מדריך אולטימטיבי ל- WooCommerce SEO עבור המוצרים שלך

מדריך אולטימטיבי ל- WooCommerce SEO עבור המוצרים שלך

כל עסק – קטן, בינוני או גדול – זקוק לקידום אתרים. הסיבה לכך היא שמיטוב למנועי חיפוש (או SEO) הוא אפיק שיווקי חיוני. לפי דוחות של אהרפס 68% מהחוויות המקוונות מתחילות במנוע חיפוש, ורק 0.78% מהחיפושים למעשה מגיעים לדף השני ולחץ על תוצאת חיפוש. המשמעות היא שאם אתה רוצה יותר תנועה לחנות WooCommerce שלך, אתה צריך לעבוד על אופטימיזציה למונחי חיפוש קשורים..


מה זה קידום אתרים?

מנועי חיפוש כמו גוגל, יאהו! או בינג עוסקים בהפניית משתמשים לאתרים או לדפים הרלוונטיים ביותר. הם לוקחים בחשבון מספר גורמים, טכניים ויצירתיים כאחד, בדירוג ורישום אתרים בתוצאת חיפוש. קידום אתרים הוא תהליך עדכון האתר שלך בניסיון לדרג תוצאות חיפוש גבוהות כדי לקבל תנועה “בחינם” או “אורגנית”..

WooCommerce קידום אתרים אורגני

למרות שזה אולי נשמע מורכב, זה לא. הדבר הטוב הוא, שהרבה מחקר נעשה על קידום אתרים, וכל שעליך לעשות הוא להחיל ממצאים מומחים בחנות WooCommerce שלך, כדי לעזור לה לדרג!

דף המוצר ו- SEO של WooCommerce

חנות WooCommerce שלך ​​היא אוסף של מוצרים המשרתים מטרה מסוימת. אתה רוצה שמוצרים מסוימים ידורגו כאשר משתמש מחפש אותם. לדוגמה, נניח שאתה מוכר כובעים. אתה רוצה שדף המוצר שלך עם כובע כחול ידרג כשמישהו יחפש “כובעים כחולים”.

אבל יכול להיות שיש מאות אתרים שמוכרים כובעים כחולים. כיצד אתה מבטיח כי האתר שלך יהיה בראש הדף? כאמור, מנועי חיפוש מחפשים אותות דירוג להתאים מונח חיפוש מסוים לתוצאה רלוונטית. עבור דף המוצר שלך ב- WooCommerce, אותות הדירוג הללו כוללים, את נוכחותו של מונח החיפוש בכתובת האתר, הכותרת והתוכן של הדף, המהירות שבה נטען העמוד, המהירות עם טעינת העמוד במכשיר נייד, קישורים אל עמוד מאתרים אחרים, אינדיקטורים לפופולריות חברתית, והרבה יותר.

במקום להיות מוצפים בכל זה, עליכם ראשית להתחיל עם הבסיסי – מהסוג שכל עמוד צריך לעשות – ואז לעבור למתחם – לאחר שכבשתם את הבסיס.

הכל מתחיל במחקר מילות מפתח

לא משנה סוג המוצר שאתה מוכר, הבנת הקבוצה הנכונה של מילות המפתח שעבורן הדף שלך צריך לדרג היא קריטית. מילת מפתח היא ביטוי שמשתמש סביר להניח שהוא יחפש כאשר הוא מחפש את המוצר שלך.

לדוגמה, אם אתה מוכר כובעים כחולים, נראה כי מילות המפתח האידיאליות הן “כובעים כחולים”, “קנו כובעים כחולים”, או “כובעי גברים”, או משהו בקווים אלה. לא תמיד קל לנחש. החלופה החכמה יותר היא להתחיל עם מילות מפתח רחבות (אלה שאתה יכול לחשוב עליהן) ואז להשתמש בכלי מחקר מילות מפתח כדי לשפר אותן.

כלים לחיפוש מילות מפתח

מבין האפשרויות הרבות הזמינות, כלים (בחינם ומשלמים) בהם תוכלו להשתמש הם:

 • מילות מפתח בכל מקום (בחינם) – תוסף לדפדפן המפרט את הפופולריות של מונח חיפוש מסוים
 • אהרפס – מציע מערך כלים שיעזרו לך להבין את מילות המפתח שהמתחרים מדורגים עבורן ואתן אתה צריך לדרג
 • Moz Explorer – כלי מחקר מילות מפתח של גורואים SEO עצמם
 • מגמות גוגל (חינם) – אפשרות פשוטה לבדוק את הפופולריות של מונח חיפוש מסוים
 • הצעות חיפוש באמזון (בחינם) – הצעות החיפוש שאמזון מפרטת בעת הקלדת מוצר
 • הצעות חיפוש בגוגל (בחינם) – חלופות מונחי החיפוש שגוגל מפרטת בסוף הדף כשאתה מזין שאילתת חיפוש
הצעות חיפוש בגוגל

דוגמה: הצעות חיפוש בגוגל

לאחר שהבנתם את מילות המפתח, עליכם לתקן מילת מפתח ראשית אחת מסוימת ולהשתמש בזה כדי לעדכן את התוכן שלכם. אתה יכול להשתמש במילות מפתח משניות בכל התוכן שלך.

זכור, מילוי מילות המפתח (שימוש יתר במילת מפתח) כתרגול הוא מת. מקם בחוכמה את מילות המפתח שלך לאורך כל התוכן.

שפר את דף המוצר שלך בעזרת יסודות WooCommerce SEO

לאחר שיש לך מילת מפתח ראשית, עליך לוודא שהיא מופיעה בקטעים החשובים ביותר בדף המוצר שלך ב- WooCommerce. כך אתה צריך לעשות זאת.

1. כתובת אתר למוצר

הנוכחות של מונח חיפוש בכתובת URL נחשבת לאות דירוג חזק. למעשה, אם מונח החיפוש קיים בשם הדומיין עצמו, דף ידרג בהכרח (אלא אם כל איתות אחר אינו קיים). כתובת האתר של המוצר צריכה לכלול באופן אידיאלי את מילת המפתח שלך. אתה יכול לעקוב אחר תרגול זה בעת יצירת דפים חדשים. אבל עבור דפים קיימים, אתה לא אמור לשנות את כתובת האתר אם אתה מתחיל שיווק. שינוי כתובת האתר יכול פירושו לאבד את כל ערך ה- SEO שדף צבר ועלול להשפיע לרעה על הדירוג שלך.

טיפ מקצוען: הפעל את פירורי הלחם בחנות Woo שלך כדי להפוך את כתובת האתר לקריאה בתוצאות החיפוש

2. כותרת מוצר

מבנה תוצאות חיפוש

על מילת המפתח להתמקד בכותרת המוצר כדי לעזור לדירוג העמוד. לא הרבה מה לדון כאן – קדימה לעדכן את כותרות המוצרים שלך!

3. תיאור מוצר

תוספי SEO כמו יוסט SEO יגיד לך שתוכן בדף אינטרנט כלשהו אמור להיות פחות מ -300 מילים. כך גם בדפי המוצר שלך ב- WooCommerce. דף המוצר שלך צריך להכיל תיאור מפורט של המוצר שלך, כאשר המיקוד או מילות המפתח המשניות שלך מופיעים 2-3 פעמים בכל התוכן. שוב המפתח הוא למסגר את התוכן באופן טבעי ולא לעשות שימוש יתר במילות המפתח.

דף מוצר של WooCommerce

טיפ מקצוען: אם המוצר שלך אינו מתחייב תיאור מפורט, כסה את עקרונות הבסיס. הוסף מידות, רכיבים, הוראות טיפול, דאגות למשלוח וכו ‘או ענה על שאלות שקיימים פוטנציאלים לקונים.

4. תמונות וסרטונים

האם ידעת ששילוב וידאו בפוסט יכול להגדיל את ההמרות בכ- 80% (לפי מדריך הווידאו שלנו לקידום אתרים)? זה ענקי! תמונות וסרטונים בעמוד המוצר שלך עוזרים להסביר טוב יותר את המוצר ולהעסיק את הקונה. התמונות צריכות להיות באיכות גבוהה אך מותאמות במיוחד בכדי למזער את גודל העמוד. יש לארח סרטונים בפלטפורמות כמו Youtube או Vimeo ולכלול אותם בדף מוצר.
זכור, חשוב להוסיף Alt Text לתמונות שלך. על טקסט זה להגדיר במה עוסק התמונה. מנועי חיפוש משתמשים בטקסט זה כדי “לקרוא” תמונה, וטקסט זה מוצג בדף האינטרנט שלך במקרים בהם התמונה לא נטענת. דף המוצר שלך אמור להכיל תמונות עם מילת המפתח המיקוד בטקסט Alt.

5. ביקורות ודירוגים

ביקורות ודירוגים של לקוחות הם גורמי אמון ומדורגים מאוד על ידי מנועי חיפוש. נוכחות של ביקורות בדף המוצר שלך יכולה לעזור לו לדרג חיפושים רלוונטיים. החלק הטוב הוא, WooCommerce דואגת להציג דירוג מוצר בתוצאת חיפוש כדי להוסיף ערך SEO לדף.

כאמור, תוסף SEO כמו Yoast הוא הכרחי ויכול לעזור לך לאתר חורים בדף המוצר שלך. זוג יוסט עם זה סיומת WooCommerce לכוח העל SEO האולטימטיבי.

טקטיקות SEO מתקדמות כדי לשפר את דירוג עמוד המוצרים של WooCommerce

אם אתה מרגיש הרפתקני ומחפש לעבור טיפים בסיסיים, תוכל לנסות כמה שינויים מתקדמים בחנות שלך כדי לייעל אותה.

מלבד תוכן המופיע בדף המוצר שלך, מנועי חיפוש בודקים כמה גורמים נוספים שיעזרו להחליט את דירוג הדף. אלו כוללים:

 • מילות מפתח במטא דפי מוצר – התוכן שמתאר עמוד מוצר ומוצג בדרך כלל מתחת לכותרת העמוד בתוצאת חיפוש הוא מטא הדף. תוסף SEO עוזר לך להוסיף מטא דפים למוצרים שלך. הנוכחות של מילת מפתח במטא המטא נחשבת כגורם דירוג.
 • מיטוב למכשירים ניידים – בהתחשב בכמות הגוברת של חיפושים שמתרחשים באמצעות מכשירים ניידים, העובדה שדף המוצר שלך ב- WooCommerce מותאם למובייל או לא משפיע על קידום אתרים. פירוש הדבר הוא להפוך את הדף לתגובה, ולהשתמש בגרסאות AMP (דפי אינטרנט מואצים) של הדף שלך בכדי לעזור לו להיטען מהר יותר במכשירים ניידים..
 • הוספת תוכן טרי – רעננות הדף שלך (באיזו תדירות הוא מתעדכן) הוא גורם SEO חשוב. דרך קלה לשמור על דפים טריים היא באמצעות ביקורות. הם מקור טבעי לתוכן שנוסף לאורך זמן. באופן דומה, תוכל להוסיף מדורים רלוונטיים אחרים למוצרי WooCommerce שלך. זה יכול להיות ספירה למספר המוצרים שנמכרו (שמתעדכנים בזמן אמת), קטע שאלות נפוצות בו לקוחות מעוניינים יוכלו לשאול שאלות שתוכלו לענות עליהם, קטע של סיפור לקוחות, המלצות על וידאו, והרבה יותר.
  WooCommerce SEO רעיון תוכן טרי
 • קישורים נכנסים – זה קצת מסובך כי זה צריך להיעשות נכון. קישור אחורי הוא כאשר קישור אתרים אחרים הוסף קישור לדפי המוצר שלך. זה יכול לקרות באמצעות רשימות ספריות, פוסטים של גורמים מקושרים, אזכורי מוצרים וכן הלאה. קישורים נכנסים הם גורם אמון והצביעו על כך שהמוצר טוב דיו לקישור. ככל שקישורים נכנסים טובים יותר הסיכוי לדירוג המוצר שלך יהיה טוב יותר. חשוב שהקישורים החוזרים נראים טבעיים אם כי ולא יישתלו באמצעות הערות אקראיות באתרים פופולריים * אההם אהם *

להסיר

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא לוודא שהתנועה מהסוג הנכון מגיעה לדף המוצר שלך. ככל שמספר הקונים הפוטנציאליים שיגיע לדף שלך גבוה יותר, כך הסיכוי להמרה גבוה יותר.

פרט ליישום של האמור לעיל, עשויים לרצות גם לבצע אופטימיזציה של WooCommerce לביצועים, להשתמש בכמה טיפים לשיפור חנות WooCommerce ולהשקיע ב- HTTPS (בין השאר) כדי לאבטח את WooCommerce. לקריאה נוספת בנושא SEO נסו את המדריך של WPExplorer בנושא SEO WordPress, ה- מדריך מוז לקידום אתרים, או המדריך של אהרף עבור SEO למסחר אלקטרוני.

מיטוב דפי המוצר שלך ב- WooCommerce למנועי חיפוש הוא תהליך מתמשך. זכור, מנטרת SEO – אופטימיזציה, ניתוח, עדכון וחזרה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me