10+ תוספי וורדפרס למיטוב ביצועי תמונה

אתר ללא תמונות הוא טוב, אדיש. אתה יודע, משעמם. אתר עם לא מותאם תמונות הן גרירה מוחלטת והיא תאכל את רוחב הפס היקר שלך, תאט כמעט כל דבר ותהרוס את חווית המשתמש (UX).


כל בעל אתר צריך לשאוף לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר למבקרים בו בכל עת. השימוש בתמונות כבדות שלוקח גילאים לטעון אינו הדרך בה אתה מספק חווית משתמש יעילה. ואם יש לך תמונות כבדות באתר שלך, סביר להניח שלא ביצעת אופטימיזציה זהה למנועי חיפוש. אתה מאבד נקודות UX ו- SEO משמאל, ימין ומרכז והעסק המקוון שלך נושא את כל זה.

הפוסט של היום יראה לך כיצד לבצע אופטימיזציה של התמונות שלך לטובת ביצועי האתר ולמטרות SEO הטובות ביותר. כלומר, מה הטעם שיש אתר אינטרנט מהיר-מהיר שיש בו קידום אתרים תדמיתי מטורף? בנוסף, תגלו תוספים למיטוב תמונות מועילים שישפרו את הביצועים של אתר הוורדפרס האהוב שלכם. תהנה מהפוסט ושתף את מחשבותיך (או כל דבר אחר באמת) בתגובות. אנו תמיד מצפים לזה ��

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

כיצד לבצע אופטימיזציה של תמונות עבור וורדפרס (לפני העלאה)

לפני שבוחנים תוספים לאופטימיזציית תמונות של וורדפרס, בואו נוציא כמה דברים מהדרך. אופטימיזציה של תמונות וורדפרס לביצועים הטובים ביותר ו- SEO חורגת רק מתוספים. לדוגמה, עליכם להבטיח:

 • התמונות שלך נקראות כראוי (נהדר עבור SEO)
 • התמונות בגודל הנכון (מדוע להעלות קובץ ענק כאשר קטן יותר יכול לעשות את העבודה?)
 • אתה מריץ את התמונות שלך (מקטין את גודל קבצי התמונות שלך)
 • אתה מוסיף alt ו כותרת תכונות לתמונות שלך (נהדר עבור SEO)

שמות תמונות באופן מתאים

עליכם לתת שם לתמונות שלכם כמו משווק – או עם SEO בחשבון. הנימוק כאן הוא די פשוט: תמונות שצוינו כראוי יעלו בתוצאות החיפוש של תמונות Google, מה שמקנה דחיפה עצומה בתנועה. יתר על כן, קל יותר לעקוב ולמצוא תמונות ששמו כראוי. עבור SEO: אם אתה עובד עם מילות מפתח, זה יהיה נהדר לכלול מילת מפתח בכותרת התמונה שלך.

אל תעלה את התמונות שלך שנראות כמו PHOTO101.jpg או משהו דומה, ציין את כל התמונות שלך כראוי. מבחינה טכנית, קריאת התמונות שלך כראוי אין כל השפעה על ביצועי האתר, אבל זה טוב ל- SEO.

שימוש בתמונות בגדלים נכונים

אם אתה מעלה תמונות מטורפות-גדולות ומאוחר יותר גודל אותן באמצעות HTML, אני מאמין שאתה מבזבז זמן ומאט את אתר וורדפרס שלך באותה שעה ארורה. אם תרצה להציג תמונה של 300 x 300 למשל, וודא שהתמונה נמדדת 300 x 300 לפני העלאה.

אם אתה יכול להקטין את התמונה ולהגדיל אותה מחדש ל- 300 x 300 באמצעות HTML מבלי לפגוע באיכות, כך ייטב. פשוט אל תעשה את התמונות שלך גדולות יותר ממה שאתה באמת צריך.

תמונות מריחות

החלקה תפחית משמעותית את גודל התמונות שלך. התהליך כולל פיזור התמונות שלך של נתונים משלימים כגון קואורדינטות gps, סוג המצלמה המשמשת ותאריך היצירה בין היתר.

באמצעות שודדים

Sprites, טכניקת CSS ידועה למדי, מאפשרת לך להשתמש בתמונה אחת כדי להשיג עיצובים שונים ברחבי אתר האינטרנט שלך. בניגוד לטעינת מספר תמונות (מה שלוקח זמן), Sprites יטען תמונה אחת ויחסוך לך הרבה שניות בזמן טעינת העמוד.

הוסף תמיד את התכונה ALT לתמונות שלך

הוספת ה- alt תכונה לתמונות שלך לא הופכת את אתר WordPress שלך למהיר יותר, אבל זה בהחלט טוב לקמפיין ה- SEO שלך. עכבישים של מנועי חיפוש לא רואים את התמונות שלך באותה צורה שקוראים אנושיים. הם מסתמכים על מידע המצורף לתמונה שלך (למשל כותרת התמונה ותוכן התמונה alt תכונה) לסווג ולדרג את התמונה בסופו של דבר.

בזמן ש alt יש להשתמש בתכונה כדי להחזיק טקסט חלופי לתמונה (אם התמונה לא תטען מסיבה זו או אחרת, הטקסט החלופי מוצג במקומו), אתה יכול להשתמש בתכונה זו למטרות SEO. אתה יכול לזרוק מילת מפתח או ביטוי מפתח לטקסט החלופי ולראות בזמן שה- SEO שלך עולה.

עשרת התוספים המובילים (10) מיטוב התמונות עבור וורדפרס

עם החלק הראשון ההוא מהדרך, אולי עלי להפסיק לחשוף את סודות מסחר SEO ולעבור לחלק העסיסי יותר של הפוסט הזה; תוספים למיטוב תמונות וורדפרס!

כלי אופטימיזציית התמונות של EWWW וורדפרס

אופטימיזציית תמונות אופטימיזציה של תמונה

עם למעלה משלוש מאות אלפי הורדות (300K) ודירוג מעולה של 4.8 / 5.0 כוכבים, EWWW Image Optimizer הוא התוסף לאופטימיזציה של תמונות אשר יציל את אתר WordPress שלך. מתוכנת להפעלה אוטומטית, אתה יכול להשתמש בכלי אופטימיזציית התמונות של EWWW כדי לייעל תמונות בעת העלאתן לאתר שלך, כמו גם תמונות שהועלו בעבר.

פרט לכך, תוכלו להמיר תמונות בקלות לפורמטים של קבצים שגודלם קטן יותר. התוסף משתמש בכלי התמונה gifsicle, jpegtran, pngquant, pngout ו- optipng כדי לייעל את התמונות שלך מבלי לאבד איכות. היתרונות של השימוש בכלי האופטימיזציה של תמונות EWWW כוללים:

 • גיבויים מהירים יותר
 • דפי אינטרנט נטענים מהר יותר
 • פחות שימוש ברוחב פס
 • התוסף סופר מהיר ונוח להתקנה ושימוש (ניסיתי את זה בעצמי)
 • מיטוב מיטוב PNG
 • וכו

כלי אופטימיזציית התמונות של CW וורדפרס

אופטימיזציה של תמונה אופטימיזציה לתמונות וורדפרס

האם אתה מחפש תוסף יעיל ומאובטח לאופטימיזציה של תמונות? מיטוב תמונות CW הוא התשובה שלך. כלי אופטימיזציית התמונות של CW משתמש בכלי התמונות של לינוקס לוטוטילס בכדי לצמצם את גודל קבצי התמונות שלכם בתורם לשיפור הביצועים של אתר וורדפרס.

בנוסף, ג’ייקוב אלרד – הכותב – רוצה לדעת שתוסף התוסף מבוסס על WP Smush.it, אינך צריך להטריח את עצמך עם מדיניות הפרטיות של Smush.it ו- TOS (תנאי שירות) מכיוון שהתמונות שלך לעולם לא יעזבו את השרת שלך. . התקנת אביזרי לינוקס יכולה להיות מעט מאתגרת למתחילים בוורדפרס, אך עם דירוג מרשים של 4.4 / 5.0 ומעל עשרים אלף הורדות (20K), CW Optimizer Image שווה לבדוק..

WP Smush.it תוסף וורדפרס

אופטימיזציה של WP Smush.it תוסף וורדפרס

מנוהל ומתוחזק על ידי WPMU DEV, WP Smush.it מאפשר לך לבצע אופטימיזציה של תמונות על ידי דחיסתן בנפרד ספריית מדיה או בכמויות גדולות מה- מדיה בתפריט מנהל וורדפרס (לוח מחוונים). WP Smush.it משלב את וורדפרס עם ה- API של Smush.it, שהיא הפלטפורמה המאפשרת תוסף מיטוב תמונה זה ל:

 • הרחק נתונים נוספים מ- JPEG
 • בצע אופטימיזציה לדחיסת JPEG
 • המרת GIF ל- PNG
 • הפשטו צבעים שאינם בשימוש מתמונות צמודות

WP Smush.it מייעל את התמונות שלך באופן אוטומטי מאחורי הקלעים. התוסף יכול לבצע אופטימיזציה של תמונות כשאתה מוסיף אותן לבלוג שלך, ואתה יכול לבצע אופטימיזציה של תמונות קיימות בכמה לחיצות. WP Smush.it הורד מעל 800,000 פעמים, יש לו דירוג של 4.1 / 5.0 ותוכלו לצפות לתמיכה רבה ותכונות נוספות מהצוות המקצועי של WPMU DEV.

טעינה עצלנית תוסף וורדפרס

אופטימיזציה לטעינת תמונות עצלנית

שם די לתוסף שמספק אופטימיזציה נהדרת לתמונות לביצועים טובים יותר באתר. החלק הטוב ביותר הוא עצל העומס עובד מחוץ לתיבה, כלומר אינך צריך להגדיר אפשרויות גוזלות זמן. התוסף, שמתגאה ביותר משמונים אלף הורדות (80K) ודירוג 4.5 / 5.0, עובד אוטומטית ומשתמש ב- jQuery.sonar כדי לטעון תמונות רק כאשר הן גלויות למשתמש. התמונות שלך יופיעו זו אחר זו כשהמשתמש גולל במורד הדף.

עומס עצל הוא תוצאה מדהימה של המאמצים המשולבים של ג’ייק גולדמן מ- 10up LLC, Automattic ו- TechCrunch. עומס עצל הוא השתקפות נהדרת של כוחה של jQuery.sonar ותוסף אופטימיזציה לתמונות מעולה עבור וורדפרס..

תמונות ידידותיות לקידום אתרים וורדפרס

תמונות ידידותיות לקידום אתרים אופטימיזציה של תוסף וורדפרס

אם אתה מפגר עם קידום אתרים בדימוי שלך, אתה עומד לגלות מדוע תמונות ידידותיות לקידום אתרים הם התוסף לאופטימיזציה של וורדפרס שאתה זקוק לו. כמו כן, המסווג כתוסף SEO של וורדפרס, תמונות ידידותיות SEO מוסיפות אוטומטית את alt ו כותרת תכונות לתמונות שלך. פשוט הגדר את alt ו כותרת אפשרויות בקלות והעבודה שלך נעשית!

כפי שראינו קודם, alt תכונה חשובה במיוחד לאופטימיזציה למנועי חיפוש. ה כותרת התכונה מכילה את הטקסט (הסבר על הכלים) שמופיע כשאתה מעביר העכבר מעל תמונה. תמונות ידידותיות לקידום אתרים פותחו על ידי ולדימיר פרלבובץ (מחבר התוספים המפורסם של וורדפרס של תוספים פופולריים אחרים כגון חכם YouTube Pro ו נסיעת מבחן נושא) יש דירוג של 4.0 / 5.0 ולמעלה ממיליון (1 מיליון) הורדות.

תוסף וורדפרס של האמי

אופטימיזציה לתמונות של Hammy

מחפש לספק חווית תמונה מיטבית על מספר מכשירים, במיוחד טלפונים ניידים? אם אמרת כן, האמי תעניין אותך. במקום לצמצם את גודל התמונות שלך, חמי תופס תמונות מהפוסטים והדפים שלך ומייצר כמה תמונות קטנות יותר. כאשר קורא מגיע לאתר האינטרנט שלך, האמי משרת באופן אוטומטי את התמונה המתאימה ביותר. זה נותן למשתמשים הניידים שלך חוויה טובה יותר.

התוסף מסתמך על jQuery, אך אם האחרון אינו זמין, האמי תחזור לתמונה המקורית. זה יכול להוות בעיה, ואולי זו הסיבה היחידה לכך שהתוסף כולל דירוג של 3.8 / 5.0 וכשבע עשרה אלף הורדות (16.9k) בלבד. חמי תופס מטא נתונים כמו גם alt ו כותרת תכונות מהתמונה המקורית, וזה יתרון נהדר. לרוע המזל התוסף אינו תומך בסוגים של פוסטים מותאמים אישית ולוקח לא מעט תצורה לעבודה.

Imsanity תוסף וורדפרס

אופטימיזציה של אימניות תוסף וורדפרס

נמאס לכם להעלות תורמים (או משתמשים) בבירור תמונות ענקיות? ובכן, אינך צריך לפרט את התמונות באופן ידני יותר מכיוון שעכשיו יש לך אי-שפיות. אתה יכול בקלות לקבוע את התצורה המרבית עם איכות, גובה ואיכות תמונה המסייעות ל- Imsanity לשמור את כל התמונות שהועלו. התוסף מדרג תמונות גדולות לגודל שהוגדר מראש ואז מחליף את המקור. התוסף מגיע עם אפשרות לשנות גודל בכמות גדולה שדואגת לתמונות שהועלו בעבר. ספינות אי-שפיות עם תכונות אחרות שלא הוזכרו לעיל ובעלות דירוג 4.9 / 5.0.

תוסף וורדפרס ל- Prizm Image

אופטימיזציה של תמונה פריזם תוסף וורדפרס

לדברי Accusoft, המחבר, תוסף מיטוב התמונות של וורדפרס מאפשר לך “… להפחית את גודל הקובץ של תמונות שלך עד 70% …” מבלי לאבד רזולוציה ואיכות חזותית. עם ארבעת אלפים הורדות בלבד (4k) ודירוג של 3.5 / 5.0, אנו יכולים לטעון שהתוסף אופטימיזציה של Prizm מגיע לשם צעד אחר צעד, או ליתר דיוק תמונה אחר תמונה..

תמונה של Prizm מסייעת לך לבצע אופטימיזציה של דחיסת JPEG, אופטימיזציה של PNGs ו- GIF, הסרת מטא נתונים מקבצי JPEG ועוד ועוד. עליך להירשם לחשבון Prizm Image בחינם כדי להשתמש בתוסף. אם תשאלו אותי, התוסף לאופטימיזציה של תמונות זה נראה נהדר, אך מעט ההורדות ודירוג הכוכבים פחות מארבעה מעניקים לו אווירה לא טובה.

תמונות עם תגובת PB וורדפרס

אופטימיזציה של תמונות רספונסיביות PB תוסף וורדפרס

הייתי שמח לומר שעיצוב אתרים רספונסיבי הוא העתיד, אבל זה ממש כאן איתנו, בהווה. אם אינך יודע זאת כבר, עיצוב רספונסיבי מאפשר לך לבנות אתרים שנראים נהדר בכל המכשירים ללא קשר לרוחב המסך.

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, התוכן הטקסטואלי שלך כמו גם תמונות חייבים להיות מגיבים. כאן נכנסים תמונות עם תגובת PB. התוסף מעצב מחדש את התמונות שלך על פי שאילתות מדיה רגילות של CSS, ומציעות לך גמישות רבה. אתה יכול להתאים אישית את שאילתות המדיה שלך לכל תמונה, לפוסט או לפריסה. תמונות התגובה ל- PB פותחו על ידי ג’ייקוב דאן ופנומבולה ובעלות דירוג 4.5 / 5.0.

תוסף WordPress Renamer וורדפרס

אופטימיזציה של תמונה לקובץ מדיה אופטימיזציה של וורדפרס

בטח ציינת קובץ תמונה שגוי בשם שגוי באתר וורדפרס שלך לפחות פעם אחת בעבר. שינוי שם הקובץ פירושו שעליך לערוך גם את כל ההפניות לתמונה זו. אם אתה שואל אותי, זה נשמע מסורבל במיוחד אם אתה מנהל אתר גדול.

מה אם היית יכול להשיג תוסף אופטימיזציה של וורדפרס לתמונות שמטפל בהרמה הכבדה עבורך? ובכן, נחשו מה, Renamer File Renamer הוא בדיוק התוסף הזה. תוסף זה עוזר לך לשנות את שמות התמונות שלך מבלי לשבור זיעה. נוסף על כך, Renamer File Renamer מעדכן את כל הפניות (קישורים בפוסטים ובדפים, src וכו ‘) באופן אוטומטי, מה שמקל על העבודה שלך. אתה יכול אפילו לשנות שם בכמות גדולה של כל הקבצים שלך בו-זמנית. רק חשוב מה זה אומר על מאמצי SEO שלך לתדמית.

ShortPixel

מיטוב התמונות של ShotPixel

ShortPixel הוא תוסף דחיסת תמונות שפשוט עובד: התקן אותו ואז תשכח ממנו. עם למעלה מ 20,000 התקנות אקטיביות על פי וורדפרס, זוהי בחירה פופולרית עבור אלה המודעים לחשיבות של תמונות מיטוב באתר שלהם..

זהו גורם חשוב ל- SEO שיש אתר שעומס במהירות והתמונות הן בדרך כלל המשאב הגדול ביותר באתר מסוים. האלגוריתמים החזקים של ShortPixel מוודאים שהתמונות (JPEGs, PNGs ו- GIFs) ו- PDF משתנות בגודל של שינוי אופטימלי. זה מוביל לאתרים מהירים יותר שגוגל אוהבת! שלא לדבר על חוויית משתמש טובה יותר עבור המבקרים.

ShortPixel יכול לא רק לשנות את גודל הדמויות / קובצי ה- PDF הישנים של האתר ולדחוס אותו, אלא שהוא גם עושה את אותו הדבר באופן אוטומטי עבור כל תמונה חדשה שתוסיף באתר שלך. לכן אתה רק צריך להתקין את התוסף, להגדיר אותו ואז לשכוח ממנו. זה פשוט יעשה את הקסם שלו ברקע בזמן שאתה עובד על הדברים האחרים שלך באתר שלך.

אליך…

כעת עומדות לרשותך שפע של אפשרויות מבחינת התוספים לאופטימיזציה של וורדפרס. בחר אחד שמתאים לצרכים שלך בצורה מושלמת. אם אתה מוכן להתנסות, אתה יכול לנסות שני תוספים בכל פעם, אך אין טעם – תוסף אופטימיזציה לתמונה אחת אמור להספיק.

באיזה תוסף לאופטימיזציה של תמונות אתה משתמש כדי לשפר את הביצועים באתר וורדפרס שלך? אנא שתפו אותנו בסעיף התגובות למטה. אדיוס אמיגו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me