10+ תוספי תיבת מחבר וורדפרס הטובים ביותר

התוספים הטובים ביותר של תוספי מחבר וורדפרס (חינם ופרמיום)

תכונה אחת נפוצה אך לעתים קרובות התעלמו מאתרי וורדפרס רבים היא תיבת הביולוגיה של המחבר. נמצא בדרך כלל בסוף פוסט הבלוג, תיבת הכותבים מגדילה את הסבירות, ומכאן האמינות והלגיטימיות של האתר שלך..


הקוראים שלך יכולים ללמוד עוד עליך או על מחבריך במבט חטוף. חוץ מזה אתה יכול להגדיל את השפעתך במדיה החברתית ולהראות הוכחה חברתית על ידי הכללת קישורים לחשבונות שלך בתיבת המחבר. ואלה רק שני מקרי שימוש.

במילים אחרות, תיבת הביו הביולוגית של הסופר, ממש כמו תיבת התגובות, היא דרך נהדרת לעודד את המבקרים שלך. זו הסיבה שזה עצוב שאנשים רבים מזניחים את תיבת הכותב, יותר מכך כשיש לנו הרבה תוספי תיבת מחברים של וורדפרס כדי להפוך את העבודה לקלה ביותר.

בפוסט של היום אנו מכסים תוספי מחבר בחינם וגם עבור תיבות מחבר פרמיום עבור וורדפרס. אנו מקווים שתמצאו את הפיתרון המושלם לצרכים הספציפיים שלכם. אנא שתף ​​את התוסף המועדף עליך על תיבת מחבר WordPress בתגובות.

ללא שום כוונה נוספת, הבה נרד לעבודה.

בין אם אתה בוחר תוסף בחינם או תיבת מחבר פרמיום, התוספים שאתה מוצא כאן מבצעים את העבודה. לכן הבחירה שלך תרתע להעדפותיך האישיות ולצרכים הספציפיים שלך. כמו כן, זכור לבדוק את תיבת המחבר שלך במכשירים ניידים כדי לבדוק אם הכל נראה נהדר ועובד בצורה חלקה.

עם זאת, ניתן לבדוק את התוספים הטובים ביותר לתיבת מחבר וורדפרס.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

1. תיבת מחברים פשוטה

תיבת מחברים פשוטה

ראשית בשורה הוא Simple Author Box, תוסף תיבות מחבר מבריק וקל לשימוש בוורדפרס מאת WebFactory Ltd. התוסף מוסיף תיבת מחברים מגיבה בסוף ההודעות שלך. זה מאפשר לך להציג את שם המחבר, אווטאר, תיאור ופרופילי מדיה חברתית.

אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את סגנונות התוסף כך שיתאימו לנושא שלך לקבלת מראה מסוגנן ואחיד. תיבת מחברים פשוטה מכניסה את תיבת המחבר לפוסטים שלך באופן אוטומטי. לחלופין, אתה יכול להוסיף את תיבת המחבר באופן ידני לקבצי התבנית שלך. זה תומך ב- RTL ו- AMP.

2. לייט סופרים תיבת

תיבת הסופרים האולטימטיבית

Ultimate Author Box Lite הוא תוסף פנטסטי המאפשר להוסיף פרטים נוספים על המחברים שלך, באופן אוטומטי או באמצעות קיצורי דרך. הוא תומך בפוסטים, בעמודים וסוגי פוסטים מותאמים אישית, ומציע לך מבחר רחב ככל שניתן להציג תיבות מחברים.

ראשית, יש לך חמש תבניות מעוצבות להפליא. לשליטה רבה יותר, עומדים לרשותך צבעים מותאמים אישית ללא הגבלה. יתר על כן, תוכלו להציג אווטרים מחברים מפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם או להשתמש בתמונות מותאמות אישית. בנוסף, אתה יכול לבחור להציג את תיבת המחבר בפוסטים או בדפים ספציפיים. עשרה אייקונים חברתיים ותכונות נוספות חותמות את העסקה.

3. Ultimate Author Box Pro

תיבת הסופרים האולטימטיבית

מידע והורדה צפה בהדגמה

Ultimate Author Box הוא הגרסה בתשלום של התוסף Ultimate Author Box Lite שכיסינו קודם. התוסף עודכן לאחרונה, והוסיף תכונות נוספות לתוסף מחבר וורדפרס רב עוצמה כבר. זו אחת הדרכים הטובות ביותר להציג ולהעריך מחברים באתר וורדפרס שלך.

בזכות אפשרויות מצוינות כמו לשונית ההודעות האחרונות, לשוניות מדיה חברתית, אייקונים, אווטרים, פרופילים, מיילים, טלפון ומחבר שמות, שום דבר לא מונע מהמחברים שלך להיראות. התוסף עודכן לאחרונה עם תכונות חזקות עוד יותר, כך שתוכלו לצפות בילוי נהדר עם Ultimate Author Box.

4. (בפשטות) שם מחבר אורח

(בפשטות) שם מחבר אורח

אם אתה עובד עם הרבה פוסטים אורחים, אתה תמצא את התוסף שם מחבר אורח די שימושי. כאשר מחברים אורחים מגישים פוסטים, הם נבדקים בדרך כלל עד שתבחר לפרסם אותם. אתה יכול להשתמש בחשבון של מחבר אורח, אך כשיש לך תורמים רבים הוא יכול להפוך למייגע.

אבל בזכות התוסף שלמעלה, תוכלו להוסיף במהירות מחבר אורח לפוסט ולקשר לבלוג שלו בלחיצה אחת. אינך צריך לדאוג כיצד תיבת המחבר תופיע בפני הקוראים; פשוט הוסף את שם המחבר האורח ואת הקישור הרצוי, וזהו. אם אתה נוטה, אתה יכול אפילו להוסיף את גלגול המחבר בקלות.

5. Starbox – תיבת הסופרים לבני אדם

תוסף תיבת מחבר

האם אתם מחפשים ליצור תיבות ביו מדהימות של מחברים שמשכנעות את הקוראים להקליק לקרוא ולקרוא עוד עליכם או על המחברים שלכם? אם כן, תאהבו את סטארבוקס של החבר’ה הגדולים ב- Squirrly UK. התוסף מגיע עם סט תכונות נחמד ליצירת תיבות מחברים יפות שעובדות.

כדי להתחיל ולעבוד במהירות, Starbox מגיע עם ערכות נושא שהוכנו מראש שהופכות את יצירת תיבת המחברים לרוח. נוסף על כך, אתה יכול למקם את תיבת המחבר בחלק העליון או התחתון של הפוסטים שלך. בנוסף, התוסף מגיע עם פרופילים חברתיים, מחבר של גוגל ופייסבוק, קטעי טקסט עשירים לתוצאות החיפוש של גוגל, קישורים לפוסטים של המחבר, שם תפקיד מחבר, וכל כך הרבה יותר.

6. רשימת מחברים מפוארים של וורדפרס

רשימת סופרים מהודרת

מידע והורדה צפה בהדגמה

אם אתם מחפשים יותר מסתם תיבת מחברים, תוסף רשימת מחברים מפואר של WordPress מציע לכם פיתרון חדש. התוסף מאפשר להציג רשימה של המחברים שלך ברשת יפה שהקוראים יכולים לגשת אליהם בקלות. אבל זה לא הכל, התוסף מגיע עם הרבה תכונות אחרות.

באפשרותך להציג בקלות את רשימת המחברים בסרגל הצד, בדף או בכל אזור ווידג’ט אחר. התוסף מגביר את התחרות הבריאה בין הכותבים, מה שאומר דברים נהדרים עבור הבלוג שלך. יתר על כן, תוכלו להעלות תמונות מותאמות אישית, סמלי מדיה חברתית ולהוסיף אפקטים דינמיים כדי למשוך מבקרים חדשים.

7. מחבר ביו בוקס

תיבת ביו של המחבר

מחבר ביו בוקס הוא תוסף תיבות מחבר פשוט של וורדפרס המספק די אגרוף. זה עוזר לך להוסיף בקלות כתבי ביוגרפיה, אווטרים וסמלי מדיה חברתית. עם המון תכונות, יצירת תיבת ביולוגיה יפהפיה של אווטאר מעולם לא הייתה קלה יותר.

תיבת ביו קופסא מגיעה עם ממשק ניהול קל ונוח לשימוש ההופך את יצירת תיבות המחבר המושלמות לאתר שלך באופן פשוט. הודות להגדרות נאותות, אתה יכול לשנות הכל מצבעים, היכן מוצגות תיבות המחבר, וכל כך הרבה יותר.

8. מחבר הדואר של WP

מחבר פוסט wp

אם אתה מחפש תוסף תיבות מחברים בוורדפרס רב-פנים, אתה לא יכול להשתבש עם מחבר WP Post. ראש המוח של AF Themes, מחבר WP Post מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות, כולל ביוגרפיה של מחבר, אייקונים חברתיים, קיצורי דרך וכן הלאה.

במילים אחרות, התוסף עוזר לך להציג את שם המחבר, אווטאר, תפקיד, כתובת דוא”ל, פרופילים חברתיים ותדמית קצרה תחת הפוסט. אתה יכול לבחור להציג / להסתיר תוכן מחבר ספציפי, בהתאם לצרכים שלך. נוסף על כך, התוסף מגיע עם ווידג’טים המאפשרים לך להוסיף תיבות מחבר בסרגל הצדדי ובאזורי יישומונים אחרים.

9. תיבת הסופרים הכי מפוארת

תיבת הסופרים הכי מפוארת

מידע והורדה צפה בהדגמה

Fanciest Author Box הוא תוסף פרימיום מחברים של וורדפרס המסייע לך לתת זהות לבלוג שלך בכמה צעדים. מוצר מוביל ב- CodeCanyon, Fanciest Author Box, פותח ומתוחזק על ידי Slobodan Manic, Dragan Nikolic, והצוות ב- ThematoSoup.

תיבת הסופרים הכי מפוארת עובדת ממש מחוץ לקופסה. הוא כולל תריסר תכונות, כולל פרופילים חברתיים, קודי קיצור, ווידג’טים, מחבר Google, צבעים מותאמים אישית, מוכנים לתרגום, עיצוב מגיב, עומס עצלני וכן הלאה. זהו תוסף תיבת מחברים פנטסטי לכל המשתמשים, למתחילים ובעלי המקצוענים כאחד.

10. מחבר מולונגוי

תולדות מולונגוי

הובא לך על ידי אמיצי, מפתח תוספי וורדפרס נלהב ובעל מוניטין, Molongui Authorship הוא חבילה שלמה של תכונות תיבת מחברים. זה מרחיב את תיבת המחבר של מחבר וורדפרס בדרכים חדשות ומרתקות. התוסף הוא חובה מוחלטת, במיוחד אם תרצה לזכות שני מחברים בפוסט אחד.

Molongui Authorship כולל שלל תכונות הכוללות, אך לא רק, מחברים מרובים, מחברים אורחים, תיבת מחברים הכוללת מחברים רגילים, פוסטים קשורים, אוואטארים של מחברים, עיצוב מגיב, אפשרויות עיצוב גמישות, ו- 70+ רשתות חברתיות, בין היתר.

11. הרחבת בוסטר

הרחבת מאיץ

נוצר על ידי הצוות המצוין ב- ThemeInWP, Booster Extension הוא יותר מסתם תוסף תיבות מחבר של WordPress. זוהי חבילה של תכונות עוצמתיות המושלמות לכל הבלוגים והמגזינים של WordPress. אם אתה מחפש תוסף ביו תיבת ביולוגית, Booster Extension מציע לך בדיוק את זה, ואז כמה.

למידע נוסף, התוסף Booster Extension מגיע עם לחצני שיתוף חברתיים עם ספירת שיתוף, חישוב והצגת זמן קריאה, אמוג’י משוב, לחצני תגובה, תיבת מחברים עם פרופילים חברתיים וכפתור ההודעה כמו / לא אהבתי. אתה יכול להתאים אישית את התוסף בהרחבה עד שנשמט.


ישנם כמה תוספי תיבת מחברים של וורדפרס בחינם ועוד פחות תוספי פרימיום. השוק אינו רווי כפי שהייתם מצפים מכיוון שתיבת הכותבים היא תכונה כה קטנה. מכיוון שכך, תוספים רבים לא עודכנו במשך שנים, מה שפסל אותם לרשימה שלנו באופן אוטומטי.

בסך הכל, תיבת מחברים מאפשרת לך לשפר את המעורבות באתר וורדפרס שלך בפיילוט אוטומטי. זה מציע לקוראים שלך את ההזדמנות להיפגש עם המחברים שלך ולעסוק בהם, ואת הבלוג בכלל. הרשימה שלעיל מציעה לך מספיק אפשרויות להוסיף כל סוג של תיבת מחברים שתרצה.

איזה תוסף הסופרים המועדף עליך עבור וורדפרס? נודיע בתגובות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map