12 הנושאים הטובים ביותר לשיווק שותפים וורדפרס לשנת 2020

10+ שיווק שותפים הטובים ביותר נושאי וורדפרס

להרוויח כסף באופן מקוון באמצעות שיווק שותפים הוא אחת הדרכים הקלות ביותר לשפר את הרווחים שלך. בימינו, שיווק שותפים הפך לטרנד עבור כמעט כל משווקי האינטרנט. כמשווק סניפים אתה יכול לקדם על ידי קישור לשירותים או מוצרים משויכים. ואז אתה מרוויח עמלת סניפים עבור כל מכירה או הובלה שאתה מייצר. בכדי לגרום לזה לקרות, ראשית, עליכם להיות בעלי עיצוב אתר מעוצב היטב כדי לעסוק את המבקרים שלכם. זו הסיבה שאנחנו ממליצים להשתמש באחד הנושאים הטובים ביותר לשיווק שותפים וורדפרס. עיצוב טוב יותר מגדיל את ההמרות, כך שאותו הדבר אמור להיות נכון גם עם נושאים של גורמים מקושרים, נכון?


בשוק ראיתי שיש כל כך הרבה נושאים איכותיים שלוקחים שיווק שותפים בעדיפות משנית. זה יכול להיות קשה להציג מוצרים מסונפים אם הנושא שלך אינו מיועד לשיווק של שותפים עצמאיים. בשים לב לעובדה, במאמר זה אני הולך לשתף כמה מהנושאים הטובים ביותר שיווק שותפים וורדפרס (לדעתי) כדי להרקיע את ההצלחה שלך..

ישנם מספר מכובד של נושאים איכותיים אשר מפותחים ומתוכננים אך ורק לשיווק שותפים. יש לקוות שמאמר זה עשוי לעזור לך לבחור נושא שותפים איכותי על ידי ביטול כל בלבול בעניין. הנושאים שציינתי כאן הם כולם מהשורה הראשונה ושומרים על מגוון שיכולים להקל על דרישות של נישות שונות. אז בואו נתחיל!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. מסגרת נושא בראשית

מסגרת הנושא של וורדפרס בראשית

מידע והורדה צפה בהדגמה

מסגרת בראשית שפותחה על ידי StudioPress היא אחד ה”נושאים “הפופולריים ביותר בשוק. זו באמת מסגרת של וורדפרס, ולא נושא. זהו נושא וורדפרס אינטואיטיבי ונגיש ביותר המאפשר לך להפוך מתחיל למומחה. באמצעות נושא זה תוכלו ליצור אתר מקצועי ללא מאמץ לניהול שיווק שותפים שלכם בזמן הקצר ביותר.

עם שפע של אפשרויות נושא, ב- Genesis, אתה מקבל את החופש לטפל בכל רכיב באתר שלך מעמודה אחת לשלוש עמודות תוכן לעמודה. יתר על כן, אתה יכול לקבל ערכת צבעים מפוכחת ואלגנטית, כלי SEO מובנים, סרגל צד להתאמה אישית מלאה, תפריטים הניתנים להתאמה אישית, סרגל צדדי דו-קומתי. תוכלו אפילו להשתמש בטכניקות האינדקס של מנוע החיפוש בכדי לשפר את דירוג האתר שלכם בתוצאת החיפוש.

2. קופון (מבצעים וקופונים יומיים)

מידע והורדה צפה בהדגמה

זהו נושא מבוסס קופונים עבור משווקי השותפים והבלוגרים. הנושא בנוי במיוחד עבור המבצעים היומיים ואתרי הקופונים. קופון מכיל ממשק ידידותי למשתמש המאפשר למשתמשים שלו להפעיל את הנושא בקלות. אינך צריך להתקין אף תוסף של צד שלישי בזמן שאתה משתמש בנושא זה. יתר על כן, מתקן ההתאמה האישית המעמיק מציע חוויה קלה, מהירה וללא סלסולים.

קופון יכול לשמש את משווקי השותפים למספר התכונות הנדיב שלה. אתה יכול להתאים אישית בקלות כותרות, כותרות תחתונות, סרגל צדדי. אתה יכול לשלב את העיצוב עם פלטפורמות מרובות. לדוגמה, אתה יכול לשלב את העיצוב עם ספקי WooCommerce ו- WC. מלבד זאת, אם משווק שותפים זקוק למסגרת איתנה כדי להפגין קטלוגים מרובים ומגוונים עבור כל השותפים המסונפים, קופון יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר. הנושא כולל שילוב שוברי PDF של WooCommerce עם הזדמנות חיפוש וסינון דינאמי.

3. Simpli Pro (WooCommerce / Shop)

נושא פשוט של WordPress

Simpli Pro הוא נושא WooCommerce ובלוגים מובחר עבור היזמיות. למרות שהנושא עוצב ונבנה במגע נשי, ניתן להשתמש בו כמעט לכל אתר אינטרנט. רק לצבוט את הצבעים והגופנים. אתה משתמש גם בנושא לבלוגים ואתרי סחר אלקטרוני. כמשווק שותפים אתה יכול ליצור אתרי בלוגים לקידום המוצרים, או שאתה יכול ליצור WooCommerce כדי למכור מוצרים אחרים באתר שלך. אחד ההיבטים החשובים ביותר בשימוש Simpli Pro הוא השימוש המגוון שלה בכל התחומים. הנושא יכול להשתמש ביזמות נשים, בלוגריות, מאמן בריאות, פוליטיקאים ואפילו דוברי מוטיבציה.

יש שפע של תכונות ופונקציות של נושא זה. מתקן ההתאמה האישית הנוח שלו הופך את הדברים לידידותיים יותר למשתמש. ההיבט החשוב ביותר של נושא זה הוא שילובו המובנה של בונה העמודים של King Composer ו- טופס WP שוטף תוסף המאפשר לכל משתמש את השליטה באתר כולו מבלי לכתוב קוד מינימלי. יתכן שרוב קהל היעד שלך יבקר באתר שלך מתוך מחשבה שהאתר שלך ייראה אותו דבר בכל המכשירים, ונושא ה- Simpli Pro גורם לזה לקרות לך על ידי הפיכת האתר שלך לנייד לנייד..

4. סה”כ

נושא וורדפרס רב תכליתי הכולל תגובה

מידע והורדה צפה בהדגמה

סה”כ הנו נושא חכם, גמיש ומגיב לשימוש רב תכליתי. הנושא מאפשר למנהל האתר שלו חווית בניית אתרים קלה עם ממשק קל לשימוש. הנושא הוא המתאים ביותר למגוון רחב של אתרים ומטרות. כדוגמה, אתה יכול להשתמש בנושא עבור בלוגים של חברות, אתרי אינטרנט עסקיים, תיקים מקצועיים וחנויות מקוונות מסחריות.

באמצעות Total תוכלו לשלב את WooCommerce עם האתר שלכם, המאפשר לכם ליצור כל אתר מבוסס שוק בו תוכלו לפתוח עסק מקוון, ולמכור כמעט כל מה שיש בו. מלבד האינטגרציה של WooCommerce, הנושא מציע תוסף מחוון מהפכה מובנה למצגות. יתר על כן, Total מספקת למשתמשים שלה עשרות אלמנטים, קודי קיצור ושלל תכונות. יש 40 אנימציות אלמנטים שונים עם הנושא שהופך אותו לאינטראקטיבי יותר. אתה מקבל גם אפשרויות עימוד מרובות ואפשרויות כותרות מרובות.

5. MagPlus

MagPlus בלוג ומגזין נושא וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

MagPlus הנו נושא מודרני, דינמי ו- GDPR תואם WordPress. הנושא פותח על ידי צוות מפתחי אינטרנט מובחר בשם “בועת נושא”. נאמר שלפני שיצרו את הנושא הם בילו יותר משנה וחצי על הבנת השוק וסוגיות רלוונטיות אחרות בנושא. MagPlus מגיעה עם יותר מ 40 תבניות מותאמות אישית מובנות למשתמשים שלה.

בעזרת MagPlus Theme תוכלו ליצור כל סוג של אתר ללא תלות בסוג כלשהו של נישה שבחרתם. עבור משווק שותפים, זו יכולה להיות אפשרות נהדרת לעבוד עם הנושא. מתוך מחשבה על נקודת מבט המשתמש, הנושא מציע למשתמשים שלו 25+ פריסות מותאמות אישית. ישנם עשרות סגנונות בהתאמה אישית שתוכלו להשתמש בהם לתוכן. יתר על כן, MagPlus מגיע גם עם 20+ יישומונים מותאמים אישית שנבנו באופן בלעדי כדי לקחת את האתר שלך לשלב הבא.

6. שיווק

שיווק פרו SEO וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Marketing Pro הוא נושא וורדפרס חכם לשיווק שותפים, שיווק דיגיטלי ועסקי מכירות מקוונים. נושא זה מספק 7 הדגמות מובנות עם תכונות מתקדמות מצטיינות. הוא גם מציג 9 תבניות שנבנו מראש עם מתקן ייבוא ​​בלחיצה אחת. כל מה שתוכלו להשיג מבלי לדעת שום ידע בנושא קידוד. השתמש בגרסת הדגמה שונה כפי שתמצא מההתקנה הרשמית.

יתר על כן, העיצוב משתמש ב- Visual Composer כבונה דפים. בנוסף הוא כולל את התוסף הפופולרי ל- Slider Revolution לאתחל. בנוסף, הנושא תומך ב- WPML לתרגום וסגנונות גופנים של גוגל לטיפוגרפיה. יתר על כן, חנויות וכל החלפה הקשורה לכסף נעשות באמצעות מודול WooCommerce. בעזרת העיצוב המגוון של הנושא תקבלו את ההזדמנות לשחק עם שש כותרות ברורות, ללא גבולות של סרגל הצדדי, ו- 30+ עמודים פנימיים. Marketing Pro הוא מדהים עבור משווקי שותפים שמעוניינים להתחיל בנישות שונות.

7. Themify Ultra

Themify אולטרה וורדפרס נושא

מידע והורדה צפה בהדגמה

Ultra הוא אחד הנושאים הפופולאריים המובילים ביותר באדמה שיצר Themify. נושא זה מעלה 60 פריסות שתוכננו מראש. ערכת נושא מדהימה זו מספקת לך בניית דפי גרירה ושחרור מובנית. בעזרת עשרות העיצובים, הפריסות והתבניות המובנות אתה יכול להפוך את האתר שלך לדינמי יותר. עבור משווקים מסונפים שרוצים לפתוח בלוג, נושא זה יכול להיות האפשרות הטובה ביותר עבורם.

בעזרת אולטרה תקבלו המון תכונות מדהימות כמו גלילת פראלקס, אנימציות, דלפקים, סליידר, מפות גוגל ורבים אחרים. זה מאפשר לך להתאים אישית את האתר שלך בדרכים שונות. אתה יכול לשנות את הלוגו, הצבעים, הרקע וכו ‘מלוח אפשרויות קל לשימוש. בונה העמודים המובנה מאפשר גם לך ליצור פריסות עמודים יפות בכל עת שתצטרך.

8. Rehub (השוואת מחירים)

Rehub השוואת מחירים ושיווק שותפים עצמאיים

מידע והורדה צפה בהדגמה

Rehub הוא נושא פרימיום עמוס בתכונות רבות לעסקים שיווק שותפים. יש הרבה אפשרויות ב- Rehub כמו תכונת תצוגת מוצרים קשורה, הוספת ביקורות, השוואות, הצגת מוצרים ורבים נוספים לאתר האינטרנט שלך. אם אתה משייך מוצרים אחרים או שאתה מוכר מוצרים משלך, זו יכולה להיות האפשרויות הטובות ביותר עבורך. בהעלאת נושא מדהים זה אתה יכול לקבל את התמיכה המלאה של שני תוספים חזקים מובילים בשם WooCommerce והורדות דיגיטליות קלות.

אתה מקבל גם כמה תוספים מקושרים מובנים, אחד מיועד ליצור טבלאות השוואה, ואחרת לניהול קישורי השותפים היוצאים שלך. הפונקציונליות של התוסף השני היא לעקוב אחר הקליקים שקישורים שלך מקבלים וכל מה שאתה יכול להתמודד ממרכז השליטה האחד.

מתקן ההתאמה האישית של הנושא הוא מדהים מכיוון שתקבלו גמישות רבה בהגדרת התצורה בפורמטים שונים. זה כולל מערכות פריסה שונות, פורמט של חנות מקוונת או פורמט פריסת מגזינים.

במילה אחת, באמצעות נושא זה תקבלו עיצוב מודרני מלא עם הרבה תכונות הקשורות לסניפים.

9. SteadyIncome

SteadyIncome נושא וורדפרס

SteadyIncome תוכנן ונבנה במיוחד עבור תוכניות שותפי וורדפרס. הנושא הוא תוצר של צוות MyThemeShop שמראה שזה יהיה מוצר מצוין בסביבה. אחד ההיבטים החשובים ביותר של הנושא הוא ביצועי הטעינה המהירה שלו שבסופו של דבר מביאים לשיעורי המרה גבוהים יותר ולשיפור הדירוג במנועי החיפוש.

יתר על כן, באמצעות SteadyIncome, תקבל מערך של תכונות שיאפשרו לך להרוויח כסף באופן מקוון באמצעות תוכניות שותפים. לדוגמה, אתה יכול לקבל כלי לבניית רשימת דוא”ל, מציגים של מוצרים מוצגים, סמלי מדיה חברתית עם הפלט הנייד. אתה יכול לבחור את פריסת עמוד הבית בהתאם לדרישותיך על ידי שימוש במערכת ההגדרות הפורמולות. כשאתה רוכש אחד מהמוצרים לאחר ההצטרפות למועדון של SteadyIncome, תקבל גישה רבה יותר למוצרים נוספים במחיר הנמוך.

10. MoneyFlow

נושא WordFlow WordPress

MoneyFlow הוא נושא בלוג מודרני ומקצועי שניתן להשתמש בו לשיווק שותפים. נושא זה מציע אוסף של תכונות מתקדמות עם מתקן למונטיזציה מאובטח. נושא זה הוא גם מוצר של MyThemeShop המספק מערך פריסות לבחירה. בנוסף העיצוב והתכונות הנקיות והידידותיות למשתמש יכולים לסייע בשיפור הרווחיות של מיזם השותפים שלך.

אם אתה משווק שותפים ובלוגים הם מקור ההכנסה העיקרי שלך, MoneyFlow הוא הדרך המושלמת למונטיזציה. זה נוצר עבור אתרים עם הרבה תוכן שפורסם לעיתים קרובות בחשבון. אם תבדוק את גרסת ההדגמה של הנושא, תקבל שליטה על התכונות והפונקציות שיש לה להציע. אחת התכונות המשמעותיות של הנושא היא שילובו עם WooCommerce המאפשר להוסיף חנות שלוחה שלמה לאתר האינטרנט שלך. אתה יכול להוסיף טפסים להצטרפות לדוא”ל הניתנים להתאמה אישית, דירוג כוכבים לביקורות מוצרים ותפריט מגה לניווט משופר. יתר על כן, הנושא הוא גם ידידותי לקידום אתרים שיעזור לך לדרג את העמוד שלך במנוע החיפוש.

11. אלקטרו

נושא האלקטרוניקה בחנות WooCommerce

מידע והורדה צפה בהדגמה

האם אתה סניף של כמה מאתרי המסחר האלקטרוני המפורסמים כמו אמזון, וולמארט, Aliexpress, SnapDeal, flipkart וכו ‘? האם אתה מאחל שלאתר השותפים שלך יהיה ערעור המוני זהה לאתרים שאתה קשור אליהם? ברוכים הבאים לנושא האלקטרו, חנות האלקטרוניקה WooCommerce.

מפתחי חברת אלקטרו בנו את הנושא הזה במיוחד עבור חברות כלולות ובעלי חנויות שמסתכלים על אמזון, וולמארט, Aliexpress ואתרי אינטרנט אחרים. העיצוב כולל מגה-תפריט אנכי ואופקי שימושי, קרוסלת מוצרים, רשימות קטגוריות, סגנונות מוצר בודדים, אביזרים ותכונות אחרות מעניק לנושא זה ערעור המוני..

אלקטרו משתלב גם עם תוספים מרובי ספקים כמו דוקאן או ספקי WC כך שתוכלו להקים חנות רב-ספקית. אלקטרו גם תואם לחלוטין לבונה העמודים של Visual Composer, Slider Revolution Premium וורדפרס המחוון, YITH WooCommerce Wishlist ולתוסף השוואת המחירים של YITH WooCompare..

12. Pro Smart Income הכנסה (נושא בראשית ילד)

Pro Smart Income Pro - נושא ילד בראשית

מידע והורדה צפה בהדגמה

והנושא האחרון להוסיף לרשימה הוא נושא ילד בראשית. אמנם בראשית היא מעולה לבד, אך היא משתפרת רק עם נושא הילד. ומה עדיף למשווק סניפים, מאשר נושא שתוכנן על ידי משווק עמית?

Smart Passive Income Pro נוצר ועוצב על ידי פט פלין – משווק שותפים יוצא דופן. צרור זה כולל את המסגרת של ג’נסיס יחד עם נושא הילד המותאם אישית של פט שיעזור לך ליצור אתר שיווק שותפים טוב יותר. עיצוב נועז וליצור אזורי תוכן הופכים אותו להתחלה נהדרת עבור הבלוג או האתר השיווקי שלך. העלה את הלוגו המותאם אישית שלך, בחר צבעי מותג בולטים כדי להתבלט ואפילו הוסף חנות WooCommerce.

מילים אחרונות על מיטב נושאי וורדפרס לשיווק שותפים

שיווק שותפים הוא אחת הדרכים הבולטות להרוויח כסף באופן מקוון. אבל אם אתה רוצה להיות משווק שותפים מצליח, אתה צריך להשתמש בכלים הנכונים במקום הנכון. נושא וורדפרס איכותי הוא אחד הכלים הבסיסיים לקיום אתר שותפים איכותי. הנושאים היעילים ביותר שהוזכרו לעיל יכולים להיות אפשרות נהדרת להתחיל את מסע השותפים הכללי שלך.

ישנם המון נושאים של גורמים מקושרים בשוק והאפשרויות עלולות להיות מבלבלות. מאמר זה נועד לספק לך רעיון מוצק לבחור את הנושא המתאים לפרויקט השותפים הבא שלך. אז בחר את הנושא המתאים ביותר לשיווק שותפים וורדפרס למטרה שלך. ואז הכניסו את תוכניות השיווק שלכם לפעולה בהקדם האפשרי.

אני מקווה שמאמר זה עזר לך רבות בבחירת הנושא המתאים לאתר שלך. אם אתה משתמש בכל נושא שמתאים לשיווק שותפים שפספסתי ברשימה, יידע אותנו בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me