10 תוספי וורדפרס של WordChimp בחינם כדי להגדיל את התוספים

תוספי וורדפרס בחינם לגידול רשימת צ'ימפלי Mail

בלוגרים רבים רואים ברשימות הדוא”ל שלהם את הנכסים החשובים ביותר שהם בבעלותם. גם אם לא הייתם הולכים במידה כזו, כבלוגר מנוסה, אתם יודעים שהכסף נמצא ברשימה. במילים אחרות, ככל שיש לכם מנויי אימייל איכותיים יותר, כך תוכלו להרוויח הכנסות גדולות יותר דרך העסק המקוון שלכם – והתוספים החינמיים של MailChimp WordPress הם מקום נהדר להתחיל.


ישנם מספר ספקים גדולים של מנויים לדואר אלקטרוני הזמינים ברשת, אך פוסט זה יתמקד ב- MailChimp – כלי שיווק בדוא”ל הנמצא בשימוש נרחב עם תכונות מוצקות שיעזרו לבנות, לצמוח ולתחזק רשימת תפוצה לבלוג שלך. זה חינם לרשימות של עד 2,000 מנויים ו 12,000 מיילים בחודש; מעבר לכך, MailChimp מציע תוכניות מנוי שצומחות בעסק שלך.

ההתקנה קלה ועם אתר וורדפרס, הפעלת תוספי MailChimp יכולה להגדיל את מספר הצטרפות לדוא”ל שמתקבלות מדי יום. עם זאת, במאמר זה רישמנו את התוספים הטובים ביותר של WordPress MailChimp שיאפשרו לך להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך. בואו לקבל פיצוח!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. קופץ MailOptin עם שילוב MailChimp

MailOptin - חלונות קופצים, טפסי אופטין לדואר אלקטרוני ועלוני מידע

ראשית, MailOptin הוא תוסף מהדור המוביל המשתלב בצורה חלקה עם MailChimp. גרסת ה- Lite בחינם של התוסף מציעה לך המון אפשרויות לשכנע את הקוראים להירשם לניוזלטר המופעל על ידי MailChimp. הוסף חלון קופץ, יישומון סרגל צידי או טופס סגנון לפני / אחרי הודעה. או שאתה יכול אפילו למקד לפוסטים ודפים ספציפיים עם מיקוד ברמת העמוד.

בונה קמפיינים של MailOptin

עם MailOptin יש בונה מובנה של קמפיינים שמקל על יצירת טפסי optin שלך. בחר את העיצוב שלך, התאם אישית את הכותרת, הוסף שדות וכמובן בחר ספק ורשימת דוא”ל. אתה יכול גם לבחור בפעולת השלמת טופס, כגון סגירת טופס וטעינה מחדש של הדף או הפניה מחדש לכתובת אתר מותאמת אישית

לחלופין, תוכלו לשדרג לתכנית הפרימיום של MailOptin להוסיף תכונות לייצור לידים, אוטומציה בדוא”ל ואפילו עלוני מידע. עם אפשרויות פרימיום אלה תוכלו לפצל / י לפצל את טפסי ההרשמה, להוסיף סרגל התראות או להחליק פריסות, לאתר חוסמי מודעות, לבחור מבין למעלה מ 30 הנפשות CSS3, ליצור משיבה אוטומטית להרשמות חדשות ועוד טונות. זוהי השקעה סולידית אם הידיעון שלך הוא חלק גדול מהאסטרטגיה השיווקית שלך.

2. MailChimp עבור וורדפרס

MailChimp עבור וורדפרס

MailChimp עבור WordPress הוא תוסף בחינם שנוצר על ידי ibericode. לאחר שתפעיל את התוסף ותופס את מפתח ה- API שלך מ- MailChimp, נתוני MailChimp שלך יהיו זמינים במסך ההגדרות של התוסף. זה נראה לי נוח כי יש טבלה לכל רשימת דוא”ל הכוללת את כל השדות ואפילו את מספר המנויים בכל קבוצה. בעזרת מידע זה תוכל לקבוע כמה שדות ברצונך לכלול בטופס ההצטרפות שלך.

MailChimp להגדרות סרגל עליון של וורדפרס

תוסף זה מעניק לך אפשרויות תצוגה מרובות. לדוגמה, בעזרת טופס ההצטרפות של הסרגל העליון, בחר ברשימת הדוא”ל שלך מתפריט נפתח ואז התאם אותה. ניתן למלא את הטקסט מציין המיקום של הסרגל, הכפתור ודוא”ל באמצעות העותק שלך. אתה יכול גם למקם את הסרגל בחלקו העליון או התחתון של הדף, לשנות את צבעו ולציין את כפתור וצבע הטקסט – כל הכלים הנפלאים שיעזרו לך להתמודד עם ערכת הצבעים של הבלוג שלך. שנה את המראה והתחושה של תיבת ההרשמה עם גרסת הפרימיום.

ניתן למקם טפסי הצטרפות גדולים יותר בכל מקום באמצעות קודים קצרים. אפשרויות כתובת אתר להפניה מחדש זמינות, ומאפשרות לך להפנות מנויים חדשים לדף “הצלחה בהצטרפות” לבחירתך..

לבסוף, MailChimp עבור WordPress מציע גם הגדרות תיבת סימון. מבקרים שמשאירים תגובה או נרשמים לאתר שלך יכולים גם להצטרף לרשימת הדוא”ל שלך על ידי סימון תיבה.

3. טפסים של MailChimp על ידי MailMunch

טפסים של MailChimp מאת MailMunch

מה שאני אוהב בטפסים של MailChimp על ידי MailMunch הוא שיש לך קצת יותר חופש להתאים טפסים להצטרפות מבלי לשדרג לתוכנית הפרימיום שלהם. תוסף זה מסתנכרן בקלות עם חשבון MailChimp שלך, ותוכל ליצור כמה צורות שתרצה. כך שאם תציעו שדרוגי תוכן עם כל פוסט בבלוג, תוכלו ליצור טופס נפרד לכל אחד מהם אם תרצו. תוסף זה מציע חמישה סוגים של צורות: popover, מוטבע, סרגל עליון, תיבת גלילה וסרגל הצד.

mailmunch-plugin-popup-form

צילום המסך שלמעלה הוא דוגמא לטופס הצטרפות של חלונות. אפשרויות האנימציה שלה כוללות: גומייה, הקפצה למטה, נדנדה, טיסה פנימה, טאדה, ונדנדה. זו בחירה לא קטנה עבור תוסף MailChimp WordPress בחינם. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך שטופס זה יופיע בעת טעינת העמוד ו / או יציאה. אם אינך מעוניין במבקרים תכופים שמתעצבנים על ידי טפסים קופצים, שנה את התדירות של הצגת טופס זה לאותו מבקר.

ללא קשר לסוג הטופס שתבחר, אתה יכול לפרסם אותו באופן סלקטיבי באמצעות כללי תצוגה. MailMunch מאפשר לך להציג טפסים בכתובות URL ספציפיות באתר שלך. התוסף הזה מציע המון אפשרויות; האזהרה היחידה היא שאם אתה רוצה לבצע בדיקות A / B, תצטרך לשדרג לאחת מהתכניות בתשלום שלהן.

4. טפסים של MailChimp מאת Optin Cat

טפסים של MailChimp מאת Optin Cat

תוסף נוסף של WordPress MailChimp בחינם הוא MailChimp Forms מאת אופטין קאט. באמצעות תוסף זה אתה יכול לשלב טפסים משובצים, חלונות קופצים ווידג’טים של סרגל הצד בדפי האינטרנט שלך. אתה יכול גם להתאים את תדירות הנראות של כל חלון קופץ ולהפנות מנויים חדשים לכל דף באתר שלך לאחר ההרשמה..

טפסים של MailChimp מאת חברת Optin Cat Analytics

תכונת הניתוח שלהם מגיעה כסטנדרט עם הגרסה החינמית של התוסף שלהם, אך אפשרויות ההתאמה האישית מוגבלות במקצת אלא אם תשדרג את חשבונך. שנה צבעי כפתור, גבול וטקסט עם שלושת סוגי הטפסים. בעזרת טפסים של MailChimp מאת Optin Cat, אתה יכול ליצור מספר בלתי מוגבל של טפסים לקידומי מכירות, שדרוג תוכן, קורסים אלקטרוניים או צורך יצירתי אחר והופך אותו לאחד מהתוספים החינמיים המועדפים שלנו ב- MailChimp WordPress.

5. טפסים קלים ל- MailChimp

טפסים קלים ל- MailChimp

לקח לי יותר זמן להתאקלם ב- Easy Forms for MailChimp מאת Yikes, אבל הם כן הקליטו סרטון הדרכה שיעזור בהגדרה הראשונית..

לאחר חיבור ה- API של MailChimp, שייך אחת מרשימות הדוא”ל שלך לטופס הרשמה חדש. ניתן להטמיע אותם בעמודים, פוסטים או באזורי ווידג’ט באמצעות קיצור דרך. גישה חלופית היא להיכנס לפוסט או דף חדש או קיים, לחץ על טפסים קלים וסמן את טופס ההצטרפות שברצונך להציג. ראה את הדוגמא להלן:

הטמעת קל-טפסים-הדבקת דואר אלקטרוני

מבקרי אתרים יכולים להצטרף לרשימת הדוא”ל שלך בעת השארת תגובה או הרשמה לאתר שלך גם עם תוסף זה. הגדרות חשבון מציגות את מספר המנויים החדש, המנויים המנויים ושיעור המנוי הממוצע.

זהו התוסף הכי פחות הניתן להתאמה אישית שכיסינו בפוסט זה עד כה, אך אם הוא מתאים לצרכים שלך, כדאי לנסות. עם למעלה מ 20,000 התקנות פעילות ועדכונים תכופים, תוסף זה עבד עבור רבים ויכול להתאים לאתר שלך.

6. סינכרון משתמש של MailChimp

סנכרון משתמש של MailChimp

אם אתה מאפשר למשתמשים להירשם באתר וורדפרס שלך, ייתכן שתרצה ללכוד את כתובות הדוא”ל שלהם ומידע מפתח אחר בו זמנית. זה מאפשר להוסיף אותם לרשימת דוא”ל ולמקד אותם באמצעות תוכן ומבצעים. אם אתה מתכנן לשווק כתובות דוא”ל למשתמשים בדרך זו, ייתכן שהתוסף Synchronous User MailMimp הוא בדיוק מה שאתה צריך.

תוסף זה מסנכרן את רשימת המשתמשים שלך ב- WordPress הרשומה עם כל רשימת דוא”ל שתבחר ב- MailChimp. ככה, לא תצטרך להעתיק ידנית את המידע של כל משתמש חדש מפלטפורמה אחת לשנייה. זה מושלם לבדיקת A / B, כמו גם למיקוד לקהלים ספציפיים.

הגדרות סנכרון המשתמש של MailChimp

סנכרון המשתמש של MailChimp מאפשר גם לכם להירשם אוטומטית למשתמשים חדשים, לסנכרן את כל השינויים שהם מבצעים בפרופילים שלהם (כולל כתובות הדואר האלקטרוני שלהם) ואפילו להסיר אנשי קשר מרשימת הדוא”ל שלכם אם חשבונות הוורדפרס שלהם נמחקים מכל סיבה שהיא. זה חוסך לך הרבה זמן ומאמץ, ושומר על רשימת המנויים שלך מעודכנת בכל עת. התוסף בחינם, אם כי תצטרך להתקין את ה- תוסף MailChimp עבור WordPress ראשון. למרבה המזל, התוסף הזה גם לא יעלה לך כלום (הוא מוזכר קודם לכן ברשימת התוספים החינמיים של MailChimp WordPress), אם כי הוא מציע גרסת פרימיום..

7. סרגל עליון של MailChimp

תוסף הבר העליון של MailChimp

שלא כמו חלק מהאפשרויות שכיסינו, אשר מקיפות יותר באופיין, לתוסף MailChimp Top Bar יש מטרה מאוד ספציפית. זה יוסיף סרגל הרשמה הניתן להתאמה אישית בחלקו העליון או התחתון של האתר שלך, כך ש- CTA המנוי שלך יהיה גלוי ובולט יותר למשתמשים. במקום להסתיר את טופס ההרשמה שלך בסרגל הצדדי או בדף יצירת קשר, כלי זה מעביר אותו לפני המבקרים בהקדם האפשרי.

יתר על כן, סרגל ההרשמות כולל מגוון אפשרויות וקל להתאמה אישית. ניתן לערוך את הטקסט, הצבעים והמיקומים ואפילו להשתמש בקוד להוסיף בשדות נוספים. מה שכן, אתה יכול לבחור מראש לאיזה רשימת אנשים שיוצרים אינטראקציה עם הסרגל יירשם כמנוי, למקרה שיש לך יותר מאחת.

קל להתקין ולהגדיר את סרגל הצטרפות. אתה פשוט בחר רשימה, ואתה טוב ללכת. לחלופין, תוכלו לערוך את הטקסט והצבעים כך שהם יתאימו למיתוג שלכם, או להשתמש בצבעים מנוגדים כך שה- CTA המכריע הזה בולט. בקצה הקדמי, הבר פשוט ולא פולשני והמבקרים מסוגלים לפטור אותו אם הם רוצים. לבסוף, ראוי לציין שכמו בסינכרון המשתמש של MailChimp, תצטרך להתקין את MailChimp עבור WordPress לפני שתוסיף את התוסף הזה.

8. צורת קשר 7 סיומת MailChimp

טופס יצירת קשר 7 סיומת MailChimp

אם עדיין לא ניסית את טופס יצירת הקשר, זהו תוסף וורדפרס שכדאי לבדוק אותו. כלי פופולרי זה מקל על יצירה והתאמה אישית של טפסים מכל הסוגים ואז הוסף אותם לאתר שלך. אם אתה הם באמצעות תוסף זה לצד MailChimp, ייתכן שתרצה להוסיף טופס צור קשר 7 סיומת MailChimp לרשימה.

תוסף זה מאפשר לך ללכוד כתובות דוא”ל בטפסים שלך ליצירת קשר 7 ולהוסיף אותן לרשימת MailChimp שבחרת באופן אוטומטי. טכניקה זו מאפשרת לך ליצור טפסים המותאמים אישית מאוד, להוסיף אותם לאתר שלך ואז לשלב אותם עם מסעות הפרסום השיווקיים שלך בדוא”ל. מכיוון שהוא תומך ברשימות תפוצה מרובות, אתה יכול להשתמש בצורה חלקה ברשימה אחרת לכל טופס, מה שאומר שאתה יכול ליצור CTAs ממוקדים ולבנות רשימות מפולחות.

הגדרות טופס יצירת קשר 7

מלבד היותו קל לשימוש, הרחבה זו ניתנת להתאמה אישית במיוחד. אתה יכול לבחור אם לשלוח דוא”ל לאישור למנויים או לא, לכלול תיבת סימון opt-in ולהוסיף שדות מותאמים אישית. בנוסף, התוסף מתעדכן ללא הרף וכולל תמיכה בדוא”ל באמצעות מפתח הארכת MailChimp. כדי להשתמש בו תצטרך להתקין את טופס יצירת הקשר 7 תחילה.

9. WooCommerce MailChimp

שילוב WooCommerce MailChimp

בשלב הבא יש לנו כלי אינטגרציה נוסף. אם ביליתם הרבה זמן בקהילה של וורדפרס, אין ספק ששמעתם על WooCommerce. זהו הכלי הפופולרי ביותר להוסיף חנות למסחר אלקטרוני לאתר שלך. כמובן שאם אתה מנהל חזית חנות, סביר להניח שתרצה להוסיף את הלקוחות שלך לרשימת דוא”ל למוצרים שיווקיים.

WooCommerce MailChimp מאפשר ללקוחות WooCommerce להירשם לרשימת השיווק שלך ישירות מהאתר שלך. יש לך אפשרות ללכוד מידע זה באחת משלוש דרכים: לאחר שנוצרה הזמנה, לאחר עיבודו או לאחר השלמתו. זוהי דרך נהדרת לאסוף מיילים מקהל שעוסק כבר בעבר ולהשתמש בהם בקמפיינים שלך. התוסף מספק גם כמה אפשרויות הסכמה, בכדי לשמור על תאימות לחוקי ההצטרפות הבינלאומיים.

הגדרות WooCommerce MailChimp

יש אזהרה עם התוסף הזה שכדאי להזכיר. למרות שהדירוג הכללי גבוה, והוא מתגאה ביותר מעשרים אלף התקנות פעילות, הביקורות האחרונות מעט מעורבות. משתמשים רבים אוהבים את זה, אך חלקם הביעו בעיות עם התפעלותו כראוי. אנו ממליצים לבדוק את התוסף הזה באופן מלא באתר הבמה, כדי לבדוק אם הוא מתאים לצרכים שלך לפני שתתחייב להשתמש בו.

10. מנוי ל- Mail-Chimp של N-Media

מנוי ל- Mail-Chimp של N-Media

לבסוף, תוסף המנויים ל- N-Media MailChimp עוסק באפשרותך להתאים אישית את רשימות המנויים שלך לקבלת אפקט מרבי. זה שולף את כל רשימות MailChimp מהחשבון שלך ומאפשר לך ליצור טפסים ממוקדים על בסיס משתני רשימה וקבוצות עניין.

אולם מה שגורם לתוסף הזה להתבלט, עד כמה הוא ניתן להתאמה אישית. לא רק שהוא כולל מעצב טפסים חזותי, אלא אתה יכול גם ליצור את הסטיילינג שלך באמצעות CSS אם אתה נוטה כל כך. מנוי ל- N-Media MailChimp מאפשר גם לך לבנות טפסים בלתי מוגבלים באמצעות כלי האשף הנוח שלו, וליצור חלונות קופצים עבור ההצטרפות שלך..

מעצב טפסים N-Media MailChimp

לתוסף זה אין משתמשים פעילים רבים כמו חלק מהאחרים שנדונו ברשימה זו, אבל הוא מתגאה בביקורות חיוביות והוא כלי שכדאי לבדוק אותו. כמו בכל תוסף, תבחן אותו אם הוא מתאים לצרכים שלך לפני שתפרס אותו לאתר החי שלך. בעוד שהתוסף הבסיס הוא בחינם, יתכן ויהיה מעוניין לדעת שהמפתחים אכן מציעים גרסת פרימיום.


תוספי MailChimp וורדפרס בחינם הם דרך נהדרת להגדיל את הצטרפות הדוא”ל לאתר שלך. יחד עם תוכן שימושי, כל אחד מהתוספים הללו יכול לתמוך במשימה שלך לבנות את הבלוג שלך לעסק.

אם עדיין לא עשית זאת, הירשם לחשבון MailChimp, צור רשימה ואז הורד והפעל את אחד מהתוספים שלמעלה המתאים ביותר לצרכים שלך. זה עשוי לקחת קצת זמן כדי לקבוע את סוג הטופס, המיקום והעיצוב הטובים ביותר אשר יעבדו עבור אתר האינטרנט שלך, אך זהו חלק מהתהליך. לאורך זמן תקבל מושג לגבי העדפות מבקרי האתר שלך.

אז האם הפעלת תוספי MailChimp וורדפרס בחינם באתר וורדפרס שלך? שמתם לב להבדל במספר הצטרפות לדוא”ל? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map