10+ כלי בדיקת פיצול A / B הטובים ביותר עבור וורדפרס לשיפור שיעורי ההמרות

כלי בדיקת פיצול A / B הטובים ביותר עבור וורדפרס

אם אתה משתמש באתר וורדפרס שלך כדי למכור מוצרים, לקדם שירותים או להעלות כל סוג של תגובה או פעולות מצד הקוראים שלך, אז לכלים ולתוספים לפיצול A / B שאנו בוחנים היום יש פוטנציאל להפוך את האתר שלך להרבה יותר כלי יעיל יותר להמרת יעדים.


על ידי יצירת וריאציות של התוכן שלך, ופיצול או בדיקת A / B זה נגד השני, אתה יכול להגדיל את אחוז המבקרים שלך שמשלימים פעולה רצויה. וריאציות תוכן אלה יכולות להיות קטנות כמו שינוי טקסט הקישור בסוף פוסט, עד להשוואה בין שני עיצובים שונים של דפי נחיתה זה לזה..

אז בין אם תרצו להרוויח יותר כסף מהאתר שלכם, או סתם לייצר יותר דיון ואינטראקציה סביב התוכן שלכם, חיוני שתקדישו קצת זמן לבדיקת ולייעל את התוכן שלכם כדי לגלות מה עובד ומה לא.

למרבה המזל ישנם מספר תוספים שנותנים לך כלים לעשות בדיוק את זה, הכל מתוך ממשק הניהול של WordPress שלך. אז האם אתם מחפשים את הכלי המתאים לאתר שלכם? ובכן יש לך מזל. הנה כלי הבדיקה והתוספים המפוצלים הטובים ביותר עבור וורדפרס (או לפחות אנחנו חושבים שהם די מדהימים).

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. בדיקת פיצול של Nelio A / B

כלי בדיקת פיצול של Nelio AB עבור וורדפרס

Nelio AB Testing הוא תוסף שמאפשר לך לבצע בדיקות A / B באתר וורדפרס שלך בכדי לשפר את שיעורי ההמרות ולייעל את התוכן והעיצוב שלך..

סוג הבדיקות או הניסויים שאתה יכול לבצע כולל השוואה בין שתי גרסאות של פוסט – החל מציוד טקסטים קטנים, לעיצוב ולפריסה הכוללת, בדיקת כותרות, השוואה בין ערכות נושא, בדיקת יישומונים והשוואה בין פריטי תפריט. ניתן לבדוק כמעט כל היבט של אתר אינטרנט. מהקריאה לפעולה על פוסט, לפריסה כולה באמצעות מבחן A / B CSS החדש. אתה מקבל גם כלי מיפוי חום רב עוצמה כדי לראות בדיוק היכן המבקרים שלך לוחצים על הפוסטים והדפים שלך.

Nelio A / B Testing for WordPress

הפקדים להגדרה וניהול הבדיקות שלך משולבים בצורה חלקה באזור הניהול של WordPress שלך. המשמעות היא שאינך צריך ללמוד מערכת חדשה, או לנהל חשבון אחר כדי להתחיל לבצע בדיקות A / B באתר וורדפרס שלך. עם זאת, מכיוון שהשירות מבוסס ענן, המחשוב מתרחש על שרתי Nelio. זה מונע האטה כלשהי באתר שלך שמתרחשת בזמן שהבדיקות פועלות והמספרים מועכים.

בעוד שהתוסף לשילוב השירות עם אתר האינטרנט שלך הוא בחינם, כמו גם נותן לך גישה לתקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום, תצטרך להירשם לאחת מתכניות המנויים בתשלום שלהם כדי להשתמש בשירות לתקופה ממושכת..

עם תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום שתוכל לנצל אותם, אתה אמור להיות מסוגל לקבל תחושה טובה של מה שיש ל- Nelio A / B Testing. אם האתר שלך מקבל מספיק תנועה, אתה יכול אפילו לשפר את שיעורי ההמרות שלך ולהתחיל לייצר מכירות נוספות לפני שתקופת הניסיון תסתיים..

2. ניסויים בכותרת

ניסויים בכותרות A / B כלי בדיקת פיצול עבור וורדפרס

ניסויים בכותרות הוא תוסף בדיקות מפוצל של A / B עבור WordPress. לאחר התקנת ניסויי כותר באתר האינטרנט שלך, תוכל להתחיל לבדוק את הכותרות של פוסטים בבלוג שלך כדי לראות אילו משיגים את מירב תשומת הלב מהקוראים שלך..

ממסך יצירת הפוסט אתה יכול להזין את וריאציות הכותרת שלך. לאחר מכן, בכל פעם שהפוסטים שלך מופיעים באתר שלך, למשל בווידג’ט של ההודעות האחרונות או בדפי הארכיון, וריאציות הכותרות הללו ייבחנו זו בזו.

התוסף הזה לא אמור רק לעזור לכם להגדיל את מספר הפוסטים שכל מבקר מציג בבלוג שלכם, אלא גם לעזור לכם להשתפר בכתיבת כותרות פוסטים באופן כללי – מיומנות שבהחלט כדאי לטפח אותה..

3. בודק דף פשוט

בודק דף פשוט

בודק דף פשוט מאפשר לך לבחור פוסט או דף באתר שלך שתרצה לייעל. ניתן לבדוק דף באמצעות עותק שונה, עמוד יציאה אחר באתר שלך, או שאתה יכול ליצור דף חדש כדי להשוות אותו ל.

בודק דף פשוט

לאחר מתן שם לניסויי המבחן המפוצלים שלך תוכלו ואז להישען ולחכות לתוצאות שהגיעו. אמנם קיימת גרסה חינמית של התוסף הזה, אך היא רק מאפשרת לראות כמה ביקורים כל גרסה קיבלה. אם אתה רוצה לדעת על שיעורי המרות יעדים ונתונים שימושיים אחרים, תצטרך לשדרג לגרסת הפרימיום.

למרות הגרסה החינמית של Simple Page Tester חסרת תכונות שימושיות, גרסת הפרימיום זמינה בתשלום חד פעמי יחסית במחיר סביר.

4. קריאות וורדפרס לפעולה

וורדפרס קורא לפעולה פיצול בדיקת פיצול

התוסף החינמי ‘קריאה לפעולה’ של וורדפרס מאפשר לך ליצור קריאות לפעולה עבור אתר האינטרנט שלך. CTAs אלה נבדקים זה נגד זה כדי למצוא את זה שהמבקרים שלך יוצרים איתם בצורה הטובה ביותר .

שיחות אלה לפעולות יכולות לנוע בין קישורים פשוטים, דרך כפתורי מדיה חברתית, הורדות קבצים ועוד ועוד. התוסף כולל מבחר תבניות ליצירת קריאות לפעולה, אם כי יש לך אפשרות להתחיל מבד ריק. ההתאמות האישיות של תבניות נעשות קלות באמצעות הגדרות המראה, והודעה מותאמת אישית מתווספת באמצעות עורך WordPress.

לאחר מכן ניתן להכניס את הקריאות לפעולה בפוסטים, בדפים ובאזורים אחרים בהם אתה רוצה שיוצגו. יתר על כן, לאחר שיצרת קריאה לפעולה, תוכל ליצור וריאציה שלה ולתת לבדיקה להתחיל.

וורדפרס קורא לפעולה

אם אתה רוצה כלי לבניית כפתורי קריאה לפעולה שלך לשימוש חוזר לשימוש, עם היכולת לפצל את הבדיקה זה מול זה, אז התוסף החינמי הזה הוא אפשרות טובה.

5. דפי נחיתה של וורדפרס

דפי נחיתה של וורדפרס מפוצלים לבדיקה

שפר את ההמרה באמצעות התוסף דפי נחיתה של וורדפרס. תוסף חינמי זה משתמש במסגרת ACF כבסיס ליצירת תבניות של דפי נחיתה. כל שעליך לעשות הוא ליצור וריאציות ולהתחיל לבדוק כדי להגיב על מה הקוראים או הלקוחות שלך מגיבים.

התוסף של דפי הנחיתה של וורדפרס כולל יכולות מובנות לפיקוח על המרות וליצירת בדיקות A / B או מבחנים רב-משתנים. בעזרת נתונים אלה אתה יכול לבצע התאמות יעילות ותכליתיות לעיצוב דפי הנחיתה שלך כדי לייעל את שיעור ההמרות שלך. תכונות אחרות כוללות אפשרויות לשיבוט דפים קיימים, טפסים מאוכלסים מראש, לידים אחר מסלול ועוד.

6. ConverThis

כלי בדיקת פיצול ConverThis A / B עבור וורדפרס

התוסף ConverThis מסייע לכם להריץ קמפיינים ללא הגבלה ומעקב המרות נרחב על מנת לראות בדיוק אילו רכיבים עליכם להיפטר ולהמשיך באתרי האינטרנט שלכם. פלטפורמת הבדיקה המפוצלת האוטומטית משתלבת ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס, כך שאתה כבר לא צריך לקפוץ לתוכנה חדשה לגמרי כשאתה בודק את הדוחות שלך..

הסיבה העיקרית לכך ש- ConverTT זה בולט משאר הקהל היא מכיוון שהוא עוקב אחר קליקים, בעוד שנראה כי כלים אחרים מתמקדים יותר בהמרה ובבדיקות מפוצלות..

7. מיטוב שיווק

כלי ייעול שיווקי בדיקת פיצול וורדפרס

הכלי למיטוב השיווק עבור תוסף וורדפרס נותן לך את כל הדרוש לך בכלי בדיקה, מכיוון שאתה מקבל לעקוב באופן אוטומטי אחר כל עמוד באתר שלך..

התוסף מציג רשימת דפים, שתוכל לאחר מכן לסנן ולבדוק את הדפים שבחרת. אתה יכול גם להשתמש בממשק פרטי העמוד כדי ליצור וריאציות לדפים קיימים. הכל ניתן לניהול בקלות במקום אחד, ואינך צריך לדעת הרבה על טכנולוגיה כדי ליישם מערכת זו. לאחרונה התוסף עודכן כך שיכלול תבניות קריאה לפעולה בחינם (CTA), תבניות קופצות וכלים לבדיקה עבור כל אחת מהן.

8. באופן מיטבי

אופטימלי X בדיקת פיצול וורדפרס

התוסף Optimizely X הוא אחת מאפשרויות הבדיקה המפוצלות שמאפשרת דרך קלה יותר לבדוק כותרות לדפים והפוסטים שלך. קל להתקין את התוסף באתר האינטרנט שלו, ויש לו עורך ויזואלי ללא קוד, כך שכל אחד יכול להשתמש בו כדי ליצור בדיקות. אופטימיזציה X מייצרת תוצאות החזר ROI בזמן אמת כך שתדעו מה עובד ומה לא.

מיטוב מיטוב הערוצים מועיל גם להגיע לאנשים לא משנה היכן הם נמצאים ובלי קשר למכשיר שלהם. כלומר אם הם משתמשים במחשבים או בהתקנים ניידים, אתה אמור להיות מסוגל להגיש תוכן שנבדק מפוצל.

יהיה עליך להירשם לחשבון אופטימלי כדי להפעיל את התוסף (אם כי כל הבדיקות והתוצאות מנוהלות במרכז השליטה של ​​וורדפרס).

9. מבחן פיצול לאלמנטור

מבחן פיצול עבור תוסף וורדפרס של Elementor

האם אתה משתמש בונה העמודים הפופולרי של Elementor כדי ליצור אתר מותאם אישית או דפי נחיתה? אולי תרצה לנסות את מבחן הפיצול עבור Elementor. באמצעות תוסף זה תוכלו לבדוק עיצובים מותאמים אישית מבוססי Elementor בכדי לראות אילו ממירים טוב יותר. בדוק כותרות, נסה עיצובים שונים של הסבר, ברר אילו כפתורים ניתנים ללחיצה יותר ועוד.

כדי להשתמש בתכונת הבדיקה המפוצלת, פשוט הגדר את הגדרות וריאציות הבדיקה המפוצלות שלך תחת הקטע “מתקדם” בעת יצירה או עריכה של מודול. לאחר מכן עקוב אחר ביצועי הגרסאות שלך באמצעות הדוחות שנוצרו תחת הכרטיסייה Splittest בלוח המחוונים של וורדפרס.

מבחן הפיצול עבור Elementor משתמש בנתונים בשרת משלך – זה הופך את הבחירה הבטוחה עבור אלה העוסקים בתאימות ל- GDPR מכיוון שאינך אוסף מידע נוסף על אורחים או משתף אותם עם צד שלישי..

10. V / C ספליטר פרו (פרימיום)

V / C Spitter Pro תוסף בדיקת פיצול וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

האם אתה משתמש בתוסף המקורי של WPBakery למלחין חזותי במקום באלמנטור? אין בעיה. התוסף V / C Splitter Pro מוסיף אפשרויות בדיקת פיצול A / B מועילות לכל מי שמשתמש בונה הדפים החזק.

מודול הבדיקה לפיצול VC זמין בעת ​​בניית פריסות Visual Composer. כל שעליך לעשות הוא ליצור את הגרסאות שלך בתוך המודול ולתת למבחן הפיצול שלך שם. כדי לבדוק את הביצועים, כל שעליכם לעשות הוא לעבור לעורך הדפים ולחץ על מודול ה- VC Splitter – הוא יתעדכן בסטטיסטיקות חדשות בכל פעם שתפתחו / תראו אותו..

בין אם ברצונך לבדוק הסברים, דפי נחיתה, טופסי הרשמה, כותרות או פריסות, התוסף VC Splitter הוא דרך בטוחה לשפר את משפך המכירות וההמרות שלך אם אתה כבר משתמש ב- WPBakery Builder המקורי. .

11. בדיקת פיצול של WooCommerce AB (פרימיום)

בדיקת פיצול WooCommerce AB וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

כיסינו שפע של כלי בדיקה מפוצלים של A / B עבור אלמנטים שונים של תוכן וורדפרס, עם זאת פספסנו את המסחר האלקטרוני שיכול להיות מעט טריקי. כאן נכנס לתוסף בדיקת הפיצול Simple WooCommerce.

תוסף מיוחד זה נוצר לבדיקת וריאציות של מוצרים. במקום להוסיף אותו מוצר לאתרך מספר פעמים ולבלבל לקוחות פשוט בצע מבחן מפוצל. עקוב אחר תצוגות וריאציות של מוצרים, הזמנות ושיעור מכירה. בנוסף תוכל להציג דוח המפרט את כל ההזמנות עבור כל וריאציה של מוצר. זוהי דרך נהדרת לבדוק תיאורי מוצרים חדשים, תצוגות מוצרים ועוד.

12. אופטימיזציה של Google

כלי אופטימיזציה של Google לפיצול

אמנם איננו תוסף, אך עליכם למסור אותו לגוגל על ​​מנת ליצור את אחד מכלי הבדיקה המפוצלים המובילים הזמינים עבור אתר כלשהו (וורדפרס או לא). אופטימיזציה של Google קישורים ישירות לחשבון Google Analytics שלך. המשמעות היא שתהיה לך גישה לנתונים מדויקים ביותר על סמך הביצועים בפועל של מבחני הפיצול שלך די מייד. בנוסף זה כבר מוגדר לבדיקת גרסאות שולחן עבודה ונייד.

למרבה המזל ההתקנה סופר קלה, אפילו עבור סוגים שאינם מתקדמים. כל שעליך לעשות הוא לסנכרן את חשבון Analytics שלך ואז להוסיף את קטע האופטימיזציה שלך לקוד המעקב של Analytics שכבר נמצא באתר שלך (פשוט עקוב אחר בצע אופטימיזציה של מדריך ההתקנה). אחרי זה אתה מוכן להתחיל לבדוק! בצע אופטימיזציה של תוויות ל”ניסויים “אלה והם מוגדרים בעיקר לבדיקת וריאציות של דפים. פשוט הוסף את כתובות האתר השונות שברצונך לחצות / להשוות ולהתאים הגדרות למשקולות שונות (באיזו תדירות מוצגות כל אחת מהן), יעדים ומיקוד. תהיה לך גישה לדוחות מועילים לכל אורך הניסוי הן במיטוב והן ב- Google Analytics.

מכיוון שרוב בעלי האתרים כבר משתמשים ב- Analytics כדי לעקוב אחר תנועה והמרות, Google Optimization היא בחירה מצוינת לבדיקות מפוצלות. זוהי אפשרות מאמץ (בחינם), מדויקת ונמוכה למדי ליישום.

מחשבות אחרונות על כלי בדיקת פיצול של וורדפרס A / B

כפי שראינו זה עתה כמה מהפלאגינים הטובים ביותר (לדעתנו), מעוצבים ושימושיים לביצוע בדיקות פיצול A / B באתר וורדפרס שלך..

בין אם ברצונך להתחיל לאט עם תוסף כמו ניסויים בכותרות ולהשוות את כותרות הפוסטים שלך, או לצלול לעומק בדיקות ואופטימיזציה של כל ההיבטים באתר שלך עם שירות כמו בדיקת Nelio A / B או אופטימיזציה של גוגל, יש אפשרות שתתאים הדרישות והתקציב שלך.

אם יש לך שאלות או הערות בנושא כלי בדיקות מפוצלים של A / B ומיטוב האתר שלך לשיעורי המרה גבוהים יותר, אנא השאר הודעה למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me