10+ נושאי וורדפרס הטובים ביותר למשחקים לשנת 2020

ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס למשחקים לבלוגים ומגזינים של גיימר

מחפש נושא וורדפרס טוב לבלוג או למגזין הגיימר החדש שלך? אל תחפש עוד מכיוון שרכבנו מאמר מקיף ובחר את ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס המשחקים הזמינות לפי איכות ותכונות, מהטוב ועד הטוב והטוב ביותר.


קבלת מגזין משחקים טוב אינה משימה קלה, צורך לכתוב כמה מאמרים ביום זה חובה כדי שתוכל לדרג כראוי בגוגל ולהישאר מעודכן בכל החדשות, אבל מה עם מתי תרצה לכתוב ביקורות משלך או להמציא דירוג. במאמר זה אנו הולכים לבחון את הנושאים הטובים ביותר בשוק, מנגיש בקלות עם פחות תכונות ועד הנושאים הטובים ביותר המלאים בתכונות. המאמר יסקור את נושאי הוורדפרס הטובים ביותר, הטובים ביותר והטובים ביותר שיש, לפי סדר ותכונות.

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

משחקי וורדפרס טובים למשחקים

ערכות נושא WP אלה מיועדות לאלו שמתחילים מגזיני משחק משלהם, יש להם עדכון בלוג מכובד ועיצוב מודולרי נחמד למראה. ערכות נושא אלה מומלצות למי שרוצה משהו כמקום התחלתי ומתכנן להתרחב בעתיד הקרוב.

1. מגזין STK (חינם)

מגזין SKT הנו נושא חדשות ומגזין וורדפרס מגיב בחינם, שניתן להשתמש בו עבור עיתונים, פרסום, בלוגים אישיים וארגוניים, ואתרי סגנון עריכה..

אופן הבניית עמוד הבית והפוסטים הוא נחמד, נקי וקל לקריאה. זה אור על משאבים, תואמים רב לשוניים ותרגומים מוכנים. המפתח גם מציין כי תואם Woocommerce ו- Nextgen Gallery, מה שעשוי להועיל אם אתה מבצע טונות של ביקורות שצריכות גלריות..

כמובן שזה נושא בסיסי כך שלא תוכלו לצפות למודול ביקורת / ציון או דירוגים, תצטרכו לעשות את כל זה לבדכם או לבחור נושא טוב יותר ממאמר זה. זוהי נקודת פתיחה נחמדה, כיוון שבעצם נושאי המגזינים החינמיים בעיקרם אינם כוללים מצגות ותכונות מסוג זה.

2. ELRT

מידע והורדהצפו בהדגמה

Gametime הוא נושא די טוב לאתר משחקים הכולל ביקורות בהתאמה אישית, המאפשר לך להציג את ביקורות המשחק או המדיה האחרונות שלך בסגנון, כולל מערכת דירוג. הנושא כולל גם חדשות אחרונות בהתאמה אישית כווידג’טים עם מבחר קטגוריות ותומך גם בתמונות מוצגות.

ההדגמה די מרשימה ואם אתה טוב במחלקת האמנים היית יכול לבנות אתר משחק שלם על בסיס נושא זה בלבד. ציוני הביקורת ודירוגם בדף הבית הם מהטובים שראינו.

Gametime מובנה, על פי המפתח במצב באגים שהופך אותו ל- HTML5 סולידי בתוקף, הוא מבוסס גם ב- Bootstrap כך שתוכל כמעט להבטיח שהוא יראה טוב בכל מכשיר. זהו נושא טוב למראה עם מבטא מסוים בצבעים, שעלול לעורר תגובה של אהבה / שנאה, תלוי בטעם שלך.

הנושא עולה 45 דולר וניתן לרכוש אותו ב- CreativeMarket.

3. פורטל המשחק

פורטל המשחקים הוא נושא משובח לאתר משחקים, יש לו פוסט מוצג להפליא בדף הבית, חסימות מובנות מאוד לפוסטים בבלוגים, בחירה מצוינת בצבעים, גופנים נחמדים, עיצוב נקי מאוד ומטען אייאקס. בצד הרע, הנושא יקר מאוד, יושב במחיר של $ 75 ואינו כולל מערכת ביקורת / ניקוד.

הפוסט המדהים המוצג עם מראה מדהים, העיצוב הנקי ומספר הבלוקים לפוסטים בבלוג הם הנקודות החזקות יותר שלהם, אף על פי שהמחיר והיעדר מערכת ביקורת / ניקוד קשה להתעלם מהם. אם אתה מתכנן ליצור אתר משחקים יעיל בלי להתמקד יותר מדי בקטעים ובסקירות / ציונים שונים, זו עשויה להיות אלטרנטיבה טובה מאוד. אם אתה מחפש פיתרון כולל למספר קטגוריות ולמערכת ציונים, ייתכן שתרצה לדלג עליו.

4. משחק אזור

מידע והורדה צפה בהדגמה

GameZone הוא נושא מאוד מיומן ואחד הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס המשחקים הטובים ביותר ליצירת האתר שלך אם אתה בעניין של השבט / צוות. הנושא מיומן גם לזרמי עוויתות, סטטיסטיקות של שחקנים, ביקורות, קהילות, משחקי פרסום ובלוגים באופן כללי.

הנושא בנוי על בסיס בניית הדפים של WP Bakery, ולמען האמת לחלוטין, הוא מעט כבד על משאבים, בנוסף יש לו טונות של השפעות על גופנים ותמונות, כך שהוא נוטה להופיע באטיות ברוב הדפדפנים, נושא זה גם תואם לטונות. של תוספים כמו:

 • מחוון המהפכה
 • טופס יצירת קשר 7
 • רשת חיונית
 • MailChimp עבור WP
 • WooCommerce
 • YITH WooCommerce משאלות
 • לחצני שיתוף מדיה חברתית של WooCommerce
 • YITH WooCommerce השווה
 • ThemeREX תוספות

עם פוסט תכונות מדהים ומאמרים מובלטים, חסימות מספיק לפוסטים בבלוגים, קטעים שונים ואפילו תמיכה בחנות דיגיטלית, נושא זה מתאים מאוד לרוב אתרי המשחקים אם אתה יכול לעבור את העיבוד האיטי במקצת, היעדר מערכת ביקורת / ניקוד ותג המחיר של 56 $. כרגע היא מדורגת 23 ב- ThemeForest.

5. אוונטורה

מידע והורדה צפה בהדגמה

Avantura הוא לא נושא ספציפי למשחקים, זה יותר נושא כללי של מגזין, אך חושש לא מכיוון שככל שדרגה גבוהה יותר בדרגה, כך הם הופכים ל”יותר מכוונים “. בניגוד למה שאתה עשוי לחשוב, נושאי המגזין הכללי שנמצאים בראש הם הכי מתאימים למגזין משחקים, מכמה סיבות.

Avantura הוא אחד הראשונים ששווקו כנושא כללי עם מספר הדגמות שמתאימות למטרות שונות. מדוע זה נושא כל כך נהדר עבור מגזין משחקים שאתה עשוי לשאול? אני שמח ששאלת.

לאוונטורה יש את אחד מאבני הבניין הטובות ביותר שראינו להקמת אתר גיימינג, הוא תומך בקטגוריות צבע ייחודיות (חובה לכל מגזין משחק רציני), ניתן לשלב עם ווידג’טים פופולריים, ניתן להתאים אישית לדף, יש כמה אפשרויות עבור הכותרת העליונה התחתונה ויש לה עיצוב מדהים למראה הבלוג. כמו כן, יש לזה טוב מאוד לגבי מודול הכותב וכמה חביבי מאמר נחמדים אחרונים וקודמים. מעבר לכל זה, הוא תומך בתפריט מגה נחמד עם תמונות.

בצד הרע, לנושא אין מערכת בדיקה / ניקוד מובנית, תצטרך להכין בעצמך תוסף עם תוספים. Avantura עולה 49 $ והיא כרגע מדורגת 18 ב- ThemeForest.

6. GeekMag

מידע והורדה צפה בהדגמה

Geekmag הוא נושא כללי של מגזינים, חדשות ובלוגים, והוא מתאים מאוד למגזין טק, טלוויזיה, תרבות, קולנוע וגיימינג. במקרה שלנו, ל- GeekMag יש עיצוב טוב אחד, מערך נרחב של תכונות, תמיכה ב- bbPress, שיאפשרו לך לבנות קהילה בתוך מגזין המשחקים wordpress שלך וב- BuddyPress. זה כן תומך ב- Ajax טעינה של האתר לצורך מצגת הרבה יותר טובה.

GeekMag הוא נושא לבניית עמודים שנבנה על ידי בונה הדפים SiteOrigin, שמשמעותו תהיה לך מגוון טוב יותר של אפשרויות לבניית חסימות האתר שלך. לנושא יש אחת ממערכת הביקורות / ניקוד הטובה ביותר שראינו, וזה ממש טוב לאתר ביקורות. בצד הרע, לנושא יש כמה אפשרויות צבע גרועות למגזין המשחקים והיית צריך לצבוט אותו מעט ואין לו קידוד צבע לקטעים..

GeekMag עולה 49 $ והיא כרגע מדורגת 19 ב- ThemeForest.

משחקי WordPress טובים יותר

ערכות נושא אלה מומלצות לאלו שכבר מפעילים אתר משחק ורוצים לשפר אותו עוד מעט או שמא ברצינות ליצור אתר משחק טוב מאוד שניתן להרחיב עם הזמן. על ערכות נושא אלה לכלול מערכת ניקוד / סקירה, עליהן להיטען מהר מאוד.

7. קאפה

מידע והורדה צפה בהדגמה

קאפה הנו נושא וורדפרס משחקי אוריינטציה קפדניים מאוד עם התמקדות במצגת ומערכת סקירה / ניקוד טובה. לנושא יש את המחוון הטוב ביותר שראינו עד כה בדף הבית. פוסט בלוג טוב מאוד אבל מוגבל במקצת ושלושת הצגות הטובות ביותר עבור מערכות הניקוד.

הדבר הטוב עם הנושא הזה הוא שיש בו תחושת משחק מאוד מובנית בתוכה, עם עיצוב נקי ומערכתי העוסק בסיבוכיות ובתכונות נוספות עבור אתר מכוון יותר למשחקים עם דגש על מראה טוב יותר. הדבר הרע הוא שאין לה מערכת מקודדת צבע ואין בה מגוון רחב יותר של אבני בניין לבניית דף הבית שלך. אם אתם מתכננים לבנות אתר משחקים נחמד ללא יותר מדי דברים, זה פשוט נושא מושלם. המחיר אינו הטוב ביותר, בהשוואה לתכונות שיש לו והוא עומד על 49 $, הוא גם מדורג 10 ב- ThemeForest.

8. קוליום! נושא וורדפרס בעיתון

מידע והורדה צפה בהדגמה

קוליום! הוא נושא מגזין רב תכליתי אלגנטי שמגיע עם טונות של תכונות נוספות. יש לו פריסות של דף הבית, יותר מעשרה הדגמות מוגדרות מראש, הוא מותאם במיוחד למהירות וביצועים והוא מבוסס על WP Bakery Builder כך שיהיו לך הרבה מודולים מותאמים אישית מוכנים לשחק עם.

תכונות העיצוב לא מסתיימות שם, הם מגיעים עם יותר מעשרה כותרות מוגדרות מראש, 60 תוכן לחסום, 20 סליידרים ורשתות המשולבים עם Visual Composer וזה אפילו תואם AMP מלא. אתה חושב שזה מספיק? יש סיבה לכך שנושא זה מופיע ברשימת הנושאים הטובים ביותר שלנו. הוא כולל את התוסף שכבת המחוון, הוא מוכן ל- WooCommerce כך שתוכל אפילו לשלב בו חנות, יש סרגל צד דביק ואפילו עור כהה. אבל נושא זה לא יהיה שלם בלי מערכת ניקוד / סקירה, שגם לה יש.

בצד הרע, הנושא לא מגיע עם הדגמה מוגדרת מראש עבור אתר משחקים, תצטרך ליצור אחד עם מה שיש לך, אבל יש כל כך הרבה מה שאתה יכול לעשות עם הנושא הזה שאתה לא יכול פשוט לבטל בגלל זה. הנושא גם זול מאוד, עולה 29 דולר בלבד, הוא זול יותר מכל שאר הנושאים המפורסמים כאן עם הרבה יותר תכונות. אם אתה רציני לבנות אתר משחק טוב מאוד, אתה פשוט לא יכול להשתבש עם זה. כרגע מדורגת 8 ב- ThemeForest.

ערכות הנושא הטובות ביותר של משחקי WordPress

נושאים אלה מיועדים לאלו שרוצים את הטוב ביותר. כותבי גיימינג מקצועיים, בלוגרים וחובבי גיימינג שכבר יש להם אתר משחקים, יודעים דבר או שניים על עיצוב ורוצים לשפר אותו עוד יותר. לנושאים אלה יש אפשרויות נרחבות המובנות בתוכה ודורש ידע רב יותר מאלו המעוניינים להשתמש בהם אם הם רוצים להפיק מהם את המיטב. ערכות הנושא הן הטובות ביותר שיש ויש להשתמש בהן באתרי משחק גדולים. שלושת האחרונים הם הדירוגים המובילים והמובילים ביותר מכולם.

9. Newsmag Mews

מידע והורדה צפה בהדגמה

נושא ה- Newsmag נבנה על ידי TagDIV, אחד מפתחי העילית ב- ThemeForest. הנושא כולל מבנה בנייה מושלם עבור מגזין משחקים, תומך ב- YouTube ומערכת ביקורת / ניקוד. היא משתמשת בשיטות מומלצות עבור SEO והיא מהירה ביותר. TagDIV הוכר שוב ושוב כאחד המפתחים הטובים ביותר לנושאים. יש להם מוניטין יציב והם ממשיכים לשפר את הנושאים שלהם. הם התחילו באמצעות Visual Composer ובהמשך הם החליפו את זה במלחין TagDIV שלהם, שהוא, בכנות, בונה הבלוקים הטוב ביותר למגזין שראינו אי פעם..

בניית מגזין משחקים מלא עם מלחין TagDIV זה דבר קל להפליא להפליא ואחת הסיבות לכך שכדאי שתקבלו נושא זה. Newsmag תומך בפחות מודולים מאשר הנושא מספר 1 שלהם, Newspaper, אך הוא גם בכל זאת חזק להפליא וראוי למקום בין הנושאים הטובים ביותר עבור מגזין המשחקים. יש לו ווידג’טים גם לאינסטגרם, מזג אוויר, דלפק חברתי, קטגוריה פופולרית, תיבת מחברים, תיבת מודעות, תן שם.

לא משוכנע ?, יש עוד. יש לו ארגז תאורה מותאם אישית לתמונות, סרגל צידי חכם, גלריות ושחרור לבנות בהתאמה אישית, רשימות חכמות, בלוקים של YouTube / Vimeo, תפריטים דביקים ותומכים בגופנים של גוגל, TypeKits מ- Adobe ו- Font Stacks. אחרון חביב, יש לו גם מודול כניסה / הרשמה של Ajax ואופטימיזציות מהירות מאיץ.

מה עוד יכולת לרצות? כמובן ש- Newsmag הוא אחד הנושאים המובילים בכל הזמנים עבור מגזין גיימינג, עם מחיר של $ 49 אי אפשר ממש להשתבש כשאתה מקבל את זה. חסרונות בלבד הם היעדר תבנית מוגדרת מראש למשחקים ותצוגת תוכן מעט צרה עדיין, מלבד זאת, היא אחת הטובות ביותר. יש סיבה שהיא כרגע מדורגת במקום הראשון ב- ThemeForest.

10. גיימר חדשות

מידע והורדה צפה בהדגמה

ככל הנראה הנושא הטוב ביותר שקיים עם תבנית משחק מוגדרת מראש, News Gamer נמצא בראש 3 מבין הסיבות. NewsGamer הוא תבנית וורדפרס מגיבה מקצועית המתאימה למגזיני משחקים, מוציאים לאור בעיתונים, כתבי עת או בלוגים מתקדמים. מדוע אנו חושבים שזה אולי הטוב ביותר שיש למגזין המשחקים? כמה סיבות.

לחדשות גיימר יש תבנית ספציפית לאתר משחקים, התבנית הטובה ביותר מבין כל הנושאים שנדונו כאן, למען האמת. זו לא תהיה סיבה מספקת להמלצה אם לא בגלל מערך הפיצ’רים הנרחב הכולל, כמו: בלוקים של מלחין חזותי, פריסות רשת עליונות, פריסות קטגוריות, פריסות פוסטים, פריסות כותרות, עימוד אייאקס, סרגל צדדי בלתי מוגבל וכמובן, מערכת ניקוד / סקירה.

העיצוב מבוסס על boostrap, מה שמבטיח נושא יפה למראה בכל המכשירים. אבני הבניין שלה מנוהלות באמצעות Visual Composer, ובין היתר:

 • אפשרויות קטגוריה מתקדמות – הגדר אפשרויות גלובליות לקטגוריות או לכל קטגוריה:
  • פריסת קטגוריה (12 פריסות שונות)
  • מיקום סרגל הצד (3 פריסות שונות)
  • פוסטים לעמוד
  • תבנית עימוד (2 פריסות שונות)
  • מערכת מודעות (מיקום באנר למעלה, באנר טפט או באנר בפריסה)
 • אפשרויות פרסום / עמוד מתקדמות – הגדר אפשרויות גלובליות לקטגוריות או לכל קטגוריה:
  • פריסת פוסט (7 פריסות שונות)
  • מיקום סרגל הצד (3 פריסות שונות)
  • תיבות פוסט קשורות (פוסטים בלבד)
  • סקור את הפוסט (פוסטים בלבד)
  • אפשרויות פרסום שמע
  • אפשרויות פרסום וידאו
  • שיתוף חברתי מורחב
  • מערכת מודעות (מיקום באנר למעלה, באנר טפט או באנר בפריסה)

מעל לכל זה הנושא, ללא ספק אחד, התבנית הטובה ביותר לדף סקירת משחקים מבין כל שאר הנושאים ברשימה זו..

וגם תבנית הסקירה הטובה ביותר לציון!

גיימר חדשות הוא זוכה מוצק, עם טונות של תבניות עמודים, תבניות קטגוריות, מערכת ניקוד ודפים מותאמים אישית לביקורות, נושא זה הוא אחד הטובים ביותר. אם לא הכי טוב בכל הזמנים.

11. עיתון

מידע והורדה צפה בהדגמה

העיתון נבנה על ידי TagDIV, אותם חבר’ה שמאחורי Newsmag. לעיתון יש את כל אותם המרכיבים כמו Newsmag (קרא תיאור Newsmag למידע נוסף) פרט לעיתון יש יותר מודולים, יותר כותרות, יותר הכל. NewsPaper הוא ללא ספק הנושא הטוב ביותר של TagDIV. העיתון מעוצב סביב Visual Composer אך בהמשך הוחלף עורך המודולים על ידי המלחין TagDIV, ליבת חוויית הבנייה שמעניקה כל כך הרבה רייטינג טוב ב- ThemeForest. העיתון דומה לטעינה מחדש של Newsmag, הוא כולל את כל מה שקיים ב- Newsmag עם מודולים נוספים, אפשרויות תצורה נוספות וגמישות רבה יותר. זה עדיין נושא כללי של מגזין החדשות שמתאים באופן מושלם למגזין המשחקים. העיתון מדורג כרגע במקום הראשון ב- ThemeForest, אתה יכול לראות כמה אהבה יש לנושא זה. היזמים ממשיכים לשפר את זה והיא הגיעה כעת לרמת בגרות שלא נשמעה בכל נושא אחר למכירה. עיתון הוא הנושא הגמיש ביותר שאתה יכול לבוא אליו למגזין וחובה להיות בו.

המחיר הוא גבוה יותר מ- Newsmag, כמובן, במחיר של $ 59 אבל זה בהחלט מומלץ. זה לאחרונה שודרג לגרסה 8.8 עם התוספת הנוספת של היכולת לבנות דפי טעינה מותאמים אישית מלאים עם תכונות נוספות במלחין TagDIV, ובאופן יעיל מאפשר לך לבנות דפי נחיתה באתר המשחקים שלך, ולהרחיב את הכוח והגמישות בצורה ניכרת. העיתון הוא בערך הדבר הטוב ביותר שאתה יכול להשיג עבור מגזין משחקים והוא אף הוסיף הגדרה קבועה מראש של שחור לאחרונה. כמות האפשרויות המובנות בתוכה איננה מתאימה והיא ההמלצה העליונה שלנו לטובים ביותר שקיימים.

אחרון חביב, מבין כל הנושאים המפורטים כאן, העיתון הוא בערך היחיד שיש בו יותר מ 55 תבניות מוגדרות מראש! בלחיצה אחת ומכבה אתה הולך עם תבנית מוגדרת מראש לבחירתך מוכנה לצבוט מינורי. עבור כל מי שחווה מספיק, העיתון מאפשר יצירת אתר שלם עם מעט מאוד לחיצות על כפתור וטונות של זמן שנחסכו.

תגיע לעניין…

אז קראת את כל המאמר שלנו. אתה רוצה לדעת מהם אבני החן האמיתיות ברשימה זו? אנו מסכמים זאת עבורך. אם אתה בלוגר חסר ניסיון ורוצה להקים את אתר המשחקים החדש שלך, אנו ממליצים על Gametime. אם אתה מנוסה במקצת ורוצה נושא משובח לאתר המשחקים החדש שלך, אנו ללא ספק נמליץ על קאפה. אם אתה בעל מקצוע מנוסה או שאתה פשוט רוצה את הנושא הכי טוב שיש, המקום הטוב ביותר שמור לשני נושאים: עיתון וגיימר חדשות.

אם אתה מחפש את הצעדים הבאים לבדוק את המדריך שלנו כיצד להפעיל בלוג כדי ללמוד על התקנת הנושא שלך והוספת תוכן, או את מדריך השיווק במדיה החברתית שלנו כדי לגלות כיצד אתה יכול להשתמש במדיה חברתית כדי להגדיל את קהל הקוראים שלך..

אני מקווה שמאמר זה היה מועיל ואינפורמטיבי עבורך. אם יש לך הערות לגבי הנושאים, אנא, אל תהסס לשתף אותם בתגובות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me