10 תוספים חדשים לבלוגרים מתחילים ומשתמשי וורדפרס מנוסים

אוסף זה מכיל 10 תוספים חדשים וראויים לציון שגם בלוגרים מתחילים וגם משתמשי וורדפרס מנוסים כאחד ימצאו מועילים. על אף שבלוגרים חדשים יוכלו לשפר את אתר האינטרנט שלהם על ידי התקנת כמה מהתוספים החינמיים הללו, אפילו משתמשי וורדפרס מנוסים צריכים להיות מסוגלים למצוא כאן אחד או שניים תוספים חדשים שבהם הם יכולים להשתמש בכדי לשדרג את הבלוג שלהם..


בין אוסף זה תוכלו למצוא תוספים עם הערות תווים שיעזרו לכם לעקוב אחר הנושאים שאתם מתכננים לבלוג עליהם, תוספים למדיה חברתית לעידוד הקוראים שלכם לשתף את התוכן שלכם, כלים שיווקיים בדוא”ל לניהול והגדלת רשימת המנויים שלך, ועוד כמה אחרים כלים להקל על המבקרים שלך למצוא ולקרוא יותר מהתוכן הנהדר שלך.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

מפרסם OneNote עבור וורדפרס

תוספים לבלוגרים OneNote

כל בלוגר זקוק לאפליקציה טובה לרישום הערות. אתה אף פעם לא יודע מתי ההשראה לנושא חדש של פוסט תופיע, כך שיש מקום לשמור במהירות את הרעיונות האלה הוא תכונה חיונית בערכת הכלים של כל בלוגר..

OneNote של מיקרוסופט היא אפליקציית הערות חוצה פלטפורמות הניתנת בחינם לשימוש. זה מאפשר לך לגזור מהאינטרנט לגישה לא מקוונת בהמשך, לקבל קישורים שימושיים באמצעות דואר אלקטרוני ולאחסן תמונות שצולמו במצלמת הטלפון שלך במחברת הווירטואלית שלך..

והכי טוב, למשתמשים בוורדפרס יש כעת תוסף רשמי זמין. תוסף זה מוסיף פרסום מכפתור OneNote לעורך וורדפרס, ומאפשר לך לחפש במהירות בהערות שלך ולהכניס את התוכן השמור שלך לפוסט. זה נותן לך את האפשרות לרשום את מתאר הפוסטים שלך ב- OneNote, לפני לייבא אותם לבלוג הוורדפרס שלך לסיום..

עדיף לחץ לציוץ

לחץ לציוץ של תוסף

אוהבים אותם או שונאים אותם, אלה הקליקים לציטוט בציוץ בהחלט הופכים פופולריים יותר ויותר. למרות שהם יכולים להיות מעט מעצבנים אם הציטוט הניתן לציוץ אינו מעורר השראה במיוחד, כאשר משתמשים בהם נכון, הם יכולים להוות דרך נהדרת לעודד שיתופים חברתיים נוספים לבלוג שלך, ובתקווה למשוך יותר מבקרים לאתר שלך.

התוסף החדש שיצא לאחרונה מציג את מקומו של הפלאגין Click to Tweet מ- Todaymade הפסיק וכולל ספירת תווים משופרת ומוכנות לתרגום.

ChimpMate: עוזר WordPress MailChimp

תוסף וורדפרס של ChimpMate

הפעלת רשימת מנויים לניוזלטר לבלוג שלך היא אחת המשימות החשובות ביותר שתוכל לבצע. כאשר MailChimp מציע חשבונות בחינם לכל מי שיש לו פחות מ -2,000 מנויים, התוסף ChimpMate בחינם הוא בחירה טובה עבור בלוגרים חדשים שרק מתחילים את דרכם..

התוסף החינמי הזה כולל מבחר טוב של טפסי הצטרפות לדוא”ל שונים שיסייעו לך להגדיל את רשימת המנויים שלך. ממשק המשתמש עשוי להיות מעט בצד המגושם, אך אין הרבה תוספים בחינם המאפשרים לך ליצור טופס הצטרפות ל- Lightbox, סליידר, ווידג’ט בחבילה אחת..

הערה: יישומון סרגל צידי של תוכן מותאם אישית

הערה תוסף יישומון מותאם אישית

הערה הוא תוסף פשוט אך יעיל המאפשר לך להזין מגוון של סוגים שונים של תוכן לאזור סרגל הצד של הבלוג שלך. לאחר הפעלת התוסף, תוכלו להוסיף את הווידג’ט החדש לאזור הסרגל הצדדי, ואז להתחיל להוסיף אליו תוכן, וכל זאת באמצעות הכלי Customizer Live WordPress Live..

לאחר מכן זה נותן תצוגה מקדימה חיה וקדמתית בזמן שתוסיף את תוכן הווידג’ט המותאם אישית שלך. הערה נוצרה במקור לתוסף המוליך, אותו סקרנו לפני זמן מה. עם זאת, זה אמור לעבוד עם כל נושא וורדפרס.

פוסט-מאט: פוסטים ותגובות במייל

פוסט-פוסט לתוסף דוא

אם אתה רוצה להגדיל את מעורבות המשתמשים בבלוג שלך, ייתכן שהפלאגין של Postmatic בחינם יוכל לעזור לך. עם תוסף זה המותקן באתר שלך, הקוראים שלך יכולים לבחור להעביר אליהם הודעות חדשות בדוא”ל באופן אוטומטי, במקום להצטרך להמשיך לבדוק בבלוג שלך תוכן חדש..

כדי לעזור לעודד דיון על התוכן שלך, המנויים שלך יכולים להשאיר תגובה, פשוט על ידי תשובה להודעת הדואר החדשה. זה מסיר הרבה מהמחסומים שעלולים למנוע את הקורא להשאיר תגובה, כגון מילוי הטופס או יצירת חשבון. Postmatic עושה שימוש ב- MailChimp ו- Rackspace כדי להתמודד עם התכתבויות הדוא”ל, ומבטיח שהם מסוגלים לספק שירות חזק..

קופץ שקופיות: חלון תוכן מותאם אישית ב- Windows

תוסף תוכן שקופץ לפופלאס

אם אינך רוצה להפיץ חלונות קופצים למבקרים שלך, אך עדיין תרצה גישה לחלק מהתוצאות שהם יכולים להפיק, התוסף Popslide החדש והחינמי יכול להיות פשרה טובה..

במקום לירות חלונות קופצים לעבר המבקרים שלכם, Popslide יציג חלון השקופיות מעט פחות מעצבן. שלא כמו התוסף ChimpMate שהוצג קודם לכן, אפשרות זו אינה מגבילה אותך להציג רק טפסים להצטרפות לדוא”ל.

במקום זאת, דרך ממשק Popslide תוכלו להוסיף כל תוכן מותאם אישית לאזור השקופיות, והכל דרך עורך WYSIWYG. אתה מקבל גם מידה טובה של שליטה על האופן בו נראה אזור ההחלפה ומתפקד, וכרגע אתה יכול לשדרג לגרסת המקצוענים בחינם, בתמורה לשיתוף קישור לדף בפייסבוק.

תמונה מוצגת אוטומטית מהכותרת

תמונה מוצגת אוטומטית

ניתן לשפר כמעט את כל הפוסטים בבלוג באמצעות תמונה מוצגת היטב. עם זאת, אם אתה שוכח להוסיף תמונות אלה לפוסטים בבלוג שלך, ייתכן שהתמונה החינמית שמוצגת אוטומטית מכותרת התוסף מעניינת אותך.

לתוסף זה יש את היכולת ליצור תמונה בהשתתפות המותאמת אישית לכל הודעה באתר שלך, אם תשכח להוסיף לעצמך הודעה אחת. התוסף משתמש בכותרת הפוסט ואז מחיל טקסט זה על אחת משבע התמונות הכלולות. ישנם גם שלושה גופנים לבחירה.

או שבסופו של דבר תאהב את התמונות המוצגות באופן אוטומטי אלה עד כדי כך שלא תצטרך לדאוג להוסיף שוב משלך; או איום השימוש בהם יאלץ אותך להתחיל להעלות תמונות ממוזערות מתאימות יותר לבלוג שלך.

TimeSpan: זמן לקרוא את התוסף

זמן לקרוא זמן

אם אתה רוצה ליידע את הקוראים שלך איזה סוג של השקעת זמן הם יצטרכו לבצע כדי להגיע לסוף ההודעות בבלוג שלך, אז הפלאגין של TimeSpan בחינם נוצר בדיוק בשבילך.

לאחר חי באתר שלך, התוסף שפורסם לאחרונה יוסיף זמן לקרוא מידע לתחילת כל הפוסטים שלך. בעוד שהתוסף משתמש בממוצע הצפון אמריקני והנוסה של 250 מילים בדקה, אתה יכול לעקוף זאת בערך שלך.

מצב ספה WP: מצב קריאה ללא הסחה

תוסף קריאה ללא הסחה

אם אתה מפרסם תכנים ארוכי טווח, אז הקלה על המבקרים שלך לקרוא את הפוסטים האלה מבלי להסיח את דעתם צריכה להיות אחת העדיפות העיקרית שלך. אמנם אתה יכול לעבור לנושא וורדפרס אולטרה מינימליסטי, דרך נוספת להסיר הסחות דעת היא להתקין את התוסף WP Couch Mode.

התוסף החינמי הזה מעניק לקוראים שלך אפשרות להציג את הפוסטים שלך במצב ללא הסחת דעת. לחיצה על כפתור מצב הקריאה, פותחת את הפוסט בחלון מוקפץ חדש ללא הסחה. זה עושה את זה קל ככל האפשר עבור המבקרים שלך להתמקד בתוכן שהם מנסים להכניס.

טען אוטומטית את ההודעה הבאה

טען אוטומטית את ההודעה הבאה

אחרון חביב, התוסף Auto Load Next Post החדש שפורסם לאחרונה מעניק לך את היכולת להוסיף תכונה לאתר שלך, שטרם נראה בבלוגים רבים של וורדפרס..

כאשר התוסף הזה פעיל באתר שלך, כאשר הקוראים שלך מגיעים לסוף פוסט, המאמר הבא נטען אוטומטית. זה אמור לקוות להגדיל את מספר הפוסטים שכל מבקר בתצוגות האתר שלך מבלי שבאמת ידרוש מהם לחפש ידנית את המאמרים האלה.

לרוע המזל התוסף הזה לא עובד בכל נושא ויכול לדרוש קצת מאמץ כדי להתקין נכון. עם זאת, אם תקדיש זמן, תוכל להוסיף לאתר שלך תכונה נחמדה שמקלה על המבקרים שלך לקרוא יותר מהתוכן שלך.

סיכום

בין אם אתה בלוגר חדש או ותיק, אני מקווה שמצאת לפחות תוסף אחד חדש שתוכל להשתמש בו באתר האינטרנט שלך. החל מהגדלת רשימת הדוא”ל שלך ועזרה לקוראים שלך למצוא יותר מהתוכן הנהדר שלך, צריך להיות כאן משהו לכולם.

האם גילית לאחרונה פלאגינים חדשים וורדפרס מעניינים? אילו תכונות אתה חושב שכל בלוגר חדש צריך להשתמש בתוסף כדי להוסיף לאתר שלו? שתף את מחשבותיך בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map