10 התוספים הטובים ביותר לפגום וורדפרס

התוספים הטובים ביותר לתוספי וורדפרס

האם לבלוג שלך יש עומס עצום של תוכן? אם אתה מהנהן בהסכמה, עליך לשקול ברצינות למספור את דפי הבלוג שלך כדי להקל על הגלישה בקוראים. למעשה, עימוד הוא חלק מתכונות הליבה של וורדפרס – וורדפרס מוסיפה אוטומטית “הודעה הבאה“או אל”פוסט קודם“בסוף כל פוסט, כך שהקוראים יכולים לעבור בקלות מפוסט אחד למשנהו. בפוסט זה, נסקור כמה תוספי עימוד של וורדפרס שיעזרו למספור את העמודים והפוסטים שלך.


כשאתה מוסיף עימוד, הקוראים לא צריכים לחפש טונות של תוכן. במקום זאת, הם יכולים ללחוץ ישירות על הדף שהם רוצים.

מדוע עליכם להשתמש בתוספי עימוד של WordPress

יש יותר מסיבה אחת לכך שאתה צריך להוסיף עימוד לדפי הבלוג שלך

 • זה הופך את הבלוג שלך לידידותי למשתמש, ועוזר לקוראים למצוא דפים בקלות
 • יתכן שכל העמודים שלך לא יטענו בו זמנית, מה שהופך את האתר שלך למהיר יותר
 • אתה יכול גם להשתמש בפגינציה כדי לפצל פוסט ארוך לחלקים רבים. זה יכול לעזור לך להציג יותר מודעות בפוסט

גם נושאים רבים של וורדפרס כוללים תכונה לביצוע עימוד. אבל אם ברצונך לשלוט על מספור הפוסטים שלך, לסדר את המספור מבלי שתצטרך להשתמש בקוד, תוספי עימוד של WordPress עשויים להיות אפשרות טובה יותר.

מאגר התוספים של וורדפרס מכיל מספר תוספים חינמיים שעוזרים למקד את הוורדפרס שלך. חלקם אפילו עוזרים לך בעיצוב הקישורים או הצגת מספרי עמודים בסליידר. אך לפני שנצלול לתוספים האלה, עליכם לדעת שתוכלו גם למקד את הדפים על ידי הוספת קוד לקבצי העיצוב שלכם..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. WP-PageNavi

תוסף WP-PageNavi

עם קרוב למיליון התקנות פעילות, טבעי ש- WP-PageNavi יופיע בראש רשימת תוספי הדף של WordPress. זה יוצר את תג התבנית wp_pagenavi () בעזרתו תוכלו להחליף את ניווט וורדפרס ברירת המחדל. זה עוזר לך ליצור קישורי עימוד מהודרים לבלוג שלך.

התוסף מוסיף כרטיסייה חדשה תחת הגדרות. על ידי לחיצה על כרטיסייה זו תוכלו לקבוע את מספר העמודים להצגה ולבחור את הטקסט לדפים הנוכחיים, הראשון והאחרון. התפריט הנפתח מגלה אפשרויות זמינות לביצוע שינויים בסגנון ברירת המחדל של העמוד. תוכל להתאים אישית את המחוונים עבור ה- הבא ו קודם עמודים, והגדר את מספר העמודים להצגה.

ואם הבלוג שלך באמת ענק, הקוראים ישמחו שתוכל להגדיר את המספרים הסידוריים להצגה בכפולות, למשל 5, 10, 15 20 …. יתר על כן, אם ברצונך ליישר את העימוד בהתאם לנושא הבלוג שלך, גם זה אפשרי.

כדי לשנות את סגנון העמוד, יהיה עליכם להעתיק את קבצי ה- CSS מתיקיית התוספים, להדביק אותם לנושא שלכם ולבצע שם שינויים רצויים. ככה, לא תאבד את השינויים כשאתה מעדכן את הפלאגין.

2. WP-Paginate

תוסף WP-Paginate

WP-Paginate הוא תוסף נוסף הפופולרי בקרב משתמשי וורדפרס. הוא טוען כי הוא משפר את ה- SEO על ידי מתן קישורים נוספים לתוכן שלך. חוץ מזה, זה מאפשר לך להוסיף כמה תכונות ניווט מגניבות באתר האינטרנט שלך.

יש כרטיסייה CSS בדף הגדרות התוסף, ממנו תוכל להתאים אישית את קישורי הדף שלך. תוכל להתאים אישית את תוויות העמידה כמו גם את התוויות קודם ו הבא קישור קישורים. בהפעלת התוסף, יהיה צורך להחליף קוד כלשהו בקבצי העיצוב שלך.

אם האתר שלך נפגע המון בתגובות, תשמח במיוחד שהפלאגין יכול לדחות גם דפי תגובות. אתה גם יכול לבחור את מספר הקישורים להצגה לפני ואחרי העמוד הנוכחי. א גרסת מקצוען תומך multisites, כולל אחד עשר פריסות מוכנות ומותאם אישית כדי לגרום לטקסט ולחצנים שלך להיראות כמו שאתה רוצה.

3. עימוד על ידי BestWebSoft

תוסף Pagination של BestWebSoft

אתה יכול להשתמש ב- Pagination על ידי BestWebSoft כדי להוסיף עימוד אישי לא רק לפוסטים שלך, אלא גם לתגיות, לקטגוריות, לתוצאות החיפוש ולדפי המחבר שלך. התוסף תואם גם לתוספי התיקייה והגלריה של BestWebSoft, כך שתוכלו לאפשר עימוד בקלות גם לגלריות ותיקים. תוכל גם להציג הבא ו קודם חיצים והתאם אותם אישית. ואם תרצו לדלג על עימוד לדפים שנבחרו, גם זה אפשרי.

מההגדרות, באפשרותך לשנות ולהתאים אישית את סוג העמוד. המספור יכול להופיע בראש או מתחת לתוכן ולהיות מיושר לשמאל, לימין או למרכז. שני סוגי תצוגה אפשריים – גרסת התצוגה הארוכה המפרטת כל מספר עמוד ברצף, וגרסת התצוגה הקצרה המציגה מספרי עמודים בכפולות. ה גרסת מקצוען מוסיף טען עוד כפתורים וגלילה אינסופית.

4. עידוד פוסט מתקדם

תוסף פגינציה למודעות תוכן מתקדם

עימוד הפוסטים המתקדם מסייע בפיצול פוסטים ארוכים למספר עמודים קטנים יותר. זה לא פשוט מוסיף עימוד, הוא מאפשר להוסיף כפתורים ואז להכניס לתוכם טקסט ותמונות. חמש פריסות כפתורים שונות וסוגי טעינת תוכן שונים זמינים ותוכלו להשתמש בהם על בסיס עמוד או לפי הודעה. אתה יכול למקם את הכפתורים בחלקו העליון או התחתון של העמוד, או בשני המקומות. אתה גם יכול להתאים אישית את הכפתורים דרך לוח המחוונים של וורדפרס.

התוסף תומך בקודים קצרים ועוזר לשבור את תוכן הפוסטים הארוכים למספר עמודים. אתה יכול לבחור בין פגינציה פשוטה לבין אייאקס. (Ajax מהירה יותר מכיוון שהדף לא צריך להיטען מחדש בכל פעם שמשתמש מרענן את הדף). זה מוסיף סמל כפתור מיוחד בעורך פוסט TinyMCE כדי לפצל תוכן לדפים רבים.

התוסף משתלב באופן מלא ותואם ל- Visual Composer. אם תרצה תוכל להציג כפתורי עימוד על המחוון.

פריסות כפתור

אפשר גם להפוך אוטומטית את ברירת המחדל עמוד הבא לכפתור. אבל כדי לעשות זאת, תצטרך לרכוש את גרסת הפרימיום. גרסה זו גם מכניסה את כותרת העמוד והתיאור ללחצני העמידה.

5. עימוד למוצרי Storefront

עימוד למוצרי Storefront

כפי שאתה יכול לנחש, עימוד המוצר Storefront מיועד להציג עימוד בדפי המוצר. עם זאת, צריך שיהיה לך את העיצוב Storefront כמו גם את התוסף WooCommerce.

זה מוסיף א הבא ו קודם קישור בדפי מוצר בודדים. אבל זה לא הכל, זה גם מאפשר לך להוסיף תמונה ממוזערת לקישורים. הכותרת מופיעה בריחוף מעל התמונה הממוזערת. התאמה אישית עוזרת לשנות את התצוגה לפי רצונך.

עם התקנות אקטיביות של 30000+, תוסף זה פופולרי למדי בקרב בעלי חנויות WooCommerce.

6. התיבה הבאה לטוס תיבה

הדואר הבא

מידע והורדה צפה בהדגמה

ה- Post Box Fly Box הבא הוא מעט שונה משאר תוספי התצפית של וורדפרס ברשימה זו. זה מאפשר לקוראים לנווט אל הבא או קודם פרסם על ידי לחיצה על תיבה צפה. זה מושך את תשומת ליבו של הקורא בכך שהוא מופיע כתיבה צפה, אפילו כשהקורא גולל מטה. התיבה יכולה להופיע בצד שמאל או ימין של החלון בהתאם לתנאים שנבחרו בלוח האפשרויות של התוסף.

תוסף זה המופעל על ידי jQuery תומך בסוגים של פוסטים וקטגוריות פוסט מותאמות אישית. הגדרות התוסף מאפשרות לך למיין את הגדרות הפוסט ולהתאים את מידות התיבה.

7. עימוד קל

תוסף וורדפרס קל לביצוע קל

מידע והורדה צפה בהדגמה

כדי להציג את העמודים והפוסטים שלך כמצגות שקופיות יפות, אתה יכול לנסות עימוד קל. כל שעליך לעשות הוא להכניס מספר תגיות ולחץ על כמה אפשרויות. עימוד קל תומך בהפעלה אוטומטית, וידידותי לנייד.

שלושה סגנונות אנימציה אפשריים תוך כדי מעבר ממגלשה אחת לשניה – אנכית, אופקית ודהייה. אבל זה לא הכל, ניתן לשלב את השניים הראשונים עם 32 אפקטים להקלת jQuery. שש תבניות ניווט עוזרות לך להתחיל ותוכל להתאים אישית את כולן. אם תרצה, תוכל ליצור כותרת תחתונה שתחזור על כל השקופיות. ניתן לעצב את חיצי הניווט בארבע דרכים שונות. אפשרויות ניווט ממוזערות זמינות הן בחלקו העליון והן התחתון.

תוכל להשתמש בתג מחלק עמוד כדי לחלק את הדף או הפרסום לחלקים רבים וכן ליצור כותרת שניתן להציג בכל השקופיות. התוסף ניגש לתג הכותרת הראשונה ולתמונה הראשונה בכל קטע ליצירת השקופיות שלך.

בנוסף, אינך צריך לדאוג אם השקופיות שלך מתרחבות מעבר לאזור הגלוי. התוסף מחשב אוטומטית את הגובה והרוחב של התצוגה. האפשרות גלול לראש תועיל.

כמה תוספי עימוד נוספים של וורדפרס

אם אתה מחפש פיצ’ר ספציפי כלשהו, ​​תוספי העמוד של WordPress עשויים להתאים:

 1. פגינציה אלפביתית עוזר לסנן דפים, פוסטים, מוצרי WooCommerce, מדיה, מחברים או כל דבר שבתוכן שלך ומציג תוצאות חיפוש בעמוד או בפוסט בודדים בסדר אלפביתי. תוסף זה יכול לעבוד היטב עבור אתרי מוסיקה, חנויות ספרים או אתרי מסחר אלקטרוני, או לרשימת משתמשים או לניהול פרופילי חברים.
 2. עימוד אייאקס ומגילה אינסופית מציעה שלושה סוגי עימודים לבחירה – עימוד רגיל, גלילה אינסופית טען עוד (באמצעות אייאקס). אתה יכול להשתמש בו בפוסטים, דפים, חיפוש, סוגי פוסטים מותאמים אישית ו- WooCommerce.
 3. קישורי עמוד פלוס מציע אפשרות לדף בודד לתכני אינטרנט, ומאפשרת לקוראים להציג את המאמר בעמוד בודד. ה גרסת מקצוען משתמש ב- Ajax כדי לשפר את חוויית המשתמש ו- SEO.

מסיימים

לניווט פשוט באתר אינטרנט עם לא יותר מדי תוכן, אתה יכול לסמוך על תכונות הליבה של וורדפרס. אך אם אתם מחפשים תכונות ניווט אטרקטיביות המשפרות את חוויית המשתמש, תוספי העמוד של WordPress ברשימה זו יכולים להועיל. ניהול דפים קל יותר ויש מרחב להגדלת הכנסות ממודעות. סרטי ה- SERP שלך עשויים להשתפר ככל שמספר צפיות העמודים יכול להגדיל, ובכך להקטין את קצב הכניסה. תוכלו לגלות דרכים נוספות לשיפור חוויית המשתמש בבלוג שלנו.

אך מילת זהירות – עימוד מוגזם עלול להוביל לכך שמנועי חיפוש רואים בדפים שלך תוכן דק או אפילו כפול. לכן, השתמשו בתוספי התצפית של וורדפרס בחוכמה לשיפור UX ושמחו על כל שיפור שנגרם ב- SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map