אפשרות חופשית נוספת ליצור אתר משרות משלך במהירות ובקלות. תוסף זה כולל אפשרויות פשוטות וקיצורי דרך להכנסת ארכיב העבודה שלך, הוספת טופס הגשה, פרטי חשבון משתמש ועוד. התוסף מוכן לקידום אתרים ובנה עם קוד תקף, ווים ופעולות כך שמפתחים יכולים להרחיב את התוסף לפי הצורך.

9. WP ג’וב ג’וב

WP ג'וב ג'וב

מידע והורדהצפו בהדגמה

בנה עסק ציד ראש משלך עם התוסף WP Job Hunter האיכותי. באמצעות WP Job Hunter אתה יכול לקשר לפורטלי עבודה גדולים כמו CareerJet, SimplyHired ועוד, עליהם לבצע עמלות ככל שמבקרים באתר שלך חלים. פשוט התקן את התוסף כדי להתחיל.

אפשרויות קלות כמו ווידג’ט של לוח דרושים, פייסבוק ו- G + משולבים כמו / שיתוף, שדה חיפוש בהתאמה אישית, חמצון תגיות חכמות, סטטיסטיקות מבקרים מובנות והתקנה סופר פשוטה הופכים את התוסף הזה לתוספת נהדרת לכל אתר עבודה..

10. לוח דרושים מאת BestWebSoft

לוח דרושים מאת BestWebSoft

Job Board מאת BestWebSoft הוא תוסף לוח דרכים בסיסי אך שימושי. למרות שהתכונות אינן נרחבות, התוסף הזה עושה את מה שהוא אומר בפח תוך שהוא מספק חווית משתמש טובה למבקרים באתר שלך.

התוסף Board Board מאפשר לכם גם ליצור דפים לרשימת המשרות ולקבלת יישומים. הוסף עבודות ללא הגבלה, השתמש בקודי קיצור להכנסת טופס הרשמה או לוח משרות, התאמה אישית לפי מיקום, אפשר סוגי תעסוקה (פרילנסר, משרה מלאה, משרה חלקית, זמנית וכו ‘), בחר מטבעות ועוד.

11. הודעות טבלה פרו

הודעות טבלת פרו

מידע והורדה צפה בהדגמה

אתה יכול לבנות יותר מסתם טבלה באמצעות Post Table Pro – כולל דף רשימות משרות. התוסף כולל את כל התכונות החשובות הדרושות לכם כמו רשימה, חיפוש, מיון וסינון מתקדם. פשוט בחר את סוג הפוסט המותאם אישית שלך שישמש לטבלה שלך ותתחיל לעבוד בהתאמה אישית של האפשרויות שלך. בנוסף זה תואם לתוספים פופולריים של טפסים, כמו טופס יצירת קשר 7 וטפסים בכבידה, כך שתוכלו לקבל בקשות עבודה ישירות באתר שלכם..

12. פתיחות עבודה ב- WP

פתיחות עבודה WP

הגדר דף רישום משרות, מהיר ופשוט, באמצעות פתיחות העבודה ב- WP. תוסף פשוט זה כולל תמיכה במפרטי עבודות בלתי מוגבלים, תאריך תפוגה, רשימת יישומונים אחרונים, חיפוש ומסנני Ajax, התראות דוא”ל בהתאמה אישית, ומציע רשת או תצוגת רשימה. בנוסף הוא כולל טופס בקשה מקדימה ותפקיד משתמש אישי בהתאמה אישית כדי להקל על ניהול העבודה.

13. מנהל עבודה וקריירה

מנהל עבודה וקריירה

תוסף מנהל העבודה והקריירה תוכנן לסייע ברישום משרות וניהול יישומים ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. התוסף עובד נהדר עם מרבית העיצובים ויורש את הצבעים, הגבולות והסגנונות של העיצוב. בנוסף הוא כולל אפשרויות כמו קודים קצרים לשימוש, חיפוש עבודה, טופס בקשה, העלאת קורות חיים, הוספת עבודות מוצגות עם תגים, נראות עבודה על סמך סטטוס, גיבוי נתונים ועוד.

מחשבות אחרונות על תוספי לוח דרושים

אם אתם מחפשים ליצור אתר שלם המבוסס על משרות פרסום והתאמת מועמדים למעסיקים פוטנציאליים, יתכן שעדיף לבחור נושא של לוח משרות..

Jobify הוא נושא פופולרי של לוח דרושים של וורדפרס הזמין מ- Themeforest. עם טונות של תבניות זמינות וכל כלי לוח העבודה שאתה יכול להזדקק לו, נושא ה- Jobify WordPress הוא אפשרות נהדרת אם ברצונך להפעיל את האתר שלך במהירות וביעילות..

אילו מתוספי לוח העבודה של וורדפרס תבחרו שיעזרו לכם ליצור דף לוח או אתר? אנא שתפו אותנו במחשבותיכם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map