10+ תוספים מיטביים לארגון ספריית המדיה שלך בוורדפרס

התוספים הטובים ביותר לארגון ספריית המדיה שלך בוורדפרס

לאתרים של היום יש נטייה לתפוס מקום כדי להציג יותר תמונות ולהשתמש בפחות טקסט. מספר רב של קבצי מדיה כמו שמע, וידאו ופריטים אחרים במולטימדיה כלולים גם לחיזוק תוכן הטקסט. אבל הנה הקטע. תאר לעצמך שאתה תעלה בערך 10 או 20 תמונות ביום. אם נכפיל את זה בעשרות או מאות פוסטים, כמות הקבצים בספריית המדיה שלך אינה ניתנת להתעלות!


האמת, וורדפרס אינה מציעה מספיק כלים שיעזרו לארגן את קבצי המדיה שלך. כאן נכנסים יישומי פלאגין לניהול ספרייות מדיה של וורדפרס. תוספים אלה מקלים על חייך בעת התמודדות עם קבצים בספריית המדיה של וורדפרס. אתה יכול להוסיף תכונות, לבחור מספר קבצים וליצור או למחוק תיקיות תוך שניות.

בפוסט זה ריכזנו 10+ תוספים שימושיים שיעזרו לכם לנהל טוב יותר את ספריית המדיה של וורדפרס ולשמור על מסודר ומסודר..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. FileBird – תיקיות ספריית מדיה של WordPress

FileBird - תיקיות ספריית מדיה של WordPress

FileBird הוא מציל חיים כה גדול ואמין, שיעזור לך לארגן טוב יותר את ספריית המדיה שלך ב- WordPress בכמה לחיצות.

התוסף הזה סופר קל לשימוש וכולל תכונות עוצמתיות. הפונקציה המורגשת ביותר היא תפריט ההקשר החכם המאפשר לחיצה ימנית במהירות על מנת ליצור, לערוך או למחוק תיקיות לארגון ספריית המדיה שלך. כמו כן, בעזרת ממשק גרירה ושחרור, העברת קבצים מסביב או העלאת קבצים ישירות משולחן העבודה שלך היא כעת קלה כמו נקודה ולחץ. די מגניב, נכון?

חלק מהתכונות המובילות כוללות:

 • תפריט הקשר חכם
 • גרור ושחרר ממשק
 • תאימות לבניית דפים
 • תמיכה בשפות מרובות

2. תיקיות מדיה WP

תיקיות מדיה WP

הגיע הזמן להפסיק את חיפוש התמונה באמצעות אלפי קבצי מדיה בדיוק כמו שאתה עושה בדפדפן הקבצים השולחניים שלך. באמצעות תיקיית מדיה WP, תוכל להעלות ולגרור מדיה לתיקיות ותיקיות משנה.

תיקיית מדיה של WP היא תוסף קל לשימוש ובתוספת חיסכון בזמן אמת המסייע לך לנהל ולהזמין קבצים ותמונות על ידי העלאת קבצים בודדים או מרובים ישירות לתיקיה הרצויה לך, ליצור תיקיות, תיקיות משנה וכדומה. . בנוסף, תוסף זה מאפשר לך לסנן את המדיה שלך לפי גודל קובץ או סוג קובץ או כותרת כלשהי. Voila, תצוגת הספריה שלך תהיה נקייה ומסודרת ברגע שתפתח את ספריית המדיה שלך ב- WordPress בפעם הבאה.

כדאי לראות את רשימת התכונות שלה:

 • צור גלריה מתיקיית מדיה
 • הוסף אוטומטית לגלריה עם מדיה חדשה מהתיקיה
 • הגדר גודל תמונה גלריה
 • בחר גודל תמונה
 • 4 נושאים: ברירת המחדל של WordPress (משופר), בנייה, סליידר, תיק עבודות

3. עוזר ספריית מדיה

עוזר ספריית מדיה

עוזר ספריית המדיה הוא עוד תוסף נהדר לספריות מדיה המאפשר לנהל את קבצי המדיה שלך. בנוסף זה יכול לשמש גם כדי להוסיף לא רק תמונות אלא קבצי מדיה אחרים לפוסטים שלך.

התוסף מאפשר לך להוסיף מצגות, רצועות ממוזערות ואפקטים מיוחדים לגלריות החדשות שלך בלי להתמודד עם בעיות. כמו כן, זה דומה לאופן שבו אתה משתמש בספריית המדיה של ברירת המחדל של וורדפרס, אין צורך לדאוג ללמוד תהליך חדש.

4. מארגן ספריית המדיה

מארגן ספריית מדיה

השם אומר הכל. מארגן ספריית המדיה לא יאכזב אותך עם ממשק המשתמש הפשוט לשימוש לשימוש ותכונותיו החזקות. זה עוזר לקטלג ולסנן תמונות, קטעי וידאו וסוגי מדיה אחרים בספריית המדיה שלך ב- WordPress.

חלק מהתכונות המרתקות והבולטות של תוסף זה כוללות:

 • מיין קבצים לפי תאריך או שם
 • עבודה עם כל התצוגות בספריות המדיה
 • ייבא וייצא נתונים מספריה או מ- WordPress

5. תיקיות

תוסף תיקיות

אתה מחפש תוסף לניהול ספריית מדיה של וורדפרס כדי לשמור על חומר מדיה מאורגן ככל האפשר. אז בואו ניתן לצילום לתוסף הבא, זה נקרא תיקיות. התוסף מאפשר לארגן במהירות את כל הדפים, הפוסטים וקבצי המדיה שלך בתיקיות.

תיקיה היא כלי פשוט לשימוש המאפשר ליצור תיקיות משנה לתכנים שונים ולשמור על סדר. המאפיין הבולט של תיקיות הוא שאתה יכול בקלות לגרור ולשחרר קבצים בכל מקום ולשנות את תצוגת עץ התיקיות כרצונך. תכונות נוספות כוללות:

 • בחר בתפוצה רחבה תמונות וקבצי מדיה וגרור אותם לתיקיה כלשהי
 • הוסף והסר את תפריט התיקיות מדפים, פוסטים ומדיה
 • צמצם את אזור התיקיות אם אתה זקוק לשטח נוסף

6. תיקיית ספריית המדיה של וורדפרס

תיקיית ספריית המדיה של וורדפרס

השם די מסביר את הכל, בעזרת תיקיות ספריית מדיה של וורדפרס, אתה יכול ליצור תיקיות בספריית המדיה כדי לשמור על התמונות או הקבצים האחרים שלך מסודרים. תוסף זה אידיאלי למקרה שתרצה להוסיף קטגוריות לקבצי המדיה שלך.

תכונות במבט אחד:

 • הוסף ובנה תיקיות ספריות מדיה חדשות של וורדפרס
 • העבר, העתק, שנה שם ומחק קבצים ותיקיות באמצעות ממשק גרירה ושחרור
 • התחל מחדש תמונות ממוזערות
 • תמונות SEO לציון תכונות ALT ו- TITLE בעת העלאה

7. ארגן ספריית מדיה לפי תיקיות

ארגן ספריית מדיה לפי תיקיות

שמו של התוסף הזה די מסביר את עצמו. ארגן ספריית מדיה לפי תיקיות הוא סוג של תוסף ללוח המחוונים של וורדפרס המאפשר לך ליצור תיקיות שונות לתוכן שלך. בנוסף, קל לך יותר לדעת היכן למצוא פריטי מדיה אם אתה מכין מפות שונות.

כמו כן, אתה יכול להשתמש בכתובות URL חדשות שתיצור לתיקיות שלך בתוכן וזה מועיל מאוד עבור בלוגרים או בעלי כתבי עת / מגזינים מקוונים. תכונות נוספות כוללות:

 • ארגן קבצים בתיקיה שצוינה
 • יכול ליצור תיקיות
 • יכול לסנן חיפוש לפי תיקיות

8. קטגוריות ספריית מדיה

קטגוריות ספריית מדיה

תוסף ספריית מדיה רב עוצמה זה מאפשר אפשרות להשתמש בקטגוריות גמישות יותר בספריית המדיה של וורדפרס. תוכל לשנות, להוסיף או להסיר את הקטגוריה של פריטים מרובים בבת אחת.

באמצעות תוסף זה, אתה יכול לארגן קטגוריות מדיה דרך מנהל המערכת באותה דרך שבה אתה שולט בקטגוריות פוסטים. זה גם מאפשר לך לסנן קבצי מדיה בספריית המדיה שלך בוורדפרס באמצעות טקסונומיה מותאמת אישית הן בתצוגות הרשימה והן ברשת.

תכונות במבט אחד:

 • שנה את הקטגוריה של פריטים מרובים בבת אחת עם פעולות בכמות גדולה
 • סווג אפשרויות וניהול בספריית המדיה
 • סנן לפי קטגוריות בספריית המדיה

9. WP ניהול קטגוריות מדיה

ניהול קטגוריות WP

ניהול קטגוריות מדיה של WP הוא תוסף חינמי וקל לשימוש, שישחרר את החרדה שלך בכל הקשור לניהול קטגוריות מדיה, כולל פעולות בכמות גדולה..

אתה יכול לארגן קטגוריות מדיה דרך מנהל ממש כמו שאתה שולט בקטגוריות פוסטים. התוסף מאפשר לך גם למיין פריטי מדיה בספריית המדיה שלך ב- WordPress באמצעות טקסונומיה הן בתצוגות הרשימה והן ברשת. בעת העלאת קבצי מדיה, אתה יכול לבחור קטגוריית ברירת מחדל. תכונות חיוניות נוספות כוללות:

 • בתפוצה רחבה להחליף כל מטלת טקסונומיה של מדיה מספריית המדיה באמצעות מנהל מערכת
 • השתמש בקידוד חדש או קיים כדי לסנן את המדיה על גלריות בפוסטים
 • השתמש בקטגוריית ברירת מחדל בעת העלאה

10. הפעל החלפת מדיה

הפעל החלפת מדיה

החבר האחרון ברשימה של ימינו הוא מ- ShortPixel עם תוסף בחינם, קל ומשקל קל לשימוש, Enable Media Replace. תוסף זה מאפשר לך להחליף בקלות תמונה או קובץ קיימים בספריית המדיה שלך בתמונה חדשה. אין צורך למחוק קבצים ישנים, לשנות אותם או להעלות אותם מחדש מהיום! די קל, נכון?

התוסף עובד די טוב למקרה שתרצו להחליף או לעדכן תמונות נוספות בספריית המדיה שלכם. אתה לא מרגיש מייגע ועצבן יותר כל פעם שאתה מוחק קובץ ואז מעלה קובץ חדש עם אותו שם בדיוק בכל פעם שאתה רוצה לעדכן משהו. חוסך זמן נהדר כזה!

11. ספריית מדיה אמיתית

ספריית המדיה האמיתית של וורדפרס

מידע והורדה צפה בהדגמה

ספריית המדיה האמיתית WP (RML) היא תוסף וורדפרס שימושי מאוד לארגון אלפי קבצי המדיה שלך בספריית המדיה. זה מאפשר לך ליצור מבנה תיקיות אינדיבידואלי ובלתי מוגבל בתצוגת ספריית המדיה של וורדפרס. מיטב התוסף הזה הוא שמערכת ניהול המדיה המקורית של וורדפרס משמשת לארגון כל קבצי המדיה הקיימים שלך כמו תמונות, אודיו וקובצי PDF..

הבעיה העיקרית בתצוגת ספריית המדיה היא שעליך לחפש זמן רב כדי למצוא תמונה. לא עם WP RML! פשוט גרור ושחרר את הקבצים שלך לתיקיות שיצרת והשתמש בהם בכל דו-שיח של בוחר מדיה – לדוגמה, “תמונה מוצגת” -דיאלוג בפוסטים. בלחיצה אחת פשוטה בסרגל הכלים המעוצב, תוכלו ליצור, לשנות שם, למחוק ולארגן מחדש את התיקיות.

מה RML מביא לקצה הקדמי של אתר האינטרנט שלך? RML מאפשר ליצור קשר בין גלריית אלבומים לצד התיקיות הרגילות. זה אומר שאתה יכול להציג גלריות תיקיות דינמיות באתר האינטרנט שלך. אם ברצונך להשתמש בשימוש מתקדם יותר במושג גלריית האלבומים, עליך לבדוק את התאימות לתוסף הפרמיום “Justified Image Grid” (JIG). זה משחק יד ביד עם הגלריות של JIG.


תמונות, קטעי וידאו ומדיה אחרת תופסים מקום עצום באתר וורדפרס. שמירה על ספריית המדיה שלך ב- WordPress מאורגנת בתיקיות הופכת את ניהול התמונות להרבה יותר קל. בדרך זו תוכלו להימנע מהעלאת אותן תמונות פעמיים, או למצוא ולהחליף באנרים לסרגל הצד. תוספי המדיה שהוזכרו לעיל יעזרו לכם בהחלט לנהל טוב יותר את ספריית המדיה של וורדפרס ולשמור על ניקיון ומסודר. הם עוזרים לסווג ולהוסיף טקסונומיות כך שתוכלו לחפש ולמיין את התמונות הרבה יותר קלות.

האם אתה משתמש באחד מהתוספים האלה או בכל תוספים אחרים לניהול ספריית המדיה שלך? אנא שתף ​​את החוויה שלך בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map