טיפים מובילים בנושא קידום אתרים ב- WordPress

טיפים מובילים בנושא קידום אתרים ב- WordPress לעסקים חדשים

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הוא נושא רחב ויכול להיראות מעט מכריע כשאתה מתחיל כעסק חדש או כבעל אתר. אבל אל תדאג! במאמר זה חילקנו את ה- SEO למספר תחומים עיקריים כדי לעזור לו להתמודד יותר. בואו נסתכל!


התקן תוסף SEO טוב

שימוש בתוסף SEO כדי לייעל את התוכן באתר וורדפרס שלך הוא חובה. הם מציעים המון תכונות נהדרות שיעזרו לאתר שלך להתחיל בדירוג. למרבה המזל קיימים מספר רב של תוספי SEO בחינם (ופרמיום) שמסייעים בשיפור מיקום העמודים והפוסטים שלך במנועי החיפוש..

יוסט SEO

יוסט SEO

בדרך כלל יוסט SEO הוא התוסף הפופולרי והידוע ביותר של וורדפרס. פיתרון חינמי זה מעניק לך שליטה על גורמים רבים וחשובים של קידום אתרים כמו כותרות ומטא-נתונים שלך, קובצי Sitemap של XML, פירורי לחם, פרמלינקס, קישורים חברתיים, והרבה יותר (עליהם תוכלו ללמוד במדריך המלא שלנו ל- SEO של יואסט)..

Yoast SEO Post Meta

Yoast SEO מאפשר לך גם לציין מילת מפתח בפוקוס. בדרך זו תוכלו באמת למטב פיסת תוכן מסוימת כדי לדרג מילות מפתח בעלות ערך גבוה. יואסט יראה לך אם השתמשת במילת המפתח מספיק פעמים ובמקומות הנכונים. זה גם ייתן עצות מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את התוכן שלך כדי להבטיח לאתר שלך יש סיכוי לחימה לדירוג עבור מילות המפתח הספציפיות שלך..

קידום אתרים מקומי

יוסט מקומי

אם יש לך עסק מקומי, עם מיקומים פיזיים, עליך לשקול גם להתקין ל- SEO המקומי של Yoast עבור תוסף פרימיום WordPress. או באותה מידה, בחר SEO המקומי של Yoast עבור WooCommerce אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני לצד חנות לבנים וטיט.

כשאתה מבצע אופטימיזציה לקידום אתרים מקומי, אתה ממקד לחיפושים גיאוגרפית בסביבה המקומית שלך. זה יכול לעזור לך לדרג במנועי חיפוש חיפושים מקומיים (כמו “גלידרייה הטובה ביותר בעיר ניו יורק”), כמו גם לאפשר לך להכניס בקלות את מפות Google, פרטי יצירת קשר, איתור חנות וזמני פתיחה לאתר וורדפרס שלך..

עשה את מחקר מילות המפתח שלך

מחקר מילות מפתח הוא חובה לעסקים חדשים. לאחר שתקבעו מה אתם מוכרים ומי אתם מוכרים, חשוב ביותר לקבוע מה הלקוחות או הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים. לדוגמה, אם אתה חנות שמלות בדנבר המתמחה בחתונות, סביר להניח שתרצה לדרג “שמלות כלה בדנוור” או “היכן לקנות שמלת כלה בדנוור” וכדומה..

עם זה ממוסמר אתה יכול לכתוב תוכן לאתר שלך תוך התמקדות במילות מפתח אלה. אם אתה כותב את “המדריך הטוב ביותר לקניות שמלות כלה בדנוור” האתר שלך הוא סיכוי טוב לדירוג עבור מונחים אלה. כתוצאה מכך, כאשר מישהו מחפש באמצעות מילות מפתח אלה, הוא יתקל באתר שלך במנועי החיפוש.

מתכנן מילות המפתח של גוגל

אבל חלק מאסטרטגיית מילות מפתח טובה היא שימוש בתמהיל של וריאציות ומילות מפתח תומכות. עם ה מתכנן מילות המפתח של גוגל אתה יכול לקבוע במהירות באילו מילות מפתח אתה צריך להשתמש בפוסטים שלך. כלי פופולרי זה מאפשר לך להקליד מילות מפתח הקשורות לעסק שלך. לאחר מכן, המתכנן מספק מידע חשוב על מספר האנשים המחפשים אחר מילות המפתח שבחרת.

באופן דומה, מתכנן מילות המפתח של גוגל יביא את תשומת ליבך גם למילים וביטויים קשורים המחפשים הרלוונטיים למילות המפתח המקוריות שלך. לאחר מכן עליך לנסות להשתמש בתוכן זה כדי לעזור לאתר שלך לדרג מגוון מילות מפתח פופולריות התואמות את הגומחה שלך.

כלי מילות המפתח הגדול ביותר

אתה יכול גם להשתמש בכלים חינמיים כמו אוברסוגסט למצוא מילות מפתח קשורות עוד יותר או מגמות גוגל לגלות מילות מפתח חדשות / מגמות באזור שלך. אלה כלים נהדרים שבהם אתה (או מחברי הבלוגים שלך) יכולים להשתמש בהם תוך כדי תנועה מבלי שתצטרך להיכנס לחשבון Google שלך.

קח ברצינות את בניית הקישורים

בניית קישורים היא גורם חשוב באלגוריתם של גוגל לדירוג אתרים. אז וודאו שתוסיפו קישורים לאתר שלכם, שניהם באופן פנימי ו מבחינה חיצונית. לאורך זמן קישורים יתרחשו באופן אורגני, אך כעסק חדש עליכם גם לנסות לתכנן כיצד להשיג לראשונה קישורים לאתר שלכם..

קישורים פנימיים

קישורים פנימיים

קישורים פנימיים מיועדים לדפים או פוסטים אחרים באתר האינטרנט שלך. לדוגמה, אם אנו מוסיפים קישור ל- WordPress SEO זהו קישור פנימי לדף באתר שלנו שמדבר על WordPress SEO..

הוספת קישורים פנימיים לאתר שלך היא דרך קלה לעזור בשיפור המיקום שלך במנועי חיפוש. קישורים פנימיים מקלים על גוגל לחפש באתר שלך כדי לאתר ולדרג תוכן. קישורים פנימיים גם מקלים על המבקרים שלך למצוא תוכן ויכולים לעזור בהגדלת הזמן שהם מבלים באתר שלך.

בעת יצירת מאמרים או דפים באתר האינטרנט שלך, זכור לקשר לפוסטים או דפים רלוונטיים אחרים. בנוסף, הקפידו להשתמש בקישורים פנימיים בכדי להנחות משתמשים לדפים החשובים ביותר שלכם. לדוגמה, מדף הבית שלך עליך לקשר לדפים שבהם תרצה שהמבקרים שלך ילכו הלאה (בדף הבית שלנו של WPExplorer אנו מקשרים למאמרי הליבה שלנו שלדעתנו מועילים ביותר וגם לפוסטים האחרונים שלנו)..

בכל מקום הגיוני לקשר בין דפים ופוסטים, נצלו את ההזדמנות הזו להוסיף קישורים פנימיים לאתר וורדפרס שלכם.

קישורים נכנסים

קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים מאתרי צד ג ‘המקשרים לתוכן שלך נקראים קישורים נכנסים. בהשוואה לקישורים פנימיים הם בהחלט קשים יותר ליצור. חשוב לקבל קישורים נכנסים לאתר שלך מאתרים רלוונטיים ובעל מוניטין. באמצעות שיוך קישורים, גוגל תזהה שהאתר שלך חשוב וזה יכול לעזור לאתר שלך לדרג בתוצאות חיפוש.

דרך נהדרת לייצר קישורים לאתר שלך היא לפרסם אורחים באתרים אחרים. צור קשר עם אתרים אחרים בנישה שלך, עסקים דומים, מגזינים מקוונים בתעשייה ואתרי חדשות וכל אתרי אינטרנט רלוונטיים אחרים שתוכל למצוא. על ידי כתיבת פוסטים לאורחים לאתרים אלה תוכלו להשאיר קישור לאתר שלכם.

הוסף בלוג

בלוג וורדפרס

לקחת את הזמן ולשים מאמץ להקים בלוג לעסק שלך יכול להיות בעל יתרונות רבים. מנועי חיפוש אוהבים לראות שאתר מתעדכן כל העת ומתווסף אליו. פרסום מאמרים בבלוג יומי או שבועי יעזור לכם לתייג את התיבה הזו.

בלוג מאפשר גם לאתר שלך לבנות תוכן כולל, מקורות תנועה ובסופו של דבר לצמוח. הוספת תוכן מעניין ובעל ערך תמשוך מבקרים חדשים ותעודד משתמשים חוזרים. שקול להשתמש בסוגים שונים של מדיות כמו וידאו, פודקאסטים וסמינרים מקוונים כדי לפנות לקהלים שונים. התנועה לבלוג שלך לא תועיל רק לעסק שלך, אלא שמספר המבקרים ההולך וגדל יעזור בדירוג מנועי החיפוש לעסק החדש שלך..

לבסוף, הקפידו לכתוב פוסטים חדשים לנושאים חדשים. אינך רוצה תוכן כפול. במקום זאת, התמקדו בריכוז כל פוסט בבלוג סביב מילת מפתח אחרת. זה יאפשר לאתר שלך לדרג מגוון של מילות מפתח, וכתוצאה מכך להגיע לקהל רחב יותר. ככל שתפרסם תוכן מעניין ומגוון יותר, כך סביר יותר שתתחבר למשתמשים חדשים.

בצע אופטימיזציה לביצועי האתר שלך

וודא שאתר WordPress שלך מבצע ביצועים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. מנועי חיפוש אכן לוקחים בחשבון גורמים כמו מיטוב תמונות ומהירות האתר. לכן מיטוב ביצועי האתר הכולל שלך הוא דרך נוספת שתוכל לשפר את האתר שלך למנועי חיפוש.

מעקב אחר מהירות האתר

מעקב אחר מהירות האתר

גוגל מחייכת באתרים שנטענים במהירות ומספקים חווית משתמש חלקה. כך שאם באתר שלך אין זמני טעינה מהירים זה יכול להשפיע מאוד על מיקומך במנועי החיפוש.

אם אינך בטוח בביצועי האתר שלך, ייתכן שתרצה להשתמש בכלי חינמי למנוחה. אפשרות נהדרת אחת היא כלי פינגדום. הגרסא החינמית לשירות ניהול פרימיום זה של פרימיום זה מאפשרת, בין שימושים אחרים, לבדוק במהירות כמה טעינת האתר שלך. זה גם יפיק דוחות מפורטים שיעזרו לך להבין איזה סוג תוכן מאט את האתר שלך ומה אתה יכול לעשות כדי לשפר את זמני הטעינה. משתמשי פרימיום יכולים גם לעקוב אחר מהירות הדף שלך באופן שוטף, ולקבל התראות בזמן אמת על השבתה.

כלי נהדר נוסף הוא אלוהים א ‘ תובנות מהירות של Google Page. כלי זה מנתח את האתר שלך באמצעות גישה לאינדקס ראשונה לנייד – מה שאומר שהוא מסתכל על ביצועי האתר שלך בהתבסס על מכשירים ניידים לפני שולחנות עבודה. בדומה ל- Pingdom, Google PageSpeed ​​Insights מספק גם “הזדמנויות” לשיפור כל מהירות האתר שלך.

שפר את מהירות האתר שלך

ישנן כמה דרכים קלות לשפר את מהירות האתר שלך. כמובן שקחו בחשבון את מהירות הדפים שדווחו בחשבון, אך ישנם כמה ציוצים שתוכלו לעשות ללא קשר.

ראשית, התבונן היטב ב נושא ו שירות אירוח אתה משתמש. ערכת נושא מודרנית וטעינה מהירה, כמו נושא משלנו וורדפרס טוטאלי, תרשים מייד את מנועי החיפוש ויכולה האתר שלך לדרג.

ספקית אירוח מנוהלת

מידע והורדה

השימוש במארח אינטרנט איכותי חשוב לא פחות. עם אירוח האמרה הישנה “אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו” בהחלט מתקשר. אם אתה יכול להרשות לעצמך, בחר תמיד בחברת אירוח וורדפרס מנוהלת ברמה גבוהה כמו WP Engine. לשירות אירוח ספציפי זה של וורדפרס יש רקורד מרשים, ומספק זמני טעינה מהירים עבור אתרי האינטרנט הרבים שהם מארחים.

טיפים מובילים אחרים לשיפור מהירות האתר שלך כוללים התקנת כמה תוספים שונים לאתר וורדפרס שלך. שקול להשתמש בתוסף מטמון, תוסף למיטוב תמונות ותוסף עומס עצלן. כל אלה יכולים לשפר את ביצועי האתר שלך ולעזור לך לזכות במנועי החיפוש.

הפוך את האתר שלך לנייד

הפוך את האתר שלך לנייד

נושא בעל תגובת ניידים הוא גורם מכריע נוסף אם אתה רוצה שאתר הוורדפרס שלך ידרג טוב במנועי החיפוש. כמעט בלתי אפשרי בימינו לקנות נושא שאינו מוכן לנייד.

אם אינך בטוח, פשוט בדוק. משוך את הטלפון או הטאבלט שלך ובקר באתר שלך. תוכל גם להשתמש בעצות אלה כדי להפוך את האתר שלך לידידותי לנייד. בהתאם לגומחה של האתר שלך, תרצה גם להתמקד ב- AMP עבור WordPress. על קצה המזלג AMP (דפים ניידים מואצים) מאפשר לך להציג גרסאות טעינה מהירות יותר ופשוטות יותר של הדפים שלך (עם מטמון, פחות HTML, ללא JavaScript וכו ‘) במכשירים ניידים. אם הבלוג שלך הוא חלק חשוב באתר שלך, AMP יכול להיות רעיון טוב עבורך.

תובנות מהירות של Google Page

כאמור, כדי לבדוק את הביצועים של האתר שלך בנייד, בדוק את גוגל תובנות מהירות דף כלי. כל שעליך לעשות הוא להקליד את האתר שלך וגוגל תעניק לך ציון מתוך 100 עבור ביצועי האתר שלך במובייל, והמלצות על מה לשפר..

מחשבות אחרונות עבור SEO לעסקים חדשים

לעסקים רבים, במיוחד כאשר רק מתחילים לצאת לדרך, אין לך את הזמן הדרוש להקדיש SEO. אם זה המקרה, ויש לכם את התקציב לזה, אז זה הגיוני להכניס איש מקצוע של קידום אתרים שיעזור לייעל את האתר שלכם..

כשאתה מנסה למצוא עסק או SEO מתאים או עסק, בקש המלצות. נסה תמיד לדבר עם לקוחות קודמים שהם עבדו איתם, אל תקראו רק את ההמלצות. והימנע מכל הטענות המובילות. אם הם מבטיחים משהו שהוא טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה!

שכירת מומחה לקידום אתרים יכולה להיות דרך מצוינת לעסק חדש להתחיל את דרכם במנועי החיפוש. רק וודא שאתה עושה את המחקר שלך בזהירות לפני שאתה שוכר.

באיזה תחום SEO צריך אתר וורדפרס שלך לשפר או להתמקד בו? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me