10 תוספי וורדפרס בחינם לניהול זרימת עבודה

10 תוספי וורדפרס נהדרים לניהול זרימת עבודה

כולנו יודעים כי ניהול זרימת העבודה של אתר או בלוג רב-מחברים של וורדפרס יכול להיות קשה וגוזל זמן. דרוש עבודה אדירה כדי לתכנן, לנהל ולהפיץ בצורה יעילה את התוכן שלך. פיקוח על כל התהליך הזה יכול להיות הגורם לקריעת שיער הרבה ולילות ללא שינה. למזלך זה כבר לא צריך להיות המקרה עבורך.


עולם של תוספי וורדפרס מדהימים מחכים לתת יד, כאשר כל אחד מהם פותר קטע מסוים בפאזל זרימת העבודה של המערכת. סיכמנו את הבחירה שלנו בעשרה כלים חיוניים שיעזרו לך לבנות את עבודתך על שלושת המרכיבים החשובים ביצירת תוכן: תכנון, ניהול והפצה..

בואו נפשיל שרוולים, נפרד מהסיוט של קבצים מצורפים אינסופיים וקבצים לא מאורגנים, ונתחיל להפעיל את וורדפרס לעבודה!

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. רשימת פירסום מראש

Plugin לפני רשימת פירסום לפני פרסום

האם אתה משתמש ברשימות ביקורת כדי לייצר באופן עקבי את התוכן הטוב ביותר? אני מקווה שהתשובה היא כן! ובכן, כעת יש לך דרך לשתף אותם בקלות עם סופרים אחרים בצוות שלך על ידי שימוש בתוסף רשימת הניתוח לפני פרסום.

תוסף זה מאפשר לך ליצור ולבצע רשימות בדיקה עבור הפוסטים, הדפים וסוגי ההודעות המותאמים אישית שלך. קל ליצור את הרשימה שלך. פשוט עבור אל ‘הגדרות’> ‘רשימת פירסום מוקדמת’ והשתמש בשדה ‘הוסף פריט חדש’ עבור הרשימות שלך. אתה יכול אפילו להפוך את זה לחלק נדרש מזרימת העבודה שלך לביצוע רשימת הבדיקה לפני הפרסום (או שאתה יכול פשוט לאפשר אזהרה במקום). מינוף הכוח של רשימות ביקורת כדי לספק את דרישת קהל הקוראים שלך לתוכן האיכותי ביותר האפשרי.

2. יוסט SEO

תוסף SEO של יוסט

אין טעם להוציא תוכן נהדר אם אף אחד לא יקרא אותו. עליכם לבצע אופטימיזציה של התוכן שלכם למנועי חיפוש כדי לדרג את מילות המפתח הנכונות ולהביא תנועה רלוונטית לדפים שלכם. אל תטעו – SEO יכול באמת ליצור או לשבור אתר.

Yoast SEO עוזר לך לבצע אופטימיזציה של כל ההיבטים הרלוונטיים של קידום אתרים בעמוד, כדי לדירוג לאתר שלך ולבקר בו לעתים קרובות יותר. חשוב לא פחות, הוא מתמקד בעזרה בכתיבת תוכן טוב יותר על ידי הבטחת השימוש במילת המפתח שלך בכל מאמר או פוסט. יש לנו אפילו מדריך קל לשימוש ב- Yoast SEO שיסייע לכם להתחיל.

Yoast SEO זוכה לשבחים כתוסף ה- SEO הטוב ביותר שיש על ידי מומחי SEO וגם מתחילים כאחד, ויש לו למעלה ממיליון התקנות פעילות כך שאתה בחברה טובה עם זה!

3. עורך תפקידים למשתמש

עורך תפקידים למשתמש

אם אתה מפעיל בלוג או אתר מרובי משתמשים, חשוב מאוד לשלוט בניהול יכולות המשתמש ולהיות מסוגלים להקצות תפקידים ספציפיים. כמובן, וורדפרס מאפשרת לך להגביל תפקידים ברמה הכללית באמצעות אפשרויות מנהל, עורך, מחבר, תורם ואנשי עמיתים / צופים מחוץ לתיבה. מה אם תרצה להקצות תפקידים ספציפיים או מותאמים אישית יותר, עם זאת?

התוסף ‘עורך תפקידים למשתמש’ מאפשר לך (כמנהל מערכת) להקצות תפקידים ספציפיים לכל משתמש שיש לו גישה לאתר שלך. בחר אפשרויות בהן למשתמשים יש גישה לדף או לפוסט ספציפיים, שיכולים להוריד תוספים, שיכולים לבצע שינויים בעיצוב באתר שלך, ושלל תפקידים ויכולות מותאמות אישית אחרות. התקנת תוסף זה מעניקה לך שליטה הדוקה על ארגון המשתמשים שלך והתאמת זרימת עבודה ליתר דיוק.

4. ערוך זרימה

ערוך זרימת תוסף WordPress

זרימת עריכה היא התוסף האולטימטיבי לניהול זרימת העבודה שלך. זה מספק את כל מה שאתה צריך כדי לארגן ולשתף פעולה עם צוות מערכת. בנוסף ללוח השנה החזותי העדכני, עריכת Flow מגיעה עם תכונה עוצמתית בשם סטטוסים מותאמים אישית – תוויות סטטוס המסייעות לך לעקוב אחר שלבי המפתח בזרימת העבודה שלך ביתר קלות..

תכונות נוספות כגון הערות ומטא נתונים מאפשרים עוד יותר תקשורת וסנכרון טובים יותר בצוות העריכה העמוס להפליא.

5. זרימת עבודה של אואזיס

תוסף זרימת עבודה של אואזיס

רוצה גרסה מפושטת של עריכת זרימה? זרימת עבודה של אואזיס היא התשובה. יש לו את כל מרכיבי המפתח הדרושים לך לאוטומציה וליצור זרימת עבודה מורכבת באמצעות ממשק משתמש פשוט.

הוא מציע שלושה סטטוסים בהתאמה אישית, יכולות להקצות ולהקצות מחדש, תזכורות לתאריך יעד ודוא”ל ועוד ועוד. גרסת הפרמיום של הפלאגין מאפשרת לך ליצור תזרימי עבודה מרובים עם תמחור החל מ- $ 49. עם זאת, אל תתבלבל מהפשטות של הגרסה החינמית. זה יכול לעזור לך להתיר את זרימות העבודה הקדחתניות ביותר אפילו.

6. לוח שנה לעריכה

לוח שנה עריכה תוסף WordPress

לרוב זרימות העבודה המותאמות ביותר יש מרכיב מפתח אחד משותף: לוח שנה ערוך מפורט ומתוחזק. יצירת לוח שנה לעריכה היא סקירה חזותית קלה לעיכול של אסטרטגיית התוכן הגדולה שלך עם רעיונות לתוכן, משימות וטווחי זמן הכל מסומנים בבירור.

התוסף ‘לוח השנה העריכה’ הוא לוח שנה חזותי פשוט שיכול להפוך אפילו את המפוזרים ביותר מאיתנו מסודרים ומעל זרימת העבודה שלנו. תוסף זה מספק לך סקירה כללית על כל הפוסטים שלך (ממספר מחברים), הסטטוסים שלהם ומתי הם יתפרסמו. זה יכול לשמש לכל סוגי ההודעות. התקן אותו היום ואתה בדרך לעדן באופן משמעותי את אסטרטגיית התוכן שלך.

7. CoSchedule

CoSchedule תוסף וורדפרס בחינם

לבסוף, לוח שנה של מערכת כל-אחד-אחד עבור וורדפרס! התוסף CoSchedule הוא לוח שנה חזותי של מערכת המדיה החברתית שיכול לתזמן הן את המדיה החברתית והן את הפוסטים בבלוג שלך ובו זמנית להאיץ את זרימת העבודה שלך. זה מאפשר לך לתור את הודעות המדיה החברתית שלך כדי להישלח אוטומטית עם פוסטים שפורסמו. ממשק הגרירה ושחרור האינטואיטיבי של התוסף הופך את הדימוי לאוטומציה של זרימת העבודה החברתית שלך לקל ומהנה..

8. Jetpack

תוסף JetPack

האם לא יהיה מדהים להיות מסוגל לשתף את התוכן הנהדר שלך לערוצים חברתיים ולתקשר עם משתמשים חברתיים היישר מתוך WordPress? התוסף Jetpack לוורדפרס שם כדי לעזור לך לעשות בדיוק את זה – והרבה יותר מזה – הכל מהנוחות של הנדנדה של וורדפרס..

Jetpack עמוס בריבה עם כלים ותכונות המתמקדות ביצירת תנועה וביצועים חברתיים. כלי הפרסום, למשל, מאפשר לכם להפיץ פוסטים חדשים אוטומטית לרשתות המדיה החברתית שבחרתם. אתה יכול גם למדוד את ביצועי הפוסטים שלך מתוך הפלטפורמה. התקן את Jetpack והתחל לייעל את השיתוף שלך עוד היום.

9. ערכת האתר של גוגל

ערכת אתרים של גוגל עבור וורדפרס

אחד החלקים החשובים ביותר בכל אסטרטגיית תוכן הוא ניתוחים, במיוחד בהתחשב בזמן ובכסף שאתה משקיע בשיווק התוכן המדהים שלך.

Google Analytics הוא בחינם ומעניק לך תובנות ניתנות לפעולה לגבי הקהל שלך, מדדי אתרים מרכזיים וביצועי שיווק כוללים. לאחר מכן תוכל להשתמש בידע זה כדי ליידע ולכוון את האסטרטגיה הכוללת שלך לשיווק תוכן.

התוסף החינמי של ערכת האתר של Google מספק ערכים מפורטות של תנועה, דמוגרפיה ומפתח ביצועים, הכל נגיש בקלות בלוח המחוונים של וורדפרס. לא עוד תאבד את עצמך במעמקי גוגל אנליטיקס. יהיה לך את כל המידע הדרוש לך (יחד עם שירותי גוגל אחרים כמו AdSense, תובנות PageSpeed ​​ועוד) כדי לקבל החלטות במקום שאתה זקוק לו..

10. UpdraftPlus

תוסף גיבוי וורדפרס של UpdraftPlus

דמיין שאתה מתעורר ומגלה שנים של תוכן נהדר שפשוט נעלם יום אחד. זו מחשבה שממלאת עורכים באימה. וודא שאתה מגבה WordPress באתרך והגן על תוכן חשוב באמצעות UpdraftPlus (או תוסף אחר) באופן קבוע כחלק מזרימת העבודה שלך. התוסף החינמי הזה נבנה במיוחד כדי להגן מפני קריסות אתרים ולהקל על העברות נתונים. למידע נוסף על תכונות תוסף זה בסקירת UpdraftPlus שלנו.

נשקו לשלום מהדאגה שהאתר שלכם יעלה באש ותשתמשו בשקט הנפשי הזה כדי להתחיל להתמקד בתכנים הנהדרים שאתם הולכים לשתף מחר בעזרת כל התוספים הגדולים של וורדפרס ברשימה שלנו..


ניהול זרימת עבודה בכנות לא צריך להיות מאבק. כדאי להקדיש זמן לאפשרויות מחקר כמו אלה שהודגשנו למעלה. תקנו את התהליכים שלכם ותרגישו בטוחים ונרגשים מהאתר שלכם בכללותו, ותצפו לתוכן הנהדר שאתם בטוחים שעכשיו יגיע לתור..

על ידי התקנת חלק או של כל התוספים ברשימה שלנו, אתה עושה דרך ארוכה לאוטומציה, למטב ולייעל את זרימת העבודה שלך בעריכה. זה משחרר אותך להתמקד ביצירה עקבית של התוכן הטוב ביותר האפשרי עם צוות סופרים שמחים ופרודוקטיביים התומכים בך.

נשמח לשמוע מה דעתך על הרשימה שלנו ואם יש לך הצעות שפספסנו. שתף את הטיפים והמחשבות שלך בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map